Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (8800 entries)

en: Connect to Jetpack
pl: Połącz z Jetpackiem

[ctx: Font size name]
en: extra-extra-large
pl: bardzo duży

[ctx: block title]
en: Product Gallery
pl: Galeria produktu

[ctx: block description]
en: Container for the current gallery image, navigation buttons, zoom functionality and more.
pl: Kontener dla bieżącego obrazku galerii, przycisków nawigacyjnych, funkcji powiększania i innych elementów.

[ctx: block title]
en: Viewer
pl: Odwiedzający

[ctx: block description]
en: Include a coupon code to entice customers to make a purchase.
pl: Dodaj kod kuponu, aby zachęcić klientów do dokonania zakupu.

[ctx: block title]
en: Coupon Code
pl: Kod rabatowy

en: Term
pl: Taksonomia

note: translators: %s: shipping method title
en: Pickup location for %s
pl: Miejsce odbioru dla %s

en: Limit results to terms with a specific parent (hierarchical taxonomies only).
pl: Ogranicz wyniki do terminów z określonym nadrzędnym terminem (tylko taksonomie hierarchiczne).

en: Optional: Taxes refunded for this item. If not provided, tax will be automatically extracted from refund_total using the order's tax rates.
pl: Opcjonalnie: zwrot podatku za ten produkt. Jeśli nie podasz tej informacji, podatek zostanie automatycznie odjęty od kwoty zwrotu (refund_total) zgodnie ze stawkami podatkowymi obowiązującymi dla zamówienia.

en: Avatar URL of the user who created the refund.
pl: Adres URL awatara użytkownika, który utworzył zwrot kosztów.

en: Display name of the user who created the refund.
pl: Wyświetl nazwę użytkownika, który utworzył zwrot.

en: User who created the refund.
pl: Użytkownik, który utworzył zwrot kosztów.

note: translators: %s: item total with tax
en: Refund total cannot be greater than the line item total including tax (%s).
pl: Całkowita kwota zwrotu nie może przekraczać sumy pozycji wraz z podatkiem (%s).

note: translators: %s: calculated total from line items
en: Refund amount cannot be less than the total of line items (%s).
pl: Kwota zwrotu nie może być mniejsza niż suma pozycji (%s).

en: Currency the order item was created with, in ISO format.
pl: Waluta, w której utworzono pozycję zamówienia, w formacie ISO.

en: The tracking URL template for the shipping provider.
pl: Szablon adresu URL śledzenia dla dostawcy usług wysyłkowych.

en: The unique key for the shipping provider.
pl: Unikalny klucz dostawcy usług transportowych.

en: The icon URL for the shipping provider.
pl: Adres URL ikonki dostawcy usług wysyłkowych.

en: The display name of the shipping provider.
pl: Nazwa wyświetlana dostawcy usług wysyłkowych.

en: Shipping providers
pl: Dostawcy usług transportowych

en: Some providers were removed because they are missing required keys (label, icon, value, url).
pl: Niektórzy dostawcy zostali usunięci, ponieważ brakuje wam wymaganych kluczy (etykieta, ikona, wartość, adres URL).

en: The filter must return an array of providers.
pl: Filtr musi zwracać tablicę dostawców.

en: Push Token
pl: Token push

en: Push Tokens
pl: Tokeny push

note: translators: %s: directory path
en: Unable to create feed directory: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu kanałów: %s

note: translators: %1$s: file path, %2$s: error message
en: Unable to move feed file %1$s to upload directory: %2$s
pl: Nie można przenieść pliku źródłowego %1$s do katalogu przesyłania: %2$s

note: translators: %s: directory path
en: Unable to open feed file for writing: %s
pl: Nie można otworzyć pliku feed do zapisu: %s

en: An error occurred while generating the feed.
pl: Wystąpił błąd podczas generowania kanału.

en: Jetpack blog ID not found. Please reconnect your site to WordPress.com.
pl: Nie znaleziono identyfikatora bloga Jetpack. Podłącz swoją witrynę ponownie do serwisu WordPress.com.

en: Site is not connected to WordPress.com. Please connect your site to enable fraud protection.
pl: Witryna nie jest połączona z serwisem WordPress.com. Połącz swoją witrynę, aby włączyć ochronę przed oszustwami.

note: translators: %s: Settings page URL
en: Fraud protection will fail open and allow all sessions until connected. <a href="%s">Connect to Jetpack</a>
pl: Ochrona przed oszustwami nie będzie działać i zezwoli na wszystkie sesje do momentu nawiązania połączenia. <a href="%s">Połącz się z Jetpack</a>

en: Fraud protection warning:
pl: Ostrzeżenie dotyczące ochrony przed oszustwami:

note: translators: %s: support email address
en: We are unable to process this request online. Please contact support (%s) for assistance.
pl: Nie możemy przetworzyć tego żądania online. Skontaktuj się z pomocą techniczną (%s), aby uzyskać pomoc.

note: translators: %s: support email address
en: We are unable to process this request online. Please contact support (%s) to complete your purchase.
pl: Nie możemy przetworzyć tego żądania online. Skontaktuj się z pomocą techniczną (%s), aby sfinalizować zakup.

note: translators: %1$s: mailto link, %2$s: email address
en: We are unable to process this request online. Please <a href="%1$s">contact support (%2$s)</a> for assistance.
pl: Nie możemy przetworzyć tego żądania online. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z <a href="%1$s">działem pomocy technicznej (%2$s)</a>.

note: translators: %1$s: mailto link, %2$s: email address
en: We are unable to process this request online. Please <a href="%1$s">contact support (%2$s)</a> to complete your purchase.
pl: Nie możemy przetworzyć tego żądania online. Aby sfinalizować zakup,<a href="%1$s">skontaktuj się z pomocą techniczną (%2$s)</a>.

note: translators: %d: Blog ID
en: Site ID: %d
pl: Identyfikator witryny: %d

en: Connect your site to Jetpack to enable fraud protection features.
pl: Połącz swoją witrynę z Jetpack, aby włączyć funkcje ochrony przed oszustwami.

en: Jetpack Connection
pl: Połączenie Jetpack

en: Enable fraud protection features for your store.
pl: Włącz funkcje ochrony przed oszustwami w swoim sklepie.

en: Fraud protection
pl: Ochrona przed oszustwami

en: [Performance] Speeds up your store by caching product objects during each request, preventing duplicate product loads. Can improve page load times on product-heavy pages.
pl: [Wydajność] Przyspiesza działanie twojego sklepu poprzez buforowanie obiektów produktów podczas każdego żądania, zapobiegając powielaniu ładowania produktów. Może skrócić czas ładowania stron zawierających wiele produktów.

en: Cache Product Objects
pl: Obiekty produktu w pamięci podręcznej

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags
en: Enable backend caching and cache control headers for REST API responses via the <code>RestApiCache</code> trait. ⚙️ %1$sConfiguration%2$s
pl: Włącz buforowanie zaplecza i nagłówki kontroli pamięci podręcznej dla odpowiedzi REST API za pomocą cechy <code>RestApiCache</code>. ⚙️ %1$sKonfiguracja%2$s

en: REST API Caching
pl: Buforowanie REST API

en: Power your business with N-Genius Online—smart, secure, and built for the future.
pl: Wzmocnij swoją działalność dzięki N-Genius Online — inteligentnemu, bezpiecznemu i stworzonemu z myślą o przyszłości rozwiązaniu.

en: Scheduled (recommended)
pl: Zaplanowane (zalecane)

en: Controls how analytics data is imported from orders.
pl: Kontroluje sposób importowania danych analitycznych z zamówień.

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Scheduled updates enabled
pl: Włączone zaplanowane aktualizacje

en: This provides improved performance to your store, enable it in Analytics > Settings.
pl: Zapewnia to lepszą wydajność twojego sklepu. Włącz tę funkcję w sekcji Analityka > Ustawienia.

en: Analytics now supports scheduled updates
pl: Analityka obsługuje teraz zaplanowane aktualizacje

note: translators: %s: Payment provider name.
en: Save big with %s
pl: Oszczędzaj dzięki %s

note: translators: %s: Payment provider name.
en: Payments made simple with %s
pl: Proste płatności dzięki %s

note: translators: %s: Payment provider name.
en: Get paid with %s
pl: Otrzymuj wynagrodzenie w wysokości %s

en: The quickest way to grow your business by advertising to over 100 million users across Tumblr and WordPress, starting at just \$5/day.
pl: Najszybszy sposób na rozwój firmy dzięki reklamom skierowanym do ponad 100 milionów użytkowników serwisów Tumblr i WordPress, już od 5 USD dziennie.

en: Excludes customers by location (state, country). Provide a comma-separated list of locations. Each location can be a country code (e.g. GB) or combination of country and state (e.g. US:CA).
pl: Wyklucza klientów według lokalizacji (stan, kraj). Podaj listę lokalizacji oddzielonych przecinkami. Każda lokalizacja może być kodem kraju (np. GB) lub kombinacją kraju i stanu (np. US:CA).

en: Includes customers by location (state, country). Provide a comma-separated list of locations. Each location can be a country code (e.g. GB) or combination of country and state (e.g. US:CA).
pl: Obejmuje klientów według lokalizacji (stan, kraj). Podaj listę lokalizacji oddzielonych przecinkami. Każda lokalizacja może być kodem kraju (np. GB) lub kombinacją kraju i stanu (np. US:CA).

en: Limit result to items with specified user type.
pl: Ogranicz wyniki do elementów o określonym rodzaju użytkownika.

en: Result message.
pl: Komunikat o wyniku.

en: Whether the trigger was successful.
pl: Czy wyzwalacz zadziałał pomyślnie.

en: Whether a batch import is currently running or scheduled to run within the next minute (null in immediate mode).
pl: Czy import wsadowy jest obecnie uruchomiony lub zaplanowany do uruchomienia w ciągu najbliższej minuty (wartość null w trybie natychmiastowym).

en: Next scheduled import time (null in immediate mode).
pl: Następny zaplanowany czas importu (null w trybie natychmiastowym).

en: Last processed order date (null in immediate mode).
pl: Data ostatniego przetworzonego zamówienia (null w trybie natychmiastowym).

en: Current import mode.
pl: Aktualny tryb importu.

en: Batch import triggered successfully.
pl: Import partii został pomyślnie uruchomiony.

en: Invalid action hook for batch import.
pl: Nieprawidłowy hook akcji dla importu zbiorczego.

en: A batch import is already in progress or scheduled to run soon. Please wait for it to complete before triggering a new import.
pl: Import zbiorczy jest już w toku lub zostanie wkrótce uruchomiony. Poczekaj na jego zakończenie przed uruchomieniem nowego importu.

en: Manual import is not available in immediate mode. Imports happen automatically.
pl: Import ręczny nie jest dostępny w trybie natychmiastowym. Import odbywa się automatycznie.

en: Sorry, you cannot access analytics imports.
pl: Przykro nam, nie masz dostępu do importowanych danych analitycznych.

en: This function should not be called before the WooCommerce session is initialized, or places where there is no session, e.g. WordPress admin.
pl: Funkcja ta nie powinna być wywoływana przed zainicjowaniem sesji WooCommerce ani w miejscach, gdzie nie ma sesji, np. w panelu administracyjnym WordPressa.

en: Limit result set to products visible in Point of Sale.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów widocznych w punkcie sprzedaży.

en: Limit result set to variations visible in Point of Sale.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wariantów widocznych w punkcie sprzedaży.

en: The WordPress environment type.
pl: Rodzaj środowiska WordPress.

[ctx: Taxonomy name]
en: POS Product visibility
pl: Widoczność produktu w punkcie sprzedaży (POS)

note: translators: %d: order item ID
en: Order item #%d contains legacy tax data format. Tax rate ID information is unavailable.
pl: Pozycja zamówienia nr %d zawiera dane podatkowe w starszym formacie. Informacje dotyczące identyfikatora stawki podatkowej są niedostępne.

en: The current environment type set for this site.
pl: Aktualny typ środowiska ustawiony dla tej witryny.

en: Environment type
pl: Rodzaj środowiska

en: This option is important as it will affect how you input prices. If you select "Yes", enter prices including your base location's tax rate, the baseline for tax calculations. Changing this option will not update existing products.
pl: Ta opcja jest ważna, ponieważ ma wpływ na sposób wprowadzania cen. Jeśli wybierzesz opcję „Tak”, wprowadź ceny wraz ze stawką podatkową obowiązującą w twojej lokalizacji bazowej, która stanowi podstawę do obliczeń podatkowych. Zmiana tej opcji nie spowoduje aktualizacji istniejących produktów.

note: translators: 1: country code, 2: opening link tag, 3: closing link tag
en: You have enabled "Prices entered with tax" but have not configured a standard tax rate for your base location (%1$s). Please %2$sconfigure standard tax rates%3$s to ensure accurate tax calculations.
pl: Włączyłeś opcję „Ceny podane z podatkiem”, ale nie skonfigurowałeś standardowej stawki podatkowej dla swojej lokalizacji bazowej (%1$s). Proszę %2$sskonfigurować standardowe stawki podatkowe%3$s, aby zapewnić dokładne obliczenia podatku.

en: Tax configuration incomplete
pl: Niekompletna konfiguracja podatków

en: Enables including ETag and Cache-Control headers, and returning 304 Not Modified responses, for REST API endpoints configured as cacheable.
pl: Umożliwia włączenie nagłówków ETag i Cache-Control oraz zwracanie odpowiedzi 304 Not Modified dla punktów końcowych REST API skonfigurowanych jako możliwe do buforowania.

en: Send cache control headers and support 304 Not Modified responses
pl: Wysyłaj nagłówki kontroli pamięci podręcznej i obsługuj odpowiedzi 304 Not Modified.

en: Enable cache control headers
pl: Włącz nagłówki kontroli pamięci podręcznej

en: Enables responses for REST API endpoints configured as cacheable. Requires an external object cache.<br/>This setting should be enabled only if no other plugins that handle caching are active.
pl: Włącza odpowiedzi dla punktów końcowych REST API skonfigurowanych jako możliwe do buforowania. Wymaga zewnętrznej pamięci podręcznej obiektów. <br/>To ustawienie powinno być włączone tylko wtedy, gdy żadna inna wtyczka obsługująca buforowanie nie jest aktywna.

en: Cache REST API responses on the server
pl: Buforuj odpowiedzi REST API na serwerze

en: Enable backend caching
pl: Włącz buforowanie zaplecza

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags
en: Backend caching requires a WordPress object cache plugin (Redis, Memcached, etc.) to be installed and active. %1$sLearn more about object caching%2$s.
pl: Buforowanie zaplecza wymaga zainstalowania i aktywacji wtyczki buforującej obiekty WordPress (Redis, Memcached itp.). %1$sDowiedz się więcej o buforowaniu obiektów%2$s.

en: These settings control backend caching and cache control headers for REST API responses.
pl: Te ustawienia kontrolują buforowanie zaplecza i nagłówki kontroli pamięci podręcznej dla odpowiedzi REST API.

en: REST API response cache
pl: Pamięć podręczna odpowiedzi REST API

en: REST API caching
pl: Buforowanie REST API

en: REST API keys
pl: Klucze REST API

en: Generate a login for the account using first and/or last name. If neither is usable (e.g. invalid or missing) the email address will be used. If this option is unchecked, customers will need to set a username during account creation
pl: Wygeneruj login do konta, używając imienia i/lub nazwiska. Jeśli żadna z tych opcji nie jest możliwa do użycia (np. jest nieprawidłowa lub brakuje jej), zostanie użyty adres e-mail. Jeśli ta opcja nie jest zaznaczona, klienci będą musieli ustawić nazwę użytkownika podczas tworzenia konta.

en: Generate account login (recommended)
pl: Utwórz login do konta (zalecane)

en: This product type is not currently supported.
pl: Ten rodzaj produktu nie jest obecnie obsługiwany.

en: Controls whether this product appears in the Point of Sale system.
pl: Kontroluje, czy ten produkt pojawia się w systemie punktu sprzedaży.

en: Available for POS
pl: Dostępne dla punktu kasowego (POS)

en: No billing email provided.
pl: Nie podano adresu e-mail do rozliczeń.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
pl: Wyświetla bieżący tytuł kategorii i umożliwia dozwolonym użytkownikom jego edycję.

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
pl: Wyświetla bieżący opis kategorii.

[ctx: block title]
en: Product Category Description
pl: Opis kategorii produktu

note: translators: %s: order number
en: Canceled order: #%s,
pl: Zamówienie anulowane: #%s,

en: No shipping method selected.
pl: Nie wybrano metody wysyłki.

en: Shipping address required.
pl: Wymagany adres wysyłki.

en: Invalid authorization.
pl: Nieprawidłowa autoryzacja.

en: Invalid request object.
pl: Nieprawidłowy obiekt żądania.

en: Product ID must be numeric.
pl: Identyfikator produktu musi być numeryczny.

en: Line items to add to the cart.
pl: Pozycje do dodania do koszyka.

en: Items Discount
pl: Zniżka na przedmioty

en: Items Base Amount
pl: Pozycje kwota bazowa

en: URL.
pl: Adres URL.

en: Link type.
pl: Rodzaj odnośnika

en: Related links.
pl: Powiązane odnośniki.

en: Message content.
pl: Treść komunikatu

en: Content type.
pl: Rodzaj treści.

en: JSON path to the related field.
pl: Ścieżka JSON do powiązanego pola.

en: Message type.
pl: Typ wiadomości.

en: Messages (info, warnings, errors).
pl: Komunikaty (informacje, ostrzeżenia, błędy).

en: Amount in cents.
pl: Kwota w centach.

en: Display text.
pl: Wyświetlany tekst.

en: Total type.
pl: Typ całkowity.

en: Order totals breakdown.
pl: Podział sumy zamówień.

en: Total in cents.
pl: Łącznie w centach.

en: Tax in cents.
pl: Podatek w centach.

en: Latest delivery time (ISO 8601).
pl: Najpóźniejszy czas dostawy (ISO 8601).

en: Earliest delivery time (ISO 8601).
pl: Najwcześniejszy czas dostawy (ISO 8601).

en: Carrier name.
pl: Nazwa przewoźnika.

en: Subtitle.
pl: Podtytuł.

en: Title.
pl: Tytuł.

en: Fulfillment type.
pl: Rodzaj realizacji zamówienia (fulfillment).

en: Fulfillment option ID.
pl: Identyfikator opcji realizacji zamówienia (fulfillment).

en: Available fulfillment options.
pl: Dostępne opcje realizacji zamówienia.

en: Postal/ZIP code.
pl: Kod pocztowy.

en: Country code (ISO 3166-1 alpha-2).
pl: Kod kraju (ISO 3166-1 alpha-2).

en: State/province.
pl: Stan/prowincja.

en: Full name.
pl: Pełna nazwa.

en: Fulfillment/shipping address.
pl: Adres realizacji/wysyłki.

en: Total amount in cents.
pl: Łączna kwota w centach.

en: Tax amount in cents.
pl: Kwota podatku w centach.

en: Subtotal in cents.
pl: Suma częściowa w centach.

en: Discount amount in cents.
pl: Kwota rabatu w centach.

en: Base amount in cents.
pl: Kwota bazowa w centach.

en: Quantity.
pl: Ilość.

en: Product item details.
pl: Szczegóły produktu.

en: Line item ID.
pl: Identyfikator pozycji.

en: Line items in the checkout session.
pl: Pozycje liniowe w sesji kasy.

en: Currency code (ISO 4217).
pl: Kod waluty (ISO 4217).

en: Status of the checkout session.
pl: Status sesji realizacji zakupu.

en: List of supported payment methods.
pl: Lista obsługiwanych metod płatności.

en: Payment provider information.
pl: Informacje o dostawcy płatności.

en: Buyer information.
pl: Informacje o kupującym.

en: Unique identifier for the checkout session.
pl: Unikalny identyfikator sesji realizacji zakupu.

note: translators: 1: current session status, 2: allowed statuses
en: Checkout session cannot be updated. Current status: %1$s. Allowed statuses: %2$s
pl: Nie można zaktualizować sesji kasy. Bieżący status: %1$s. Dozwolone statusy: %2$s

en: Selected fulfillment option ID.
pl: Wybrany identyfikator opcji realizacji.

en: No agentic-supported payment gateway available.
pl: Nie jest dostępna bramka płatności obsługiwana przez agenta.

en: No payment gateway available.
pl: Brak dostępnej bramki płatności.

en: Payment was declined.
pl: Płatność została odrzucona.

note: translators: %s: current session status
en: Checkout session is not ready for payment. Current status: %s
pl: Sesja realizacji zakupu nie jest gotowa do płatności. Aktualny status: %s

en: Invalid or expired checkout session ID.
pl: Nieprawidłowy lub wygasły identyfikator sesji realizacji zakupu.

en: Payment provider identifier.
pl: Identyfikator dostawcy usług płatniczych.

en: Payment token from the payment provider.
pl: Token płatności od dostawcy usług płatniczych.

en: Payment data including token and provider.
pl: Dane dotyczące płatności, w tym token i dostawca.

en: The checkout session ID (Cart-Token JWT).
pl: Identyfikator sesji kasy (Cart-Token JWT).

en: Cannot change locations of "Rest of the World" zone.
pl: Nie można zmienić lokalizacji strefy "Reszta świata".

en: Cannot change order of "Rest of the World" zone.
pl: Nie można zmienić kolejności strefy "Reszta świata".

en: Zone name cannot be empty.
pl: Nazwa strefy nie może być pusta.

en: Cannot change name of "Rest of the World" zone.
pl: Nie można zmienić nazwy strefy "Reszta świata".

en: Shipping zone location name (readonly, auto-generated from code).
pl: Nazwa lokalizacji strefy wysyłki (tylko do odczytu, generowana automatycznie na podstawie kodu).

en: Array of locations for this zone. Can be empty array but must be explicitly provided.
pl: Tablica lokalizacji dla tej strefy. Może być pustą tablicą, ale musi być jawnie podana.

en: Resource cannot be created. Check for validation errors or server logs for details.
pl: Nie można utworzyć zasobu. Sprawdź błędy walidacji lub dzienniki serwera, aby uzyskać szczegółowe informacje.

en: Could not update shipping method.
pl: Nie można zaktualizować metody wysyłki.

en: Settings must be an array.
pl: Ustawienia muszą być tablicą.

en: Shipping method settings including title and configuration.
pl: Ustawienia metody wysyłki, w tym tytuł i konfiguracja.

en: Shipping zone ID.
pl: Identyfikator strefy wysyłki.

en: Shipping method does not belong to the specified zone.
pl: Metoda wysyłki nie należy do określonej strefy.

en: Invalid shipping method type.
pl: Nieprawidłowy typ metody wysyłki.

en: Invalid shipping zone ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator strefy wysyłki.

en: Manage your store’s tax setup.
pl: Zarządzaj konfiguracją podatkową swojego sklepu.

en: Available options for select/radio fields.
pl: Dostępne opcje dla pól wyboru/radio.

note: translators: 1: Setting ID, 2: Allowed values list.
en: Invalid value for "%1$s". Allowed values: %2$s.
pl: Nieprawidłowa wartość dla "%1$s". Dozwolone wartości: %2$s.

en: Manage product settings including dimensions, weight units, and display options.
pl: Zarządzaj ustawieniami produktu, w tym wymiarami, jednostkami wagi i opcjami wyświetlania.

en: Invalid dimension unit. Valid units are: m, cm, mm, in, yd.
pl: Nieprawidłowa jednostka wymiaru. Prawidłowe jednostki to: m, cm, mm, in, yd.

en: Invalid weight unit. Valid units are: kg, g, lbs, oz.
pl: Nieprawidłowa jednostka wagi. Prawidłowe jednostki to: kg, g, lbs, oz.

en: Sorry, you are not allowed to edit product settings.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować ustawień produktu.

en: Sorry, you are not allowed to access product settings.
pl: Przepraszamy, nie masz dostępu do ustawień produktu.

note: translators: %d: account index
en: Account at index %d must be an object.
pl: Konto w indeksie %d musi być obiektem.

en: Account details must be an array.
pl: Dane konta muszą być tablicą.

en: Bank account details for direct bank transfer.
pl: Dane konta bankowego do bezpośredniego przelewu bankowego.

en: Determines the display order of payment gateways during checkout.
pl: Określa kolejność wyświetlania bramek płatności podczas realizacji zakupu.

en: Enable this payment gateway
pl: Włącz tę bramę płatności

en: Missing parameter(s): values
pl: Brakujące parametry: wartości

en: Invalid payment gateway ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator bramki płatności.

en: Payment gateway field values to update.
pl: Wartości pól bramki płatniczej do aktualizacji.

en: URL for the management link.
pl: Adres URL odnośnika do zarządzania.

en: Management links for the payment method.
pl: Odnośniki do zarządzania metodą płatności.

en: Management options for the payment method.
pl: Opcje zarządzania dla metody płatności.

en: Current state configuration of the payment method.
pl: Bieżąca konfiguracja stanu metody płatności.

en: Icon URL for the payment method.
pl: Ikonka adresu URL dla metody płatności.

en: Description of the payment method.
pl: Opis metody płatności.

en: Title of the payment method.
pl: Nazwa metody płatności.

en: Sort order for the payment method.
pl: Kolejność sortowania dla metody płatności.

en: Unique identifier for the payment method.
pl: Unikalny identyfikator metody płatności.

en: Available offline payment methods.
pl: Dostępne metody płatności offline.

en: Grouped settings for offline payment methods.
pl: Zgrupowane ustawienia dla metod płatności offline.

en: Current enabled state for all payment methods.
pl: Aktualnie włączony stan dla wszystkich metod płatności.

en: Description of the settings group.
pl: Opis grupy ustawień.

en: Title of the settings group.
pl: Nazwa grupy ustawień.

en: Invalid payment methods data received.
pl: Otrzymano nieprawidłowe dane metody płatności.

en: Manage offline payment methods available for your store.
pl: Zarządzaj metodami płatności offline dostępnymi dla twojego sklepu.

en: Offline Payment Methods
pl: Metody płatności offline

en: Country code to retrieve offline payment methods for.
pl: Kod kraju, dla którego chcesz pobrać metody płatności offline.

en: Sorry, you are not allowed to edit general settings.
pl: Brak uprawnień do edycji ustawień ogólnych.

en: Sorry, you are not allowed to access general settings.
pl: Niestety, nie masz uprawnień dostępu do ustawień ogólnych.

note: translators: 1: field key, 2: invalid value
en: Invalid option "%2$s" for %1$s.
pl: Nieprawidłowa opcja "%2$s" dla %1$s.

note: translators: 1: field key, 2: valid options
en: Invalid value for %1$s. Valid options: %2$s
pl: Nieprawidłowa wartość dla %1$s. Prawidłowe opcje: %2$s

note: translators: %s: field key
en: Invalid email format for %s.
pl: Nieprawidłowy format wiadomości e-mail dla %s.

en: Whether this is sent only manually.
pl: Czy jest to wysyłane tylko ręcznie.

en: Whether this is a customer email.
pl: Czy jest to wiadomość e-mail od klienta.

en: Email group title.
pl: Tytuł grupy e-mail.

en: Email group identifier.
pl: Identyfikator grupy e-mail.

en: Link to template editor.
pl: Odnośnik do edytora szablonów.

en: Template post ID.
pl: Identyfikator szablonu wpisu.

en: Email description.
pl: Opis e-mail.

en: Email title.
pl: Tytuł wiadomości e-mail.

en: Failed to retrieve updated email settings.
pl: Nie udało się pobrać zaktualizowanych ustawień poczty e-mail.

en: Email template not found.
pl: Nie znaleziono szablonu wiadomości e-mail.

en: Email template ID.
pl: Identyfikator szablonu wiadomości e-mail.

en: Filter by template post ID.
pl: Filtruj według identyfikatora szablonu wpisu.

en: Available options for selectable fields.
pl: Dostępne opcje dla wybieranych pól.

en: Sorry, you are not allowed to edit email settings.
pl: Brak uprawnień do edycji ustawień poczty e-mail.

en: Sorry, you are not allowed to access email settings.
pl: Niestety, nie masz uprawnień dostępu do ustawień poczty e-mail.

en: Set options relating to customer accounts and data privacy.
pl: Ustaw opcje związane z kontami klientów i prywatnością danych.

en: Accounts & Privacy
pl: Konta i prywatność

en: Sorry, you are not allowed to edit account settings.
pl: Brak uprawnień do edycji ustawień konta.

en: Sorry, you are not allowed to access account settings.
pl: Niestety, nie masz uprawnień dostępu do ustawień konta.

en: Amount refunded for this tax.
pl: Kwota zwrotu tego podatku.

en: Tax ID.
pl: Identyfikator podatkowy.

en: Total refunded for this item.
pl: Całkowity zwrot za tą pozycję.

en: Quantity refunded.
pl: Ilość refundowana.

en: ID of the original line item.
pl: Identyfikator oryginalnej pozycji.

en: ID of the refund line item. This is not the ID of the original line item.
pl: Identyfikator pozycji zwrotu. Nie jest to identyfikator oryginalnej pozycji.

en: Refunded line items. This can include products, fees, and shipping lines, combined into a single array.
pl: Pozycje podlegające zwrotowi. Może to obejmować produkty, opłaty i linie wysyłkowe połączone w jedną tablicę.

en: The date the refund was created, in the site's timezone.
pl: Data utworzenia zwrotu w strefie czasowej witryny.

en: Currency the refund was created with, in ISO format.
pl: Waluta, w której utworzono zwrot, w formacie ISO.

en: Reason for the refund.
pl: Powód zwrotu pieniędzy.

en: Amount that was refunded. This is calculated from the line items if not provided.
pl: Kwota, która została zwrócona. Jest ona obliczana na podstawie pozycji, jeśli nie została podana.

en: The ID of the order that was refunded.
pl: Identyfikator zamówienia, które zostało zwrócone.

en: Unique identifier for the refund.
pl: Unikalny identyfikator zwrotu.

note: translators: %s: tax total
en: Refund tax total cannot be greater than the line item tax total (%s).
pl: Całkowita kwota zwrotu podatku nie może być większa niż całkowita kwota podatku w pozycji (%s).

note: translators: %s: tax IDs
en: Line item tax not found. Must be: %s.
pl: Nie znaleziono pozycji podatku. Musi być: %s.

en: Tax id and refund_total are required.
pl: Wymagane są identyfikator podatkowy i refund_total.

note: translators: %s: item quantity
en: Line item quantity cannot be greater than the item quantity (%s).
pl: Ilość pozycji nie może być większa niż ilość artykułów (%s).

en: Line item is not a product, fee, or shipping line.
pl: Pozycja nie jest produktem, opłatą ani pozycją dotyczącą wysyłki.

en: Line item not found.
pl: Nie znaleziono pozycji.

en: Cannot create order refund.
pl: Nie można utworzyć zwrotu kosztów zamówienia.

en: Refund total must be greater than zero.
pl: Kwota zwrotu musi być większa od zera.

en: When true, the payment gateway API is used to perform the refund. If the payment gateway does not support refunds, the refund will fail.
pl: Gdy wartość true, do wykonania zwrotu używany jest interfejs API bramki płatności. Jeśli bramka płatności nie obsługuje zwrotów, zwrot nie powiedzie się.

en: The date the refund was created, as GMT.
pl: Data utworzenia zwrotu, jako GMT.

en: Filter refunds by order ID.
pl: Filtruj zwroty według identyfikatora zamówienia.

en: Exclude products that belong to specific product category IDs.
pl: Wyklucz produkty należące do określonych identyfikatorów kategorii produktów.

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s.
pl: Skorygowany stan magazynowy: %s.

en: Total refund tax amount for the order.
pl: Całkowita kwota zwrotu podatku za zamówienie.

en: Total refund amount for the order.
pl: Całkowita kwota zwrotu za zamówienie.

en: Could not mark the order as paid.
pl: Nie można było oznaczyć zamówienia jako opłaconego.

en: Download permissions
pl: Pobierz uprawnienia

en: Download permissions were reset manually.
pl: Uprawnienia do pobierania zostały zresetowane ręcznie.

en: Resets any download permissions linked to the order.
pl: Resetuje wszelkie uprawnienia do pobierania powiązane z zamówieniem.

en: Marks the order as paid. Updates the order status and reduces line item stock if necessary.
pl: Oznacz zamówienie jako opłacone. Aktualizuje status zamówienia i w razie potrzeby zmniejsza zapasy pozycji.

en: The group of order note.
pl: Grupa notatek zamówienia

en: The title of the order note group.
pl: Tytuł grupy notatek zamówienia.

en: When the customer was last active, as GMT.
pl: Kiedy klient był ostatnio aktywny, jako GMT.

en: When the customer was last active in the site's timezone.
pl: Kiedy klient był ostatnio aktywny w strefie czasowej witryny.

en: Cannot update resource.
pl: Nie można zaktualizować zasobu.

en: Email notification
pl: Powiadomienie e-mail

en: Product stock
pl: Stan magazynowy produktu

en: Order confirmation email
pl: Wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia

note: translators: %s is an email address.
en: Order details sent to %s.
pl: Szczegóły zamówienia wysłane do %s.

note: translators: 1. The name of an email template; 2. Email address.
en: Email template "%1$s" sent to %2$s.
pl: Szablon wiadomości e-mail "%1$s" wysłany do %2$s.

en: Enable push notifications for the WooCommerce mobile apps to receive order notifications and store updates.
pl: Włącz powiadomienia push dla aplikacji mobilnych WooCommerce, aby otrzymywać powiadomienia o zamówieniach i aktualizacjach sklepu.

en: Push Notifications
pl: Powiadomienia typu PUSH

en: Enable the Agentic Checkout API for AI-powered checkout experiences (e.g., ChatGPT). This adds REST API endpoints that allow AI agents to create and manage checkout sessions.
pl: Włącz interfejs API Agentic Checkout dla środowisk realizacji zakupu opartych na sztucznej inteligencji (np. ChatGPT). Dodaje to punkty końcowe interfejsu API REST, które umożliwiają agentom AI tworzenie sesji realizacji zakupu i zarządzanie nimi.

en: Agentic Checkout API
pl: API Agentic Checkout

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage and is recommended for stores using object caching.
pl: Włącz buforowanie danych zamówień w magazynie danych. Ta funkcja działa tylko z wysokowydajnym magazynem zamówień (HPOS) i jest zalecana dla sklepów korzystających z buforowania obiektów.

en: The onboarding steps in case this provider supports native in-context onboarding.
pl: Kroki wdrożenia (onboardingu) w przypadku, gdy ten dostawca obsługuje natywny onboarding w kontekście.

en: Message to show the user.
pl: Wiadomość do wyświetlenia użytkownikowi.

en: Various messages to possibly show the user.
pl: Różne komunikaty do wyświetlenia użytkownikowi.

en: Whether onboarding is supported.
pl: Czy onboarding jest obsługiwany.

note: translators: %s: WooPayments.
en: %s is not supported in the selected business location.
pl: %s nie jest obsługiwane w wybranej lokalizacji biznesowej.

note: translators: %s: Payment extension suggestion ID.
en: The provider class for payment extension suggestion ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
pl: Klasa dostawcy dla ID sugestii rozszerzenia płatności "%s" musi rozszerzać klasę PaymentGateway.

note: translators: %s: Gateway ID.
en: The provider class for gateway ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
pl: Klasa dostawcy dla ID bramki "%s" musi rozszerzać klasę PaymentGateway.

note: translators: %d: number of orders updated
en: Successfully updated fulfillment status for %d orders.
pl: Pomyślnie zaktualizowano status realizacji dla %d zamówień.

en: Failed to update order fulfillment status. Please check the database logs for errors.
pl: Nie udało się zaktualizować statusu realizacji zamówienia. Sprawdź błędy w logach bazy danych.

note: translators: %s: error message
en: Failed to create fulfillment status column: %s
pl: Nie udało się utworzyć kolumny stanu realizacji: %s

en: This tool will regenerate the order fulfillment status for all orders and update the Analytics data using a direct SQL query.
pl: Narzędzie to zregeneruje status realizacji zamówień dla wszystkich zamówień i zaktualizuje dane Analytics za pomocą bezpośredniego zapytania SQL.

en: Regenerate order fulfillment status for Analytics
pl: Ponownie wygeneruj status realizacji zamówienia dla Analytics

en: Agentic Commerce Protocol: Order created or updated
pl: Agentic Commerce Protocol: utworzone lub zaktualizowane zamówienie

en: The bearer token that ChatGPT uses to authenticate checkout requests.
pl: Token na okaziciela, którego ChatGPT używa do uwierzytelniania żądań realizacji transakcji.

en: Authorization Token
pl: Token autoryzacji

note: translators: %s: URL to WooCommerce advanced settings
en: Configure your Terms and Conditions page in <a href="%s">WooCommerce &gt; Settings &gt; Advanced &gt; Page setup</a>.
pl: Skonfiguruj stronę z warunkami użytkowania w <a href="%s">WooCommerce &gt; Ustawienia &gt; Zaawansowane &gt; Konfiguracja strony</a>.

note: translators: %1$s: Authorization ID, %2$s: open link tag, %3$s: close link tag
en: . Authorization ID: %1$s not found. Please log into your %2$sPayPal account%3$s to capture the payment
pl: . Nie znaleziono identyfikatora autoryzacji: %1$s. Zaloguj się na swoje konto %2$sPayPal%3$s, aby zarejestrować płatność

en: Terms and Conditions URL
pl: Adres URL regulaminu i warunków użytkowania serwisu

note: translators: %s: URL to WordPress privacy settings
en: Configure your Privacy Policy page in <a href="%s">Settings &gt; Privacy</a>.
pl: Skonfiguruj swoją stronę polityki prywatności w <a href="%s">Ustawienia &gt; Prywatność</a>.

en: Privacy Policy URL
pl: Adres URL polityki prywatności

en: Store policies
pl: Polityka sklepu

en: Allow products to be visible by default to the AI agents you integrate with. Can be overridden per product.
pl: Pozwól, aby produkty były domyślnie widoczne dla agentów AI, z którymi się integrujesz. Może być zastąpione dla każdego produktu.

en: Enable product visibility
pl: Zapewnij widoczność produktu

note: translators: %s: URL to ChatGPT merchants application page
en: To get started, <a href="%s" target="_blank">apply to ChatGPT</a>. Once approved, ChatGPT will provide the credentials below.
pl: Aby rozpocząć, <a href="%s" target="_blank">zgłoś się do ChatGPT</a>. Po zatwierdzeniu, ChatGPT dostarczy ci poniższe dane uwierzytelniające.

en: Configure settings to allow AI agents to purchase from your store.
pl: Skonfiguruj ustawienia, aby umożliwić agentom AI dokonywanie zakupów w twoim sklepie.

en: Next products
pl: Następne produkty

en: Previous products
pl: Poprzednie produkty

en: Agentic commerce
pl: Agentic commerce (handel za pośrednictwem agentów)

en: Taxes calculated at checkout.
pl: Podatki są obliczane podczas realizacji transakcji (checkout)

en: Shipping calculated at checkout.
pl: Wysyłka zostanie obliczona podczas realizacji transakcji (checkout)

en: Taxes and discounts calculated at checkout.
pl: Podatki i rabaty są obliczane przy kasie.

en: Discounts calculated at checkout.
pl: Rabaty są obliczane przy kasie.

en: Shipping and discounts calculated at checkout.
pl: Wysyłka i rabaty są obliczane przy kasie.

en: Shipping and taxes calculated at checkout.
pl: Koszty wysyłki i podatków są obliczane przy kasie.

en: Unknown database error occurred while adding fulfillment_status column.
pl: Wystąpił nieznany błąd bazy danych podczas dodawania kolumny fulfillment_status.

en: Finish checkout
pl: Zakończ zamówienie (checkout)

en: Failed to generate catalog file.
pl: Nie udało się wygenerować pliku katalogu.

en: Products catalog file URL. Null when catalog is not ready.
pl: Adres URL pliku katalogu produktów. Wartość Null, gdy katalog nie jest gotowy.

en: Products catalog generation status.
pl: Status generowania katalogu produktów.

en: fields cannot be empty.
pl: pola nie mogą być puste.

en: fields must be an array of strings or a comma-separated string.
pl: pola muszą być tablicą ciągów znaków lub ciągiem znaków oddzielonych przecinkami.

en: Whether to generate a new catalog file regardless of whether a catalog file already exists.
pl: Określa, czy wygenerować nowy plik katalogu niezależnie od tego, czy plik katalogu już istnieje.

en: Product/variation fields to include in the catalog. Can be an array or comma-separated string.
pl: Pola produktu/odmiany do uwzględnienia w katalogu. Może to być tablica lub ciąg znaków oddzielony przecinkami.

note: translators: %s: Currency code
en: PayPal Standard does not support your store currency (%s).
pl: Usługa PayPal Standard nie obsługuje waluty twojego sklepu (%s).

en: PayPal Account Restricted
pl: Konto PayPal ograniczone

note: translators: 1: opening <a> tag, 2: closing </a> tag
en: Your PayPal account has been restricted by PayPal. This may prevent customers from completing payments. Please %1$scontact PayPal support%2$s to resolve this issue and restore full functionality to your account.
pl: Twoje konto PayPal zostało zablokowane przez PayPal. Może to uniemożliwić klientom dokonanie płatności. Skontaktuj się z%1$spomocą techniczną PayPal%2$s,  aby rozwiązać ten problem i przywrócić pełną funkcjonalność konta.

note: translators: %s: Link to PayPal sandbox testing guide page
en: <strong>Sandbox mode enabled</strong>. Only sandbox test accounts can be used. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
pl: <strong>Tryb piaskownicy włączony</strong>. Można używać tylko kont testowych w trybie piaskownicy. Zobacz <a href="%s">Przewodnik testowania w trybie piaskownicy PayPal</a>, aby uzyskać więcej informacji.

en: Shown as a preview in the Inbox, next to the subject line. (Max 150 characters).
pl: Wyświetlany jako podgląd w skrzynce odbiorczej, obok wiersza tematu. (Maksymalnie 150 znaków).

en: Preheader
pl: Preheader (nagłówek lub fragment tekstu)

en: Order changes
pl: Zmiany w zamówieniu

en: Notifies admins when a new order has been placed.
pl: Powiadamia administratorów o złożeniu nowego zamówienia.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has failed.
pl: Powiadamia administratorów, gdy zamówienie, które było przetwarzane lub wstrzymane, nie powiodło się.

en: Notifies customers when their password has been reset.
pl: Powiadamia klientów o zresetowaniu hasła.

en: Account password reset
pl: Reset hasła do konta

en: Notifies customers when their order has been partially or fully refunded.
pl: Powiadamia klientów o częściowym lub całkowitym zwrocie kosztów zamówienia.

en: Notifies customers when their order has been received and is being processed.
pl: Powiadamia klientów o otrzymaniu i przetworzeniu zamówienia.

en: Notifies customers when a full or partial refund has been issued for their in-person (POS) order.
pl: Powiadamia klientów o dokonaniu pełnego lub częściowego zwrotu pieniędzy za zamówienie złożone osobiście (POS).

en: POS order refunded
pl: Zwrot kosztów zamówienia POS

en: Notifies customers when their in-person (POS) order has been completed.
pl: Powiadamia klientów, gdy ich zamówienie osobiste (POS) zostało zrealizowane.

en: POS order complete
pl: Zamówienie POS zakończone

en: Notifies customers when their order has been placed on hold.
pl: Powiadamia klientów, gdy ich zamówienie zostało wstrzymane.

en: Order on hold
pl: Zamówienie wstrzymane

en: Notifies customers when you’ve added a note to their order.
pl: Powiadamia klientów, gdy dodasz notatkę do ich zamówienia.

en: Customer note added
pl: Dodano uwagę klienta

en: Notifies customers when their account has been created.
pl: Powiadamia klientów o utworzeniu ich konta.

en: Account created
pl: Utworzone konto

en: Manually send customers an email to review their order and complete payment.
pl: Ręcznie wysyłaj klientom wiadomości e-mail z prośbą o sprawdzenie zamówienia i dokonanie płatności.

en: Payment request
pl: Żądanie płatności

en: Notifies customers when their order has failed.
pl: Powiadamia klientów, gdy ich zamówienie nie powiodło się.

en: Notifies customers when their order has been shipped.
pl: Powiadamia klientów o wysłaniu zamówienia.

en: Order fulfilled
pl: Zamówienie zrealizowane

en: Notifies customers when their order has been cancelled.
pl: Powiadamia klientów, gdy ich zamówienie zostało anulowane.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has been canceled.
pl: Powiadamia administratorów o anulowaniu zamówienia, które było przetwarzane lub wstrzymane.

en: Canceled order
pl: Anulowane zamówienie

note: translators: %1$s is the payment method, %2$s is the transaction id.
en: Payment complete.
pl: Płatność zakończona.

note: translators: %1$s is the payment method, %2$s is the transaction id.
en: Payment via %1$s (%2$s).
pl: Płatność za pośrednictwem %1$s (%2$s).

note: translators: 1: product name
en: Please choose product options for %1$s.
pl: Wybierz opcje produktu dla %1$s.

en: Add a different email address to receive replies.
pl: Dodaj inny adres e-mail, aby otrzymywać odpowiedzi.

en: You do not have permission to save settings.
pl: Nie masz uprawnień do zapisywania ustawień.

en: REST API operations for WooCommerce resources including products, orders, and other store data.
pl: Operacje REST API dla zasobów WooCommerce, w tym produktów, zamówień i innych danych sklepu.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
pl: Wyświetla opis wybranego wariantu.

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
pl: Opis wariantu (Beta)

en: This item is not available for purchase.
pl: Ten przedmiot nie jest dostępny w sprzedaży.

en: Raw shipping method settings for frontend processing.
pl: Nieprzetworzone ustawienia metody wysyłki do przetwarzania frontendowego.

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
pl: Identyfikator metody wysyłki (np. flat_rate, free_shipping).

en: Whether the shipping method is enabled.
pl: Czy metoda wysyłki jest włączona.

en: Shipping methods for this zone.
pl: Metody wysyłki dla tej strefy.

en: Unique identifier for the shipping zone.
pl: Unikalny identyfikator strefy wysyłki.

en: Invalid line items type.
pl: Nieprawidłowy typ pozycji zamówienia.

en: The fulfillment status of the order.
pl: Status realizacji zamówienia (fulfillment).

en: A list of line items (products) within this order.
pl: Lista pozycji (produktów) w ramach tego zamówienia.

en: Product needs shipping.
pl: Produkt wymaga wysyłki.

en: Product is downloadable.
pl: Produkt jest dostępny do pobrania.

en: Product is virtual.
pl: Produkt jest wirtualny.

en: Product global unique ID.
pl: Globalny unikalny identyfikator produktu.

en: Product permalink.
pl: Bezpośredni odnośnik produktu.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
pl: Cena jednostkowa. Obliczana jako suma / ilość.

en: Product data this item is linked to.
pl: Dane produktu, z którym powiązany jest ten element.

en: Product or variation ID.
pl: Identyfikator produktu lub wariantu.

en: Line item image, if available.
pl: Obrazek pozycji zamówienia, jeśli jest dostępny.

en: Item name.
pl: Nazwa produktu.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zamówień o określonym statusie realizacji (fulfillment).

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
pl: Wartość całkowita musi być tablicą zawierającą dokładnie 2 liczby między operatorami.

en: The comparison operator to use for total filtering.
pl: Operator porównania używany do filtrowania całkowitego.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zamówień z określonymi kwotami całkowitymi. W przypadku operatorów "pomędzy" podaj dwie wartości.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
pl: Jeśli wartość jest prawdziwa, notatka zostanie wyświetlona klientom. Jeśli wartość jest fałszywa, notatka będzie służyć wyłącznie jako odniesienie dla administratora.

en: Order ID the note belongs to.
pl: Identyfikator zamówienia, do którego należy notatka.

en: The order ID that notes belong to.
pl: Identyfikator zamówienia, do którego należą notatki.

en: Limit result to customer notes or private notes.
pl: Ogranicz wyniki do notatek klientów lub notatek prywatnych.

en: Trash not supported.
pl: Kosz nie jest obsługiwany.

en: Cannot trash resource.
pl: Nie można przenieść do kosza zasobu.

en: Cannot delete resource.
pl: Nie można usunąć zasobu.

en: Cannot create resource.
pl: Nie można utworzyć zasobu.

en: Resource already exists.
pl: Zasób już istnieje.

en: Invalid error object provided.
pl: Podano nieprawidłowy obiekt błędu.

en: An error occurred while processing your request.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojej prośby.

en: The user associated with this API key no longer exists.
pl: Użytkownik powiązany z tym kluczem API już nie istnieje.

en: Authentication failed.
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się.

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
pl: X-MCP-API-Key musi być w formacie consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
pl: Wymagany nagłówek X-MCP-API-Key. Format: consumer_key:consumer_secret

en: HTTPS is required for MCP requests.
pl: Protokół HTTPS jest wymagany dla żądań MCP.

en: AI-accessible WooCommerce operations via MCP
pl: Operacje WooCommerce dostępne dla AI za pośrednictwem MCP

en: WooCommerce MCP Server
pl: Serwer MCP WooCommerce

en: Ambiguous shipping providers list.
pl: Niejednoznaczna lista dostawców usług wysyłkowych.

en: Configure Permalinks
pl: Skonfiguruj bezpośrednie odnośniki

en: WordPress permalinks must be set to anything other than "Plain" for MCP to work.
pl: Aby MCP działał, bezpośrednie odnośniki WordPress muszą być ustawione na cokolwiek innego niż "Plain".

en: Configuration Required
pl: Wymagana konfiguracja

en: Enable WooCommerce MCP (Model Context Protocol) for AI-powered store operations. AI-generated results and actions can be unpredictable - please review before executing in your store.
pl: Włącz WooCommerce MCP (Model Context Protocol) dla operacji sklepu opartych na sztucznej inteligencji. Wyniki i działania generowane przez sztuczną inteligencję mogą być nieprzewidywalne - sprawdź je przed wykonaniem w swoim sklepie.

en: [Performance] Removes session cookies for non-logged in customers when session data is empty, improving page caching performance. May cause compatibility issues with extensions that depend on the session cookie without using session data.
pl: [Wydajność] Usuwa sesyjne pliki cookie dla niezalogowanych klientów, gdy dane sesji są puste, poprawiając wydajność buforowania stron. Może powodować problemy ze zgodnością z rozszerzeniami, które zależą od plików cookie sesji bez korzystania z danych sesji.

en: Clear Customer Sessions When Empty
pl: Wyczyść sesje klienta, gdy są puste

en: Sample Download File.pdf
pl: Przykładowy plik do pobrania.pdf

en: Dummy Downloadable Product
pl: Fikcyjny produkt do pobrania

en: Unique identifier for the resource
pl: Unikatowy identyfikator zasobu

en: Update an existing order by modifying status, customer information, line items, or other order details.
pl: Zaktualizuj istniejące zamówienie, modyfikując status, informacje o kliencie, pozycje lub inne szczegóły zamówienia.

en: Update Order
pl: Zaktualizuj zamówienie

en: Create a new order with customer information, line items, shipping details, and payment information.
pl: Utwórz nowe zamówienie z informacjami o kliencie, pozycjami, szczegółami wysyłki i informacjami o płatności.

en: Create Order
pl: Utwórz zamówienie

en: Retrieve detailed information about a single order by ID, including line items, customer details, and payment information.
pl: Pobierz szczegółowe informacje o pojedynczym zamówieniu według identyfikatora, w tym pozycje, dane klienta i informacje o płatności.

en: Get Order
pl: Uzyskaj zamówienie

en: Retrieve a paginated list of orders with optional filters for status, customer, date range, and other criteria.
pl: Pobierz stronicowaną listę zamówień z opcjonalnymi filtrami dla statusu, klienta, zakresu dat i innych kryteriów.

en: List Orders
pl: Lista zamówień

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
pl: Trwale usuń produkt ze sklepu. Tej czynności nie można cofnąć.

en: Delete Product
pl: Usuń produkt

en: Update an existing product by modifying its attributes such as price, stock, description, or metadata.
pl: Zaktualizuj istniejący produkt, modyfikując jego atrybuty, takie jak cena, stan magazynowy, opis lub metadane.

en: Update Product
pl: Zaktualizuj produkt

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
pl: Utwórz nowy produkt w WooCommerce z nazwą, ceną, opisem i innymi atrybutami produktu.

en: Retrieve detailed information about a single product by ID, including price, description, images, and metadata.
pl: Pobierz szczegółowe informacje o pojedynczym produkcie według identyfikatora, w tym cenę, opis, obrazki i metadane.

en: Get Product
pl: Pobierz produkt

en: Retrieve a paginated list of products with optional filters for status, category, price range, and other attributes.
pl: Pobierz stronicowaną listę produktów z opcjonalnymi filtrami stanu, kategorii, zakresu cen i innych atrybutów.

en: List Products
pl: Lista produktów

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
pl: Wybierz odpowiednią ilość, aby dodać ją do koszyka.

note: translators: Alt text for video play button icon.
en: Play
pl: Odtwarzaj

en: Watch on YouTube
pl: Oglądaj na YouTube

en: Listen on ReverbNation
pl: Posłuchaj na ReverbNation

en: Listen on Mixcloud
pl: Posłuchaj na Mixcloud

en: Listen on Pocket Casts
pl: Słuchaj na Pocket Casts

en: Listen on SoundCloud
pl: Posłuchaj na SoundCloud

en: Listen on Spotify
pl: Posłuchaj na Spotify

en: Listen to the audio
pl: Posłuchaj dźwięku

en: Description for the setting field.
pl: Opis pola ustawień.

en: Available options for select/multiselect fields.
pl: Dostępne opcje dla pól wyboru/wielokrotnego wyboru.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
pl: Ustaw adres swojego sklepu, widoczność, walutę, język i strefę czasową.

en: Flat key-value mapping of all setting field values.
pl: Płaskie mapowanie klucz-wartość wszystkich wartości pól ustawień.

en: Invalid country code in list.
pl: Nieprawidłowy kod kraju na liście.

en: Expected an array of country codes.
pl: Oczekiwana tablica kodów krajów.

en: Invalid shipping location option.
pl: Nieprawidłowa opcja lokalizacji wysyłki.

en: Invalid selling location option.
pl: Nieprawidłowa opcja lokalizacji sprzedaży.

en: Invalid country/state format.
pl: Nieprawidłowy format kraju/państwa.

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
pl: Liczba miejsc po przecinku musi zawierać się w przedziale od 0 do 10.

en: Setting field value.
pl: Ustaw wartość pola.

en: Setting field description.
pl: Opis pola ustawień.

en: Setting field type.
pl: Ustaw typ pola.

en: Setting field label.
pl: Ustaw etykietę pola.

en: Setting field ID.
pl: Ustawienie identyfikatora pola.

en: Settings fields.
pl: Pola ustawień.

en: Display order for the group.
pl: Kolejność wyświetlania grupy.

en: Group description.
pl: Opis grupy.

en: Group title.
pl: Tytuł grupy.

en: Settings group.
pl: Grupa ustawień.

en: Collection of setting groups.
pl: Zbiór grup ustawień.

en: Settings description.
pl: Opis ustawień.

en: Settings title.
pl: Tytuł ustawień.

en: Unique identifier for the settings group.
pl: Unikatowy identyfikator grupy ustawień.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
pl: Dostosuj wygląd i sposób działania wszystkich powiadomień e-mail.

en: Email design
pl: Projekt wiadomości e-mail

en: Add "Reply-to" email
pl: Dodaj wiadomość e-mail z odpowiedzią

en: Please enter a valid reply-to email address.
pl: Wpisz prawidłowy adres e-mail do odpowiedzi.

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
pl: Nazwa odbiorcy odpowiedzi nie może być pusta, gdy włączona jest funkcja reply-to.

en: Reply-to enabled must be a boolean value.
pl: Włączona opcja "odpowiedz" musi być wartością logiczną.

en: Email sender name cannot be empty.
pl: Nazwa nadawcy wiadomości e-mail nie może być pusta.

en: Invalid or empty request body.
pl: Nieprawidłowa lub pusta treść żądania.

en: Add to cart single text.
pl: Dodaj do koszyka pojedynczy tekst.

en: Add to cart text.
pl: Dodaj do koszyka tekst.

en: Add to cart description.
pl: Dodaj do koszyka opis.

en: Add to cart details.
pl: Dodaj do koszyka szczegóły.

en: Sorry, you cannot update resources.
pl: Niestety, nie możesz tworzyć zasobów.

en: The entity type must be "order".
pl: Rodzajem podmiotu musi być "zamówienie".

en: The entity ID is required.
pl: Identyfikator podmiotu jest wymagany.

en: The order ID is required.
pl: Identyfikator zamówienia jest wymagany.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnień do wykonania tej akcji.

en: When enabled, PayPal will use the address provided by the checkout form, and prevent the buyer from changing it inside the PayPal payment page. Disable this to let buyers choose a shipping address from their PayPal account. PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
pl: Po włączeniu tej opcji PayPal użyje adresu podanego w formularzu płatności (zamówienia) i uniemożliwi kupującemu jego zmianę na stronie płatności PayPal. Wyłącz tę opcję, aby umożliwić kupującym wybranie adresu wysyłki ze swojego konta PayPal. PayPal weryfikuje adresy, dlatego to ustawienie może powodować błędy (zalecamy pozostawienie go wyłączonego).

en: "Reply-to" address
pl: Adres zwrotny ("Odpowiedz do")

en: "Reply-to" name
pl: Nazwa odbiorcy odpowiedzi

en: Prevent buyers from changing the shipping address.
pl: Uniemożliw kupującym zmianę adresu wysyłki.

note: translators: %s: reason
en: Payment pending (reason: %s).
pl: Płatność w toku (powód: %s).

en: Enable PayPal buttons to offer PayPal, Venmo and Pay Later as express checkout options on product, cart, and checkout pages.
pl: Włącz przyciski PayPal, aby oferować PayPal, Venmo i Pay Later jako opcje ekspresowej realizacji zakupu na stronach produktów, koszyka i realizacji zakupu.

en: Enable PayPal Buttons
pl: Włącz przyciski PayPal

en: PayPal Buttons
pl: Przyciski PayPal

note: translators: %1$s: Transaction ID
en: PayPal payment authorized. Transaction ID: %1$s. Change payment status to processing or complete to capture funds.
pl: Płatność PayPal została autoryzowana. Identyfikator transakcji: %1$s. Zmień status płatności na przetworzoną lub zakończoną, aby przechwycić środki.

note: translators: %1$s: Transaction ID
en: PayPal payment captured. Transaction ID: %1$s.
pl: Płatność PayPal została przechwycona. Identyfikator transakcji: %1$s.

note: translators: %1$s: PayPal order ID, %2$s: Status
en: PayPal payment approval failed. PayPal Order ID: %1$s. Status: %2$s
pl: Zatwierdzenie płatności PayPal nie powiodło się. Identyfikator zamówienia PayPal: %1$s. Status: %2$s

note: translators: %1$s: PayPal order ID
en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
pl: Płatność PayPal została zatwierdzona. Identyfikator zamówienia PayPal: %1$s

en: PayPal capture authorized payment failed
pl: Przechwytywanie autoryzowanej płatności PayPal nie powiodło się

note: translators: %s: PayPal debug ID
en: . PayPal debug ID: %s
pl: . Identyfikator debugowania PayPal: %s

note: translators: %1$s: Action, %2$s: PayPal order ID
en: PayPal %1$s payment failed. PayPal Order ID: %2$s
pl: Płatność PayPal %1$s nie powiodła się. Identyfikator zamówienia PayPal: %2$s

note: translators: %1$s: PayPal debug ID
en: PayPal order creation failed. PayPal debug ID: %1$s
pl: Tworzenie zamówienia PayPal nie powiodło się. Identyfikator debugowania PayPal: %1$s

note: translators: 1: opening <a> tag, 2: closing </a> tag
en: WooCommerce has upgraded your PayPal integration from PayPal Standard to PayPal Payments (PPCP), for a more reliable and modern checkout experience. If you do not prefer the upgraded integration in WooCommerce, we recommend switching to %1$sPayPal Payments%2$s extension.
pl: WooCommerce ulepszyło twoją integrację PayPal z PayPal Standard do PayPal Payments (PPCP), aby zapewnić bardziej niezawodne i nowoczesne środowisko płatności. Jeśli nie preferujesz ulepszonej integracji w WooCommerce, zalecamy przejście na rozszerzenie %1$sPayPal Payments%2$s.

en: An unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: We are unable to process your PayPal payment at this time. Please try again or use a different payment method.
pl: W tej chwili nie możemy przetworzyć twojej płatności PayPal. Spróbuj ponownie lub użyj innej metody płatności.

en: Enable taxes and coupons and configure how they are calculated.
pl: Włącz podatki i kupony oraz skonfiguruj sposób ich obliczania.

en: Taxes and coupons
pl: Podatki i kupony

en: Dādra and Nagar Haveli and Damān and Diu
pl: Dādra i Nagar Haveli oraz Damān i Diu

en: Kosovo
pl: Kosowo

note: translators: %s: WooPayments URL.
en: Requires a plugin with predictive address search support (e.g. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).
pl: Wymaga wtyczki z obsługą predykcyjnego wyszukiwania adresów (np. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).

[ctx: block title]
en: Active Filters
pl: Aktywne filtry

[ctx: block title]
en: Status Filter
pl: Filtr stanu

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
pl: Filtr atrybutów

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
pl: Blok zastępczy dla treści wiadomości e-mail.

[ctx: block title]
en: Email Content
pl: Treść wiadomości e-mail

[ctx: block title]
en: Price Filter
pl: Filtr cenowy

en: Full screen image
pl: Obrazek na cały ekran

en: Notify me
pl: Powiadom mnie

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
pl: Wpisz swój adres e-mail

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
pl: Adres e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny w magazynie

en: Want to be notified when this product is back in stock?
pl: Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny?

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
pl: Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ twój adres e-mail został użyty do zarejestrowania się w celu otrzymywania powiadomień o zapasach w naszym sklepie. Nie zgadza się? Skontaktuj się z nami, jeśli nadal będziesz otrzymywać takie wiadomości.

note: translators: %$s placeholder is the verification expiration datetime string.
en: This link will remain active for %s.
pl: Ten odnośnik pozostanie aktywny przez %s.

note: translators: %s placeholder is the text part from above.
en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
pl: Aby przestać otrzymywać te wiadomości, wpisz %s, aby zrezygnować z subskrypcji.

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
note: translators: %1$s placeholder is the unsubscribe link, %2$s placeholder is the Unsubscribe text link.
en: click here
pl: kliknij tutaj

note: translators: %s placeholder is the text part from above.
en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
pl: Aby zarządzać powiadomieniami, %s zaloguj się na swoje konto.

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
note: translators: %1$s placeholder is the unsubscribe link, %2$s placeholder is the Unsubscribe text link.
en: click here
pl: kliknij tutaj

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
pl: Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ twój adres e-mail został użyty do zarejestrowania się w celu otrzymywania powiadomień o stanach magazynowych w naszym sklepie.

note: translators: 1 = URL of the Back in Stock Notifications page
en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
pl: Powiadomienia o braku w magazynie tego produktu są obecnie przetwarzane. Subskrybowani klienci otrzymają te wiadomości e-mail w ciągu najbliższych kilku minut. Możesz monitorować lub zarządzać indywidualnymi subskrypcjami na stronie <a href="%s">Powiadomienia o zapasach</a>.

note: translators: %d the numeric product ID
en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
pl: Usunięto powiadomienie o braku produktu w magazynie dla identyfikatora produktu: %d

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
pl: Powiadomienia o stanach magazynowych klientów WooCommerce

en: User Email is invalid.
pl: Adres e-mail użytkownika jest nieprawidłowy.

en: User ID or User Email is required.
pl: Wymagany jest identyfikator użytkownika lub adres e-mail użytkownika.

en: Product ID is required.
pl: Wymagany jest identyfikator produktu.

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
pl: Zarządzaj powiadomieniami

[ctx: notice action]
en: Resend verification
pl: Wyślij ponownie weryfikację

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
pl: Dołączyłeś już do tej listy oczekujących. Dokończ proces rejestracji, korzystając z odnośnika weryfikacyjnego wysłanego na twój adres e-mail.

en: You have already joined this waitlist.
pl: Dołączyłeś już do tej listy oczekujących.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
pl: Dziękujemy za rejestrację! Twoje konto zostało utworzone. Dokończ proces rejestracji, korzystając z odnośnika weryfikacyjnego wysłanego na twój adres e-mail.

note: translators: Product name
en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
pl: Pomyślnie się zarejestrowałeś i otrzymasz powiadomienie, gdy "%s" będzie ponownie dostępny w magazynie! Pamiętaj, że utworzono dla ciebie nowe konto; sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aby uzyskać szczegółowe informacje.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
pl: Dziękujemy za rejestrację! Zakończ proces rejestracji, korzystając z odnośnika weryfikacyjnego wysłanego na twój adres e-mail.

note: translators: Product name
en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
pl: Pomyślnie się zarejestrowałeś! Otrzymasz powiadomienie, gdy produkt "%s" będzie ponownie dostępny w magazynie.

en: Failed to sign up. Please try again.
pl: Rejestracja nie powiodła się. Spróbuj ponownie.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
pl: Zarejestrowałeś się już zbyt wiele razy. Spróbuj ponownie później.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
pl: Aby kontynuować, wyraź zgodę na utworzenie nowego konta, podając swój adres e-mail.

en: Invalid email address.
pl: Nieprawidłowy adres e-mail.

en: Invalid user.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika.

[ctx: back in stock form]
en: here
pl: tutaj

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
pl: Dołączyłeś już do listy oczekujących! Kliknij {manage_account_link}, aby zarządzać powiadomieniami.

[ctx: back in stock form]
en: log in
pl: zaloguj się

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
pl: Zaloguj się {login_link}, aby otrzymywać powiadomienia o zapasach.

note: translators: %2$s product name, %1$s user email
en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
pl: Pomyślnie anulowano subskrypcję %1$s. Nie otrzymasz powiadomienia, gdy "%2$s" stanie się dostępne.

note: translators: %s is product name
en: Successfully verified stock notifications for "%s".
pl: Pomyślnie zweryfikowano powiadomienia magazynowe dla "%s".

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
pl: Kliknij poniższy odnośnik, aby dokończyć proces rejestracji i dołączyć do listy oczekujących na produkt "{product_name}".

en: Confirm sign-up
pl: Potwierdź rejestrację

en: Join the "{product_name}" waitlist.
pl: Dołącz do listy oczekujących na produkt "{product_name}".

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
pl: Weryfikacyjna wiadomość e-mail wysyłana do klientów w ramach procesu rejestracji z podwójną zgodą (double opt-in).

en: Back in stock sign-up verification
pl: Weryfikacja rejestracji z powrotem w magazynie

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
pl: Dziękujemy za dołączenie do listy oczekujących! Otrzymasz od nas wiadomość, gdy produkt "{product_name}" będzie ponownie dostępny.

en: Sign-up successful
pl: Rejestracja przebiegła pomyślnie

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
pl: Dołączyłeś do listy oczekujących na produkt "{product_name}".

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
pl: Wiadomość e-mail wysyłana do klientów po pomyślnym zakończeniu procesu rejestracji.

en: Back in stock sign-up confirmation
pl: Potwierdzenie rejestracji z powrotem w magazynie

en: Text to appear below the main e-mail header.
pl: Tekst wyświetlany pod głównym nagłówkiem wiadomości e-mail.

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
pl: Kup teraz

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
pl: Świetna wiadomość: produkt "{product_name}" jest już dostępny w sprzedaży.

en: It's back in stock!
pl: Jest z powrotem w magazynie!

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
pl: Wiadomość e-mail wysyłana do zarejestrowanych klientów, gdy produkt jest ponownie dostępny w magazynie.

en: Back in stock notification
pl: Powiadomienie o powrocie do magazynu

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
pl: Żaden klient nie zarejestrował się jeszcze, aby otrzymywać od ciebie powiadomienia o stanach magazynowych.

en: Search by user e-mail
pl: Szukaj według adresu e-mail użytkownika

en: Search Notifications
pl: Powiadomienia wyszukiwania

en: Signed-up customers
pl: Zarejestrowani klienci

en: Signed up
pl: Zapisano

en: Waiting
pl: Oczekuje

en: Product not found.
pl: Produkt nie został znaleziony.

en: View notifications &rarr;
pl: Wyświetl powiadomienia &rarr;

en: View profile &rarr;
pl: Zobacz profil &rarr;

note: translators: %s: Notification ID
en: Notification #%d details
pl: Szczegóły powiadomienia #%d

en: Resend verification email
pl: Wyślij ponownie e-mail weryfikacyjny

en: Edit Notification
pl: Edytuj powiadomienie

en: Enter customer e-mail&hellip;
pl: Wpisz adres e-mail klienta&hellip;

en: Notification details
pl: Szczegóły powiadomienia

en: Notification actions
pl: Działania powiadamiające

en: View All
pl: Zobacz wszystko

en: Add Notification
pl: Dodaj powiadomienie

en: Stock notifications
pl: Powiadomienia o zapasach

note: translators: %s settings page link
en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
pl: WooCommerce jest obecnie <a href="%s">skonfigurowany</a> do ukrywania produktów niedostępnych w magazynie z twojego katalogu. Klienci nie będą mogli zarejestrować się w celu otrzymywania powiadomień o braku produktów w magazynie, gdy ta opcja jest włączona.

note: translators: %s settings page link
en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
pl: WooCommerce jest obecnie <a href="%s">skonfigurowany</a> do tworzenia nowych kont bez automatycznego generowania haseł. Goście, którzy zarejestrują się, aby otrzymywać powiadomienia o zapasach, będą musieli zresetować swoje hasło, zanim będą mogli zalogować się na nowe konto.

en: "{product_name}" is back in stock!
pl: „{product_name}” jest ponownie dostępny!

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
pl: Umożliw klientom zapisanie się na powiadomienia o ponownej dostępności tego produktu

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
pl: &mdash;&nbsp;lub&nbsp;&mdash;

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
pl: Utwórz konto, gdy goście zarejestrują się w celu otrzymywania powiadomień magazynowych.

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
pl: Po włączeniu tej opcji goście będą przekierowywani na stronę logowania w celu dokończenia procesu rejestracji.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
pl: Klienci muszą być zalogowani, aby otrzymywać powiadomienia o stanach magazynowych.

en: Guest sign-up
pl: Rejestracja gości

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
pl: Kontroluje, jak długo wtyczka będzie przechowywać niezweryfikowane rejestracje powiadomień w bazie danych. Wprowadź zero lub pozostaw to pole puste, jeśli chcesz przechowywać wygasłe żądania rejestracji w nieskończoność.

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
pl: Usuń niezweryfikowane rejestracje powiadomień po (w dniach)

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
pl: Aby zakończyć proces rejestracji, klienci muszą kliknąć link weryfikacyjny wysłany na ich adres e-mail po przesłaniu formularza rejestracyjnego.

en: Require double opt-in to sign up
pl: Wymagaj podwójnej zgody na rejestrację

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
pl: Pozwól klientom zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia o uzupełnieniu zapasów produktów w twoim sklepie.

en: Allow sign-ups
pl: Zezwalaj na rejestrację

en: Customer stock notifications
pl: Powiadomienia o stanach magazynowych klientów

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
pl: Nie udało się wysłać powiadomienia. Upewnij się, że wymieniony produkt jest dostępny.

en: Notification updated.
pl: Zaktualizowano powiadomienie.

en: Notification created.
pl: Utworzono powiadomienie.

note: translators: %s: notification edit url.
en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
pl: <a href="%s">powiadomienie</a> dla tego samego produktu i klienta już istnieje w twojej bazie danych.

en: Please select a customer.
pl: Wybierz klienta.

en: Please select a product.
pl: Wybierz produkt.

en: Notifications per page
pl: Powiadomienia na stronę

en: Stock Notifications
pl: Powiadomienia o zapasach

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
pl[0]: %s powiadomienie usunięte.
pl[1]: %s powiadomienia usunięte.
pl[2]: %s powiadomień usuniętych.

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
pl[0]: %s powiadomienie zostało zaktualizowane.
pl[1]: %s powiadomienia zostały zaktualizowane.
pl[2]: %s powiadomień zostało zaktualizowanych.

en: Notification not found.
pl: Nie znaleziono powiadomienia.

en: Notification deleted.
pl: Powiadomienie zostało usunięte.

note: translators: %s user email.
en: Verification email sent to "%s".
pl: E-mail weryfikacyjny został wysłany na adres „%s”.

note: translators: %s user email.
en: Notification sent to "%s".
pl: Powiadomienie wysłano do „%s”.

en: A fully embedded checkout, with all popular payment methods, for more sales and less abandoned shopping carts.
pl: W pełni zintegrowana kasa (checkout), ze wszystkimi popularnymi metodami płatności, zapewniająca większą sprzedaż i mniej porzuconych koszyków.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
pl: Bezpiecznie akceptuj płatności w swoim sklepie WooCommerce.

en: Visa Acceptance Solutions
pl: Rozwiązania w zakresie akceptacji kart Visa

en: Take credit card payments securely via Eway keeping customers on your site.
pl: Bezpiecznie przyjmuj płatności kartą kredytową za pośrednictwem Eway, utrzymując klientów na swojej stronie.

en: Filter by date
pl: Filtruj po dacie

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Oczekujących na przegląd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Anulowany <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Anulowane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Anulowanych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wysłano <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wysłano <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wysłano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Włączono <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Włączono <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Włączono <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: Select customer&hellip;
pl: Wybierz klienta&hellip;

en: Select product&hellip;
pl: Wybierz produkt&hellip;

en: Invalid product selected.
pl: Wybrano nieprawidłowy produkt.

[ctx: column_name]
en: Signed Up
pl: Zarejestrowany

[ctx: column_name]
en: Product
pl: Produkt

[ctx: column_name]
en: User/Email
pl: Użytkownik/E-mail

[ctx: column_name]
en: Notification
pl: Powiadomienie

en: No Notifications found
pl: Nie znaleziono żadnych powiadomień

[ctx: stock notification status]
en: Active
pl: Włączono

[ctx: stock notification status]
en: Sent
pl: Wysłano

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
pl: Anulowano

[ctx: stock notification status]
en: Pending
pl: Oczekujący

note: translators: %s: Notification code
en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
pl: &#8220;%s&#8221; (Edycja)

en: Delete the selected notifications permanently?
pl: Usunąć wybrane powiadomienia na stałe?

en: Delete this notification permanently?
pl: Usunąć to powiadomienie na stałe?

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name, %3$s: Interface name
en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
pl: Nieprawidłowa klasa mappera dla platformy %1$s. Klasa %2$s nie implementuje klasy %3$s.

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name
en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
pl: Nieprawidłowa klasa mappera dla platformy %1$s. Klasa %2$s nie istnieje.

note: translators: %s: Platform ID
en: Invalid mapper class for platform %s. Mapper must be a non-empty string.
pl: Nieprawidłowa klasa mappera dla platformy %s. Mapper musi być niepustym ciągiem znaków.

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name, %3$s: Interface name
en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
pl: Nieprawidłowa klasa pobierająca dla platformy %1$s. Klasa %2$s nie implementuje klasy %3$s.

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name
en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
pl: Nieprawidłowa klasa pobierająca dla platformy %1$s. Klasa %2$s nie istnieje.

note: translators: %s: Platform ID
en: Invalid fetcher class for platform %s. Fetcher must be a non-empty string.
pl: Nieprawidłowa klasa pobierająca dla platformy %s. Fetcher musi być niepustym ciągiem znaków.

note: translators: %s: Platform ID
en: Platform %s not found.
pl: Nie znaleziono platformy %s.

en: Nexi Checkout
pl: Kasa Nexi

note: translators: %d is the rating value from 1 to 5
en: %d of 5 star | %d of 5 stars
pl[0]: %d z 5 gwiazdek
pl[1]: %d z 5 gwiazdek
pl[2]: %d z 5 gwiazdek

en: Invalid date provided.
pl: Podano nieprawidłową datę.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
pl: Adres URL do POST w celu zresetowania wdrażania (onboardingu) dostawcy.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
pl: Odnośnik do zresetowania stanu/konta dostawcy i ponownego uruchomienia wdrażania (onboardingu).

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
pl: Adres URL do POST, aby wyłączyć konto testowe dla bramki płatności.

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
pl: Odnośnik do wyłączenia konta testowego dla bramki płatności.

en: Action to disable the test account currently in use
pl: Działanie w celu wyłączenia aktualnie używanego konta testowego

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
pl: Działanie mające na celu zresetowanie procesu wdrażania (onboardingu), częściowo, dla określonego kroku lub w całości.

[ctx: block keyword]
en: single product
pl: pojedynczy produkt

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
pl: Wyświetlaj pojedynczy produkt z pełną kontrolą nad jego prezentacją.

[ctx: block title]
en: Product
pl: Produkt

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
pl: Pozwól klientom filtrować kolekcję produktów, wybierając jeden lub więcej terminów taksonomii, takich jak kategorie, marki lub tagi.

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
pl: Filtr taksonomii

[ctx: block keyword]
en: payment methods
pl: metody płatności

[ctx: block keyword]
en: payments
pl: płatności

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
pl: Wyświetlaj ikonki dostępnych metod płatności.

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
pl: Ikonki metody płatności

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
pl: Wyświetl widżet mini-koszyka.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
pl: Zawartość mini-koszyka

note: translators: %s is the shipment index
en: Shipment %s
pl: Przesyłka %s

en: Pending items
pl: Pozycje oczekujące

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
pl: Możesz uzyskać dostęp do szczegółowych informacji na temat swojego zamówienia, odwiedzając stronę Moje konto > Zamówienia i wybierając zamówienie, którego status chcesz sprawdzić.

en: Tracking URL
pl: Śledzący adres URL

note: translators: %s: Link to My Account > Orders page.
en: You can access to more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a> and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
pl: Możesz uzyskać dostęp do szczegółowych informacji na temat swojego zamówienia, odwiedzając <a href="%s" target="_blank">Moje konto >Zamówienia</a> i wybierając zamówienie, którego status chcesz sprawdzić.

en: Track your shipment
pl: Śledź swoją przesyłkę

en: Tracking Number
pl: Numer śledzenia

en: Here’s the latest info we have:
pl: Oto najnowsze informacje, które posiadamy:

note: translators: %s: Customer first name
en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
pl: Niektóre szczegóły dotyczące twojej przesyłki zostały niedawno zaktualizowane. Mogą one obejmować informacje o śledzeniu przesyłki, jej zawartości lub statusie dostawy.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
pl: Chcieliśmy poinformować cię, że jedna z wcześniej zrealizowanych przesyłek z twojego zamówienia została usunięta z naszego systemu. Mogło to być spowodowane korektą lub aktualizacją naszych rejestrów realizacji. Nie martw się - nie wpłynie to na żadne produkty, które już otrzymałeś.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
pl: W tej chwili nie dysponujemy informacjami o śledzeniu tej realizacji.

en: Fulfillment summary
pl: Podsumowanie realizacji

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
pl: Woo! Niektóre z zakupionych przez ciebie produktów są w trakcie realizacji. Możesz użyć poniższych informacji, aby śledzić przesyłkę:

en: Missing attributes for variable product.
pl: Brakujące atrybuty dla produktu z wariantami.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
pl: Zwraca liczbę produktów w ramach terminów taksonomii.

en: Variation system generated attribute name.
pl: Nazwa atrybutu wygenerowana przez system wariantów.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
pl: Na żądanie oblicza liczbę terminów taksonomii dla produktów w kolekcji.

en: Invalid fulfillment ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator realizacji.

en: The value of the meta data.
pl: Wartość metadanych.

en: The key of the meta data.
pl: Klucz metadanych.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
pl: Unikalny identyfikator dla metadanych. Ustaw `0` dla nowych rekordów.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
pl: Czy realizacja została zrealizowana.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
pl: Rodzaj podmiotu, dla którego tworzona jest realizacja.

en: The tracking URL.
pl: Adres URL śledzenia.

en: The shipping provider.
pl: Dostawca usług wysyłkowych.

en: The tracking number.
pl: Numer śledzenia.

en: The tracking number details response.
pl: Odpowiedź zawierająca szczegóły numeru śledzenia.

en: The tracking number to look up.
pl: Numer śledzenia do wyszukania.

en: The meta key to delete.
pl: Klucz meta do usunięcia.

en: Update fulfillment meta data response.
pl: Aktualizacja odpowiedzi dotyczącej metadanych realizacji.

en: The meta data object.
pl: Obiekt metadanych.

en: The meta data array.
pl: Tablica metadanych.

en: The response message.
pl: Wiadomość zwrotna.

en: Delete fulfillment response.
pl: Usuń odpowiedź dotyczącą realizacji.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
pl: Czy powiadomić klienta o aktualizacji realizacji.

en: Update fulfillment response.
pl: Zaktualizuj odpowiedź dotyczącą realizacji.

en: Get fulfillment response.
pl: Uzyskaj odpowiedź dotyczącą realizacji.

en: Create fulfillment response.
pl: Utwórz odpowiedź dotyczącą realizacji.

en: Get fulfillments response.
pl: Uzyskaj odpowiedź dotyczącą realizacji.

en: Order ID is required.
pl: Wymagany jest identyfikator zamówienia.

en: Tracking number is required.
pl: Wymagany jest numer przesyłki.

en: Fulfillment deleted successfully.
pl: Realizacja została pomyślnie usunięta.

en: No fulfillments
pl: Brak realizacji

en: Partially fulfilled
pl: Częściowo zrealizowane

en: Unfulfilled
pl: Niezrealizowane

en: Fulfilled
pl: Zrealizowane

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
pl: Nie ma <mark class="fulfillment-status"> żadnych realizacji</mark>jeszcze.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
pl: Obecnie jest to <mark class="fulfillment-status">niezrealizowane</mark>.

en: No tracking number available
pl: Numer śledzenia nie jest dostępny

note: translators: %1$s is the shipment index, %2$s is the shipment date
en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
pl: <b>Przesyłka %1$s</b> została wysłana w dniu <b>%2$s</b>

en: Mark as fulfilled
pl: Oznacz jako zrealizowane

en: Multiple trackings
pl: Wiele śledzeń

en: Multiple providers
pl: Wielu dostawców

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
pl: Zostało to <mark class="fulfillment-status">częściowo zrealizowane</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
pl: Zostało to <mark class="fulfillment-status">zrealizowane</mark>.

en: Unique identifier for the entity.
pl: Unikatowy identyfikator jednostki.

en: Meta data for the fulfillment.
pl: Metadane dla realizacji.

en: The date the fulfillment was deleted.
pl: Data usunięcia realizacji.

en: The date the fulfillment was last updated.
pl: Data ostatniej aktualizacji realizacji (fulfillment).

en: The status of the fulfillment.
pl: Status realizacji.

en: Delete fulfillment meta data response.
pl: Usuń metadane realizacji odpowiedzi.

en: Get fulfillment meta data response.
pl: Uzyskaj metadane dotyczące realizacji odpowiedzi.

en: Unique identifier for the fulfillment.
pl: Unikatowy identyfikator realizacji.

en: Unique identifier for the order.
pl: Unikatowy identyfikator zamówienia.

en: Filter by fulfillment
pl: Filtruj według realizacji

note: translators: %1$d: number of entries processed, %2$d: number of errors
en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
pl: Pomyślnie naprawiono wpisy tabeli wyszukiwania kuponów z zerową kwotą rabatu. Przetworzono %1$d wpisów z %2$d błędami.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
pl: Nie znaleziono wpisów z zerową kwotą rabatu. Tabela wyszukiwania kuponów jest aktualna.

en: Coupons lookup table does not exist.
pl: Tabela wyszukiwania kuponów nie istnieje.

en: Shipment Provider
pl: Dostawca przesyłek

en: In progress
pl: W trakcie

en: Please select product attributes before adding to cart.
pl: Wybierz atrybuty produktu przed dodaniem do koszyka.

en: Please select some products to add to the cart.
pl: Wybierz produkty, które chcesz dodać do koszyka.

en: Displays products filtered by a brand.
pl: Wyświetla produkty filtrowane według marki.

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
pl: Włącz funkcję realizacji zamówień, aby zarządzać realizacją i wysyłką zamówień.

en: Order Fulfillments
pl: Realizacja zamówień

en: Invalid item.
pl: Nieprawidłowy element.

en: The fulfillment items should be an array.
pl: Elementy realizacji powinny być tablicą.

en: The fulfillment should contain at least one item.
pl: Realizacja powinna zawierać co najmniej jedną pozycję (element).

en: Failed to read fulfillment data.
pl: Nie udało się odczytać danych realizacji.

en: Failed to update fulfillment meta.
pl: Nie udało się zaktualizować meta realizacji.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
pl: Nie można zaktualizować meta dla usuniętej realizacji.

en: Failed to insert fulfillment meta.
pl: Nie udało się wstawić meta realizacji.

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
pl: Nie można dodać metadanych do usuniętej realizacji.

en: Invalid entity type.
pl: Nieprawidłowy typ encji.

en: Invalid entity ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator jednostki.

note: translators: %1$d is the number of products in the cart. %2$s is the cart total
en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
pl: Liczba pozycji w koszyku: %1$d. Całkowita cena %2$s

note: translators: %d is the number of products in the cart.
en: Number of items in the cart: %d
pl: Liczba pozycji w koszyku: %d

en: Stats about groups of customers.
pl: Statystyki dotyczące grup klientów.

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
pl: Ogranicz wyszukiwanie do określonych pól, gdy jest używane z parametrem wyszukiwania. Dostępne pola: name, sku, global_unique_id, description, short_description. Ten argument ma pierwszeństwo przed wszystkimi innymi parametrami wyszukiwania.

note: translators: %d number of items in the cart.
en: (items: %d)
pl: (pozycje: %d)

en: View Fulfillments
pl: Zobacz realizacje

en: Fulfillment Status
pl: Status realizacji

en: Invalid fulfillment or meta.
pl: Nieprawidłowa realizacja lub meta.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
pl: Nie można usunąć metadanych z usuniętej realizacji.

en: Invalid fulfillment.
pl: Nieprawidłowa realizacja.

en: Failed to delete fulfillment.
pl: Nie udało się usunąć realizacji.

en: Failed to update fulfillment.
pl: Nie udało się zaktualizować realizacji.

en: Fulfillment not found.
pl: Nie znaleziono realizacji.

en: Failed to insert fulfillment.
pl: Nie udało się wstawić realizacji.

en: Invalid fulfillment status.
pl: Nieprawidłowy status realizacji.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
pl: To narzędzie naprawi dane tabeli wyszukiwania kuponów z brakującymi kwotami rabatów. Proces ten może chwilę potrwać.

en: Repair
pl: Napraw

en: Coupons lookup table
pl: Tabela wyszukiwania kuponów

en: Product maximum price.
pl: Maksymalna cena produktu.

en: Product minimum price.
pl: Minimalna cena produktu.

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
pl: Jeśli coś wygląda inaczej lub masz pytania, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

en: Your shipment has been updated
pl: Twoja przesyłka została zaktualizowana

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
pl: Przesyłka z zamówienia {site_title} o numerze {order_number} została zaktualizowana

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
pl: E-maile z aktualizacją realizacji zamówienia są wysyłane do klienta, gdy sprzedawca aktualizuje proces realizacji zamówienia. Powiadomienie nie jest wysyłane w przypadku szkiców.

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
pl: Jeśli masz jakieś pytania lub zauważysz coś nieoczekiwanego, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem swojego konta lub odpowiedz na tę wiadomość e-mail.

en: One of your shipments has been removed
pl: Jedna z twoich przesyłek została usunięta

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
pl: Wiadomości e-mail z informacją o anulowaniu realizacji są wysyłane do klienta, gdy sprzedawca anuluje już zrealizowaną realizację. Powiadomienie nie jest wysyłane w przypadku realizacji roboczych.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
pl: Przesyłka z zamówienia {site_title} o numerze {order_number} została anulowana

en: Fulfillment updated
pl: Zaktualizowano realizację

en: Service
pl: Usługa

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
pl: Pozycja z zamówienia {site_title} o numerze {order_number} została zrealizowana!

en: Expected Delivery
pl: Oczekiwana dostawa

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
pl: Pamiętaj, że kurierzy mogą potrzebować trochę czasu na dostarczenie najnowszych informacji o wysyłce.

en: Your item is on the way!
pl: Twoja przesyłka jest już w drodze!

en: Fulfillment deleted
pl: Usunięto realizację

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
pl: E-maile z potwierdzeniem realizacji są wysyłane do klienta, gdy sprzedawca tworzy zlecenie realizacji zamówienia i oznacza je jako zrealizowane. Powiadomienie nie jest wysyłane w przypadku szkicu realizacji.

en: Fulfillment created
pl: Realizacja utworzona

note: translators: %s: URL to local pickup settings
en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
pl: Aby oferować odbiór lokalny, skonfiguruj lokalizacje odbioru w <a href='%s'>>ustawieniach odbioru lokalnego</a>.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
pl: Użyj bloków, aby utworzyć obszar „Dodaj do koszyka” dostosowany do różnych rodzajów produktów, takich jak zmienne i pogrupowane.

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
pl: Dodaj do koszyka + opcje (beta)

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
pl: Wyświetl wszystkie dostępne warianty produktu, spośród których możesz wybrać i dodać je do koszyka.

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
pl: Selektor wariantów (beta)

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
pl: Szablon zawierający nazwę atrybutu i opcje, które zostaną zastosowane do wszystkich produktów zmiennych zawierających atrybuty.

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
pl: Selektor wariantów: Szablon (beta)

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
pl: Wyświetl opcje atrybutów powiązane z produktem z wariantami.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
pl: Sformatuj nazwę atrybutu powiązanego z produktem z wariantami.

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
pl: Produkt grupowy: Szablon (beta)

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
pl: Dodaj sposób wybierania produktu podrzędnego w bloku Produkt grupowy. W zależności od rodzaju produktu i jego właściwości może to być przycisk, pole wyboru lub odnośnik.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
pl: Wyświetl tytuł produktu jako etykietę lub akapit.

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
pl: Produkt grupowy: Etykieta artykułu (beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
pl: Produkt grupowy: Selektor artykułu (beta)

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
pl: Wyświetl przycisk, który pozwala klientom dodać produkt do koszyka. Użyj dodanych opcji, aby zoptymalizować dla różnych rodzajów produktów.

note: translators: %1$s: Order number
en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
pl: Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować, że Twoje zamówienie nr %1$s zostało anulowane.

note: translators: %1$s: Order number
en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
pl: Z przykrością informujemy, że Twoje zamówienie nr %1$s zostało anulowane.

en: Store Information
pl: Informacje o sklepie

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
pl: Oto przypomnienie, co kupiłeś:

note: translators: %s: Order number
en: Your order #%s has been cancelled.
pl: Twoje zamówienie nr %s zostało anulowane.

note: translators: %s: Order number
en: Order Cancelled: #%s
pl: Zamówienie anulowane: nr %s

note: translators: %s: product ID
en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
pl: Produkt o identyfikatorze „%s” nie został znaleziony i nie można go dodać do koszyka.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
pl: Nie można dodać „%s” do koszyka w ilości mniejszej lub równej 0.

en: Invalid user ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Order Admin URL
pl: Adres URL administratora zamówienia

en: Order View URL
pl: Zobacz adres URL zamówienia

en: Order Billing Address
pl: Adres rozliczeniowy zamówienia

en: Order Shipping Address
pl: Adres wysyłki zamówienia

en: Order Shipping Method
pl: Metoda wysyłki zamówienia

en: Order Transaction ID
pl: Identyfikator transakcji zamówienia

en: Order Shipping
pl: Wysyłka zamówienia

en: Order Discount
pl: Zniżka zamówienia

en: Search Emails
pl: Szukaj e-maili

en: View Email
pl: Zobacz e-mail

en: New Email
pl: Nowy e-mail

en: Edit Email
pl: Edytuj e-mail

en: Add Email
pl: Dodaj e-mail

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
pl: Jeden lub więcej adresów e-mail BCC jest nieprawidłowych: „%s”. Wprowadź prawidłowe adresy e-mail rozdzielone przecinkami.

en: Order Custom Field
pl: Własne pole zamówienia

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
pl: Włącz funkcję punktu sprzedaży w aplikacjach mobilnych WooCommerce.

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
pl: Jeden lub więcej adresów e-mail CC jest nieprawidłowych: „%s”. Wprowadź prawidłowe adresy e-mail rozdzielone przecinkami.

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
pl: Jeden lub więcej adresów e-mail odbiorcy jest nieprawidłowych: „%s”. Wprowadź prawidłowe adresy e-mail rozdzielone przecinkami.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
pl: Nie można utworzyć tabel HPOS do synchronizacji.

en: Keep your store online with full security and backups
pl: Utrzymuj swój sklep online z pełnym bezpieczeństwem i kopiami zapasowymi

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
pl: Chroń swój sklep i klientów dzięki Jetpack

en: Error unable to generate email post.
pl: Błąd: nie można wygenerować wiadomości e-mail.

note: translators: %s: WooCommerce transactional email ID.
en: Email post generated for %s.
pl: Wygenerowano wiadomość e-mail dla %s.

note: translators: %s: Error message.
en: Error generating email post. Error: %s.
pl: Błąd generowania wiadomości e-mail. Błąd: %s.

en: The post ID of the generated email post.
pl: Identyfikator wygenerowanej wiadomości e-mail.

en: The email ID to recreate the post for.
pl: Identyfikator adresu e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość.

note: translators: 1: Product title 2: Image number
en: %1$s - Image %2$d
pl: %1$s - obrazek %2$d

note: translators: %s: URL to the documentation.
en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
pl: Ta funkcja nie jest dostępna podczas korzystania z <a href="%s">bloków koszyka i kasy</a>. Koszty wysyłki zostaną obliczone podczas realizacji transakcji.

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
pl: Podany odnośnik do kasy był nieaktualny lub nieprawidłowy. Do koszyka nie dodano żadnych produktów.

note: translators: %1$s: Product filter name, %2$d: Number of products
en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
pl[0]: %1$s (%2$d produkt)
pl[1]: %1$s (%2$d produkty)
pl[2]: %1$s (%2$d produktów)

en: Added to cart
pl: Dodano do koszyka

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
pl: Zautomatyzuj marketing na Facebooku i Instagramie z Kliken. Uruchom reklamy i zaplanuj miesiąc wpisów w 5 minut — pierwsze 5 za darmo! Plany zaczynają się już od 20 USD/mies.

note: translators: 1: price from 2: price to
en: Price range: %1$s through %2$s
pl: Zakres cen: od %1$s do %2$s

en: Receive an email notification every time a new order is placed
pl: Otrzymuj powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy zostanie złożone nowe zamówienie

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów informując ich o zresetowaniu hasła

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów, informując ich, gdy zamówienie zostanie częściowo lub całkowicie zwrócone

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów, informując ich, że ich zamówienie jest przetwarzane

note: translators: %1$s: Store name, %2$s: Order number
en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
pl: Twoje zamówienie %1$s nr %2$s zostało zwrócone

note: translators: %1$s: Store name, %2$s: Order number
en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
pl: Twoje zamówienie %1$s nr %2$s zostało częściowo zwrócone

en: Thank you for your in-store purchase
pl: Dziękujemy za zakup w sklepie

note: translators: %1$s: Order number, %2$s: Store name
en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
pl: Twój zakup w sklepie nr %1$s w %2$s

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów, informując ich o wstrzymaniu zamówienia

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów, informując ich o dodaniu notatki do ich zamówienia

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów informując ich o utworzeniu konta

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
pl: Otrzymaj powiadomienie e-mail, gdy zamówienie, które było w trakcie realizacji lub zostało wstrzymane, nie zostanie zrealizowane

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów, informując ich, że ich zamówienie zostało zrealizowane i wysłane

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
pl: [{site_title}]: Twoje zamówienie nr {order_number} zostało anulowane

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
pl: E-maile informujące o anulowanych zamówieniach są wysyłane do klientów, gdy ich zamówienia zostaną oznaczone jako anulowane (jeśli były wcześniej w trakcie realizacji lub wstrzymane).

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
pl: Wyślij wiadomość e-mail do klientów, informując ich o anulowaniu zamówienia

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
pl: Otrzymaj powiadomienie e-mailem, gdy zamówienie, które było w trakcie realizacji lub zostało wstrzymane, zostanie anulowane

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
pl: Kupon „%s" nie może zostać wykorzystany, ponieważ nie istnieje.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
pl: Kupon „%s” nie może zostać wykorzystany, ponieważ jest nieprawidłowy.

en: Invalid maximum spend value.
pl: Nieprawidłowa maksymalna wartość wydatków.

en: Clear WooCommerce.com cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną WooCommerce.com

en: Brief statement that will appear on the receipts.
pl: Krótkie oświadczenie, które będzie widoczne na paragonach.

en: Refund & Returns Policy
pl: Zasady zwrotu i wymiany towaru

en: Your store contact email.
pl: Adres e-mail kontaktowy Twojego sklepu.

en: Physical address
pl: Adres fizyczny

en: The name of your physical store.
pl: Nazwa Twojego sklepu stacjonarnego.

en: Store name
pl: Nazwa sklepu

en: Details about the store that are shown in email receipts.
pl: Szczegóły dotyczące sklepu wyświetlane w paragonach e-mail.

en: Preferred address autocomplete provider
pl: Preferowany dostawca automatycznego uzupełniania adresów

en: Address autocomplete
pl: Autouzupełnianie adresu

en: Enable predictive address search
pl: Włącz predykcyjne wyszukiwanie adresów

en: Suggest full addresses to customers as they type.
pl: Sugeruj klientom pełne adresy podczas ich wpisywania.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
pl: Pozostaw to pole niezaznaczone, jeśli nie chcesz pobierać sugerowanych rozszerzeń z WooCommerce.com.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
pl: Szczegóły dotyczące tego klienta są niedostępne, ponieważ ten użytkownik nie istnieje w bieżącej witrynie.

en: (Not available)
pl: (Niedostępne)

[ctx: coupon expiry date placeholder]
en: YYYY-MM-DD
pl: RRRR-MM-DD

en: Helper cache cleared.
pl: Pamięć podręczna programu pomocniczego została wyczyszczona.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
pl: To narzędzie wyczyści pamięć podręczną danych WooCommerce.com używaną w rozszerzeniach WooCommerce.

en: Türkiye
pl: Turcja

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
pl: Nie można określić architektury serwera. Proszę zapytać swojego dostawcę hostingu o te informacje.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
pl: Niektóre dane subskrypcji mogą być tymczasowo niedostępne. Odśwież stronę za kilka minut, aby spróbować ponownie.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
pl: Mamy problemy z połączeniem z WooCommerce.com

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
pl: Wyświetl opinie o twoich produktach.

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
pl: Opinie według produktu

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
pl: Pokaż recenzje produktów z poszczególnych kategorii.

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
pl: Opinie według kategorii

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
pl: Wyświetla nazwę produktu.

[ctx: block title]
en: Product Title
pl: Tytuł produktu

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
pl: Poinformuj kupujących, gdy produkty są niedostępne lub zalegają w magazynie. Ten blok jest ukryty, gdy produkty są w magazynie.

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
pl: Wskaźnik stanu magazynowego produktu

[ctx: block keyword]
en: additional information
pl: informacje dodatkowe

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
pl: Wyświetlaj wagę, wymiary i atrybuty produktu.

[ctx: block title]
en: Product Specifications
pl: Specyfikacja produktu

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
pl: Wyświetla jednostkę SKU produktu.

[ctx: block title]
en: Product SKU
pl: SKU produktu

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
pl: Wyświetla tytuł z liczbą opinii.

[ctx: block title]
en: Reviews Title
pl: Tytuł opinii

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
pl: Wyświetla stronicowaną nawigację do następnego/poprzedniego zestawu opinii produktów, jeśli ma to zastosowanie.

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
pl: Paginacja opinii

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
pl: Wyświetla odnośnik do strony z poprzednią opinią produktu.

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
pl: Opinie poprzednia strona

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
pl: Wyświetla listę numerów stron dla paginacji opinii produktów.

[ctx: block keyword]
en: weight
pl: waga

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
pl: Numery w stronicowaniu opinii

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
pl: Wyświetla odnośnik do strony z następną opinią produktu.

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
pl: Opinie Następna strona

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
pl: Zawiera elementy blokowe używane do wyświetlania opinii produktów, takie jak tytuł, autor, data, ocena i inne.

[ctx: block title]
en: Reviews Template
pl: Szablon opinii

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
pl: Wyświetla ocenę opinii produktu.

[ctx: block title]
en: Review Rating
pl: Ocena opini

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
pl: Wyświetl formularz opinii produktu.

[ctx: block title]
en: Reviews Form
pl: Formularz opinii

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
pl: Wyświetla datę opublikowania opinii.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
pl: Wyświetla treść opinii produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
pl: Wyświetla autora opinii.

[ctx: block title]
en: Review Author Name
pl: Nazwa autora opinii

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
pl: Wyświetl siatkę produktów, które są w promocji.

[ctx: block title]
en: On Sale Products
pl: Produkty w promocji

[ctx: block title]
en: Product Filters
pl: Filtry produktów

[ctx: block title]
en: Clear filters
pl: Wyczyść filtry

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
pl: Wyświetla opis produktu.

[ctx: block title]
en: Product Description
pl: Opis produktu

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
pl: Wyświetl opinie produktu

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
pl: Wyświetla listę wszystkich opinii produktów.

[ctx: block title]
en: All Reviews
pl: Wszystkie opinie

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
pl: Selektor wariantów: opcje atrybutów (wersja beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
pl: Selektor wariantów: nazwa atrybutu (wersja beta)

[ctx: block title]
en: Review Date
pl: Data opinii

[ctx: block title]
en: Review Content
pl: Treść opinii

en: Email content
pl: Treść wiadomości e-mail

en: Default block content
pl: Domyślna zawartość bloku

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
pl: Informujemy, że otrzymaliśmy twoje zamówienie i jest ono obecnie przetwarzane.

note: translators: %s: Store admin email
en: If you need any help with your order, please contact us at %s
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, skontaktuj się z nami pod adresem %s

note: translators: %s: Order number
en: Order refunded: %s
pl: Zamówienie zwrócone: %s

note: translators: %s: Store admin email
en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
pl: Jeszcze raz dziękujemy! Jeśli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, skontaktuj się z nami pod adresem %s,

note: translators: %s: order number
en: Details for order #%s,
pl: Szczegóły zamówienia #%s,

note: translators: %s: Store admin email
en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, skontaktuj się z nami pod adresem %s.

note: translators: %s: Store admin email
en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
pl: Jeszcze raz dziękujemy! Jeśli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, skontaktuj się z nami pod adresem %s.

note: translators: %s: Customer full name
en: You’ve received a new order from %s
pl: Otrzymałeś nowe zamówienie od %s

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
pl: Adres URL do wstępnego załadowania procesu wdrażania dla bramki płatności.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
pl: Wstępny odnośnik do wdrożenia bramki płatności.

en: The status of the containing entity.
pl: Status podmiotu zawierającego.

en: The slug of the containing entity.
pl: Uproszczona nazwa jednostki zawierającej.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
pl: Rodzaj jednostki zawierającej. Zwykle jest to zwykła wtyczka, ale może to być również niestandardowa jednostka, taka jak motyw lub wtyczka obowiązkowa dla użytkownika.

note: translators: %s: order number
en: New order: #%s,
pl: Nowe zamówienie: #%s,

note: translators: %s: order number
en: Order failed: #%s,
pl: Zamówienie nie powiodło się: #%s,

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
pl: Nieprawidłowe kupony zostały usunięte z zamówienia: "%s"

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
pl: "%1$s" został usunięty z zamówienia. %2$s

en: Button text in the single product page.
pl: Tekst przycisku na stronie pojedynczego produktu.

en: Admin Order Note
pl: Notatka administracyjna dotycząca zamówienia

en: My Account URL
pl: Adres URL mojego konta

en: Store Name
pl: Nazwa sklepu

en: Store URL
pl: Adres URL sklepu

en: Store
pl: Sklep

en: Store Email
pl: E-mail sklepu

en: Payment URL
pl: Adres URL płatności

en: Order Tax
pl: Podatek od zamówienia

en: Order Subtotal
pl: Suma częściowa zamówienia

en: Order Items
pl: Przedmioty zamówienia

en: Customer Country
pl: Kraj klienta

en: Customer Username
pl: Nazwa użytkownika klienta

en: Customer Full Name
pl: Imię i nazwisko klienta

en: Customer Last Name
pl: Nazwisko klienta

en: Customer First Name
pl: Imię klienta

en: Invalid email address provided for sender settings
pl: Nieprawidłowy adres e-mail podany w ustawieniach nadawcy

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
pl: Umożliwia wpisanie informacji o koszcie sprzedanych towarów dla produktów.

note: translators: 1: the endpoint relative URL, 2: error code, 3: error message
en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
pl: Żądanie REST POST %1$s nie powiodło się z powodu: (%2$s) %3$s

note: translators: 1: the endpoint relative URL, 2: error code, 3: error message
en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
pl: Żądanie REST GET %1$s nie powiodło się z powodu: (%2$s) %3$s

en: The type of onboarding process the provider supports.
pl: Rodzaj procesu wdrażania obsługiwanego przez dostawcę.

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
pl: Identyfikator dostawcy musi być ciągiem znaków zawierającym wyłącznie litery ASCII, cyfry, podkreślenia i myślniki.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
pl: Jeśli to prawda, odrzucenie zachęty będzie ignorowane przez śledzenie.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
pl: Istnieją problemy ze środowiskiem lub konfiguracją sklepu, które blokują postęp. Rozwiąż je, aby kontynuować.

en: Received an unexpected response from the platform.
pl: Otrzymałem nieoczekiwaną odpowiedź od platformy.

note: translators: %s: The invalid step ID.
en: The onboarding step ID is invalid: %s
pl: Identyfikator etapu wdrożenia jest nieprawidłowy: %s

note: translators: %s: The required key that is missing.
en: The onboarding step is missing required entries: %s
pl: W kroku rejestracji (wdrożenia) brakuje wymaganych wpisów: %s

en: Onboarding step requirements are not met.
pl: Wymagania dotyczące etapu wdrażania nie są spełnione.

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
pl: Kolejna akcja wdrażania jest już w toku. Poczekaj na jej zakończenie.

note: translators: %s: WooPayments.
en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
pl: Rozszerzenie %s nie jest aktualne. Zaktualizuj do najnowszej wersji i spróbuj ponownie.

note: translators: %s: WooPayments.
en: The %s extension is not active.
pl: Rozszerzenie %s nie jest włączone.

en: Failed to disable the test account.
pl: Nie udało się wyłączyć konta testowego.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas wyłączania konta testowego.

en: Failed to reset onboarding.
pl: Nie udało się zresetować procesu wdrażania.

en: Failed to get onboarding fields data.
pl: Nie udało się pobrać danych pól powitalnych (procesu wdrażania)

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas resetowania procesu wdrażania.

en: Failed to finish the KYC session.
pl: Nie udało się zakończyć sesji KYC.

en: Failed to get the KYC session data.
pl: Nie udało się uzyskać danych sesji KYC.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas sesji KYC.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas finalizowania sesji KYC.

en: Failed to initialize the test account.
pl: Nie udało się zainicjować konta testowego.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas inicjalizacji konta testowego.

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
pl: Konto jest skonfigurowane. Najpierw zresetuj proces wdrożenia (onboarding).

en: A test account is already set up.
pl: Konto testowe jest już skonfigurowane.

en: The URL to use for the action.
pl: Adres URL do użycia dla akcji.

en: The action type to determine how to use the URL.
pl: Typ akcji określający sposób użycia adresu URL.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
pl: Różne dane kontekstowe do wykorzystania w procesie wdrożenia (onboardingu).

en: Various contextual data for the step to use.
pl: Różne dane kontekstowe do wykorzystania w kroku.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
pl: Działanie, które należy podjąć w przypadku wystąpienia błędów związanych z osadzonym KYC.

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
pl: Akcja zapisywania nie jest obsługiwana dla identyfikatora kroku wdrażania.

en: Invalid onboarding step data.
pl: Nieprawidłowe dane dotyczące kroków wdrażania.

en: Invalid onboarding step ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator kroku wdrażania.

en: Try the new templates
pl: Wypróbuj nowe szablony

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
pl: Wprowadziliśmy kilka ekscytujących ulepszeń do naszych szablonów wiadomości e-mail, w tym nowoczesne, przyjazne dla kupujących projekty i nowe opcje dostosowywania. A jeśli korzystasz z szablonu blokowego, możesz automatycznie synchronizować style szablonów! Przejdź do ustawień poczty e-mail, aby poznać nowe funkcje.

en: Action to clean the step progress.
pl: Działanie mające na celu wyczyszczenie postępu kroku.

en: Action to finish an embedded KYC session.
pl: Działanie mające na celu zakończenie osadzonej sesji KYC.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
pl: Akcja umożliwiająca utworzenie lub wznowienie osadzonej sesji KYC.

en: Action to initialize a test account.
pl: Akcja inicjalizująca konto testowe.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
pl: Działanie mające na celu autoryzację połączenia WPCOM.

en: Action to signal the step completion.
pl: Działanie sygnalizujące zakończenie kroku.

en: Action to check the step status.
pl: Działanie sprawdzające status kroku.

en: Action to save step information in the database.
pl: Działanie umożliwiające zapisanie informacji o kroku w bazie danych.

en: Action to signal the step start.
pl: Działanie sygnalizujące rozpoczęcie kroku.

en: The available actions for the step.
pl: Dostępne akcje dla kroku.

en: Errors list for the step.
pl: Lista błędów dla kroku.

en: The current status of the step.
pl: Bieżący status kroku.

en: The steps that are required to be completed before this step.
pl: Kroki, które należy wykonać przed tym krokiem.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
pl: Względna ścieżka kroku używana do nawigacji w interfejsie użytkownika.

en: The unique identifier for the step.
pl: Unikatowy identyfikator kroku.

en: The onboarding steps.
pl: Etapy wdrażania.

en: Whether WooPayments is in dev mode.
pl: Czy WooPayments jest w trybie deweloperskim.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
pl: Czy proces wdrażania jest w trybie testowym.

en: The general state of the onboarding process.
pl: Ogólny stan procesu wdrażania.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
pl: W którym momencie procesu wdrażania to żądanie zostało wyzwolone.

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
pl: Zaoszczędź na wysyłce dzięki WooCommerce Shipping

en: Point of Sale
pl: Punkt sprzedaży

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
pl: Najwyższy punkt wejścia, z którego sprzedawca wszedł do przepływu procesu wdrożenia (onboardingu).

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
pl: Kod kraju ISO3166 alpha-2. Domyślnie jest to kod kraju zapisanej lokalizacji biznesowej dostawcy.

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
pl: Drukuj przecenione etykiety USPS, UPS i DHL

en: Store emails have had an upgrade!
pl: Wiadomości e-mail w sklepie zostały zaktualizowane!

en: Customize your emails
pl: Dostosuj swoje wiadomości e-mail

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
pl: Wprowadziliśmy kilka ekscytujących ulepszeń do szablonów wiadomości e-mail, w tym nowoczesne, przyjazne dla kupujących projekty i nowe opcje dostosowywania. A jeśli korzystasz z szablonu blokowego, możesz automatycznie synchronizować style szablonów! Przejdź do ustawień poczty e-mail, aby zapoznać się z nowymi zmianami.

en: Your store emails have had an upgrade!
pl: Twoje e-maile w sklepie zostały zaktualizowane!

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
pl: Wystąpił błąd renderowania treści zastępczej edytora wiadomości e-mail.

en: Invalid product object.
pl: Nieprawidłowy obiekt produktu.

note: Translators: %s is the formatted price.
en: Pickup cost: %s
pl: Koszt odbioru: %s

note: translators: %s: Number of reviews.
en: One review
pl: Jedna opinia

note: translators: %s: Product title.
en: Reviews for %s
pl: Opinie dla %s

note: translators: %s: Product title.
en: Review for %s
pl: Opinia dla %s

en: Older Reviews
pl: Starsze opinie

en: Newer Reviews
pl: Nowsze opinie

note: translators: %s: human-readable time difference.
en: %s ago
pl: %s temu

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
pl: Opinia oczekuje na moderację. To jest podgląd; twoja opinia będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.

en: Your review is awaiting moderation.
pl: Twoja opinia oczekuje na moderację.

en: [product description rendering halted]
pl: [wstrzymano renderowanie opisu produktu]

en: The admin note type prop is deprecated.
pl: Właściwość typu notatki administratora jest przestarzała.

en: Blueprint imports are disabled
pl: Importowanie schematów (blueprint) jest wyłączone

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
pl: Przepraszamy, nie możesz importować schematów WooCommerce (blueprints).

en: Whether blueprint imports are currently allowed
pl: Czy importowanie schematów (blueprint) jest obecnie dozwolone

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
pl: Przepraszamy, nie możesz eksportować schematów WooCommerce (blueprints).

en: Includes all the installed plugins.
pl: Zawiera wszystkie zainstalowane wtyczki.

note: translators: %s: coupon code.
en: Remove %s coupon
pl: Usuń kupon %s

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
pl: Ogranicz wyniki do tych z nazwą lub SKU, które częściowo pasują do ciągu znaków. Ten argument ma pierwszeństwo przed "search", "sku" i "search_sku".

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
pl: Ogranicz wyniki do tych z SKU, które częściowo pasują do ciągu znaków. Ten argument ma pierwszeństwo przed "sku".

en: Brand name.
pl: Nazwa marki.

en: Brand ID.
pl: Identyfikator marki.

en: List of brands.
pl: Lista marek.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
pl: Ogranicz zestaw wyników do zamówień utworzonych za pośrednictwem określonych źródeł (np. kasy (checkout), administratora).

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
pl: Wartość kosztu sprzedanych towarów dla pozycji zwrotu.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
pl: Dane dotyczące kosztu sprzedanych towarów. Występuje tylko w przypadku pozycji zwrotu kosztów produktu.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
pl: Całkowita wartość kosztu sprzedanych towarów dla refundacji.

en: Enabled features.
pl: Włączone funkcje.

en: Server architecture.
pl: Architektura serwera.

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
pl: E-maile o zwróconych zamówieniach są wysyłane do klientów, gdy ich zamówienia złożone w punkcie sprzedaży zostaną zwrócone.

en: Time of payment:
pl: Termin płatności:

en: Auth code:
pl: Kod autoryzacji:

en: Change due:
pl: Kwota do zwrotu:

note: translators: %s = formatted cost with currency symbol.
en: Cost per unit: %s
pl: Koszt jednostkowy: %s

note: translators: "%1$s": coupon code, %2$s: categories list translators: %1$s: coupon code, %2$s: categories list
en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
pl: Przepraszamy, kupon "%1$s" nie ma zastosowania do kategorii: %2$s.

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: products list
en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
pl: Przepraszamy, kupon "%1$s" nie ma zastosowania do produktów: %2$s.

en: Brand slug.
pl: Uproszczona nazwa marki.

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
pl: E-maile informujące o zrealizowaniu zamówienia są wysyłane do klientów, gdy ich zamówienie w punkcie kasowym zostanie oznaczone jako zrealizowane.

en: Let customers know once their POS order is complete.
pl: Poinformuj klientów, gdy ich zamówienie w punkcie kasowym zostanie zrealizowane.

en: POS completed order
pl: Zamówienie zrealizowane w punkcie kasowym

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
pl: Poinformuj klientów o otrzymaniu pełnego lub częściowego zwrotu pieniędzy za zamówienie złożone w punkcie kasowym.

en: POS refunded order
pl: Zwrot zamówienia z punktu kasowego

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
pl: Czy na pewno chcesz powrócić do starszej wersji? Spowoduje to usunięcie wszelkich zmian wprowadzonych w nowych szablonach wiadomości e-mail i przywróci poprzednie projekty wiadomości e-mail.

note: translators: %s: coupon code
en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
pl: Osiągnięto limit wykorzystania kuponu "%s". Spróbuj ponownie po pewnym czasie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
pl: Maksymalny kwota wydatków dla kuponu "%1$s" wynosi %2$s.

note: translators: %1$s: coupon code,  %2$s: coupon minimum amount translators: %1$s: coupon code, %2$s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
pl: Minimalna kwota wydatków dla kuponu "%1$s" wynosi %2$s.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" has expired.
pl: Kupon "%s" stracił ważność.

note: translators: %s: coupon code
en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
pl: Osiągnięto limit wykorzystania kuponu "%s".

en: Features that are currently enabled.
pl: Funkcje, które są obecnie włączone.

en: Enabled features:
pl: Włączone funkcje:

en: Information about the operating system your server is running.
pl: Informacje o systemie operacyjnym, z którego korzysta twój serwer.

en: Server architecture
pl: Architektura serwera

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
pl: Narzędzie to umożliwia wygenerowanie i pobranie pliku CSV zawierającego wybrane produkty.

note: translators: %1$d: Number of products, %2$s: URL to clear selection.
en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
pl[0]: Zamierzasz wyeksportować %1$d produkt. Aby wyeksportować wszystkie produkty, <a href="%2$s">wyczyść swój wybór</a>.
pl[1]: Zamierzasz wyeksportować %1$d produkty. Aby wyeksportować wszystkie produkty, <a href="%2$s">wyczyść swój wybór</a>.
pl[2]: Zamierzasz wyeksportować %1$d produktów. Aby wyeksportować wszystkie produkty, <a href="%2$s">wyczyść swój wybór</a>.

en: Hide shipping rates when free shipping is available
pl: Ukryj stawki wysyłki, gdy dostępna jest darmowa wysyłka

en: Revert to legacy template
pl: Przywróć starszy szablon

en: Try our new email templates!
pl: Wypróbuj nasze nowe szablony wiadomości e-mail!

en: Keep legacy template
pl: Zachowaj starszy szablon

en: Switch to new template
pl: Przełącz na nowy szablon

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
pl: Podgląd nowych szablonów. Możesz dostosować i przetestować swoje wiadomości e-mail, a następnie przełączyć się na nowy szablon, gdy tylko będziesz gotowy.

en: Email improvements button
pl: Przycisk ulepszeń wiadomości e-mail

en: Try new templates
pl: Wypróbuj nowe szablony

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
pl: Możesz określić <a href="#" class="switch-to-general-tab">wartość domyślną</a> dla wszystkich odmian (wariantów)

en: Cost Total
pl: Całkowity koszt

note: translators: 1: WooCommerce.com connection URL, 2: home URL
en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
pl: Twoja witryna jest obecnie połączona z WooCommerce.com przy użyciu <b>%1$s</b>, ale rzeczywisty adres URL witryny to <b>%2$s</b>. Aby to naprawić, ponownie połącz swoją witrynę z <b>WooCommerce.com</b>, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
pl: Nie udało się włączyć wtyczki dla twojej subskrypcji.

en: The plugin for your subscription has been activated.
pl: Wtyczka dla twojej subskrypcji została włączona.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się. Spróbuj ponownie po kilku minutach. Jeśli problem nie ustąpi, odłącz swój sklep od WooCommerce.com i połącz się ponownie.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
pl: W odpowiedzi API brakuje wymaganych elementów lub są one w niewłaściwej formie.

en: We couldn't find a preview for this product.
pl: Nie mogliśmy znaleźć podglądu tego produktu.

en: There was an error rendering the email preview.
pl: Wystąpił błąd renderowania podglądu wiadomości e-mail.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
pl: Wystąpił błąd renderowania podglądu wiadomości e-mail. Nie ma to wpływu na rzeczywiste dostarczanie wiadomości e-mail. Skontaktuj się z autorem rozszerzenia, aby uzyskać pomoc.

en: Loading status data...
pl: Ładowanie danych o stanie...

note: translators: %d: number of selected products.
en: Export %d selected
pl: Wybrano eksport %d

note: translators: %d: HTTP status code.
en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
pl: Interfejs API WooCommerce.com zwrócił kod stanu HTTP %d.

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
pl: Przekroczyłeś limit żądań. Spróbuj ponownie za kilka minut.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
pl: Interfejs API WooCommerce.com zwrócił nieprawidłową odpowiedź.

en: File path is not a valid upload path.
pl: Ścieżka pliku nie jest prawidłową ścieżką przesyłania.

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
pl: Znacznik czasu systemu Unix reprezentujący moment, w którym zachęta została odrzucona.

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
pl: Lista zwolnień dla danej zachęty. Każdy wpis zwolnienia zawiera kontekst i znacznik czasu. Wpis `all` oznacza, że zachęta została odrzucona dla wszystkich kontekstów.

en: Return to shipping
pl: Powrót do wysyłki

[ctx: Font size name]
en: extra-large
pl: bardzo duży

[ctx: Font size name]
en: large
pl: duży

[ctx: Font size name]
en: medium
pl: średni

[ctx: Font size name]
en: small
pl: mały

[ctx: Font family name]
en: Permanent Marker
pl: Marker permanentny

[ctx: Font family name]
en: Courier New
pl: Kurier Nowy

[ctx: block keyword]
en: clear filters
pl: wyczyść filtry

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
pl: Wyświetlaj opis, atrybuty i recenzje produktu

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
pl: Wyświetl grupę produktów, które można dodać do koszyka.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
pl: Szablon pozycji listy reprezentujący produkt podrzędny w bloku selektora produktu grupowego.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
pl: Panel akordeonu

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
pl: Panel akordeonu

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
pl: Pojedynczy akordeon wyświetlający nagłówek i rozwijaną zawartość.

[ctx: block title]
en: Accordion
pl: Akordeon

[ctx: block title]
en: Accordion Header
pl: Nagłówek akordeonu

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
pl: Grupa nagłówków i powiązana z nimi rozszerzalna treść.

[ctx: block title]
en: Accordion Group
pl: Grupa Akordeonu

[ctx: block description]
en: Accordion header.
pl: Nagłówek akordeonu.

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
pl: Selektor produktów grupowych (wersja beta)

note: translators: %1$s: Product name. %2$s: Product price
en: Buy one of %1$s for %2$s
pl: Kup jedną sztukę %1$s za %2$s

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: Order #%1$s (%2$s)
pl: Zamówienie #%1$s (%2$s)

note: translators: %s: Username
en: Username: %s.
pl: Nazwa użytkownika: %s.

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
pl: Jeśli nie złożyłeś takiej prośby, zignoruj tę wiadomość. Jeśli chcesz kontynuować, zresetuj hasło za pomocą poniższego odnośnika:

note: translators: %1$s: Product name. %2$s: Sale price. %3$s: Regular price
en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
pl: Kup jeden z %1$s na wyprzedaży za %2$s, pierwotna cena wynosiła %3$s

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been refunded.
pl: Twoje zamówienie z %s zostało zwrócone.

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been partially refunded.
pl: Twoje zamówienie z %s zostało częściowo zwrócone.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
pl: Otrzymaliśmy twoje zamówienie i jest ono obecnie wstrzymane do czasu potwierdzenia przetworzenia płatności.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
pl: Możesz uzyskać dostęp do obszaru konta, aby przeglądać zamówienia, zmienić hasło i nie tylko, korzystając z poniższego odnośnika:

en: Set your new password.
pl: Ustaw nowe hasło.

note: translators: %s: Username
en: Username: <b>%s</b>
pl: Nazwa użytkownika: <b>%s</b>

note: translators: %s: Site title
en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
pl: Dziękujemy za utworzenie konta na %s. Oto kopia twoich danych użytkownika.

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
pl: Oto przypomnienie o tym, co zamówiłeś:

en: Hi,
pl: Cześć,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received a new order from %s:
pl: Otrzymałeś nowe zamówienie od %s:

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
pl: Niestety, płatność za zamówienie #%1$s z %2$s nie powiodła się. Zamówienie było następujące:

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
pl: Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować, że zamówienie #%1$s z %2$s zostało anulowane.

en: Enter your coupon code
pl: Wpisz swój kod kuponu

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value.
pl: %s nie jest prawidłową wartością liczbową.

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
pl: %s nie jest poprawną wartością liczbową: powinien być jeden separator dziesiętny i musi on znajdować się po separatorze tysięcy.

note: translators: %1$s: Invalid value that was input by the user, %2$s: thousand separator, %3$s: decimal separator
en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
pl: %1$s nie jest prawidłową wartością liczbową. Dozwolonymi znakami są liczby, separatory tysięcy (%2$s) i dziesiętne (%3$s).

en: List of grouped product IDs, if applicable.
pl: Lista identyfikatorów produktu grupowego, jeśli dotyczy.

en: Brand link
pl: Odnośnik do marki

en: Brand name
pl: Nazwa marki

en: Brand ID
pl: Identyfikator marki

en: List of brands, if applicable.
pl: Lista marek, jeśli dotyczy.

en: Brand URL.
pl: Adres URL marki.

en: Number of reviews for products of this brand.
pl: Liczba opinii o produktach tej marki.

en: List of grouped product ids.
pl: Lista identyfikatorów produktu grupowego.

en: Brand slug
pl: Uproszczona nazwa marki

en: Brand image.
pl: Wizerunek marki.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów przypisanych do zestawu identyfikatorów tagów lub uproszczonych nazw, oddzielonych przecinkami.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
pl: Operator do porównywania wartości taksonomii produktów.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów przypisanych do zestawu identyfikatorów taksonomii lub slug, oddzielonych przecinkami.

en: Operator to compare product brand terms.
pl: Operator, aby porównać taksonomię marki produktu.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów przypisanych do zestawu identyfikatorów marek lub  uproszczonych nazw, oddzielonych przecinkami.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów przypisanych do zestawu identyfikatorów kategorii lub  uproszczonych nazw, oddzielonych przecinkami.

en: Invalid brand slug.
pl: Nieprawidłowa uproszczona nazwa marki.

en: Invalid brand ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator marki.

en: Order notes.
pl: Uwagi do zamówienia.

en: Selected payment method for the order.
pl: Wybrana metoda płatności za zamówienie.

en: Additional fields related to the order.
pl: Dodatkowe pola związane z zamówieniem.

note: translators: %s is an email address.
en: Billing email updated to %s.
pl: Zaktualizowano e-mail rozliczeniowy do %s.

en: Order already has a billing email.
pl: Zamówienie ma już e-mail rozliczeniowy.

note: translators: %s is a string ID for an email template.
en: %s is not a valid template for this order.
pl: %s nie jest prawidłowym szablonem dla tego zamówienia.

en: Order Actions
pl: Akcje zamówienia

en: A description of the purpose of the email template.
pl: Opis celu szablonu wiadomości e-mail.

en: The display name of the email template.
pl: Wyświetlana nazwa szablonu wiadomości e-mail.

en: A unique ID string for the email template.
pl: Unikatowy ciąg identyfikatora dla szablonu wiadomości e-mail.

en: Email Template
pl: Szablon wiadomości e-mail

en: The ID of the template to use for sending the email.
pl: Identyfikator szablonu używanego do wysyłania wiadomości e-mail.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
pl: Czy zaktualizować e-mail rozliczeniowy zamówienia, nawet jeśli już go ma.

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
pl: Włącz masowe importowanie i eksportowanie ustawień planu (blueprint)

en: Enable modern email design for transactional emails
pl: Włącz nowoczesny wygląd wiadomości e-mail dla wiadomości transakcyjnych

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
pl: ⚠ Śledzenie użycia musi być włączone, aby korzystać ze zdalnego rejestrowania.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
pl: Zezwól WooCommerce na wysyłanie dzienników błędów i niewrażliwych danych diagnostycznych, aby pomóc ulepszyć WooCommerce. Ta funkcja wymaga włączenia %1$susage tracking%2$s.

en: Homepage URL
pl: Adres URL strony głównej

en: Site
pl: Witryna

en: Site Title
pl: Tytuł witryny

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
pl: Podstawowy szablon dla e-maili transakcyjnych WooCommerce używany w edytorze e-maili

en: Woo Email Template
pl: Szablon wiadomości e-mail Woo

note: translators: Name of a content pattern used as starting content of an email
en: Woo Email Content Pattern
pl: Wzorzec treści wiadomości e-mail Woo

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
pl: Narzędzie to wygeneruje niezbędne kolumny związane z kosztem sprzedanych towarów (COGS) w meta tabeli odnośników produktów i wypełni je na podstawie istniejących danych produktu.

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
pl: Włącz blokowy edytor wiadomości e-mail dla wiadomości transakcyjnych.

en: Block Email Editor (alpha)
pl: Edytor blokowy wiadomości e-mail (alfa)

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
pl: Billie jest wiodącym dostawcą metod płatności "Kup teraz", "Zapłać później" dla sklepów B2B.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
pl: Bez wysiłku akceptuj płatności kryptowalutowe w swoim sklepie.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
pl: Pełna obsługa płatności osadzona w twojej witrynie, która obejmuje wszystkie popularne metody płatności (zapłać teraz, zapłać później, finansowanie, raty).

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
pl: To narzędzie usunie kolumny związane z kosztem sprzedanych towarów (COGS) z tabeli wyszukiwania meta produktów. COGS będzie nadal działać (jeśli funkcja jest włączona), ale niektóre funkcje nie będą dostępne.

en: Create columns
pl: Utwórz kolumny

en: Remove columns
pl: Usuń kolumny

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
pl: Utwórz kolumny COGS w tabeli odnośników meta produktów

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
pl: Usuń kolumny COGS z tabeli wyszukiwania meta produktów

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
pl: Akceptuj karty, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal i wiele innych metod płatności w swoim sklepie.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
pl: Akceptuj polecenia zapłaty, przelewy ACH Pull i płatności bankowe.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
pl: Akceptuj wszystkie popularne metody płatności dla fińskich klientów B2C i B2B

en: The URL to attach the suggestion.
pl: Adres URL do załączenia sugestii.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
pl: Odnośnik do oznaczenia sugestii jako załączonej. Powinien być wywoływany po zainstalowaniu rozszerzenia.

en: Wallets & Express checkouts
pl: Portfele i kasy ekspresowe

en: Dummy Product Variation
pl: Fikcyjny wariant produktu

en: Dummy Product
pl: Fikcyjny produkt

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
pl: Szablon używany do wyświetlania formularza "Dodaj do koszyka + opcje" dla produktów zewnętrznych.

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
pl: Produkt grupowy "Dodaj do koszyka + opcje"

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
pl: Produkt prosty "Dodaj do koszyka + opcje"

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
pl: Produkt z wariantami "Dodaj do koszyka + opcje"

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
pl: Szablon używany do wyświetlania formularza "Dodaj do koszyka + opcje" dla produktów grupowych.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
pl: Szablon służący do wyświetlania formularza Dodaj do koszyka + opcje dla prostych produktów.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
pl: Szablon służący do wyświetlania formularza Dodaj do koszyka + opcje dla produktów o zmiennej liczbie produktów.

en: Invalid field.
pl: Nieprawidłowe pole.

en: Validation failed.
pl: Walidacja nie powiodła się.

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving address details: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania danych adresu: %s

note: translators: %s: is the field label
en: Please provide a valid %s
pl: Podaj prawidłowy %s

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully connected to <b>%s</b>.
pl: Połączenie z <b>%s</b> powiodło się.

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
pl: Uzyskaj dostęp do obniżonych stawek wysyłki z USPS, UPS i DHL.

note: Translators: %s is the maximum file size in megabytes.
en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
pl: Rozmiar definicji kroku planu (blueprint) przekracza maksymalny limit %s MB

en: The step definition to import
pl: Definicja kroku do zaimportowania

en: Site Visibility
pl: Widoczność witryny

en: Integrations
pl: Integracje

en: Account and Privacy
pl: Konto i prywatność

en: Settings section.
pl: Sekcja "Ustawienia".

en: Settings tab.
pl: Karta "Ustawienia".

note: translators: %s: error message.
en: Failed to save settings: %s
pl: Nie udało się zapisać ustawień: %s

en: You are not allowed to make this request.
pl: Nie możesz złożyć takiego żądania.

en: Invalid country code.
pl: Nieprawidłowy kod kraju.

en: Country code.
pl: Kod kraju.

en: Great things are coming soon
pl: Wkrótce nadejdą wielkie rzeczy

note: translators: %1$s is the current parameter and %2$s a comma-separated list of the allowed types.
en: %1$s is not of type %2$s.
pl: %1$s nie jest typu %2$s.

en: A general template for emails.
pl: Ogólny szablon wiadomości e-mail.

en: General Email
pl: Ogólny e-mail

en: A collection of email content layouts.
pl: Zbiór układów treści wiadomości e-mail.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
pl: Treść wiadomości e-mail

en: Custom Email Styles
pl: Własne style wiadomości e-mail

en: Invalid post
pl: Nieprawidłowy wpis

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
pl: Obejmuje wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Podatek.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
pl: Obejmuje wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Konto i prywatność.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
pl: Obejmuje wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Ogólne.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
pl: Obejmuje wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Płatności.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
pl: Zawiera wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Wysyłka.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
pl: Zawiera wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Widoczność.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
pl: Zawiera wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Produkty.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
pl: Zawiera wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Integracje.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
pl: Zawiera wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | E-maile.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
pl: Zawiera wszystkie ustawienia w WooCommerce | Ustawienia | Zaawansowane.

en: Add to Cart + Options
pl: Dodaj do koszyka + opcje

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
pl: Produkt zewnętrzny "Dodaj do koszyka + opcje"

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
pl: Szablony "Dodaj do koszyka + opcje" umożliwiają zdefiniowanie innego układu dla każdego rodzaju produktu.

en: Invalid email
pl: Nieprawidłowy e-mail

en: Missing required data
pl: Brakujące wymagane dane

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
pl: Szczegółowe informacje na temat zarejestrowanych źródeł nie są obecnie dostępne.

note: translators: %d: number of executed actions
en: Executed %d action. | Executed %d actions.
pl[0]: Wykonano %d akcję.
pl[1]: Wykonano %d akcję.
pl[2]: Wykonano %d akcji.

note: translators: %1$d: count of actions evaluated. %2$s: type of action evaluated.
en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
pl[0]: %1$d akcja %2$s.
pl[1]: %1$d akcje %2$s.
pl[2]: %1$d akcji %2$s.

note: translators: %d: number of actions
en: Executing %d action | Executing %d actions
pl[0]: Wykonywanie %d akcji
pl[1]: Wykonywanie %d akcje
pl[2]: Wykonywanie %d akcji

note: translators: %d is action ID.
en: Unable to retrieve action %d.
pl: Nie można pobrać akcji %d.

note: translators: %1$d refers to the total number of tasks added, %2$s is the action type
en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
pl[0]: %1$d %2$s zaplanowana akcja.
pl[1]: %1$d %2$s zaplanowane akcje.
pl[2]: %1$d %2$s zaplanowanych akcji.

note: translators: %d is number of actions to create
en: Creating %d action | Creating %d actions
pl[0]: Tworzenie %d akcji
pl[1]: Tworzenie %d akcji
pl[2]: Tworzenie %d akcji

note: translators: %2$d: number of actions deletions failed
en: %2$d failure. | %2$d failures.
pl[0]: %2$d niepowodzenie.
pl[1]: %2$d niepowodzenia.
pl[2]: %2$d niepowodzeń.

note: translators: %1$d: number of actions deleted
en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
pl[0]: Usunięto %1$d akcję
pl[1]: Usunięto %1$d akcje
pl[2]: Usunięto %1$d akcji

note: translators: %d: number of actions to be deleted
en: Deleting %d action | Deleting %d actions
pl[0]: Usuwanie %d akcji
pl[1]: Usuwanie %d akcji
pl[2]: Usuwanie %d akcji

note: translators: %s refers to the exception error message.
en: There was an error creating the scheduled action: %s
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia zaplanowanej akcji: %s

note: translators: %1$s: type of action, %2$d: ID of the created action
en: %1$s action (%2$d) scheduled.
pl: %1$s akcja (%2$d) zaplanowana.

en: Unable to create a scheduled action.
pl: Nie można utworzyć zaplanowanej akcji.

en: scheduled action
pl: zaplanowana akcja

en: scheduled actions
pl: zaplanowane akcje

note: translators: %1$s: singular or plural %2$s: refers to the exception error message.
en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
pl: Wystąpił błąd anulowania %1$s: %2$s

en: Scheduled action cancelled.
pl: Zaplanowana akcja anulowana.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
pl: Żądanie anulowania zaplanowanych akcji zakończone.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
pl: Określ hak i/lub grupę akcji do anulowania.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
pl: Nie można anulować zaplanowanej akcji: sprawdź dzienniki.

en: Please specify hook of action to cancel.
pl: Podaj hak akcji do anulowania.

note: translators: %1$s is WP CLI command (not translatable)
en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
pl: Dostępne są polecenia WP CLI: wykonaj %1$s, aby uzyskać listę dostępnych poleceń.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
pl: Harmonogram akcji jest obecnie ładowany z następującej lokalizacji. Może to być przydatne podczas debugowania lub na żądanie zespołu pomocy technicznej.

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
pl: Koszyk nie jest dostępny. Może to oznaczać, że funkcja jest wywoływana przed woocommerce_init lub w kontekście administratora.

note: translators: %s: admin email
en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
pl: Wpisz odbiorców UDW (oddzielonych przecinkami) dla tej wiadomości e-mail.

en: Bcc(s)
pl: UDW

note: translators: %s: admin email
en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
pl: Wprowadź odbiorców DW (oddzielonych przecinkami) dla tej wiadomości e-mail.

en: Cc(s)
pl: DW

en: Congratulations on the sale!
pl: Gratulujemy sprzedaży!

en: New order: #{order_number}
pl: Nowe zamówienie: #{order_number}

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
pl: [{site_title}]: Masz nowe zamówienie: #{order_number}

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
pl: Mamy nadzieję, że wkrótce wrócą! Dowiedz się więcej o <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">rozwiązywaniu problemów z nieudanymi płatnościami</a>.

en: Order failed: #{order_number}
pl: Zamówienie nie powiodło się: #{order_number}

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
pl: Wybierz, kto powinien zostać powiadomiony, jeśli zamówienie, które było wcześniej przetwarzane lub wstrzymane, nie powiodło się.

en: Reset your password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset your password for {site_title}
pl: Zresetuj hasło dla {site_title}.

en: Order refunded: {order_number}
pl: Zamówienie zwrócone: {order_number}

en: Partial refund: Order {order_number}
pl: Częściowy zwrot pieniędzy: Zamówienie {order_number}

en: A note has been added to your order from {site_title}
pl: Do zamówienia z {site_title} została dodana notatka.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, skontaktuj się z nami pod adresem {store_email}.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
pl: Jeszcze raz dziękujemy! Jeśli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, skontaktuj się z nami pod adresem {store_email}.

en: Good things are heading your way!
pl: Dobre rzeczy zmierzają w twoją stronę!

en: Your order from {site_title} is on its way!
pl: Zamówienie z {site_title} jest już w drodze!

en: Order cancelled: #{order_number}
pl: Zamówienie anulowane: #{order_number}

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
pl: Sesja WC_Session nie jest dostępna, dane klienta nie mogą zostać zapisane w sesji.

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving account details: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania danych konta: %s

en: The selected product is invalid.
pl: Wybrany produkt jest nieprawidłowy.

en: Brands:
pl: Marki:

note: translators: 1: SKU.
en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
pl: Produkt o jednostce SKU (%1$s), który próbujesz wstawić, jest już obecny w tabeli wyszukiwania

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
pl: Wyślij ręcznie wiadomość e-mail do swoich klientów zawierającą informacje o zamówieniu i odnośniki do płatności

en: Cost value
pl: Wartość kosztu

note: translators: %s = cost value (formatted as currency)
en: Enter cost value (%s)
pl: Wpisz wartość kosztu (%s)

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is sent.
en: <b>To</b>: %s
pl: <b>Do</b>: %s

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is bcc-ed.
en: <b>Bcc</b>: %s
pl: <b>UDW</b>: %s

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is cc-ed.
en: <b>Cc</b>: %s
pl: <b>DW</b>: %s

en: Automatically update email styles when theme styles change
pl: Automatycznie aktualizuj style wiadomości e-mail po zmianie stylów motywu

en: Auto-sync with theme
pl: Automatyczna synchronizacja z motywem

en: Logo width (px)
pl: Szerokość logo (px)

en: Blueprint (beta)
pl: Plan (blueprint) (beta)

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
pl: Przechowuj zwrócone zamówienia przez określony czas przed zanonimizowaniem zawartych w nich danych osobowych.

en: Retain refunded orders
pl: Zachowaj zwrócone zamówienia

note: Translators: %s = cost of the item (monetary value)
en: %s (default)
pl: %s (domyślnie)

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
pl: Dodaj kwotę, jaką kosztuje cię zakup lub wytworzenie tego produktu. Pozostaw puste, aby użyć wartości domyślnej z "Ogólne".

note: translators: %s: currency symbol
en: Cost (%s)
pl: Koszt (%s)

en: Remove custom costs
pl: Usuń koszty własne

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
pl: Dodaj kwotę, jaką kosztuje cię zakup lub wytworzenie tego produktu.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
pl: Dodaj kwotę, jaką kosztuje cię zakup lub wytworzenie tego produktu. Zostanie ona zastosowana jako wartość domyślna dla wariantów.

en: Cost of goods
pl: Koszt towarów

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
pl: Własne wartości kosztu sprzedanych towarów zostaną przywrócone do wartości domyślnych dla wszystkich wariantów. Czy chcesz kontynuować?

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
pl: Pozwól klientom utworzyć konto po dokonaniu zakupu.

en: Test account
pl: Konto testowe

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
pl: Jeśli wartość ta jest prawdziwa, wartością efektywną jest wartość bazowa z produktu nadrzędnego plus zdefiniowana wartość; jeśli jest fałszywa, zdefiniowana wartość jest ostateczną wartością efektywną.

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
pl: Dotyczy tylko odmian. Jeśli wartość true, wartością efektywną jest wartość bazowa z produktu nadrzędnego plus zdefiniowana wartość; jeśli wartość false, zdefiniowana wartość jest ostateczną wartością efektywną.

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
pl: Zaoferuj kupującym opcje płatności w kryptowalutach.

en: Crypto Payments
pl: Płatności kryptowalutowe

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
pl: Rozwijaj i utrzymuj klientów za pomocą wiadomości e-mail, SMS, automatyzacji i skonsolidowanego widoku interakcji z klientami.

en: Usage tracking activated
pl: Śledzenie użytkowania aktywowane

en: Invalid nonce.
pl: Nieprawidłowy kod jednorazowy.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
pl: To jest notatka klienta. Klienci mogą dodać notatkę do swojego zamówienia podczas realizacji transakcji.
    
    Może zawierać wiele wierszy. Jeśli nie ma notatki, ta sekcja jest ukryta.

note: translators: %s: item label.
en: Remove filter: %s
pl: Usuń filtr: %s

note: translators: {{label}} is the rating filter item label.
en: Rating: {{label}}
pl: Ocena: {{label}}

note: translators: {{min}} is the formatted minimum price.
en: Price: From {{min}}
pl: Cena: od {{min}}

note: translators: {{max}} is the formatted maximum price.
en: Price: Up to {{max}}
pl: Cena: do {{max}}

note: translators: {{min}} and {{max}} are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: {{min}} - {{max}}
pl: Cena: {{min}} - {{max}}

note: translators: %s is the formatted minimum price.
en: Price: From %s
pl: Cena: od %s

note: translators: %s is the formatted maximum price.
en: Price: Up to %s
pl: Cena: do %s

note: translators: %1$s and %2$s are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: %1$s - %2$s
pl: Cena: %1$s - %2$s

note: translators:  {{label}} is the label of the active filter item.
en: Remove filter: {{label}}
pl: Usuń filtr: {{label}}.

en: Order failed
pl: Zamówienie nie powiodło się

en: Order completed
pl: Zamówienie zrealizowane

en: Order refunded
pl: Zamówienie zwrócone

note: translators: %s is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rating: Rated %d out of 5
pl: Ocena: oceniony %d na 5

en: Order cancelled
pl: Zamówienie anulowane

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
pl: Pomyślnie rozłączono z <b>%1$s</b>.

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
pl: Zawiera konfiguracje zadań dla WooCommerce.

en: Task Configurations
pl: Konfiguracje zadań

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
pl: Gdzie rowerowe marzenia nabierają rozpędu.

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
pl: Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rowerów, akcesoriów i porad ekspertów dla rowerzystów na wszystkich poziomach doświadczenia. Bądź na bieżąco.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
pl: Zawiera wszystkie elementy prezentowane w WooCommerce | Ustawienia.

en: Includes onboarding configuration options
pl: Zawiera opcje konfiguracji wdrażania

en: Onboarding Configuration
pl: Konfiguracja wdrażania

en: Includes all the installed themes.
pl: Zawiera wszystkie zainstalowane motywy.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wariantów produktów o dowolnym statusie.

en: Limit result set to downloadable product variations.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wariantów produktów do pobrania.

en: Limit result set to virtual product variations.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wariantów wirtualnych produktów.

en: 5 of 5 stars
pl: 5 z 5 gwiazdek

en: 4 of 5 stars
pl: 4 z 5 gwiazdek

en: 3 of 5 stars
pl: 3 z 5 gwiazdek

en: 2 of 5 stars
pl: 2 z 5 gwiazdek

en: 1 of 5 stars
pl: 1 z 5 gwiazdek

en: Hide password
pl: Ukryj hasło

en: Show password
pl: Pokaż hasło

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
pl: Ostrzeżenie: ceny wyprzedażowe zostaną usunięte, jeśli nie są niższe od cen regularnych.

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
pl: Wyklucz z zestawu wyników warianty produktów o dowolnym statusie.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
pl: otwarcie wkrótce

note: translators: %s: site name.
en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
pl: Twoje konto z %s używa tymczasowego hasła. Wysłaliśmy ci link do zmiany hasła.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
pl: Wyświetla krótki opis produktu.

[ctx: block title]
en: Product Summary
pl: Podsumowanie produktu

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
pl: Wyświetl pole wprowadzania, w którym klienci mogą wybrać liczbę produktów, które chcą dodać do koszyka.

en: Products in cart
pl: Produkty w koszyku

en: Action needed
pl: Potrzebne działania

en: Sync with theme
pl: Synchronizacja z motywem

en: WooCommerce Settings
pl: Ustawienia WooCommerce

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
pl: Przepraszamy, twoje zamówienie na %1$s nie powiodło się. Szczegóły twojego zamówienia znajdują się poniżej, wraz z odnośnikiem do ponownej próby płatności: %2$s

en: Stock availability class.
pl: Klasa dostępności zapasów.

en: Stock availability text.
pl: Tekst dostępności zapasów.

en: Information about the product's availability.
pl: Informacje o dostępności produktu.

en: Order status slug.
pl: Uproszczona nazwa statusu zamówienia.

en: Order statuses not found
pl: Nie znaleziono statusów zamówień

en: HPOS Data Caching
pl: Buforowanie danych HPOS

en: Rate limit Checkout
pl: Limit prób zamówienia

note: translators: %s is the URL to the rate limiting documentation.
en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
pl: Włącza ograniczenie liczby prób złożenia zamówienia na stronie Zamówienia oraz przez punkt końcowy /checkout API sklepu. Aby dostosować opcje, zapoznaj się z <a href="%s" target="_blank">dokumentacją limitu prób</a>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
pl: Bezpiecznie akceptuj karty kredytowe i debetowe z jedną niską stawką, bez niespodziewanych opłat (dostępne są stawki własne). Sprzedawaj w sklepie i śledź sprzedaż oraz zapasy w jednym miejscu.

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
pl: Clearpay umożliwia klientom natychmiastowe otrzymywanie produktów i płacenie za zakupy w czterech ratach, zawsze bez odsetek.

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
pl: Dostosowane programy firmy Affirm "kup teraz zapłać później" usuwają cenę jako barierę, zmieniając przeglądających w kupujących, zwiększając średnią wartość zamówienia i poszerzając bazę klientów.

en: Accept payments with Woo
pl: Akceptuj płatności za pomocą Woo

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
pl: Akceptuj karty kredytowe i debetowe w swoim sklepie WooCommerce dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak częściowe zwroty, pełne/częściowe przechwytywanie i zabezpieczenia 3D Secure.

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
pl: Włącz ekskluzywną wtyczkę PayU dla WooCommerce, aby zacząć akceptować płatności w ponad 100 metodach płatności dostępnych w Indiach, w tym kartami kredytowymi, debetowymi, UPI i nie tylko!

en: PayU India
pl: PayU Indie

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
pl: Payoneer Checkout to platforma przetwarzania płatności nowej generacji, zapewniająca sprzedawcom na całym świecie rozwiązania i wskazówki, których potrzebują, aby odnieść sukces na dzisiejszym niezwykle konkurencyjnym rynku globalnym.

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
pl: Karty kredytowe/debetowe, Apple Pay, Google Pay i nie tylko.

en: Viva.com Smart Checkout
pl: Inteligentna płatność Viva.com

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
pl: Europejskie rozwiązanie płatnicze, które pozwala akceptować płatności w ponad 25 krajach i wielu walutach.

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
pl: Płatności PayPal pozwalają ci oferować opcje PayPal, Venmo (tylko w USA), Pay Later i inne.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
pl: Bezpieczne płatności przy użyciu konta PayPal twojego klienta.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
pl: Paymob to wiodąca bramka płatnicza na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Akceptuj płatności online i w sklepie z Paymob.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
pl: Rozszerzenie Payfast dla WooCommerce umożliwia przyjmowanie płatności kartą kredytową i EFT za pośrednictwem jednej z najpopularniejszych bramek płatniczych w RPA. Nie ponosisz żadnych opłat instalacyjnych ani miesięcznych kosztów subskrypcji. Wybranie tego rozszerzenia skonfiguruje twój sklep do używania randa południowoafrykańskiego jako wybranej waluty.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
pl: Twój zaufany partner w zakresie płatności w Azji i na całym świecie.

en: The category of the suggestion.
pl: Kategoria sugestii.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
pl: Adres URL ikonki (kwadratowy współczynnik proporcji).

en: The description of the suggestion.
pl: Opis sugestii.

en: The title of the suggestion.
pl: Tytuł sugestii.

en: The type of the suggestion.
pl: Rodzaj sugestii.

en: The priority of the suggestion.
pl: Priorytet sugestii.

en: A suggestion with full details.
pl: Sugestia z pełnymi szczegółami.

en: The URL to hide the suggestion.
pl: Adres URL do ukrycia sugestii.

en: The link to hide the suggestion.
pl: Odnośnik do ukrycia sugestii.

en: The URL to dismiss the incentive.
pl: Adres URL do odrzucenia zachęty.

en: The link to dismiss the incentive.
pl: Odnośnik do odrzucenia zachęty.

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
pl: Identyfikator kontekstu, w którym zachęta została odrzucona.

en: The badge label for the incentive.
pl: Etykieta identyfikatora dla zachęty.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
pl: Adres URL do zasad i warunków zachęty.

en: The call to action label for the incentive.
pl: Etykieta wezwania do działania dla zachęty.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
pl: Krótki opis zachęty. Może zawierać stylistyczny HTML.

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
pl: Opis zachęty. Może zawierać stylistyczny HTML.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
pl: Tytuł zachęty. Może zawierać stylistyczny kod HTML.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
pl: Identyfikator promocji motywacyjnej. Ten identyfikator musi zostać wprowadzony do procesu wdrażania.

en: The tags associated with the suggestion.
pl: Znaczniki powiązane z sugestią.

en: The URL of the image.
pl: Adres URL obrazka.

en: The unique identifier for the suggestion.
pl: Unikatowy identyfikator sugestii.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
pl: Unikalny identyfikator zachęty. Ten identyfikator musi być używany do zwolnień motywacyjnych.

en: The active incentive for the provider.
pl: Aktywna zachęta dla dostawcy.

en: The suggestion ID matching this provider.
pl: Identyfikator sugestii pasujący do tego dostawcy.

en: Tag associated with the provider.
pl: Znacznik powiązany z dostawcą.

en: The tags associated with the provider.
pl: Tagi powiązane z dostawcą.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
pl: Adres URL ikonki metody płatności lub obrazek SVG zakodowany w base64.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
pl: Opis metody płatności. Może zawierać podstawowy kod HTML.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
pl: Tytuł metody płatności. Nie zawiera znaczników HTML.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
pl: Określa, czy metoda płatności powinna być wymagana (i wymuszona), czy nie.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
pl: Określa, czy metoda płatności powinna być zalecana jako włączona, czy nie.

en: The sort order of the payment method.
pl: Kolejność sortowania metody płatności.

en: The details for a recommended payment method.
pl: Szczegóły dotyczące zalecanej metody płatności.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
pl: Lista zalecanych metod płatności dla bramki płatności.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
pl: Łącze rozpoczęcia/kontynuowania procesu wdrażania dla bramki płatności.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
pl: Adres URL do rozpoczęcia/kontynuowania procesu wdrażania dla bramki płatności.

en: The state of the onboarding process.
pl: Stan procesu wdrażania.

en: Onboarding-related details for the provider.
pl: Wdrażanie - szczegółowe informacje dla dostawcy.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
pl: Adres URL strony ustawień bramki płatności.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
pl: Odnośnik do strony ustawień bramki płatności.

en: The management details of the provider.
pl: Szczegóły dotyczące zarządzania dostawcą.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
pl: Określa, czy dostawca jest w trybie deweloperskim. Posiadanie tej informacji zazwyczaj prowadzi do wymuszenia płatności testowych.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
pl: Określa, czy dostawca jest w trybie testowym przetwarzania płatności.

en: Whether the provider needs setup.
pl: Określa, czy dostawca wymaga konfiguracji.

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
pl: Określa, czy dostawca ma podłączone konto przetwarzania płatności.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
pl: Określa, czy dostawca jest włączony do użytku przy finalizacji zamówienia (kasie).

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
pl: Ogólny stan dostawcy w odniesieniu do przetwarzania płatności.

en: The URL of the link.
pl: Adres URL odnośnika.

en: The type of the link.
pl: Rodzaj odnośnika.

en: Links for the provider.
pl: Odnośniki dla dostawcy.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
pl: Adres URL ikonki dostawcy (kwadratowe proporcje - 72px na 72px).

en: The status of the plugin.
pl: Status wtyczki.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
pl: Główny plik wtyczki. Jest to względna ścieżka do katalogu wtyczek.

en: Whether the onboarding process is started.
pl: Czy proces wdrażania został rozpoczęty.

en: Whether the onboarding process is completed.
pl: Czy proces wdrażania został zakończony.

en: The URL of the provider image.
pl: Adres URL obrazka dostawcy.

en: The unique identifier for the payment method.
pl: Unikatowy identyfikator metody płatności.

en: The slug of the plugin.
pl: Uproszczona nazwa wtyczki.

en: The type of the plugin.
pl: Rodzaj wtyczki.

en: The corresponding plugin details of the provider.
pl: Odpowiednie szczegóły wtyczki dostawcy.

en: Supported features for this provider.
pl: Funkcje obsługiwane przez tego dostawcę.

en: The description of the provider.
pl: Opis dostawcy.

en: The title of the provider.
pl: Tytuł dostawcy.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
pl: Rodzaj dostawcy płatności. Użyj tego, aby rozróżnić różne pozycje na liście i określić ich przeznaczenie.

en: The sort order of the provider.
pl: Kolejność sortowania dostawcy.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
pl: Dostawca płatności w kontekście głównej listy strony Ustawienia płatności.

en: The description of the category.
pl: Opis kategorii.

en: The title of the category.
pl: Tytuł kategorii.

en: The priority of the category.
pl: Priorytet kategorii.

en: A suggestion category.
pl: Kategoria sugestii.

en: The suggestion categories.
pl: Kategorie sugestii.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
pl: Lista sugestii, z wyłączeniem sugestii należących do listy dostawców.

en: The ordered offline payment methods providers list.
pl: Lista dostawców zamówionych metod płatności offline.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
pl: Lista zamówionych dostawców. Obejmuje ona zarejestrowane bramki płatności, sugestie i wpis grupy metod płatności offline. Poszczególne metody płatności offline są oddzielne.

en: The order value must be an integer.
pl: Wartość zamówienia musi być liczbą całkowitą.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
pl: Argument zamawiania musi być obiektem z identyfikatorami dostawców jako kluczami i wartościami numerycznymi jako wartościami.

en: The ordering argument must be an object.
pl: Argument zamawiania musi być obiektem.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
pl: Argument lokalizacji musi być prawidłowym kodem kraju ISO3166 alpha-2.

en: The location argument must be a string.
pl: Argument lokalizacji musi być ciągiem znaków.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
pl: Identyfikator kontekstu, dla którego ma zostać odrzucona zachęta. Jeśli nie zostanie podany, zachęta zostanie odrzucona dla wszystkich kontekstów.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
pl: Mapa identyfikatora dostawcy na wartości całkowite reprezentujące kolejność sortowania.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
pl: Kod kraju ISO3166 alpha-2. Domyślnie jest to kraj lokalizacji bazowej WooCommerce.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
pl: Kod kraju ISO3166 alpha-2 do zapisania dla bieżącego użytkownika.

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
pl: Akceptuj płatności offline przy użyciu wielu różnych metod. Możesz je również wykorzystać do testowania zakupów.

en: The unique identifier for the provider.
pl: Unikatowy identyfikator dostawcy.

en: The unique identifier for the category.
pl: Unikatowy identyfikator kategorii.

en: Take offline payments
pl: Przyjmuj płatności offline

en: Give your shoppers additional ways to pay.
pl: Zapewnij kupującym dodatkowe sposoby płatności.

en: Payment Providers
pl: Dostawcy płatności

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
pl: Zaoferuj kupującym elastyczne opcje płatności.

en: Buy Now, Pay Later
pl: Kup teraz, zapłać później

en: Invalid suggestion ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator sugestii.

note: translators: %s: Email settings color key, e.g., "woocommerce_email_base_color".
en: Transient saved for key %s.
pl: Stan przejściowy zapisany dla klucza %s.

en: Error saving transient. Please try again.
pl: Błąd zapisu stanu przejściowego. Spróbuj ponownie.

en: Error sending test email. Please try again.
pl: Błąd wysyłania testowej wiadomości e-mail. Spróbuj ponownie.

note: translators: %s: Email address.
en: Test email sent to %s.
pl: Testowa wiadomość e-mail wysłana do %s.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
pl: Pozwól kupującym na przyspieszenie procesu zamówienia (płatności) dzięki opcjom ekspresowym, takim jak Apple Pay i Google Pay.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
pl: Temat dla podanego rodzaju wiadomości e-mail po zastosowaniu filtrów i zastąpieniu symboli zastępczych.

en: Email address to send the email preview to.
pl: Adres e-mail, na który ma zostać wysłany podgląd wiadomości e-mail.

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Selling platforms.
pl: Platformy sprzedaży.

en: Selling online answer.
pl: Odpowiedź dotycząca sprzedaży online.

en: Business choice.
pl: Wybór firmy.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
pl: Krok programu Core Profiler do oznaczenia jako ukończony.

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
pl: Bądź na bieżąco.

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
pl: Szykuje się coś wielkiego! Nasz sklep jest w przygotowaniu - start już wkrótce!

en: The email type to get subject for.
pl: Rodzaj wiadomości e-mail, dla której chcesz uzyskać temat.

en: The email type to preview.
pl: Rodzaj wiadomości e-mail do podglądu.

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
pl: Fragment szablonu wielokrotnego użytku do wyświetlania odnośników społecznościowych na stronie wkrótce.

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
pl: Wkrótce odnośniki społecznościowe

en: Controls the display of the company field in checkout.
pl: Kontroluje wyświetlanie pola firmy przy finalizacji zamówienia (kasie).

en: Controls the display of the phone field in checkout.
pl: Kontroluje wyświetlanie pola telefonu przy finalizacji zamówienia (kasie).

en: Address Line 2
pl: Adres wiersz 2

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
pl: Kontroluje wyświetlanie pola mieszkania (adres_2) w finalizacji zamówienia (kasie).

note: translators: %s: Site name.
en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
pl: %s przekształca twój dom dzięki naszej wyselekcjonowanej kolekcji dekoracji domowych, wnosząc inspirację i styl do każdego zakątka.

en: An invalid order status slug was supplied.
pl: Podano nieprawidłową uproszczoną nazwę statusu zamówienia.

en: Limit result set to virtual products.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów wirtualnych.

en: Limit result set to downloadable products.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów do pobrania.

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
pl: Wyklucz produkty o dowolnym statusie z zestawu wyników.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów o dowolnym statusie.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
pl: Pozwól kupującym płacić przy odbiorze - gotówką lub innymi metodami płatności.

en: Exclude products with any of the types from result set.
pl: Wyklucz produkty z dowolnym rodzajem z zestawu wyników.

en: Limit result set to products with any of the types.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów dowolnego rodzaju.

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
pl: Wyświetl podgląd szablonu wiadomości e-mail. Możesz także przetestować go na różnych urządzeniach i wysłać sobie testową wiadomość e-mail.

en: Email preview
pl: Podgląd wiadomości e-mail

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
pl: Ustaw nazwę i adres e-mail, których chcesz używać w wychodzących wiadomościach e-mail.

en: Color palette
pl: Paleta kolorów

en: Secondary text
pl: Tekst dodatkowy

note: translators: %s: default color
en: Set the color of your headings and text. Default %s.
pl: Ustaw kolor nagłówków i tekstu. Domyślnie %s.

en: Heading & text
pl: Nagłówek i tekst

note: translators: %s: default color
en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
pl: Wybierz kolor tła dla obszaru treści wiadomości e-mail. Domyślnie %s.

note: translators: %s: footer default color
en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
pl: Wybierz kolor dla tekstu dodatkowego, takiego jak zawartość stopki. Domyślnie %s.

en: Content background
pl: Tło treści

note: translators: %s: default color
en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
pl: Wybierz kolor tła wiadomości e-mail. Domyślnie %s.

en: Accent
pl: Akcent

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
pl: Ten tekst pojawi się w stopce wszystkich twoich e-maili WooCommerce.

en: Header alignment
pl: Wyrównanie nagłówka

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
pl: Dostosuj swój szablon e-mail WooCommerce i wyświetl jego podgląd poniżej.

note: translators: %s: default color
en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
pl: Dostosuj kolor przycisków i odnośników. Domyślnie %s.

en: Email background
pl: Kontekst (tło) e-mail

en: Font family
pl: Rodzina kroju pisma

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
pl: Dodaj swoje logo do każdej wiadomości e-mail WooCommerce. Jeśli logo nie zostanie przesłane, zamiast niego zostanie użyty tytuł twojej witryny.

en: Custom fonts
pl: Własne kroje pisma

en: Standard fonts
pl: Standardowe kroje pisma

en: Zagreb City
pl: Miasto Zagrzeb

en: Međimurje County
pl: Hrabstwo Međimurje

en: Dubrovnik-Neretva County
pl: Okręg Dubrownik-Neretwa

en: Istria County
pl: Hrabstwo Istria

en: Split-Dalmatia County
pl: Hrabstwo Split-Dalmacja

en: Vukovar-Srijem County
pl: Okręg Vukovar-Srijem

en: Šibenik-Knin County
pl: Powiat Šibenik-Knin

en: Osijek-Baranja County
pl: Powiat Osijek-Baranja

en: Zadar County
pl: Hrabstwo Zadar

en: Brod-Posavina County
pl: Hrabstwo Brod-Posavina

en: Požega-Slavonia County
pl: Powiat Požega-Slavonia

en: There was an error rendering an email preview.
pl: Wystąpił błąd renderowania podglądu wiadomości e-mail.

en: Virovitica-Podravina County
pl: Powiat Virovitica-Podravina

en: Lika-Senj County
pl: Powiat Lika-Senj

en: Primorje-Gorski Kotar County
pl: Hrabstwo Primorje-Gorski Kotar

en: Bjelovar-Bilogora County
pl: Powiat Bjelovar-Bilogora

en: Koprivnica-Križevci County
pl: Powiat Koprivnica-Križevci

en: Varaždin County
pl: Hrabstwo Varaždin

en: Karlovac County
pl: Hrabstwo Karlovac

en: Sisak-Moslavina County
pl: Powiat Sisak-Moslavina

en: Krapina-Zagorje County
pl: Powiat Krapina-Zagorje

en: Zagreb County
pl: Hrabstwo Zagrzeb

note: translators: 1: Role of the user (administrator, customer), 2: comma separated list of allowed roles. egs customer, subscriber
en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
pl: Przepraszamy, użytkownicy z rolą %1$s nie mogą zostać usunięci za pośrednictwem tego punktu końcowego. Dozwolone role: %2$s

note: translators: 1s: name of the property (email, role), 2: Role of the user (administrator, customer).
en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
pl: Przepraszamy, %1$s nie może zostać zaktualizowane przez ten punkt końcowy dla użytkownika z rolą %2$s.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
pl: Pozwól kupującym filtrować produkty według stanu magazynowego.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
pl: Wyświetlaj wymienne aktywne filtry jako wycinki.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
pl: Pozwól kupującym filtrować produkty, wybierając przedział cenowy.

[ctx: block keyword]
en: by attribute
pl: według atrybutu

[ctx: block title]
en: Price Slider
pl: Cenowy pokaz slajdów

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
pl: Pokaz slajdów pomaga kupującemu wybrać przedział cenowy.

[ctx: block keyword]
en: all products
pl: wszystkie produkty

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
pl: Wyświetl odnośnik do koszyka.

[ctx: block title]
en: Cart Link
pl: Odnośnik do koszyka

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
pl: Pole powiadomienia do wykorzystania w edytorze produktu.

[ctx: block title]
en: Product notice field
pl: Pole powiadomienia o produkcie

[ctx: block keyword]
en: by tag
pl: według znacznika

en: Clear options
pl: Wyczyść opcje

note: translators: %1$s Action name, %2$s Order number.
en: %1$s order number %2$s
pl: %1$s numer zamówienia %2$s

en: Your order details are as follows:
pl: Szczegóły twojego zamówienia są następujące:

note: translators: %s: Site title
en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
pl: Jeśli chcesz kontynuować zakup, wróć do %s i wypróbuj inną metodę płatności.

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
pl: Niestety nie mogliśmy zrealizować twojego zamówienia z powodu problemu z metodą płatności.

note: translators: 1: product name 2: multiple of
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
pl: Ilość &quot;%1$s&quot; musi być wielokrotnością %2$s

note: translators: 1: product name 2: maximum quantity
en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
pl: Maksymalna ilość &quot;%1$s&quot; dozwolona w koszyku wynosi %2$s

note: translators: 1: product name 2: minimum quantity
en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
pl: Minimalna ilość &quot;%1$s&quot; dozwolona w koszyku wynosi %2$s

note: translators: 1: product name
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
pl: Ilość &quot;%1$s&quot; nie może zostać zmieniona

en: Cannot place an order, your cart is empty.
pl: Nie możesz złożyć zamówienia, koszyk jest pusty.

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Order does not have an email address.
pl: Zamówienie nie ma adresu e-mail.

en: A message indicating that the action completed successfully.
pl: Komunikat informujący o pomyślnym zakończeniu akcji.

en: Email address to send the order details to.
pl: Adres e-mail, na który chcesz wysłać szczegóły zamówienia.

en: Email improvements
pl: Ulepszenia poczty e-mail

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
pl: Włącz tryb zgodności (synchronizuj zamówienia między magazynem zamówień o wysokiej wydajności a magazynem wpisów WordPress).

en: Cost of Goods Sold
pl: Koszt sprzedanych towarów

en: Success
pl: Powodzenie

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
pl: Całkowita wartość pieniężna kosztu sprzedanych towarów dla produktu (suma wszystkich wartości efektywnych).

en: Effective monetary cost value.
pl: Efektywna wartość kosztów pieniężnych.

en: Defined cost value.
pl: Zdefiniowana wartość kosztu.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
pl: Wartości kosztu sprzedanych towarów dla produktu.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
pl: Rozwijaj swoją firmę dzięki Facebookowi i Instagramowi

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
pl: Zsynchronizuj katalog sklepu, skonfiguruj śledzenie pikseli i prowadź ukierunkowane kampanie reklamowe.

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
pl: Meta Ads & Pixel dla WooCommerce

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
pl: Poinformuj kupujących, że twoja witryna lub jej część jest w budowie.

en: Track orders &amp; view shopping history
pl: Śledź zamówienia i zobacz historię zakupów

en: Show Price
pl: Pokaż cenę

en: Hide Price
pl: Ukryj cenę

en: All Products ( new )
pl: Wszystkie produkty ( nowe )

en: Page
pl: Strona

note: translators: 1: product name 2: image position
en: %1$s - Image %2$s
pl: %1$s - obrazek %2$s

note: translators: %s: order number
en: Cancel order %s
pl: Anuluj zamówienie %s

note: translators: %s: order number
en: View order %s
pl: Zobacz zamówienie %s

note: translators: %s: order number
en: Pay for order %s
pl: Zapłać za zamówienie %s

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
pl: Wartość kosztu sprzedanych towarów dla pozycji zamówienia.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
pl: Dane dotyczące kosztu sprzedanych towarów. Występuje tylko dla pozycji linii produktów.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
pl: Całkowita wartość kosztu sprzedanych towarów dla zamówienia.

en: Cost of Goods Sold data.
pl: Dane dotyczące kosztu sprzedanych towarów.

en: Is this theme a block theme?
pl: Czy ten motyw jest motywem blokowym?

en: Sorry, your order was unsuccessful
pl: Przepraszamy, twoje zamówienie nie powiodło się

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
pl: Twoje zamówienie w {site_title} nie powiodło się

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
pl: Wiadomości e-mail z informacją o nieudanym zamówieniu są wysyłane do klientów, gdy ich zamówienia zostaną oznaczone jako nieudane.

note: translators: %1$s = class and method name.
en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
pl: Metoda %1$s nie została zaimplementowana. Klasy nadpisujące has_cogs muszą również nadpisać tę metodę.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
pl: Twój wybór został zresetowany. Wybierz niektóre opcje produktu przed dodaniem go do koszyka.

en: View full-screen image gallery
pl: Wyświetl pełnoekranową galerię obrazków

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
pl: Produkty według marki

en: Classic theme
pl: Klasyczny motyw

en: Block theme
pl: Motyw blokowy

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
pl: Wyświetla, czy aktualnie aktywny motyw jest motywem blokowym czy klasycznym.

en: Theme type
pl: Rodzaj motywu

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
pl: Twój sklep korzysta z realizacji zamówienia za pomocą krótkiego kodu. Aby włączyć tę opcję, użyj bloków realizacji zamówienia.

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags respectively.
en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
pl: Ta funkcja jest dostępna tylko z blokami koszyk & zamówienie. %1$sDowiedz się więcej%2$s.

en: Enable an account creation method to use this feature.
pl: Włącz metodę tworzenia konta, aby korzystać z tej funkcji.

en: Enable guest checkout to use this feature.
pl: Włącz opcję finalizacji zamówienia przez gościa, aby korzystać z tej funkcji.

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags respectively.
en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
pl: Klienci mogą utworzyć konto po złożeniu zamówienia. Dostosuj wiadomości %1$stutaj%2$s.

en: After checkout (recommended)
pl: Po dokonaniu finalizacji zamówienia (zalecane)

[ctx: block title]
en: Product Image
pl: Obrazek produktu

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
pl: Jeśli produkt jest w promocji, wyświetlana jest etykieta.

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
pl: Etykieta promocji

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
pl: Wyświetl cenę produktu.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
pl: Wyświetl główny obrazek produktu.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
pl: Wyświetl listę opcji filtrowania.

[ctx: block title]
en: List
pl: Lista

[ctx: block title]
en: Account Creation
pl: Tworzenie konta

[ctx: block title]
en: Chips
pl: Wycinki

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
pl: Wyświetlaj opcje filtrów jako wycinki.

en: Securely save payment info
pl: Bezpiecznie zapisuj informacje o płatnościach

en: Faster future purchases
pl: Szybsze zakupy w przyszłości

en: Sort by
pl: Sortuj według

en: &uarr; Top
pl: &uarr; Góra

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
pl: Ta wtyczka nie może być już aktywowana, ponieważ jej funkcjonalność jest teraz zawarta w <strong>WooCommerce</strong>. Zaleca się jej <strong>usunięcie</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
pl: Ta wtyczka nie może być aktywowana, ponieważ jej funkcjonalność jest teraz zawarta w rdzeniu WooCommerce.

en: Site visibility badge
pl: Identyfikator widoczności witryny

en: FTS index recreated.
pl: Odtworzono indeks FTS.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
pl: Nie udało się zmodyfikować istniejącego indeksu FTS. Przejdź do WooCommerce > Status > Narzędzia i uruchom narzędzie "Utwórz ponownie indeks FTS adresu zamówienia".

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
pl: Nie udało się utworzyć indeksu FTS w tabeli adresów zamówień. Przejdź do WooCommerce > Status > Narzędzia i uruchom narzędzie "Utwórz ponownie indeks FTS adresu zamówienia".

en: Plugin Activation Error
pl: Błąd włączenia wtyczki

en: Return to the Plugins page
pl: Wróć do strony "Wtyczki"

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
pl: Włącz plakietkę widoczności witryny na pasku administracyjnym WordPress

en: Payment:
pl: Płatność:

note: translators: 1: link to my account page, 2: link to shipping and billing addresses, 3: link to account details, 4: closing tag
en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
pl: Możesz teraz %1$sprzeglądać swoje ostatnie zamówienia%4$s, zarządzać swoimi %2$sadresami wysyłkowymi i rozliczeniowymi%4$s oraz edytować swoje %3$shasło i szczegóły konta%4$s.

en: Your account has been successfully created
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone

en: Password must be at least 8 characters.
pl: Hasło musi składać się z co najmniej 8 znaków.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
pl: Podany adres e-mail nie jest zgodny z adresem e-mail podanym w zamówieniu.

en: This order is already linked to a user account.
pl: To zamówienie jest już powiązane z kontem użytkownika.

en: Unable to create account. Please try again.
pl: Nie można utworzyć konta. Spróbuj ponownie.

note: translators: 1) product name
en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
pl: Nie masz subskrypcji na <strong>%1$s</strong>. Subskrybuj, aby otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

en: Order by:
pl: Sortuj według:

en: Hide empty brands:
pl: Ukryj puste marki:

en: Fluid columns:
pl: Kolumny płynne:

en: WooCommerce Brand Thumbnails
pl: Miniaturki marek WooCommerce

en: Any Brand
pl: Dowolna marka

en: Display Type:
pl: Rodzaj wyświetlania:

en: WooCommerce Brand Layered Nav
pl: Warstwowa nawigacja marki WooCommerce

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
pl: Wyświetla marki w widżecie, który pozwala zawęzić listę produktów podczas ich przeglądania.

en: Title:
pl: Nazwa:

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
pl: Podczas przeglądania archiwum marek wyświetlaj opis bieżącej marki.

en: WooCommerce Brand Description
pl: Opis marki WooCommerce

en: Sorted by price: high to low
pl: Posortowane według ceny: od wysokiej do niskiej

en: Sorted by price: low to high
pl: Posortowane według ceny: od niskiej do wysokiej

en: Sorted by latest
pl: Posortowane według najnowszych

en: Sorted by average rating
pl: Posortowane według średniej oceny

en: Sorted by popularity
pl: Posortowane według popularności

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
pl: Czy wtyczka może być włączona tylko w sieci.

en: Plugin author URL.
pl: Adres URL autora wtyczki.

en: Plugin author name.
pl: Nazwa autora wtyczki.

en: Plugin URL.
pl: Adres URL wtyczki.

en: Latest available plugin version.
pl: Najnowsza dostępna wersja wtyczki.

en: Current plugin version.
pl: Aktualna wersja wtyczki.

en: Name of the plugin.
pl: Nazwa wtyczki.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
pl: Nazwa podstawowa wtyczki. Ścieżka do głównego pliku wtyczki względem katalogu wtyczek.

en: Show a grid of brand thumbnails.
pl: Pokaż siatkę miniaturek marek.

note: translators: 1) total expired subscriptions
en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
pl: Nie masz subskrypcji dla <strong>%1$s Rozszerzenia Woo</strong>. Subskrybuj, aby otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

en: Exclude:
pl: Wyklucz:

en: Number:
pl: Liczba:

en: Order #:
pl: Zamówienie nr:

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
pl: To narzędzie odtworzy indeks wyszukiwania pełnotekstowego dla adresów zamówień. Jeśli indeks nie istnieje, spróbuje go utworzyć.

en: Recreate index
pl: Odtwórz indeks

en: Re-create Order Address FTS index
pl: Ponownie utwórz indeks FTS adresu zamówienia

en: Create new brand
pl: Stwórz nową markę

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów przypisanych do określonego identyfikatora marki.

en: &larr; Go to Brands
pl: &larr; Przejdź do marek

en: No Brands Found
pl: Nie znaleziono marek

en: Edit Brand
pl: Edytuj markę

en: Parent Brand:
pl: Nadrzędna marka:

en: Parent Brand
pl: Nadrzędna marka

en: All Brands
pl: Wszystkie marki

en: Search Brands
pl: Szukaj marki

en: Brand
pl: Marka

en: brand
pl: marka

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
pl: Przepraszamy, ten kupon nie dotyczy marek wybranych produktów.

en: e.g. length or weight
pl: np. długość lub waga

note: translators: 1: URL to My Subscriptions page
en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
pl:  Nie masz subskrypcji, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">zapisz się</a>, aby zaktualizować.

[ctx: slug]
en: brand
pl: marka

en: Product brand base
pl: Baza marek produktów

en: Filter by brand
pl: Filtruj po marce

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
pl: Wybierz wyświetlanie opisu marki na stronie archiwum. Wyłącz tę opcję, jeśli zamiast tego zamierzasz używać widżetu opisu. Uwaga: dotyczy to tylko motywów, które nie wyświetlają opisu.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
pl: Aby kupon zachował ważność, produkt nie może być powiązany z tymi markami lub w przypadku "Rabatów na produkty", produkty powiązane z tymi markami nie będą objęte rabatem.

en: No brands
pl: Brak marek

en: Update Brand
pl: Aktualizuj markę

en: New Brand Name
pl: Nowa nazwa marki

en: Brands Archives
pl: Archiwa marek

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
pl: Marki można dodawać i zarządzać nimi z tego ekranu. Opcjonalnie możesz przesłać obrazek marki, aby wyświetlić go w widżetach marki i archiwach marki

en: Add New Brand
pl: Utwórz markę

en: Exclude brands
pl: Wyklucz marki

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
pl: Aby kupon zachował ważność, produkt musi być powiązany z tą marką lub w przypadku "Rabatów na produkty", produkty z tymi markami zostaną przecenione.

en: Any brand
pl: Dowolna marka

en: Product brands
pl: Marki produktów

en: Brands
pl: Marki

en: Red
pl: Czerwony

en: Show more…
pl: Pokaż więcej…

en: Coming soon
pl: Już wkrótce

en: Product Pagination
pl: Paginacja produktów

note: translators: %s is the product name
en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
pl: &ldquo;%s&rdquo; został usunięty z twojego koszyka

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
pl: Uproszczone metody płatności, bez miesięcznych opłat — opracowane specjalnie dla sklepów korzystających z WooCommerce. Akceptuj karty kredytowe i debetowe oraz inne popularne metody płatności.

note: translators: %s: is the field error message
en: There was a problem with the provided shipping address: %s
pl: Wystąpił problem z podanym adresem wysyłki: %s

note: translators: %s: is the field error message
en: There was a problem with the provided billing address: %s
pl: Wystąpił problem z podanym adresem rozliczeniowym: %s

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
pl: Uproszczone metody płatności — w tym WooPay, nowa funkcja ekspresowej realizacji transakcji.

en: A list of plugins to install
pl: Lista wtyczek do zainstalowania

en: Clear system status theme info cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną informacji o motywie stanu systemu

en: Invalid file type for a CSV import.
pl: Nieprawidłowy rodzaj pliku dla importu CSV.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
pl: To narzędzie opróżni pamięć podręczną informacji motywu stanu systemu.

note: translators: %s is a placeholder for a URL.
en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
pl: Rejestruj zdarzenia PayPal, takie jak żądania IPN, i przeglądaj je na ekranie <a href="%s">Ekran dzienników</a>. Uwaga: może to spowodować zarejestrowanie danych osobowych. Zalecamy używanie tej funkcji wyłącznie do celów debugowania i usuwanie dzienników po zakończeniu.

note: translators: %s: Product title
en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
pl: &ldquo;%s&rdquo; został dodany do twojego koszyka

en: System status theme info cache cleared.
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną informacji o motywie stanu systemu.

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Global Trade Item Number
pl: Numer pozycji w handlu światowym

en: File path provided for import is invalid.
pl: Ścieżka pliku podana do importu jest nieprawidłowa.

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: International Standard Book Number
pl: Międzynarodowy standardowy numer książki

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: European Article Number
pl: Numer artykułu europejskiego

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Universal Product Code
pl: Uniwersalny kod produktu

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
pl: %1$s, %2$s, %3$s, lub %4$s

note: translators: %s: Site title translators: Store name translators: %s: site name
en: Create an account with %s
pl: Utwórz konto na %s

note: translators: %s: Address title
en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Social Media
pl: Media społecznościowe

en: Please create a password for your account.
pl: Utwórz hasło do swojego konta.

en: Customer password for new accounts, if applicable.
pl: Hasło klienta dla nowych kont, jeśli dotyczy.

en: Remote Logging
pl: Zdalne rejestrowanie

en: Drive sales with Google for WooCommerce
pl: Zwiększ sprzedaż dzięki Google dla WooCommerce

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
pl: Zwiększ sprzedaż dzięki %1$sGoogle dla WooCommerce%2$s

en: Google for WooCommerce
pl: Google dla WooCommerce

note: translators: %s is a generated error message.
en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
pl: Nie udało się pobrać wzorców WooCommerce z PTK: "%s"

en: Shop chairs
pl: Krzesła sklepowe

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
pl: Z szeroką gamą designerskich krzeseł, które podniosą jakość twojej przestrzeni życiowej.

en: Sit back and relax
pl: Usiądź wygodnie i zrelaksuj się

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
pl: Wyjątkowe smaki, zrównoważone wybory. Starannie dobrana kolekcja dzbanków do kawy i akcesoriów zmieniła moją kuchnię w oazę stylu i smaku.

note: Translators: %s Email address.
en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
pl: Konto jest już zarejestrowane w %s. Zaloguj się lub użyj innego adresu e-mail.

en: Featured Selling
pl: Wyróżniona sprzedaż

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
pl[0]: 
    %%C%1$d%%n znaleziona zgodna wtyczka%2$s
pl[1]: 
    %%C%1$d%%n znalezione zgodne wtyczki%2$s
pl[2]: 
    %%C%1$d%%n znalezionych zgodnych wtyczek%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
pl[0]: 
    %%C%1$d%%n znaleziona niezgodna wtyczka%2$s
pl[1]: 
    %%C%1$d%%n znalezione niezgodne wtyczki%2$s
pl[2]: 
    %%C%1$d%%n znalezionych niezgodnych wtyczek%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
pl[0]: 
    %%C%1$d%%n znaleziona niepewna wtyczka%2$s
pl[1]: 
    %%C%1$d%%n znalezione niepewne wtyczki%2$s
pl[2]: 
    %%C%1$d%%n znaleziono niepewnych wtyczek%2$s

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
pl: Piękne doświadczenie :-)

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
pl: Od herbat pozyskiwanych w sposób zrównoważony po eleganckie wazony - ten sklep to prawdziwy skarb. Uwielbiam wiedzieć, że moje zakupy przyczyniają się do bardziej ekologicznej planety.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
pl: Organiczne ziarna kawy to rewelacja. Każdy łyk jest jak podróż. Pięknie wykonane akcesoria dodają elegancji mojemu domowi.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
pl: Odmieniła moją codzienną rutynę dzięki wyjątkowym, ekologicznym skarbom. Wyjątkowa jakość i obsługa. Jestem dumny, że mogę wspierać sklep, który jest zgodny z moimi wartościami.

en: What our customers say
pl: Co mówią nasi klienci

en: LOCAL LOVE
pl: LOKALNA MIŁOŚĆ

en: Sip, Shop, Savor
pl: Popijaj, kupuj, delektuj się

en: Eclectic finds, ethical delights
pl: Eklektyczne znaleziska, etyczne przysmaki

en: Bestsellers
pl: Bestsellery

en: Stay in the loop
pl: Bądź na bieżąco

en: Staff picks
pl: Wybór pracowników

en: Our latest and greatest
pl: Najnowsze i najlepsze

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
pl: Doświadcz swojej muzyki jak nigdy dotąd dzięki naszej najnowszej generacji słuchawek o wysokiej wierności.

en: Sound like no other
pl: Dźwięk jak żaden inny

en: Keep dry with 50% off rain jackets
pl: Zachowaj suchość dzięki 50% zniżce na kurtki przeciwdeszczowe

en: Shop home decor
pl: Kupuj dekoracje do domu

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
pl: Dodaj odrobinę uroku i przytulności w tym sezonie świątecznym dzięki szerokiemu wyborowi ręcznie dobranych dekoracji - od minimalistycznych wazonów po designerskie meble.

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
pl: Od odważnych nadruków po skomplikowane detale - nasze produkty to idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

en: Make your house feel like home
pl: Poczuj się jak w domu

en: Unique design
pl: Unikatowy projekt

en: Quality Materials
pl: Materiały wysokiej jakości

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
pl: Klasyczna sylwetka szklanego dzbanka Retro bez trudu uzupełni każdą aranżację, dzięki czemu jest idealnym wyborem do serwowania napojów ze stylem i polotem.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
pl: Wykonany z wytrzymałego, grubego szkła dzbanek zapewnia trwałą jakość, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku z odrobiną uroku vintage.

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
pl: Podnieś swój stół dzięki szklanemu dzbankowi Retro o pojemności 330 ml, łączącemu klasyczny design i wytrzymałe szkło hartowane.

en: Versatile charm
pl: Wszechstronny urok

en: Durable glass
pl: Wytrzymałe szkło

en: Timeless elegance
pl: Ponadczasowa elegancja

en: New: Retro Glass Jug
pl: Nowość: szklany dzbanek retro

en: Handmade gifts
pl: Ręcznie robione prezenty

en: Retro photography
pl: Fotografia retro

en: Home decor
pl: Wystrój domu

en: Shop vinyl records
pl: Kupuj płyty winylowe

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
pl: Zdobądź swoje ulubione winyle w rekordowych cenach.

en: Holiday Sale
pl: Wakacyjna wyprzedaż

en: Up to 60% off
pl: Do 60% taniej

en: Inbox notification has been deleted
pl: Powiadomienie ze skrzynki odbiorczej zostało usunięte

en: Inbox notification not found
pl: Nie znaleziono powiadomienia w skrzynce odbiorczej

en: No inbox notification selected
pl: Nie wybrano powiadomienia w skrzynce odbiorczej

en: Search for an inbox notification&hellip;
pl: Wyszukaj powiadomienie w skrzynce odbiorczej&hellip;

en: Select an inbox notification to delete:
pl: Wybierz powiadomienie ze skrzynki odbiorczej do usunięcia:

en: This will delete an inbox notification by slug
pl: Spowoduje to usunięcie powiadomienia ze skrzynki odbiorczej według uproszczonej nazwy (slug)

en: Delete an Inbox Notification
pl: Usuń powiadomienie ze skrzynki odbiorczej

en: Remote inbox notifications have been refreshed
pl: Powiadomienia zdalnej skrzynki odbiorczej zostały odświeżone

en: This will refresh the remote inbox notifications
pl: Spowoduje to odświeżenie powiadomień zdalnej skrzynki odbiorczej

en: Refresh Remote Inbox Notifications
pl: Odśwież powiadomienia zdalnej skrzynki odbiorczej

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
pl: Ulubione na świecie opcje kup teraz, zapłać później i wiele innych są na wyciągnięcie ręki dzięki WooPayments - wszystko z jednego kokpitu bez konieczności korzystania z wielu rozszerzeń i loginów.

en: Net Sales
pl: Sprzedaż netto

en: Our services
pl: Nasze usługi

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
pl: Aktywuj BNPL natychmiast na WooPayments

en: Enhance your store with extensions
pl: Ulepsz swój sklep za pomocą rozszerzeń

en: Table cell format.
pl: Format komórki tabeli.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
pl: Zapoznaj się z naszą ekskluzywną kolekcją okularów przeciwsłonecznych, stworzonych, aby poprawić twój wygląd i chronić oczy. Znajdź swoją idealną parę i zobacz świat przez nowy pryzmat.

en: Find your shade
pl: Znajdź swój odcień

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
pl: Poruszając się po skomplikowanej tkaninie życia, wybory rozwijają ścieżki do niezwykłych, wymagających kreatywności, ciekawości i odwagi, aby podróż była naprawdę satysfakcjonująca.

en: Create anything
pl: Stwórz cokolwiek

en: Meet us
pl: Poznaj nas

en: Committed to a greener lifestyle
pl: Zaangażowanie w bardziej ekologiczny styl życia

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
pl: Naszą pasją jest tworzenie świadomych chwil dzięki lokalnie pozyskiwanym, organicznym i zrównoważonym produktom. Jesteśmy czymś więcej niż sklepem; jesteśmy twoją drogą do ekologicznego stylu życia opartego na społeczności, który obejmuje najwyższą jakość.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
pl: Niezidentyfikowana akcja %s: nie mogliśmy oznaczyć tej akcji jako zakończonej. Mogła ona zostać usunięta przez inny proces.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
pl: Niezidentyfikowana akcja %s: nie mogliśmy oznaczyć tej akcji jako zakończonej niepowodzeniem. Mogła ona zostać usunięta przez inny proces.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
pl: Niezidentyfikowana akcja %s: nie byliśmy w stanie określić daty tej akcji. Mogła ona zostać usunięta przez inny proces.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
pl: Niezidentyfikowana akcja %s: nie mogliśmy usunąć tej akcji. Mogła ona zostać usunięta przez inny proces.

note: translators: %s: action ID translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
pl: Niezidentyfikowana akcja %s: nie mogliśmy anulować tej akcji. Mogła ona zostać usunięta przez inny proces.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
pl: GTIN, UPC, EAN lub ISBN.

en: Order sort items ascending or descending.
pl: Sortuj elementy rosnąco lub malejąco.

en: Legacy REST API enabled?
pl: Starszy interfejs API REST włączony?

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas generowania zwrotu.

en: Invalid slug.
pl: Nieprawidłowa uproszczona nazwa.

note: translators: %s is a comma separated list of query arguments.
en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
pl[0]: Argument zapytania o zamówienie (%s) nie jest obsługiwany w bieżącym magazynie danych zamówień.
pl[1]: Argumenty zapytania o zamówienie (%s) nie są obsługiwane w bieżącym magazynie danych zamówień.
pl[2]: Argument zapytania o zamówienie (%s) nie jest obsługiwany w bieżącym magazynie danych zamówień.

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
pl: Czy twoja witryna ma włączony starszy interfejs API REST?

en: Legacy API enabled
pl: Starszy interfejs API włączony

note: Translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
pl: Powtórne pobrania dokonane w rozsądnym przedziale czasu (domyślnie 30 minut) nie będą liczone dwukrotnie. Jest to ogólnie rozsądny sposób na egzekwowanie limitów pobierania w odniesieniu do żądań wielokrotnych. %1$sDowiedz się więcej.%2$s

en: Stock Keeping Unit.
pl: Jednostka magazynowa (SKU).

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
pl: Odbiór lokalny: zarządzaj istniejącymi lokalizacjami odbioru na <a href="%s">stronie ustawień lokalnego odbioru</a>.

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
pl: Zliczaj pobrane pliki, nawet jeśli pobierana jest tylko część pliku.

en: Count partial downloads
pl: Zliczanie pobrań częściowych

en: Send password setup link (recommended)
pl: Wyślij odnośnik do konfiguracji hasła (zalecane)

en: Account creation options
pl: Opcje tworzenia konta

en: On "My account" page
pl: Na stronie "Moje konto"

en: Customers can create an account before placing their order.
pl: Klienci mogą utworzyć konto przed złożeniem zamówienia.

en: During checkout
pl: Podczas realizacji transakcji

en: Enable log-in during checkout
pl: Włącz logowanie podczas realizacji zakupu

en: Enable guest checkout (recommended)
pl: Włącz opcję płatności przez gościa (zalecane)

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
pl: Wprowadź kod kreskowy lub inny identyfikator unikalny dla tego produktu. Może to pomóc w wystawieniu tego produktu na innych kanałach lub platformach handlowych.

en: Delete shipping
pl: Usuń wysyłkę

en: Edit shipping
pl: Edytuj wysyłkę

en: Delete fee
pl: Usuń opłatę

en: Edit fee
pl: Edytuj opłatę

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
pl: Ten kupon jest chroniony hasłem. WooCommerce nie obsługuje ochrony kuponów hasłem. Możesz tymczasowo ukryć kupon, ustawiając go jako prywatny. Alternatywnie, limity i ograniczenia użytkowania można skonfigurować poniżej.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
pl: Wprowadź tylko liczby i myślniki (-).

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
pl: Nieprawidłowy lub zduplikowany numer GTIN, UPC, EAN lub ISBN.

en: New users receive an email to set up their password.
pl: Nowi użytkownicy otrzymają wiadomość e-mail w celu skonfigurowania hasła.

en: Allow customers to create an account
pl: Pozwól klientom utworzyć konto

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
pl: GTIN, UPC, EAN lub ISBN

en: Services
pl: Usługi

en: Intro
pl: Wstęp

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
pl: To ustawienie działa tylko wtedy, gdy dane produktu są przechowywane w tabeli wpisów.

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
pl: Używa znacznie bardziej wydajnych zapytań do aktualizacji tabeli odnośników, ale może nie być kompatybilny z niektórymi rozszerzeniami.

en: Optimized updates
pl: Zoptymalizowane aktualizacje

note: translators: %s: the order number, usually accompanied by a leading
en: View order number %s
pl: Zobacz numer zamówienia %s

en: Translatable Label
pl: Etykieta możliwa do przetłumaczenia

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
pl: Zamówienia są automatycznie umieszczane w statusie "Zwrócone", gdy administrator lub kierownik sklepu w pełni zwróci wartość zamówienia po dokonaniu płatności.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
pl: Zamówienie zostało anulowane przez administratora lub klienta.

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
pl: Wersje robocze zamówień są tworzone, gdy klienci rozpoczynają proces realizacji zakupu, podczas gdy działa wersja blokowa realizacji zakupu.

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
pl: Płatność klienta nie powiodła się lub została odrzucona, a żadna płatność nie została pomyślnie zrealizowana.

en: Order fulfilled and complete.
pl: Zamówienie zrealizowane i kompletne.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
pl: Płatność została otrzymana (uregulowana), a zapasy zostały zmniejszone. Zamówienie oczekuje na realizację.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
pl: Zamówienie oczekuje na potwierdzenie płatności. Zapasy zostały zmniejszone, ale musisz potwierdzić płatność.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
pl: Zamówienie zostało odebrane, ale nie dokonano płatności. Zamówienia oczekujące na płatność zazwyczaj oczekują na działanie klienta.

en: Compatibility mode disabled.
pl: Tryb zgodności wyłączony.

en: Compatibility mode enabled.
pl: Tryb zgodności włączony.

en: Compatibility mode is already disabled.
pl: Tryb zgodności jest już wyłączony.

en: Compatibility mode is already enabled.
pl: Tryb zgodności jest już włączony.

en: HPOS tables do not exist.
pl: Tabele HPOS nie istnieją.

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
pl: Puste wzorce otrzymane z magazynu wzorców PTK

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
pl[0]: W twojej subskrypcji rozszerzenia WooCommerce brakuje metody płatności za odnowienie. Dodaj metodę płatności, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.
pl[1]: W twoich subskrypcjach rozszerzeń WooCommerce brakuje metody płatności za odnowienie. Dodaj metodę płatności, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.
pl[2]: W twojej subskrypcji rozszerzenia WooCommerce brakuje metody płatności za odnowienie. Dodaj metodę płatności, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

note: translators: %s: WooCommerce.com URL to add payment method
en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
pl[0]: W twojej subskrypcji rozszerzenia WooCommerce brakuje metody płatności za odnowienie. <a href="%s">Dodaj metodę płatności</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.
pl[1]: W twoich subskrypcjach rozszerzeń WooCommerce brakuje metody płatności za odnowienie. <a href="%s">Dodaj metodę płatności</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.
pl[2]: W twojej subskrypcji rozszerzenia WooCommerce brakuje metody płatności za odnowienie. <a href="%s">Dodaj metodę płatności</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
pl: Otrzymano nieprawidłową odpowiedź z interfejsu zestawu narzędzi do wzorców: spróbuj ponownie później.

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
pl: Pusta odpowiedź otrzymana z interfejsu zestawu narzędzi do wzorców.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
pl: Nie udało się połączyć z interfejsem zestawu narzędzi do wzorców: spróbuj ponownie później.

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
pl: Nie znaleziono żadnych wyników

[ctx: button label of product search block]
en: Search
pl: Szukaj

en: Instantly send tracking to your customers
pl: Natychmiast wysyłaj śledzenie do swoich klientów

en: Advanced automated workflows and customs
pl: Zaawansowane zautomatyzowane przepływy pracy i zwyczaje

en: Sync all your selling channels in one place
pl: Synchronizuj wszystkie kanały sprzedaży w jednym miejscu

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
pl: Możesz spróbować

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
pl: wyczyścić dowolne filtry

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
pl: lub udać się do naszego

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
pl: Wybaczcie nasz kurz! Pracujemy nad czymś niesamowitym - sprawdź wkrótce!

en: Discounted labels from top global carriers
pl: Etykiety ze zniżką od najlepszych globalnych przewoźników

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
pl: siedziby sklepu

en: A link to a product form.
pl: Odnośnik do formularza produktu.

en: Product form Link
pl: Odnośnik do formularza produktu

en: Product forms list
pl: Lista formularzy produktów

en: Product forms navigation
pl: Nawigacja po formularzach produktów

en: Filter product forms
pl: Filtruj formularze produktów

en: Uploaded to this product form
pl: Przesłane do tego formularza produktu

en: Insert into product form
pl: Wstaw do formularza produktu

en: Use as product form image
pl: Użyj jako obrazku formularza produktu

en: Remove product form image
pl: Usuń obrazek formularza produktu

en: Set product form image
pl: Ustaw obrazek formularza produktu

en: Product form image
pl: Obrazek formularza produktu

en: Parent product form
pl: Formularz produktu macierzystego

en: No product forms found in trash
pl: W koszu nie znaleziono żadnych formularzy produktu

en: No product forms found
pl: Nie znaleziono formularzy produktów

en: Search product forms
pl: Wyszukaj formularze produktów

en: Edit product form
pl: Edytuj formularz produktu

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
pl: Formularze produktów

en: All Product Form
pl: Wszystkie formularze produktów

en: Product Form
pl: Formularz produktu

en: Product Forms
pl: Formularze produktów

note: Translators: %1$s: block slug.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
pl: Zawiera blok <strong>%1$s</strong>

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
pl: Strona zawiera zarówno krótki kod (shortcode) %1$s, jak i blok %2$s.

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
pl: Trzymaj się jednego klucza na klienta: ułatwia to cofnięcie dostępu w przyszłości dla pojedynczego klienta, bez powodowania zakłóceń dla innych.

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
pl: Klucze API otwierają dostęp do potencjalnie wrażliwych informacji. Udostępniaj je tylko zaufanym organizacjom.

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
pl: Klucze tylko do zapisu nie uniemożliwiają klientom zobaczenia informacji o jednostkach, które aktualizują.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
pl: W tym miejscu możesz skonfigurować formularze produktów dla różnych typów produktów na swoim kokpicie.

en: View product forms
pl: Zobacz formularze produktów

en: View product form
pl: Zobacz formularz produktu

en: New product form
pl: Nowa formularz produktu

en: This page's content is overridden by custom template content
pl: Treść tej strony jest zastępowana przez własną treść szablonu

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
pl: Dodaj  zrozumiały opis, w tym notatkę o osobie, firmie lub aplikacji, której udostępniasz klucz.

en: Suggest a slug for the term.
pl: Zaproponuj uproszczoną nazwę dla tej taksonomii.

en: Add new product form
pl: Utwórz formularz produktu

note: translators: %1$s: shortcode text.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
pl: Zawiera krótki kod <strong>%1$s</strong>

[ctx: block title]
en: Product Collection
pl: Kolekcja produktów

[ctx: block title]
en: Delivery
pl: Dostawa

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
pl: Pozwól kupującym filtrować produkty wyświetlane na stronie.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
pl: Umożliwia kupującym wyczyszczenie aktywnych filtrów.

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
pl: Ilość produktu (beta)

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Arts and crafts
pl: Sztuka i rzemiosło

en: Sports and recreation
pl: Sport i rekreacja

en: Pickup
pl: Odbiór osobisty

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
pl: Utwórz i używaj pełnotekstowych indeksów wyszukiwania dla zamówień. Ta funkcja działa tylko z wydajnym przechowywaniem zamówień.

en: HPOS Full text search indexes
pl: Pełnotekstowe indeksy wyszukiwania

en: Sync orders now
pl: Zsynchronizuj zamówienia

en: Stop sync
pl: Zatrzymaj synchronizację

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
pl: Przełączanie miejsca przechowywania danych przy niekompletnej synchronizacji jest niebezpieczne i może prowadzić do uszkodzenia lub utraty danych zamówień!

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
pl: Nie można zatrzymać synchronizacji. Możliwe, że kliknięty odnośnik wygasł.

en: Failed to create FTS index on order item table
pl: Nie udało się utworzyć pełnotekstowego indeksu wyszukiwania w tabeli pozycji zamówień

en: Failed to create FTS index on address table
pl: Nie udało się utworzyć pełnotekstowego indeksu wyszukiwania w tabeli adresów

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
pl: Nie udało się utworzyć pełnotekstowego indeksu wyszukiwania w tabeli zamówień. Ta funkcja jest dostępna tylko wtedy, gdy włączone jest wydajne przechowywanie zamówień.

en: Marketing tactic
pl: Taktyka marketingowa

en: Source platform
pl: Platforma źródłowa

en: Creative format
pl: Kreatywny format

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not of a valid order type.
pl: %d nie jest prawidłowym rodzajem zamówienia.

note: translators: 1) total expired subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
pl: Masz <strong>%1$s subskrypcji rozszerzenia Woo</strong>, które wygasły. <a href="%2$s">Odnów</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
pl: Jedna z Twoich subskrypcji <strong>%1$s</strong> wygasła. <a href="%3$s">%4$s</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
pl: Możesz przełączyć przechowywanie danych zamówień <strong>tylko wtedy, gdy tabele postów i zamówień są zsynchronizowane</strong>. Obecnie zamówienia nie są zsynchronizowane.

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
pl: Przestarzałe API v3 (⚠️ NIEDOSTĘPNE)

note: translators: placeholders are URLs
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
pl: ⚠️ Przestarzałe REST API WooCommerce zostało przeniesione do <a target=”_blank” href="%1$s">osobnego rozszerzenia</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Dowiedz się więcej o tej zmianie</a></b>

en: WooCommerce Legacy REST API package
pl: Pakiet przestarzałego REST API WooCommerce

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
pl: Wtyczka przestarzałego REST API nie jest zainstalowana w tej witrynie.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
pl: Wtyczka przestarzałego REST API WooCommerce uruchomiona w tej witrynie.

en: Copy for GitHub
pl: Kopiuj dla GitHuba

note: translators: 1: Product price
en: Renew for %1$s
pl: Odnów za %1$s

en: Enable auto-renewal
pl: Włącz automatyczne odnawianie

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
pl: Ta metoda jest przestarzała i wkrótce zostanie usunięta. Zamiast niej użyj Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed.

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
pl: Twoja subskrypcja <strong>%1$s</strong> wygasła. <a href="%3$s">%4$s</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

note: translators: 1) total expiring subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
pl: Twoja <strong>%1$s subskrypcja rozszerzenia Woo</strong> wkrótce wygaśnie. <a href="%2$s">Włącz automatyczne odnawianie</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
pl: Twoja subskrypcja <strong>%1$s</strong> wygasa w dniu %2$s. <a href="%3$s">Włącz automatyczne odnawianie</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
pl: Ustaw akcję jako ręczną, aby uwaga do zamówienia została zarejestrowana jako "dodana przez użytkownika".

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
pl: Jedna z twoich subskrypcji <strong>%1$s</strong> wygasa w dniu %2$s. <a href="%3$s">Włącz automatyczne odnawianie</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i usprawnione wsparcie.

en: The legacy REST API is enabled
pl: Przestarzałe REST API jest włączone

en: The legacy REST API is NOT enabled
pl: Przestarzałe REST API NIE jest włączone

note: translators: 1: URL to My Subscriptions page 2: Product price
en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
pl:  Twoja subskrypcja wygasła. <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">Odnów subskrypcję %2$s</a>, aby zaktualizować.

note: translators: 1: Expiry date 1: URL to My Subscriptions page
en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
pl:  Twoja subskrypcja wygasa %1$s. <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">Włącz automatyczne odnawianie</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje.

note: translators: 1: Product regular price
en: for %s
pl: dla %s

note: translators: %s is an URL
en: <a href='%s'>More information</a>
pl: <a href='%s'>Więcej informacji</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
pl: ℹ️️ Rozszerzenie przestarzałego REST API WooCommerce jest zainstalowane i włączone.

note: translators: %s = URL
en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
pl[0]: Ten webhook ma symbol ⚠️ przed swoją nazwą na poniższej liście. Należy albo edytować webhooki, aby użyć innego formatu dostarczania, albo zainstalować i aktywować <a href="%s" target="_blank">rozszerzenie WooCommerce Legacy REST API</a>.
pl[1]: Te webhooki mają symbol ⚠️ przed ich nazwami na poniższej liście. Należy albo edytować webhooki, aby użyć innego formatu dostarczania, albo zainstalować i aktywować <a href="%s" target="_blank">rozszerzenie WooCommerce Legacy REST API</a>.
pl[2]: Ten webhook ma symbol ⚠️ przed swoją nazwą na poniższej liście. Należy albo edytować webhooki, aby użyć innego formatu dostarczania, albo zainstalować i aktywować <a href="%s" target="_blank">rozszerzenie WooCommerce Legacy REST API</a>.

note: translators: %s = webhooks count
en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
pl[0]: Istnieje %d webhook, który jest skonfigurowany do dostarczania za pomocą  starszego interfejsu API REST, który został usunięty z WooCommerce. Ten webhook nie zostanie wysłany.
pl[1]: Istnieje %d webhooków, które są skonfigurowane do dostarczania przy użyciu starszego interfejsu API REST, który został usunięty z WooCommerce. Te webhooki nie zostaną wysłane.
pl[2]: Istnieje %d webhooków, które są skonfigurowane do dostarczania przy użyciu starszego interfejsu API REST, który został usunięty z WooCommerce. Te webhooki nie zostaną wysłane.

en: Incompatible webhooks warning
pl: Ostrzeżenie o niekompatybilnych webhookach

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
pl: Ten webhook jest skonfigurowany do dostarczania za pomocą starszego interfejsu API REST, ale wtyczka Legacy REST API nie jest zainstalowana na tej stronie.

[ctx: block title]
en: Coming Soon
pl: Wkrótce

[ctx: block title]
en: Totals
pl: Podsumowanie

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
pl: Wyświetla kwoty, opłaty, rabaty, koszty wysyłki i podatki.

en: Store coming soon
pl: Sklep już wkrótce

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
pl: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Starszy interfejs API REST</a> jest aktywny na tej stronie.</b> Pamiętaj, że WooCommerce Legacy REST API nie jest <b>kompatybilny</b> z HPOS.

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
pl: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Wtyczka Legacy REST API</a> jest zainstalowana i aktywna na tej stronie.</b> Pamiętaj, że WooCommerce Legacy REST API jest <b>nie</b> kompatybilny z HPOS.

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
pl: ⚠️ Nie można było zainicjować połączenia z systemem plików.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
pl: ⚠️ System plików nie zezwala na bezpośredni zapis. Może to powodować problemy z rejestratorem.

en: You may want to switch to the database for log storage.
pl: Możesz ustawić bazę danych, jako miejsce przechowywania logów.

en: Track inventory
pl: Śledź zapasy

note: translators: %1 is an order ID.
en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
pl: Dane w tabeli wpisów wydają się być bardziej aktualne niż w tabelach HPOS. Porównaj dane zamówień z `wp wc hpos diff %1$d` i użyj `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` by to naprawić.

note: translators: %s: Connect page URL
en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
pl: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Połącz swój sklep</a> z WooCommerce.com, aby otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną dla swoich subskrypcji.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
pl: Twój sklep może być zagrożony, ponieważ używasz starych wersji wtyczek WooCommerce.

en: ✅ Ready
pl: ✅ Gotowy

en: Attribution
pl: Atrybucja

en: Great things are on the horizon
pl: Wielkie rzeczy są na horyzoncie

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
pl: Szykuje się coś wielkiego! Tworzymy i wkrótce uruchomimy nasz sklep!

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
pl: Nie udało się wyczyścić wszystkich zamówień w partii. Przerwanie.

en: Order attribution information.
pl: Informacje o przypisaniu zamówienia.

en: Select your shipping options
pl: Wybierz opcje wysyłki

note: translators: no need to translate it. It's a link.
en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
pl: 
    Ta strona jest w trybie "Wkrótce" i jest widoczna tylko dla ciebie i osób, które mają uprawnienia. Aby uczynić ją publiczną dla wszystkich,&nbsp;<a href='%s'>zmień ustawienia widoczności</a>.

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
pl[0]: Zakończono czyszczenie dla %d zamówienia. Przejrzyj błędy powyżej.
pl[1]: Zakończono czyszczenie dla %d zamówień. Przejrzyj błędy powyżej.
pl[2]: Zakończono czyszczenie dla %d zamówień. Przejrzyj błędy powyżej.

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
pl: Strona: Wkrótce

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
pl:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Połącz swój sklep</a> z woocommerce.com, aby zaktualizować.

note: translators: %s: Order history URL on My Account section
en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania twojego zamówienia. Przed ponownym złożeniem zamówienia sprawdź, czy w twojej metodzie płatności nie ma żadnych opłat i przejrzyj <a href="%s">historię zamówień</a>.

[ctx: block keyword]
en: fields
pl: pola

[ctx: block keyword]
en: custom
pl: własne

[ctx: block keyword]
en: select
pl: wybierz

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
pl: Kontrola pól własnych produktu

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
pl: Przełączanie pól własnych produktu.

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
pl: Kontrolka przełączania pól własnych produktu

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
pl: Pole wyboru do użycia w edytorze produktów.

[ctx: block title]
en: Product select field
pl: Pole wyboru produktu

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
pl: Pola własne produktu.

en: Site visibility
pl: Widoczność witryny

en: Live
pl: Produkcja

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time
en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
pl: Wtyczka zainstalowana przez %1$s na %2$s.

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time, 3 = URL
en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
pl: Wtyczka zainstalowana przez %1$s na %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Więcej informacji</a>

note: Translators: %s Domain name from the callback URL.
en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
pl: Zatwierdzenie spowoduje udostępnienie poświadczeń uwierzytelniających %s. Nie kontynuuj, jeśli wygląda to w jakikolwiek sposób podejrzanie.

en: Show custom fields
pl: Pokaż własne pola

en: Custom fields
pl: Własne pola

en: Post-purchase note
pl: Notatka po zakupie

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
pl: Użyj atrybutów globalnych, aby umożliwić kupującym filtrowanie i wyszukiwanie tego produktu. Użyj własnych atrybutów, aby podać szczegółowe informacje o produkcie.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
pl: Wpisz opcjonalną notatkę dołączaną do wiadomości z potwierdzeniem zamówienia wysyłanej do kupującego.

note: translators: %1$s: Custom fields guide link opening tag. %2$s: Custom fields guide link closing tag.
en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
pl: Pola własne mogą być wykorzystywane na różne sposoby, takie jak udostępnianie bardziej szczegółowych informacji o produkcie, wyświetlanie większej liczby pól wejściowych lub do wewnętrznej organizacji zapasów. %1$sDowiedz się więcej o polach własnych%2$s

note: translators: %1$s: store settings link opening tag. %2$s: store settings link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
pl: Zgodnie z ustawieniami sklepu %1$sstore%2$s, podatki nie są włączone.

note: translators: %d is an order ID.
en: Unable to create backup post for order %d.
pl: Nie można utworzyć kopii zapasowej wpisu dla zamówienia %d.

note: translators: %s is a list of order property names.
en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
pl[0]: %s nie jest prawidłową właściwością zamówienia.
pl[1]: %s nie są prawidłowymi właściwościami zamówienia.
pl[2]: %s nie jest prawidłową właściwością zamówienia.

note: translators: %s is a comma separated list of metakey names.
en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
pl[0]: %s jest wewnętrznym meta kluczem. Użyj --props, aby go ustawić.
pl[1]: %s są wewnętrznymi kluczami meta. Użyj --props, aby je ustawić.
pl[2]: %s jest wewnętrznym meta kluczem. Użyj --props, aby go ustawić.

en: The backup datastore does not support updating orders.
pl: Zapasowy magazyn danych nie obsługuje aktualizacji zleceń.

en: Please review the errors above.
pl: Proszę sprawdzić błędy powyżej.

en: New custom field name
pl: Nazwa nowego własnego pola

note: translators: %1$s is the node install command, %2$s is the install command, %3$s is the build command, %4$s is the watch command.
en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
pl: Tryb deweloperski WooCommerce Blocks wymaga zbudowania plików. Z katalogu głównego uruchom %1$s, aby upewnić się, że wersja węzła jest zgodna, uruchom %2$s, aby zainstalować zależności, %3$s, aby zbudować pliki lub %4$s, aby zbudować pliki i obserwować zmiany.

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
pl: Zastępowanie istniejących danych już zarejestrowanym kluczem jest niedozwolone

en: Key for the data being registered must be a string
pl: Klucz dla rejestrowanych danych musi być ciągiem znaków

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
pl: Meta metaboxhidden_product z meta użytkownika.

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
pl: Skonfiguruj swoje metody płatności i akceptuj karty kredytowe i debetowe, gotówkę, przelewy bankowe i pieniądze z twojego konta Mercado Pago. Oferuj bezpieczne płatności z wiodącym dostawcą usług płatniczych w Ameryce Łacińskiej.

en: Grow your business
pl: Rozwijaj swoją firmę

en: Collect sales tax
pl: Naliczaj podatek

en: Add your products
pl: Dodaj produkty

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
pl: Nadszedł czas na świętowanie - jesteś gotowy do uruchomienia swojego sklepu! Woo! Naciśnij przycisk, aby wyświetlić podgląd swojego sklepu i upublicznić go.

en: Launch your store
pl: Uruchom swój sklep

en: Get your products shipped
pl: Wysyłaj swoje produkty

note: translators: %s is a product's current (sale) price.
en: Current price is: %s.
pl: Aktualna cena wynosi: %s.

note: translators: %s is a product's regular price.
en: Original price was: %s.
pl: Pierwotna cena wynosiła: %s.

note: translators: %s: Link to the editor page with the Checkout block.
en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
pl: Formularz zamówienia może być dostosowany <a href="%s">w edytorze</a> w używanym motywie.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
pl: ⚠️ WooCommerce próbował zainstalować <a href="%1$s">wtyczkę starszy interfejs REST API</a>, ponieważ ta witryna ma <a href="%2$s">włączony Legacy REST API</a> lub ma <a href="%3$s">zdefiniowane legacy webhooks</a>, ale instalacja nie powiodła się (zobacz szczegóły błędu w <a href="%4$s">logach WooCommerce</a>). Zainstaluj i aktywuj wtyczkę ręcznie. <a href="%5$s">Więcej informacji</a>

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
pl: ℹ️ WooCommerce zainstalował i aktywował <a href="%1$s">wtyczkę starszy interfejs REST API</a>, ponieważ ta witryna ma <a href="%2$s">włączony Legacy REST API</a> lub ma <a href="%3$s">zdefiniowane legacy webhooks</a>. <a href="%4$s">Więcej informacji</a>

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
pl: WooCommerce zainstalował wtyczkę Legacy REST API, ale nie udało się jej aktywować, zobacz kontekst, aby uzyskać więcej informacji.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of plugins page in current site, 6 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
pl: ⚠️ WooCommerce zainstalował <a href="%1$s">wtyczkę Legacy REST API</a>, ponieważ ta witryna ma <a href="%2$s">włączoną wtyczkę Legacy REST API</a> lub <a href="%3$s">zdefiniowane legacy webhooks</a>, ale nie udało się jej aktywować (zobacz szczegóły błędu w <a href="%4$s">logach WooCommerce</a>). Przejdź do <a href="%5$s">strony wtyczek</a> i aktywuj ją ręcznie. <a href="%6$s">Więcej informacji</a>

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
pl: Wpisz poprawny adres e-mail, aby użyć kuponu „%s”.

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
pl: Wpisz poprawny adres e-mail na stronie zamówienia, aby użyć kuponu „%s”.

note: Translators: %s: Log directory path.
en: To allow logging, make %s writable.
pl: Aby zezwolić na rejestrowanie, ustaw %s jako zapisywalne.

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
pl: Odbiór osobisty: skonfiguruj miejsca odbioru na <a href="%s">stronie ustawień odbioru osobistego</a>.

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
pl: Poznaj nową, ulepszoną metodę dostawy, która pozwala łatwo zaoferować klientom jedną lub więcej lokalizacji odbioru na stronie <a href="%s">Ustawienia odbioru lokalnego</a>.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
pl: Zbieranie danych użytkowania pozwala nam dostosować doświadczenie z konfigurowaniem twojego sklepu, oferować bardziej dopasowane treści i pomagać uczynić WooCommerce lepszym dla wszystkich.

note: translators: 1: WP plugin management URL
en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
pl: Proszę <a href="%1$s">włączyć WooCommerce.com Update Manager</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną w ramach swoich subskrypcji WooCommerce.com.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL 2: Woo Update Manager plugin download URL
en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
pl: Proszę <a href="%1$s">zainstalować WooCommerce.com Update Manager</a>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną w ramach swoich subskrypcji WooCommerce.com. Możesz ją również <a href="%2$s">pobrać</a> i zainstalować ręcznie.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
pl:  Włącz WooCommerce.com Update Manager, aby zaktualizować.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
pl:  <a href="%1$s">Zainstaluj WooCommerce.com Update Manager</a>, aby zaktualizować.

[ctx: block keyword]
en: textarea
pl: pole tekstowe

[ctx: block keyword]
en: rich-text
pl: tekst sformatowany

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
pl: Pole tekstowe do wykorzystania w edytorze produktu.

[ctx: block title]
en: Product textarea block
pl: Blok tekstowy produktu

[ctx: block keyword]
en: subsection
pl: podsekcja

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
pl: Opis podsekcji produktu.

[ctx: block title]
en: Product subsection description
pl: Opis podsekcji produktu

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Stop converting
pl: Zatrzymaj konwersję

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
pl: Zatrzymaj konwersję danych zamówień o kuponach do uproszczonego formatu

en: Convert order coupon data to the simplified format
pl: Przekonwertuj danych zamówień o kuponach do uproszczonego formatu

en: Background process for coupon meta conversion started
pl: Proces konwersji metadanych kuponów w tle został uruchomiony

en: Background process for coupon meta conversion stopped
pl: Proces konwersji metadanych kuponów w tle został zatrzymany

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
pl: Proces konwersji metadanych kuponów w tle został już uruchomiony. Nic jeszcze nie zrobiono.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
pl: Proces konwersji metadanych kuponów w tle nie został jeszcze uruchomiony. Nic jeszcze nie zrobiono.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
pl: To narzędzie przekonwertuje wpisy metadanych <code>coupon_data</code> pozycji zamówień na uproszczone wpisy <code>coupon_info</code>. Konwersja będzie miała miejsce stopniowo w tle (za pomocą zaplanowanych działań). Obecnie nie ma żadnych wpisów do przekonwertowania.

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
pl: To narzędzie przekonwertuje wpisy metadanych <code>coupon_data</code> pozycji zamówień na uproszczone wpisy <code>coupon_info</code>. Konwersja będzie miała miejsce stopniowo w tle (za pomocą zaplanowanych działań). Liczba elementów możliwych do przekierowania: %d.

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
pl: To narzędzie zatrzyma proces konwersji wpisów metadanych <code>coupon_data</code> pozycji zamówień w tle na uproszczone wpisy <code>coupon_info</code>. Liczba elementów możliwych do przekierowania: %d.

en: Date Paid
pl: Data opłacenia

en: Receipt
pl: Rachunek

en: Amount Paid
pl: Kwota zapłacona

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Order not found
pl: Nie znaleziono zamówienia

en: Payment method
pl: Metoda płatności

note: translators: %s: field name
en: Invalid %s provided.
pl: Podano nieprawidłowy %s.

en: Internal server error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Sorry, you cannot delete resources.
pl: Niestety, nie możesz usunąć zasobów.

en: Sorry, you cannot create resources.
pl: Niestety, nie możesz tworzyć zasobów.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
pl: Liczba dni, które należy dodać do bieżącej daty, aby uzyskać datę wygaśnięcia.

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
pl: Data wygaśnięcia sformatowana jako rrrr-mm-dd.

en: AID
pl: POMOC

note: translators: %s = store name
en: Receipt from %s
pl: Odbiór od %s

note: translators: %d = order id
en: Summary: Order #%d
pl: Podsumowanie: zamówienie #%d

en: Receipt not found
pl: Nie znaleziono pokwitowania

en: Account Type
pl: Rodzaj konta

note: translators: %s = comma-separated list of coupon codes
en: Discount (%s)
pl: Rabat (%s)

en: Sorry, you cannot view resources.
pl: Nie możesz zobaczyć zasobów.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
pl: Prawda, że zmusza do utworzenia nowego pokwitowania, nawet jeśli taki już istnieje i nie wygasł jeszcze.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
pl: Data wygaśnięcia pokwitowania sformatowana jako rrrr-mm-dd.

en: Public url of the receipt.
pl: Publiczny adres url pokwitowania.

en: Unique identifier of the order.
pl: Unikatowy identyfikator zamówienia.

en: Start converting
pl: Rozpocznij konwersję

en: Start converting order coupon data to the simplified format
pl: Rozpocznij konwersję danych zamówień o kuponach do uproszczonego formatu

en: Clear data
pl: Wyczyść dane

en: Clearing data...
pl: Czyszczenie danych...

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
pl: Dostępne wyłącznie gdy włączone jest wydajne przechowywanie zamówień, a tryb zgodności jest wyłączony.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
pl: Rozpoczęto proces czyszczenia przestarzałych danych zamówień.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
pl: Proces czyszczenia przestarzałych danych zamówień został anulowany.

en: No orders in need of cleanup
pl: Brak zamówień do wyczyszczenia

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
pl: To narzędzie wyczyści dane z przestarzałych tabel zamówień WooCommerce.

en: Clean up order data from legacy tables
pl: Wyczyść dane zamówień z przestarzałych tabel

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
pl: Czyszczenie przestarzałych danych nie powiódł się dla całej partii zamówień. Przerywanie czyszczenia.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
pl: Nie można było wyczyścić przestarzałych danych zamówienia %1$d. Błąd: %2$s

note: translators: %s is an amount of computer disk space, e.g. 5 KB.
en: Directory size: %s
pl: Rozmiar katalogu: %s

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
pl: Ustawiony jest filtr %s, więc niektóre pliki dziennika zdarzeń mogą mieć inne ustawienia okresu przechowywania.

en: Previous image
pl: Poprzedni obrazek

en: Next image
pl: Następny obrazek

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names ("hpos" or "posts" for example).
en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
pl: Zamówienie %1$d wypełnione od %2$s do %3$s.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names, %4$s is an error message.
en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
pl: Wystąpił błąd podczas wypełniania zamówienia %1$d z %2$s do %3$s: %4$s

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
pl: Użyj różnych źródłowych (--from) i docelowych (--to) magazynów danych.

note: translators: %s is a shell argument representing a datastore name.
en: '%s' is not a valid datastore.
pl: '%s' nie jest prawidłowym magazynem danych.

en: Please provide a valid order ID.
pl: Podaj prawidłowy identyfikator zamówienia.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not an order or has an invalid order type.
pl: %d nie jest zamówieniem lub ma nieprawidłowy rodzaj zamówienia.

en: Logging
pl: Logowanie

en: Is logging enabled?
pl: Czy logowanie jest włączone?

en: The total size of the files in the log directory.
pl: Całkowity rozmiar plików w katalogu dziennika zdarzeń.

en: Log directory size
pl: Rozmiar katalogu dziennika zdarzeń

en: How log entries are being stored.
pl: Jak przechowywane są wpisy dziennika.

en: Logging.
pl: Logowanie.

en: Handler
pl: Metoda

en: The logging handler class.
pl: Klasa obsługująca logowanie.

en: Minimum severity level.
pl: Minimalny poziom ważności.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
pl: Minimalny poziom ważności logów, które będą przechowywane.

en: The size of the log directory.
pl: Rozmiar katalogu dziennika.

en: The number of days log entries are retained.
pl: Liczba dni, przez które logi są przechowywane.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
pl: Po ilu dniach logi zostaną automatycznie usunięte.

en: Discount type.
pl: Typ rabatu.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
pl: Czy kupon zapewnia darmową wysyłkę.

note: translators: %s is a generated error message.
en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
pl: Przesyłanie obrazku nie powiodło się: "%s", tworzenie produktu bez obrazku

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
pl: Nieprawidłowa uproszczona nazwa wtyczki podana w regule aktywowanej wtyczki.

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
pl: Kwota rabatu określona w kuponie (wartość bezwzględna lub procent, w zależności od rodzaju rabatu).

en: Create and save
pl: Utwórz i zapisz

[ctx: block title]
en: Additional Field List
pl: Lista dodatkowych pól

[ctx: block title]
en: Additional Fields
pl: Pola dodatkowe

[ctx: block description]
en: The product details section description.
pl: Opis sekcji szczegółów produktu.

[ctx: block title]
en: Product details section description
pl: Opis sekcji szczegółów produktu

[ctx: block keyword]
en: list
pl: lista

[ctx: block keyword]
en: linked
pl: powiązany

[ctx: block description]
en: The linked product list.
pl: Połączona lista produktów.

[ctx: block title]
en: Linked product list
pl: Połączona lista produktów

[ctx: block title]
en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
pl: Wyświetl listę wartości dodatkowych pól z obecnego zamówienia.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
pl: Wyświetl dodatkowe pola zamówienia z lokalizacji „kontakt” i „zamówienie”.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
pl: Wyświetl dodatkowe pola w lokalizacji „Dodatkowe informacje”.

en: Schedule expired transient files cleanup
pl: Zaplanuj czyszczenie przedawnionych plików tymczasowych

en: Re-schedule expired transient files cleanup
pl: Zaplanuj ponownie czyszczenie przedawnionych plików tymczasowych

en: Re-schedule
pl: Zaplanuj ponownie

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
pl: Usuń obecnie zaplanowaną akcję usuwania przedawnionych plików tymczasowych, a następnie zaplanuj ją ponownie do natychmiastowego uruchomienia. Kolejne akcje będą uruchamiane raz na dobę.

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
pl: Zaplanuj akcję usuwania przedawnionych plików tymczasowych do natychmiastowego uruchomienia. Kolejne akcje będą uruchamiane raz na dobę.

en: Un-schedule expired transient files cleanup
pl: Odwołaj czyszczenie przedawnionych plików tymczasowych

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
pl: Usuń obecnie zaplanowaną akcję usuwania przedawnionych plików tymczasowych. Przedawnione pliki nie zostaną automatycznie usunięte, dopóki narzędzie „Zaplanuj czyszczenie przeterminowanych plików tymczasowych” nie zostanie ponownie uruchomione.

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
pl: Wskazówka: Sugerując w koszyku produkty uzupełniające za pomocą cross-sell, możesz znacząco zwiększyć średnią wartość zamówienia.

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
pl: Sugerując w koszyku produkty uzupełniające za pomocą cross-sell, możesz znacząco zwiększyć średnią wartość zamówienia. %1$sDowiedz się więcej o produktach powiązanych%2$s

en: Medium
pl: Średnio

en: Un-schedule
pl: Nieplanowane

note: translators: %s is a location in the filesystem.
en: Log files are stored in this directory: %s
pl: Pliki dziennika są przechowywane w katalogu: %s

en: Database settings
pl: Ustawienia bazy danych

en: File system settings
pl: Ustawienia plików

note: translators: %s is the name of a table in the database.
en: Log entries are stored in this database table: %s
pl: Wpisy dziennika w bazie danych są przechowywane w tabeli: %s

en: You do not have permission to manage logging settings.
pl: Brak uprawnień do zarządzania ustawieniami logowania.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
pl: ⚠️ Wygląda na to, że ten katalog nie jest zapisywalny.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
pl: Nie można rozpocząć synchronizacji. Możliwe, że kliknięty odnośnik wygasł.

en: Customer Email
pl: Adres e-mail klienta

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
pl: Wskazówka: Upsells to produkty, które są bardziej opłacalne, lepszej jakości lub droższe. Eksperymentuj z kombinacjami, aby zwiększyć sprzedaż.

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
pl: Upsells to zazwyczaj produkty, które są bardziej opłacalne, lepszej jakości lub droższe. Eksperymentuj z kombinacjami, aby zwiększyć sprzedaż. %1$sDowiedz się więcej o powiązanych produktach%2$s

en: Include downloads
pl: Dołącz pliki do pobrania

en: Linked products
pl: Powiązane produkty

en: Logger
pl: Rejestrator

note: translators: %1$s is a number of log files, %2$s is a slug-style name for a file.
en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
pl[0]: Usunięto %1$s plik dziennika ze źródła %2$s.
pl[1]: Usunięto %1$s pliki dziennika ze źródła %2$s.
pl[2]: Usunięto %1$s plików dziennika ze źródła %2$s.

en: Logs settings
pl: Ustawienia logów

note: translators: %s is a URL to another admin screen.
en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
pl: Logowanie jest wyłączone. Może być włączone w <a href="%s">ustawieniach logów</a>.

en: File system (default)
pl: Pliki (domyślne)

en: Database (not recommended on live sites)
pl: Baza danych (niezalecane w witrynach produkcyjnych)

en: Log storage
pl: Przechowywanie logów

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
pl: Określa minimalny poziom ważności logów, które będą przechowywane. Niższe poziomy ważności zostaną zignorowanie. "Brak" oznacza, że wszystkie logi będą przechowywane.

en: Retention period
pl: Okres przechowywania

en: Level threshold
pl: Próg poziomu

en: This determines where log entries are saved.
pl: Określa gdzie logi są zapisywane.

note: translators: %s is the name of a code variable.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
pl: To ustawienie nie może być tutaj zmienione, ponieważ jest zdefiniowane w stałej %s.

note: translators: %1$s is the name of a code variable. %2$s is the name of a file.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
pl: To ustawienie nie może być tutaj zmienione, ponieważ jest zdefiniowane w stałej %1$s, prawdopodobnie w pliku %2$s.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
pl: Ustala po ilu dniach logi zostaną automatycznie usunięte.

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
pl: To ustawienie nie może być tutaj zmienione, ponieważ jest ustawiane przez filtr %s.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
pl: Jeśli ta opcja zostanie zmieniona, wszelkie logi, które zostały już zarejestrowane, pozostaną w swojej obecnej lokalizacji i nie zostaną przeniesione.

en: No differences found.
pl: Nie znaleziono różnic.

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: Compatibility mode enabled?: %s
pl: Tryb zgodności włączony? %s

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: HPOS enabled?: %s
pl: Wydajne przechowywanie zamówień włączone? %s

note: translators: %d is an order count.
en: Unsynced orders: %d
pl: Niesynchronizowane zamówienia: %d

note: translators: %d is an order ID.
en: Differences found for order %d:
pl: Znaleziono różnice dla zamówienia %d:

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
pl: Wystąpił błąd podczas obliczania różnicy dla zamówienia %1$d: %2$s

note: translators: %d is an order count.
en: Orders subject to cleanup: %d
pl: Zamówienia podlegające czyszczeniu: %d

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
pl: Odnośnik do produktu sprzedawanego na innej stronie internetowej, np. w ramach współpracy z marką.

en: Affiliate product
pl: Produkt partnerski

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
pl: Zestaw produktów, które dobrze do siebie pasują, np. zestaw kamer.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
pl: Pojedynczy produkt fizyczny lub wirtualny, np. koszulka lub eBook.

en: Airwallex Payments
pl: Płatności Airwallex

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
pl: Zwiększ sprzedaż międzynarodową i zaoszczędź na opłatach walutowych. Akceptuj ponad 60 lokalnych metod płatności, w tym Apple Pay i Google Pay.

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
pl: Utwórz unikatowy adres URL, który zastosuje zniżkę i opcjonalnie doda jeden lub klika produktów do koszyka klienta.

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
pl: Twórz kupony „karta podarunkowa” dla klientów, które można wykorzystać podczas składania zamówienia.

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
pl: Kupony dla grup. Zapewnia opcję posiadania kuponów, które są ograniczone do członków grupy lub ról. Działa z darmową wtyczką Groups.

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
pl: Rozdaj darmowy produkt każdemu klientowi z kodem kuponu.

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
pl: Potężne rozwiązanie "wszystko w jednym" dla bonów podarunkowych, kredytów sklepowych, kuponów rabatowych i voucherów.

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
pl: Generuj dynamiczne, spersonalizowane kupony dla swoich klientów, które zwiększą wskaźnik zakupów.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
pl: Już dziś zintegruj swój sklep WooCommerce z ponad 5000 aplikacji i usług w chmurze. Zaufało nam już ponad 11 000 użytkowników.

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
pl: Wykorzystaj dane z WooCommerce do rozwoju swojej firmy. Zarządzaj leadami, klientami i segmentami poprzez automatyzację, wyceny, fakturowanie, rozliczenia i e-mail marketing. Wzmocnij swój sklep dzięki CRM.

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
pl: Przekształć zdjęcia swoich produktów w oszałamiające filmy, które angażują i konwertują odbiorców - nie jest wymagane doświadczenie wideo.

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
pl: Zbieraj i prezentuj zweryfikowane recenzje, którym ufają konsumenci.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
pl: Zachwyć klientów i zwiększ sprzedaż organiczną dzięki specjalnemu urodzinowemu e-mailowi WooCommerce (i kuponowi!) w ich wyjątkowy dzień.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
pl: Synchronizuj dane swojej witryny internetowej, takie jak kontakty, produkty i zamówienia za pośrednictwem Salesforce CRM dzięki integracji Salesforce dla WooCommerce.

en: Automations
pl: Automatyzacje

en: Sales channels
pl: Kanały sprzedażowe

en: Conversion
pl: Konwersja

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
pl: Wysyłaj ukierunkowane kampanie, odzyskuj porzucone koszyki i więcej dzięki Mailchimp.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
pl: Zwiększ swoją sprzedaż organiczną, dodając program poleceń klientów do swojego sklepu WooCommerce.

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
pl: Konwertuj i zatrzymuj klientów dzięki zautomatyzowanemu marketingowi, który wykona ciężką pracę za ciebie.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
pl: Twórz kampanie reklamowe i docieraj do miliarda użytkowników na całym świecie dzięki TikTok dla WooCommerce.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
pl: Zastąp opcję "woocommerce_date_type", która jest używana dla pola daty bazy danych uwzględnianego w raportach przychodów.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
pl: Niestety, nie możesz tworzyć fikcyjnych produktów.

en: Sales of the marketing campaign.
pl: Sprzedaż kampanii marketingowej.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
pl: Ogranicz zestaw wyników do określonej liczby sugerowanych produktów.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
pl: Ogranicz zestaw wyników do określonych identyfikatorów kategorii produktów.

en: Invalid layout template ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator szablonu układu.

en: Area to get templates for.
pl: Obszar, dla którego możesz pobrać szablony.

note: translators: %1$s is the downloadable file path, %2$s is an opening link tag, %3%s is a closing link tag.
en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
pl: Nie można użyć pliku %s do pobrania, ponieważ nie istnieje on na serwerze lub nie znajduje się w zatwierdzonym katalogu. Skontaktuj się z administratorem witryny, aby uzyskać pomoc. %2$sDowiedz się więcej.%3$s

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
pl: Rozwijaj swoją działalność na Pintereście! Skorzystaj z tej oficjalnej wtyczki, aby umożliwić kupującym, którzy przeglądają twój sklep, oznaczanie produktów pinami, a także aby śledzić konwersje i reklamować się na Pintereście.

en: Limit result set to specific product tag ids.
pl: Ogranicz zestaw wyników do określonych identyfikatorów znacznika produktów.

en: Could not start the installation process. Reason:
pl: Nie można rozpocząć procesu instalacji. Powód:

[ctx: block title]
en: Product list
pl: Lista produktów

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
pl: Pozwól klientom filtrować kolekcję produktów według oceny.

[ctx: block description]
en: The product list.
pl: Lista produktów.

[ctx: block description]
en: The product section description.
pl: Opis sekcji produktu.

[ctx: block title]
en: Product section description
pl: Opis sekcji produktu

en: Order not found.
pl: Nie znaleziono zamówienia.

en: Match images
pl: Dopasowuj obrazki

en: Product image matching by SKU
pl: Dopasowywanie obrazka produktu według SKU

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
pl: Ustaw obrazek wyróżniający produktu, gdy nazwa wgrywanego pliku obrazka odpowiada SKU produktu.

en: Device type
pl: Rodzaj urządzenia

en: Source type
pl: Rodzaj źródła

en: Show details
pl: Pokaż szczegóły

en: Hide details
pl: Ukryj szczegóły

note: translators: %s is the source value
en: Source: %s
pl: Źródło: %s

en: Direct
pl: Bezpośrednie

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
pl: Włącz tę funkcję, aby śledzić i przypisywać kanały oraz kampanie, które przyczyniają się do zamówień w twojej witrynie

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
pl: Liczba unikatowych stron wyświetlonych przez klienta przed tym zamówieniem.

en: Session page views
pl: Wyświetlenia stron w sesji

en: Origin
pl: Pochodzenie

note: translators: %s is the source value
en: Referral: %s
pl: Odesłanie: %s

note: translators: %s is the source value
en: Organic: %s
pl: Organiczne: %s

en: Web admin
pl: Panel administratora

note: translators: %s is the field name
en: Order attribution field: %s
pl: Pole atrybucji zamówienia: %s

note: translators: %s is the property type
en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
pl: Wartość o rodzaju „%s” została przesłana do funkcji zwrotnej atrybucji zamówienia

en: Total orders
pl: Liczba zamówień

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
pl: Całkowita liczba zamówień tego klienta, wliczając obecne (z wyłączeniem anulowanych i nieudanych).

en: Total revenue
pl: Łączny przychód

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
pl: To jest Customer Lifetime Value, czyli całkowita kwota, którą zarobiono na zamówieniach tego klienta.

en: Products in this group
pl: Produkty w tej grupie

en: Additional fields to be persisted on the order.
pl: Dodatkowe pola do zapisania w zamówieniu.

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
pl: Stwórz kolekcję powiązanych produktów, umożliwiając klientom zakup wielu produktów razem.

note: translators: %1$s: Downloads settings link opening tag. %2$s: Downloads settings link closing tag.
en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
pl: Dodaj wszelkie pliki, które chcesz udostępnić klientowi do pobrania po zakupie, takie jak instrukcje lub informacje o gwarancji. Aktualizacjami dla całego sklepu możesz zarządzać w swoich %1$sustawieniach produktu%2$s.

en: Order Attribution
pl: Atrybucja zamówień

en: Mobile
pl: Urządzenie mobilne

note: Translators: %s order type name.
en: %s attribution
pl: Atrybucja: %s

en: Customer history
pl: Historia klienta

en: No search results.
pl: Brak wyników wyszukiwania.

note: translators: %s is a line number in a file.
en: Line %s
pl: Linia %s

en: Line #
pl: Nr linii

note: translators: %s is a number of log files.
en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
pl[0]: Usunięto %s przedawniony plik dziennika.
pl[1]: Usunięto %s przedawnione pliki dziennika.
pl[2]: Usunięto %s przedawnionych plików dziennika.

en: Could not access file.
pl: Nie można było uzyskać dostępu do pliku.

en: Search within these files
pl: Szukaj w tych plikach

en: Multiple files match this ID.
pl: Do tego identyfikatora pasuje kilka plików.

en: Matched Line
pl: Dopasowana linia

note: translators: %s is a number.
en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
pl: Liczba wyników wyszukiwania osiągnęła limit %s. Spróbuj uściślić swoje wyszukiwanie.

en: Could not access the specified files.
pl: Nie można było uzyskać dostępu do podanych plików.

note: translators: %s is a number.
en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
pl: ⚠️ Liczba plików możliwych do przeszukania na raz: %s. Spróbuj najpierw przefiltrować listę plików przed wyszukiwaniem.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
pl: Nie można było zapisać do katalogu tymczasowego. Spróbuj pobierać pliki pojedynczo.

en: Order is not an HPOS order.
pl: Zamówienie nie jest zamówieniem HPOS.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not a valid order ID.
pl: %d nie jest prawidłowym identyfikatorem zamówienia.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
pl: Wystąpił błąd podczas czyszczenia zamówienia %1$d: %2$s

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
pl[0]: Zakończono czyszczenie dla %d zamówienia.
pl[1]: Zakończono czyszczenie dla %d zamówień.
pl[2]: Zakończono czyszczenie dla %d zamówień.

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

note: translators: % is field key.
en: The field %s is invalid.
pl: Pole „%s” jest nieprawidłowe.

note: translators: %s is field key.
en: The field %s is required.
pl: Pole „%s” jest wymagane.

en: Free Plan Available
pl: Dostępna darmowa wersja

note: translators: %1$s is field key, %2$s location.
en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
pl: Pole „%1$s” jest nieprawidłowe dla lokalizacji „%2$s”.

note: translators: %1$d is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rated %1$d out of 5
pl: Oceniono %1$d na 5

en: HPOS cleanup
pl: Czyszczenie HPOS

en: No orders to cleanup.
pl: Brak poleceń sprzątania.

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
pl: Czyszczenie można wykonać tylko wtedy, gdy aktywny jest system HPOS, a tryb zgodności jest wyłączony.

en: Built-in Tax & Duties paperwork
pl: Wbudowana dokumentacja podatkowa i celna

en: Seamless order sync and label printing
pl: Bezproblemowa synchronizacja zamówień i drukowanie etykiet

en: Highly discounted shipping rates
pl: Wysokie zniżki na koszty wysyłki

en: Simplified shipping with:
pl: Uproszczona wysyłka dzięki:

en: Shop the sale
pl: Skorzystaj z wyprzedaży

note: translators: %d is the number of orders to clean up.
en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
pl[0]: Rozpocznij czyszczenie dla %d zamówienia...
pl[1]: Rozpoczęcie czyszczenia dla %d zamówień...
pl[2]: Rozpocznij czyszczenie dla %d zamówień...

note: translators: %d is an order ID.
en: Cleanup completed for order %d.
pl: Zakończono czyszczenie dla zamówienia %d.

en: Branded tracking experience
pl: Możlwość śledzenia marki

note: translators: Payment gateway enabled notification email subject. %s1: Site title, $s2: Gateway title.
en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
pl: [%1$s] Bramka płatności "%2$s" włączona

note: translators: Payment gateway enabled notification email. 1: Username, 2: Gateway Title, 3: Site URL, 4: Gateway Settings URL, 5: Admin Email, 6: Site Name, 7: Site URL.
en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
pl: Witaj %1$s,
    
    Bramka płatności "%2$s" została właśnie włączona na tej stronie:
    %3$s
    
    Jeśli było to zamierzone, możesz bezpiecznie zignorować i usunąć tę wiadomość e-mail.
    
    Jeśli nie włączyłeś tej bramki płatności, zaloguj się do swojej witryny i rozważ jej wyłączenie tutaj:
    %4$s
    
    Ta wiadomość e-mail została wysłana do %5$s
    
    Pozdrawiam,
    Wszystko na %6$s
    %7$s

en: Additional context
pl: Dodatkowy kontekst

en: Context
pl: Kontekst

en: This product is already installed.
pl: Ten produkt jest już zainstalowany.

en: There was an error getting the install URL for this product.
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania adresu URL instalacji dla tego produktu.

en: Hide context
pl: Ukryj kontekst

en: Show context
pl: Pokaż kontekst

en: You do not have permission to manage log entries.
pl: Brak uprawnień do zarządzania wpisami dziennika.

[ctx: block title]
en: No results
pl: Brak wyników

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
pl: Kolekcja produktów

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
pl: Treść tego bloku zostanie wyświetlona, gdy nie zostaną znalezione żadne produkty.

[ctx: block title]
en: Rating Filter
pl: Filtr oceny

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

note: translators: %s is the audio player icon. translators: %s is the social service name.
en: %s icon
pl: Ikonka %s

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
pl: Ten produkt nie spowoduje uruchomienia kalkulatora wysyłki w koszyku ani na stronie zamówienia. Twoi klienci nie będą również musieli wpisywać szczegółów wysyłki podczas składania zamówienia. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Dowiedz się więcej o produktach wirtualnych</a>.

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
pl: Ten wariant nie spowoduje uruchomienia kalkulatora wysyłki w koszyku ani na stronie zamówienia. Twoi klienci nie będą również musieli wpisywać szczegółów wysyłki podczas składania zamówienia. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Dowiedz się więcej o produktach wirtualnych</a>.

en: Buy button
pl: Przycisk zakupu

en: Buy button text
pl: Tekst przycisku zakupu

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
pl: Ten produkt ma opcje, takie jak rozmiar lub kolor. Możesz teraz indywidualnie zarządzać ustawieniami wysyłki i innymi szczegółami każdego wariantu.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
pl: Ten produkt ma opcje, takie jak rozmiar lub kolor. Możesz teraz indywidualnie zarządzać zapasami i innymi szczegółami każdego wariantu.

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
pl: Pomóż klientom znaleźć ten produkt, przypisując go do kategorii, dodając dodatkowe szczegóły i zarządzając jego widocznością w sklepie i innych kanałach.

en: Link to the external product is an invalid URL.
pl: Odnośnik do produktu zewnętrznego ma nieprawidłowy adres URL.

en: Enter the external URL to the product
pl: Wprowadź zewnętrzny adres URL produktu

en: Link to the external product
pl: Odnośnik do produktu zewnętrznego

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
pl: Dodaj łącze i wybierz etykietę dla przycisku powiązanego z produktem sprzedawanym w innym miejscu.

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
pl: Ten produkt ma opcje, takie jak rozmiar lub kolor. Możesz zarządzać obrazkami, plikami do pobrania i innymi szczegółami każdego wariantu indywidualnie.

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
pl: Klienci będą musieli wydać tę kwotę, aby otrzymać darmową wysyłkę.

en: e.g. Local pickup
pl: np. Odbiór osobisty

en: This file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: Return to the file list.
pl: Wróć do listy plików.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
pl: %1$s został wywołany z nieprawidłowym rodzajem zdarzenia "%2$s".

en: Date modified
pl: Data modyfikacji

en: File size
pl: Rozmiar pliku

en: No log files found.
pl: Nie znaleziono plików dziennika.

note: translators: %s is a number of files.
en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
pl[0]: Usunięto %s plik dziennika.
pl[1]: Usunięto %s pliki dziennika.
pl[2]: Usunięto %s plików dziennika.

en: Browse log files
pl: Przeglądaj pliki dziennika

en: You do not have permission to manage log files.
pl: Brak uprawnień do zarządzania plikami dziennika.

note: translators: %s is the name of a log file.
en: Viewing log file %s
pl: Przeglądanie pliku dziennika %s

en: Delete this log file permanently?
pl: Usunąć ten plik dziennika na zawsze?

note: translators: 1. a date, 2. a slug-style name for a file.
en: Select the %1$s log file for %2$s
pl: Wybierz plik dziennika %1$s dla %2$s

en: Could not access the log file directory.
pl: Nie można było uzyskać dostępu do katalogu plików dziennika.

en: Filter by log source
pl: Filtruj wg źródła dziennika

en: Current
pl: Obecny

en: File rotations:
pl: Rotacje plików:

note: translators: %1$s is the name of the hook to be enqueued, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
pl: Wychwycono wyjątek podczas kolejkowania akcji „%1$s”: %2$s

en: e.g. Free shipping
pl: np. Darmowa wysyłka

en: Free shipping requires
pl: Darmowa wysyłka wymaga

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
pl: Twoi klienci zobaczą nazwę tej metody wysyłki podczas składania zamówienia.

en: No requirement
pl: Brak wymagań

en: A minimum order amount OR coupon
pl: Minimalnej wartości zamówienia LUB kuponu

en: A minimum order amount AND coupon
pl: Minimalnej wartości zamówienia ORAZ kuponu

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
pl: Pobieraj stałą stawkę za produkt lub wpisz formułę kosztu, aby pobierać koszt procentowy lub opłatę minimalną. Dowiedz się więcej o

en: advanced costs
pl: zaawansowanych kosztach

en: e.g. Standard national
pl: np. Wysyłka krajowa standardowa

en: WooCommerce Store Identifier.
pl: Identyfikator sklepu WooCommerce.

note: translators: %s: URL for link
en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
pl: Koszty te można opcjonalnie dodać w oparciu o <a target="_blank" href="%s">klasę wysyłkową produktu</a>. Dowiedz się więcej o <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">ustawianiu kosztów klasy wysyłkowych</a>.

en: Attribute terms.
pl: Określenia atrybutów.

en: Please enter a valid number.
pl: Wpisz poprawny numer.

note: translators: %s: Product title
en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
pl: Dodaj do koszyka: &bdquo;%s&rdquo;

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
pl: Strefa wysyłki składa się z regionu(-ów), do którego chcesz wysyłać oraz oferowanych metod wysyłki. Kupujący może być przypisany tylko do jednej strefy, a my użyjemy ich adresu wysyłki, aby pokazać im dostępne w ich okolicy metody.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
pl: Opcjonalna strefa, którą możesz użyć do ustawienia dostępnych metod wysyłki dla regionów, które nie zostały wymienione powyżej.

note: translators: %s: shipping method title
en: Set up %s
pl: Skonfiguruj %s

en: Create shipping method
pl: Utwórz metodę wysyłki

en: STEP 1 OF 2
pl: KROK 1 Z 2

en: STEP 2 OF 2
pl: KROK 2 Z 2

en: Add zone
pl: Dodaj strefę

en: Classes
pl: Klasy

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
pl: Użyj klas wysyłkowych, aby dostosować stawki wysyłki dla różnych grup produktów, takich jak ciężkie przedmioty, które wymagają wyższych opłat pocztowych.

en: e.g. Heavy
pl: np. Ciężkie

en: Give your shipping class a name for easy identification
pl: Nadaj klasie wysyłkowej nazwę, aby ułatwić jej identyfikację

en: e.g. heavy-packages
pl: np. ciezkie-paczki

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
pl: np. Ciężkie przedmioty wymagające wyższej opłaty pocztowej

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
pl: Uproszczona nazwa może być pozostawiona pusta i automatycznie wygenerowana, lub możesz wpisać własną

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
pl: Dodaj metody wysyłki, które chcesz udostępnić klientom w tej strefie.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
pl: Wskaż regiony, które chcesz uwzględnić w swojej strefie wysyłki. Klienci zostaną dopasowani do tych regionów.

en: Add shipping class costs
pl: Dodaj koszty dla klas wysyłkowych

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
pl: Nadaj swojej strefie nazwę. Np. Lokalna lub Międzynarodowa.

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Subscription not found
pl: Nie znaleziono subskrypcji

en: This product has been activated.
pl: Ten produkt został włączony.

en: There was an error activating this theme.
pl: Wystąpił błąd podczas włączania tego motywu.

en: There was an error activating this plugin.
pl: Wystąpił błąd podczas włączania tej wtyczki.

en: This product is already active.
pl: Ten produkt jest już aktywny.

en: This product is not installed.
pl: Ten produkt nie jest zainstalowany.

en: We couldn't find a subscription for this product.
pl: Nie mogliśmy znaleźć subskrypcji dla tego produktu.

en: Your subscription has been disconnected.
pl: Twoja subskrypcja została odłączona.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.

en: Your subscription has been connected.
pl: Twoja subskrypcja została połączona.

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas rozłączania twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
pl: „%1$s” został usunięty z koszyka. %2$s

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
pl: Wyświetla treść strony WooCommerce.

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
pl: Strona WooCommerce

[ctx: block title]
en: Order Totals
pl: Suma zamówienia

[ctx: block title]
en: Order Status
pl: Status zamówienia

[ctx: block title]
en: Downloads Section
pl: Sekcja pobierania

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
pl: Sekcja danych rozliczeniowych

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
pl: Wyświetl kupione produkty i podsumowanie zamówienia.

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
pl: Sekcja danych wysyłki

[ctx: block title]
en: Additional Information
pl: Informacje dodatkowe

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
pl: Wyświetla dodatkowe informacje, dostarczone przez rozszerzenia, dla obecnego zamówienia.

[ctx: block keyword]
en: number
pl: numer

[ctx: block keyword]
en: text
pl: tekst

[ctx: block title]
en: Product downloads
pl: Filebank

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
pl: Wyświetl sekcję szczegółów zamówienia.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
pl: Wyświetl podsumowanie zamówienia na stronie potwierdzenia zamówienia.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
pl: Wyświetlenie komunikatu "dziękuję" lub zdania dotyczącego bieżącego statusu zamówienia.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
pl: Wyświetl sekcję wysyłki potwierdzenia zamówienia.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
pl: Wyświetl adres wysyłki potwierdzenia zamówienia.

[ctx: block title]
en: Order Downloads
pl: Zamów pliki do pobrania

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
pl: Wyświetl sekcję produktów do pobrania.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
pl: Wyświetl sekcję rozliczeń potwierdzenia zamówienia.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
pl: Wyświetl adres rozliczeniowy potwierdzenia zamówienia.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
pl: Produkt do pobrania.

[ctx: block title]
en: Product text field
pl: Pole tekstowe produktu

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
pl: Pole numeryczne wielokrotnego użytku dla edytora produktów.

[ctx: block title]
en: Product number control
pl: Kontrola numeru produktu

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
pl: Pole wyboru wielokrotnego użytku dla edytora produktów.

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
pl: Sekcja suma zamówienia

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
pl: Wyświetlaj odnośniki do zakupionych plików do pobrania.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
pl: Pole tekstowe do wykorzystania w edytorze produktów.

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
pl: Klasyczny krótki kod

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
pl: Wyświetla klasyczne krótkie kody WooCommerce.

[ctx: block keyword]
en: downloads
pl: pobierania

en: days
pl: dni

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Themes
pl: Motywy

en: Background sync is enabled.
pl: Synchronizacja w tle jest włączona.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
pl: Dodawaj i zarządzaj atrybutami używanymi w opcjach produktu, takimi jak rozmiar i kolor.

en: This product requires shipping or pickup
pl: Ten produkt wymaga wysyłki lub odbioru

en: This variation requires shipping or pickup
pl: Ten wariant wymaga wysyłki lub odbioru

en: Same as main product
pl: Taki sam jak produkt główny

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
pl: Dodaj wszelkie pliki, które chcesz udostępnić klientowi do pobrania po zakupie, takie jak instrukcje lub informacje gwarancyjne.

en: Variation details
pl: Szczegóły wariantu

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
pl: <strong>Edytujesz szczegóły specyficzne dla tej odmiany.</strong> Niektóre informacje, takie jak opis i obrazki, zostaną odziedziczone z głównego produktu, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: Template for the product variation form
pl: Szablon formularza zmiany produktu

en: Product Variation Template
pl: Szablon wariantu produktu

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
pl: Dobra wiadomość! Podatek WooCommerce może zautomatyzować obliczenia podatku od sprzedaży.

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
pl: Strona: Koszyk

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
pl: Strona: Zamówienie

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

note: translators: %s: date and time of the order refund.
en: Your order was refunded %s.
pl: Twoje zamówienie zostało zwrócone %s.

en: Your order has been cancelled.
pl: Twoje zamówienie zostało anulowane.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
pl: Szablon potwierdzenia zamówienia służy jako pokwitowanie i potwierdzenie udanego zakupu. Zawiera podsumowanie zamówionych pozycji, wysyłki, rozliczenia i sumy.

en: Failed to fetch dummy products.
pl: Nie udało się pobrać fikcyjnych produktów.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
pl: Ewentualnie potwierdź adres e-mail powiązany z zamówieniem poniżej.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
pl: Masz u nas konto? %1$sZaloguj się tutaj%2$s aby zobaczyć swoje zamówienie.

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
pl: Wspaniała wiadomość! Twoje zamówienie zostało odebrane, a potwierdzenie zostanie wysłane na twój adres e-mail.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
pl: Jeśli właśnie złożyłeś zamówienie, szybko sprawdź swoją skrzynkę e-mail w poszukiwaniu potwierdzenia.

en: Please check your email for the order confirmation.
pl: Sprawdź pocztę e-mail, aby uzyskać potwierdzenie zamówienia.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
pl: Twoje zamówienie nie może zostać zrealizowane, ponieważ bank/sprzedawca odrzucił twoją transakcję. Spróbuj dokonać zakupu ponownie.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
pl: Dziękujemy. Twoje zamówienie zostało zrealizowane.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
pl: Masz u nas konto? %1$sZaloguj się tutaj, aby zobaczyć szczegóły zamówienia%2$s.

en: The item type.
pl: Rodzaj przedmiotu.

en: Confirm email and view order
pl: Potwierdź e-mail i zobacz zamówienie

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
pl: Obrazek zastępczy używany do reprezentowania produktów prezentowanych pod ikonkami mediów społecznościowych. 4 na 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
pl: Obrazek zastępczy używany do reprezentowania produktów prezentowanych pod ikonkami mediów społecznościowych. 3 z 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
pl: Obrazek zastępczy używany do reprezentowania produktów prezentowanych pod ikonkami mediów społecznościowych. 2 z 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
pl: Obrazek zastępczy używany do reprezentowania produktów prezentowanych pod ikonkami mediów społecznościowych. 1 z 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
pl: Obrazek zastępczy używany do reprezentowania prezentowanego produktu.

en: Attribute term.
pl: Termin atrybutu.

en: Limit result set to products with specified attributes.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z określonymi atrybutami.

en: Default values for generated variations.
pl: Wartości domyślne dla generowanych odmian.

en: Learn about new products and discounts
pl: Dowiedz się o nowościach i rabatach

en: Legacy
pl: Przestarzałe

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers go to finalize their purchase
pl: Strona, na którą kupujący przechodzą, aby dokończyć swoje zakupy

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers review their shopping cart
pl: Strona, na której kupujący przeglądają swój koszyk

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
pl: Webhooki WooCommerce, które korzystają z przestarzałego REST API nie są obsługiwane

note: translators: Placeholders are URLs.
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
pl: ⚠️ Przestarzałe REST API WooCommerce zostało usunięte z WooCommerce, co spowoduje, że <a href="%1$s">webhooki na tej witrynie, które są skonfigurowane tak, aby korzystały z przestarzałego REST API</a> przestaną działać. <a target="_blank" href="%2$s">Dostępne jest rozszerzenie WooCommerce</a>, pozwalające na dalsze działanie tych webhooków. Można również edytować te webhooki, tak aby korzystały z obecnej wersji REST API do generowania danych wyjściowych. <b><a target="_blank" href="%3$s">Dowiedz się więcej o tej zmianie.</a></b>

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
pl: Przyciski następny/poprzedni

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
pl: taksonomia

[ctx: block title]
en: Taxonomy
pl: Taksonomia

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
pl: Blok wyświetlający pole taksonomii, umożliwiające wyszukiwanie, wybieranie i tworzenie nowych elementów

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
pl: Wyświetla przyciski następny i poprzedni.

[ctx: block title]
en: Product Tag
pl: Znacznik produktu

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: High-performance order storage (recommended)
pl: Wydajne przechowywanie zamówień (zalecane)

en: Order data storage
pl: Przechowywanie danych zamówień

en: WordPress posts storage (legacy)
pl: Magazyn wpisów WordPressa (przestarzałe)

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
pl: Nowy, szybszy sposób na znalezienie rozszerzeń i motywów dla sklepu WooCommerce

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
pl: [Niepowodzenie] Niektóre zainstalowane wtyczki są niezgodne. Proszę sprawdzić wtyczki w sekcji „Przechowywanie danych zamówień” przechodząc do WooCommerce > Ustawienia > Zaawansowane > Funkcje.

en: HPOS disabled.
pl: Wydajne przechowywanie zamówień wyłączone.

en: HPOS enabled.
pl: Wydajne przechowywanie zamówień włączone.

en: HPOS is already enabled.
pl: Wydajne przechowywanie zamówień jest już włączone.

en: HPOS is already disabled.
pl: Wydajne przechowywanie zamówień jest już wyłączone.

en: HPOS could not be enabled.
pl: Nie można było włączyć wydajnego przechowywania zamówień.

en: HPOS could not be disabled.
pl: Nie można było wyłączyć wydajnego przechowywania zamówień.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
pl: [Niepowodzenie] Przekazano flagę --for-new-shop, a to nie jest nowy sklep.

en: [Failed] Orders table could not be created.
pl: [Niepowodzenie] Nie można było utworzyć tabeli zamówień.

note: translators: %s is the command to run (wp wc cot sync).
en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
pl: [Niepowodzenie] Są zamówień oczekujące na synchronizację. Proszę uruchomić `%s`, aby zsynchronizować zamówienia.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
pl: [Niepowodzenie] Tabela zamówień nie istnieje, a to nie jest nowy sklep. Proszę utworzyć tabelę przechodząc do WooCommerce > Ustawienia > Zaawansowane > Funkcje i włączając synchronizację.

en: Orders table does not exist. Creating...
pl: Tabela zamówień nie istnieje. Tworzenie...

en: Running pre-disable checks...
pl: Sprawdzanie przed wyłączeniem...

en: Orders table created.
pl: Tabela zamówień utworzona.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
pl: Wstępne sprawdzenie wydajnego przechowywania zamówień nie powiodło się. Proszę sprawdzić błędy powyżej

en: Create new category
pl: Utwórz nową kategorię

en: Select values
pl: Wybierz wartości

en: Choose your theme
pl: Wybierz motyw

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
pl: Wybierz motyw, który najlepiej pasuje do wyglądu i stylu twojej marki, a następnie dostosuj go do własnych potrzeb. Zmieniaj kolory, dodaj logo i twórz strony.

en: Custom order tables does not exist, creating...
pl: Własne tabele zamówień nie istnieją, tworzenie...

en: Custom order tables could not be created.
pl: Nie można było utworzyć własnych tabeli zamówień.

en: Orders table does not exist.
pl: Tabela zamówień nie istnieje.

en: Running pre-enable checks...
pl: Sprawdzanie przed włączeniem...

en: Custom order tables were created successfully.
pl: Własne tabele zamówień zostały pomyślnie utworzone.

note: translators: %s: WC_DELIMITER
en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
pl: Wpisz tekst opisu. Użyj „%s” do oddzielenia wartości.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
pl: Obrazek zastępczy z awatarem użytkownika, który napisał opinię.

en: Join the community
pl: Dołącz do społeczności

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
pl: Te dane zostaną wyświetlone na stronie z podziękowaniem za zamówienie oraz w e-mailu z potwierdzeniem.

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
pl: Zgodnie z twoimi ustawieniami %1$sstore%2$s, zarządzanie zapasami jest <strong>wyłączone</strong>.

en: Shown to customers on the product page.
pl: Wyświetlane klientom na stronie produktu.

en: Template for the simple product form
pl: Szablon prostego formularza produktu

en: Simple Product Template
pl: Prosty szablon produktu

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
pl: Wenezuelski bol&iacute;var (2008-2018)

en: Limit result set to products with or without price.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z ceną lub bez.

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
pl: Odkryj sposoby na rozbudowę sklepu z przewodnikiem po sklepie z rozszerzeniami Woo

[ctx: block title]
en: Thumbnails
pl: Miniaturki

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
pl: Wyświetl miniaturki produktu.

[ctx: block keyword]
en: notice
pl: powiadomienie

[ctx: block keyword]
en: password
pl: hasło

[ctx: block title]
en: Notice
pl: Powiadomienie

[ctx: block title]
en: Product variations items
pl: Warianty produktu

[ctx: block description]
en: The product variations items.
pl: Warianty produktu.

[ctx: block title]
en: Product password
pl: Hasło produktu

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
pl: Pozwól klientom płynnie złożyć zamówienie dzięki opcjom szybkiej płatności.

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
pl: Produkty (Beta)

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
pl: Wyświetl przycisk, aby kupujący mogli szybko zobaczyć swój koszyk.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
pl: Wyświetl liczbę recenzji produktu

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
pl: Licznik oceny produktu

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
pl: Wyświetl średnią ocenę produktu

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
pl: Średnia ocena produktu (Beta)

[ctx: block description]
en: The product variations options.
pl: Opcje wariantów produktu.

[ctx: block title]
en: Product variations options
pl: Opcje wariantów produktu

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
pl: Pole wyboru i pole do wpisania hasła w celu wyświetlenia produktu.

[ctx: block description]
en: Notice description
pl: Opis powiadomienia

[ctx: block keyword]
en: catalog
pl: katalog

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
pl: Widoczność katalogu produktów

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
pl: Pole wyboru do zarządzania widocznością produktu w katalogu.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
pl: Mini-koszyk

en: Organization
pl: Organizacja

en: Go to Variations
pl: Przejdź do wariantów

en: Product catalog
pl: Katalog produktów

en: Require a password
pl: Wymagaj hasła

en: Hide from search results
pl: Ukryj przed wynikami wyszukiwania

en: Hide in product catalog
pl: Ukryj w katalogu produktów

en: This order cannot be paid for.
pl: Nie można opłacić tego zamówienia.

en: Customize your store
pl: Spersonalizuj swój sklep

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
pl: Szablon minikoszyka pozwala klientom zobaczyć produkty w koszyku i umożliwia dostęp do stron koszyka i zamówienia.

note: translators: %s: product number.
en: %s in cart
pl: %s w koszyku

en: Total price of items in the order.
pl: Łączna wartość produktów w zamówieniu.

en: Unique identifier for the item.
pl: Unikatowy identyfikator elementu.

en: The item product or variation ID.
pl: Identyfikator produktu lub wariantu.

en: Quantity of this item.
pl: Ilość tego elementu.

en: The minimum quantity allowed for this line item.
pl: Minimalna ilość dozwolona dla tej pozycji.

en: If the quantity is editable or fixed.
pl: Czy ilość jest edytowalna czy stała.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
pl: Maksymalna ilość dozwolona dla tej pozycji.

en: Invalid order ID or key provided.
pl: Podano nieprawidłowy identyfikator zamówienia lub klucz.

en: Invalid billing email provided.
pl: Podano nieprawidłowy e-mail rozliczeniowy.

en: This order belongs to a different customer.
pl: To zamówienie należy do innego klienta.

en: Status of the order.
pl: Status zamówienia.

en: Total tax on items in the order.
pl: Łączny podatek od pozycji w zamówieniu.

en: Total refund applied to the order.
pl: Całkowity zwrot zastosowany do zamówienia.

en: Total tax applied to the order.
pl: Całkowity podatek zastosowany do zamówienia.

en: Subtotal of the order.
pl: Suma częściowa zamówienia.

en: Order totals.
pl: Suma zamówień.

en: Unique identifier for the fee within the cart
pl: Unikatowy identyfikator opłaty w koszyku

en: Shop Now
pl: Kup teraz

[ctx: database error]
en: unknown
pl: nieznana

note: translators: 1: action ID 2: exception message.
en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
pl: Harmonogram akcji nie mógł usunąć akcji %1$d. Powód: %2$s

note: translators: %s database error.
en: Unable to claim actions. Database error: %s.
pl: Nie można zgłosić roszczeń do działań. Błąd bazy danych: %s.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
pl: W naszych produktach stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu wyglądają one świetnie i są trwałe przez wiele lat.

en: Shop All
pl: Kup wszystko

en: Shop new arrivals
pl: Kupuj nowości

en: Post password.
pl: Hasło do wpisu.

en: Deletes unused variations.
pl: Usuwa nieużywane odmiany.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
pl: Data instalacji aplikacji mobilnej WooCommerce.

[ctx: block keyword]
en: My Account
pl: Moje konto

[ctx: block keyword]
en: variations
pl: warianty

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
pl: Wyświetl ocenę produktu za pomocą gwiazdek

[ctx: block description]
en: The product subsection.
pl: Podsekcja produktu.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
pl: Zaprezentuj swoje produkty za pomocą odpowiednich obrazków i multimediów.

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
pl: Gwiazdki oceny produktu

[ctx: block title]
en: Product Price
pl: Cena produktu

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names, %3\$d = plugins count
en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
pl[0]: ⚠ Wykryto niezgodne wtyczki (%1$s, %2$s i %3$d inna).
pl[1]: ⚠ Wykryto niezgodne wtyczki (%1$s, %2$s i %3$d inne).
pl[2]: ⚠ Wykryto niezgodne wtyczki (%1$s, %2$s i %3$d innych).

note: translators: %1$s opening link tag %2$s closing link tag.
en: %1$sView and manage%2$s
pl: %1$sZobacz i zarządzaj%2$s

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
pl: ⚠ Wykryto 1 niezgodną wtyczkę (%s).

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names
en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
pl: ⚠ Wykryto 2 niezgodne wtyczki (%1$s i %2$s).

en: High-Performance order storage
pl: Wydajne przechowywanie zamówień

note: translators: %s: number of pending orders.
en: Currently syncing orders... %s pending
pl: Synchronizowanie zamówień… Pozostało: %s

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
pl: Rozwijaj i zatrzymuj klientów dzięki inteligentnej, skutecznej automatyzacji marketingu e-mailowego i SMS-owego oraz skonsolidowanemu widokowi interakcji z klientami.

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
pl: Potwierdzenie zamówienia

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
pl: Nagłówek zamówienia

en: Template used to display the simplified Checkout header.
pl: Szablon używany do wyświetlania uproszczonego nagłówka zamówienia.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
pl: Szablon zamówienia prowadzi użytkowników przez ostatnie kroki procesu zakupu. Pozwala wpisać im dane o wysyłce i dane rozliczeniowe, wybrać metodę płatności i zweryfikować szczegóły zamówienia.

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
pl: Odfiltruj wyniki, w których którekolwiek z podanych pól jest puste

en: Order confirmation
pl: Potwierdzenie zamówienia

note: Translators: %s location name.
en: Collection from <strong>%s</strong>:
pl: Odbiór w <strong>„%s”</strong>:

en: Order number used for display.
pl: Numer zamówienia używany do wyświetlenia.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
pl: Szablon koszyka wyświetla wybrane przez klienta produkty wraz z ich ilościami, cenami i rabatami. Pozwala klientom na przejrzenie ich wyborów przed przejściem do kasy.

note: translators: %1$s = order ID, %2$s = order id, %3$s = error message. translators: %1$d = peoperty name, %2$d = order ID, %3$s = error message.
en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
pl: Błąd podczas ustawiania właściwości '%1$s' dla zamówienia %2$d: %3$s

note: translators: %d user ID.
en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
pl: Użytkownik #%d został usunięty przez WooCommerce zgodnie z ustawieniami przechowywania danych osobowych witryny. Wszelkie treści należące do tego użytkownika zostały zachowane, ale nieprzypisane.

[ctx: block title]
en: Product subsection
pl: Kolekcja Produktów

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
pl: Wyświetl kolekcję produktów z twojego sklepu.

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
pl: Najlepiej oceniane produkty

[ctx: block title]
en: Product Template
pl: Szablon produktu

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
pl: Zawiera elementy blokowe wykorzystywane przy wyświetlaniu produktu.

[ctx: block title]
en: Newest Products
pl: Najnowsze produkty

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
pl: Wyświetl siatkę najnowszych produktów.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
pl: Wyświetl siatkę najlepiej ocenianych produktów.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
pl: Wyświetl średnią ocenę produktu.

[ctx: block title]
en: Product Rating
pl: Ocena produktu

en: Please enter a valid email address.
pl: Wpisz poprawny adres e-mail.

note: translators: %s: Taxonomy name.
en: Invalid taxonomy: %s.
pl: Nieprawidłowa taksonomia: %s.

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
pl: Docieraj do milionów aktywnych klientów za pomocą darmowego wyświetlania produktów w Google i reklam.

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
pl: Automatyczne przeliczanie podatków przy użyciu WooCommerce Tax

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
pl: Automatycznie obliczaj, ile podatku od sprzedaży należy pobrać – według miasta, kraju lub stanu.

en: Create ad campaigns with TikTok
pl: Twórz kampanie reklamowe na TikToku

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
pl: Twórz kampanie reklamowe i dotrzyj do miliarda użytkowników na całym świecie.

en: Showcase your products with Pinterest
pl: Zaprezentuj swoje produkty na Pintereście

en: Reach your customers with MailPoet
pl: Docieraj do swoich klientów przy pomocy MailPoet

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
pl: Zaprezentuj swoje produkty bardzo zaangażowanej publiczności.

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
pl: Wysyłaj e-maile, newslettery i kampanie promocyjne.

en: Attempting to remigrate...
pl: Ponowna próba migracji...

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
pl[0]: Znaleziono %1$d błąd podczas ponownej migracji zamówienia: %2$s. Proszę go zweryfikować.
pl[1]: Znaleziono %1$d błędy podczas ponownej migracji zamówień: %2$s. Proszę je zweryfikować.
pl[2]: Znaleziono %1$d błędów podczas ponownej migracji zamówień: %2$s. Proszę je zweryfikować.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
pl: %s nie jest dostępny dla tego zamówienia – proszę wybrać inną metodę płatności

note: translators: %s is the name of an order type.
en: %s is not a valid order type.
pl: %s nie jest prawidłowym rodzajem zamówienia.

note: translators: %s is the name of a function.
en: %s must be called after the current_screen action.
pl: %s musi zostać wywołana po akcji current_screen.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
pl: Czy krok wtyczek w profilerze rdzenia został pominięty.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
pl: Bezpiecznie przyjmuj płatności i zarządzaj nimi bezpośrednio z kokpitu sklepu

[ctx: status labels]
en: All
pl: Wszystkie

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
pl: Obrazek zastępczy używany do przedstawienia produktów prezentowanych na banerze.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
pl: Obrazek zastępczy używany do przedstawienia produktów prezentowanych na banerze wyróżnionych kategorii. 3 z 3

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
pl: Obrazek zastępczy używany do przedstawienia produktu prezentowanego w sekcji hero.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
pl: Obrazek zastępczy używany do przedstawienia produktu prezentowanego w sekcji hero. 1 z 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
pl: Obrazek zastępczy używany do przedstawienia produktu prezentowanego w sekcji głównej. 2 z 2.

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę metodę wysyłki?

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
pl: Nie można było usunąć metody wysyłki. Spróbuj ponownie.

note: translators: %d refers to the total number of batches processed
en: %d batch processed. | %d batches processed.
pl[0]: Przetworzono %d partię.
pl[1]: Przetworzono %d partie.
pl[2]: Przetworzono %d partii.

[ctx: status labels]
en: Past-due
pl: Termin przekroczony

note: translators: %d refers to the total number of actions deleted
en: %d action deleted. | %d actions deleted.
pl[0]: %d działanie usunięte.
pl[1]: %d działania usunięte.
pl[2]: %d działań usuniętych.

note: translators: 1: provided value 2: provided type.
en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
pl: Oczekiwano liczby całkowitej, ale otrzymano „%1$s” (%2$s).

note: Translators: %s is the exception message.
en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
pl: Nie można było określić prawidłowego czasu granicznego: %s.

note: translators: 1: action ID. 2: status slug.
en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
pl: Nie można zaktualizować stanu akcji %1$d do %2$s.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error deleting an action: %s
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania akcji: %s

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
pl: Obrazek zastępczy używany do przedstawienia produktów prezentowanych na banerze wyróżnionych kategorii. 2 z 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
pl: Obrazek zastępczy używany do przedstawienia produktów prezentowanych na banerze wyróżnionych kategorii. 1 z 3.

en: Verify
pl: Zweryfikuj

en: Please log in to your account to view this order.
pl: Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć to zamówienie.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
pl: Nie mogliśmy zweryfikować podanego adresu e-mail. Proszę spróbować później.

note: translators: 1: opening login link 2: closing login link
en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
pl: Aby zobaczyć tę stronę, musisz %1$ssię zalogować%2$s lub zweryfikować adres e-mail powiązany z tym zamówieniem.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
pl: Blok wyświetlający część „Twój koszyk” bloku tytułu minikoszyka.

[ctx: block keyword]
en: description
pl: opis

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
pl: Wyświetl SKU produktu, kategorie, tagi, itd.

[ctx: block keyword]
en: quantity
pl: ilość

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
pl: Dostępna ilość produktu.

[ctx: block title]
en: Product sale price
pl: Cena promocyjna produktu

[ctx: block title]
en: Product regular price
pl: Regularna cena produktu

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
pl: Liczba produktów w tytule minikoszyka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
pl: Etykieta w tytule minikoszyka

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
pl: Blok wyświetlający część z liczbą produktów bloku tytułu minikoszyka.

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
pl: Dodaj do koszyka z opcjami

[ctx: block description]
en: The product toggle.
pl: Przełącznik produktu.

[ctx: block title]
en: Product toggle control
pl: Przełącznik sterowania produktem

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
pl: Dostępna ilość zapasów produktu

[ctx: block keyword]
en: attributes
pl: atrybuty

[ctx: block title]
en: Product Category Title
pl: Nazwa kategorii produktu

[ctx: block title]
en: Product attributes
pl: Atrybuty produktu

[ctx: block title]
en: Product description
pl: Opis produktu

[ctx: block description]
en: The product description.
pl: Opis produktu.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
pl: Atrybuty produktu.

[ctx: block keyword]
en: by category
pl: według kategorii

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
pl: Pole umożliwiające wybór znaczników produktu.

note: translators: 1 = url of the WooCommerce webhooks settings page
en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
pl: Następnie można je ponownie przypisać do zalogowanego użytkownika, przechodząc do <a href="%1$s">strony ustawień webhooków WooCommerce</a> i ponownie je zapisując.

[ctx: user webhook count]
note: translators: 1 = user id, 2 = user login, 3 = webhooks count
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
pl[0]: Użytkownik #%1$s %2$s utworzył %3$d webhook WooCommerce.
pl[1]: Użytkownik #%1$s %2$s utworzył %3$d webhooków WooCommerce.
pl[2]: Użytkownik #%1$s %2$s utworzył %3$d webhook WooCommerce.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
pl: Dotknięte webhooki WooCommerce <b>nie</b> zostaną usunięte i zostaną przypisane do identyfikatora użytkownika 0.<br/>

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
pl: Jeśli wybrana zostanie opcja "Usuń całą zawartość", dotknięte webhooki WooCommerce <b>nie</b> zostaną usunięte i zostaną przypisane do identyfikatora użytkownika 0.<br/>

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a time in minutes, %2$s is a list of products and quantities.
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
pl: Wstrzymano stan magazynowy na %1$s minut: %2$s

[ctx: held stock note]
note: translators: %d is the remaining order items count.
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
pl[0]: oraz %d pozostały.
pl[1]: oraz %d pozostałe.
pl[2]: oraz %d pozostałych.

note: translators: %s is a user's name.
en: %s has taken over and is currently editing.
pl: %s przejął edycję formularza.

en: Go back
pl: Wróć

en: Take over
pl: Przejmij

note: translators: %s is an order ID.
en: Order %s is locked.
pl: Zamówienie %s jest zablokowane.

note: Translators: %s is the comma-separated list of order types.
en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
pl: Podany typ zamówienia nie pasuje do żadnego zarejestrowanego typu. Zarejestrowane typy zamówień to: %s

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
pl: Co sprawia, że ten produkt jest unikatowy? Jakie są jego najważniejsze funkcje? Wzbogać stronę produktu, dodając treść za pomocą bloków.

note: translators: %s is a user's name.
en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
pl: %s obecnie edytuje to zamówienie. Czy chcesz przejąć kontrolę?

en: %qty% variations added
pl: Dodane warianty: %qty%

en: Log out
pl: Wyloguj się

note: translators: %s is referring to the total of reviews for a product
en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
pl[0]: (%s opinia klienta)
pl[1]: (%s opinie klienta)
pl[2]: (%s opinii klienta)

en: Invalid product slug.
pl: Nieprawidłowy slug produktu.

en: Adding new attribute failed.
pl: Dodawanie nowego atrybutu nie powiodło się.

note: translators: %d: products count
en: %s variations imported | %s variations imported
pl[0]: %s wariant zaimportowany
pl[1]: %s warianty zaimportowane
pl[2]: %s wariantów zaimportowanych

note: translators: Footer powered by text. %1$s being WordPress, %2$s being WooCommerce translators: 1: WordPress link, 2: WooCommerce link
en: Powered by %1$s with %2$s
pl: Obsługiwane przez %1$sa i %2$s

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z określonymi uproszczonymi nazwami. Użyj przecinków do oddzielenia.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
pl: Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

en: Slug of the resource.
pl: Uproszczona nazwa zasobu.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
pl: Blok wyświetlający przycisk zamówienia, gdy minikoszyk jest wypełniony.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
pl: Przycisk „Przejdź do płatności” minikoszyka

[ctx: block keyword]
en: inventory
pl: magazyn

[ctx: block keyword]
en: email
pl: e-mail

[ctx: block keyword]
en: shipping
pl: wysyłka

[ctx: block keyword]
en: image
pl: obrazek

[ctx: block keyword]
en: images
pl: obrazki

[ctx: block keyword]
en: gallery
pl: galeria

[ctx: block description]
en: The product name.
pl: Nazwa produktu.

[ctx: block keyword]
en: name
pl: nazwa

[ctx: block title]
en: Product name
pl: Nazwa produktu

[ctx: block title]
en: Product images
pl: Obrazki produktu

[ctx: block keyword]
en: title
pl: tytuł

[ctx: block keyword]
en: price
pl: cena

[ctx: block keyword]
en: products
pl: produkty

[ctx: block keyword]
en: schedule
pl: harmonogram

[ctx: block keyword]
en: sale
pl: promocja

[ctx: block keyword]
en: dimensions
pl: wymiary

[ctx: block keyword]
en: summary
pl: podsumowanie

[ctx: block keyword]
en: excerpt
pl: zajawka

[ctx: block style label]
en: Fill
pl: Wypełnienie

[ctx: block style label]
en: Outline
pl: Kontur

[ctx: block keyword]
en: group
pl: grupa

[ctx: block keyword]
en: section
pl: sekcja

[ctx: block description]
en: The product sku.
pl: SKU produktu.

[ctx: block keyword]
en: class
pl: klasa

[ctx: block title]
en: Product Reviews
pl: Opinie p produktach

[ctx: block title]
en: Product section
pl: Sekcja produktu

[ctx: block title]
en: Product summary
pl: Podsumowanie produktu

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
pl: Blok wyświetlający przycisk koszyka, gdy minikoszyk jest wypełniony.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
pl: Przycisk „Zobacz koszyk” minikoszyka

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
pl: Kontener ze zwijanymi blokami wewnętrznymi.

[ctx: block title]
en: Collapsible
pl: Zwijany

[ctx: block title]
en: Conditional
pl: Warunki

[ctx: block description]
en: The product tab.
pl: Karta produktu.

[ctx: block title]
en: Product tab
pl: Karta produktu

[ctx: block description]
en: The product summary.
pl: Podsumowanie produktu.

[ctx: block description]
en: The product section.
pl: Sekcja produktu.

[ctx: block title]
en: Product pricing
pl: Ceny produktów

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
pl: Blok ceny produktu z wyświetlaniem waluty.

[ctx: block title]
en: Product text control
pl: Kontrola tekstu produktu

[ctx: block description]
en: The product images.
pl: Obrazki produktów.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
pl: Pole klasy wysyłki produktu.

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
pl: Pole klasy wysyłki produktu

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
pl: Pola wymiarów wysyłki produktu.

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
pl: Pola wymiarów wysyłki produktu

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
pl: Pola sprzedaży harmonogramu produktów.

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
pl: Pola sprzedaży harmonogramu produktów

[ctx: block description]
en: The product radio.
pl: Produkt radiowy.

[ctx: block title]
en: Product radio control
pl: Sterowanie radiowe produktem

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
pl: Zarządzaj minimalną ilością zapasów.

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
pl: Próg poziomu zapasów

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
pl: Kontrolka pola wyboru produktu

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
pl: Kontener renderujący tylko bloki wewnętrzne.

[ctx: block keyword]
en: tab
pl: karta

[ctx: block keyword]
en: checkbox
pl: pole wyboru

[ctx: block keyword]
en: input
pl: wejście

[ctx: block keyword]
en: tag
pl: znacznik

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
pl: Payoneer Checkout to platforma przetwarzania płatności nowej generacji, zapewniająca sprzedawcom na całym świecie rozwiązania i wskazówki, których potrzebują, aby odnieść sukces na dzisiejszym niezwykle konkurencyjnym rynku globalnym.

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
pl: Zip Co - Kup teraz, zapłać później

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
pl: Daj swoim klientom możliwość późniejszej, nieoprocentowanej płatności i obserwuj, jak rośnie twoja sprzedaż.

en: Generate variations
pl: Wygeneruj warianty

en: The following problems were found:
pl: Znaleziono następujące problemy:

note: translators: %s: Category name
en: Visit product category %1$s
pl: Przejdź do kategorii produktu %1$s

en: Is HPOS enabled?
pl: Czy wydajne przechowywanie zamówień jest włączone?

en: HPOS enabled:
pl: Wydajne przechowywanie zamówień jest włączone:

en: Is HPOS sync enabled?
pl: Czy synchronizacja danych wydajnego przechowywania zamówień jest włączona?

en: Download for support
pl: Pobierz dla pomocy technicznej

en: Fees & dimensions
pl: Opłaty i wymiary

en: Order datastore.
pl: Magazyn danych zamówień.

en: Enforce approved download directories?
pl: Egzekwowanie dozwolonych katalogów pobierania?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
pl: Czy sklep jest połączony z WooCommerce.com?

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
pl: Nie ma jeszcze wariantów. Wygeneruj je ze wszystkich dodanych atrybutów lub dodaj nowy wariant ręcznie.

note: translators: %1$s: url for attributes tab, %2$s: url for variable product documentation
en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
pl: Aby wygenerować warianty, dodaj atrybuty w zakładce <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Atrybuty</a>. Upewnij się, że zaznaczono opcję <b>Dla wariantów</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Dowiedz się więcej</a>

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
pl: Lista identyfikatorów dostępnych metod płatności, które można użyć do realizowania zamówienia.

note: translators: %1$s: How to get started? link opening tag. %2$s: How to get started? link closing tag.
en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
pl: Skonfiguruj koszty wysyłki i wprowadź wymiary używane do dokładnych obliczeń stawek. %1$sJak zacząć? %2$s

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
pl: Po zaznaczeniu tej opcji klienci będą mogli kupić tylko 1 przedmiot w jednym zamówieniu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku przedmiotów o ograniczonej ilości, takich jak dzieła sztuki lub wyroby ręcznie robione.

note: translators: %1$s: Inventory settings link opening tag. %2$s: Inventory settings link closing tag.
en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
pl: Skonfiguruj zapasy tego produktu i zarządzaj nimi, w tym statusem i dostępną ilością. %1$sZarządzaj ustawieniami zapasów w sklepie%2$s

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
pl: Zastosuj stawkę podatku, jeśli ten produkt kwalifikuje się do obniżenia lub zwolnienia z podatku. %1$sDowiedz się więcej%2$s

note: translators: %1$s: Images guide link opening tag. %2$s: Images guide link closing tag.
en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
pl: Przeciągnij obrazki, prześlij nowe lub wybierz pliki z biblioteki. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj plików JPEG o rozmiarach 1000 na 1000 pikseli lub większych. %1$sJak przygotować obrazki? %2$s

en: New attribute
pl: Nowy atrybut

en: Create value
pl: Utwórz wartość

en: Add existing
pl: Dodaj istniejący

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
pl: Jeśli usuniesz ten atrybut klienci nie będą mogli kupić niektórych z wariantów tego produktu.

[ctx: block title]
en: Product Details
pl: Szczegóły produktu

[ctx: block title]
en: Related Products
pl: Powiązane produkty

[ctx: block description]
en: Display related products.
pl: Wyświetl produkty powiązane.

[ctx: block title]
en: Product Meta
pl: Metadane produktu

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
pl: Przycisk dodaj do koszyka

en: Shop
pl: Sklep

en: Campaign
pl: Kampania

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon applied: "%s".
pl: Zastosowano kupon: "%s".

en: Cart & Checkout Blocks
pl: Bloki koszyka i zamówienia

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
pl: Szukaj produktów…

en: Optimize for faster checkout
pl: Usprawnia proces składania zamówienia

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
pl: Oszczędzaj czas i pieniądze, drukując etykiety wysyłkowe bezpośrednio z komputera dzięki WooCommerce Shipping. Wypróbuj WooCommerce Shipping za darmo.

en: Available layouts -- single, dual, or both
pl: Dostępne układy - pojedynczy, podwójny lub oba

en: Learn more link .
pl: Dowiedz się więcej odnośnik .

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
pl: Uproszczona nazwa wtyczki używana w https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Array of transaction processors and their images.
pl: Tablica pośredników transakcyjnych i ich obrazków.

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
pl: Zwróć domyślne sugestie partnera wysyłkowego, gdy opcja woocommerce_show_marketplace_suggestions jest ustawiona na no

en: Basic details
pl: Podstawowe informacje

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon removed: "%s".
pl: Usunięto kupon: "%s".

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
pl: Nie znaleziono poszukiwanych produktów.

en: Stock management
pl: Zarządzanie stanem magazynowym

en: Stock management disabled in store settings
pl: Zarządzanie stanem magazynowym jest wyłączone w ustawieniach sklepu

note: translators: %s: url for store settings
en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
pl: Wyłączone w <a href="%s" aria-label="stock management store settings">ustawieniach sklepu</a>.

en: Track stock quantity for this product
pl: Śledź stan magazynowy tego produktu

en: Autodetect
pl: Wykryj automatycznie

en: Character encoding of the file
pl: Kodowanie znaków w pliku

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
pl: Wpisz opcje, spośród których będą mogli wybierać klienci. Np. „Niebieski” lub „Duży”. Użyj „%s” do oddzielenia opcji.

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
pl: Poniższe ustawienia mają zastosowanie do wszystkich wariantów bez włączonego ręcznego zarządzania zapasami.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
pl: Upewnij się, że wpisano nazwę i wartości dla każdego atrybutu.

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
pl: Sortowanie katalogu

[ctx: block title]
en: Product Results Count
pl: Liczba wyników produktu

[ctx: block title]
en: Store Notices
pl: Powiadomienia sklepu

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
pl: Okruszki sklepu

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
pl: Galeria obrazków produktu

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
pl: Wyświetl obrazki produktu.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
pl: Pozwól klientom zmieniać kolejność sortowania produktów.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
pl: Wyświetl liczbę produktów na stronie archiwum lub stronie wyników wyszukiwania.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
pl: Wyświetla powiadomienia z WooCommerce lub rozszerzeń dla kupujących.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
pl: Pozwól klientom śledzić ich lokalizację w sklepie i nawigować z powrotem do stron nadrzędnych.

en: Save money
pl: Oszczędzaj pieniądze

en: Save time
pl: Oszczędzaj czas

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: 30-day free trial
pl: 30-dniowy bezpłatny okres próbny

en: Date Type
pl: Rodzaj daty

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
pl: Pole daty w bazie danych używane w raportach przychodów i zamówień

en: Free shipping platform
pl: Darmowa platforma wysyłkowa

en: Powerful yet easy-to-use solution:
pl: Wszechstronne, ale łatwe w użyciu rozwiązanie:

en: Optimize your full shipping process:
pl: Zoptymalizuj swój proces wysyłki:

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
pl: Automatycznie importuj informację z zamówienia, aby szybko wydrukować etykiety.

en: Access competitive shipping prices
pl: Dostęp do konkurencyjnych cen wysyłki

en: Automated, real-time order import
pl: Zautomatyzowany import zamówień w czasie rzeczywistym

en: Direct access to leading carriers
pl: Bezpośredni dostęp do wiodących przewoźników

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
pl: Informuj swoich klientów za pomocą powiadomień o śledzeniu.

en: Quickly bulk print labels
pl: Szybkie masowe drukowanie etykiet

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
pl: Szukaj najlepszych stawek za wysyłkę i uzyskaj dostęp do wstępnie wynegocjowanych zniżek.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
pl: Brakuje Ci wymaganych argumentów karty formularza produktu WooCommerce: : %1$s

en: Invalid parameter.
pl: Nieprawidłowy parametr.

note: translators: %s: List of invalid parameters.
en: Invalid parameter(s): %s
pl: Nieprawidłowe parametry: %s

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
pl: Dodaj informacje opisujące produkt, takie jak „Materiał” czy „Marka”, których klienci będą mogli używać do wyszukiwania tego produktu w sklepie.

[ctx: block title]
en: Customer account
pl: Konto klienta

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
pl: Wyświetl opcje i stawki wysyłkowe w twoim sklepie.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
pl: Wybierz między wysyłką, a odbiorem osobistym.

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
pl: Blok umożliwiający klientom logowanie się i wylogowywanie się z konta w sklepie.

en: Pickup details
pl: Szczegóły odbioru

[ctx: block title]
en: Pickup Method
pl: Metoda odbioru

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
pl: Pokazuje miejsca odbioru osobistego.

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart.
en: Reduce quantity of %s
pl: Zmniejsz ilość %s

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Increase quantity of %s
pl: Zwiększ ilość %s

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s is the product name translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Remove %s from cart
pl: Usuń %s z koszyka

en: Only shipping
pl: Tylko wysyłka

en: Product and shipping
pl: Produkt i wysyłka

en: Charge sales tax on
pl: Naliczaj podatek od sprzedaży od

en: Don't charge tax
pl: Nie naliczaj podatku

en: New product editor
pl: Nowy edytor produktu

en: Try the new product editor (Beta)
pl: Wypróbuj nowy edytor produktu (Beta)

note: translators: 1: missing class name.
en: %1$s class does not exist.
pl: Klasa %1$s nie istnieje.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
pl: Liczba problemów/błędów kanału (np. błędy związane z kontem, problemy z synchronizacją produktów, itp.).

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
pl: Przepraszamy, nie możesz zobaczyć kanałów marketingowych.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
pl: Brak uprawnienia do pobierania danych formularza produktu.

note: translators: 1: line break tag.
en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
pl: %1$s Ta nawigacja będzie wkrótce niedostępna na czas wdrażania koniecznych usprawnień.
    									Jeśli ją teraz wyłączysz, nie będzie można włączyć jej ponownie.

note: translators: 1: child product ID 2: parent product ID.
en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
pl: Nie można załadować produktu podrzędnego %1$d podczas dostosowywania uprawnień pobierania dla produktu %2$d.

note: translators: %s is a meta_query key.
en: Invalid meta_query clause key: %s.
pl: Nieprawidłowy klucz klauzuli meta_query: %s.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
pl: Brakuje Ci wymaganych argumentów sekcji formularza produktu WooCommerce: %1$s

note: translators: 1: Item type 2: Duplicate registered item id.
en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
pl: Próbowałeś zarejestrować zduplikowany formularz %1$s z formularza WooCommerce: %2$s

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
pl: Brakuje Ci wymaganych argumentów pola formularza produktu WooCommerce: %1$s

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
pl: Kanał marketingowy nie może zostać zarejestrowany, ponieważ istnieje już kanał zarejestrowany z tą samą nazwą uproszczoną!

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
pl: Określona kategoria rekomendacji jest nieprawidłowa. Dozwolone wartości: "kanały", "rozszerzenia".

en: async
pl: asynchronicznie

en: My Account
pl: Moje konto

en: Path to the channel icon.
pl: Ścieżka do ikonki kanału.

en: Description of the marketing channel.
pl: Opis kanału marketingowego.

en: Name of the marketing channel.
pl: Nazwa kanału marketingowego.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
pl: Adres URL obrazka/ikonki rodzaju kampanii.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
pl: Czy kanał marketingowy jest skonfigurowany.

en: Title of the marketing campaign.
pl: Tytuł kampanii marketingowej.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
pl: Unikatowy identyfikator kampanii marketingowej.

en: Cost of the marketing campaign.
pl: Koszt kampanii marketingowej.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
pl: Unikatowy identyfikator rodzaju kampanii marketingowej.

en: Name of the marketing campaign type.
pl: Nazwa rodzaju kampanii marketingowej.

en: Description of the marketing campaign type.
pl: Opis rodzaju kampanii marketingowej.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
pl: Unikatowy identyfikator kanału marketingowego, do którego należy ta kampania.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
pl: Kanał marketingowy, do którego należy ten rodzaj kampanii.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
pl: Unikatowy identyfikator kanału marketingowego, do którego należy ten rodzaj kampanii.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
pl: Nazwa kanału marketingowego, do którego należy ten rodzaj kampanii.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
pl: Identyfikator wysyłanej paczki. Pozostaw puste, aby zastosować do wszystkich paczek.

en: Pickup location
pl: Miejsce odbioru

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
pl: Pozwól klientom wybrać odbiór osobisty podczas składania zamówienia.

en: Pickup address
pl: Adres odbioru

en: Optional cost to charge for local pickup.
pl: Opcjonalny koszt do naliczenia za odbiór osobisty.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
pl: Jeśli zdefiniowano koszt, określa czy jest opodatkowany.

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipment %d
pl: Paczka %d

en: Permalink template for the product.
pl: Szablon bezpośredniego odnośnika do produktu.

en: Slug automatically generated from the product name.
pl: Uproszczona nazwa została automatycznie wygenerowana na podstawie nazwy produktu.

en: Invalid Rate ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator stawki.

en: URL to the campaign management page.
pl: Adres URL strony zarządzania kampanią.

note: translators: %s is file path.
en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
pl: Nie można utworzyć lub zapisać pliku %s podczas eksportu CSV. Sprawdź uprawnienia pliku.

note: translators: 1) is the number of affected actions, 2) is a link to an admin screen.
en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
pl[0]: <strong>Harmonogram akcji:</strong> Znaleziono %1$d <a href="%2$s">akcję z przekroczonym terminem</a>. Coś może być nie tak. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Przeczytaj dokumentację &raquo;</a>
pl[1]: <strong>Harmonogram akcji:</strong> Znaleziono %1$d <a href="%2$s">akcje z przekroczonym terminem</a>. Coś może być nie tak. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Przeczytaj dokumentację &raquo;</a>
pl[2]: <strong>Harmonogram akcji:</strong> Znaleziono %1$d <a href="%2$s">akcji z przekroczonym terminem</a>. Coś może być nie tak. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Przeczytaj dokumentację &raquo;</a>

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
pl: Jeśli włączysz tę opcję, ta metoda pojawi się w bloku zamówienia.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
pl: Częściowe dopasowanie JSON nie jest obsługiwane w Twoim środowisku. Sprawdź wersję MySQL/MariaDB.

note: translators: 1: action hook.
en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
pl: Zaplanowana akcja dla %1$s nie zostanie wykonana, ponieważ nie zarejestrowano żadnych wywołań zwrotnych.

note: translators: %s: provided value type
en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
pl: Typ wartości dla częściowego dopasowania JSON nie jest obsługiwany. Musi być liczbą całkowitą, wartością logiczną, wartością podwójną lub ciągiem znaków. Podano typ %s.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
pl: Wydaje się, że to działanie stale kończy się niepowodzeniem. Nowa instancja nie zostanie zaplanowana.

note: translators: %d is an id.
en: Unable to release actions from claim id %d.
pl: Nie można zwolnić działań z roszczenia o identyfikatorze %d.

en: Unknown partial args matching value.
pl: Nieznane częściowe argumenty pasujące do wartości.

en: Status of the marketing channel's product listings.
pl: Status list produktów kanału marketingowego.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
pl: Adres URL do strony ustawień lub odnośnik do ukończenia konfiguracji/wprowadzenia, jeśli kanał nie został jeszcze skonfigurowany.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
pl: Unikalny ciąg identyfikatora dla rozszerzenia kanału marketingowego, znany również jako nazwa uproszczona wtyczki.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
pl: Adres URL strony tworzenia kampanii dla tego typu kampanii.

[ctx: shipping country prefix]
en: to
pl: do

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
pl: do

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
pl: Sterowanie aktywnymi filtrami

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
pl: Podsumuj ten produkt w 1-2 krótkich zdaniach. Pokażemy je na górze strony produktu.

en: Manage individual product combinations created from options.
pl: Zarządzaj indywidualnymi kombinacjami produktu, utworzonymi na podstawie jego opcji.

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
pl: Dziękujemy za zamówienie. Jest ono wstrzymane do czasu potwierdzenia otrzymania płatności.

note: translators: %1$d order ID.
en: Unable to load the post record for order %1$d
pl: Nie można załadować rekordu wpisu dla zamówienia %1$d

note: translators: 1: method name.
en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
pl: Usługa %1$s została wywołana, ale nie zarejestrowano żadnych typów zleceń: mogła zostać wywołana zbyt wcześnie.

note: translators: %s is a custom order type.
en: Invalid order type: %s.
pl: Niepoprawny typ zamówienia: %s.

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
pl: Produkty wg atrybutu

en: Displays products filtered by an attribute.
pl: Wyświetla produkty przefiltrowane wg atrybutu.

en: Order type mismatch.
pl: Niezgodność typów zamówienia.

note: translators: %d order ID.
en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
pl: Próbowano ustalić adres URL edycji zamówienia %d, jednak takie zamówienie nie istnieje.

en: The product creation screen is easy to use.
pl: Ekran tworzenia produktu jest łatwy w użyciu.

en: The order details screen is easy to use.
pl: Ekran szczegółów zamówienia jest łatwy w użyciu.

en: The settings screen is easy to use.
pl: Ekran ustawień jest łatwy w użyciu.

en: Product attributes are easy to use.
pl: Atrybuty produktów są łatwe w użyciu.

en: The product tag details screen is easy to use.
pl: Ekran szczegółów tagu produktu jest łatwy w użyciu.

en: The product category details screen is easy to use.
pl: Ekran szczegółów kategorii produktu jest łatwy w użyciu.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
pl: Funkcjonalność ekranu ustawień spełnia moje oczekiwania.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
pl: Funkcjonalność ekranu tworzenia produktu spełnia moje oczekiwania.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
pl: Funkcjonalność ekranu szczegółów zamówienia spełnia moje oczekiwania.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
pl: Funkcjonalność ekranu szczegółów kategorii produktu spełnia moje oczekiwania.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
pl: Funkcjonalność ekranu szczegółów tagu produktu spełnia moje oczekiwania.

en: The product import process meets my needs.
pl: Proces importu produktów spełnia moje oczekiwania.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
pl: Funkcjonalność atrybutów produktów spełnia moje oczekiwania.

en: The product update process meets my needs.
pl: Proces aktualizowania produktów spełnia moje oczekiwania.

en: The search's functionality meets my needs.
pl: Funkcjonalność wyszukiwania spełnia moje oczekiwania.

en: The product update process is easy to complete.
pl: Proces aktualizowania produktu jest łatwy do wykonania.

en: The product import process is easy to complete.
pl: Proces importowania produktów jest łatwy do wykonania.

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
pl: To usunie własne tabele zamówień. Aby utworzyć je ponownie, włącz funkcję "Wydajne przechowywanie zamówień" (na stronie Ustawienia > Zaawansowane > Funkcje).

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
pl: To usunie własne tabele zamówień. Tabele mogą być usunięte tylko jeśli "Wydajne przechowywanie zamówień" oraz synchronizacja są wyłączone (na stronie Ustawienia > Zaawansowane > Funkcje).

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
pl: Zaprezentuj swoje produkty użytkownikom Pinteresta, którzy szukają pomysłów i przedmiotów do kupienia.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
pl: Funkcja wyszukiwania w WooCommerce jest łatwa w użyciu.

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product updated. %1$sView Product%2$s
pl: Produkt został zaktualizowany. %1$sZobacz produkt%2$s

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product published. %1$sView Product%2$s
pl: Produkt został opublikowany. %1$sZobacz produkt%2$s

note: translators: %1$s: maximum file size
en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
pl: Najlepiej używać plików JPEG lub PNG o rozmiarach 1000 na 1000 pikseli lub większych. Maksymalna wielkość dodawanych plików: %1$s.

en: Chernihivshchyna
pl: Obwód czernihowski

en: Cherkashchyna
pl: Obwód czerkaski

en: Khmelnychchyna
pl: Obwód chmielnicki

en: Khersonshchyna
pl: Obwód chersoński

en: Kharkivshchyna
pl: Obwód charkowski

en: Ternopilshchyna
pl: Obwód tarnopolski

en: Sumshchyna
pl: Obwód sumski

en: Rivnenshchyna
pl: Obwód rówieński

en: Poltavshchyna
pl: Obwód połtawski

en: Odeshchyna
pl: Obwód odeski

en: Mykolayivschyna
pl: Obwód mikołajowski

en: Lvivshchyna
pl: Obwód lwowski

en: Crimea
pl: Krym

en: Kyiv
pl: Kijów

en: Kyivshchyna
pl: Obwód kijowski

en: Kirovohradschyna
pl: Obwód kirowohradzki

en: Sevastopol
pl: Sewastopol

en: Vinnychchyna
pl: Obwód winnicki

en: Luhanshchyna
pl: Obwód ługański

en: Dnipropetrovshchyna
pl: Obwód dniepropetrowski

en: Donechchyna
pl: Obwód doniecki

en: Zhytomyrshchyna
pl: Obwód żytomierski

en: Zakarpattia
pl: Obwód zakarpacki

en: Zaporizhzhya
pl: Obwód zaporoski

en: Volyn
pl: Obwód wołyński

en: Prykarpattia
pl: Obwód iwanofrankiwski

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
pl: Sterowanie filtrem wg oceny

en: Product Filters
pl: Filtry produktów

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: When out of stock
pl: Gdy brak w magazynie

en: Allow purchases
pl: Pozwalaj na zakup

en: Allow purchases, but notify customers
pl: Pozwalaj na zakup, ale poinformuj klientów

en: Don't allow purchases
pl: Nie pozwalaj na zakup

en: Search or create categories…
pl: Wyszukaj lub utwórz kategorie…

en: Add prices
pl: Dodaj ceny

en: Add price
pl: Dodaj cenę

en: Add price to all variations that don't have a price
pl: Dodaj ceny do wszystkich wariantów, które ich nie mają

en: Learn more here
pl: Dowiedz się więcej tutaj

en:  says
pl:  pisze

en: HPOS data sync enabled:
pl: Synchronizacja danych wydajnego przechowywania zamówień włączona:

en: Order datastore:
pl: Magazyn danych zamówień:

en: Datastore currently in use for orders.
pl: Obecnie używany magazyn danych dla zamówień.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
pl: Lista atrybutów (terminów taksonomii) przypisanych do tego produktu. W przypadku produktów z wariantami są one zmapowane z wariantami (zobacz pole `variations`).

en: Is data sync enabled for HPOS?
pl: Czy synchronizacja danych wydajnego przechowywania zamówień jest włączona?

note: translators: %s: Payment provider name.
en: We recently asked you if you wanted more information about %s. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
pl: Niedawno zapytaliśmy cię, czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat %s. Prowadź swoją działalność i zarządzaj płatnościami w jednym miejscu dzięki rozwiązaniu stworzonemu i obsługiwanym przez WooCommerce.

en: You may be interested in…
pl: Zobacz inne równie interesujące…

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
pl: Sterowanie filtrem wg atrybutu

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
pl: Pozwól klientom filtrować siatkę produktów wg oceny.

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
pl: Sterowanie filtrem wg ceny

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
pl: Sterowanie filtrem wg stanu magazynowego

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
pl: Pokazuje produkty sprzedaży krzyżowej.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
pl: Koszyk produktu sprzedaży krzyżowej

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
pl: Pokazuje blok sprzedaży krzyżowej.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
pl: Koszyk sprzedaży krzyżowej

en: Product quantity
pl: Ilość produktu

en: Manage WooCommerce features
pl: Zarządzaj funkcjami WooCommerce

note: translators: %s = name of a WooCommerce feature
en: Incompatible with '%s'
pl: Niezgodne z "%s"

en: Incompatible with WooCommerce features
pl: Niezgodne z funkcjami WooCommerce

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
pl: ⚠ Ta wtyczka jest niezgodna z włączonymi funkcjami WooCoomerce '%1$s' i '%2$s', nie powinna być włączona.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
pl: ⚠ Ta wtyczka jest niezgodna z włączonymi funkcjami WooCoomerce '%1$s', '%2$s' oraz %3$d innymi, nie powinna być włączona.

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
pl: <a href='%1$s'>Zobacz wszystkie wtyczki</a> - <a href='%2$s'>Zarządzaj funkcjami WooCommerce</a>

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
pl: WooCommerce wykrył, że kilka twoich włączonych wtyczek jest niezgodnych z obecnie włączonymi funkcjami WooCommerce. Proszę <a>sprawdzić szczegóły</a>.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
pl: Wyświetlasz włączone wtyczki, które są niezgodne z obecnie włączonymi funkcjami WooCommerce.

note: translators: %s is a feature name.
en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
pl: Wyświetlasz włączone wtyczki, które są niezgodne z funkcją "%s".

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
pl: ⚠ Ta wtyczka jest niezgodna z włączoną funkcją WooCommerce "%s", nie powinna być włączona.

en: Experimental features
pl: Funkcje eksperymentalne

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
pl: Te funkcje są eksperymentalne, bądź nie w pełni ukończone. Włączasz je na własne ryzyko!

en: WooCommerce Admin has been disabled
pl: WooCommerce Admin został wyłączony

note: translators: 1: class::method 2: before_woocommerce_init
en: %1$s should be called inside the %2$s action.
pl: Metoda %1$s powinna być wywoływana w akcji %2$s.

en: Missing table info for query arg.
pl: Brakuje informacji o tabeli dla argumentów zapytania.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
pl: Twórz kampanie reklamowe i docieraj do miliarda użytkowników na całym świecie z pomocą %1$sTikToka dla WooCommerce%2$s

en: No orders were synced.
pl: Żadne zamówienie nie zostało zsynchronizowane.

en: Sync completed.
pl: Synchronizacja ukończona.

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
pl: Polecenie migracji jest przestarzałą praktyką. Zamiast tego, proszę użyć `sync`.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
pl: Wyróżnij produkt lub wariant.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
pl: Pozwól klientom filtrować siatkę produktów wg stanu magazynowego.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
pl: Pozwól klientom filtrować siatkę produktów wybierając przedział cenowy.

[ctx: block title]
en: Filter Block
pl: Blok filtra

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
pl: Zawiera bloki wyświetlające zawartość minikoszyka.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
pl: Pozwól klientom filtrować siatkę produktów wybierając jeden lub wiele atrybutów, takich jak kolor.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
pl: Wyświetl włączone filtry.

note: translators: %s: Notification code translators: %s attribute name.
en: Select %s
pl: Wybierz %s

en: Jetpack is not connected.
pl: Jetpack nie jest podłączony.

en: Get the free WooCommerce mobile app
pl: Pobierz darmową aplikację mobilną WooCommerce

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sManage the order%2$s with the app.
pl: %1$sZarządzaj zamówieniem%2$s w aplikacji.

en: Registers whether the note is read or not
pl: Zapisuje informacje, czy notatka została przeczytana, czy nie

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
pl: Realizuj swoje zamówienia w biegu. %1$sPobierz aplikację mobilną%2$s.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
pl: Czy kraj sklepu został ustawiony przez proces instalacji.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
pl: Zamówienie %1$d nie może zostać przywrócone z kosza: zostało już przywrócone ze statusem "%2$s".

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
pl: Coś poszło nie tak przy próbie przywrócenia zamówienia %d z kosza. Nie można było go przywrócić.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
pl: Poprzedni status zamówienia %1$d ("%2$s") jest nieprawidłowy. Nie można było go przywrócić.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
pl: Poprzedni status zamówienia %1$d ("%2$s") jest nieprawidłowy. Zamiast tego przywrócono je do statusu "oczekujące".

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
pl: %1$sŁatwo przyjmuj płatności%2$s od swoich klientów gdziekolwiek jesteś, w swojej aplikacji mobilnej.

en: Open in browser
pl: Otwórz w przeglądarce

en: Your store is already connected.
pl: Twój sklep jest już połączony.

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
pl: Otwieraj pliki do pobrania w przeglądarce, zamiast zapisywania ich na urządzeniu.

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Invalid password. Generate a new one from %s.
pl: Hasło nieprawidłowe. Wygeneruj nowe na stronie %s.

en: Connection password:
pl: Hasło połączenia:

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
pl: Klienci wciąż mogą zapisywać pliki na swoim urządzeniu, ale domyślnie plik otworzy się zamiast pobrać (nie działa przy przekierowaniach).

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
pl: Jeżeli nie masz hasła do aplikacji (to nie jest hasło do konta), wygeneruj hasło na stronie %s

en: Limit meta_data to specific keys.
pl: Ogranicz metadane do wybranych kluczy.

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
pl: Upewnij się, że metadane wykluczają określone klucze.

en: Unsupported argument type provided as value.
pl: Jako wartość podano niewspierany rodzaj argumentu.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
pl: Podsumuj ten produkt w 1-2 krótkich zdaniach. Pokażemy je na górze strony produktu.

en: Empty Mini-Cart Message
pl: Wiadomość w pustym minikoszyku

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
pl: Czy na pewno chcesz odłączyć swój sklep od WooCommerce.com?

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
pl: Twój sklep nie jest połączony z WooCommerce.com. Uruchom polecenie `wp wc com connect`.

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
pl: Opisz ten produkt. Co czyni go unikatowym? Jakie są jego najważniejsze funkcje?

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
pl: Typy produktów definiują szczegóły produktu i atrybuty, takie jak pliki do pobrania, czy warianty. Są również używane w statystykach i przy zarządzaniu magazynem.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
pl: <b>Z wariantami –</b> produkt z wariantami, którego każdy z nich może posiadać inne SKU, cenę, stan magazynowy, itp. Przykładowo T-shirt dostępny w różnych kolorach i/lub rozmiarach.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
pl: <b>Zewnętrzny/afiliacyjny –</b> taki, który prezentujesz i opisujesz w swojej witrynie, ale jest sprzedawany gdzie indziej.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
pl: <b>Grupowy –</b> zbiór powiązanych ze sobą produktów prostych, którego każdy z nich można kupić z osobna. Przykładowo zestaw sześciu szklanek.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
pl: <b>Prosty –</b> sprawdza się w znakomitej większości przypadków produktów, jakie możesz sprzedawać. Produkty proste są wysyłane i nie posiadają opcji do wyboru. Przykładowo książka.

en: Sofia District
pl: Obwód sofijski

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
pl: Wyświetlaj produkty ze sklepu w układzie siatki.

[ctx: block title]
en: Products by Category
pl: Produkty wg kategorii

[ctx: block title]
en: Product Categories List
pl: Lista kategorii produktów

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
pl: Wyświetl siatkę produktów na podstawie wybranych kategorii.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
pl: Wyświetl siatkę najczęściej kupowanych produktów.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
pl: Pokaż wszystkie kategorie produktów jako listę lub listę rozwijaną.

[ctx: block title]
en: All Products
pl: Wszystkie produkty

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
pl: Najczęściej kupowane produkty

en: City:
pl: Miejscowość:

en: Postcode / ZIP:
pl: Kod pocztowy:

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego elementu, ponieważ znajduje się on w koszu. Proszę przywrócić go, a następnie spróbować ponownie.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
pl: Te informacje zostaną wyświetlone na stronie produktu, stronach kategorii, a także w mediach społecznościowych i wynikach wyszukiwania.

en: Product Details
pl: Szczegóły produktu

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
pl: Prezentuj produkty i twórz reklamy na Facebooku i Instagramie.

en: Value
pl: Wartość

en: Add Custom Field
pl: Dodaj własne pole

en: Custom Fields
pl: Własne pola

note: translators: 1: opening documentation tag 2: closing documentation tag.
en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
pl: Własne pola są używane w celu dodania do zamówień dodatkowych danych, które można później %1$swykorzystać w motywie%2$s.

en: Key
pl: Klucz

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
pl: Próbujesz edytować zamówienie, które nie istnieje. Być może zostało ono usunięte?

note: Translators: %s is a table identifier.
en: Invalid table id: %s.
pl: Nieprawidłowy identyfikator tabeli: %s.

en: Thumbnail image
pl: Miniatura

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
pl: Nieprawidłowe identyfikatory zamówień podczas wywołania read_multiple()

note: translators: %s is a table name.
en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
pl: Nie można użyć ponownie aliasu "%s" w OrdersTableQuery.

note: translators: %s is a table name.
en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
pl: %s nie może być użyty jako alias tabeli w OrdersTableQuery

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
pl: Prezentuj produkty i twórz reklamy na Facebooku i Instagramie za pomocą <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebooka dla WooCommerce</a>

en: Enter new
pl: Wpisz nową

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
pl: Dzięki WooPayments możesz bezpiecznie akceptować główne karty, Apple Pay i płatności w ponad 100 walutach - bez kosztów konfiguracji i opłat miesięcznych - a teraz możesz akceptować płatności osobiste za pomocą aplikacji mobilnej Woo.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
pl: Dzięki Płatnościom WooCommerce można bezpiecznie akceptować główne karty, Apple Pay i płatności w ponad 100 walutach. Śledź przepływ gotówki i zarządzaj cyklicznymi dochodami bezpośrednio z panelu sterowania swojego sklepu. To wszystko bez kosztów konfiguracji i opłat miesięcznych.

en: Country / region
pl: Kraj / region

en: Add New Custom Field:
pl: Utwórz własne pole:

en: You do not have permission to edit this order.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień, by edytować to zamówienie.

en: You don't have permission to create a new order.
pl: Nie posiadasz uprawnień do dodania nowego zamówienia.

en: 1 term
pl: 1 taksonomia

note: translators: %s: Total count of terms available for the attribute
en: %s terms
pl: %s taksonomii

en: Displays your products.
pl: Wyświetla twoje produkty.

en: Displays a single product.
pl: Wyświetla pojedynczy produkt.

en: Payment method is missing.
pl: Brak metody płatności.

en: Order status is missing.
pl: Brak statusu zamówienia.

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
pl: Brak daty, godziny, minuty i/lub sekundy zamówienia.

note: translators: %d is an order ID.
en: Could not find classname for order ID %d
pl: Nie można było znaleźć nazwy klasy dla zamówienia o identyfikatorze %d

en: List of cross-sells items related to cart items.
pl: Lista produktów "Cross-sell" związanych z pozycjami koszyka.

en: Displays products filtered by a category.
pl: Wyświetla produkty przefiltrowane wg kategorii.

en: Displays search results for your store.
pl: Wyświetla wyniki wyszukiwania.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
pl: Zwraca domyślne rekomendacje płatności, gdy opcje woocommerce_show_marketplace_suggestions i woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden są ustawione na nie

note: translators: %s: file name.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
pl: Nie można zarejestrować pliku „%s” jako wzorca blokowego (brak pola „uproszczona nazwa”)

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
pl: Nie można zarejestrować pliku „%1$s” jako wzorca blokowego (nieprawidłowa uproszczona nazwa „%2$s”)

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
pl: Nie można zarejestrować pliku „%s” jako wzorca blokowego (brak pola „tytuł”)

note: translators: 1: Comma-separated terms list, 2: how many terms are hidden
en: %1$s... (%2$s more)
pl: %1$s… (%2$s więcej)

en: Displays products filtered by a tag.
pl: Wyświetla produkty przefiltrowane wg znacznika.

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania produktów

[ctx: Template name]
en: Products by Category
pl: Produkty wg kategorii

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
pl: Katalog produktów

[ctx: Template name]
en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Wow your shoppers
pl: Zachwycaj swoich klientów

en: Review shipping options
pl: Zweryfikuj opcje wysyłki

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
pl[0]: Zmieniono status %s zamówienia.
pl[1]: Zmieniono status %s zamówień.
pl[2]: Zmieniono status %s zamówień.

en: Could not create order in posts table.
pl: Nie można było utworzyć zamówienia w tabeli wpisów.

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: Order date
en: M d, Y @ h:i A
pl: Y-m-d H:i

en: Order status changed by bulk edit.
pl: Status zamówienia zmieniony przez hurtową edycję.

note: translators: %s: is referring to the plugin's name.
en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
pl: Wtyczka %1$s została wyłączona, ponieważ najnowsze usprawniania są od teraz zawarte we wtyczce %2$s.

en: Print at home
pl: Drukuj w domu

en: Discounted rates
pl: Preferencyjne stawki

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
pl: Wybierz domyślną wartość formularza jeśli chcesz, aby konkretny wariant był zaznaczony od razu kiedy użytkownik przechodzi na stronę produktu.

en: Buy postage when you need it
pl: Opłacaj przesyłkę gdy jest taka potrzeba

en: No need to wonder where that stampbook went.
pl: Brak zmartwień o znaczki.

note: translators: %s is a table name.
en: Could not persist order to database table "%s".
pl: Nie można było zapisać zamówienia w tabeli bazy danych "%s".

en: A valid event name must be specified.
pl: Należy określić prawidłową nazwę zdarzenia.

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
pl: Wybierz zamówienie, a następnie opłać, wydrukuj, zapakuj i wyślij.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the number of processed orders and %3$d is the execution time in seconds.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
pl: Partia %1$d (%2$d zamówień) ukończona w %3$d sekund

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
pl: Szablon służący do wyświetlania szuflady minikoszyka.

en: A valid prop name must be specified
pl: Należy określić prawidłową nazwę właściwości

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
pl: Mini-koszyk

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
pl: Produkty wg znacznika

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
pl: Zaznacz, aby pozwalać klientom na zakup tylko 1 sztuki w zamówieniu. Szczególnie przydatne w przypadku produktów o ograniczonej ilości, na przykład dzieł sztuki lub rękodzieła.

en: Limit purchases to 1 item per order
pl: Ogranicz zakupy do 1 sztuki w zamówieniu

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: date
en: M d, Y @ h:i A
pl: Y-m-d H:i

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
pl: Ręcznie wybrane produkty

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
pl: Ręcznie wybrane produkty

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
pl: Wyświetl siatkę produktów z wybranymi atrybutami.

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
pl: Produkty wg atrybutu

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
pl: Wyświetl wybrane ręcznie produkty w formie siatki.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
pl: Wyświetl siatkę produktów z wybranymi znacznikami.

[ctx: block title]
en: Products by Tag
pl: Produkty wg znacznika

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review | %s Reviews
pl[0]: %s opinia
pl[1]: %s opinie
pl[2]: %s opinii

en: Filter by review type
pl: Filtruj wg typu opinii

en: Error: Please type your reply text.
pl: Błąd: Proszę wpisać treść opinii.

en: Error: Please type your review text.
pl: Błąd: Proszę wpisać treść opinii.

en: Author
pl: Autor

en: Select review
pl: Wybierz opinię

en: No reviews found.
pl: Nie znaleziono opinii.

[ctx: column name]
en: Submitted on
pl: Opublikowano

[ctx: column name]
en: Review
pl: Opinia

[ctx: review]
en: Mark as spam
pl: Oznacz jako spam

en: Reply
pl: Odpowiedź

en: Quick Edit
pl: Szybka edycja

[ctx: review]
en: Not spam
pl: Nie spam

en: Search Reviews
pl: Szukaj opinii

en: Product reviews have moved!
pl: Opinie o produktach zostały przeniesione!

en: Visit new location
pl: Przejdź do nowej lokalizacji

en: Approve this review
pl: Zatwierdź tę opinię

en: Mark this review as spam
pl: Oznacz tę opinię jako spam

[ctx: verb]
note: translators: "Mark as spam" link.
en: Spam
pl: Oznacz jako spam

en: Restore this review from the spam
pl: Przywróć tę opinię ze spamu

en: Edit this review
pl: Edytuj tę recenzję

en: Quick edit this review inline
pl: Szybka edycja opinii

en: Reply to this review
pl: Odpowiedz na tę opinię

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: No reviews
pl: Brak opinii

en: No pending reviews
pl: Brak opinii oczekujących na moderację

en: All dates
pl: Wszystkie daty

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
pl: Przepraszamy, musisz się zalogować, aby móc odpowiadać na opinie.

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Kosz <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Kosz <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Kosz <span class="count">(%s)</span>

en: No reviews awaiting moderation.
pl: Brak opinii oczekujących na moderację.

note: translators: %s: Parent review link with review author name.
en: In reply to %s.
pl: W odpowiedzi do %s.

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s review | %s reviews
pl[0]: %s opinia
pl[1]: %s opinie
pl[2]: %s opinii

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s approved review | %s approved reviews
pl[0]: %s zaakceptowana opinia
pl[1]: %s zaakceptowane opinie
pl[2]: %s zaakceptowanych opinii

en: No approved reviews
pl: Brak zaakceptowanych opinii

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
pl: Błąd: Nie można odpowiadać na opinie do szkiców produktów.

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zatwierdzono <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zatwierdzono <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zatwierdzono <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Trash
pl: Kosz

[ctx: review]
en: Not Spam
pl: To nie jest spam

note: translators: 1: number representing a rating
en: %1$d out of 5
pl: %1$d z 5

en: Empty Spam
pl: Usuń cały spam

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: All ratings
pl: Wszystkie oceny

en: Filter by review rating
pl: Filtruj wg typu oceny

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
pl[0]: %s opinia oczekuje na moderację
pl[1]: %s opinie oczekują na moderację
pl[2]: %s opinii oczekuje na moderację

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review approved | %s reviews approved
pl[0]: %s opinia zatwierdzona
pl[1]: %s opinie zatwierdzone
pl[2]: %s opinii zatwierdzonych

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
pl[0]: %s opinia odrzucona
pl[1]: %s opinie odrzucone
pl[2]: %s opinii odrzuconych

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
pl[0]: %s opinia została oznaczona jako spam.
pl[1]: %s opinie zostały oznaczone jako spam.
pl[2]: %s opinii zostało oznaczonych jako spam.

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s pending review | %s pending reviews
pl[0]: %s oczekująca opinia
pl[1]: %s oczekujące opinie
pl[2]: %s oczekujących opinii

note: translators: %s: Star rating (1-5).
en: %s-star rating
pl: Ocenianie %s-gwiazdkowe

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
pl[0]: %s opinia została przeniesiona do kosza.
pl[1]: %s opinie zostały przeniesione do kosza.
pl[2]: %s opinii zostało przeniesionych do kosza.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
pl: Opiniami o produktach można od teraz zarządzać na stronie Produkty > Opinie.

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
pl[0]: Znaleziono %1$d błąd: %2$s. Proszę go zweryfikować.
pl[1]: Znaleziono %1$d błędy: %2$s. Proszę je zweryfikować.
pl[2]: Znaleziono %1$d błędów: %2$s. Proszę je zweryfikować.

note: translators: Review time format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: g:i a
pl: h:i a

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
pl[0]: %s opinia została usunięta na zawsze
pl[1]: %s opinie zostały usunięte na zawsze
pl[2]: %s opinii zostało usuniętych na zawsze

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
pl[0]: %s opinia została przywrócona z kosza
pl[1]: %s opinie zostały przywrócone z kosza
pl[2]: %s opinii zostało przywróconych z kosza

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
pl[0]: Cofnięto oznaczenie %s opinii jako spam
pl[1]: Cofnięto oznaczenie %s opinii jako spam
pl[2]: Cofnięto oznaczenie %s opinii jako spam

en: Unapprove this review
pl: Nie zatwierdzaj tej opinii

en: Unapprove
pl: Niezatwierdzona

[ctx: review type]
en: Type
pl: Rodzaj

en: All types
pl: Wszystkie rodzaje

en: Enable guided mode
pl: Włącz przewodnik

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
pl: Wymuś pobranie najnowszych danych zamiast z pamięci podręcznej.

en: Limit result to items with specified user ids.
pl: Ogranicz wyniki do elementów ze wskazanymi identyfikatorami użytkowników.

note: translators: %s refers to the schema name
en: Registered schema for %s
pl: Zarejestrowano schemat dla %s

note: translators: %1$s is the name of the hook to be cancelled, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
pl: Zgłoszono wyjątek podczas anulowania akcji „%1$s”: %2$s

note: translators: %s: amount of time
en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
pl: działanie zostało oznaczone jako nieudane po %s sekundach. Wystąpił nieznany błąd. Proszę sprawdzić dzienniki serwera, PHP i bazy danych, aby zdiagnozować problem.

[ctx: block title]
en: Featured Product
pl: Wyróżniony produkt

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
pl: Wyróżnij kategorię produktów i zachęć do działania.

[ctx: block title]
en: Featured Category
pl: Wyróżniona kategoria

[ctx: Admin menu name]
en: Home
pl: Strona główna

en: Notes
pl: Notatki

en: PIN Code
pl: Kod PIN

en: TikTok for WooCommerce
pl: TikTok dla WooCommerce

en: Enabled Features
pl: Włączone funkcje

en: Which features are enabled?
pl: Które funkcje są włączone?

en: Disabled Features
pl: Wyłączone funkcje

en: Which features are disabled?
pl: Które funkcje są wyłączone?

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
pl: Zwiększaj sprzedaż online pokazując swoje produkty ponad miliardowi aktywnych użytkowników TikToka z całego świata.

en: This section shows details of WC Admin.
pl: Ta sekcja pokazuje szczegóły WC Admin.

en: Verification completed.
pl: Weryfikacja ukończona.

en: Options
pl: Opcje

en: Do the important options return expected values?
pl: Czy ważne opcje zwracają oczekiwane wartości?

en: Not scheduled
pl: Nie ustalono harmonogramu

en: Daily Cron
pl: Codzienny cron

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
pl: Czy codzienny cron jest włączony, kiedy następne uruchomienie?

en: Properties of the main product image.
pl: Właściwości głównego obrazka produktu.

en: Whether an order can be edited.
pl: Czy zamówienie może być edytowane.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be verified.
en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
pl[0]: Jest %1$d zamówienie do zweryfikowania.
pl[1]: Są %1$d zamówienia do zweryfikowania.
pl[2]: Jest %1$d zamówień do zweryfikowania.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is time taken. Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
pl[0]: %1$d zamówienie zostało zweryfikowane w %2$d sekund.
pl[1]: %1$d zamówienia zostały zweryfikowane w %2$d sekund.
pl[2]: %1$d zamówień zostały zweryfikowanych w %2$d sekund.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be synced.
en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
pl[0]: Jest %1$d zamówienie do zsynchronizowania.
pl[1]: Są %1$d zamówienia do zsynchronizowania.
pl[2]: Jest %1$d zamówień do zsynchronizowania.

en: There are no orders to sync, aborting.
pl: Nie ma zamówień do zsynchronizowania, przerywanie.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
pl: Wykryto pętlę nieskończoną, przerywanie. Nie znaleziono błędów.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
pl[0]: %1$d zamówienie zostało zsynchronizowane w %2$d sekund.
pl[1]: %1$d zamówienia zostały zsynchronizowane w %2$d sekund.
pl[2]: %1$d zamówień zostało zsynchronizowanych w %2$d sekund.

en: There are no orders to verify, aborting.
pl: Nie ma zamówień do zweryfikowania, przerywanie.

en: Not all expected
pl: Nie ma wszystkich oczekiwanych

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
pl: Czy zamówienie wymaga płatności, na podstawie statusu i sumy zamówienia.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
pl: Czy zamówienie wymaga przetworzenia przed zrealizowaniem.

en: How many notes in the database?
pl: Ile jest notatek w bazie danych?

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is time taken to process batch.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
pl: Partia %1$d (%2$d zamówień) ukończona w %3$d sekund.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the batch size.
en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
pl: Rozpoczynanie weryfikacji partii #%1$d (%2$d zamówień/partię).

note: Translators: %1$d is the batch number and %2$d is the batch size.
en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
pl: Rozpoczynanie partii #%1$d (%2$d zamówień/partię).

note: translators: %s - link to testing instructions webpage.
en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
pl: Użycie własnej tabeli zamówień jest wyłączone. Jeśli chcesz je przetestować, możesz je włączyć wg instrukcji na stronie %s

en: String processors must be an array of valid callbacks.
pl: Procesory frazy muszą być tablicą zawierającą prawidłowe funkcje zwrotne.

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
pl: Nie udało się uruchomić API WC_Filesystem podczas próby aktualizacji bazy danych geolokalizacji MaxMind.

en: All sales channels
pl: Wszystkie kanały sprzedaży

en: Onboarding
pl: Wdrażanie

en: Was onboarding completed or skipped?
pl: Czy proces wdrażania został ukończony czy pominięty?

[ctx: block title]
en: Taxes
pl: Podatki

[ctx: block title]
en: Fees
pl: Opłaty

[ctx: block title]
en: Shipping
pl: Wysyłka

[ctx: block title]
en: Heading
pl: Nagłówek

[ctx: block title]
en: Coupon Form
pl: Formularz kuponu

[ctx: block title]
en: Cart Items
pl: Pozycje koszyka

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
pl: Wyświetla pozycje koszyka.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
pl: Wyświetla wiersz podatków koszyka.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
pl: Wyświetla wiersz nagłówka.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
pl: Wyświetla wiersz wysyłki koszyka.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
pl: Wyświetla wiersz opłat koszyka.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
pl: Wyświetla wiersz formularza wykorzystania kuponu.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
pl: Wyświetla wiersz kwoty koszyka.

[ctx: block title]
en: Subtotal
pl: Kwota

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
pl: Wyświetla wiersz rabatu koszyka.

[ctx: block title]
en: Discount
pl: Rabat

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
pl: Wyłącz wszystkie

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
pl: Włącz wszystkie

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
pl: Adres URL

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
pl: nieprawidłowy adres URL

note: translators: %s: Site title
en: Welcome to %s
pl: Witamy w %s

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of approved directory list entries.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of enabled approved directory list entries.
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Włączone <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Włączone <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Włączone <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of disabled directory list entries.
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wyłączone <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wyłączone <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wyłączone <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
pl: Adres URL katalogu

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
pl: Podany identyfikator był nieprawidłowy.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Enable rule
pl: Włącz regułę

en: Disable rule
pl: Wyłącz regułę

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
pl: Włączono

en: URL was successfully added.
pl: Adres URL został pomyślnie dodany.

en: URL was successfully updated.
pl: Adres URL został pomyślnie zaktualizowany.

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
pl: Adres URL dozwolonego katalogu nie może być dłuższy niż 256 znaków.

en: URL could not be added (probable database error).
pl: Nie można było dodać adresu URL (prawdopodobnie przez błąd bazy danych).

en: URL could not be updated (probable database error).
pl: Nie można było zaktualizować adresu URL (prawdopodobnie przez błąd bazy danych).

note: translators: %s is the submitted URL.
en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
pl: Nie można było zapisać "%s". Proszę upewnić się, że adres URL jest poprawny i spróbować ponownie.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
pl[0]: %d dozwolony adres URL katalogu został usunięty.
pl[1]: %d dozwolone adresy URL katalogów zostały usunięte.
pl[2]: %d dozwolonych adresów URL katalogów zostało usuniętych.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
pl[0]: %d dozwolony adres URL katalogu został włączony.
pl[1]: %d dozwolone adresy URL katalogów zostały włączone.
pl[2]: %d dozwolonych adresów URL katalogów zostało włączonych.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
pl[0]: %d dozwolony adres URL katalogu został wyłączony.
pl[1]: %d dozwolone adresy URL katalogów zostały wyłączone.
pl[2]: %d dozwolonych adresów URL katalogów zostało wyłączonych.

note: translators: %d: count
en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
pl[0]: Nie udało się zaktualizować adresu URL.
pl[1]: Nie udało się zaktualizować %d adresów URL.
pl[2]: Nie udało się zaktualizować %d adresów URL.

en: Approved Download Directories
pl: Dozwolone katalogi pobierania

en: Approved download directories
pl: Dozwolone katalogi pobierania

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
pl: Synchronizacja dozwolonych katalogów pobierania: zaplanowano nowe skanowanie.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
pl: Synchronizacja dozwolonych katalogów pobierania: skanowanie zakończone!

note: translators: %1$d is the current batch in the synchronization task, %2$d is the percent complete.
en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
pl: Synchronizacja dozwolonych katalogów pobierania: ukończono %1$d partię (ukończono %2$d%%).

note: translators: %s is the URL.
en: %s is not a valid URL.
pl: %s nie jest prawidłowym adresem URL.

en: Synchronize approved download directories
pl: Synchronizuj dozwolone katalogi pobierania

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
pl: Synchronizacja dozwolonych katalogów pobierania: skanowanie zostało anulowane.

en: No approved directory URLs found.
pl: Nie znaleziono dozwolonych adresów URL katalogów.

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
pl: Przestań egzekwować reguły

en: Cancel synchronization of approved directories
pl: Anuluj synchronizację dozwolonych katalogów

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
pl: Nie masz uprawnień do modyfikowania listy dozwolonych katalogów pobierania produktów.

en: Empty the approved download directories list
pl: Wyczyść listę dozwolonych katalogów pobierania

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
pl: Synchronizacja dozwolonych katalogów pobierania produktów już trwa.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
pl: Usuwa wszystkie istniejące wpisy z listy dozwolonych katalogów pobierania produktów.

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
pl: Aktualizuje listę dozwolonych katalogów pobierania produktów. Uwaga, uruchomienie tego narzędzie nie wpływa na to czy listę dozwolonych katalogów jest włączona, czy nie.

note: translators: %d is an integer between 0-100 representing the percentage complete of the current scan.
en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
pl: Lista dozwolonych katalogów pobierania produktów jest obecnie synchronizowana z katalogiem produktów (ukończono %d%%). Możesz anulować synchronizację, jeśli jest taka potrzeba.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
pl: Nie można było zsynchronizować katalogów pobierania po ostatniej aktualizacji.

note: translators: %s is a URL, %d is a product ID.
en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
pl: Migracja plików do pobrania produktów: nie można było dodać %1$s (z produktu %1$d) do listy dozwolonych katalogów pobierania.

en: Add New Approved Directory
pl: Utwórz zatwierdzony katalog

en: Edit Approved Directory
pl: Edytuj zatwierdzony katalog

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
pl: Rozpocznij egzekwowanie reguł

en: You added store details
pl: Dodano dane sklepu

en: Pinterest for WooCommerce
pl: Pinterest dla WooCommerce

note: translators: Store name
en: You created %s
pl: Utworzono %s

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
pl: Afterpay pozwala klientom na otrzymanie produktów od razu i opłacenie ich w czterech ratach, zawsze bez prowizji.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
pl: Włącz szybki sposób zamówienia, znajomy milionom aktywnych użytkowników Amazon na całym świecie.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
pl: Zaprezentuj swoje produkty użytkownikom Pinteresta, którzy szukają pomysłów i przedmiotów do kupienia. Zacznij korzystać z Pinteresta i spraw, aby cały katalog produktów był dostępny do przeglądania.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
pl: Dostosowane programy firmy Affirm "Kup Teraz Zapłać Później" usuwają cenę jako barierę, zmieniając przeglądających w kupujących, zwiększając średnią wartość zamówienia i poszerzając bazę klientów.

en: There are orders pending sync.
pl: Istnieją zamówienia oczekujące na synchronizację.

en: Enforce Approved Product Download Directories
pl: Egzekwowanie dozwolonych katalogów pobierania produktów

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
pl: Czy twoja witryna egzekwuje używanie dozwolonych katalogów pobierania produktów?

note: translators: %1$s and %3$s are HTML (opening link tags). %2$s is also HTML (closing link tag).
en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
pl: %1$sLista dozwolonych katalogów pobierania produktów%2$s została zaktualizowana. Proszę zweryfikować listę i dokonać w niej ewentualnych zmian, które mogą być konieczne w celu ochrony twojej witryny. Więcej informacji można znaleźć w %3$stym przewodniku%2$s.

en: (no ID)
pl: (brak identyfikatora)

en: Suggestion ID.
pl: Identyfikator sugestii.

en: Suggestion description.
pl: Opis sugestii.

en: Array of plugin slugs.
pl: Tablica z uproszczonymi nazwami wtyczek.

en: Suggestion visibility.
pl: Widoczność sugestii.

note: translators: 1: Order ID or "(no ID)" if not known.
en: Error saving order ID %1$s.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania zamówienia %1$s.

en: Headers already sent when generating download error message.
pl: Nagłówki zostały już wysłane podczas generowania komunikatu błędu pobierania.

en: Sorry, experiment_name is required.
pl: Przepraszamy, experiment_name jest wymagany.

en: Gateway image.
pl: Obrazek bramki.

en: Gateway title.
pl: Tytuł bramki.

en: Priority of recommendation.
pl: Priorytet rekomendacji.

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
pl: Pokazuj wyłącznie dane meta przeznaczone do wyświetlania dla zamówień.

note: translators: %s: Downloadable file.
en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
pl: Plik do pobrania %s nie może być użyty, ponieważ został usunięty.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing link tag.
en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
pl: Wskazane pliki do pobrania zostały wyłączone (nieprawidłowa lokalizacja lub typ pliku&mdash;%1$sdowiedz się więcej%2$s)

en: Are you sure you wish to delete this item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: How easy was it to edit your product?
pl: Jak łatwe było edytowanie twojego produktu?

en: Start shopping
pl: Rozpocznij zakupy

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
pl: Blok wyświetlający przycisk zakupów, gdy minikoszyk jest pusty.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
pl: Przycisk mini-koszyka zakupowego

en: Custom orders tables have been deleted.
pl: Własne tabele zamówień zostały usunięte.

en: Nonce is invalid.
pl: Kod jednorazowy jest nieprawidłowy.

en: Order payment URL.
pl: Adres URL płatności zamówienia.

en: Plugin installation has been scheduled.
pl: Instalacja wtyczki została zaplanowana.

en: Plugin activation has been scheduled.
pl: Włączenie wtyczki zostało zaplanowane.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
pl: Brakuje nagłówka z kodem jednorazowym. Ten punkt końcowy wymaga prawidłowego nagłówka.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
pl: Wskazuje czy produkt wymaga konfigurowania przed zakupem.

en: Delete the custom orders tables
pl: Usuń własne tabele zamówień

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
pl: Opcjonalny parametr, aby otrzymać konkretne listy zadań wg identyfikatorów.

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
pl: Minimalna ilość, którą można dodać do koszyka.

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
pl: Maksymalna ilość, którą można dodać do koszyka.

note: translators: 1: order ID, 2: order ID.
en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
pl: Otrzymano powiadomienie PDT dla zamówienia %1$d w punkcie końcowym zamówienia %2$d.

note: translators: 1: email address, 2: order ID .
en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
pl: Otrzymano powiadomienie PDT dla innego konta: %1$s. Identyfikator zamówienia: %2$d.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
pl: Wyświetl formularz zamówienia, aby Twoi klienci mogli składać zamówienia.

[ctx: block title]
en: Checkout
pl: Kasa

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
pl: Zawiera tabelę produktów i inne własne bloki wypełnionego mini-koszyka.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
pl: Pozycje mini-koszyka

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
pl: Prawdopodobnie oznacza to, że tabela jest obecnie niespójna. Zalecamy uruchomienie nowego lub wznowienia wcześniej wstrzymanego odnawiania (Status - Narzędzia - Odnów tabelę do wyszukiwania atrybutów produktu/Wznów odnawianie tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu) przed włączeniem użycia tabeli.

en: Email address (optional)
pl: Adres e-mail (opcjonalnie)

en: Resume
pl: Wznów

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
pl: Wielkość o jaką będą zwiększane ilości. Ilość musi być wielokrotnością tej wartości.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
pl: W jaki sposób należy kontrolować ilość tej pozycji, np. wszelkie obowiązujące limity.

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
pl: UWAGA: Proces odnawiania tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu został przerwany.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
pl: Proces odnawiania tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu został wznowiony.

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
pl: Wznów odnawianie tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu

note: translators: %1$s = count of products already processed.
en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
pl: To narzędzie wznowi odnawianie tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu w punkcie, w którym zostało przerwane (produkty, które zostały już przetworzone: %1$s).

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
pl: Proces odnawiania tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu został przerwany.

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
pl: Przerwij odnawianie tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
pl: To narzędzie przerwie odnawianie tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu. Proces ten będzie można potem zacząć od początku lub wznowić w punkcie, w którym zostanie przerwane.

en: Quantity of this item to add to the cart.
pl: Ilość tego produktu do dodania do koszyka.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
pl: Zmiana platformy może wydawać się dużą przeszkodą do pokonania, ale przeniesienie produktów, klientów i zamówień do WooCommerce jest łatwiejsze niż myślisz. Ten artykuł pomoże ci przejść przez ten proces.

en: Thuringia
pl: Turyngia

en: Saxony-Anhalt
pl: Saksonia-Anhalt

en: Saarland
pl: Saara

en: Rhineland-Palatinate
pl: Nadrenia-Palatynat

en: Saxony
pl: Saksonia

en: North Rhine-Westphalia
pl: Nadrenia Północna-Westfalia

en: Lower Saxony
pl: Dolna Saksonia

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
pl: Jak przejść z Magento do WooCommerce

en: Mecklenburg-Vorpommern
pl: Meklemburgia-Pomorze Przednie

en: Bremen
pl: Brema

en: Hesse
pl: Hesja

en: Brandenburg
pl: Brandenburgia

en: Bavaria
pl: Bawaria

en: Baden-Württemberg
pl: Badenia-Wirtembergia

en: Schleswig-Holstein
pl: Szlezwik-Holsztyn

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
pl: Tytuł minikoszyka

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
pl: Blok wyświetlający tabelę produktów bloku minikoszyka.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
pl: Blok wyświetlający tytuł bloku minikoszyka.

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
pl: Widok pustego minikoszyka

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
pl: Bloki, które wyświetlają się gdy minikoszyk jest pusty.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
pl: Blok wyświetlający stopkę bloku minikoszyka.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
pl: Tabela produktów minikoszyka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
pl: Stopka minikoszyka

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
pl: Widok wypełnionego mini koszyka

en: Built by WooCommerce
pl: Stworzone przez WooCommerce

en: Please provide a valid promo note name.
pl: Proszę podać poprawną nazwę promocyjnej notatki.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
pl: Akceptuj karty kredytowe i inne popularne metody płatności za pomocą %1$sWooPayments%2$s

note: translators: 1: Payment provider name.
en: Save up to $800 in fees by managing transactions with %1$s. With %1$s, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
pl: Zaoszczędź nawet 800 USD na opłatach, zarządzając transakcjami za pomocą %1$s. Dzięki %1$s możesz bezpiecznie akceptować płatności głównymi kartami, Apple Pay oraz w ponad 100 walutach.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
pl: Status kuponu. Zawsze powinien być: szkic, opublikowany lub oczekuje na przegląd

en: Shop country/region
pl: Kraj/region sklepu

en: Dismiss the gateway
pl: Odrzuć bramkę

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
pl: Wersja bazy danych WooCommerce. Powinna być taka sama jak twoja wersja WooCommerce.

en: Task is not a subclass of `Task`
pl: Zadanie nie jest podklasą `Task`

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
pl: Obecnie zainstalowana jest wersja rozwojowa WooCommerce, która wymaga zbudowania i zminifikowania plików. Aby to zrobić, proszę uruchomić <code>pnpm install</code>, a potem <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> z poziomu katalogu wtyczki.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
pl: Wystąpił błąd SSL. Proszę upewnić się, czy witryna wspiera TLS w wersji 1.2 lub wyższej.

note: translators: %s: Context (e.g. 'featured', 'product-preview')
en: Our request to the %s API got a malformed response.
pl: Nasze żądanie do API %s zwróciło nieprawidłową odpowiedź.

note: translators: 1: Context (e.g. 'featured', 'product-preview') 2: HTTP error code
en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
pl: Nasze żądanie do API %1$s zwróciło kod błędu %2$d.

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
pl: Akceptowane metody płatności

en: Go to checkout
pl: Przejdź do płatności

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
pl: Wysyłka, podatki oraz rabaty zostaną obliczone na stronie zamówienia.

en: View my cart
pl: Zobacz koszyk

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
pl: Wyświetl akceptowane metody płatności.

en: No theme is defined for this template.
pl: Szablon nie ma zdefiniowanego motywu.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
pl: Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
pl: Lista rozszerzonych, przestarzałych zadań z filtra po stronie klienta.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
pl: To jest powiadomienie zawierające szczegóły zamówienia, wysyłane do klienta po zmianie statusu zamówienia ze statusów „Oczekujące na płatność”, „Anulowane” lub „Nieudane” na „Wstrzymane (oczekujące na płatność)”.

en: Browse categories
pl: Przeglądaj kategorie

en: There was an error generating your API Key.
pl: Wystąpił błąd podczas generowania klucza API.

en: Product Reviews
pl: Opinie produktów

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
pl: Upewnij się, że klienci wyrażają zgodę na twój regulamin oraz politykę prywatności.

[ctx: block title]
en: Shipping Address
pl: Adres wysyłki

[ctx: block title]
en: Payment Options
pl: Metody płatności

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
pl: Pozwól klientom dodawać uwagi do ich zamówienia.

[ctx: block title]
en: Order Note
pl: Uwagi do zamówienia

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
pl: Kolumna zawiera pola do adresu wysyłki.

[ctx: block title]
en: Shipping Options
pl: Metody wysyłki

[ctx: block title]
en: Billing Address
pl: Adres rozliczeniowy

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
pl: Pozwól klientom złożyć zamówienie.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
pl: Pozwól klientom przejść do płatności.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
pl: Zawiera bloki, które wyświetlają się gdy w koszyku są produkty.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
pl: Zbierz adres rozliczeniowy swojego klienta.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
pl: Zbierz adres wysyłki klienta.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
pl: Kolumna zawierająca sumy zamówienia.

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
pl: Pola zamówienia

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
pl: Sumy zamówienia

[ctx: block title]
en: Contact Information
pl: Dane kontaktowe

[ctx: block title]
en: Actions
pl: Działania

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
pl: Przejdź do płatności

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
pl: Metody płatności w twoim sklepie.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
pl: Zbierz dane kontaktowe swoich klientów.

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

[ctx: block title]
en: Filled Cart
pl: Wypełniony koszyk

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
pl: Zawiera bloki, które wyświetlają się gdy koszyk jest pusty.

[ctx: block title]
en: Empty Cart
pl: Pusty koszyk

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
pl: Kolumna zawiera podsumowanie koszyka.

[ctx: block title]
en: Cart Totals
pl: Podsumowanie koszyka

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
pl: Pokaż klientom podsumowanie ich zamówienia.

[ctx: block title]
en: Order Summary
pl: Podsumowanie zamówienia

en: Your cart
pl: Twój koszyk

en: If this is a default attribute
pl: Jeśli jest to atrybut domyślny

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
pl: Dotrzyj do większej liczby kupujących i zwiększ sprzedaż w swoim sklepie. Zintegruj się z Google, aby wystawiać swoje produkty za darmo i prowadzić płatne kampanie reklamowe.

en: Sorry, that task list was not found
pl: Przepraszamy, ta lista zadań nie została znaleziona

en: Sorry, this order requires a shipping option.
pl: Przepraszamy, to zamówienie wymaga opcji wysyłki.

en: Task list ID already exists
pl: Identyfikator listy zadań już istnieje

en: Task list ID does not exist
pl: Identyfikator listy zadań nie istnieje

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
pl: Rozszerzenie Eway dla WooCommerce pozwala na przyjmowanie płatności kartą kredytową bezpośrednio w sklepie bez przekierowywania klientów na zewnętrzną stronę w celu dokonania płatności.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
pl: Blok zawierający aktualne pozycje w koszyku.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
pl: Kolumna zawierająca pozycje koszyka.

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
pl: Pozycje koszyka

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
pl: Brak uprawnień do ukrywania listy zadań.

[ctx: block title]
en: Express Checkout
pl: Ekspresowa kasa

en: Platform to track.
pl: Platforma do śledzenia.

en: Platform version to track.
pl: Wersja platformy do śledzenia.

en: Sorry, you post telemetry data.
pl: Przepraszamy, zamieszczasz dane telemetryczne.

en: Mini-Cart
pl: Mini-koszyk

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
pl: Jeśli prawda, oblicza stany magazynowe dla produktów w kolekcji.

en: Returns number of products with each stock status.
pl: Zwraca liczbę produktów z każdym ze stanów magazynowych.

en: Store email address.
pl: Adres e-mail sklepu.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
pl: Ogranicz wynik do zasobów zmienionych po danej dacie zgodnej z ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
pl: Ogranicz odpowiedź do zasobów zmienionych przed datą zgodną z ISO8601.

en: Time period to snooze the task.
pl: Okres, na jaki uśpić zadanie.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono zadania do odrzucenia z tym identyfikatorem.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono zadania do uśpienia z tym identyfikatorem.

en: Optional parameter to query specific task list.
pl: Opcjonalny parametr, ograniczający zapytanie do konkretnej listy zadań.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
pl: Czy brać pod uwagę daty GMT publikacji lub modyfikacji podczas ograniczania odpowiedzi.

en: Sorry, no task with that ID was found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono zadania z tym identyfikatorem.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
pl: Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do pobrania informacji o zadaniach z procesu instalacji.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
pl: Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do usypiania zadań z procesu instalacji.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
pl: Czy sklep wyraził zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od WooCommerce.com.

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane opłaty?

en: This is where you can browse products in this store.
pl: Tutaj możesz przeglądać produkty w sklepie.

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane wysyłki?

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
pl: Dodaj polecane narzędzia marketingowe, aby docierać do nowych klientów i rozwijać swój biznes

note: translators: %s: WooCommerce.com Subscriptions tab count HTML.
en: My Subscriptions %s
pl: Moje subskrypcje %s

en: ZIP Code
pl: Kod pocztowy

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
pl: Automatyczne przeliczanie podatków przy użyciu %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Chernivtsi Oblast
pl: Obwód czerniowiecki

en: Reach out to customers
pl: Docieraj do klientów

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
pl: Zwiększ prędkość i zabezpieczenia za pomocą %1$sJetpack%2$s

en: Locations outside all other zones
pl: Lokalizacje poza wszystkimi strefami

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
pl: Drukuj etykiety wysyłkowe przy pomocy %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: International
pl: Międzynarodowa

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
pl: W twoim katalogu przesłanych plików znalezione zostały potencjalnie niezabezpieczone pliki

note: translators: 1: opening analytics docs link tag. 2: closing link tag
en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
pl: W twoim katalogu przesłanych plików znalezione zostały pliki, które mogą zawierać raporty ze %1$sstatystykami sklepu%2$s - zalecamy ocenę i usunięcie każdego z takich plików.

en: Edit page
pl: Edytuj stronę

note: translators: 1: last access date 2: last access time 3: last access timezone abbreviation
en: %1$s at %2$s %3$s
pl: %1$s o %2$s %3$s

en: Direct updates
pl: Bezpośrednie aktualizacje

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
pl: Aktualizuj tabelę bezpośrednio po zmianach produktu, zamiast planować aktualizację  odłożoną w czasie.

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
pl: Polityka zwrotów

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
pl: Stworzyliśmy dla ciebie szkic przykładowej strony Polityki zwrotów. Dostosuj jej treść tak, aby pasowała do twojego sklepu.

en: Billing Phone Number
pl: Numer telefonu płatności

en: Shipping Phone Number
pl: Numer telefonu wysyłki

en: Enable table usage
pl: Włącz użycie tabeli

en: Product attributes lookup table
pl: Tabela do wyszukiwania atrybutów produktu

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
pl: Te opcje nie są dostępne w trakcie procesu odnawiania tabeli.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
pl: Używaj tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu do filtrowania katalogu.

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
pl: Wybierz produkt do odnowienia danych lub pozostaw pole puste, aby odnowić całą tabelę:

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
pl: zwroty

en: Additional data to pass to the extension
pl: Dodatkowe dane do przekazania do rozszerzenia

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
pl: Nazwa rozszerzenia – zostanie użyta, aby upewnić się, że dane z żądania są przekierowane.

en: N. Revenue (formatted)
pl: Przychód netto (sformatowany)

en: Net total revenue (formatted).
pl: Całkowity przychód netto (sformatowany).

en: When true, refunded items are restocked.
pl: Jeśli "true", stan magazynowy zwróconych pozycji jest przywrócony.

en: Enable WooCommerce Analytics
pl: Włącz Analitykę WooCommerce

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
pl: Skonfiguruj stronę Polityki zwrotów, aby zwiększyć wiarygodność twojego sklepu.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
pl: Ogranicz wyniki do produktów, które mają niski stan magazynowy, lub brak ich w magazynie. (Przestarzałe)

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
pl: Nie można było obsłużyć %1$s za pomocą metody X-Accel-Redirect/X-Sendfile. W zamian zostanie użyte wymuszenie pobierania.

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
pl: Nie można było obsłużyć %1$s za pomocą metody wymuszenia pobierania. W zamian zostanie użyte przekierowanie.

note: translators: %1$s is a link to the WooCommerce documentation.
en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
pl: Jeśli wybrano metodę pobierania "Wymuszaj pobieranie" lub "X-Accel-Redirect/X-Sendfile", ale nie będzie ona działać, system użyje w ostateczności metody "Tylko przekierowanie". <a href="%1$s">Zobacz ten przewodnik</a>, aby uzyskać więcej informacji.

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
pl: Zezwól na użycie przekierowania jako ostateczność (niebezpieczne)

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
pl: Wybierz pośredników i włącz metody płatności na stronie zamówienia.

en: Set your store location and where you'll ship to.
pl: Ustaw lokalizację swojego sklepu i miejsca, do których będziesz wysyłać.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
pl: Już tylko krok dzieli cię od otrzymywania płatności. Zweryfikuj dane swojej firmy, aby rozpocząć zarządzanie transakcjami za pomocą WooPayments.

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
pl: Zacznij od dodania pierwszego produktu do sklepu. Możesz dodać swoje produkty ręcznie, przez CSV lub zaimportować je z innej usługi.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
pl: Adres twojego sklepu jest wymagany, żeby ustawić kraj wysyłki, waluty i opcje płatności.

en: Grow your store
pl: Rozwijaj swój sklep

en: Get backups
pl: Skorzystaj z kopii zapasowych

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
pl: Chroń swój sklep WooCommerce za pomocą kopii zapasowych Jetpack.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
pl: Skonfiguruj lokalizację twojego sklepu i stawki podatkowe.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
pl: Notatki nie są dostępne, ponieważ magazyn danych "admin-note" nie mógł zostać wczytany.

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
pl: Przerwy w pracy sklepu wiążą się ze stratami. Za pomocą jednego kliknięcia można szybko przywrócić swój sklep online, jeśli coś pójdzie nie tak.

en: The rate at which tax is applied.
pl: Stawka, wg której obliczany jest podatek.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
pl: Rozszerzenie Payfast dla WooCommerce umożliwia przyjmowanie płatności kartą kredytową i EFT za pośrednictwem jednej z najpopularniejszych bramek płatniczych w RPA. Brak opłat aktywacyjnych czy miesięcznych kosztów subskrypcji. Wybranie tego rozszerzenia ustawi w twoim sklepie randów południowoafrykańskich jako wybraną walutę.

en: Products sold
pl: Sprzedane produkty

en: Variations Sold
pl: Sprzedane warianty

en: Number of product items sold.
pl: Liczba sprzedanych produktów.

en: Data store:
pl: Magazyn danych:

en: This section shows details of Action Scheduler.
pl: Ta sekcja pokazuje szczegóły Harmonogramu akcji.

en: Change status to cancelled
pl: Zmień status na anulowano

en: Number of variation items sold.
pl: Liczba sprzedanych wariantów.

en: Recently Viewed Products list
pl: Lista ostatnio oglądanych produktów

en: Products by Rating list
pl: Lista produktów wg oceny

en: Source of note.
pl: Źródło notatki.

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d ID
pl: Identyfikator %d pliku do pobrania

en: Things to do next
pl: Następne kroki

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
pl: Zarządzaj transakcjami bez opuszczania swojego kokpitu WordPress. Tylko z WooPayments.

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
pl: Twórz i wysyłaj e-maile uzupełniające, newslettery i kampanie promocyjne bezpośrednio z kokpitu.

en: Invalid path provided.
pl: Podano nieprawidłową ścieżkę.

note: translators: %1$s: Link to WP Mail Logging plugin, %2$s: Link to Email FAQ support page.
en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
pl: Aby mieć pewność, że powiadomienia ze sklepu dotrą do skrzynek pocztowych klientów, zalecamy połączenie adresu e-mail z domeną i skonfigurowanie dedykowanego serwera SMTP. Jeśli coś wydaje się nie wysyłać poprawnie, zainstaluj <a href="%1$s">wtyczkę WP Mail Logging</a> lub sprawdź <a href="%2$s">stronę E-mail FAQ</a>.

en: A link to a product.
pl: Odnośnik do produktu.

en: Product Link
pl: Odnośnik produktu

en: A link to a product tag.
pl: Odnośnik do znacznika produktu.

en: How easy was it to add a product tag?
pl: Jak łatwo było dodać znacznik produktu?

en: Product Tag Link
pl: Odnośnik znacznika produktu

en: A link to a product category.
pl: Odnośnik do kategorii produktu.

en: Product Category Link
pl: Odnośnik kategorii produktu

en: Regenerate the product attributes lookup table
pl: Odnów tabelę do wyszukiwania atrybutów produktu

en: Product attributes lookup table data is regenerating
pl: Dane tabeli do wyszukiwania atrybutów produktu są właśnie odnawiane

note: translators: %d: How many products have been processed so far.
en: Filling in progress (%d)
pl: Wypełnianie w toku (%d)

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
pl: To narzędzie wygeneruje dane atrybutów produktu do tabeli do wyszukiwania na podstawie danych istniejących produktów. Ten proces może chwilę potrwać.

en: How easy was it to use search?
pl: Jak łatwe było wyszukiwanie?

en: How easy was it to add product category?
pl: Jak łatwe było dodawanie kategorii produktu?

en: How easy was it to add a product attribute?
pl: Jak łatwe było dodawanie atrybutu produktu?

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
pl: Paystack umożliwia sprzedawcom z Afryki przyjmować jednorazowe i powracające płatności online za pomocą nowoczesnej i bezpiecznej bramki płatności.

note: translators: the title of the payment gateway
en: %s connected successfully
pl: Pomyślnie połączono %s

en: Hi there,
pl: Cześć,

note: translators: %s Field label.
en: %s (optional)
pl: %s (opcjonalnie)

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
pl: Włącz wtyczkę PayU dla WooCommerce i zacznij przyjmować płatności za pomocą ponad 100 różnych metod dostępnych w Indiach, takich jak karty kredytowe, debetowe, UPI i inne!

en: Get ready to start selling
pl: Przygotuj się do rozpoczęcia sprzedaży

en: PayU for WooCommerce
pl: PayU dla WooCommerce

note: translators: %s: Integration name.
en: "%s" is already registered.
pl: "%s" już jest zarejestrowany.

note: translators: 1: The first n-1 items of a list 2: the last item in the list.
en: %1$s and %2$s
pl: %1$s i %2$s

note: translators: %s: product name.
en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
pl: %s jest niedostępny i nie może zostać zakupiony. Usuń go z koszyka.

note: translators: %s: product names.
en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
pl: %s są niedostępny i nie mogą zostać zakupione. Usuń je z koszyka.

en: Block name is required.
pl: Nazwa bloku jest wymagana.

en: There was an error with an item in your cart.
pl: Wystąpił błąd produktu w twoim koszyku.

note: translators: %s: Integration name.
en: Integration "%s" is not registered.
pl: Integracja "%s" nie jest zarejestrowana.

en: Integration registry requires an identifier.
pl: Rejestr integracji wymaga identyfikatora.

note: translators: %s: product names.
en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
pl: %s nie mogą zostać zakupione. Usuń je z koszyka.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
pl: W koszyku znajduje się zbyt dużo %s. Można zakupić tylko po jednym z nich. Proszę zmniejszyć ich liczby w koszyku.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
pl: W koszyku znajduje się zbyt dużo %s. Można zakupić tylko jedną sztukę. Proszę zmniejszyć jego liczbę w koszyku.

note: translators: %s: product names.
en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
pl: W magazynie nie ma wystarczającej liczby sztuk %s. Proszę zmniejszyć ich liczby w koszyku.

note: translators: %s: product names.
en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
pl: W magazynie nie ma wystarczającej liczby sztuk %s. Proszę zmniejszyć jego liczbę w koszyku.

note: translators: %s: product name.
en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
pl: %s nie może zostać zakupiony. Usuń go z koszyka.

en: Step
pl: Krok

en: of
pl: z

en: Start selling
pl: Rozpocznij sprzedaż

en: WooCommerce Setup
pl: Konfigurator WooCommerce

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
pl: To już prawie wszystko! Dokończ konfigurację swojego sklepu, aby rozpocząć otrzymywanie zamówień.

en: Coupon item ID is readonly.
pl: Identyfikator kuponu jest tylko do odczytu.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
pl: Lista nazw miast. Wprowadzone w WooCommerce 5.3.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
pl: Lista kodów pocztowych. Wprowadzone w WooCommerce 5.3.

en: Tax class slug is invalid
pl: Uproszczona nazwa klasy podatkowej jest nieprawidłowa

en: Search for a page&hellip;
pl: Szukaj strony&hellip;

en: Low Stock amount for the product.
pl: Niski stan magazynowy dla tego produktu.

en: Low Stock amount for the variation.
pl: Niski stan magazynowy dla tego wariantu.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
pl: Pole Kod pocztowy nie wspiera wartości wielokrotnych. Zostało to uznane za przestarzałą praktykę w WooCommerce 5.3. Zamiast tego użyj pola 'postcodes'.

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
pl: Pole Miasto nie wspiera wartości wielokrotnych. Zostało to uznane za przestarzałą praktykę w WooCommerce 5.3. Zamiast tego użyj pola 'cities'.

note: translators: 1: tax class name 2: error message
en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
pl: Nie udało się zapisać dodatkowej klasy podatkowej "%1$s". %2$s.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
pl: Przesuń wyniki o określoną liczbę pozycji. Dotyczy tylko taksonomii hierarchicznych.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zasobów przypisanych do danego elementu nadrzędnego. Dotyczy tylko taksonomii hierarchicznych.

en: Amount that will be refunded for this tax.
pl: Kwota do zwrotu dla tego podatku.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
pl: Kwota do zwrotu dla tej pozycji (bez podatku).

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
pl: Gdy stan magazynowy wariantu osiągnie tę liczbę dostaniesz powiadomienie e-mailem. Istnieje możliwość ustawienia domyślnej wartości dla wszystkich wariantów w zakładce Magazyn. Domyślną wartość dla całego sklepu można ustawić w Ustawienia > Produkty > Magazyn.

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
pl: Wybrany produkt nie jest wariantem %2$s. Proszę wybrać opcje produktu przechodząc na stronę <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Store-wide threshold (%d)
pl: Próg domyślny w sklepie (%d)

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Parent product's threshold (%d)
pl: Próg produktu nadrzędnego (%d)

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
pl: Gdy stan magazynowy osiągnie tę liczbę dostaniesz powiadomienie e-mailem. Istnieje możliwość ustawienia różnych wartości dla każdego z wariantów z osobna. Domyślną wartość dla całego sklepu można ustawić w Ustawienia > Produkty > Magazyn.

en: PayPal Payments
pl: Płatności PayPal

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
pl: Bezproblemowe płatności przez Mollie: Oferuj globalne i lokalne metody płatności, włączamy w ciągu kilku minut i wspieramy w twoim języku.

en: Add manually
pl: Dodaj ręcznie

en: shipping address
pl: adres wysyłki

note: translators: %s: is the field label translators: %s Field label.
en: %s is required
pl: %s jest wymagane

en: The provided email address is not valid
pl: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy

en: The provided phone number is not valid
pl: Podany numer telefonu jest nieprawidłowy

en: The provided postcode / ZIP is not valid
pl: Podany kod pocztowy jest nieprawidłowy

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
pl: Suma opłat podana przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

note: translators: %s valid country codes
en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
pl: Podano nieprawidłowy kod kraju. Musi być jednym z: %s

en: List of cart fees.
pl: Lista opłat.

en: List of required payment gateway features to process the order.
pl: Lista wymaganych funkcji metody płatności do realizacji zamówienia.

en: Name of the metadata.
pl: Nazwa metadanych.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
pl: Opcjonalnie, w jaki sposób wartość metadanych powinna być wyświetlana użytkownikowi.

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
pl: Przepraszamy, nie przyjmujemy zamówień z podanego kraju (%s)

note: translators: %s Address type.
en: There was a problem with the provided %s:
pl: Wystąpił problem w podanych danych (%s):

en: Total amount for this fee.
pl: Całkowita kwota tej opłaty.

en: Total tax amount for this fee.
pl: Całkowita kwota podatku dla tej opłaty.

en: Value of the metadata.
pl: Wartość metadanych.

en: billing address
pl: adres rozliczeniowy

note: translators: %1$s given state, %2$s valid states
en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
pl: Podany stan (%1$s) jest nieprawidłowy. Musi być jednym z: %2$s

en: Metadata related to the item
pl: Metadane związane z elementem

en: A valid email address is required
pl: Wymagane jest wprowadzenie prawidłowego adresu e-mail

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
pl: Przepraszamy, nie wysyłamy zamówień do podanego kraju (%s)

note: translators: %s provided email.
en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
pl: Podany adres e-mail (%s) jest nieprawidłowy - proszę podać prawidłowy adres e-mail

note: translators: %s file handle name.
en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
pl: Skrypt %s posiadał zależność od samego siebie, która została usunięta. Jest to wskaźnik, że twój kod JS ma kolistą zależność, która może powodować błędy.

en: Extended task List
pl: Rozszerzona lista zadań

en: Product template name.
pl: Nazwa szablonu produktu.

en: How to customize your product catalog
pl: Jak spersonalizować katalog produktów

note: translators: %s is template name
en: Sorry, creating the product with template failed.
pl: Przepraszamy, tworzenie produktu z szablonem nie powiodło się.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
pl: Chcesz, aby katalog produktów i zdjęcia wyglądały świetnie i były zgodne z marką. Ten przewodnik dostarczy ci wszystkich wskazówek, których potrzebujesz, aby produkty wyglądały świetnie w sklepie.

en: Generated at
pl: Wygenerowano

note: translators: ISO 3166-1 alpha-2 country code
en: '%s' is not a valid country code.
pl: '%s' nie jest prawidłowym kodem kraju.

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
pl: Strona nie zawiera shortcode %1$s ani bloku %2$s.

en: Status report information
pl: Informacje dotyczące raportu

en: This section shows information about this status report.
pl: W tej sekcji przedstawiono informacje dotyczące tego raportu.

en: Get the basics
pl: Poznaj podstawy

note: translators: 1: line break tag, 2: open link to WordPress update link, 3: close link tag.
en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
pl: %1$s %2$sZaktualizuj WordPressa, aby włączyć nową nawigację%3$s

en: You're invited to share your experience
pl: Zapraszamy do podzielenia się swoimi wrażeniami

en: I don't know how to get a date from a %s
pl: Nie wiem jak uzyskać datę %s

en: Search by similar attribute name.
pl: Wyszukaj wg podobnej nazwy atrybutu.

en: Slug identifier for the resource.
pl: Uproszczona nazwa identyfikatora zasobu.

en: No product attribute with that slug was found.
pl: Nie znaleziono atrybutu produktu o tej uproszczonej nazwie.

note: translators: 1: Link URL
en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
pl: Wraz z wydaniem WooCommerce 4.0 te raporty są zastępowane. Jest już dostępna nowa, ulepszona sekcja statystyk dla użytkowników z uruchomionym WordPressem w wersji od 5.3 wzwyż. Przejdź do <a href="%1$s">Statystyk WooCommerce</a> lub dowiedz się więcej o nowościach w <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentacji Statystyk WooCommerce Analytics</a>.

en: Department
pl: Oddział

en: Are you sure you're ready?
pl: Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
pl: Zaleca się utworzenie kopii zapasowej witryny przed aktualizacją.

en: Send
pl: Wyślij

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
pl: Oficjalne rozszerzenie Razorpay dla WooCommerce pozwala akceptować karty kredytowe i debetowe, netbanking, portfele oraz płatności UPI.

en: Whether the product is visible in the catalog
pl: Określa, czy produkt jest widoczny w katalogu

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
pl: Suma kosztów wysyłki. Jeśli koszt wysyłki nie został obliczony, zostanie wysłana odpowiedź null.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
pl: Suma podatków od wysyłki. Jeśli koszt wysyłki nie został obliczony, zostanie wysłana odpowiedź null.

note: translators: %s: extension namespace
en: Extension data registered by %s
pl: Dane rozszerzenia zapisywane przez %s

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
pl: Prawda jeśli koszyk spełnia wymagania prezentowania kosztów wysyłki, a stawki wysyłki zostały obliczone i zawarte w sumie zamówienia.

en: Thank you for your feedback!
pl: Dziękujemy za Twoją opinię!

en: The coupon's unique code.
pl: Unikalny kod kuponu.

en: Unable to create order
pl: Nie udało się utworzyć zamówienia

en: How easy was it to update an order?
pl: Jak łatwe było aktualizowanie zamówienia?

en: How easy was it to update your settings?
pl: Jak łatwe było aktualizowanie ustawień?

en: Alias for customer_type (deprecated).
pl: Alias dla customer_type (przestarzałe).

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
pl: Typ rabatu kuponu (np. procentowy lub kwotowy rabat)

en: Current set billing address for the customer.
pl: Aktualnie ustawiony adres wysyłki klienta.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
pl: Data złożenia ostatniego zamówienia w strefie czasowej witryny.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
pl: Ogranicz wynik do elementów, które mają wskazany status typ klienta

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: myaccount page link.
en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
pl: Limit wykorzystania kuponu „%1$s” został osiągnięty. Jeśli korzystałeś(-aś) z tego kuponu przed chwilą, ale Twoje zamówienie nie zostało zrealizowane, możesz spróbować ponownie złożyć zamówienie lub je anulować, przechodząc na <a href="%2$s">stronę Moje konto</a>.

en: Back
pl: Wróć

en: Manage your orders on the go
pl: Zarządzaj swoimi zamówieniami w biegu

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
pl: To narzędzie wyczyści pamięć podręczną wartości używanych w statystykach WooCommerce. Jeśli liczby nadal wyglądają na niepoprawne, spróbuj %1$sponownie zaimportować historyczne dane%2$s.

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
pl: Szukaj zamówień, informacji o klientach i dokonuj zwrotów jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej Woo.

en: How easy was it to import products?
pl: Jak łatwy był import produktów?

en: Variations detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty wariantów.

en: Stats about variations.
pl: Statystyki dot. wariantów.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
pl: Dodaj dodatkowe informacje o każdym wariancie do raportu.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
pl: Ogranicz wyniki do wariantów ze wskazanych kategorii.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
pl: Ogranicz wyniki do wariantów, które nie są ze wskazanych kategorii.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które nie mają przypisanego wskazanego wariantu.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które mają wskazane produkty nadrzędne.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które nie mają wskazanych produktów nadrzędnych.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
pl: Ogranicz wyniki do wariantów, które mają wskazane atrybuty.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
pl: Ogranicz wyniki do wariantów, które nie mają wskazanych atrybutów.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które mają przypisany wskazany wariant.

en: Categories deleted.
pl: Kategorie zostały usunięte.

en: Parish
pl: Region

en: Town / City / Post Office
pl: Miasto / Poczta

note: translators: 1: tax amount 2: country name
en: (includes %1$s estimated for %2$s)
pl: (zawiera %1$s szacunkowo: %2$s)

en: Tags deleted.
pl: Znaczniki zostały usunięte.

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
pl: Proszę wybrać opcje produktu przechodząc do produktu "<a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>".

en: Set password
pl: Ustaw hasło

[ctx: district]
en: Kosovo
pl: Kosowo

en: Parent product name if the product is a variation.
pl: Nazwa produktu nadrzędnego, jeśli produkt jest wariantem.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
pl: Klucz do zresetowania hasła należy do innego użytkownika. Wyloguj się i spróbuj ponownie.

en: Click here to set your new password.
pl: Kliknij tutaj, aby ustawić nowe hasło.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
pl: Klikając "Rozpocznij", zgadzasz się na nasze %1$sWarunki korzystania z usługi%2$s

en: The slug for the resource.
pl: Uproszczona nazwa zasobu.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
pl: Określa, czy tworzyć nowe konta użytkownikom w procesie przetwarzania zamówienia.

en: Meta key for UI display.
pl: Klucz danych meta do wyświetlenia.

en: Meta value for UI display.
pl: Wartość danych meta do wyświetlenia.

[ctx: district]
en: Belgrade
pl: Belgrad

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
pl: Wyjdź naprzeciw kupującym i kieruj ich do sklepu, aby rozwinąć swój biznes za pomocą inteligentnych kampanii produktowych oraz darmowych ogłoszeń.

en: Let's go
pl: Startujemy

en: Setup Wizard
pl: Kreator konfiguracji

en: Abort
pl: Przerwij

en: Export status.
pl: Status eksportu.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
pl: Wyszukaj wg podobnej nazwy produktu, SKU lub wartości atrybutu.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
pl: Proszę podać tablicę z identyfikatorami jako parametr noteIds.

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
pl: Ogranicz wyniki do zamówień produktów ze wskazanymi atrybutami.

en: Export status message.
pl: Wiadomość o statusie eksportu.

en: Export ID.
pl: Identyfikator eksportu.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
pl: Ogranicz wyniki do zamówień produktów bez wskazanych atrybutów.

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
pl: Kursy online są wspaniałym rozwiązaniem dla firm, które chcą przekazywać wiedzę i umiejętności. Zważywszy na to, że kursy nie wymagają pracy nad fizycznym produktem i wysyłką, są niedrogie, łatwe w tworzeniu, a także mogą przez lata generować dochód pasywny. W tym artykule przekazujemy więcej informacji na temat sprzedaży kursów przez WooCommerce.

en: Do you want to sell online courses?
pl: Czy chcesz sprzedawać kursy online?

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
pl: Monitoruj sprzedaż i produkty generujące wysokie obroty w aplikacji Woo.

en: Track your store performance on mobile
pl: Śledź osiągi swojego sklepu na urządzeniach mobilnych

en: Edit products on the move
pl: Edytuj produkty w biegu

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
pl: Edytuj i twórz nowe produkty z twojego urządzenia mobilnego w aplikacji Woo

en: Cairo
pl: Kair

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
pl: Proces wdrażania odbywa się w panelu administracyjnym WooCommerce.

en: İstanbul
pl: Stambuł

en: Åland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: WooCommerce Product Elements
pl: Elementy produktu WooCoommerce

en: Crete
pl: Kreta

en: Are you sure you want to run this tool?
pl: Czy na pewno chcesz uruchomić to narzędzie?

note: translators: 1: payment date. 2: payment method
en: %1$s via %2$s
pl: %1$s przez %2$s

en: Algiers
pl: Algier

note: translators: %s: File name
en: File uploaded: %s
pl: Przesłany plik: %s

en: This will change the stock status of all variations.
pl: Stan magazynowy wszystkich wariantów zostanie zmieniony.

en: Net Payment
pl: Płatność netto

en: Attica
pl: Attyka

en: Bouira
pl: Al-Buwajra

en: Central Greece
pl: Grecja Środkowa

en: Central Macedonia
pl: Środkowa Macedonia

en: East Macedonia and Thrace
pl: Wschodnia Macedonia i Tracja

en: Epirus
pl: Epir

en: Ionian Islands
pl: Wyspy Jońskie

en: North Aegean
pl: Północne Wyspy Egejskie

en: Peloponnese
pl: Peloponez

en: Relizane
pl: Ghulajzan

en: South Aegean
pl: Południowe Wyspy Egejskie

en: Thessaly
pl: Tesalia

en: West Greece
pl: Grecja Zachodnia

en: West Macedonia
pl: Zachodnia Macedonia

en: Paid
pl: Zapłacono

en: The assigned attribute.
pl: Przypisany atrybut.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
pl: Widoczność produktu

en: List of variation attributes.
pl: Lista atrybutów wariantu.

en: Category not updated.
pl: Kategoria nie została zaktualizowana.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
pl: Typ produktu

en: Visit community forums
pl: Odwiedź forum społeczności

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
pl: Konto z Twoim adresem e-mail jest już zarejestrowane. <a href="#" class="showlogin">Zaloguj się.</a>

en: Community support
pl: Wsparcie społeczności

en: Category added.
pl: Kategoria została dodana.

en: Category deleted.
pl: Kategoria została usunięta.

en: Category updated.
pl: Kategoria została zaktualizowana.

en: Category not added.
pl: Kategoria nie została dodana.

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s deleted
pl: %s usunięto

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s updated
pl: %s zaktualizowano

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not added
pl: %s nie dodano

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not updated
pl: %s nie zaktualizowano

en: The attribute name.
pl: Nazwa atrybutu.

en: The attribute taxonomy name.
pl: Nazwa taksonomii atrybutu.

en: The ID for the resource.
pl: Identyfikator zasobu.

en: Instance ID.
pl: Identyfikator instancji.

en: Add to cart URL.
pl: Adres URL dodania do koszyka.

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
pl: Czy produkt posiada dodatkowe opcje do wyboru przed dodaniem do koszyka?

en: The term name.
pl: Nazwa taksonomii.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
pl: Identyfikator taksonomii lub 0, gdy atrybut nie jest globalny.

en: List of assigned attribute terms.
pl: Lista przypisanych taksonomii.

en: True if this attribute is used by product variations.
pl: Prawda, jeśli atrybut jest użyty przez warianty produktu.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
pl: Atrybut taksonomii lub NULL jeśli atrybut nie bazuje na taksonomii.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
pl: Identyfikator atrybutu lub 0, jeśli atrybut nie bazuje na taksonomii.

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
pl: Podatki stosowane do tej stawki wysyłkowej przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

en: True if the product is on backorder.
pl: Prawda, jeśli produkt jest na zamówienie.

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
pl: Czy stan magazynowy produktów jest wyczerpany? To również zwróci fałsz, jeśli powiadomienia o złożeniu zamówienia są wyłączone.

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s added
pl: Dodano %s

en: The term slug.
pl: Uproszczona nazwa taksonomii.

en: Tag not updated.
pl: Znacznik nie jest aktualizowany.

en: Tag not added.
pl: Znacznik nie został dodany.

en: Tag updated.
pl: Znacznik zaktualizowany.

en: Tag deleted.
pl: Znacznik został usunięty.

en: Tag added.
pl: Znacznik dodany.

en: Category link
pl: Odnośnik kategorii

en: Category slug
pl: Uproszczona nazwa kategorii

en: Clear analytics cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną statystyk

en: Category name
pl: Nazwa kategorii

en: Education and learning
pl: Edukacja i nauka

en: Analytics cache cleared.
pl: Pamięć podręczną statystyk została wyczyszczona.

en: List of categories, if applicable.
pl: Lista kategorii, jeśli dotyczy.

en: Customizable products
pl: Produkty konfigurowalne

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Total distinct customers.
pl: Łączna liczba unikatowych klientów.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
pl: Dzięki naszym blokom można wybierać i wyświetlać produkty, kategorie, filtry i wiele innych praktycznie w każdym miejscu twojej witryny - bez potrzeby używania shortcodów lub edycji kodu. Dowiedz się więcej o tym, jak używać każdego z nich.

en: Whether or not the profile was skipped.
pl: Czy profilowanie zostało pominięte.

en: Tag link.
pl: Odnośnik znacznika.

en: Tag slug
pl: Uproszczona nazwa znacznika

en: Tag name
pl: Nazwa znacznika

en: Tag ID
pl: Identyfikator znacznika

en: List of tags, if applicable.
pl: Lista znaczników, jeśli dotyczy.

en: Category ID
pl: Identyfikatory kategorii

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
pl: Spersonalizuj swój sklep internetowy za pomocą bloków WooCommerce

en: Ready to launch your store?
pl: Wszystko gotowe? Uruchamiamy sklep?

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
pl: Aby upewnić się, że nigdy niczego nie zapomnisz, przygotowaliśmy listę kontrolną przed startem.

note: translators: 1: Orders URL 2: Address URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
pl: Z twojego kokpitu możesz zobaczyć <a href="%1$s">ostatnie zamówienia</a>, zarządzać <a href="%2$s">adresem rozliczeniowym</a>, oraz <a href="%3$s">zmienić hasło czy szczegóły konta</a>.

en: Set up additional payment options
pl: Skonfiguruj dodatkowe metody płatności

en: Invalid admin note
pl: Nieprawidłowa notatka administratora

en: Browse store
pl: Przeglądaj sklep

en: Details
pl: Szczegóły

en: New in store
pl: Nowe w sklepie

en: Your cart is currently empty!
pl: Twój koszyk jest obecnie pusty!

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item name in the cart.
en: Quantity of %s in your cart.
pl: Ilość w koszyku: %s.

en: Remove item
pl: Usuń

en: Phone (optional)
pl: Telefon (opcjonalnie)

en: Order summary
pl: Podsumowanie zamówienia

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Variation options
pl: Opcje wariantów

en: Address (optional)
pl: Adres (opcjonalnie)

en: Apartment, suite, etc. (optional)
pl: Ciąg dalszy adresu (opcjonalnie)

en: First name (optional)
pl: Imię (opcjonalnie)

en: Last name (optional)
pl: Nazwisko (opcjonalnie)

en: Company (optional)
pl: Nazwa firmy (opcjonalnie)

en: Country/Region
pl: Kraj / region

en: Country/Region (optional)
pl: Kraj / region (opcjonalnie)

en: City (optional)
pl: Miasto (opcjonalnie)

en: Previous price:
pl: Poprzednia cena:

en: Postal code (optional)
pl: Kod pocztowy (opcjonalnie)

en: Discounted price:
pl: Cena po rabacie:

note: translators: %d stock amount (number of items in stock for product) translators: %d is number of items in stock for product
en: %d left in stock
pl: %d w magazynie

en: State/County (optional)
pl: Województwo (opcjonalnie)

en: Add store details
pl: Dodaj dane sklepu

en: 2 minutes
pl: 2 minuty

en: 4 minutes
pl: 4 minuty

[ctx: Order status]
en: Draft
pl: Szkic

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Store details
pl: Dane sklepu

en: 1 minute per product
pl: 1 minuta na produkt

en: Meta data attached to the shipping rate.
pl: Dane meta powiązane ze stawką za wysyłkę.

en: Line subtotal tax.
pl: Suma podatków pozycji.

en: Decimal precision of the returned prices.
pl: Ilość miejsc po przecinku w zwracanych cenach.

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
pl: Suma pozycji (wartość produktu po zastosowaniu zniżki kuponu rabatowego).

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
pl: Jeśli prawda, tylko jeden produkt może zostać zakupiony w pojedynczym zamówieniu.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
pl: Łączne kwoty pozycji podane przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
pl: Surowe, niezaokrąglone ceny produktów stosowane w obliczeniach. Podane przy zastosowaniu wyższej jednostki dokładności niż waluta.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
pl: Dane dotyczące ceny produktu w aktualnej pozycji towarowej, z uwzględnieniem lub bez uwzględnienia podatków w oparciu o ustawienie "wyświetlanie cen w koszyku i w kasie". Podane przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

en: True if backorders are allowed past stock availability.
pl: Prawda, jeśli zamówienia są dozwolone w przypadku braku stanów towaru.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
pl: Prawda, jeśli jest to stawka aktualnie wybrana przez klienta w koszyku.

en: Line total tax.
pl: Suma podatków.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: Undo
pl: Cofnij

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
pl: Suma pozycji (cena produktu przed zastosowaniem kuponu rabatowego).

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
pl: Identyfikator instancji metody wysyłki, która podała stawkę.

en: Category image.
pl: Obrazek kategorii.

en: The name of the tax.
pl: Nazwa podatku.

en: Error code
pl: Kod błędu

en: Total tax on fees.
pl: Całkowity podatek od opłat.

en: Total price of items in the cart.
pl: Łączna wartość produktów w koszyku.

en: Total price of any applied fees.
pl: Łączna wartość wszystkich naliczonych opłat.

en: Total discount from applied coupons.
pl: Całkowity rabat z zastosowanych kuponów.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
pl: Całkowity odjęty podatek po zastosowaniu kuponów.

en: Total tax applied to items and shipping.
pl: Całkowita wartość podatku towarów z wysyłką.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
pl: Linie podatków dla towarów z wysyłką.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
pl: Adres URL, na który przekierować klienta po zamówieniu. Może to być na przykład odnośnik do strony operatora płatności.

note: translators: Placeholders are class and method names
en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
pl: %1$s wymaga wystąpienia %2$s lub %3$s dla adresu

en: Name of the item.
pl: Nazwa elementu.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
pl: Identyfikator metody wysyłki, która określała stawkę.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
pl: Cena stawki wysyłkowej przy zastosowaniu najmniejszej jednostki waluty.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
pl: Opis stawki wysyłkowej, np. Wysyłana przez USPS.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
pl: Nazwa stawki wysyłkowej, np. Wysyłka ekspresowa.

en: ID of the shipping rate.
pl: Identyfikator stawki wysyłkowej.

en: List of shipping rates.
pl: Lista stawek wysyłkowych.

en: The amount of tax charged.
pl: Wysokość naliczonego podatku.

en: Total price the customer will pay.
pl: Całkowita cena, którą zapłaci klient.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
pl: Prawda, jeśli koszyk wymaga płatności. Fałsz, gdy koszyk zawiera tylko darmowe produkty, bez kosztów wysyłki.

en: List of available shipping rates for the cart.
pl: Lista dostępnych stawek wysyłkowych dla koszyka.

en: List of applied cart coupons.
pl: Lista zastosowanych kuponów w koszyku.

en: Returns number of products within attribute terms.
pl: Zwraca liczbę produktów w ramach atrybutów taksonomii.

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
pl: Minimalne i maksymalne ceny występujące w kolekcji produktów, podane przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
pl: Kod kraju/regionu w formacie ISO 3166-1 alpha-2.

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
pl: Kod stanu/powiatu lub nazwa stanu, powiatu, prowincji lub okręgu.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
pl: Prefiks ceny dla waluty, która może być używana do formatowania zwracanych cen.

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
pl: Separator tysięczny dla waluty, który może być używany do formatowania zwracanych cen.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
pl: Separator dziesiętny dla waluty, który może być używany do formatowania zwracanych cen.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
pl: Mniejsza jednostka walutowa (liczba cyfr po przecinku) dla zwracanych cen.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
pl: Symbol waluty dla waluty, która może być używana do formatowania zwracanych cen.

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
pl: Kod waluty (w formacie ISO) dla zwracanych cen.

en: Total discount applied by this coupon.
pl: Łączna zniżka zastosowana przy wykorzystaniu tego kuponu.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
pl: Łączne kwoty podane przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
pl: Tablica danych zwracanych przez bramkę płatności.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
pl: Status płatności zwracanej przez bramkę. Jeden z: sukces, w toku, niepowodzenie, błąd.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
pl: Identyfikator metody płatności używanej do dokonania zapłaty.

en: Quantity of the item in the current package.
pl: Ilość sztuk w paczce.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
pl: Lista artykułów w koszyku, do których odnoszą się koszty wysyłki.

en: Shipping destination address.
pl: Adres wysyłki.

en: Name of the package.
pl: Nazwa paczki.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
pl: Identyfikator paczki, do której mają zastosowanie stawki za wysyłkę.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
pl: Lista błędnych pozycji w koszyku, np. pozycje w koszyku, których nie ma w magazynie.

en: Total tax on items in the cart.
pl: Całkowity podatek od pozycji w koszyku.

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
pl: Łączne kwoty z koszyka podane przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

en: Current set shipping address for the customer.
pl: Aktualnie ustawiony adres wysyłki klienta.

en: Number of reviews for products in this category.
pl: Liczba opinii produktów w tej kategorii.

en: Error message
pl: Komunikat błędu

en: Total price of shipping.
pl: Suma wysyłki.

en: Apartment, suite, etc.
pl: Nr mieszkania, lokalu, itp.

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
pl: Wynik przetwarzania płatności lub wartość null, jeśli płatność nie została jeszcze przetworzona.

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
pl: Tekst przewidywanego czasu dostawy, np. 3-5 dni roboczych.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
pl: Całkowita wartość podatku odjętego przy zastosowaniu rabatu z tego kuponu.

en: The coupons unique code.
pl: Unikatowy kod kuponu.

en: Coupons are disabled.
pl: Kupony są wyłączone.

note: translators: %s coupon code
en: "%s" is an invalid coupon code.
pl: Kod kuponu "%s" jest nieprawidłowy.

en: New quantity of the item in the cart.
pl: Nowa ilość produktu w koszyku.

en: Sort ascending or descending.
pl: Sortuj rosnąco lub malejąco.

en: City of the address being shipped to.
pl: Miasto adresu wysyłki.

en: Invalid coupon code.
pl: Nieprawidłowy kod kuponu.

note: translators: %s: coupon code
en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
pl: "%s" został już zastosowany i nie może być użyty w połączeniu z innymi kuponami.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
pl: Pozycja w koszyku już nie istnieje lub jest nieprawidłowa.

en: Note added to the order by the customer during checkout.
pl: Uwaga dodana do zamówienia przez klienta podczas dokonywania zakupu.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
pl: Klucz zamówienia używany do sprawdzania poprawności lub ochrony dostępu do pewnych danych zamówienia.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
pl: Status zamówienia. Dostawcy usług płatniczych będą aktualizować tę wartość po zrealizowaniu płatności.

en: The order ID to process during checkout.
pl: Identyfikator zamówienia do przetworzenia podczas zamówienia.

en: Parent term ID, if applicable.
pl: Identyfikator nadrzędnej taksonomii, jeśli dotyczy.

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
pl: Ilość pozostała w magazynie, jeżeli stan magazynowy jest niski lub pusty, jeżeli nie ma zastosowania.

en: List of variation IDs, if applicable.
pl: Lista identyfikatorów wariantów, jeśli dotyczy.

en: Price string formatted as HTML.
pl: Cena sformatowana jako HTML.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
pl: Cena wyrażona w najmniejszej jednostce waluty.

en: Product full description in HTML format.
pl: Pełny opis produktu w formacie HTML.

en: Product short description in HTML format.
pl: Krótki opis produktu w formacie HTML.

en: ID of the parent product, if applicable.
pl: Identyfikator produktu nadrzędnego, jeśli dotyczy.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
pl: &quot;%s&quot; nie jest dostępny do zakupu.

note: translators: %1$s coupon code, %2$s reason.
en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
pl: Kupon "%1$s" został usunięty z koszyka: %2$s

note: translators: %s coupon code
en: Coupon code "%s" has already been applied.
pl: Kod kuponu "%s" został już zastosowany.

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
pl: Nieprawidłowe kupony zostały usunięte z koszyka: "%s"

en: Cannot create order from empty cart.
pl: Nie można utworzyć zamówienia z pustego koszyka.

en: The chosen rate ID for the package.
pl: Wybrany identyfikator stawki dla paczki.

en: Method not implemented
pl: Metoda nie zaimplementowana

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
pl: Unikatowy identyfikator (klucz) dla aktualizowanej pozycji w koszyku.

en: No payment method provided.
pl: Nie wybrano żadnej metody płatności.

en: Invalid payment result received from payment method.
pl: Nieprawidłowy rezultat płatności z wybranej metody płatności.

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
pl: Dane do przekazania przy przetwarzaniu płatności do metody płatności.

en: If true, empty terms will not be returned.
pl: Jeśli prawda, puste taksonomie nie zostaną zwrócone.

en: Sort by term property.
pl: Sortuj po taksonomii.

en: Coupon does not exist in the cart.
pl: Kupon nie istnieje w koszyku.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
pl: Kupon nie może zostać usunięty, ponieważ nie został zastosowany do koszyka.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
pl: Kod ISO lub nazwa państwa, prowincji lub okręgu adresu wysyłki.

en: Second line of the address being shipped to.
pl: Druga linia adresu wysyłki.

en: First line of the address being shipped to.
pl: Pierwsza linia adresu wysyłki.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
pl: Ogranicz wynik do produktów na podstawie ceny minimalnej, podanej z wykorzystaniem najmniejszej jednostki waluty.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
pl: Ogranicz wynik do produktów w oparciu o cenę maksymalną, podaną przy użyciu najmniejszej jednostki waluty.

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
pl: Identyfikator klienta, jeśli klient był zarejestrowany. Zwraca 0 dla gości.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
pl: Ogranicz wyniki do opinii o produktach powiązanych z określonych identyfikatorami kategorii.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
pl: Ogranicz wyniki do opinii o produktach powiązanych z określonymi identyfikatorami produktów.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: The %s payment gateway is not available.
pl: Bramka płatności %s jest niedostępna.

en: Cart item is invalid.
pl: Pozycja w koszyku jest nieprawidłowa.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
pl: Unikatowy identyfikator (klucz) dla pozycji w koszyku.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
pl: Unikatowy identyfikator kuponu w koszyku.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
pl: Kod pocztowy adresu, na który ma zostać wysłana przesyłka.

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
pl: Kod ISO kraju, na który ma zostać wysłana przesyłka.

en: Verify database
pl: Zweryfikuj bazę danych

en: Invalid category ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator kategorii.

en: First order received
pl: Otrzymano pierwsze zamówienie

en: Database verified successfully.
pl: Pomyślnie zweryfikowano bazę danych.

en: Verify base database tables
pl: Zweryfikuj tabele bazy danych

en: Verify if all base database tables are present.
pl: Zweryfikuj, czy istnieją wszystkie tabele bazy danych.

en: Clear template cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną szablonów

en: This tool will empty the template cache.
pl: To narzędzie usunie pamięć podręczną szablonów.

en: Template cache cleared.
pl: Pamięć podręczna szablonów została wyczyszczona.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
pl: Włączona wersja WooCommerce nie obsługuje czyszczenia pamięci podręcznej szablonów.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
pl: Musisz mieć WooCommerce 4.2 lub nowszy, aby uruchomić to narzędzie.

note: translators: %1$s table name, %2$s database user, %3$s database name.
en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
pl: Tworzenie tabeli WooCommerce %1$s nie powiodło się. Czy użytkownik %2$s ma uprawnienia CREATE w bazie danych %3$s?

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
pl: Pobieranie i walidacja numerów VAT UE w momencie składania zamówienia

en: Get real-time order alerts anywhere
pl: Otrzymuj powiadomienia o zamówieniach w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
pl: Maksymalna liczba artykułów, które mają być zwrócone w wyniku. Domyślnie bez limitu, jeśli pozostawiono puste.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
pl: Jeśli twój sklep znajduje się na terenie UE, zalecamy, aby oprócz podatków automatycznych, korzystać z rozszerzenia EU VAT Number. Dzięki niemu w momencie składania zamówienia zostanie wyświetlone pole do pobrania i walidacji numeru VAT UE klienta, jeśli taki posiada.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
pl: Dzięki aplikacji Woo możesz otrzymywać powiadomienia o aktywności w sklepie, w tym o nowych zamówieniach i opiniach produktów bezpośrednio na swoich urządzeniach mobilnych.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
pl: Weryfikowanie bazy danych… Nadal brakuje jednej lub więcej tabel:

en: Do you need help with adding your first product?
pl: Potrzebujesz pomocy przy dodawaniu pierwszego produktu?

en: Start your online clothing store
pl: Uruchom swój sklep internetowy z odzieżą

en: The admin note layout has a wrong prop value.
pl: Układ notatki administratora ma błędną wartość.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
pl: Ten samouczek z filmem pomoże ci przejść przez proces dodawania pierwszego produktu w WooCommerce.

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
pl: Założenie strony internetowej z modą jest emocjonujące, ale może też okazać się przytłaczające. W tym artykule przeprowadzimy cię przez proces konfiguracji, nauczymy tworzenia udanej prezentacji produktów i pokażemy ci, jak dotrzeć do idealnego odbiorcy.

en: Share feedback
pl: Podziel się uwagami

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
pl: Skoro zostaliśmy twoim partnerem, naszym priorytetem jest zapewnienie odpowiednich narzędzi do spełnienia twoich potrzeb. Z niecierpliwością czekamy na twoje uwagi i opinie na temat konfiguracji sklepu, abyśmy mogli w przyszłości udoskonalić nasze rozwiązanie.

en: Watch tutorial
pl: Obejrzyj poradnik

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
pl: Zmiana platformy eHandlu może wydawać się dużą przeszkodą do pokonania, ale przeniesienie produktów, klientów i zamówień do WooCommerce jest łatwiejsze niż myślisz. Ten artykuł pomoże ci przejść przez ten proces.

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
pl: Czy chcesz przenieść swój biznes z Shopify do WooCommerce?

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
pl: WooCommerce Subscriptions pozwalają na wprowadzenie różnych subskrypcji na fizyczne lub wirtualne produkty i usługi. Twórz miesięczne kluby, cotygodniowe subskrypcje usług, a nawet roczne pakiety rozliczeniowe oprogramowania. Dodaj opłaty za subskrypcję, zaoferuj bezpłatne testy i ustaw okresy ważności.

en: Features
pl: Funkcje

en: Views
pl: Wyświetlenia

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
pl: Potrzebujesz więcej informacji na temat Subskrypcji WooCommerce?

en: Nairobi County
pl: Hrabstwo Nairobi

en: Plugins were successfully activated.
pl: Wtyczki zostały włączone.

en: Plugins were successfully installed.
pl: Wtyczki zostały zainstalowane.

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
pl: Wystąpił błąd podczas włączania niektórych żądanych wtyczek.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
pl: Brak &quot;%s&quot; w magazynie i nie może być zamówiony.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
pl: Żądana wtyczka `%s`. nie jest jeszcze zainstalowana.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
pl: Pojawił się problem z zainstalowaniem niektórych potrzebnych wtyczek.

en: Plugins must be a non-empty array.
pl: Wtyczki nie mogą być pustą tablicą.

en: Registers whether the note is deleted or not
pl: Zapisuje informacje, czy notatka została usunięta, czy nie

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
pl: Układ notatki (np. baner, ikona, zwykły).

note: translators: %s: product name
en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
pl: W magazynie nie ma wystarczającej ilości sztuk %s, aby zrealizować to zamówienie.

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",")
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
pl: Brakuje co najmniej jednej tabeli niezbędnej do działania wtyczki WooCommerce. Niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Brakujące tabele: %1$s.

en: The image of the note, if any.
pl: Obrazek notatki, jeśli istnieje.

en: Sorry, there is no note with that ID.
pl: Nie ma notatki z tym identyfikatorem.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
pl: Żądana wtyczka `%s` nie mogła być zainstalowana. Instalacja uaktualnienia nie powiodła się.

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
pl: Zacznij używać nowych funkcji, które są sukcesywnie wdrażane w celu usprawnienia zarządzania sklepem.

note: translators: Comma separated list of missing tables.
en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
pl: Brakujące tabele bazy danych: %s. Niektóre funkcje WooCommerce mogą nie działać prawidłowo.

en: Database tables missing
pl: Brak tabel w bazie danych

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",") %2$s: Link to check again
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
pl: Brakuje co najmniej jednej tabeli niezbędnej do działania wtyczki WooCommerce. Niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Brakujące tabele: %1$s. <a href="%2$s">Sprawdź ponownie.</a>

en: Home
pl: Strona główna

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
pl: Przyjmuj płatności z dostawcą odpowiednim dla ciebie - wybierz z ponad 100 bramek płatniczych dla WooCommerce.

en: Marketplace
pl: Sklep z rozszerzeniami

en: Overview
pl: Przegląd

en: Start accepting payments on your store!
pl: Rozpocznij przyjmowanie płatności w swoim sklepie!

en: Install plugins
pl: Zainstaluj wtyczki

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
pl: Wykryliśmy problem podczas instalacji Jetpacka i WooCommerce Shipping & Tax. Proszę spróbować ponownie, aby skorzystać ze wszystkich zalet tych rozwiązań. Wtyczki "Jetpack" i "WooCommerce Shipping & Tax" zostaną zainstalowane i włączone za darmo.

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
pl: Ojej... Wystąpił problem podczas instalacji Jetpack i WooCommerce Shipping & Tax. Spróbuj ponownie.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
pl: Dane klienta WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
pl: Dane tokena płatności klienta WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
pl: Dane dostępu użytkownika do zakupionych produktów do pobrania.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
pl: Dane o pobraniach plików przez użytkownika WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
pl: Dane zamówień klienta WooCommerce.

note: translators: 1: uploads directory URL 2: documentation URL
en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
pl: Katalog do umieszczania plików sklepu <a href="%1$s">jest publicznie dostępny w sieci</a>. Rekomendujemy <a href="%2$s">konfigurację serwera w celu uniknięcia zindeksowania katalogu</a>.

note: translators: %s function name.
en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
pl: %s() została wywołana przed uruchomieniem magazynu danych Planowanych akcji

en: Finish setup
pl: Dokończ konfigurację

en: Take payments in cash upon delivery.
pl: Przyjmuj płatności za pobraniem.

en: Take payments via bank transfer.
pl: Przyjmuj płatności przelewem bankowym.

en: Shipment Tracking
pl: Śledzenie przesyłek

en: Coupons discounts
pl: Rabat dla kuponów

en: WooCommerce.com support
pl: Wsparcie WooCommerce.com

note: translators: 1: current version. 2: latest version
en: %1$s (update to version %2$s is available)
pl: %1$s (dostępna aktualizacja do wersji %2$s)

note: translators: %s: Forum URL
en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
pl: Aby uzyskać pomoc z kodem WooCommerce, skorzystaj z <a href="%1$s">forum społeczności</a>. Aby uzyskać pomoc dotyczącą rozszerzeń premium sprzedawanych na WooCommerce.com, <a href="%2$s">poproś o wsparcie na WooCommerce.com</a>.

note: translators: %s: version
en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
pl: Zainstalowana wersja nie została przetestowana z włączoną wersją WooCommerce %s

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
pl: Jeśli zaznaczone, bezpłatna wysyłka będzie dostępna na podstawie kwoty zamówienia przed rabatem.

en: Apply minimum order rule before coupon discount
pl: Zastosuj regułę minimalnego zamówienia sprzed użycia kuponu zniżkowego

note: translators: %s: URL of WooCommerce.com subscriptions tab.
en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
pl: Proszę przejść do <a href="%s" target="_blank">strony subskrypcji</a>, aby odnowić subskrypcję i otrzymywać aktualizacje.

note: translators: %1$s: link to docs
en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
pl: Przejdź na stronę WooCommerce.com aby dowiedzieć się więcej <a href="%1$s" target="_blank">jak zacząć</a>.

en: Personalize homepage
pl: Dostosuj stronę główną

en: Personalize your store's homepage
pl: Dostosuj stronę główną sklepu

en: The plugin could not be activated.
pl: Nie można włączyć wtyczki.

en: Limit stats fields to the specified items.
pl: Ogranicz pola statystyk do określonych elementów.

en: Shipping Label
pl: Etykieta wysyłkowa

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
pl: Strona główna jest jednym z najważniejszych punktów w witrynie. Dobrze wykonana może zwiększyć konwersje i zaangażowanie. Nie zapomnij o spersonalizowaniu strony głównej, którą stworzyliśmy dla twojego sklepu podczas procesu instalacji.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
pl: Bezpiecznie akceptuj płatności katami kredytowymi i debetowymi. Zarządzaj transakcjami z poziomu kokpitu WooCommerce. Działa tylko z <strong>WooPayments</strong>.

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
pl: Wystąpił błąd w komunikacji z wtyczką WooPayments.

en: Try the new way to get paid
pl: Wypróbuj nowy sposób płatności

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
pl: Wygląda na to, że w bazie danych brakuje co najmniej jednej wymaganej tabeli. Próbuję odtworzyć brakujące tabele.

note: translators: %s: Link to settings page.
en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
pl: Twój sklep jest skonfigurowany do obsługi produktów wirtualnych przy użyciu metody "Tylko przekierowanie". Ta metoda jest przestarzała, <a href="%s">zamiast tego przełącz się na inną.</a><br><em>Jeśli do pobierania plików używasz zdalnego serwera (na przykład Dysk Google, Dropbox, Amazon S3), właściwa metoda zostanie zastosowana automatycznie, więc wybierz dowolną inną opcję, aby pozbyć się tego powiadomienia.</em>

en: Get started
pl: Rozpocznij

en: Choose theme
pl: Wybierz motyw

en: Mobile app
pl: Aplikacja mobilna

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
pl: Wysyłaj kampanie reklamowe, odzyskaj porzucone koszyki i wiele więcej dzięki Mailchimp.

en: Set up payments
pl: Skonfiguruj płatności

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
pl: Akceptuj płatności kartami płatniczymi w sposób bezpieczny, ze stałą stawką i bez niespodziewanych opłat. Sprzedawaj, analizuj sprzedaż i magazyn w jednym miejscu.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
pl: Akceptuj karty kredytowe i płatnicze w ponad 135 walutach i metodach, takich jak np. Alipay i Apple Pay.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
pl: Wybierz płatność, którą chcesz, zapłać teraz, zapłać później lub podziel ją. Bez numerów kart kredytowych, bez haseł, bez obaw.

en: Store connected successfully.
pl: Pomyślnie połączono sklep.

en: Import your products
pl: Zaimportuj swoje produkty

en: Close dialog
pl: Zamknij okno dialogowe

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć to powiadomienie

en: Average order value
pl: Średnia wartość zamówienia

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
pl: 🎉 Gratulujemy dodania pierwszego produktu!

en: Amount
pl: Kwota

en: Customer type
pl: Typ klienta

en: Gross sales
pl: Sprzedaż brutto

en: Bookings
pl: Rezerwacje

en: CBD and other hemp-derived products
pl: CBD i inne produkty konopiopochodne

en: Disable
pl: Wyłącz

note: translators: %1$s: report name, %2$s: download URL
en: Download your %1$s Report: %2$s
pl: Pobierz raport %1$s: %2$s

note: translators: %s: report name
en: Download your %s Report
pl: Pobierz raport %s

en: Edit Coupon
pl: Edytuj kupon

en: Edit Order
pl: Edytuj zamówienie

en: Edit Product
pl: Edytuj produkt

en: Electronics and computers
pl: Elektronika i komputery

en: Fashion, apparel, and accessories
pl: Moda, odzież i akcesoria

en: Food and drink
pl: Żywność i napoje

en: Health and beauty
pl: Zdrowie i uroda

en: Home, furniture, and garden
pl: Dom, meble i ogród

en: IP address.
pl: Adres IP.

en: Physical products
pl: Produkty fizyczne

en: Plugin name.
pl: Nazwa wtyczki.

en: Plugin slug.
pl: Sług pluginu.

en: Plugin status.
pl: Status wtyczki.

en: Task List
pl: Lista zadań

en: There was an error connecting to Square.
pl: Wystąpił błąd w połączeniu ze Square.

en: Memberships
pl: Członkostwo

en: Profile Setup Wizard
pl: Kreator konfiguracji profilu

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
pl: Działanie, które powinno się dokończyć, by podłączyć Jetpack.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
pl: Bieżące pobieranie stron powinno być wywoływane w trakcie lub po hooku `current_screen`.

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
pl: Można przekazać częściowy adres IP i zostaną zwrócone pasujące wyniki.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
pl: Nieprawidłowe żądanie. Proszę przekazać parametr dopasowania.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
pl: Jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć listę zadań, kliknij na przycisk poniżej.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
pl: Jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć rozszerzone listy zadań, kliknij na poniższy przycisk.

en: [deleted]
pl: [usunięto]

en: Analytics
pl: Analityka

en: WooCommerce Onboarding
pl: Proces instalacji WooCommerce

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
pl: Dane zawartości notatki. Ciąg JSON. Dostępne do ponownej lokalizacji.

en: Date the note was created (GMT).
pl: Data utworzenia notatki (GMT).

en: Date the note was created.
pl: Data utworzenia notatki.

en: Invalid plugin.
pl: Nieprawidłowa wtyczka.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: Invalid theme %s.
pl: Nieprawidłowy motyw %s.

en: Jetpack is not installed or active.
pl: Jetpack nie jest zainstalowany ani włączony.

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Sorry, you cannot manage plugins.
pl: Niestety, nie możesz zarządzać wtyczkami.

en: Source of the note.
pl: Źródło notatki.

en: Status of note.
pl: Status notatki.

en: Theme status.
pl: Status motywu.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
pl: Wystąpił błąd w połączeniu z WooCommerce.com. Spróbuj ponownie.

en: Type of note.
pl: Typ notatki.

en: Sorry, you cannot manage themes.
pl: Niestety, nie możesz zarządzać motywami.

en: Industry.
pl: Branża.

en: Name of the note.
pl: Nazwa notatki.

en: Content of the note.
pl: Zawartość notatki.

en: Title of the note.
pl: Tytuł notatki.

en: Number of customers.
pl: Liczba klientów.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be activated.
pl: Nie można włączyć wtyczki `%s`.

en: Average number of orders.
pl: Średnia liczba zamówień.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 numbers.
pl: %s musi zawierać 2 liczby.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 valid dates.
pl: %s musi zawierać 2 poprawne daty.

en: Product parent name.
pl: Nazwa produkty nadrzędnego.

en: An array of actions, if any, for the note.
pl: Tablica akcji dla notatki, jeśli jakieś istnieją.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed.
pl: Nie można zainstalować żądanej wtyczki `%s`.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services). translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
pl: Nie można zainstalować żądanej wtyczki `%s`. Nieudane wywołanie API.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed.
pl: Nie można zainstalować żądanego motywu `%s`.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
pl: Nie można zainstalować żądanego motywu `%s`. Nieudane wywołanie API.

en: Onboarding profile data has been updated.
pl: Zaktualizowano dane profilu.

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
pl: Data, po której użytkownik powinien otrzymać przypomnienie o notatce, jeśli istnieje (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
pl: Data, po której użytkownik powinien otrzymać przypomnienie o notatce, jeśli istnieje.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
pl: Status notatki (np. bez akcji, z akcją).

en: Locale used for the note title and content.
pl: Ustawienia regionalne używane dla tytułu i zawartości notatki.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
pl: Typ notatki (np. błąd, ostrzeżenie itp.).

en: ID of the note record.
pl: Identyfikator rekordu notatki.

note: translators: 1: parameter name
en: %1$s is not a numerically indexed array.
pl: %1$s nie jest tablicą indeksowaną numerycznie.

en: Average AOV per customer.
pl: Średnia wartość zamówienia na klienta.

en: AOV
pl: Średnia wartość zamówienia

en: Limit result to items with specified customer ids.
pl: Ogranicz wyniki do elementów ze wskazanymi identyfikatorami klientów.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
pl: Ogranicz wynik do obiektów z ostatnim zamówieniem po podanej dacie zgodnej z ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
pl: Ogranicz wynik do obiektów z ostatnim zamówieniem przed podaną datą zgodną z ISO8601.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o średniej wartości zamówienia między dwiema podanymi liczbami.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o średniej wartości zamówienia mniejszej lub równej danej liczbie.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o średniej wartości zamówienia większą lub równą danej liczbie.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z całkowitą wartością zamówienia między dwiema podanymi liczbami.

en: The requested theme could not be activated.
pl: Nie można włączyć żądanego motywu.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
pl: Czy użytkownik zażyczył sobie przypomnienia o notatce.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o średniej wartości zamówienia mniejszej lub równej danej liczbie.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o liczbie zamówień mniejszej lub równej danej liczbie.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o liczbie zamówień większej lub równej danej liczbie.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów ostatnio aktywnych pomiędzy dwoma datami zgodnymi z ISO8601.

en: Limit response to objects excluding emails.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z pominięciem adresów e-mail.

en: Limit response to objects including emails.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów zawierających adresy e-mail.

en: Average total spend per customer.
pl: Średnia suma wydatków klienta.

en: Extra business extensions to install.
pl: Dodatkowe rozszerzenia dla biznesu do zainstalowania.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów zawierających w polu "customer" frazę wyszukiwania. Przeszukuje pola wskazaną wartością `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o średniej wartości zamówienia większej lub równej danej liczbie.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z liczbą zamówień między dwiema podanymi liczbami.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z ostatnią aktywnością przed (lub z) podaną datą zgodną z ISO8601.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z ostatnią aktywnością po (lub z) podaną datą zgodną z ISO8601.

en: Last Active
pl: Ostatnia aktywność

en: Whether or not the profile was completed.
pl: Czy profilowanie zostało ukończone.

en: Limit response to objects excluding specific names.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z pominięciem niektórych nazw.

en: Limit response to objects with specific names.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów o wskazanych nazwach.

en: Limit response to objects with specific countries.
pl: Ogranicz wynik do obiektów z wskazanych krajów.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z pominięciem wskazanych krajów.

en: Limit response to objects with specific usernames.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów zawierających wskazane nazwy użytkowników.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z pominięciem wskazanych nazw użytkowników.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
pl: Wystąpił błąd podczas wczytywania interfejsu API WooCommerce.com.

en: Theme slug.
pl: Uproszczona nazwa motywu.

en: Name.
pl: Nazwa.

en: Product(s)
pl: Produkt(y)

en: Username.
pl: Nazwa użytkownika.

en: User ID.
pl: Identyfikator użytkownika.

note: translators: %s is product name
en: (Deleted)
pl: (Usunięto)

note: translators: %s is product name
en: %s (Deleted)
pl: %s (Usunięto)

en: Product variations IDs.
pl: Identyfikatory wariantów produktu.

en: Product category IDs.
pl: Identyfikatory kategorii produktu.

en: Total spend.
pl: Suma wydatków.

en: Order count.
pl: Liczba zamówień.

en: Number of days to import.
pl: Liczba dni do zaimportowania.

en: Average order value.
pl: Średnia wartość zamówienia.

en: Limit result to items from the specified categories.
pl: Ogranicz wynik do elementów ze wskazanych kategorii.

en: Limit result set to returning or new customers.
pl: Ogranicz wynik do powracających lub nowych klientów.

en: Order customer information.
pl: Informacje o kliencie składającym zamówienie.

en: List of order product IDs, names, quantities.
pl: Lista identyfikatorów produktów zamówienia, nazw, ilości.

en: Returning or new customer.
pl: Klient powracający lub nowy.

en: List of order coupons.
pl: Lista kuponów z zamówień.

en: Average items per order
pl: Średnia ilość produktów w zamówieniu

en: Date registered GMT.
pl: Data rejestracji (GMT).

en: Date last active GMT.
pl: Data ostatniej aktywności (GMT).

en: Avg order value.
pl: Średnia wartość zamówienia.

en: Skip importing existing order data.
pl: Pomiń importowanie istniejących danych o zamówieniach.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
pl: Data złożenia zamówienia z uwzględnieniem strefy czasowej strony witryny.

en: Date the order was created, as GMT.
pl: Data złożenia zamówienia (GMT).

en: Sorry, fetching downloads data failed.
pl: Niestety pobieranie danych o plikach do pobrania nie powiodło się.

en: Number of distinct products sold.
pl: Liczba sprzedanych unikalnych produktów.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
pl: Etykieta segmentu (nazwa produktu lub wariantu), zrozumiała dla człowieka.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
pl: Wszystkie oczekujące i aktualnie trwające zadania importu zostały anulowane.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
pl: Wskazuje, czy wszystkie warunki powinny być spełnione przez zestaw wyników, czy jakikolwiek z nich jest wystarczający. Wynik ma wpływ na następujące parametry: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów, które mają wskazane identyfikatory klientów.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
pl: Ogranicz wynik do obiektów, które nie zawierają wskazanych identyfikatorów klientów.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które mają przypisane wskazane kupony.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które nie mają przypisanych wskazanych kuponów.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które mają przypisane wskazane stawki podatkowe.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które nie mają przypisanych wskazanych stawek podatkowych.

en: Limit result set to specific types of refunds.
pl: Ogranicz wyniki do wskazanych typów zwrotu.

en: Net total revenue.
pl: Całkowity przychód netto.

en: City.
pl: Miejscowość.

en: Date last active.
pl: Data ostatniej aktywności.

en: Date registered.
pl: Data rejestracji.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów zarejestrowanych po (lub z) datą zgodną z ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów zarejestrowanych przed (lub z) datą zgodną z ISO8601.

en: Priority.
pl: Priorytet.

en: State.
pl: Województwo.

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Country / Region.
pl: Kraj / Region.

en: Shipping tax.
pl: Podatek od wysyłki.

en: Order tax.
pl: Podatek od zamówienia.

en: Total tax.
pl: Suma podatku.

en: Product / Variation
pl: Produkt / Wariant

en: Order Number.
pl: Numer zamówienia.

en: Number of downloads.
pl: Liczba pobrań.

en: Number of items sold.
pl: Liczba sprzedanych produktów.

en: Product image.
pl: Obrazek produktu.

en: Product link.
pl: Odnośnik produktu.

en: Product attributes.
pl: Atrybuty produktu.

en: Stock status.
pl: Stan magazynowy.

en: Manage stock.
pl: Zarządzaj stanem magazynowym.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów z przypisanymi wskazanymi produktami.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
pl: Wskazuje, czy wszystkie warunki powinny być spełnione dla wynikowego zestawu, lub czy wystarczający jest którykolwiek z nich. Dotyczy parametrów: produkty, zamówienia, nazwa użytkownika, ip_address.

en: IP address for the downloader.
pl: Adres IP pobierającego.

en: User ID for the downloader.
pl: Identyfikator pobierającego użytkownika.

en: The date of the download, as GMT.
pl: Data pobrania (GMT).

en: The date of the download, in the site's timezone.
pl: Data pobrania w strefie czasowej witryny.

en: A list of stats to query must be provided.
pl: Należy podać listę statystyk do wykonania zapytania.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
pl: Dodaj dodatkowe informacje o każdym produkcie do raportu.

en: Limit result to items with specified product ids.
pl: Ogranicz wyniki do elementów ze wskazanymi identyfikatorami produktów.

en: Product inventory quantity.
pl: Ilość zapasu produktów.

en: Number of orders product appeared in.
pl: Liczba zamówień w których pojawił się produkt.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
pl: Niestety pobieranie danych o przychodach nie powiodło się.

en: Sorry, fetching tax data failed.
pl: Niestety pobieranie danych o podatkach nie powiodło się.

en: User name of the downloader.
pl: Nazwa pobierającego użytkownika.

en: N. Revenue
pl: Przychód netto

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
pl: Ogranicz wyniki do pozycji z przypisaną co najmniej jedną stawką podatkową.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów z konkretnymi adresami IP.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
pl: Ogranicz wynik do obiektów które nie zawierają konkretnego identyfikatora użytkownika.

en: Number of low stock products.
pl: Liczba produktów o niskim stanie magazynowym.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
pl: Niestety pobieranie wskaźników wydajności nie powiodło się.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
pl: Dodaj dodatkowe informacje o każdej kategorii do raportu.

en: The specific chart this stat referrers to.
pl: Konkretny wykres do którego odnoszą się te dane.

en: Human readable label for the stat.
pl: Etykieta danych statystycznych, zrozumiała dla człowieka.

en: Amount of tax codes.
pl: Liczba kodów podatku.

en: Limit result to items with specified variation ids.
pl: Ogranicz wyniki do elementów ze wskazanymi identyfikatorami wariantów.

note: translators: Allowed values is a list of stat endpoints.
en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
pl: Ogranicz odpowiedź do wskazanych danych statystycznych raportów. Dozwolone wartości: %s.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów, które mają wskazane identyfikatory użytkowników.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
pl: Ogranicz odpowiedź do obiektów, które nie zawierają wskazanych adresów IP.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
pl: Ogranicz wyniki do elementów posiadających podany termin w taksonomii kategorii produktu.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które mają wskazane identyfikatory zamówienia.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które nie mają wskazanych identyfikatorów zamówienia.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, które mają przypisanych wskazanych produktów.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
pl: Ogranicz wyniki do elementów, do których przypisano typ raportu magazynu.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
pl: Ogranicz wyniki do elementów posiadających podany termin w taksonomii podatków.

en: There was an issue loading the report endpoints
pl: Wystąpił problem podczas wczytywania punktów końcowych raportu

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
pl: Wartość danych statystycznych. Jeśli dana nie istnieje lub nie mogła zostać wczytana, zwraca null.

en: Shipping tax
pl: Podatek od wysyłki

en: Tax code
pl: Kod podatku

en: Product / Variation title
pl: Tytuł produktu / wariantu

en: Total Net sales of all items sold.
pl: Całkowita sprzedaż netto wszystkich towarów.

en: Order tax
pl: Podatek od zamówienia

en: Format of the stat.
pl: Format statystyk.

en: Product inventory threshold for low stock.
pl: Próg niskiego stanu magazynowego produktu.

en: Product inventory status.
pl: Status magazynowy produktu.

note: translators: Stock status. Example: "Number of low stock products
en: Number of %s products.
pl: Liczba produktów %s.

en: Order #
pl: Zamówienie nr

en: Returns
pl: Zwroty

en: Customer Name
pl: Nazwa klienta

en: Table cell value.
pl: Wartość komórki tabeli.

en: Table cell display.
pl: Wyświetlanie komórki tabeli.

en: Table rows.
pl: Wiersze tabeli.

en: Table column header.
pl: Nagłówek kolumny tabeli.

en: Table headers.
pl: Nagłówki tabeli.

en: API path.
pl: Ścieżka API.

en: Customers detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty klientów.

en: Stats about product downloads.
pl: Statystyki pobrań produktu.

en: Coupon creation date.
pl: Data utworzenia kuponu.

en: Coupon creation date in GMT.
pl: Data utworzenia kuponu czasu GMT.

en: Coupon expiration date.
pl: Data wygaśnięcia kuponu.

en: Coupon expiration date in GMT.
pl: Data wygaśnięcia kuponu czasu GMT.

en: Number of coupons.
pl: Liczba kuponów.

en: Net Revenue
pl: Przychód netto

en: Products sold.
pl: Sprzedane produkty.

en: Total of returns.
pl: Suma zwrotów.

en: Total Spend
pl: Suma wydatków

en: Product download files detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty pobrań plików produktu.

en: Coupon discount type.
pl: Typ rabatu kuponu.

en: Stats about orders.
pl: Statystyki zamówień.

en: Stats about revenue.
pl: Statystyki przychodu.

en: Stats about taxes.
pl: Statystyki podatków.

en: Stats about coupons.
pl: Statystyki kuponów.

en: Stats about products.
pl: Statystyki produktów.

en: Stats about product categories.
pl: Statystyki kategorii produktów.

en: Export download URL.
pl: Eksportuj adres URL pobierania.

en: Top Customers - Total Spend
pl: Najlepsi klienci - suma wydatków

en: Net discount amount.
pl: Wartość rabatu netto.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
pl: Ogranicz wynik do towarów, które nie mają wskazanego statusu zamówienia.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
pl: Ogranicz wynik do towarów, które mają wskazany status zamówienia.

en: Sorry, there is no export with that ID.
pl: Niestety, nie ma eksportu o tym identyfikatorze.

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
pl: parametr product_includes ma określać dokładnie jeden produkt podczas segmentowania według wariantu.

en: Segment the response by additional constraint.
pl: Posegmentuj odpowiedź przy pomocy dodatkowych ograniczeń.

en: The date the report end, as GMT.
pl: Data zakończenia raportu GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
pl: Data zakończenia raportu w strefie czasowej witryny.

en: The date the report start, as GMT.
pl: Data rozpoczęcia raportu, jako GMT.

en: Totals data.
pl: Dane sum.

en: Number of discounted orders.
pl: Liczna zamówień z rabatami.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
pl: Ogranicz zestaw wyników do kuponów ze wskazanymi identyfikatorami.

en: Product downloads detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty dotyczące pobierania produktów.

en: Products detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty produktu.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
pl: Punkt końcowy raportu dla uzyskania określonych wskaźników wydajności z punktów końcowych "statystyki".

en: Sorry, there is no resource with that ID.
pl: Niestety, nie ma zasobu z tym identyfikatorem.

en: Unique ID for the Note Action.
pl: Unikatowy identyfikator akcji notatki.

en: Unique ID for the Note.
pl: Unikatowy identyfikator notatki.

en: Displayed title for the leaderboard.
pl: Wyświetlany tytuł rankingu.

en: Leaderboard ID.
pl: Identyfikator rankingu.

en: Top Coupons - Number of Orders
pl: Najlepsze kupony - Liczba zamówień

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
pl: Ogranicz wyniki do kuponów z kodami pasującymi do podanego ciągu.

en: Total of taxes.
pl: Suma podatków.

en: Total of shipping.
pl: Suma wysyłki.

en: Invalid response from data store.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z magazynu danych.

en: Taxes detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty podatków.

en: Coupons detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty kuponów.

en: Product categories detailed reports.
pl: Szczegółowe raporty kategorii produktów.

en: Percentage complete.
pl: Procent ukończonych.

en: There is no data to export for the given request.
pl: Brak danych do eksportu wybranego żądania.

en: Regenerate data message.
pl: Komunikat procesu ponownego generowania danych.

en: Regeneration status.
pl: Status ponownego generowania.

en: Parameters to pass on to the exported report.
pl: Parametry przekazywane do eksportowanego raportu.

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
pl: Interwały czasowe które zostaną użyte w danych.

en: Amount discounted by coupons.
pl: Kwota obniżona przez kupony.

en: Segment identificator.
pl: Identyfikator segmentu.

en: URL query to persist across links.
pl: Stałe zapytanie w adresie URL dla wszystkich odnośników.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
pl: Dodaj dodatkowe informacje o każdym kuponie do raportu.

en: Reports data grouped by segment condition.
pl: Dane raportów zgrupowane wg warunków segmentu.

en: Reports data grouped by intervals.
pl: Dane raportów zgrupowane wg przedziałów.

en: Interval subtotals.
pl: Częściowe sumy przedziałów.

en: Your report file is being generated.
pl: Twój plik raportu jest generowany.

en: Type of interval.
pl: Typ przedziału.

en: The date the report start, in the site's timezone.
pl: Data rozpoczęcia raportu w strefie czasowej witryny.

en: Amount of items sold.
pl: Liczba sprzedanych produktów.

en: Created
pl: Utworzono

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
pl: Jeśli "true", wyślij mailem link do pobrania eksportu do użytkownika generującego eksport.

en: Amount discounted
pl: Kwota obniżona

en: Net sales
pl: Sprzedaż netto

en: Gross sales.
pl: Sprzedaż brutto.

en: Items sold
pl: Sprzedane produkty

en: Top products - Items sold
pl: Najlepsze produkty - sprzedaż

en: Top categories - Items sold
pl: Najlepsze kategorie - sprzedaż

en: Discounted orders
pl: Zamówienia z rabatem

en: Net sales.
pl: Sprzedaż netto.

en: Total sales.
pl: Suma sprzedaży.

en: Items sold.
pl: Sprzedane przedmioty.

en: Coupon ID.
pl: Identyfikator kuponu.

en: Unique coupons count.
pl: Liczą się unikatowe kupony.

en: Best Sellers
pl: Bestsellery

en: Fan Favorites
pl: Ulubione

en: Homepage
pl: Strona główna

en: New In
pl: Nowe

en: New Products
pl: Nowe produkty

en: On Sale
pl: W promocji

en: Welcome to the store
pl: Witamy w sklepie

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
pl: Ogranicz wyniki wyszukiwania do pozycji o przypisanym identyfikatorze stawek.

en: Go shopping
pl: Przejdź do zakupów

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
pl: Punkt końcowy używany do wyszukiwania logów pobrań dla konkretnych adresów IP.

en: Search by similar product name or sku.
pl: Wyszukaj wg podobnej nazwy produktu lub SKU.

en: Sorry, you cannot manage these options.
pl: Niestety, nie możesz zarządzać tymi opcjami.

en: Sorry, you cannot view these options.
pl: Niestety, nie możesz wyświetlić tych opcji.

en: Theme installation message.
pl: Komunikat instalacyjny motywu.

en: Theme installation status.
pl: Status instalacji motywu.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do tworzenia stron w tej witrynie.

en: Write a short welcome message here
pl: Napisz krótką wiadomość powitalną

en: Sorry, the sample products data file was not found.
pl: Przepraszamy, plik z przykładowymi danymi produktów nie został odnaleziony.

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
pl: [{site_title}]: Twój raport – {report_name}, jest gotowy do pobrania

en: Your Report Download
pl: Pobierz raport

en: You must supply an array of options and values.
pl: Musisz podać tablicę opcji i wartości.

en: You must supply an array of options.
pl: Musisz podać tablicę opcji.

en: Shop by Category
pl: Kupuj wg kategorii

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
pl: Ogranicz wyniki do zamówień pasujących do fragmentu numeru zamówienia.

en: Search by similar tax code.
pl: Wyszukaj według podobnego kodu podatku.

en: Array of options with associated values.
pl: Tablica opcji z przypisanymi wartościami.

en: Homepage created
pl: Utworzono stronę główną

en: Revenue
pl: Przychód

en: Specified file failed upload test.
pl: Podany plik nie przeszedł testu przesyłania.

en: Content…
pl: Treść…

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
pl: Brak uprawnień do instalowania motywów w tej witrynie.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
pl: Plik zip motywu, który należy przesłać.

en: Uploaded theme.
pl: Przesłany motyw.

en: Write title…
pl: Wpisz tytuł…

en: Get Started
pl: Rozpocznij

en: Renew Subscription
pl: Odnów subskrypcję

en: Enable Autorenew
pl: Włącz automatyczne odnawianie

note: translators: name of the extension subscription expiring soon
en: %s subscription expiring soon
pl: Subskrypcja %s niedługo wygaśnie

note: translators: name of the extension subscription that expired
en: %s subscription expired
pl: %s subskrypcja wygasła

note: translators: date the subscription expired, e.g. Jun 7th 2018
en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
pl: Twoja subskrypcja wygasła %s. Wykup subskrypcję ponownie, aby otrzymywać aktualizacje i mieć dostęp do pomocy technicznej.

note: translators: number of days until the subscription expires
en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
pl: Twoja subskrypcja wygaśnie w ciągu %d dni. Włącz automatyczne odnawianie, aby nie stracić dostępu do aktualizacji oraz pomocy technicznej.

en: Install Woo mobile app
pl: Zainstaluj aplikację mobilną Woo

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
pl: Zainstaluj aplikację mobilną WooCommerce, by zarządzać zamówieniami, otrzymywać powiadomienia o sprzedaży i podglądać kluczowe dane gdziekolwiek jesteś.

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Review
pl: Opinia

en: Review your orders
pl: Przejrzyj swoje zamówienia

note: translators: Number of orders processed.
en: Congratulations on processing %s orders!
pl: Gratulujemy przetworzenia %s zamówień!

en: New sales record!
pl: Nowy rekord sprzedaży!

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
pl: Kolejne osiągnięcie! Zajrzyj do raportów zamówień i sprawdź zamówienia według daty.

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
pl: Gratulacje, pojawiło się pierwsze zamówienie! To dobry czas na naukę zarządzania zamówieniami.

en: Activate usage tracking
pl: Włącz statystyki użytkowania

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
pl: Osiągnąłeś próg 10 zamówień! Dobrze ci idzie. Przejrzyj historie sukcesu sklepów opartych o WooCommerce, aby zdobyć inspiracje.

note: translators: 1: open link to WooCommerce.com settings, 2: open link to WooCommerce.com tracking documentation, 3: close link tag.
en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
pl: Zbieranie danych użytkowania pozwala nam rozwijać WooCommerce. Twój sklep będzie brany pod uwagę podczas oceny nowych funkcjonalności, oceny jakości aktualizacji, i decyzji czy poprawki są sensowne. W każdym momencie możesz przejść do %1$sUstawień%3$s i wyłączyć dzielenie się danymi. %2$sDowiedz się więcej%3$s na temat danych, które zbieramy.

note: translators: 1 and 4: Date (e.g. October 16th), 2 and 3: Amount (e.g. $160.00)
en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
pl: Super! %1$s był rekordowym dniem sprzedaży! Sprzedaż netto wyniosła %2$s pokonując poprzedni rekord %3$s z dnia %4$s.

en: Default Date Range
pl: Domyślny zakres dat

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
pl: Statusy wymagające dodatkowych działań ze strony administratora sklepu.

en: Report table data is being deleted.
pl: Dane tabeli raportów są usuwane.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
pl: Statusy, które nie powinny być brane pod uwagę podczas obliczania sum w raportach.

en: Actionable order statuses
pl: Statusy zamówień wywołujące akcje

en: The admin note name prop cannot be empty.
pl: Nazwa notatki administratora nie może być pusta.

en: The admin note type prop cannot be empty.
pl: Typ notatki administratora nie może być pusty.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
pl: Ustawienia regionalne notatki administratora nie mogą być puste.

en: The admin note title prop cannot be empty.
pl: Tytuł notatki administratora nie może być pusty.

en: The admin note content prop cannot be empty.
pl: Treść notatki administratora nie może być pusta.

en: The admin note status prop cannot be empty.
pl: Status notatki administratora nie może być pusty.

en: The admin note date prop cannot be empty.
pl: Data notatki administratora nie może być pusta.

en: The admin note source prop cannot be empty.
pl: Źródło notatki administratora nie może być puste.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
pl: Etykieta akcji notatki administratora nie może być pusta.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
pl: Nazwa akcji notatki administratora nie może być pusta.

note: translators: %s: admin note type.
en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
pl: Wybrany typ notatki administratora (%s) nie jest wspierany.

note: translators: %s: admin note status property.
en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
pl: Wybrany status notatki administratora (%s) nie jest wspierany.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
pl: Dane tabeli raportów są odbudowywane. Poczekaj chwilę na zgromadzenie pełnych danych.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
pl: Trwa już jakiś import. Poczekaj na zakończenie poprzedniego importu, zanim rozpoczniesz nowy.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
pl: Planowanie synchronizacji raportów powinno być wywoływane z klasy Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
pl: Wartość pola content_data notatki administratora musi być instancją stdClass.

en: Database error.
pl: Błąd bazy danych.

note: translators: %d: amount of time
en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
pl[0]: Zatrzymano szaleństwo na %d sekundę
pl[1]: Zatrzymano szaleństwo na %d sekundy
pl[2]: Zatrzymano szaleństwo na %d sekund

note: translators: %d: seconds
en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
pl: Następna kolejka rozpocznie przetwarzanie za około %d sekund.

en: Excluded report order statuses
pl: Wykluczone z raportów statusy zamówień

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
pl: Niepoprawna wartość parametru select lub count. Nie można wykonać zapytania.

note: translators: %s is the error message
en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
pl: %s Obsługa ciągów dłuższych niż ten zostanie usunięta w przyszłej wersji.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
pl: Ustawienia raportów administratora WooCommerce.

note: translators: %s: process URL
en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
pl: Rozpoczęto przetwarzanie nowej kolejki. <a href="%s">Zobacz akcje w trakcie realizacji &raquo;</a>

en: Unknown status found for action.
pl: Znaleziono nieznany status akcji.

note: translators: %s: context
en: action started via %s
pl: akcja rozpoczęta przez %s

note: translators: %s: context
en: action ignored via %s
pl: akcja ignorowana przez %s

note: translators: 1: context 2: exception message
en: action failed via %1$s: %2$s
pl: nie powiodła się akcja przez %1$s: %2$s

note: translators: %s: context
en: action complete via %s
pl: akcja zakończona przez %s

note: translators: 1: action ID 2: schedule
en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
pl: Czynność [%1$s] ma nieprawidłowy harmonogram: %2$s

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure fetching this action: %s
pl: Wystąpił błąd pobierania tego działania: %s

note: translators: %d is a number (maximum length of action arguments).
en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
pl: ActionScheduler_Action::$args za długi. Aby zapewnić możliwość indeksowania kolumny argumentów, argumenty działania nie powinny mieć więcej niż %d znaków, gdy są kodowane jako JSON.

en: Activity log for the action.
pl: Dziennik aktywności wykonanych działań.

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
pl: Wystąpił błąd podczas planowania następnego wykonania akcji: %s

en: Name of the action hook that will be triggered.
pl: Nazwa haka akcji, który zostanie wyzwolony.

en: Optional action group.
pl: Opcjonalna grupa akcji.

en: The action's schedule frequency.
pl: Częstotliwość harmonogramu akcji.

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
pl: Action Scheduler to skalowalna, identyfikowalna kolejka zadań do przetwarzania w tle dużych zestawów działań. Harmonogram akcji jest wyzwalany do uruchomienia w przyszłości. Zaplanowane działania można również zaplanować tak, aby były uruchamiane cyklicznie.

en: Scheduled Action Columns
pl: Kolumny zaplanowanych akcji

en: Optional data array passed to the action hook.
pl: Opcjonalna tablica danych przekazana do akcji.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
pl: Statusy akcji to: oczekująca, zakończona, anulowana i nieudana

en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
pl: Data/godzina uruchomienia zaplanowanego działania.

en: About
pl: Informacje

note: translators: %d: amount of actions
en: Migrating %d action | Migrating %d actions
pl[0]: Migrowanie %d akcji
pl[1]: Migrowanie %d akcji
pl[2]: Migrowanie %d akcji

note: translators: %s is an action ID.
en: Unable to remove source migrated action %s
pl: Nie można usunąć źródła migrowanej akcji%s

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
pl: Trwa migracja harmonogramu akcji. Lista zaplanowanych akcji może być niekompletna.

note: translators: %s is the Action Scheduler version.
en: About Action Scheduler %s
pl: O harmonogramie akcji %s

note: translators: 1: source action ID 2: source store class 3: destination action ID 4: destination store class
en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
pl: Migracja akcji o identyfikatorze %1$d w %2$s do identyfikatora %3$d w %4$s

en: Filename
pl: Nazwa pliku

note: translators: %s: date interval
en: This data will be deleted in %s.
pl: Te dane zostaną usunięte: %s.

en: Version:
pl: Wersja:

en: Items Subtotal:
pl: Suma pozycji:

en: Update country / region
pl: Zaktualizuj kraj / region

en: Choose a country / region&hellip;
pl: Wybierz kraj / region&hellip;

en: MaxMind Geolocation
pl: Geolokalizacja MaxMind

en: Choose countries / regions&hellip;
pl: Wybierz kraje / regiony&hellip;

en: Append a unique string to filename for security
pl: Ze względów bezpieczeństwa dodaj do nazwy pliku unikalny ciąg znaków

en: Invalid action - must be a recurring action.
pl: Nieprawidłowa akcja – musi być cykliczna.

note: translators: 1: next cleanup message 2: github issue URL
en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
pl: Harmonogram akcji zmigrował dane do niestandardowych tabel. Istnieją jednak osierocone wpisy dziennika w tabeli komentarzy WordPress. %1$s <a href="%2$s">Dowiedz się więcej &raquo;</a>

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
pl: Nie wykryto pakietu Harmonogramu Akcji.

en: Action Scheduler package running on your site.
pl: Pakiet Harmonogram Akcji działa w twojej witrynie.

en: Action Scheduler package
pl: Pakiet Harmonogram Akcji

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
pl: Jeśli używasz metody pobierania X-Accel-Redirect wraz z serwerem NGINX, upewnij się, że zastosowano ustawienia zgodnie z opisem w <a href='%s'>Przewodniku do obsługi produktów do pobierania</a>.

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
pl: Niewymagane, jeśli katalog pobierania jest chroniony. <a href='%s'>Zobacz ten przewodnik</a>, aby uzyskać więcej informacji. Pliki już przesłane nie zostaną zmienione.

en: Redirect only (Insecure)
pl: Tylko przekierowanie (niebezpieczne)

en: Destination logger must be configured before running a migration
pl: Przed uruchomieniem migracji musi zostać skonfigurowany rejestrator celu

en: Destination store must be configured before running a migration
pl: Przed uruchomieniem migracji musi zostać skonfigurowany docelowy sklep

en: Source logger must be configured before running a migration
pl: Przed uruchomieniem migracji musi zostać skonfigurowany źródłowy rejestrator

en: Source store must be configured before running a migration
pl: Przed uruchomieniem migracji musi zostać skonfigurowany sklep źródłowy

en: Fees:
pl: Opłaty:

en: Billing Country / Region
pl: Kraj płatności / region

en: Country / Region
pl: Kraj / region

en: Select a country / region&hellip;
pl: Wybierz kraj/region&hellip;

en: Shipping Country / Region
pl: Kraj wysyłki / region

en: WooCommerce database update done
pl: Aktualizacja bazy danych WooCommerce wykonana

en: WooCommerce database update in progress
pl: Aktualizacja bazy danych WooCommerce w toku

en: View progress →
pl: Zobacz postęp →

en: List of categories
pl: Lista kategorii

en: List of categories with their product counts
pl: Lista kategorii z liczbą produktów

en: Product on sale
pl: Produkt w promocji

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
pl: Płacisz za zamówienie gościa. Proszę kontynuować płatność tylko wtedy, gdy rozpoznajesz to zamówienie.

en: Filter products by maximum price
pl: Filtruj wg maksymalnej ceny

en: Filter products by minimum price
pl: Filtruj wg minimalnej ceny

en: And
pl: I

en: Color
pl: Kolor

en: Latest
pl: Najnowsze

en: Popularity
pl: Popularność

en: Price: high to low
pl: Cena: malejąco

en: Price: low to high
pl: Cena: rosnąco

en: Size
pl: Rozmiar

en: Small
pl: Mały

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
pl: Wyświetla przycisk wywołania działania, który albo dodaje produkt do koszyka, albo jest odnośnikiem do strony produktu.

en: Center
pl: Wyśrodkuj

en: Thumbnail URL.
pl: Adres URL ikony.

en: Full size image URL.
pl: Adres URL obrazka w pełnym rozmiarze.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
pl: Rozmiary ikon dla responsywnych obrazków.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
pl: Srcset ikony dla responsywnych obrazków.

en: Attribute does not exist.
pl: Atrybut nie istnieje.

note: translators: %1$s: Attribute name, %2$s: Allowed values.
en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
pl: Nieprawidłowa wartość dla: %1$s. Dozwolone wartości: %2$s

en: Missing variation data for variable product.
pl: Brakujące dane wariantu dla produktu.

en: No matching variation found.
pl: Nie znaleziono pasującego wariantu.

en: This product cannot be added to the cart.
pl: Ten produkt nie może być dodawany do koszyka.

en: Add to cart button parameters.
pl: Parametry przycisku dodaj do koszyka.

en: Attribute type.
pl: Typ atrybutu.

en: Button description.
pl: Opis przycisku.

en: Button text.
pl: Tekst przycisku.

en: Cannot create an existing cart item.
pl: Nie można utworzyć istniejącej pozycji koszyka.

en: Cart item does not exist.
pl: Pozycja w koszyku nie istnieje.

en: Is the product in stock?
pl: Czy produkt jest dostępny w magazynie?

en: Is the product on sale?
pl: Czy produkt jest w promocji?

en: Is the product purchasable?
pl: Czy produkt można kupić?

en: Max price found in collection of products.
pl: Maksymalna cena znaleziona w kolekcji produktów.

en: Min price found in collection of products.
pl: Minimalna cena znaleziona w kolekcji produktów.

en: Number of products.
pl: Liczba produktów.

en: Price amount.
pl: Cena.

en: Price range, if applicable.
pl: Przedział cenowy, jeśli dotyczy.

en: Returns number of products with each average rating.
pl: Zwraca liczbę produktów z każdą średnią oceną.

en: Sale product price, if applicable.
pl: Cena promocyjna, jeśli dotyczy.

en: Taxonomy name.
pl: Nazwa taksonomii.

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
pl: Dziękujemy za płatność. Twoja transakcja została zakończona, a potwierdzenie zostało wysłane na podany e-mail. Zaloguj się na swoje konto PayPal, aby zobaczyć szczegóły transakcji.

en: Total post count.
pl: Całkowita liczba wpisów.

en: Unable to retrieve cart.
pl: Nie można odzyskać koszyka.

en: List of cart items.
pl: Lista produktów w koszyku.

en: Number of items in the cart.
pl: Ilość produktów w koszyku.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
pl: Logiczny związek pomiędzy atrybutami podczas filtrowania wielu jednocześnie.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
pl: Jeśli prawda, oblicza liczbę ocen dla produktów w kolekcji.

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
pl: %s wysyłki

en: Regular product price.
pl: Regularna cena produktu.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
pl: Liczba obiektów (dowolnych wpisów) przypisana do taksonomii.

en: Term description.
pl: Opis taksonomii.

en: String based identifier for the term.
pl: Identyfikator taksonomii będący ciągiem znaków.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
pl: Zawęź wyniki do produktów z określoną średnią ocen.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
pl: Lista uproszczonych nazw atrybutów. Pomijana przy podanym identyfikatorze taksonomii.

en: List of attribute term IDs.
pl: Lista identyfikatorów taksonomii atrybutu.

en: Chosen attributes (for variations).
pl: Wybrane atrybuty (dla wariantów).

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
pl: Całkowita waga (w gramach) wszystkich produktów w koszyku.

en: Stock keeping unit, if applicable.
pl: SKU, jeśli istnieje.

en: The cart item product or variation ID.
pl: Identyfikator produktu lub wariantu w koszyku.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
pl: Jeśli prawdziwe, oblicza minimalne i maksymalne ceny produktów dla kolekcji.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
pl: Jeśli żądane, oblicza wystąpienia taksonomii atrybutu dla produktów w kolekcji.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
pl: Podczas ograniczania odpowiedzi użycie "po" i "przed", wskazuje kolumnę z datą do porównania.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
pl: Ogranicz wyniki wyszukiwania do produktów z wybranymi, globalnymi atrybutami.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
pl: Ogranicz odpowiedź do zasobów utworzonych przed datą zgodną z ISO8601.

en: If this attribute has term archive pages.
pl: Jeśli ten atrybut ma strony archiwów taksonomii.

en: Variation attribute value.
pl: Wartość atrybutu wariantu.

en: Variation attribute name.
pl: Nazwa atrybutu wariantu.

en: Attribute taxonomy name.
pl: Nazwa taksonomii atrybutu.

en: Invalid attribute ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator atrybutu.

en: Vientiane
pl: Wientian

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
pl: Warunek filtra, który może mieć wpływ na obliczenia. Prawidłowe wartości zawierają "oraz" i "lub".

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
pl: Prawda jeśli koszyk wymaga wysyłki. Fałsz, gdy w koszyku są wyłącznie produkty wirtualne albo sklepów nie ma skonfigurowanych metod wysyłki.

en: Missing product ID
pl: Brak identyfikatora produktu

en: How terms in this attribute are sorted by default.
pl: Jak są domyślnie posortowane taksonomie dla tego atrybutu.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
pl: Unikatowy identyfikator opłaty w koszyku.

en: Unique identifier for the item within the cart.
pl: Unikatowy identyfikator pozycji w koszyku.

en: Unique identifier for the attribute.
pl: Unikatowy identyfikator atrybutu.

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
pl: %s rozliczeniowy

en: Database File Path
pl: Ścieżka do pliku bazy danych

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
pl: Nieprawidłowy typ produktu: podany identyfikator nie odpowiada wariantowi produktu.

note: translators: %d number of seconds
en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
pl[0]: Nie można dodać nowej metody płatności tak szybko po poprzedniej. Proszę poczekać %d sekundę.
pl[1]: Nie można dodać nowej metody płatności tak szybko po poprzedniej. Proszę poczekać %d sekundy.
pl[2]: Nie można dodać nowej metody płatności tak szybko po poprzedniej. Proszę poczekać %d sekund.

note: translators: %s: decimal
en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
pl: Wprowadź z jednym miejscem po przecinku (%s) bez innych separatorów.

en: Missing MaxMind Reader library!
pl: Brakująca biblioteka MaxMind Reader!

en: MaxMind License Key
pl: Klucz licencyjny MaxMind

note: translators: %1$s: Documentation URL
en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
pl: Klucz, który zostanie użyty do integracji z usługami lokalizacji MaxMind. Dowiedz się jak go wygenerować z <a href="%1$s">dokumentacji integracji MaxMind</a>.

note: translators: %1$s: usage tracking help link
en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
pl: Dowiedz się więcej na temat działania opcji śledzenia i w jaki sposób możesz pomóc w <a href="%1$s" target="_blank">naszej dokumentacji</a>.

note: translators: Actual coupon code.
en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas realizacji kuponu %s.

en: Failed to download the MaxMind database.
pl: Pobieranie bazy danych MaxMind nie powiodło się.

note: translators: Actual coupon code.
en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
pl: Podczas składania zamówienia użyto kuponu %s w innej transakcji i limit wykorzystania kuponu został osiągnięty. Usuń kupon i spróbuj ponownie.

note: translators: Actual coupon code.
en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
pl: Podczas składania zamówienia użyto tego kuponu %s w innej transakcji i limit wykorzystania kuponu został już osiągnięty. Usuń kupon i spróbuj ponownie.

note: translators: 1: wc_get_product 2: woocommerce_init 3: woocommerce_after_register_taxonomy 4: woocommerce_after_register_post_type
en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
pl: %1$s nie powinna być wywoływana przed zakończeniem akcji %2$s, %3$s i %4$s.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
pl: Integracja geolokalizacji przy użyciu MaxMind. Pamiętaj, że ta integracja wyszukuje jedynie kraje.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
pl: Lokalizacja, w której będzie przechowywana baza danych MaxMind. Domyślnie integracja zapisze bazę tutaj.

note: translators: %s: search query
en: Search results for "%s"
pl: Wyniki wyszukiwania dla „%s”

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
pl: Nieprawidłowy klucz licencyjny MaxMind. Jeśli stworzyłeś klucz niedawno, może minąć trochę czasu, zanim zostanie aktywowany.

en: Welcome to
pl: Witamy w

en: Yes please
pl: Tak, poproszę

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
pl: Wtyczka "WooCommerce Admin" zostanie zainstalowana i włączona

note: translators: %1%s: integration page %2$s: general settings page
en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
pl: Musisz wprowadzić prawidłowy klucz licencyjny na <a href="%1$s">stronie ustawień integracji z MaxMind</a>, aby rozpocząć korzystanie z usługi geolokalizacji. Jeśli nie potrzebujesz geolokalizacji do wysyłki lub obliczania podatków, zmień domyślną lokalizację klienta na <a href="%2$s"> stronie ustawień ogólnych</a>.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
pl: Uruchom swój sklep szybciej z naszym nowym, ulepszonym interfejsem konfiguracji

en: Geolocation has not been configured.
pl: Geolokalizacja nie została skonfigurowana.

en: Every 15 Days
pl: Co 15 dni

note: translators: %s product name
en: %s is a variable product parent and cannot be added.
pl: %s jest produktem z wariantami i nie może zostać dodany.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
pl: Koszty wysyłki zostaną obliczone przy zamówieniu.

en: Search products…
pl: Szukaj produktów…

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
pl: Data utworzenia opinii, w strefie czasowej witryny, w formacie czytelnym dla człowieka.

en: Name of the product that the review belongs to.
pl: Nazwa produktu, do którego należy opinia.

en: Image of the product that the review belongs to.
pl: Obrazek produktu, do którego należy opinia.

en: Amount of reviews that the product has.
pl: Liczba opinii, które posiada produkt.

en: Permalink of the product that the review belongs to.
pl: Bezpośredni odnośnik do produktu, którego dotyczy recenzja.

en: Midway Atoll
pl: Midway

en: Western
pl: Zachodnia

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
pl: Włącz śledzenie i pomóż ulepszyć WooCommerce

en: Jetpack logo
pl: Logo Jetpack

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
pl: Kupon wygasa o godzinie 00:00:00 tego dnia.

en: Eastern
pl: Wschodnia

en: Northern
pl: Północna

en: North-Western
pl: Północno-Zachodnia

en: Southern
pl: Południowa

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
pl: Pomóż usprawnić WooCommerce poprzez śledzenie użytkowania

note: translators: %s: shipping zone name.
en: Customer matched zone "%s"
pl: Strefa wysyłki dopasowana dla klienta: "%s"

en: Browse products
pl: Przeglądaj produkty

en: Macao
pl: Makau

en: Columns:
pl: Kolumny:

en: Go to category
pl: Przejdź do kategorii

en: Show description
pl: Pokaż opis

en: Shop now
pl: Kup teraz

en: Columns
pl: Kolumny

en: 1 variation
pl: 1 wariant

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
pl: Instalacja WooCommerce nie jest kompletna. Jeśli instalowałeś WooCommerce z GitHub, sprawdź ten artykuł aby skonfigurować środowisko deweloperskie: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

note: translators: 1: is a link to a support document. 2: closing link
en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
pl: Instalacja WooCommerce nie jest kompletna. Jeśli instalowałeś WooCommerce z GitHub, %1$ssprawdź ten artykuł%2$s aby skonfigurować środowisko deweloperskie.

en: Product title
pl: Tytuł produktu

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results 4: sorted by
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
pl[0]: Wyświetlanie %1$d&ndash;%2$d z %3$d wyników
pl[1]: Wyświetlanie %1$d&ndash;%2$d z %3$d wyników
pl[2]: Wyświetlanie %1$d&ndash;%2$d z %3$d wyników

note: Translators: %s package name.
en: Missing the WooCommerce %s package
pl: Brak pakietu WooCommerce %s

en: Product variation attributes, if applicable.
pl: Atrybuty wariantu produktu, jeśli dotyczą.

en: Operator to compare product tags.
pl: Operator do porównania tagów produktów.

en: Category URL.
pl: Adres URL kategorii.

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
pl: Warianty (i ich atrybuty), które nie mają przypisanych cen nie będą pokazywane w sklepie.

note: Translators: %d variation count.
en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
pl[0]: %d wariant nie posiada ceny.
pl[1]: %d warianty nie posiadają ceny.
pl[2]: %d wariantów nie posiada ceny.

en: Import as meta data
pl: Importuj jako dane meta

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
pl: Wpisz dodatkowe stawki podatkowe (jedna na linię). To są dodatkowe stawki oprócz "Standardowej stawki".

en: Did you know you can print shipping labels at home?
pl: Czy wiesz że możesz drukować etykiety w domu?

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
pl: Użyj WooCommerce Shipping (obsługiwanego przez WooCommerce Services i Jetpack), aby zaoszczędzić swój czas na poczcie, drukując etykiety wysyłkowe w domu.

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
pl: Zarządzaj raportami swojego sklepu i monitoruj kluczowe dane za pomocą nowego i ulepszonego kokpitu.

en: WooCommerce Admin icon
pl: Ikonka WooCommerce Admin

en: Tags (space separated)
pl: Znaczniki (rozdzielone spacją)

en: Tags (comma separated)
pl: Znaczniki (rozdzielone przecinkami)

en: Reduced rate
pl: Obniżona stawka

en: Zero rate
pl: Zerowa stawka

en: Generate coupon code
pl: Wygeneruj kod kuponu

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
pl: Dane: %1$.2fMB + Indeks: %2$.2fMB + Silnik %3$s

en: Drag and drop to set admin attribute order
pl: Przeciągnij i upuść aby ustalić kolejność atrybutów

en: Database information:
pl: Informacje na temat bazy danych:

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
pl: Nie można pobrać informacji o bazie danych. Zwykle nie stanowi to problemu, a oznacza to tylko, że twoja instalacja używa klasy, która zastępuje klasę bazy danych WordPress (np. HyperDB), a WooCommerce nie może uzyskać informacji o bazie danych.

en: Thanks for using {site_url}!
pl: Dziękujemy za korzystanie z {site_url}!

en: Congratulations on the sale.
pl: Świetnie ci idzie.

en: Text to appear below the main email content.
pl: Tekst, który pojawi się poniżej głównej treści e-maila.

en: Town / Village
pl: Miasto / Wieś

en: Invalid field
pl: Nieprawidłowe pole

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Tax class requires a valid name
pl: Klasa podatkowa wymaga prawidłowej nazwy

en: Tax class slug already exists
pl: Uproszczona nazwa klasy podatkowej już istnieje

en: Additional content
pl: Dodatkowa treść

note: translators: 1: URL of WordPress.org Repository 2: URL of the GitHub Repository release page
en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
pl: Możesz też pobrać wersję wtyczki z <a href="%1$s">katalogu WordPress.org</a> lub przechodząc na <a href="%2$s">stronę w repozytorium GitHub</a>.

en: Order not editable
pl: Nie można edytować zamówienia

en: You do not have permission to install plugins.
pl: Nie posiadasz uprawnień do instalacji wtyczek.

en: Learn how to upgrade
pl: Dowiedz się, jak zaktualizować

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
pl: Promocja rozpocznie się o godzinie 00:00:00 w dniu "Od" i zakończy o godzinie 23:59:59 w dniu "Do".

en: Order fully refunded.
pl: Zamówienie zwrócone w całości.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
pl: Brak wyboru kraju lub regionu, do którego chcesz sprzedawać skutkuje zablokowaniem możliwości złożenia zamówienia. Kontynuować mimo to?

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
pl: Uwaga: WP CRON został wyłączony podczas instalacji, co może uniemożliwić dokończenie tej aktualizacji.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
pl: Wyświetlanie produktów, sortowanie i raporty mogą nie być dokładne do zakończenia. Zajmie to kilka minut, a powiadomienie zniknie po zakończeniu.

en: You can manually run queued updates here.
pl: Tutaj można ręcznie uruchamiać aktualizacje w kolejce.

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
pl: &larr; Wróć do atrybutów "%s"

en: There was a failure fetching this action
pl: Wystąpił błąd pobierania działania

en: Please enter a valid Eircode.
pl: Proszę wpisać poprawny kod Eircode.

en: Newest Scheduled Date
pl: Najnowsza zaplanowana data

en: Oldest Scheduled Date
pl: Najstarsza zaplanowana data

en: Count
pl: Liczba

en: Action Status
pl: Status akcji

en: Action Scheduler
pl: Harmonogram akcji

note: translators: %s php class name
en: The %s class can only be run within WP CLI.
pl: Klasa %s może być uruchomiona tylko w ramach WP CLI.

en: Decrease existing stock by:
pl: Zmniejsz stan magazynowy o:

en: Increase existing stock by:
pl: Zwiększ stan magazynowy o:

en: View progress &rarr;
pl: Zobacz postęp &rarr;

en: Learn more about updates
pl: Dowiedz się więcej o aktualizacjach

en: Update WooCommerce Database
pl: Zaktualizuj bazę danych WooCommerce

note: translators: %1$s: opening <a> tag %2$s: closing </a> tag translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
pl: Proces aktualizacji bazy danych przebiega w tle i może zająć trochę czasu, więc prosimy o cierpliwość. Zaawansowani użytkownicy mogą alternatywnie aktualizować poprzez %1$sWP CLI%2$s.

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
pl: WooCommerce został zaktualizowany! Aby wszystko działało sprawnie, musimy zaktualizować bazę danych do najnowszej wersji.

en: WooCommerce database update required
pl: Wymagana aktualizacja bazy danych WooCommerce

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
pl: WooCommerce aktualizuje bazę danych w tle. Proces aktualizacji bazy danych może zająć trochę czasu, więc prosimy o cierpliwość.

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
pl: [{site_title}]: Zamówienie #{order_number} zostało anulowane

en: Updating database
pl: Aktualizacja bazy danych

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
pl: Znaleziono aktualizacje: %1$d (%2$s)

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
pl: Nie są wymagane żadne aktualizacje. Wersja bazy danych to %s

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
pl: Stan magazynowy: %d

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
pl: Usunięto %1$s i zmieniono stan magazynowy (%2$s)

en: Invalid items
pl: Nieprawidłowe pozycje

en: Invalid rate
pl: Nieprawidłowa stawka

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
pl: Dodane pozycje: %s

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
pl: Twoje konto zostało utworzone pomyślnie. Twoje dane logowania zostały wysłane na podany adres e-mail.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
pl: Twoje konto zostało utworzone pomyślnie, a hasło zostało wysłane na podany adres e-mail.

en: WooCommerce is updating product data in the background
pl: WooCommerce aktualizuje dane produktów w tle

note: translators: 1: action ID 2: hook name
en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
pl: Zakończono przetwarzanie akcji %1$s z hookiem: %2$s

en: Display suggestions within WooCommerce
pl: Wyświetlanie sugestii w ramach WooCommerce

en: Show Suggestions
pl: Pokaż sugestie

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
pl: Pokazujemy kontekstowe propozycje oficjalnych rozszerzeń, które mogą być pomocne dla twojego sklepu.

en: Marketplace suggestions
pl: Sugestie rozszerzeń

note: Translators: %s URL to tracking info screen.
en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
pl: Aby zrezygnować, zostaw to pole nie zaznaczone. Twój sklep pozostaje nieśledzony, a żadne dane nie będą zbierane. Przeczytaj o tym, jakie dane użytkowe są śledzone: %s.

en: five star
pl: pięć gwiazdek

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
pl: Zmieniony stan magazynowy: %s

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
pl: Pozwól śledzić wykorzystanie WooCommerce

en: Enable tracking
pl: Włącz śledzenia

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
pl: Dodaj opcję hurtowego usuwania danych osobowych na stronę z listą zamówień. Uwaga, nie można cofnąć usunięcia danych osobowych.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
pl: Zezwalaj na hurtowe usuwanie danych osobowych z zamówień

en: Personal data removal
pl: Usuwanie danych osobowych

en: Remove access to downloads on request
pl: Usuwaj dostęp do plików do pobrania na żądanie

en: Remove personal data from orders on request
pl: Usuwaj dane osobowe z zamówień na żądanie

en: Inactive plugins
pl: Wyłączone wtyczki

en: Site address (URL)
pl: Adres URL witryny

en: WordPress address (URL)
pl: Adres WordPress (URL)

en: Dismiss this suggestion
pl: Odrzucić tę sugestię

en: Start Import
pl: Rozpocznij import

en: Create Product
pl: Utwórz produkt

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
pl: Czy witryna jest połączona z WooCommerce.com?

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
pl: Wprowadź kod kuponu, który ma zostać zastosowany. Rabaty stosuje się do każdej pozycji, przed opodatkowaniem.

en: Must Use Plugins
pl: Musisz używać wtyczek

en: Dropin Plugins
pl: Upuszczanie wtyczek

en: Manage suggestions
pl: Zarządzaj sugestiami

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
pl: Dokumentacja śledzenia użytkowania WooCommerce.com

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
pl: action_args nie powinna być nadpisywana podczas wywoływania wc_get_template.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
pl: Status zamówienia został zmieniony na zwrócony. Aby zwrócić pieniądze klientowi, dokonaj zwrotu przez bramkę płatności.

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
pl: Zobacz więcej opcji

en: Browse the Marketplace
pl: Przeglądaj sklep z rozszerzeniami

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
pl: Rozszerzenia mogą dodawać nowe funkcje do stron produktów, które wyróżniają twój sklep

en: Enhance your products
pl: Ulepsz swoje produkty

en: Facebook for WooCommerce
pl: Facebook dla WooCommerce

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
pl: Ciesz się wszystkimi produktami Facebook połączonymi w jednym rozszerzeniu: śledzenie pikseli, synchronizacja katalogów, czat Messenger, sklep i zakupy Instagram (już wkrótce)!

en: Usage Tracking
pl: Śledzenie użytkowania

en: WooCommerce Status
pl: Status WooCommerce

en: Before discount
pl: Przed rabatem

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
pl: %s rabatu

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
pl: Zwróć pozycje powyżej. Pokaże to całkowitą kwotę do zwrotu

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
pl: Określa, czy pokazywane są produkty ukryte lub widoczne tylko w katalogu.

en: Operator to compare product attribute terms.
pl: Operator porównuje wartości atrybutów produktów.

en: Operator to compare product category terms.
pl: Operator porównuje wartości kategorii produktów.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
pl: Liczba wartości w atrybucie.

en: Lookup tables are regenerating
pl: Tabele do wyszukiwania są ponowne generowane

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
pl: To narzędzie wygeneruje dane produktów do tabel do wyszukiwania. Ten proces może chwilę potrwać.

en: Product lookup tables
pl: Tabele do wyszukiwania produktów

en: cURL installed but unable to retrieve version.
pl: cURL zainstalowany, ale nie jest w stanie określić wersji.

en: Dropins & MU plugins.
pl: Zamienniki i wtyczki wymuszane.

en: Inactive plugins.
pl: Wyłączone wtyczki.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
pl: Ogranicz wyniki do zamówień z określonymi statusami.

en: Facebook icon
pl: Ikonka Facebooka

en: Attribute slug.
pl: Atrybut uproszczonej nazwy.

en: Virgin Islands (US)
pl: Wyspy Dziewicze (USA)

en: Virgin Islands (British)
pl: Wyspy Dziewicze (Wielka Brytania)

en: North Macedonia
pl: Północna Macedonia

en: Wake Island
pl: Wyspa Wake

en: Palmyra Atoll
pl: Atol Palmyra

en: Navassa Island
pl: Wyspa Nawassa

en: Kingman Reef
pl: Rafa Kingman

en: Johnston Atoll
pl: Atol Johnston

en: Jarvis Island
pl: Wyspa Jarvis

en: Howland Island
pl: Wyspa Howland

en: Baker Island
pl: Wyspa Baker

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
pl: Musisz się %1$szalogować%2$s, aby dodać opinię.

en: We have finished processing your order.
pl: Zakończyliśmy realizację Twojego zamówienia.

en: Shipping options will be updated during checkout.
pl: Metody wysyłki zostaną zaktualizowane podczas składania zamówienia.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
pl: Wysyłka do: %s.

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
pl: Zamówienie #%1$s należące do: %2$s zostało anulowane:

en: Shop order
pl: Zamówienie w sklepie

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
pl: Nieprawidłowy obraz: %s

en: Webhook status must be valid.
pl: Status webhooka musi być prawidłowy.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
pl: Właśnie otrzymaliśmy Twoje zamówienie #%s i rozpoczęliśmy jego realizację:

en: Update database
pl: Aktualizuj bazę danych

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
pl: Aktualizacja bazy danych została zaplanowana i odbędzie się w tle.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
pl: Wariant nie może zostać zaimportowany: nadrzędny produkt nie może być wariantem

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
pl: To narzędzie uaktualni bazę danych WooCommerce do najnowszej wersji. Upewnij się, że masz kopię zapasową bazy danych przed kontynuowaniem.

en: account erasure request
pl: żądania usunięcia konta

en: Default product category cannot be deleted.
pl: Domyślnej kategorii produktów nie można usunąć.

en: WooCommerce Endpoints
pl: Punkty końcowe WooCommerce

en: You do not have permission to edit this API Key
pl: Nie masz uprawnień do edytowania tego klucza API

en: Feel free to reconnect again using the button below.
pl: Proszę podłącz się ponownie, używając przycisku poniżej.

en: Sorry to see you go.
pl: Przykro nam, że nas opuszczasz.

en: You do not have permission to revoke API Keys
pl: Nie masz uprawnień do unieważniania kluczy API

en: You do not have permission to revoke this API Key
pl: Nie masz uprawnień do unieważnienia tego klucza API

en: Details for order #{order_number}
pl: Szczegóły zamówienia #{order_number}

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
pl: Nie masz uprawnień do przypisywania kluczy API do wybranego użytkownika.

en: discounted shipping labels
pl: tańsze etykiety wysyłkowe

en: automated taxes and discounted shipping labels
pl: automatyczne podatki i tańsze etykiety wysyłkowe

en: payment setup and discounted shipping labels
pl: płatności i tańsze etykiety wysyłkowe

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
pl: [Zamówienie %1$s] (%2$s)

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
pl: Jeśli to nie twoja prośba, zignoruj tę wiadomość. Jeśli chcesz kontynuować:

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
pl: Ktoś poprosił o nowe hasło dla następującego konta na %s:

note: translators: %s: Store admin email
en: We hope to see you again soon.
pl: Mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
pl: Czekamy z niecierpliwością na realizację zamówienia.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
pl: Twoje zamówienie na %s zostało częściowo zwrócone. Poniżej znajduje się więcej szczegółów:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
pl: Twoje zamówienie na %s zostało zwrócone. Poniżej znajduje się więcej szczegółów:

en: Thanks!
pl: Dziękujemy!

en: As a reminder, here are your order details:
pl: Dla przypomnienia, tutaj znajdują się dane zamówienia:

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
pl: Dziękujemy za założenie konta na %1$s. Twoja nazwa użytkownika to %2$s. Możesz uzyskać dostęp do swojego konta, aby przejrzeć zamówienia, zmienić hasło i nie tylko tutaj: %3$s

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
pl: Oto szczegóły zamówienia złożonego %s:

en: The following note has been added to your order:
pl: Do zamówienia dodano notatkę:

en: We look forward to seeing you soon.
pl: Do zobaczenia wkrótce.

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
pl: Utworzono dla Ciebie zamówienie na %1$s. Szczegóły zamówienia znajdują się poniżej, wraz z linkiem do dokonania płatności, gdy będziesz gotowy: %2$s

en: Thanks for shopping with us.
pl: Dziękujemy za zakupy u nas.

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
pl: Otrzymałeś następujące zamówienie od %s:

note: translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
pl: Cześć %s,

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
pl: Mamy nadzieję, że wrócą. Przeczytaj więcej o <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">problemach z nieudanymi płatnościami</a>.

en: Thanks for reading.
pl: Dziękujemy za przeczytanie.

en: action ignored
pl: akcja zignorowana

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
pl:  (%s temu)

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
pl[0]: %d partia została wykonana.
pl[1]: %d partie zostały wykonane.
pl[2]: %d partii zostało wykonanych.

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
pl[0]: %d zaplanowana akcja została zakończona.
pl[1]: %d zaplanowane akcje zostały zakończone.
pl[2]: %d zaplanowanych akcji zostało zakończonych.

en: Action Group
pl: Grupa akcji

en: Edit Scheduled Action
pl: Edytuj zaplanowaną akcję

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
pl: Błąd przy przetwarzaniu akcji %1$s: %2$s

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message translators: %s is an error message.
en: Error saving action: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania akcji: %s

en: Every minute
pl: Co minutę

note: translators: %d refers to how many scheduled tasks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
pl[0]: Znaleziono %d zaplanowaną akcję
pl[1]: Znaleziono %d zaplanowane akcje
pl[2]: Znaleziono %d zaplanowanych akcji

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: W trakcie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: W trakcie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: W trakcie <span class="count">(%s)</span>

en: Invalid schedule. Cannot save action.
pl: Nieprawidłowy harmonogram. Nie można zapisać akcji.

en: New Scheduled Action
pl: Nowa zaplanowana akcja

en: No actions found
pl: Nie znaleziono akcji

en: No actions found in trash
pl: Nie znaleziono akcji w koszu

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
pl[0]: Wykonywanie %d akcji
pl[1]: Wykonywanie %d akcji
pl[2]: Wykonywanie %d akcji

en: Scheduled Action
pl: Zaplanowana akcja

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
pl: Zaplanowane akcje są uruchamiane na podstawie daty i godziny.

en: Search Scheduled Actions
pl: Wyszukiwanie zaplanowanych akcji

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
pl: Przetwarzanie akcji zostało rozpoczęte %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully canceled action: %s
pl: Anulowanie akcji zostało zakończone pomyślnie: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully processed change for action: %s
pl: Zmiana akcji została zakończona pomyślnie: %s

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
pl: Żądanie zostało utracone. Przerywanie bieżącej partii.

note: translators: %s: Default class name
en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
pl: Klasa dołączona do "woocommerce_queue_class" nie implementuje interfejsu WC_Queue_Interface. Zamiast tego użyta zostanie domyślna klasa %s.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
pl: Jest zbyt wiele równoległych partii, ale kontynuowanie zostało wymuszone.

en: There are too many concurrent batches.
pl: Jest zbyt wiele równoległych partii.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error running the action scheduler: %s
pl: Wystąpił błąd w zaplanowanej akcji: %s

en: This function should not be called before plugins_loaded.
pl: Funkcja ta nie powinna być wywoływana przed plugins_loaded.

en: Unable to claim actions. Database error.
pl: Nie można wykonać żądania akcji. Błąd bazy danych.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
pl: Nie można oznaczyć akcji jako nieudanej %s. Błąd bazy danych.

en: Unable to save action.
pl: Nie można zapisać akcji.

note: translators: %s: claim ID
en: Unable to unlock claim %s. Database error.
pl: Nie można odblokować żądania %s. Błąd bazy danych.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
pl: Nie można odblokować żądania akcji %s. Błąd bazy danych.

en: View Action
pl: Zobacz akcję

en: action complete
pl: akcja zakończona

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
pl: akcja nie powiodła się: %s

en: action reset
pl: reset akcji

[ctx: post]
en: In-Progress
pl: W trakcie

note: translators: %s is a number of days. translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
pl[0]: %s dzień
pl[1]: %s dni
pl[2]: %s dni

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
pl[0]: %s godzina
pl[1]: %s godziny
pl[2]: %s godzin

note: translators: %s: amount of time translators: %s is the time duration in minutes
en: %s minute | %s minutes
pl[0]: %s minuta
pl[1]: %s minuty
pl[2]: %s minut

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
pl[0]: %s miesiąc
pl[1]: %s miesiące
pl[2]: %s miesięcy

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
pl[0]: %s sekunda
pl[1]: %s sekundy
pl[2]: %s sekund

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
pl[0]: %s tydzień
pl[1]: %s tygodnie
pl[2]: %s tygodni

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
pl[0]: %s rok
pl[1]: %s lata
pl[2]: %s lat

en: Group
pl: Grupa

en: Now!
pl: Teraz!

en: Run
pl: Uruchom

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
pl: Anuluj akcję, aby uniknąć jej wykonania w przyszłości

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
pl: Co %s

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
pl: Przetwórz akcję teraz tak, jakby była uruchamiana jako część kolejki

en: Recurrence
pl: Powtarzalność

en: Scheduled Date
pl: Planowana data

en: Change address
pl: Zmień adres

en: Enter a different address
pl: Wpisz inny adres

en: Enter your address to view shipping options.
pl: Wpisz swój adres, aby wyświetlić opcje wysyłki.

en: New Order: #{order_number}
pl: Nowe zamówienie: {order_number}

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
pl: Nie znaleziono żadnych opcji wysyłki dla %s.

en: Order Failed: #{order_number}
pl: Zamówienie nie powiodło się: {order_number}

en: Order Refunded: {order_number}
pl: Zamówienie zwrócone: {order_number}

en: Partial Refund: Order {order_number}
pl: Częściowy zwrot: zamówienie {order_number}

en: Sort by latest
pl: Sortuj od najnowszych

en: Stock levels increased:
pl: Zwiększenie stanu magazynowego:

en: Stock levels reduced:
pl: Zmniejszenie stanu magazynowego:

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
pl: Nie można zmniejszyć stanu magazynowego dla pozycji %s.

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
pl: Nie można przywrócić stanu magazynowego dla pozycji %s.

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
pl: [{site_title}]: Zamówienie {order_number} nie powiodło się

en: Password Reset Request
pl: Prośba o zresetowanie hasła

en: Password Reset Request for {site_title}
pl: [{site_title}] Prośba o zresetowanie hasła

note: translators: 1: action HTML 2: action ID 3: error message
en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
pl: Zmiana akcji nie powiodła się: "%1$s" (ID: %2$d). Błąd: %3$s

note: translators: 1: error message 2: filename 3: line
en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
pl: nieoczekiwane wyłączenie: Błąd krytyczny PHP %1$s w %2$s w linii %3$s

en: Failed
pl: Niepowodzenie

[ctx: post]
en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Scheduled Actions
pl: Zaplanowane działania

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
pl: Zaplanowane działania

en: Log
pl: Dziennik

en: Non-repeating
pl: Nie powtarza się

note: translators: %s: amount of claims
en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
pl[0]: Osiągnięto maksymalną liczbę jednocześnie uruchomionych kolejek (%s kolejka). Żadne dodatkowe kolejki nie rozpoczną przetwarzania, dopóki bieżąca kolejka nie zostanie ukończona.
pl[1]: Osiągnięto maksymalną liczbę jednocześnie uruchomionych kolejek  (%s kolejki). Żadne dodatkowe kolejki nie rozpoczną przetwarzania, dopóki bieżące kolejki nie zostaną ukończone.
pl[2]: Osiągnięto maksymalną liczbę jednocześnie uruchomionych kolejek  (%s kolejek). Żadne dodatkowe kolejki nie rozpoczną przetwarzania, dopóki bieżące kolejki nie zostaną ukończone.

en: In-progress
pl: W toku

en: action created
pl: akcja została utworzona

en: Search hook, args and claim ID
pl: Wyszukaj zaczep, argumenty i identyfikator roszczenia

en: action canceled
pl: akcja została anulowana

en: action started
pl: akcja została rozpoczęta

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
pl: Wykonano akcję: %s

en: Attempting to reduce used memory...
pl: Próba zmniejszenia zużycia pamięci…

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
pl[0]: Grupa "%s" nie istnieje.
pl[1]: Grupy "%s" nie istnieją.
pl[2]: Grupy "%s" nie istnieją.

en: Claim ID
pl: Identyfikator roszczenia

en: Invalid action ID. No status found.
pl: Nieprawidłowy identyfikator akcji. Nie znaleziono statusu.

en: Hook
pl: Hak

note: translators: 1: action ID 2: arguments
en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
pl: Akcja [%1$s] ma nieprawidłowe argumenty. Nie można jej zdekodować do tablicy JSON. $args = %2$s

en: Add New Scheduled Action
pl: Utwórz zaplanowaną akcję

en: Attributes totals.
pl: Suma atrybutów.

en: Categories totals.
pl: Suma kategorii.

en: Reviews totals.
pl: Suma opinii.

en: Coupons totals.
pl: Suma kuponów.

en: Customers totals.
pl: Suma klientów.

en: Products totals.
pl: Suma produktów.

en: Orders totals.
pl: Suma zamówień.

en: 2 character continent code.
pl: 2 znakowy kod kontynentu.

en: Amount of coupons.
pl: Liczba kuponów.

en: Amount of customers.
pl: Liczba klientów.

en: Amount of orders.
pl: Liczba zamówień.

en: Amount of products.
pl: Liczba produktów.

en: Amount of reviews.
pl: Liczba opinii.

en: Coupon type name.
pl: Nazwa typu kuponu.

en: Currency symbol position for this country.
pl: Pozycja symbolu waluty dla tego kraju.

en: Customer type name.
pl: Nazwa typu klienta.

en: Data resource description.
pl: Opis zasobów danych.

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
pl: Separator dziesiętny dla wyświetlanych cen dla tego kraju.

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
pl: Domyślny kod waluty ISO4127 alpha-3 dla danego kraju.

en: Full name of continent.
pl: Pełna nazwa kontynentu.

en: Full name of country.
pl: Pełna nazwa kraju.

en: Full name of currency.
pl: Pełna nazwa waluty.

en: Full name of state.
pl: Pełna nazwa państwa.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
pl: Kod kraju ISO3166 alpha-2.

en: ISO4217 currency code.
pl: Kod waluty ISO4217.

en: List of countries on this continent.
pl: Lista krajów na tym kontynencie.

en: List of states in this country.
pl: Lista stanów w tym kraju.

en: List of supported continents, countries, and states.
pl: Lista wspieranych kontynentów, krajów i stanów.

en: List of supported currencies.
pl: Lista obsługiwanych walut.

en: List of supported states in a given country.
pl: Lista wspieranych stanów w danym kraju.

en: Non-paying customer
pl: Klient, który nie płaci

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
pl: Liczba miejsc po przecinku w wyświetlanych cenach dla tego kraju.

en: Order status name.
pl: Nazwa statusu zamówienia.

en: Paying customer
pl: Płacący klient

en: Product type name.
pl: Nazwa typu produktu.

en: Review type name.
pl: Nazwa typu opinii.

en: The unit lengths are defined in for this country.
pl: Jednostki długości zdefiniowane dla tego kraju.

en: The unit weights are defined in for this country.
pl: Jednostki wagi zdefiniowane dla tego kraju.

en: There are no currencies matching these parameters.
pl: Nie ma walut odpowiadających tym parametrom.

en: There are no locations matching these parameters.
pl: Nie ma lokalizacji odpowiadających tym parametrom.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
pl: Separator tysięcy dla wyświetlanych cen w tym kraju.

en: Your {site_title} account has been created!
pl: [{site_title}] Twoje konto zostało utworzone!

en: Your {site_title} order has been received!
pl: [{site_title}] Otrzymaliśmy twoje zamówienie!

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
pl: Nieprawidłowa wartość: %1$s. Możesz sprawdzić prawidłowy kod Eircode <a target="_blank" href="%2$s">tutaj</a>.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
pl: Identyfikator grupy, do której należy to ustawienie.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
pl: Adres URL obrazka dla autora opinii obiektu.

en: Cannot create existing product review.
pl: Utworzenie opinii dla istniejącego produktu nie powiodło się.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
pl: Jeśli ustawione na "true", notatka ta zostanie przypisana do bieżącego użytkownika. Jeśli na "false", notatka zostanie przypisana do systemu.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
pl: Jeśli skopiowałeś plik szablonu, aby coś zmienić, musisz skopiować nową wersję szablonu i zastosować zmiany ponownie.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
pl: Ogranicz wynik do opinii opublikowanych przed daną datą zgodną z ISO8601.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
pl: Ogranicz wyniki do opinii z danym statusem.

en: Limit result set to that from a specific author email.
pl: Ogranicz wyniki do danego adresu e-mail.

en: Order note author.
pl: Autor notatki zamówienia.

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
pl: Pole opinii produktu przekracza maksymalną dopuszczalną długość.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock translators: %s: product name
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
pl: Przepraszamy, nie mamy w magazynie wystarczającej ilości "%1$s", aby zrealizować twoje zamówienie (dostępne: %2$s). Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

en: Supported features for this payment gateway.
pl: Obsługiwane funkcje dla tej bramki płatności.

en: Thanks for shopping with us
pl: Dziękujemy za zakupy u nas

en: The object cannot be deleted.
pl: Tego obiektu nie można usunąć.

en: The object has already been trashed.
pl: Obiekt został już dodany do kosza.

en: Updating review failed.
pl: Aktualizacja opinii nie powiodła się.

en: Updating review status failed.
pl: Aktualizacja statusu opinii nie powiodła się.

en: Variation status.
pl: Status wariantu.

en: View affected templates
pl: Zobacz szablony, których to dotyczy

en: WooCommerce Customer Downloads
pl: Pliki do pobrania klientów WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
pl: Zamówienia klientów WooCommerce

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
pl: Tokeny płatności klientów WooCommerce

en: Your {site_title} order is now complete
pl: [{site_title}] Twoje zamówienie zostało zrealizowane

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
pl: Zaktualizuj swój motyw do najnowszej wersji. Jeśli aktualizacja nie jest dostępna, skontaktuj się z autorem motywu i zapytaj o kompatybilność z aktualną wersją WooCommerce.

en: WooCommerce Customer Data
pl: Dane klienta WooCommerce

en: Limit result set to products with specified stock status.
pl: Ogranicz wyniki do produktów z określonym stanem magazynowym.

en: Controls the stock status of the product.
pl: Kontroluje stan magazynowy produktu.

en: File ID.
pl: Identyfikator pliku.

en: Invalid review content.
pl: Nieprawidłowa treść opinii.

en: Status of the review.
pl: Status opinii.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
pl: Ogranicz wynik do zasobów utworzonych po danej dacie zgodnej z ISO8601.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
pl: Brak uprawnień do zmiany typu komentarza.

en: Order Cancelled: #{order_number}
pl: Anulowanie zamówienia: #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
pl: Szczegóły zamówienia #{order_number} w sklepie {site_title}

en: Unique identifier for the product.
pl: Unikatowy identyfikator produktu.

en: Data resource ID.
pl: Identyfikator zasobu danych.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
pl: Ogranicz zestaw wyników do recenzji przypisanych do określonych identyfikatorów produktów.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
pl: Ogranicz zestaw wyników do recenzji przypisanych do określonych identyfikatorów użytkowników.

en: Invalid review ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator recenzji.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
pl: Upewnij się, że zestaw wyników nie zawiera recenzji przypisanych do określonych identyfikatorów użytkowników.

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
pl: Adres URL awatara z rozmiarem obrazka %d pikseli.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
pl: Unikatowy identyfikator produktu, do którego należy opinia.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
pl: Obiekt nie obsługuje przenoszenia do kosza. Ustaw '%s' na usunięcie.

en: Shipping instance ID.
pl: Identyfikator instancji wysyłki.

en: Tags totals.
pl: Suma znaczników.

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
pl: <strong>Twój motyw (%s) zawiera przestarzałe kopie niektórych plików szablonów WooCommerce.</strong> Pliki te mogą wymagać aktualizacji w celu zapewnienia ich zgodności z aktualną wersją WooCommerce. Sugestie, aby to naprawić:

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
pl: Wpisz liczbę, aby ustawić stan magazynowy dla wariantu. Użyj pola wyboru "Zarządzanie stanem magazynowym?", aby włączyć/wyłączyć zarządzanie magazynem na poziomie wariantu.

en: Enter attachment ID or URL to an image
pl: Wprowadź ID załącznika lub adres URL do obrazka

en: Export all categories
pl: Eksportuj wszystkich kategorii

en: Placeholder image
pl: Obrazek zastępczy

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
pl: Jest to identyfikator załącznika lub adres URL obrazka, używany dla zastępczych obrazków w katalogu produktów. Produkty bez obrazków będą z tego korzystać.

en: Which product category should be exported?
pl: Którą kategorię produktów wyeksportować?

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
pl: Stawki wysyłkowe w czasie rzeczywistym to dokładny koszt wysyłki zamówienia, podany bezpośrednio przez kuriera.

note: translators: %1$s: live rates tooltip text, %2$s: shipping extensions URL
en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
pl: Jeśli chcesz zaoferować <span class="help_tip" data-tip="%1$s">>stawki wysyłkowe w czasie rzeczywistym</span> od określonego operatora (np. UPS), możesz znaleźć różne rozszerzenia dostępne dla WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">tutaj</a>.

en: Low stock amount
pl: Niski stan magazynowy

en: Set up PayPal for me using this email:
pl: Skonfiguruj PayPal za pomocą tego e-maila:

en: Set up Stripe for me using this email:
pl: Skonfiguruj Stripe za pomocą tego e-maila:

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
pl: Wykorzystamy %1$s dla wagi produktu i %2$s dla wymiarów produktu.

note: translators: %s: country name including the 'the' prefix if needed
en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
pl: Stworzyliśmy dwie strefy wysyłki - %s i dla reszty świata. Poniżej możesz ustawić płaską stawkę kosztów wysyłki dla tych stref lub zaoferować bezpłatną wysyłkę.

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
pl: Bramka WooCommerce PayPal Checkout

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
pl: Czy podczas obsługi %s odebrać dostęp do plików do pobrania i wyczyścić logi pobierania?

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
pl: Czy podczas obsługi %s, dane osobowe w zamówieniach powinny być zachowane czy usunięte?

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
pl: Polecamy korzystanie z ShipStation, aby zaoszczędzić czas poprzez drukowanie etykiet wysyłkowych w domu. Wypróbuj ShipStation za darmo przez 30 dni.

en: ShipStation icon
pl: Ikonka ShipStation

en: WooCommerce Services icon
pl: Ikonka WooCommerce Services

en: Grams
pl: Gramy

en: Kilograms
pl: Kilogramy

en: Meters
pl: Metry

en: Pounds
pl: Funty

en: Centimeters
pl: Centymetry

en: Inches
pl: Cale

en: Item moved down
pl: Pozycja przeniesiona w dół

en: Item moved up
pl: Pozycja przeniesiona w górę

en: Millimeters
pl: Milimetry

en: Ounces
pl: Uncje

en: Yards
pl: Jardy

en: Are you sure you want to remove the selected items?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane elementy?

en: You may need to manually restore the item's stock.
pl: Może zaistnieć konieczność ręcznego przywrócenia stanu magazynowego.

en: Central
pl: Centralna

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
pl[0]: %d klucz API został trwale unieważniony.
pl[1]: %d klucze API zostały trwale unieważnione.
pl[2]: %d kluczy API zostało trwale unieważnionych.

en: Apartment, suite, unit, etc.
pl: Nr mieszkania, lokalu, itp.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
pl: Tej akcji nie można cofnąć. Czy na pewno chcesz usunąć dane osobowe z wybranych zamówień?

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
pl: Nie można ustawić atrybutów ze względu na nieprawidłowy produkt nadrzędny.

en: Shipping Address
pl: Adres wysyłki

en: Shipping Address 1
pl: Adres wysyłki 1

en: Payer PayPal address
pl: Adres PayPal kupującego

en: Payer last name
pl: Nazwisko kupującego

en: Payer first name
pl: Imię kupującego

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
pl: Twój plik CSV musi zawierać kolumny w odpowiedniej kolejności. %1$sKliknij tutaj, aby pobrać przykład%2$s.

en: MySQL version string.
pl: Ciąg wersji MySQL.

en: Billing Address
pl: Adres rozliczeniowy

en: Billing Address 1
pl: Adres rozliczeniowy 1

en: privacy policy
pl: polityka prywatności

en: United States (US) dollar
pl: Dolar amerykański

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
pl: W taki sposób twoja nazwa zostanie wyświetlona w sekcji Moje konto i w twoich opiniach

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
pl: eCheck kończący się %1$s

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
pl: PayPal pozwala na wysłanie jednego adresu. Jeżeli używasz PayPala do drukowania etykiet adresowych, możesz wysłać do PayPala adres wysyłki zamiast adresu płatności. Wyłączenie tej opcji może spowodować brak ochrony sprzedających w PayPal.

en: terms and conditions
pl: warunki i zasady

en: Account details:
pl: Szczegóły konta:

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
pl: Inne lokalizacje

en: No page set
pl: Nie ustawiono strony

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
pl: Strona %s

en: Required
pl: Wymagane

en: Highlight required fields with an asterisk
pl: Oznacz wymagane pola gwiazdką

note: Translators: %s field name.
en: %s field
pl: Pole %s

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
pl: Te opcje pozwalają dostosować wygląd formularza zamówienia WooCommerce.

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
pl: Przeczytałem/am i akceptuję %s

note: translators: %s: Link to WC system status page
en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
pl: PayPal Standard przekierowuje kupujących do serwisu PayPal, aby wprowadzili dane płatności.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
pl: Opcjonalnie dodaj tekst do pola akceptacji Regulaminu, który muszą potwierdzić kupujący.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
pl: Zobacz <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">politykę prywatności PayPal</a>, aby uzyskać więcej szczegółów.

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
pl: Akceptujemy płatności przez PayPal. Podczas przetwarzania płatności niektóre z twoich danych zostaną przekazane firmie PayPal, w tym informacje wymagane do przetworzenia lub obsługi płatności, takie jak wartość zamówienia i informacje rozliczeniowe.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
pl: Przyjmuj płatności za pomocą czeków. Ta metoda płatności offline może być użyteczna przy testowaniu zamówień.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
pl: Przyjmuj płatności za pomocą przelewu bankowego.

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
pl: Dowolna metoda „%1$s”

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
pl: o,są,jak,w,być,przez,com,dla,od,jak,w,jest,to,z,na,lub,że,ten,to,do,było,co,kiedy,gdzie,kto,będzie,z,www

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
pl: W tej sekcji umieść listę operatorów płatności, z których korzystasz, aby przyjmować płatności, ponieważ mogą oni przetwarzać dane klientów. Jako przykład podaliśmy PayPal, ale usuń te informacje, jeśli nie korzystasz z PayPala.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
pl: W tej sekcji umieść listę podmiotów, którym udostępniasz dane i w jakim celu to robisz. Lista może zawierać w szczególności usługi analityczne, marketingowe, bramki płatności, kurierów oraz osadzone treści.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
pl: Dzielimy się informacjami z podmiotami trzecimi, które pomagają nam w realizacji zamówień i świadczeniu usług sklepowych; na przykład --

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
pl: Informacje o klientach, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i informacje dotyczące fakturowania i wysyłki.

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
pl: Członkowie naszego zespołu mają dostęp do informacji, które nam podajesz. Np. administratorzy i obsługa sklepu mają dostęp do:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
pl: Szczegóły zamówień, takie jak kupione pozycje, data zamówienia, adres wysyłki i

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
pl: Nasz zespół ma dostęp do tych informacji, aby obsługiwać zamówienia, zwroty oraz oferować wsparcie.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
pl: Będziemy również przechowywać komentarze i opinie, jeśli zdecydujesz się je napisać.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
pl: Ogólnie informacje są przechowywane tak długo, jak potrzebujemy informacji dla celów, dla których je gromadzimy i wykorzystujemy, i nie jesteśmy prawnie zobowiązani do dalszego przechowywania. Na przykład przechowujemy informacje o zamówieniach przez XXX lat dla celów podatkowych i księgowych. Obejmuje to imię i nazwisko, adres e-mail oraz adresy.

en: What we share with others
pl: Co dzielimy z innymi

en: Who on our team has access
pl: Kto w naszym zespole ma dostęp

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
pl: Spełnienie zobowiązań prawnych, np. obliczania podatków

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
pl: Jeśli utworzysz konto, zachowamy twoje imię i nazwisko, adres, e-mail oraz numer telefonu, które będą wykorzystane przy składaniu następnych zamówień.

en: Improve our store offerings
pl: Ulepszanie oferty sklepu

en: Process payments and prevent fraud
pl: Procesowanie płatności i zapobieganie oszustwom

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
pl: Odpowiadanie na twoje zgłoszenia, w tym zwroty i reklamacje

en: Send you information about your account and order
pl: Przesyłanie informacji o twoim koncie i zamówieniach

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
pl: Wysyłanie informacji marketingowych, jeśli zgodzisz się na ich otrzymywanie

en: Set up your account for our store
pl: Założenie konta w naszym sklepie

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
pl: Gdy kupujesz w naszym sklepie, poprosimy cię o podanie informacji zawierających imię i nazwisko, adresy płatności i wysyłki, e-mail, telefon, dane płatności lub karty i opcjonalne dane konta: nazwa użytkownika i hasło. Będziemy wykorzystywać te informacje w poniższych celach:

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
pl: Uwaga: możesz uszczegółowić swoje zasady dotyczące plików cookie i dodać link do tej sekcji w tym miejscu.

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
pl: Będziemy również używać plików cookie do śledzenia zawartości koszyka podczas przeglądania naszej witryny.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
pl: Adres wysyłki: poprosimy cię o wpisanie adresu, abyśmy mogli na przykład oszacować koszty wysyłki przed złożeniem zamówienia i wysłać zamówienie!

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
pl: Lokalizacja, adres IP i przeglądarka: użyjemy tych danych do oszacowania podatków i kosztów wysyłki

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
pl: Przeglądane produkty: użyjemy tych informacji, aby na przykład pokazać ci ostatnio oglądane produkty

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
pl: Zbieramy informacje o tobie podczas składania zamówienia w naszym sklepie.

en: What we collect and store
pl: Jakie informacje zbieramy i przechowujemy

en: While you visit our site, we’ll track:
pl: Podczas przeglądania naszej witryny, będziemy zbierać następujące informacje:

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
pl: Ten przykładowy tekst zawiera podstawowe informacje o zbieraniu, przechowywaniu i udostępnianiu danych oraz kto może mieć do nich dostęp. Te informacje mogą się zmienić w zależności od ustawień lub dodatkowych wtyczek. Rekomendujemy zasięgnięcie opinii prawnika w sprawie polityki prywatności.

en: Order Number
pl: Numer zamówienia

en: Items Purchased
pl: Zakupione pozycje

en: Access granted
pl: Dostęp przyznany

en: Download count
pl: Liczba pobrań

en: Browser User Agent
pl: User Agent przeglądarki

en: Payment Tokens
pl: Tokeny płatności

en: User email
pl: Adres e-mail użytkownika

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
pl: %1$s został usunięty z twojego koszyka ponieważ został w międzyczasie zmodyfikowany. Możesz dodać go do koszyka ponownie <a href="%2$s">tutaj</a>.

en: Cloning is forbidden.
pl: Klonowanie jest niedozwolone.

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
pl: Wygląda na to, że twój sklep nie korzysta z bezpiecznego połączenia. Rekomendujemy przesyłanie danych witryny za pomocą połączenia HTTPS, aby lepiej chronić dane użytkowników. <a href="%s">Dowiedz się więcej.</a>

en: optional
pl: opcjonalne

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
pl: Nazwa wyświetlana nie może być zmieniona na adres e-mail ze względu na ochronę prywatności.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
pl: Klient

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
pl: Kierownik sklepu

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Shipping First Name
pl: Imię wysyłki

en: Shipping Last Name
pl: Nazwisko wysyłki

en: Shipping Company
pl: Firma wysyłki

en: Shipping City
pl: Miasto wysyłki

en: Shipping Postal/Zip Code
pl: Kod pocztowy wysyłki

en: Customer Data
pl: Dane klienta

en: URL to edit the order
pl: Adres URL edycji zamówienia

en: Name of the customer for the order
pl: Nazwa klienta dla zamówienia

en: Order total formatted for locale
pl: Suma zamówienia sformatowana według ustawień językowych

en: If the payment was refunded via the API.
pl: Jeśli płatność została zwrócona przez API.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
pl: To narzędzie usunie wszystkie sesje użytkownika z bazy danych, włącznie z aktualnymi koszykami i koszykami zapisanymi w bazie danych.

note: translators: %d: number of saved carts
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
pl: Wszystkie aktywne sesje oraz zapisane koszyki (%d) zostały usunięte.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
pl: Wyodrębnianie instancji tej klasy jest niedozwolone.

en: Payment complete event failed.
pl: Płatność zakończona niepowodzeniem.

en: Update status event failed.
pl: Aktualizacja statusu nie powiodła się.

en: Error during status transition.
pl: Błąd podczas zmiany statusu.

en: Personal data removed.
pl: Dane osobowe zostały usunięte.

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
pl: Uprawnienia zostały usunięte: %d

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
pl: Dostęp do kupionych plików do pobrania

en: Clean up download permissions
pl: Wyczyść uprawnienia pobierania

en: Customer download permissions have been retained.
pl: Uprawnienia klienta do pobierania zostały zachowane.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
pl: Ogranicz wyniki do produktów z wybranych atrybutem. Użyj nazwy taksonomii lub bezpośredniego odnośnika atrybutu.

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
pl: Dane osobowe z zamówienia %s zostały zachowane.

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
pl: Kupione pliki do pobrania

en: Removed access to downloadable files.
pl: Dostęp do pobierania plików został usunięty.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
pl: Klient "%s" został usunięty

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
pl: Token płatności "%d" został usunięty

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
pl: Dane osobowe z zamówienia %s zostały usunięte.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
pl: To narzędzie usunie wygasłe uprawnienia do pobierania oraz uprawnienia z zerową liczbą pozostałych pobrań.

en: Unable to create order.
pl: Nie można utworzyć zamówienia.

en: Used-up download permissions
pl: Wykorzystane uprawnienia pobierania

en: Shipping State
pl: Województwo wysyłki

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
pl: Proszę przeczytać i zaakceptować regulamin, aby kontynuować składanie zamówienia.

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Blog id of the record on the multisite.
pl: Identyfikator bloga rekordu na wielowitrynowej.

en: Billing State
pl: Stan rozliczeń

en: Billing Postal/Zip Code
pl: Kod pocztowy do rozliczeń

en: Billing City
pl: Miasto rozliczeniowe

en: Billing Company
pl: Firma rozliczeniowa

en: Billing Last Name
pl: Nazwisko do rozliczeń

en: Billing First Name
pl: Imię do rozliczeń

en: Download ID
pl: Pobierz identyfikator

en: WooCommerce pages
pl: Strony WooCommerce

en: WooCommerce database version
pl: Wersja bazy danych WooCommerce

en: WordPress version
pl: Wersja WordPressa

en: WooCommerce version
pl: Wersja WooCommerce

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
pl: %1$s - Jest dostępna nowsza wersja WordPressa (%2$s)

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
pl: Płatności

en: Enable coupons
pl: Włącz kupony

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: WordPress memory limit
pl: Limit pamięci WordPressa

en: WordPress debug mode
pl: Tryb debug WordPressa

en: Secure checkout
pl: Bezpieczna strona zamówienia

en: Account endpoints
pl: Punkty końcowe konta

en: WordPress cron
pl: Cron WordPressa

en: Legacy API
pl: Przestarzałe API

en: Enable tax rates and calculations
pl: Włącz stawki podatkowe i obliczenia

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
pl: Stawki będzie można skonfigurować, a podatki będą obliczane na stronie zamówienia.

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
pl: Nieudane zamówienia są nieopłacone i mogły zostać porzucone przez klienta. Zostaną one przeniesione do kosza po określonym czasie.

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
pl: Wstrzymane zamówienia są nieopłacone i mogły zostać porzucone przez klienta. Zostaną one przeniesione do kosza po określonym czasie.

en: Retain cancelled orders
pl: Zachowaj anulowane zamówienia

en: Retain completed orders
pl: Zachowaj zrealizowane zamówienia

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
pl: Zachowaj zrealizowane zamówienia przez określony czas przed anonimizacją danych.

en: Retain failed orders
pl: Zachowaj nieudane zamówienia

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
pl: Wyświetla, czy WordPress używa zewnętrznej pamięci podręcznej obiektów.

en: External object cache
pl: Zewnętrzna pamięć podręczna obiektów

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
pl: Anulowane zamówienia są nieopłacone i mogły być anulowane przez właściciela sklepu lub klienta. Zostaną przeniesione do kosza po określonym czasie.

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
pl: Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza %s.

en: Allowed emails
pl: Dozwolone e-maile

en: Use previous column mapping preferences?
pl: Użyć poprzednich ustawień mapowania kolumn?

en: Remove personal data
pl: Usuń dane osobowe

en: Registration privacy policy
pl: Polityka prywatności rejestracji

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
pl: Opcjonalnie dodaj informacje na temat polityki prywatności sklepu, aby wyświetlić go w formularzu rejestracji konta.

en: Checkout privacy policy
pl: Polityka prywatności zamówień

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
pl: Opcjonalnie dodaj informacje na temat polityki prywatności sklepu, aby wyświetlić go podczas składania zamówienia.

en: Accounts &amp; Privacy
pl: Konta i prywatność

en: Account erasure requests
pl: Prośby o usunięcie kont

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
pl: Wybierz jak długo przechowywać dane osobowe, jeśli nie są już używane do realizacji zamówień. Pozostaw puste pole, aby nigdy nie usuwać danych.

en: Personal data retention
pl: Zachowywanie danych osobowych

en: Retain inactive accounts
pl: Zachowaj nieaktywne konta

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
pl: Nieaktywne konta to takie, na które nie było logowania lub zamówień przez określony czas. Zostaną one usunięte. Zamówienia zostaną skonwertowane na zamówienia gości.

en: privacy page
pl: strona prywatności

note: translators: %s: privacy page link.
en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
pl: Ta sekcja odpowiada za wyświetlanie polityki prywatności twojej witryny. Komunikaty dotyczące prywatności nie będą wyświetlane dopóki %s nie zostanie utworzona.

en: Filter by registered customer
pl: Filtruj wg zarejestrowanego klienta

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
pl: Lista dozwolonych adresów e-mail sprawdzanych z adresem e-mail klienta. Oddziel adresy przecinkami. Możesz też użyć gwiazdki (*), aby zastąpić części adresu e-mail. Np. "*@gmail.com" będzie miało zastosowanie do wszystkich adresów w domenie gmail.com.

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
pl: Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej %s.

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
pl[0]: Usuń dane osobowe z %s zamówienia.
pl[1]: Usuń dane osobowe z %s zamówień.
pl[2]: Usuń dane osobowe z %s zamówień.

en: Retain pending orders
pl: Zachowaj wstrzymane zamówienia

en: You can also:
pl: Możesz również:

note: translators: %s: theme name.
en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
pl: Zaprojektuj wygląd swojego sklepu i zyskaj pełną integrację z WooCommerce. Jeśli włączysz tę opcję, zainstalujemy <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, a twój obecny motyw <em>%s</em> zostanie wyłączony.

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
pl: Oszczędź czas i uniknij błędów stosując automatyczne pobieranie stawek podatkowych w zamówieniu. Napędzane przez WooCommerce Services i Jetpack.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
pl: Dziękujemy za używanie Jetpacka! Twój sklep jest prawie gotowy: aby włączyć usługi takie jak %s, połącz swój sklep.

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
pl: Połącz swój sklep, aby aktywować WooCommerce Services

en: Continue with WooCommerce Services
pl: Kontynuuj z WooCommerce Services

en: Create some products
pl: Utwórz produkty

en: You're ready to add products to your store.
pl: Teraz możesz dodać produkty do swojego sklepu.

en: Visit Dashboard
pl: Przejdź do kokpitu

en: Review Settings
pl: Przejrzyj ustawienia

en: View &amp; Customize
pl: Zobacz i spersonalizuj

en: Mailchimp for WooCommerce
pl: Mailchimp dla WooCommerce

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
pl: Dołącz do 16 milionów użytkowników korzystających z Mailchimp. Synchronizuj listy i przechowuj dane, aby wysyłać automatyczne e-maile i tworzyć kampanie.

en: Mailchimp icon
pl: Ikonka Mailchimp

en: automated taxes icon
pl: ikonka automatycznych stawek podatkowych

en: Storefront icon
pl: Ikonka Storefront

en: Enhance your store with these recommended free features.
pl: Wzbogać swój sklep dzięki tym darmowym funkcjom dodatkowym.

en: Recommended for All WooCommerce Stores
pl: Rekomendowane dla wszystkich sklepów WooCommerce

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
pl: Rozszerzenie PayFast dla WooCommerce pozwala przyjmować płatności kartą płatniczą oraz EFT za pomocą jednej z najbardziej popularnych w Afryce Południowej bramek płatności. Bez opłaty aktywacyjnej oraz miesięcznych opłat za subskrypcję.

en: Klarna Checkout for WooCommerce
pl: Klarna Checkout dla WooCommerce

en: Klarna Payments for WooCommerce
pl: Płatności Klarna dla WooCommerce

en: WooCommerce PayFast Gateway
pl: Bramka płatności WooCommerce PayFast

en: WooCommerce Stripe Gateway
pl: Bramka płatności WooCommerce Stripe

en: WooCommerce eWAY Gateway
pl: Bramka płatności WooCommerce eWAY

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
pl: Rozszerzenie eWAY dla WooCommerce pozwala przyjmować płatności kartą płatniczą bezpośrednio w sklepie bez przekierowywania klientów na zewnętrzne strony operatorów płatności.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
pl: Poniższe wtyczki zostaną zainstalowane i włączone:

en: Return to payments
pl: Wróć do płatności

en: No keys found.
pl: Nie znaleziono kluczy.

en: You do not have permission to edit API Keys
pl: Nie posiadasz uprawnień do edycji kluczy API

en: Loading network orders
pl: Wczytywanie zamówień z sieci witryn

en: Insufficient privileges to export products.
pl: Niewystarczające uprawnienia do eksportu produktów.

en: Insufficient privileges to import products.
pl: Niewystarczające uprawnienia do importu produktów.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
pl: Nie posiadasz uprawnień do wykonania tej operacji.

en: Day(s)
pl: Dni

en: Choose a state&hellip;
pl: Wybierz stan&hellip;

en: What currency do you accept payments in?
pl: W jakiej walucie przyjmujesz płatności?

en: WooCommerce Network Orders
pl: Zamówienia WooCommerce z sieci witryn

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
pl: Pomóż usprawniać WooCommerce poprzez śledzenie danych użytkowania

en: Recommended
pl: Polecane

en: Year(s)
pl: Rok/Lata

en: Week(s)
pl: Tydzień/tygodnie

en: Month(s)
pl: Miesiąc(e)

en: Profile &rarr;
pl: Profil &rarr;

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
pl: Po opublikowaniu zmian nowe rozmiary zdjęć mogą nie być widoczne, dopóki nie odnowisz miniatur. Możesz to zrobić z <a href="%1$s" target="_blank">sekcji narzędzi w WooCommerce</a> lub używając wtyczki, takiej jak <a href="%2$s" target="_blank">Odnawianie miniaturek</a>.

en: Image size used for products in the catalog.
pl: Rozmiar obrazka w katalogu produktów.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
pl: Po opublikowaniu zmian nowe rozmiary obrazków mogą nie być widoczne, dopóki nie <a href="%s" target="_blank">odnowisz miniatur</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
pl: Po opublikowaniu zmian nowe rozmiary obrazów będą odnowione automatycznie.

en: Cancel thumbnail regeneration
pl: Anuluj odnawianie miniaturek

en: Change order status to completed
pl: Zmień status na zrealizowane

en: Change order status to on-hold
pl: Zmień status na wstrzymane

en: Change order status to processing
pl: Zmień status na w trakcie realizacji

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
pl: Usunięcie kategorii nie powoduje usunięcia produktów w tej kategorii. Zamiast tego produkty, które zostały przypisane tylko do usuniętej kategorii, są przypisane do kategorii %s.

en: Edit this order
pl: Edytuj zamówienie

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
pl: Ustaw &#8220;%s&#8221; jako domyślną kategorię

en: Regenerate
pl: Odnów

en: Regenerate shop thumbnails
pl: Odnów miniaturki w sklepie

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
pl: To spowoduje odnowienie wszystkich miniaturek, aby pasowały do motywu i/lub ustawień obrazków.

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
pl: Odnowienie miniatur zostało zaplanowane w tle.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
pl: Odnawianie miniatur działa w tle. W zależności od liczby zdjęć w sklepie może to chwilę potrwać.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
pl: To jest domyślna kategoria i nie można jej usunąć. Produkty bez wybranej kategorii zostaną do niej przypisane automatycznie.

en: Cancelled product image regeneration job.
pl: Odnawianie obrazków produktów zostało anulowane.

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
pl: ilość %s

en: Pay for this order
pl: Opłać zamówienie

en: Sandbox API signature
pl: Podpis dla testowego API

en: Sandbox API password
pl: Hasło dla testowego API

en: Sandbox API username
pl: Nazwa użytkownika dla testowego API

en: Live API signature
pl: Podpis dla produkcyjnego API

en: Live API password
pl: Hasło dla produkcyjnego API

en: Live API username
pl: Nazwa użytkownika dla produkcyjnego API

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
pl: Wysyłaj powiadomienia, jeśli powiadomienia IPN z PayPal zawierają zwroty, obciążenia zwrotne lub anulowania.

en: Invalid webhook.
pl: Nieprawidłowy webhook.

en: Invalid download log: not found.
pl: Nieprawidłowy log pobrań: nie znaleziono.

en: Unable to insert download log entry in database.
pl: Nie można dodać logu pobierania do bazy danych.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
pl: Obrazki będą wyświetlane w takich proporcjach, w jakich zostały przesłane

en: Uncropped
pl: Nieprzycięte

en: Thumbnail cropping
pl: Przycinanie miniaturki

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
pl: Rozmiar używany dla głównego obrazka na stronie produktu. Te obrazki nie będą przycinane.

en: Main image width
pl: Szerokość głównego obrazka

en: Product Images
pl: Obrazki produktu

en: How many rows of products should be shown per page?
pl: W ilu wierszach na stronie wyświetlać produkty?

en: How many products should be shown per row?
pl: Ile produktów ma być wyświetlanych w wierszu?

en: Products per row
pl: Liczba produktów w wierszu

en: How should products be sorted in the catalog by default?
pl: Jak domyślnie sortować produkty w katalogu?

en: Choose what to display on product category pages.
pl: Wybierz, co wyświetlić na stronach kategorii produktów.

en: Category display
pl: Wyświetlanie kategorii

en: Choose what to display on the main shop page.
pl: Wybierz co ma być wyświetlane na głównej stronie sklepu.

en: Product Catalog
pl: Katalog produktów

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
pl: Jeśli włączysz tę opcję, tekst będzie widoczny na każdej podstronie. Możesz w ten sposób prezentować swoim klientom wydarzenia lub promocje!

en: Store Notice
pl: Wiadomość w sklepie

en: Completed product image regeneration job.
pl: Zakończono proces odnawiania miniaturek.

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
pl: Odnawianie obrazków dla załącznika o ID: %s

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
pl: Maksymalna dozwolona wartość to %d

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
pl: Minimalna dozwolona wartość to %d

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
pl: Kup &bdquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
pl: Wybierz opcje dla &bdquo;%s&rdquo;

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniatury

en: Enable IPN email notifications
pl: Włącz powiadomienia e-mail IPN

en: IPN email notifications
pl: Powiadomienia e-mail IPN

en: Enable store notice
pl: Włącz komunikaty w sklepie

en: Rows per page
pl: Wierszy na stronę

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
pl: Wyświetl produkty z grupy &ldquo;%s&"

en: Invalid download log: no ID.
pl: Nieprawidłowy dziennik pobierania: brak identyfikatora.

en: Images will be cropped into a square
pl: Obrazki zostaną przycięte do kwadratu

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
pl: Obrazki zostaną przycięte do niestandardowego współczynnika proporcji

en: Invalid permission ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator uprawnień.

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
pl: %s nie jest prawidłowym kodem pocztowym.

en: Error processing refund. Please try again.
pl: Błąd przetwarzania zwrotu. Spróbuj ponownie.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
pl: Ogranicz wyniki do produktów z wybranymi SKU. Użyj przecinków, aby rozdzielić dane.

en: Search logs
pl: Szukaj logów

en: Shop pages
pl: Strony sklepu

en: No customer downloads found.
pl: Nie znaleziono pobrań klientów.

en: Filter by IP address
pl: Filtruj wg adresu IP

en: Filter by user
pl: Filtruj wg użytkownika

en: Filter by order
pl: Filtruj wg zamówienia

en: Filter by file
pl: Filtr wg pliku

en: Filter by product
pl: Filtruj wg produktu

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Permission #%d not found.
pl: Nie znaleziono uprawnienia #%d.

en: Confirm navigation
pl: Potwierdź

en: Set Status - On backorder
pl: Ustaw status - na zamówienie

en: View report
pl: Zobacz raport

en: Customer download log
pl: Log pobrań klienta

en: Copy link
pl: Skopiuj odnośnik

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
pl: Kopiowanie do schowka nie powiodło się. Powinieneś mieć możliwość kliknięcia prawym przyciskiem myszy i skopiowania.

en: Date created:
pl: Data utworzenia:

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
pl: Opłacone %1$s o %2$s

en: Filter by stock status
pl: Filtruj wg stanu magazynowego

en: On backorder
pl: Na zamówienie

en: Municipality / District
pl: Gmina / Dzielnica

note: translators: WooCommerce link to setting up shipping zones
en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
pl: Kody pocztowe z gwiazdką (np. CB23*) i zakresy (np. <code>90210…99000</code>) są również wspierane. Zobacz <a href="%s" target="_blank">dokumentację</a>, aby uzyskać więcej informacji.

en: Permission ID
pl: Identyfikator uprawnienia

en: Download ID.
pl: Pobierz identyfikator.

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
pl: Ten odnośnik do raportu wygasł. %1$sKliknij tutaj, aby wyświetlić przefiltrowany raport%2$s.

en: On-hold
pl: Wstrzymane

en: Payment via
pl: Płatność przez

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
pl: %s temu

en: Change status to completed
pl: Zmień status na zrealizowany

en: Change status to on-hold
pl: Zmień status na wstrzymane

en: Change status to processing
pl: Zmień status na w trakcie realizacji

en: Create your first coupon
pl: Utwórz pierwszy kupon

note: translators: 1: subscriptions docs 2: subscriptions docs
en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
pl: Aby otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną dla tego rozszerzenia, musisz <strong>kupić</strong> nową subskrypcję lub połączyć swoje rozszerzenia w jedno konto poprzez <strong><a href="%1$s" title="Dokumentacja udostępniania">udostępnienie</a> lub <a href="%2$s" title="Dokumentacja przenoszenia">przeniesienie</a></strong> tego rozszerzenia na to konto.

en: M j, Y
pl: j F Y

en: Completed
pl: Zrealizowano

en: Change status:
pl: Zmień status:

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
pl: Istniejące produkty, które pasują do siebie według identyfikatora lub kodu SKU, zostaną zaktualizowane. Produkty, które nie istnieją, zostaną pominięte.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
pl: Wtyczka WooCommerce Helper nie jest już potrzebna. <a href="%s">Zarządzaj subskrypcjami</a> z poziomu zakładki rozszerzeń.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
pl: Tytuł webhooka nieznany. Proszę wybrać poprawny tytuł.

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
pl: Usuń "%s" na zawsze

en: Continue with Jetpack
pl: Kontynuuj z użyciem Jetpack

en: payment setup
pl: płatności

en: payment setup and automated taxes
pl: płatności i automatyczne stawki podatkowe

en: Reasons you'll love Jetpack
pl: Powody, dla których polubisz Jetpack

en: Klarna Payments
pl: Płatności Klarna

en: Email address to receive payments
pl: Adres e-mail do przyjmowania płatności

en: Direct payments to email address:
pl: Bezpośrednie płatności na adres e-mail:

note: translators: %s: URL
en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
pl: Bezpiecznie akceptuj karty kredytowe i debetowe za pomocą jednej niskiej stawki, bez niespodzianek (dostępne stawki niestandardowe). Sprzedawaj online lub offline i śledź sprzedaż oraz stany magazynowe w jednym miejscu. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej o Square</a> .

note: translators: %s: URL
en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
pl: Wybierz jak chcesz zapłacić: zapłać teraz, zapłać później lub rozłóż na raty. Nie potrzebujesz karty kredytowej, haseł, nie masz zmartwień. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej o Klarna</a>.

note: translators: %s: URL
en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
pl: Wszystkie możliwości zakupowe z natychmiastowymi, odroczonymi i częściowymi płatnościami. Bez numerów kart kredytowych, bez haseł, bez obaw. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej o Klarna</a>.

note: translators: %s: URL
en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
pl: Akceptuj karty kredytowe i debetowe w ponad 135 walutach. Przyjmuj płatności za pomocą Alipay lub Apple Pay (one-touch checkout). <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>.

en: I will also be selling products or services in person.
pl: Będę sprzedawać produkty lub usługi również osobiście.

en: Customer downloads
pl: Pliki do pobrania

en: Revision restored.
pl: Starsza wersja została przywrócona.

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
pl: Jeśli chcesz, możesz ustawić własną strukturę URL dla produktów. Na przykład używając <code>sklep</code>, produkty będą dostępne pod adresem <code>%ssklep/przykladowy-produkt/</code>. To ustawienie dotyczy jedynie adresów stron produktowych, a nie dotyczy innych, np. kategorii.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
pl: Atrybuty umożliwiają definiowanie dodatkowych danych produktu, takich jak rozmiar lub kolor. Możesz użyć tych atrybutów w pasku bocznym sklepu, tworząc filtr produktów.

en: Determines how this attribute's values are displayed.
pl: Określa sposób wyświetlania wartości tego atrybutu.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
pl: Ten produkt został sprzedany i może być powiązany z istniejącymi zamówieniami. Czy na pewno chcesz go usunąć?

en: Zanzibar West
pl: Zachodni Zanzibar

en: Zanzibar South
pl: Zanzibar Południowy

en: Pemba South
pl: Pemba Południowa

en: Kilimanjaro
pl: Kilimandżaro

en: Zanzibar North
pl: Zanzibar Północny

en: Pemba North
pl: Pemba Północna

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
pl: Przeczytaj więcej o &bdquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
pl: Przenieś &#8222;%s&#8221; do kosza

en: Belarusian ruble (old)
pl: Rubel białoruski (stary)

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
pl: Nowe metody płatności mogą być dodane tylko w trakcie składania zamówienia. Prosimy o kontakt, jeśli potrzebujesz pomocy.

en: End date of sale price, as GMT.
pl: Data końca promocji (GMT).

en: Define if the variation is visible on the product's page.
pl: Określ, czy wariant jest widoczny na stronie produktu.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
pl: Klucz jest nieprawidłowy lub został już użyty. W razie potrzeby proszę zresetować hasło ponownie.

en: Order updated and sent.
pl: Zamówienie zostało zaktualizowane i wysłane.

en: Resend new order notification
pl: Wyślij ponownie e-mail o nowym zamówieniu

en: A list of your store's top-rated products.
pl: Lista najwyżej ocenianych produktów.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
pl: Lista ostatnio przeglądanych produktów.

en: Recent Product Reviews
pl: Najnowsze opinie produktów

en: Display a list of recent reviews from your store.
pl: Lista najnowszych opinii o produktach.

en: Filter Products by Rating
pl: Filtr produktów wg oceny

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
pl: Wyświetl listę gwiazdek w celu filtrowania produktów sklepie.

en: A list of your store's products.
pl: Lista produktów w sklepie.

en: Product Search
pl: Wyszukiwanie produktu

en: A search form for your store.
pl: Formularz wyszukiwania dla sklepu.

en: Maximum depth
pl: Maksymalna głębokość

en: Filter Products by Price
pl: Filtr produktów wg ceny

en: Filter Products by Attribute
pl: Filtr produktów według atrybutu

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
pl: Wyświetl listę atrybutów do filtrowania produktów w sklepie.

en: Active Product Filters
pl: Aktywne filtry produktu

en: Display a list of active product filters.
pl: Lista aktywnych filtrów produktu.

en: Display the customer shopping cart.
pl: Wyświetl koszyk klienta.

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
pl: %1$s nie powinno być wywoływane przed akcją %2$s.

en: Please, provide an attribute name.
pl: Proszę wprowadzić nazwę atrybutu.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
pl: Przepraszamy, nie udało się znaleźć zamówienia. Skontaktuj się z nami, jeśli masz trudności ze znalezieniem szczegółów zamówienia.

en: Please enter a valid email address
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
pl: Niestety, produkt "%s" nie jest już dostępny w magazynie i nie może zostać opłacony. Przepraszamy za niedogodności.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
pl: %1$s został wywołany z niewłaściwym poziomem "%2$s".

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
pl: Podana metoda %1$s nie zawiera %2$s.

en: Unable to add payment method to your account.
pl: Nie można dodać metody płatności do twojego konta.

en: Payment method successfully added.
pl: Metoda płatności została dodana.

en: Invalid payment gateway.
pl: Nieprawidłowa bramka płatności.

en: Create account password
pl: Utwórz hasło do konta

en: Fee has already been added.
pl: Opłata została już dodana.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
pl: Klasa %1$s zapewniana przez filtr %2$s musi zawierać %3$s.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
pl: Brak dostępnych metod wysyłki. Sprawdź swój adres lub skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz pomocy.

en: Relevance
pl: Dopasowanie

en: Invalid discount amount.
pl: Nieprawidłowa kwota rabatu.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
pl: Niestety, kupon „%s" nie dotyczy wybranych produktów.

en: Product Tag Cloud
pl: Chmura znaczników produktów

en: A cloud of your most used product tags.
pl: Chmura najczęściej używanych znaczników produktów.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
pl: Wyświetl pokaz slajdów, aby filtrować produkty w sklepie według ceny.

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
pl: Opłata %s

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
pl: To usunie WSZYSTKIE stawki podatkowe, proszę używaj ostrożnie. Tej akcji nie można cofnąć.

en: Delete tax rates
pl: Usuń stawki podatkowe

en: Create pages
pl: Utwórz strony

en: Create default WooCommerce pages
pl: Utwórz domyślne strony WooCommerce

en: Clear customer sessions
pl: Wyczyść sesje klientów

en: Database Index Size
pl: Rozmiar indeksu bazy danych

en: Database Data Size
pl: Rozmiar bazy danych

en: Total Database Size
pl: Całkowity rozmiar bazy danych

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
pl: %s nieudany. Skontaktuj się ze swoim dostawcą hostingu.

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
pl: Wymuszanie pobierania pozostawi adresy URL ukryte, ale niektóre serwery mogą mieć problemy z obsługą dużych plików. Jeśli są one wspierane, %1$s / %2$s mogą być użyte do obsługi pobierania (serwer wymaga %3$s).

en: The postal code, if any, in which your business is located.
pl: Kod pocztowy siedziby twojej firmy.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
pl: Kraj, w którym siedzibę ma twoja firma.

en: The city in which your business is located.
pl: Miasto, w którym siedzibę ma twoja firma.

en: An additional, optional address line for your business location.
pl: Dodatkowe pole na adres siedziby twojej firmy.

en: The street address for your business location.
pl: Adres siedziby twojej firmy.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
pl: Lokalizacja siedziby twojej firmy. Ten adres będzie używany do obliczania podatków i wysyłki.

en: Store Address
pl: Adres sklepu

en: Update now
pl: Aktualizuj teraz

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
pl: Poniższe włączone wtyczki nie potwierdzają kompatybilności z WooCommerce %s i powinny być zaktualizowane i przetestowane przed kontynuacją:

en: Plugin
pl: Wtyczka

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
pl: <strong>Uwaga!</strong> Wersje poniższych wtyczek nie zostały przetestowane z najnowszą wersję WooCommerce (%s). Zaktualizuj je lub potwierdź kompatybilność przed aktualizacją WooCommerce, tak aby uniknąć problemów:

en: Country / State
pl: Kraj / stan

en: unknown
pl: nieznane

en: WooCommerce transients
pl: Pamięć podręczna WooCommerce

en: Tested up to WooCommerce version
pl: Przetestowany do wersji WooCommerce

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
pl: Warunki i zasady

en: Post Type Counts
pl: Liczba typu treści

en: Upload a new file
pl: Prześlij nowy plik

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
pl: Plik jest pusty lub nie używa kodowania znaków UTF-8, spróbuj ponownie z innym plikiem.

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
pl: Zwrot nr %1$s - %2$s przez %3$s

en: Add shipping
pl: Dodaj wysyłkę

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
pl: Stan magazynowy nie został zaktualizowany, ponieważ stan się zmienił. Stan magazynowy produktu %1$d to %2$d.

en: Order details manually sent to customer.
pl: Szczegóły zamówienia zostały wysłane do klienta.

en: Position
pl: Pozycja

en: Lifetime Subscription
pl: Subskrypcja bezterminowa

en: Sort by:
pl: Sortuj według:

note: translators: Introduction to list of WooCommerce.com extensions the merchant has subscriptions for.
en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
pl: Poniżej znajduje się lista rozszerzeń dostępnych na koncie WooCommerce.com. Aby otrzymywać aktualizacje rozszerzeń, upewnij się, że rozszerzenie jest zainstalowane, a jego subskrypcja jest aktywna i połączona z kontem WooCommerce.com. Rozszerzenia można włączyć z ekranu <a href="%s">Wtyczki</a>.

en: Choose an action...
pl: Wybierz akcję…

en: Send order details to customer
pl: Wyślij szczegóły zamówienia do klienta

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
pl: Przenieś istniejące produkty do nowego sklepu - wystarczy zaimportować plik CSV.

en: Expiring Soon
pl: Wygasa wkrótce

en: Update Available
pl: Dostępna aktualizacja

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
pl: Jeśli lubisz %1$s, zostaw nam ocenę %2$s. Z góry dziękujemy!

en: Expired
pl: Przedawniło się

en: Import products
pl: Import produktów

en: Have an existing store?
pl: Czy masz już istniejący sklep?

en: Create a product
pl: Utwórz produkt

en: Yes please!
pl: Tak, proszę!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
pl: Jesteśmy tu dla Ciebie — otrzymuj porady, aktualizacje produktów i inspiracje bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej.

en: You're ready to start selling!
pl: Możesz rozpocząć sprzedaż!

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
pl: Twoja witryna może być w sieci prywatnej. Jetpack może łączyć się tylko z witrynami publicznymi. Upewnij się, że witryna jest dostępna przez Internet, a następnie spróbuj połączyć się ponownie 🙏.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
pl: Przepraszamy! Nie możemy skontaktować się z Jetpack 😭. Upewnij się, że twoja strona jest dostępna przez Internet oraz, że akceptuje przychodzące i wychodzące połączenia przez curl. Możesz spróbować połączyć się ponownie z Jetpack, jeśli będziesz mieć problemy, skontaktuj się ze wsparciem technicznym.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
pl: Przepraszamy! Próbowaliśmy, ale nie udało nam się zainstalować Jetpacka 😭. Przejdź do karty Wtyczki, aby go zainstalować i dokończyć konfigurację sklepu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
pl: Przepraszamy! Próbowaliśmy, ale nie udało nam się połączyć z Jetpackiem 😭. Przejdź do karty Wtyczki, aby połączyć Jetpack i dokończyć konfigurację sklepu.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
pl: Udostępnij nowe produkty na portalach społecznościowych, gdy tylko pojawią się w sklepie.

en: Product promotion
pl: Promocja produktów

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
pl: Otrzymaj ostrzeżenie, jeśli Twój sklep nie działa nawet przez kilka minut.

en: Store monitoring
pl: Monitoring sklepu

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
pl: Uzyskaj informacje o tym, jak działa sklep, w tym sprzedaż, najlepsze produkty i inne.

en: Finish setting up your store
pl: Zakończ konfigurowanie sklepu

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
pl: Przepraszamy, nie możemy połączyć twojego sklepu z Jetpack

en: Store stats
pl: Statystyki sklepu

en: Protect your store from unauthorized access.
pl: Chroń swój sklep przed nieautoryzowanym dostępem.

en: Better security
pl: Lepsze bezpieczeństwo

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
pl: Dodatkowe powody, dla których pokochasz Jetpack

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
pl: Łącząc witrynę, zgadzasz się z naszymi <a href="%1$s" target="_blank">warunkami korzystania z usługi</a> i <a href="%2$s" target="_blank">udostępniasz dane</a> WordPress.com

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
pl: Podłącz swój sklep do Jetpack, aby uzyskać dodatkowe funkcje

en: Connect your store to Jetpack
pl: Podłącz swój sklep do Jetpack

en: automated taxes
pl: automatyczne stawki podatkowe

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
pl: Twój sklep jest prawie gotowy! Aby aktywować usługi, takie jak %s, połącz się z Jetpack.

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
pl: płatności, stawki wysyłkowe w czasie rzeczywistym i tańsze etykiety wysyłkowe

en: Connected to Jetpack
pl: Połączony z Jetpack

en: Stripe email address
pl: E-mail konta Stripe

en: Stripe email address:
pl: E-mail konta Stripe:

en: Automated Taxes
pl: Automatyczne stawki podatkowe

en: Storefront Theme
pl: Motyw Storefront

en: Collect payments from customers offline.
pl: Zbieraj płatności od klientów w trybie offline.

en: PayPal email address:
pl: E-mail konta w PayPal:

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
pl: WooCommerce może przyjmować płatności online i tradycyjne. <a href="%s" target="_blank">Dodatkowe metody płatności</a> mogą być zainstalowane później.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
pl: Ten kreator pomoże ci skonfigurować sklep i rozpocząć sprzedaż.

en: Shipping Zone
pl: Strefa wysyłki

en: Don't charge for shipping.
pl: Nie pobieraj opłat za wysyłkę.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
pl: Stały koszt wysyłki.

en: Flat Rate
pl: Płaska stawka

en: I plan to sell digital products
pl: Zamierzam sprzedawać produkty wirtualne

en: I plan to sell physical products
pl: Zamierzam sprzedawać produkty fizyczne

en: My Account Page
pl: Strona Moje konto

en: Checkout Page
pl: Strona zamówienia

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: Shop Page
pl: Strona sklepu

en: Activate
pl: Włącz

en: Shipping Method
pl: Metoda wysyłki

en: I plan to sell both physical and digital products
pl: Zamierzam sprzedawać produkty fizyczne i wirtualne

en: What type of products do you plan to sell?
pl: Jakie produkty zamierzasz sprzedawać?

en: Terms and Conditions Page
pl: Strona regulaminu

en: Store setup
pl: Konfigurator sklepu

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
pl: Ile chcesz pobierać za stałą opłatę za wysyłkę?

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
pl: Do wewnętrznych metod meta nie należy używać ogólnych metod dodawania/aktualizacji/pobierania metadanych, w tym "%s". Użyj getterów i setterów.

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
pl: Kupon zaplanowany na: %s.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
pl: Zamówienie zostało zaplanowane na: %s.

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
pl: Rozszerzenia %s

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
pl: Wpisz poprawną wartość lub procent, aby zastosować opłatę.

en: Invalid coupon
pl: Nieprawidłowy kupon

en: Zaire
pl: Demokratyczna Republika Konga

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
pl: Nie można użyć obrazka "%s".

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
pl: Kategorie produktów, do których kupon będzie zastosowany lub które muszą być w koszyku dla kwotowego kuponu na koszyk.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
pl: Kategorie produktów, do których kupon nie będzie zastosowany lub które nie mogą być w koszyku dla kwotowego kuponu na koszyk.

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
pl: Produkty, do których kupon będzie zastosowany lub które muszą być w koszyku dla kwotowego kuponu na koszyk.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
pl: Produkty, do których kupon nie będzie zastosowany lub które nie mogą być w koszyku dla kwotowego kuponu na koszyk.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
pl: "Lokalizacje nie objęte innymi strefami" nie mogą być edytowane.

en: Search results only
pl: Tylko wyniki wyszukiwania

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
pl[0]: Oceniony %1$s na 5 na podstawie %2$s oceny klienta
pl[1]: Oceniony %1$s na 5 na podstawie %2$s ocen klientów
pl[2]: Oceniony %1$s na 5 na podstawie %2$s ocen klientów

en: Shop only
pl: Tylko sklep

en: Shop and search results
pl: Sklep i wyniki wyszukiwania

en: Subject (paid)
pl: Tytuł (zapłacono)

en: Invalid customer query.
pl: Nieprawidłowe zapytanie klienta.

en: List of upsell products IDs.
pl: Lista ID produktów "upsell".

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
pl: Dostępne znaczniki: %s

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
pl: Nie możesz zapłacić za to zamówienie. Proszę skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz pomocy.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
pl: Proszę zaloguj się, aby przejść do płatności.

en: A product with this SKU already exists.
pl: Produkt z tym SKU już istnieje.

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
pl: Nie udało się przypisać "%s".

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
pl: Nie można zaimportować wariantów: Identyfikator produktu nadrzędnego nie istnieje.

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
pl: Nieprawidłowy identyfikator produktu %d.

en: Invalid product type.
pl: Nieprawidłowy typ produktu.

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
pl: Klucz API wygenerowany pomyślnie. Skopiuj swoje nowe klucze, ponieważ prywatny klucz zostanie ukryty kiedy opuścisz tę stronę.

en: No matching product exists to update.
pl: Brak istniejących produktów do aktualizacji.

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
pl: Nazwa ulicy, numer budynku / numer lokalu

en: Add New
pl: Utwórz

en: A product with this ID already exists.
pl: Produkt o tym identyfikatorze już istnieje.

note: translators: %d: product ID
en: ID %d
pl: Identyfikator %d

en: Locations not covered by your other zones
pl: Lokalizacje nie objęte innymi strefami

en: Star ratings should be required, not optional
pl: Oceny powinny być wymagane, nie opcjonalne

en: Enable star rating on reviews
pl: Włącz oceny (gwiazdki) przy opiniach

en: Reviews can only be left by "verified owners"
pl: Opinie mogą być dodane tylko przez "zweryfikowanych właścicieli"

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
pl: Adres URL strony %s (wraz z identyfikatorem strony)

en: Yes, export all custom meta
pl: Tak, eksportuj wszystkie niestandardowe dane

en: Export custom meta?
pl: Eksportować niestandardowe dane?

en: Product variations
pl: Warianty produktu

en: Export all products
pl: Eksportuj wszystkie produkty

en: Which product types should be exported?
pl: Które typy produktów powinny zostać wyeksportowane?

en: Export all columns
pl: Eksportuj wszystkie kolumny

en: Which columns should be exported?
pl: Które kolumny powinny zostać wyeksportowane?

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
pl: To narzędzie umożliwia generowanie i pobieranie pliku CSV zawierającego listę wszystkich produktów.

en: Export products to a CSV file
pl: Eksportowanie produktów do pliku CSV

en: Export Products
pl: Eksportuj produkty

en: Product restored
pl: Przywrócono produkt

en: Order restored
pl: Przywrócono zamówienie

en: Coupon restored
pl: Przywrócono kupon

en: Set Status - Out of stock
pl: Ustaw status - Niedostępny

en: Set Status - In stock
pl: Ustaw status - Dostępny

en: Generate CSV
pl: Wygeneruj plik CSV

en: The homepage URL of your site.
pl: Adres URL strony głównej witryny.

en: Enable product reviews
pl: Włącz opinie o produktach

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
pl: Nieprawidłowy typ pliku. Importer obsługuje formaty plików CSV i TXT.

en: Connect
pl: Połącz

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
pl: Zarządzaj subskrypcjami, otrzymuj ważne powiadomienia o produktach i aktualizacje, wszystko to z kokpitu WooCommerce

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
pl: Udostępnione przez %s

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
pl: Subskrypcja: Niedostępna - %1$d z %2$d jest już w użyciu

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: My Subscriptions
pl: Moje subskrypcje

en: Connected to WooCommerce.com
pl: Połączony WooCommerce.com

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
pl: Uprościliśmy zarządzanie. Teraz możesz zarządzać swoimi rozszerzeniami WooCommerce z menu Rozszerzenia. <a href="%s">Zobacz i zarządzaj</a> swoimi rozszerzeniami.

en: Show advanced options
pl: Pokaż zaawansowane opcje

en: Hide advanced options
pl: Ukryj zaawansowane opcje

en: CSV Delimiter
pl: Separator CSV

en: Update existing products
pl: Zaktualizuj istniejące produkty

en: Choose a CSV file from your computer:
pl: Wybierz plik CSV z dysku komputera:

en: Importing
pl: Importowanie

en: Run the importer
pl: Uruchom importer

en: Do not import
pl: Nie importuj

en: Sample:
pl: Przykład:

en: Map to field
pl: Mapuj do pola

en: Column name
pl: Nazwa kolumny

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
pl: Wybierz, jak pola z twojego pliku CSV powinny się mapować na pola produktu, lub które z nich powinny zostać zignorowane.

en: Map CSV fields to products
pl: Mapuj pola pliku CSV na pola produktu

en: Import Products
pl: Importuj produkty

en: Reason for failure
pl: Przyczyna niepowodzenia

en: View import log
pl: Wyświetl log importu

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
pl[0]: Nie udało się importować %s produktu
pl[1]: Nie udało się importować %s produktów
pl[2]: Nie udało się importować %s produktów

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
pl[0]: %s produkt został pominięty
pl[1]: %s produkty zostały pominięte
pl[2]: %s produktów zostało pominiętych

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
pl[0]: %s produkt został zaktualizowany
pl[1]: %s produkty zostały zaktualizowane
pl[2]: %s produktów zostało zaktualizowanych

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
pl[0]: %s produkt zaimportowany
pl[1]: %s produkty zaimportowane
pl[2]: %s produktów zaimportowanych

en: Default attribute
pl: Domyślny atrybut

en: Attribute visibility
pl: Widoczność atrybutu

en: Is a global attribute?
pl: Globalny atrybut?

en: Attribute value(s)
pl: Wartości atrybutu

en: Attribute name
pl: Nazwa atrybutu

en: Download name
pl: Nazwa pliku do pobrania

en: External product
pl: Produkt zewnętrzny

note: translators: %d: Meta number translators: %s: meta data name
en: Meta: %s
pl: Pola: %s

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
pl: Adres URL %d pliku do pobrania

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
pl: Nazwa %d pliku do pobrania

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
pl: Atrybut %d: wartość domyślna

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
pl: Atrybut %d: globalny

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
pl: Atrybut %d widoczny

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
pl: Wartości atrybutu %d

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
pl: Nazwa atrybutu %d

en: External URL
pl: Zewnętrzny adres URL

en: Download expiry days
pl: Ważność pobierania

en: Images
pl: Obrazki

en: Allow customer reviews?
pl: Włącz opinie klientów?

en: Backorders allowed?
pl: Pozwalać na zamówienia oczekujące (na dostawę do magazynu)?

en: Date sale price ends
pl: Data zakończenia promocji

en: Date sale price starts
pl: Data rozpoczęcia promocji

en: Short description
pl: Krótki opis

en: Visibility in catalog
pl: Widoczność w katalogu

en: Is featured?
pl: Wyróżniony produkt?

en: Done!
pl: Gotowe!

en: Column mapping
pl: Mapowanie kolumn

en: Upload CSV file
pl: Prześlij plik CSV

en: Installed Extensions without a Subscription
pl: Zainstalowane rozszerzenia bez subskrypcji

en: Subscription: Unlimited
pl: Subskrypcja: Bez limitów

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
pl: Subskrypcja: Używasz %1$d z %2$d dostępnych witryn

en: Expires on:
pl: Wygasa:

en: Expiring soon!
pl: Wygasa niedługo!

en: Auto renews on:
pl: Odnowi się automatycznie:

en: Expired :(
pl: Wygasła :(

en: Parent SKU
pl: SKU produktu nadrzędnego

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: WooCommerce Extensions
pl: Rozszerzenia WooCommerce

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
pl: Lub wprowadź ścieżkę do pliku CSV na swoim serwerze:

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
pl: To narzędzie pozwoli ci zaimportować (lub połączyć) dane produktów z pliku CSV lub TXT do twojego sklepu.

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
pl: Import został zakończony!

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
pl: Plik jest pusty. Proszę wysłać plik, który zawiera jakieś dane. Ten błąd mógł również zostać spowodowany przez wyłączenie możliwości wysyłania plików na serwer lub nadanie ustawieniu post_max_size wartości mniejszej niż ustawieniu upload_max_filesize w pliku php.ini.

en: Download URL
pl: Adres URL pobierania

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
pl: Stan magazynowy

en: Product Title
pl: Tytuł produktu

en: Browse Extensions
pl: Przeglądaj rozszerzenia

en: Upgrade
pl: Ulepszenie

en: Published
pl: Opublikowano

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Your products are now being imported...
pl: Twoje produkty są teraz importowane…

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
pl: Po połączeniu, produkty z WooCommerce.com będą tutaj widoczne.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
pl: Nie znaleziono żadnych subskrypcji na twoim koncie WooCommerce.com

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
pl: Ta subskrypcja wygasła. Aby <strong>odnowić</strong> subskrypcję, skontaktuj się z właścicielem, aby otrzymywać aktualizacje i wsparcie.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
pl: Szukasz WooCommerce Helper?

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
pl: Ta subskrypcja wkrótce wygaśnie. Proszę <strong>odnów ją</strong>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i wsparcie.

en: Renew
pl: Odnów

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
pl: Ta subskrypcja wygasła. Proszę <strong>odnów ją</strong>, aby nadal otrzymywać aktualizacje i wsparcie.

en: This is a featured product
pl: To jest wyróżniony produkt

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
pl: To ustawienie określa, na których stronach sklepu będzie wyświetlany produkt.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
pl: Wersja %s jest <strong>dostępna</strong>. Aby zainstalować tę aktualizację, musisz <strong>kupić</strong> nową subskrypcję.

en: Enable auto-renew
pl: Włącz automatyczne odnawianie

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
pl: Subskrypcja niedługo <strong>wygaśnie</strong>.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
pl: Aby zainstalować tę aktualizację, musisz <strong>kupić</strong> nową subskrypcję.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
pl: Aby zainstalować tę aktualizację, musisz <strong>aktywować</strong> tę subskrypcję.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
pl: Wersja %s jest <strong>dostępna</strong>.

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
pl: Pomyślnie odświeżono pamięć podręczną subskrypcji i uwierzytelnienia.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
pl: Wystąpił błąd przy wyłączaniu rozszerzenia %1$s. Przejdź do <a href="%2$s">ekranu wtyczek</a>, żeby wyłączyć je ręcznie.

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
pl: Rozszerzenie %s zostało pomyślnie wyłączone.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas dezaktywacji subskrypcji dla %s. Spróbuj ponownie później.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
pl: Subskrypcja %s została pomyślnie dezaktywowana. Nie otrzymasz już aktualizacji dla tego produktu.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd przy aktywowaniu %s. Spróbuj ponownie później.

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
pl: %s aktywowano pomyślnie. Masz teraz dostęp do aktualizacji tego produktu.

en: Create a new webhook
pl: Stwórz nowy webhook

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
pl: Webhooki to powiadomienia o zdarzeniach wysyłane na wybrane adresy URL. Mogą być wykorzystane do integracji z usługami innych firm, które je wspierają.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
pl: Bezpieczne płatności kartą kredytową lub przy użyciu konta PayPal.

en: Copy from billing address
pl: Skopiuj adres płatności

en: Import products from a CSV file
pl: Importuj produkty z pliku CSV

en: Sorting
pl: Sortowanie

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
pl[0]: Uwaga: Obecnie masz <a href="%1$s">%2$d rozszerzenie</a>, które powinno zostać zaktualizowane przed aktualizacją WooCommerce.
pl[1]: Uwaga: Obecnie masz <a href="%1$s">%2$d rozszerzenia</a>, które powinny zostać zaktualizowane przed aktualizacją WooCommerce.
pl[2]: Uwaga: Obecnie masz <a href="%1$s">%2$d rozszerzeń</a>, które powinny zostać zaktualizowane przed aktualizacją WooCommerce.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
pl: Subskrypcja dla %1$s została pomyślnie dezaktywowana. Nie otrzymasz już aktualizacji dla tego produktu. <a href="%2$s">Kliknij tutaj</a>, jeśli chcesz również dezaktywować wtyczkę.

en: Filter by product type
pl: Filtruj wg typu produktu

en: Filter by category
pl: Filtrowanie po kategoriach

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
pl: Pomyślnie odłączono sklep od WooCommerce.com

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
pl: Pomyślnie połączono sklep z WooCommerce.com

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
pl: Importuj <strong>produkty</strong> do swojego sklepu z pliku CSV.

en: WooCommerce products (CSV)
pl: Produkty WooCommerce (CSV)

en: Product Import
pl: Import produktów

en: Product Export
pl: Eksport produktów

en: Custom Link
pl: Własny odnośnik

en: Back to Attributes
pl: Powrót do atrybutów

en: Are you sure you want to delete this log?
pl: Na pewno chcesz usunąć ten log?

en: Create an API key
pl: Stwórz klucz API

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
pl: REST API WooCommerce pozwala zewnętrznym aplikacjom przeglądać i zarządzać danymi sklepu. Dostęp jest możliwy tylko przy użyciu ważnych kluczy API.

en: WooCommerce Endpoint
pl: Punkt końcowy WooCommerce

en: Export
pl: Eksportuj

en: Import
pl: Importuj

en: WooCommerce Services
pl: Usługi WooCommerce

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
pl: Na pewno chcesz się wylogować? <a href="%s">Potwierdź i wyloguj się</a>

en: Unknown request method.
pl: Nieznana metoda żądania.

en: Create
pl: Utwórz

en: Value (required)
pl: Wartość (wymagana)

en: Name (required)
pl: Nazwa (wymagana)

en: Zone ID.
pl: Identyfikator strefy.

en: ID.
pl: Identyfikator.

en: Recalculate
pl: Przelicz

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
pl: Przeliczyć sumy? To przeliczy podatki w oparciu o kraj klienta (lub bazową lokalizację sklepu) i zaktualizuje sumy.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
pl: Wszystkie brakujące strony WooCommerce zostały utworzone

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
pl: %s (Kopia)

en: Taxonomies: Product visibility
pl: Taksonomie: Wyświetlanie produktów

en: Terms in the product visibility taxonomy.
pl: Taksonomie dla wyświetlania produktów.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
pl: Taksonomie użyte do wyświetlania produktów.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
pl: Zwiększ cenę o (wartość lub procent):

en: Sorry, you cannot edit this resource.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować tego zasobu.

en: Parent theme version
pl: Wersja motywu nadrzędnego

en: Active plugins
pl: Wtyczki włączone

en: Parent theme author URL
pl: Adres URL autora motywu nadrzędnego

en: Invalid product ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator produktu

en: Parent theme name
pl: Nazwa motywu nadrzędnego

en: Customer sales
pl: Zakupy klienta

en: MySQL version
pl: Wersja MySQL

en: PHP version
pl: Wersja PHP

en: Shipping method
pl: Metoda wysyłki

en: Decimal separator
pl: Separator dziesiętny

en: Number of decimals
pl: Liczba cyfr po przecinku

en: Currency position
pl: Pozycja symbolu waluty

en: Max upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku do przesłania

en: Thousand separator
pl: Separator tysięczny

en: Server info
pl: Informacje o serwerze

en: Customer provided note:
pl: Uwagi od klienta:

en: cURL version
pl: Wersja cURL

note: translators: 1: Number of reviews, 2: Product title. translators: 1: reviews count 2: product name translators: 1: Number of comments, 2: Product title.
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
pl[0]: %1$s opinia dla %2$s
pl[1]: %1$s opinie dla %2$s
pl[2]: %1$s opinii dla %2$s

en: Awaiting product image
pl: Oczekiwanie na obrazek produktu

en: Next (arrow right)
pl: Następny (strzałka w prawo)

en: Previous (arrow left)
pl: Poprzedni (strzałka w lewo)

en: Zoom in/out
pl: Powiększ/zmniejsz

en: Toggle fullscreen
pl: Przełącz tryb pełnoekranowy

en: Share
pl: Udostępnij

en: Close (Esc)
pl: Zamknij (Esc)

en: Search products&hellip;
pl: Szukaj produktów&hellip;

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
pl: %1$s kończąca się %2$s

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
pl[0]: %1$s za %2$s pozycję
pl[1]: %1$s za %2$s pozycje
pl[2]: %1$s za %2$s pozycji

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
pl: Witaj %1$s (nie jesteś %1$s? <a href="%2$s">Wyloguj się</a>)

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
pl: W ustawieniach swojego konta możesz przejrzeć swoje <a href="%1$s">ostatnie zamówienia</a>, zarządzać <a href="%2$s">adresami płatności i dostawy</a> oraz <a href="%3$s">zmieniać hasło i szczegóły konta</a>.

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
pl: (szacunkowo: %s)

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
pl: To umożliwi "%1$s" dostęp "%2$s" do:

note: translators: %s: maximum price
en: Max %s
pl: Maks. %s

note: translators: %s: minimum price
en: Min %s
pl: Min. %s

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
pl: Bramka płatności użyta w tym zamówieniu nie umożliwia automatycznych zwrotów.

en: The payment gateway for this order does not exist.
pl: Bramka płatności użyta w tym zamówieniu nie istnieje.

en: Invalid refund amount.
pl: Błędna kwota zwrotu.

en: Iranian toman
pl: Irański toman

en: Fixed product discount
pl: Kwotowy rabat na produkt

en: Fixed cart discount
pl: Kwotowy rabat na koszyk

en: Percentage discount
pl: Procentowy rabat

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
pl: %s nie istnieje.

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
pl: Kupon: %s

en: Your password has been reset successfully.
pl: Twoje hasło zostało zresetowane pomyślnie.

en: Specific countries
pl: Wybrane kraje

en: Free shipping
pl: Darmowa wysyłka

en: This method should not be called before plugins_loaded.
pl: Ta metoda nie powinna być używana przed plugins_loaded.

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
pl: Przejdź do panelu admina %s:

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
pl[0]: Otrzymałeś następujący komunikat z logów WooCommerce:
pl[1]: Otrzymałeś następujący komunikaty z logów WooCommerce:
pl[2]: Otrzymałeś następujący komunikaty z logów WooCommerce:

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
pl[0]: [%1$s] %2$s: %3$s komunikat z logów WooCommerce
pl[1]: [%1$s] %2$s: %3$s komunikaty z logów WooCommerce
pl[2]: [%1$s] %2$s: %3$s komunikatów z logów WooCommerce

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
pl: %1$s kończąca się na %2$s (data ważności %3$s/%4$s)

en: Product properties should not be accessed directly.
pl: Właściwości produktu nie powinny być dostępne bezpośrednio.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
pl: Opcjonalnie wpisz adres URL obrazka o wymiarach 150x50px, który będzie wyświetlany jako Twoje logo w lewym górnym rogu strony płatności PayPal.

en: Image url
pl: Adres URL obrazka

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
pl: Tryb sandbox PayPala może być użyty do testowania płatności. Zarejestruj <a href="%s">konto deweloperskie</a>.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
pl: Otrzymano płatność do anulowanego zamówienia %s

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
pl: Płatność została autoryzowana. Zmień status płatności na w trakcie realizacji lub zrealizowane, aby pobrać płatność.

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
pl: Płatność na kwotę %1$s została przechwycona - Identyfikator autoryzacji: %2$s, Status: %3$s

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
pl: Zamówienie #%s zostało oznaczone jako zapłacone przez PayPal IPN, ale było wcześniej anulowane. Wymagana akcja administratora.

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
pl: Płatność nie mogła zostać przechwycona: %s

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
pl: Nie udało się przechwycić płatności - Identyfikator autoryzacji: %1$s, status: %2$s

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
pl: Aby nadpisać i edytować szablon skopiuj %1$s do katalogu motywu: %2$s.

en: Invalid payment token.
pl: Nieprawidłowy token płatności.

en: Invalid or missing payment token fields.
pl: Nieprawidłowe lub brakujące pola tokenu płatności.

en: Invalid download.
pl: Nieprawidłowe pobieranie.

en: Invalid customer.
pl: Nieprawidłowy klient.

en: Invalid coupon.
pl: Nieprawidłowy kupon.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
pl: Aktualizacje zakończone: %1$d. Wersja bazy danych to %2$s

en: Output just the id when the operation is successful.
pl: Wyświetla tylko identyfikator, gdy operacja się powiedzie.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
pl: Upewnij się że użyjesz flagi --user na koncie, które ma uprawnienia do wykonania tej akcji.

en: Render response in a particular format.
pl: Renderuj odpowiedź w określonym formacie.

en: Get the value of an individual field.
pl: Pobierz wartość pojedynczego pola.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
pl: Ograniczenie odpowiedzi do wybranych pól. Domyślnie do wszystkich.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
pl: Bez schematu tytułu dla %s, rejestracja komendy REST została pominięta.

en: External products cannot be backordered.
pl: Produkty zewnętrzne nie mogą być dostępne na zamówienie.

en: External products cannot be stock managed.
pl: Nie możesz zarządzać stanem magazynowym produktów zewnętrznych.

en: Trashed
pl: W koszu

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Deleted
pl: Usunięto

en: The id for the resource.
pl: Identyfikator zasobu.

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
pl: Atrybut produktu: %s

en: Product shipping classes
pl: Klasy wysyłkowe produktu

en: No categories found
pl: Nie znaleziono kategorii

en: New category name
pl: Nowa nazwa kategorii

en: Update category
pl: Aktualizuj kategorię

en: Edit category
pl: Edytuj kategorię

en: Parent category:
pl: Kategoria nadrzędna:

en: Parent category
pl: Kategoria nadrzędna

en: All categories
pl: Wszystkie kategorie

en: Search categories
pl: Szukaj kategorii

en: Invalid tax class
pl: Nieprawidłowa klasa podatkowa

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
pl: Ustaw status zamówienia na %s.

en: Invalid product
pl: Nieprawidłowy produkt

en: Add new category
pl: Utwórz kategorię

en: Category | Categories
pl[0]: Kategoria
pl[1]: Kategorie
pl[2]: Kategorii

en: Separate tags with commas
pl: Oddziel znaczniki przecinkami

en: Add new tag
pl: Utwórz znacznik

en: Invalid variation ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator wariantu

en: Update tag
pl: Aktualizuj znacznik

en: Edit tag
pl: Edytuj znacznik

en: All tags
pl: Wszystkie znaczniki

en: Search tags
pl: Szukaj znaczników

en: Tag
pl: Znacznik

en: No tags found
pl: Nie znaleziono znaczników

en: Choose from the most used tags
pl: Wybierz z najczęściej używanych znaczników

en: Add or remove tags
pl: Dodaj lub usuń znaczniki

en: Popular tags
pl: Popularne znaczniki

en: New tag name
pl: Nazwa nowego znacznika

en: Visit premium customer support
pl: Odwiedź pomocą techniczną premium

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
pl[0]: %d sztuka z twojego poprzedniego zamówienia jest aktualnie niedostępna i nie może zostać dodana do koszyka.
pl[1]: %d sztuki z twojego poprzedniego zamówienia są aktualnie niedostępne i nie mogą zostać dodana do koszyka.
pl[2]: %d sztuk z twojego poprzedniego zamówienia jest aktualnie niedostępnych i nie mogą zostać dodane do koszyka.

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
pl: Nieprawidłowa wartość przesłana do %s

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
pl: %1$s ma niski stan magazynowy. Pozostało: %2$d.

en: Invalid data store.
pl: Nieprawidłowy magazyn danych.

en: Invalid billing email address
pl: Nieprawidłowy adres e-mail płatności

en: Invalid role
pl: Nieprawidłowa rola

en: Invalid email address
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Street address
pl: Ulica

en: Error:
pl: Błąd:

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
pl: Ciąg dalszy adresu (opcjonalnie)

en: Invalid discount type.
pl: Nieprawidłowy rodzaj rabatu.

en: Invalid email address restriction.
pl: Nieprawidłowe ograniczenie adresu e-mail.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
pl: Nie możesz dodać kolejnej sztuki "%s" do koszyka.

en: View cart
pl: Zobacz koszyk

en: Invalid order
pl: Błędne zamówienie

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
pl: Aby <strong>cachowanie bazy danych</strong> działało poprawnie z  WooCommerce, musisz dodać %1$s do opcji "Ignored Query Strings" w <a href="%2$s">ustawieniach W3 Total Cache</a>.

en: The date of the customer last order, as GMT.
pl: Data ostatniego zamówienia klienta (GMT).

en: The date the customer was created, as GMT.
pl: Data utworzenia klienta (GMT).

en: The product review cannot be deleted.
pl: Opinie o produkcie nie może zostać usunięta.

en: The comment has already been trashed.
pl: Komentarz został już usunięty.

en: The product review does not support trashing.
pl: Opinii o produkcie nie można przenieść do kosza.

en: Updating product review failed.
pl: Aktualizacja opinii produktu nie powiodła się.

en: Creating product review failed.
pl: Tworzenie opinii produktu nie powiodło się.

en: Invalid resource ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator zasobu.

en: Could not update the attribute.
pl: Nie można zaktualizować atrybutu.

en: Invalid product review ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator recenzji produktu.

en: This resource cannot be created.
pl: Ten zasób nie może zostać utworzony.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
pl: Data ostatniej modyfikacji webhooka (GMT).

en: The date the webhook was created, as GMT.
pl: Data utworzenia webhooka (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
pl: Data dostarczenia webhooka (GMT).

en: Tool ran.
pl: Uruchomione narzędzie.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
pl: Warianty bez produktów nadrzędnych zostały skasowane: %d

en: Tool return message.
pl: Wiadomość zwrotna narzędzia.

en: Did the tool run successfully?
pl: Czy narzędzie zostało uruchomione pomyślnie?

en: Tool description.
pl: Opis narzędzia.

en: What running the tool will do.
pl: Co zrobi uruchomione narzędzie.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
pl: To narzędzie zainstaluje wszystkie brakujące strony WooCommerce. Strony już stworzone i skonfigurowane nie zostaną nadpisane.

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
pl: Podczas wywołania tego narzędzia wystąpił błąd. Nie ma funkcji zwrotnej.

en: Tool name.
pl: Nazwa narzędzia.

en: Invalid tool ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator narzędzia.

en: A unique identifier for the tool.
pl: Unikatowy identyfikator narzędzia.

en: Security.
pl: Bezpieczeństwo.

en: Currency.
pl: Waluta.

en: Settings.
pl: Ustawienia.

en: Theme.
pl: Motyw.

en: Database prefix.
pl: Prefiks bazy danych.

en: Database.
pl: Baza danych.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
pl: To narzędzie usunie wszystkie warianty bez produktów nadrzędnych.

en: Orphaned variations
pl: Warianty bez produktów nadrzędnych

en: WooCommerce pages.
pl: Strony WooCommerce.

en: Hide errors from visitors?
pl: Ukryć błędy przed użytkownikami?

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
pl: Wyrażenia taksonomii dla statusów produktów/zamówień.

en: Geolocation enabled?
pl: Geolokalizacja włączona?

en: Currency symbol.
pl: Symbol waluty.

en: SSL forced?
pl: Wymuszony SSL?

en: Template overrides.
pl: Nadpisywanie szablonów.

en: Does this theme have outdated templates?
pl: Czy ten szablon posiada nieaktualne szablony?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
pl: Czy plik woocommerce.php istnieje w twoim motywie?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
pl: Czy motyw wspiera WooCommerce?

en: Is this theme a child theme?
pl: Czy ten motyw jest motywem potomnym?

en: Latest version of theme.
pl: Najnowsza wersja motywu.

en: Theme version.
pl: Wersja motywu.

en: Theme name.
pl: Nazwa motywu.

en: Database tables.
pl: Tabele bazy danych.

en: Remote POST successful?
pl: Odpowiedź Remote POST poprawna?

en: Is mbstring enabled?
pl: Czy rozszerzenie mbstring jest włączone?

en: Delete orphaned variations
pl: Usuń warianty bez produktów

en: Remote GET response.
pl: Zdalna odpowiedź GET.

en: Remote GET successful?
pl: Zdalne GET powiodło się?

en: Remote POST response.
pl: Zdalna odpowiedź POST.

en: Theme author URL.
pl: Adres URL autora motywu.

en: PHP max input vars.
pl: Limit PHP obsługiwanej liczby zmiennych.

en: PHP post max size.
pl: Maksymalna wielkość danych przesyłanych metodą POST.

en: Site URL.
pl: Adres URL witryny.

en: Home URL.
pl: Adres URL strony głównej.

en: Is GZip enabled?
pl: Czy GZip jest włączony?

en: Is DomDocument class enabled?
pl: Czy klasa DomDocument jest włączona?

en: Is SoapClient class enabled?
pl: Czy klasa SoapClient jest włączona?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
pl: Czy fsockopen/cURL są włączone?

en: Default timezone.
pl: Domyślna strefa czasowa.

en: Is SUHOSIN installed?
pl: Czy SUHOSIN jest zainstalowany?

en: PHP max execution time.
pl: Maksymalny czas przetwarzania PHP.

en: WordPress language.
pl: Język WordPressa.

en: Are WordPress cron jobs enabled?
pl: Czy zadania cron WordPress są włączone?

en: Is WordPress debug mode active?
pl: Czy tryb debugowania WordPress jest aktywny?

en: WordPress memory limit.
pl: Limit pamięci WordPressa.

en: Is WordPress multisite?
pl: Czy WordPress multisite?

en: WordPress version.
pl: Wersja WordPressa.

en: Is log directory writable?
pl: Czy katalog logów posiada prawa zapisu?

en: Log directory.
pl: Katalog logów.

en: WooCommerce version.
pl: Wersja WooCommerce.

en: Environment.
pl: Środowisko.

en: Shipping zone order.
pl: Kolejność strefy wysyłki.

en: Shipping zone name.
pl: Nazwa strefy wysyłki.

en: Shipping zones do not support trashing.
pl: Stref wysyłki nie można usunąć.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
pl: Nie można utworzyć zasobu. Upewnij się, że "zamówienie" i "nazwa" są wpisane.

en: Shipping method settings.
pl: Ustawienia metody wysyłki.

en: Shipping method enabled status.
pl: Status aktywacji metody wysyłki.

en: Shipping method sort order.
pl: Sortowanie metod wysyłki.

en: Shipping method customer facing title.
pl: Tytuł metody wysyłki widoczny dla klienta.

en: Shipping methods do not support trashing.
pl: Metody wysyłki nie wspierają usuwania.

en: Resource cannot be created.
pl: Zasób nie może zostać utworzony.

en: Shipping zone location code.
pl: Kod pocztowy strefy wysyłki.

en: Shipping method description.
pl: Opis metody wysyłki.

en: Shipping method title.
pl: Tytuł metody wysyłki.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
pl: Zestaw opcji (para klucz wartość) dla pól: select, multiselect, radio button.

en: Invalid setting.
pl: Nieprawidłowe ustawienie.

en: Invalid setting group.
pl: Nieprawidłowa grupa ustawień.

en: IDs for settings sub groups.
pl: Identyfikatory dla podgrup ustawień.

en: ID of parent grouping.
pl: Identyfikator grupowania nadrzędnego.

en: No setting groups have been registered.
pl: Żadne grupy ustawień nie zostały zarejestrowane.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z maksymalną ceną.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z minimalną ceną.

en: Limit result set to products on sale.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów w promocji.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
pl: Ogranicz wyniki do produktów na stanie magazynowym lub niedostępnych.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
pl: Ogranicz wyniki do produktów o określonej klasie podatkowej.

en: Shipping method instance ID.
pl: Identyfikator instancji metody wysyłki.

en: Unique ID for the instance.
pl: Unikatowy identyfikator instancji.

en: Unique ID for the zone.
pl: Unikatowy identyfikator strefy.

en: Shipping zone location type.
pl: Rodzaj lokalizacji strefy wysyłki.

en: Unique ID for the resource.
pl: Unikatowy identyfikator zasobu.

en: Method ID.
pl: Identyfikator metody.

en: Settings group ID.
pl: Identyfikator grupy ustawień.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
pl: Unikatowy identyfikator, który może służyć do powiązania ustawień.

en: The date the review was created, as GMT.
pl: Data utworzenia opinii (GMT).

en: Additional help text shown to the user about the setting.
pl: Dodatkowa pomoc wyświetlana przy ustawieniu.

en: Type of setting.
pl: Typ ustawień.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
pl: Liczba dni, która upłynie do wygaśnięcia dostępu do pobieranych plików.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
pl: Ile razy można pobrać plik po zakupie.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
pl: Opis ustawień użytych w interfejsach, zrozumiały dla człowieka.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
pl: Etykieta ustawień użytych w interfejsach, zrozumiała dla człowieka.

en: The date the image was last modified, as GMT.
pl: Data ostatniej modyfikacji obrazka (GMT).

en: The date the image was created, as GMT.
pl: Data utworzenia obrazka (GMT).

en: The date the product was last modified, as GMT.
pl: Data ostatniej modyfikacji produktu (GMT).

en: The date the product was created, as GMT.
pl: Data utworzenia produktu (GMT).

en: Start date of sale price, as GMT.
pl: Data rozpoczęcia promocji (GMT).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
pl: Data rozpoczęcia promocji, w strefie czasowej witryny.

en: The date the order was completed, as GMT.
pl: Data zrealizowania zamówienia (GMT).

en: The date the order was paid, as GMT.
pl: Data płatności za zamówienie (GMT).

en: End date of sale price, in the site's timezone.
pl: Data zakończenia promocji, w strefie czasowej witryny.

en: Default value for the setting.
pl: Domyślna wartość dla ustawienia.

en: Setting value.
pl: Wartość ustawienia.

en: Limit result set to featured products.
pl: Ogranicz wyniki do wyróżnionych produktów.

en: Payment gateway settings.
pl: Ustawienia bramki płatności.

en: Payment gateway method description.
pl: Opis bramki płatności.

en: Payment gateway method title.
pl: Tytuł bramki płatności.

en: Payment gateway enabled status.
pl: Status aktywacji metody płatności.

en: Payment gateway sort order.
pl: Sortowanie bramki płatności.

en: Payment gateway description on checkout.
pl: Opis bramki płatności na stronie zamówienia.

en: Payment gateway title on checkout.
pl: Tytuł bramki płatności na stronie zamówienia.

en: The content of the review.
pl: Treść opinii.

en: A unique identifier for the setting.
pl: Unikatowy identyfikator dla ustawienia.

en: Payment gateway ID.
pl: Identyfikator bramki płatniczej.

en: List of variations IDs.
pl: Lista identyfikatorów wariantów.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
pl: Tekst zastępczy, który będzie wyświetlany w polach tekstowych.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
pl: Wersja WooCommerce, w której po raz ostatni aktualizowano zamówienie.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
pl: Jeśli "true", API bramki płatności jest używane do zwrotów.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
pl: Jeśli "true", notatka będzie widoczna dla klienta i zostanie on o niej powiadomiony. Jeśli "false", notatka będzie widoczna tylko dla admina.

en: The date the order note was created, as GMT.
pl: Data utworzenia zamówienia (GMT).

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
pl: Jeśli "true", kupon nie będzie stosowany do produktów, które są w promocji.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
pl: Jeśli "true" i darmowa wysyłka wymaga użycia kuponu, ten kupon włączy darmową wysyłkę.

en: How many times the coupon can be used in total.
pl: Ile razy kupon może zostać użyty.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
pl: Data ostatniej modyfikacji klienta (GMT).

en: The date the order refund was created, as GMT.
pl: Data zwrotu zamówienia (GMT).

en: The date the order was last modified, as GMT.
pl: Data ostatniej modyfikacji zamówienia (GMT).

en: The date the order was created, as GMT.
pl: Data utworzenia zamówienia (GMT).

en: The date when download access expires, as GMT.
pl: Data wygaśnięcia linku do pobrania (GMT).

en: Meta data.
pl: Metadane.

en: User ID of user who created the refund.
pl: Identyfikator użytkownika, który utworzył zwrot.

en: Limit result to customers or internal notes.
pl: Ogranicz zestaw wyników do notatek do zamówień.

en: Is the customer a paying customer?
pl: Czy klient jest płacącym klientem?

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
pl: Lista identyfikatorów użytkowników (lub adresów e-mail gości), którzy skorzystali z kuponu.

en: Meta ID.
pl: Identyfikator meta.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
pl: Jeśli "true", kupon może być użyty tylko pojedynczo. Inne zastosowane kupony zostaną usunięte z koszyka.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
pl: Kwota zniżki. Zawsze powinna być wartością numeryczną, nawet jeśli ustawiona jest wartość procentowa.

en: The date the coupon expires, as GMT.
pl: Data ważności kuponu (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
pl: Data wygaśnięcia kuponu, w strefie czasowej witryny.

en: The date the coupon was created, as GMT.
pl: Data utworzenia kuponu (GMT).

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
pl: Data ostatniej modyfikacji kuponu (GMT).

en: From %1$s to %2$s
pl: Od %1$s do %2$s

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
pl[0]: Brakuje %s parametru OAuth
pl[1]: Brakuje %s parametrów OAuth
pl[2]: Brakuje %s parametrów OAuth

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
pl: Zmniejsz regularną cenę o (wartość lub procent):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
pl: Zmniejsz promocyjną cenę o (wartość lub procent):

en: — No change —
pl: — Bez zmian —

en: Learn how to update
pl: Dowiedz się jak zaktualizować

en: Outdated templates
pl: Nieaktualne szablony

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
pl: %1$s wersja %2$s jest nieaktualna. Bazowa wersja to %3$s

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
pl: Zwiększ promocyjną cenę o (wartość lub procent):

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
pl: Dostępność strony powinna być <a href="%s" target="_blank">publiczna</a>

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
pl: Edytuj stronę %s

en: Taxonomies: Product types
pl: Taksonomie: Dla produktów

en: Error messages should not be shown to visitors.
pl: Komunikaty o błędach nie powinny być widoczne dla użytkowników.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
pl: Komunikaty o błędach mogą zawierać poufne informacje o środowisku sklepu. Powinny one być ukryte przed niezaufanymi użytkownikami.

en: Hide errors from visitors
pl: Ukryj błędy przed użytkownikami

en: Is the connection to your store secure?
pl: Czy połączenie z twoim sklepem jest bezpieczne?

en: Secure connection (HTTPS)
pl: Bezpieczne połączenie (HTTPS)

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
pl: Twój sklep nie używa protokołu HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej o HTTPS i certyfikatach SSL</a>.

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
pl: Jak aktualizować swój prefiks tabeli bazy danych

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
pl: %1$s - Zalecamy używanie przedrostka z mniej niż 20 znaków. Zobacz: %2$s

en: Database prefix
pl: Przedrostek bazy danych

en: Multibyte string
pl: Ciąg wielobajtowy

en: SoapClient
pl: Klient SOAP

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie logi z bazy danych?

en: Flush all logs
pl: Wyczyść wszystkie logi

en: Delete log
pl: Usuń log

en: Legacy API v3 (deprecated)
pl: Przestarzałe API v3 (deprecated)

en: REST API version used in the webhook deliveries.
pl: Wersja REST API używana w webhooku.

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
pl: Integracja WP REST API v%d

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: Search for a user&hellip;
pl: Szukaj użytkownika&hellip;

en: Zone regions
pl: Regiony stref

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę strefę? Tej czynności nie można cofnąć.

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Shipping zones
pl: Strefy wysyłki

en: Never show quantity remaining in stock
pl: Nigdy nie pokazuj stanów magazynowych

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
pl: Pokazuj tylko niski stan magazynowy, np. "Tylko 2 w magazynie"

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
pl: Zawsze pokazuj stany magazynowe magazynie, np. "12 na stanie"

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
pl: Odpowiada ze sposób pokazywania stanów magazynowych w sklepie.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
pl: Gdy stan magazynowy osiągnie tę liczbę status zmieni się na "brak w magazynie" i dostaniesz powiadomienie e-mailem. To ustawienie nie ma wpływu na istniejące "dostępne" produkty.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
pl: Gdy stan magazynowy osiągnie wybraną liczbę, zostanie wysłane powiadomienie e-mail.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
pl: Treść strony: [%s]

en: Choose a product to view stats
pl: Wybierz produkt do wyświetlenia statystyk

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
pl[0]: %1$s zwrot %2$d zamówienia (%3$d pozycja)
pl[1]: %1$s zwroty %2$d zamówień (%3$d pozycje)
pl[2]: %1$s zwrotów %2$d zamówień (%3$d pozycji)

en: Choose a category to view stats
pl: Wybierz kategorię do wyświetlenia statystyk

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
pl: %1$s sprzedaży w %2$s

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
pl: Wymiary (%s)

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Enter an optional description for this variation.
pl: Wpisz opcjonalny opis dla tego wariantu.

en: Length x width x height in decimal form
pl: Długość x szerokość x wysokość w postaci dziesiętnej

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
pl: Waga (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
pl: Cena regularna (%s)

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
pl: Dowolny %s&hellip;

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
pl: Brak domyślnego (%s&hellip;)

en: This lets you choose which products are part of this group.
pl: Możesz wybrać, które produkty będą częścią tej grupy.

en: Grouped products
pl: Produkty grupowe

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
pl: Zwrot #%1$s - %2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
pl: Zwróć %s ręcznie

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
pl: Zwróć %1$s przez %2$s

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
pl: Cena promocyjna (%s)

en: Coupon(s)
pl: Kupon(y)

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
pl: %s (Już nie istnieje)

en: Note type
pl: Typ notatki

en: Copy billing address
pl: Skopiuj adres płatności

en: View other orders &rarr;
pl: Zobacz inne zamówienia &rarr;

en: Customer payment page &rarr;
pl: Strona płatności klienta &rarr;

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
pl: Adres IP klienta: %s

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
pl: Szczegóły: %1$s #%2$s

en: Apply to all qualifying items in cart
pl: Zastosuj do wszystkich pasujących pozycji w koszyku

en: Unlimited usage
pl: Nielimitowane użycie

en: Address:
pl: Adres:

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
pl: Import zakończony - zaimportowano stawki podatkowe: %s.

en: Tool does not exist.
pl: Narzędzie nie istnieje.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
pl: Bezpieczne płatności przy użyciu karty kredytowej lub konta PayPal twojego klienta. <a href="%s" target="_blank">Zobacz więcej</a>.

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
pl: To jest strona sklepu WooCommerce. Strona sklepu jest specjalnym archiwum, która wyświetla produkty. <a href="%s">Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj</a>.

en: Address line 2
pl: Adres wiersz 2

en: Address line 1
pl: Adres wiersz 1

en: All sources
pl: Wszystkie źródła

en: Filter by source
pl: Filtruj według źródła

en: Source
pl: Źródło

en: Level
pl: Poziom

en: All levels
pl: Wszystkie poziomy

en: Filter by level
pl: Filtr według poziomu

en: Notice
pl: Powiadomienie

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Info
pl: Informacja

en: Timestamp
pl: Znacznik czasu

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Emergency
pl: Awaryjny

en: System status
pl: Status systemu

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
pl: oceniony przez %s

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
pl: %s z 5

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
pl: %s sprzedaż netto w tym miesiącu

en: (Public)
pl: (Publiczny)

en: Enable archives?
pl: Włączyć archiwa?

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: Shipping is disabled.
pl: Wysyłka jest wyłączona.

en: Khyber Pakhtunkhwa
pl: Chajber Pasztunchwa

en: Islamabad Capital Territory
pl: Terytorium Stołeczne Islamabadu

en: Azad Kashmir
pl: Azad Kaszmir

en: Balochistan
pl: Beludżystan

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
pl: Metoda '%s' nie jest zaimplementowana. Musi zostać nadpisana w subklasie.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
pl: Aby zmieniać warianty produktów powinieneś używać punktu końcowego: /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: An invalid setting value was passed.
pl: Została przekazana nieprawidłowa wartość ustawienia.

en: Invalid product tax status.
pl: Niepoprawny status podatku produktu.

en: Invalid or duplicated SKU.
pl: Niepoprawny lub zduplikowany SKU.

en: Invalid catalog visibility option.
pl: Niepoprawna opcja widoczności katalogu.

en: Invalid currency code
pl: Niepoprawny kod waluty

en: Invalid parent ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator nadrzędny

en: Ireland
pl: Irlandia

en: New user password.
pl: Hasło nowego użytkownika.

en: Name of the reviewer.
pl: Nazwa recenzenta.

en: New user username.
pl: Nazwa nowego użytkownika.

en: Name for the resource.
pl: Nazwa dla zasobu.

en: New user email address.
pl: E-mail nowego użytkownika.

en: Email of the reviewer.
pl: E-mail recenzenta.

en: Order note content.
pl: Treść notatki zamówienia.

en: Review content.
pl: Treść opinii.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
pl: Upewnij się, że zestaw wyników wyklucza określone identyfikatory.

en: Webhook delivery URL.
pl: Adres URL dostarczania webhooków.

en: Unique identifier for the webhook.
pl: Unikatowy identyfikator webhooka.

en: Unique slug for the resource.
pl: Unikatowa uproszczona nazwa dla zasobu.

en: Unique identifier for the variation.
pl: Unikatowy identyfikator wariantu.

en: Unique identifier for the variable product.
pl: Unikatowy identyfikator produktu z wariantami.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
pl: Unikatowy identyfikator atrybutu.

en: The order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.

en: Limit result set to specific IDs.
pl: Ogranicz zestaw wyników do określonych identyfikatorów.

en: ID to reassign posts to.
pl: Identyfikator do ponownego przypisania wpisów.

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
pl: #%s jest nieprawidłowym identyfikatorem obrazka.

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: WooCommerce extensions
pl: Rozszerzenia do WooCommerce

en: Installed
pl: Zainstalowano

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
pl: Wymuszaj SSL (HTTPS) na stronach zamówienia (<a href="%s" target="_blank">certyfikat SSL jest wymagany</a>).

en: Invalid email type.
pl: Nieprawidłowy rodzaj wiadomości e-mail.

en: If the variation is visible.
pl: Czy wariant jest widoczny.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
pl: Błąd: %s.

en: Everywhere
pl: Wszędzie

en: No shipping methods offered to this zone.
pl: Dla tej strefy nie ma metod wysyłki.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
pl: Wybierz metodę wysyłki, którą chcesz dodać. Widoczne są tylko metody, które wspierają strefy wysyłki.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
pl: Punkty końcowe są dołączane do adresów URL stron konta. Powinny one być unikalne i mogą być puste, aby wyłączyć dany punkt.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
pl: Włącz tryb debugowania dla wysyłki, aby pokazać pasujące strefy wysyłki i wyłączyć pamięć podręczną dla wysyłki.

en: North Korean won
pl: Won północnokoreański

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
pl: Wpisz <code>[qty]</code>, aby użyć liczbę przedmiotów,<br/><code>[cost]</code>, aby użyć całkowity koszt produktów i <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code>, aby użyć opłatę procentową.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
pl: Punkt końcowy dla strony Moje konto &rarr; Do pobrania.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
pl: Punkt końcowy dla strony Moje konto &rarr; Zamówienia.

en: No downloads available yet.
pl: Pliki do pobrania nie są jeszcze dostępne.

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Następne

en: No saved methods found.
pl: Nie znaleziono zapisanych metod.

en: No order has been made yet.
pl: Żadne zamówienia nie zostały jeszcze złożone.

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
pl: Zamówienie nr %1$s złożone %2$s jest obecnie %3$s.

en: Password reset email has been sent.
pl: Wysłano e-mail do zresetowania hasła.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
pl: E-mail z linkiem do zresetowania hasła został wysłany na adres przypisany do konta. Może minąć kilka minut zanim pojawi się on w twojej skrzynce. Poczekaj co najmniej 10 minut przed ponowną próbą zresetowania hasła.

en: Turkmenistan manat
pl: Manat turkmeński

en: Tunisian dinar
pl: Dinar tunezyjski

en: Trinidad and Tobago dollar
pl: Dolar Trynidadu i Tobago

en: New Taiwan dollar
pl: Nowy dolar tajwański

en: Tanzanian shilling
pl: Szyling tanzański

en: Ugandan shilling
pl: Szyling ugandyjski

en: Uruguayan peso
pl: Peso urugwajskie

en: Vanuatu vatu
pl: Vanuatu Vatu

en: East Caribbean dollar
pl: Dolar wschodniokaraibski

en: CFP franc
pl: Frank CFP

en: Yemeni rial
pl: Rial jemeński

en: Zambian kwacha
pl: Kwacha zambijska

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
pl: Nieprawidłowy URL %s.

en: Solomon Islands dollar
pl: Dolar Wysp Salomona

en: Sudanese pound
pl: Funt sudański

en: Somali shilling
pl: Szyling somalijski

en: Surinamese dollar
pl: Dolar surinamski

en: Syrian pound
pl: Funt syryjski

en: Seychellois rupee
pl: Rupia seszelska

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
pl: Dobra Wysp Świętego Tomasza i Książęcej

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
pl: &#x111;&#x1ed3;ng wietnamski

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
pl: Błąd podczas pobierania obrazu zdalnego %s.

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
pl: %1$s nie jest typu %2$s

en: Central African CFA franc
pl: Środkowoafrykański frank CFA

en: Tajikistani somoni
pl: Somoni

en: West African CFA franc
pl: Frank CFA

en: Swazi lilangeni
pl: Lilangeni

en: Sierra Leonean leone
pl: Leone

en: Uzbekistani som
pl: Sum

en: Saint Helena pound
pl: Funt Świętej Heleny

en: Venezuelan bol&iacute;var
pl: Boliwar

en: Tongan pa&#x2bb;anga
pl: Pa&#x2bb;anga

en: South Sudanese pound
pl: Funt południowosudański

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
pl[0]: %s produkt
pl[1]: %s produkty
pl[2]: %s produktów

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
pl: Samoański t&#x101;l&#x101;

en: Qatari riyal
pl: Rial katarski

en: Serbian dinar
pl: Dinar serbski

en: Rwandan franc
pl: Frank rwandyjski

en: Omani rial
pl: Rial omański

en: Nepalese rupee
pl: Rupia nepalska

en: Transnistrian ruble
pl: Rubel naddniestrzański

en: Polish z&#x142;oty
pl: Złoty polski

en: Namibian dollar
pl: Dolar namibijski

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
pl: Córdoba nikaraguańska

en: Paraguayan guaran&iacute;
pl: Guaran&iacute;

en: Mozambican metical
pl: Metical

en: Panamanian balboa
pl: Balboa

en: Papua New Guinean kina
pl: Kina

en: Kuwaiti dinar
pl: Dinar kuwejcki

en: Cayman Islands dollar
pl: Dolar kajmański

en: Lebanese pound
pl: Funt libański

en: Liberian dollar
pl: Dolar liberyjski

en: Libyan dinar
pl: Dinar libijski

en: Moroccan dirham
pl: Dirham marokański

en: Sri Lankan rupee
pl: Rupia lankijska

en: Macedonian denar
pl: Denar macedoński

en: Maldivian rufiyaa
pl: Rupia malediwska

en: Malawian kwacha
pl: Kwacha malawijska

en: Icelandic kr&oacute;na
pl: Korona islandzka

en: Jersey pound
pl: Funt Jersey

en: Jamaican dollar
pl: Dolar jamajski

en: Jordanian dinar
pl: Dinar jordański

en: Cambodian riel
pl: Riel kambodżański

en: Iranian rial
pl: Rial irański

en: Manx pound
pl: Funt Manx

en: Malagasy ariary
pl: Ariary

en: Comorian franc
pl: Frank Komorów

en: Israeli new shekel
pl: Nowy izraelski szekel

en: Burmese kyat
pl: Kiat

en: Iraqi dinar
pl: Dinar iracki

en: Haitian gourde
pl: Gourde

en: Mauritanian ouguiya
pl: Ugija

en: Mauritian rupee
pl: Rupia Mauritiusu

en: Macanese pataca
pl: Pataca

en: Lesotho loti
pl: Loti

en: Moldovan leu
pl: Lej Mołdawii

en: Kazakhstani tenge
pl: Tenge

en: Kyrgyzstani som
pl: Som

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
pl: Tugrik

en: Georgian lari
pl: Lari gruziński

en: Guernsey pound
pl: Funt Guernsey

en: Gibraltar pound
pl: Funt gibraltarski

en: Guinean franc
pl: Frank gwinejski

en: Cuban peso
pl: Peso kubańskie

en: Algerian dinar
pl: Dinar algierski

en: Fijian dollar
pl: Dolar Fidżi

en: Falkland Islands pound
pl: Funt falklandzki

en: Cuban convertible peso
pl: Peso kubańskie

en: Guyanese dollar
pl: Dolar gujański

en: Gambian dalasi
pl: Dalasi

en: Cape Verdean escudo
pl: Escudo Zielonego Przylądka

en: Guatemalan quetzal
pl: Quetzal

en: Djiboutian franc
pl: Frank Dżibuti

en: Honduran lempira
pl: Lempira

en: Eritrean nakfa
pl: Nakfa

en: Ghana cedi
pl: Cedi

en: Ethiopian birr
pl: Birr

en: Costa Rican col&oacute;n
pl: Colon kostarykański

en: Congolese franc
pl: Frank kongijski

en: Burundian franc
pl: Frank burundyjski

en: Bermudian dollar
pl: Dolar bermudzki

en: Bolivian boliviano
pl: Boliviano boliwijskie

en: Bahamian dollar
pl: Dolar bahamski

en: Belarusian ruble
pl: Rubel białoruski

en: Belize dollar
pl: Dolar Belize

en: Brunei dollar
pl: Dolar brunejski

en: Bhutanese ngultrum
pl: Ngultrum

en: Bahraini dinar
pl: Dinar bahrajski

en: Botswana pula
pl: Pula

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: File
pl: Plik

en: Expires
pl: Wygasa

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
pl: Pozwala na ustawienie stałej kwoty za wysyłkę.

en: A minimum order amount
pl: Minimalna wartość zamówienia

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
pl: Po wyłączeniu, ta przestarzała metoda wysyłki nie będzie już dostępna.

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
pl: Możliwość odbioru osobistego. Domyślnie, w przypadku odbioru osobistego podatki są naliczane niezależnie od adresu klienta.

en: Aruban florin
pl: Florin arubański

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment.
pl: Oczekiwanie na płatność czekiem.

en: Current page of the collection.
pl: Obecna strona kolekcji.

en: The date you provided is invalid.
pl: Wprowadzona data nie jest poprawna.

en: Limit results to those matching a string.
pl: Ogranicz wyniki do pasujących do zapytania.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
pl: Maksymalna liczba elementów, które mają być zwrócone w zestawie wyników.

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
pl: Co %d minut

en: Make default
pl: Ustaw jako domyślną

en: Local pickup (legacy)
pl: Odbiór osobisty (przestarzała)

en: Local delivery (legacy)
pl: Lokalna dostawa (przestarzała)

en: International flat rate (legacy)
pl: Międzynarodowa wysyłka (przestarzała)

en: Free shipping (legacy)
pl: Darmowa wysyłka (przestarzała)

en: Flat rate (legacy)
pl: Płaska stawka (przestarzała)

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
pl: Darmowa wysyłka jest specjalną metodą, która może być aktywowana przez kupony lub określoną wartość zamówienia.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
pl: Ta metoda jest przestarzała w 2.6.0 i zostanie usunięta w przyszłych wersjach - zalecamy jej wyłączenie i skonfigurowanie nowej metody w ramach <a href="%s">stref wysyłki</a>.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
pl: Kontekst w którym wykonywane jest żądanie. Określa pola obecne w odpowiedzi.

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
pl: Marka zamienna

en: Armenian dram
pl: Dram

en: Azerbaijani manat
pl: Manat azerbejdżański

en: Albanian lek
pl: Lek

en: Angolan kwanza
pl: Kwanza

en: Afghan afghani
pl: Afgani

en: Netherlands Antillean guilder
pl: Gulden Antyli Holenderskich

en: Barbadian dollar
pl: Dolar barbadoski

en: Optional cost for local pickup.
pl: Opcjonalny koszt odbioru osobistego.

en: Go to shop
pl: Przejdź do sklepu

en: Return to shop
pl: Wróć do sklepu

en: Payment method deleted.
pl: Metoda płatności została usunięta.

en: This payment method was successfully set as your default.
pl: Ta metoda płatności została ustawiona jako domyślna.

en: Orders list
pl: Lista zamówień

en: Coupons list
pl: Lista kuponów

en: Order on-hold
pl: Zamówienie wstrzymane

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
pl: Zamówienia (strona %d)

en: Products list
pl: Lista produktów

en: Zone
pl: Strefa

en: List of sales reports.
pl: Lista raportów ze sprzedaży.

en: List of top sellers products.
pl: Lista bestsellerów.

en: Tax rate.
pl: Stawka podatkowa.

en: Tax rate name.
pl: Nazwa stawki podatku.

en: Tax priority.
pl: Priorytet podatku.

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
pl[0]: %s i %d inny region
pl[1]: %s i %d inne regiony
pl[2]: %s i %d innych regionów

en: Filter coupons
pl: Filtrowanie kuponów

en: Coupons navigation
pl: Nawigacja kuponów

en: Undo?
pl: Cofnij?

en: Filter orders
pl: Filtrowanie zamówień

en: Orders navigation
pl: Nawigacja zamówień

en: Products navigation
pl: Nawigacja produktów

en: Filter products
pl: Filtrowanie produktów

en: Tax class name.
pl: Nazwa klasy podatkowej.

en: Country ISO 3166 code.
pl: Kod ISO 3166 kraju.

en: State code.
pl: Kod regionu.

en: Sort by tax class.
pl: Sortuj według klasy podatkowej.

en: Request headers.
pl: Nagłówek jest wymagany.

en: Webhook status.
pl: Status webhook.

en: Webhook topic.
pl: Temat webhook.

en: Webhook resource.
pl: Zasób webhook.

en: Insert into product
pl: Wstaw do produktu

en: The delivery duration, in seconds.
pl: Czas dostawy w sekundach.

en: Please enter an address to continue.
pl: Proszę podać adres, aby kontynuować.

en: Taxes do not support trashing.
pl: Podatki nie obsługują kosza.

en: The URL where the webhook was delivered.
pl: Adres URL gdzie webhook został dostarczony.

en: The HTTP response code from the receiving server.
pl: Kod HTTP odpowiedzi z serwera odbiorczego.

en: The HTTP response message from the receiving server.
pl: Komunikat HTTP odpowiedzi z serwera odbiorczego.

en: A friendly name for the webhook.
pl: Przyjazna nazwa dla webhooka.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
pl: Żadna metoda wysyłki nie została wybrana. Proszę dokładnie sprawdź adres, lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

en: Webhook topic must be valid.
pl: Wątek webhooka musi być poprawny.

en: Webhook topic is required and must be valid.
pl: Wątek webhooka jest wymagany i musi być poprawny.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
pl: Przyjazne podsumowanie odpowiedzi, w tym kod odpowiedzi HTTP, wiadomości i treści.

en: A human-readable description of the resource.
pl: Czytelny dla człowieka opis zasobu.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
pl: Alfanumeryczny identyfikator zasobu.

en: Array of the response headers from the receiving server.
pl: Tablica nagłówków odpowiedzi od serwera odbiorczego.

en: Indicates the order that will appear in queries.
pl: Wskazuje kolejność, która pojawi się w kwerendach.

en: Whether or not this is a compound rate.
pl: Czy to jest złożona stawka.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
pl: Czy stawka jest stosowana do wysyłki.

en: The response body from the receiving server.
pl: Treść odpowiedzi serwera odbiorczego.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
pl: Data dostarczenia webhooka w strefie czasowej witryny.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
pl: Nazwy akcji WooCommerce powiązane z webhookiem.

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
pl: Klucz prywatny użyty do wygenerowania hasha dostarczanego webhooka w nagłówkach żądania. Jeśli klucz prywatny nie będzie wpisany to zostanie użyty klucz prywatny aktualnego użytkownika.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
pl: Data stworzenia webhooka w strefie czasowej witryny.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
pl: Data modyfikacji webhooka w strefie czasowej witryny.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
pl: Ogranicz zestaw wyników do webhooków z danym statusem.

en: Uploaded to this product
pl: Dodane do tego produktu

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
pl: %1$s został zainstalowany, ale nie może być włączony. <a href="%2$s">Proszę włącz go ręcznie, klikając tutaj.</a>

en: Return to emails
pl: Wróć do wiadomości e-mail

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
pl: %1$s nie może być zainstalowany (%2$s). <a href="%3$s">Proszę zainstaluj go ręcznie, klikając tutaj.</a>

en: Postcode / ZIP.
pl: Kod pocztowy.

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
pl: Nie znaleziono „%s”

en: Invalid webhook ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator webhooka.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
pl: Adres URL do którego podpina się webhook.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
pl: Adres URL dostarczania webhooków musi być prawidłowym adresem URL zaczynającym się od http:// lub https://.

en: Request body.
pl: Treść żądania.

en: Webhook event.
pl: Zdarzenie webhook.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
pl: Szerokość wariantu (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
pl: Długość wariantu (%s).

en: Variation dimensions.
pl: Wymiary wariantu.

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
pl: Waga wariantu (%s).

en: If the variation is virtual.
pl: Jeśli wariant jest wirtualny.

en: If the variation is downloadable.
pl: Jeśli wariant jest do pobrania.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
pl: Wysokość wariantu (%s).

en: Stock management at variation level.
pl: Zarządzanie stanem magazynowym na poziomie wariantu.

en: Billing address.
pl: Adres rozliczeniowy.

en: Sum of all taxes.
pl: Suma wszystkich podatków.

en: Shipping address.
pl: Adres wysyłki.

en: Payment method title.
pl: Tytuł metody płatności.

en: Category name.
pl: Nazwa kategorii.

en: Tax status.
pl: Status podatku.

en: List of categories.
pl: Lista kategorii.

en: Order status.
pl: Status zamówienia.

en: Fee name.
pl: Nazwa opłaty.

en: Type of attribute.
pl: Typ atrybutu.

en: Default sort order.
pl: Domyślne sortowanie.

en: Enable/Disable attribute archives.
pl: Włącz/wyłącz archiwa atrybutów.

en: Image data.
pl: Dane obrazka.

en: Refund total.
pl: Kwota zwrotu.

en: Refund reason.
pl: Powód zwrotu.

en: List of refunds.
pl: Lista zwrotów.

en: Line taxes.
pl: Podatki dla pozycji.

en: Current variation price.
pl: Obecna cena wariantu.

en: Variation sale price.
pl: Cena promocyjna wariantu.

en: Shows if the variation is on sale.
pl: Pokaż, jeśli wariant jest przeceniony.

en: Variation regular price.
pl: Cena wariantu.

en: Totals.
pl: Łącznie.

en: List of images.
pl: Lista obrazków.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
pl: Data utworzenia obrazka na podstawie strefy czasowej witryny.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
pl: Data ostatniej modyfikacji obrazka na podstawie strefy czasowej witryny.

en: Image name.
pl: Nazwa obrazka.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
pl: Pozycja obrazka. Zero oznacza zdjęcie wyróżnione.

en: List of attributes.
pl: Lista atrybutów.

en: Attribute position.
pl: Pozycja atrybutu.

en: Allow reviews.
pl: Pozwalaj na opinie.

en: Image alternative text.
pl: Alternatywny opis obrazka.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
pl: Waga produktu (%s).

en: Product dimensions.
pl: Rozmiary produktu.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
pl: Długość produktu (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
pl: Szerokość produktu (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
pl: Wysokość produktu (%s).

en: Product regular price.
pl: Cena produktu.

en: Current product price.
pl: Obecna cena produktu.

en: Price formatted in HTML.
pl: Cena sformatowana w HTML.

en: Shows if the product is on sale.
pl: Pokazuj, jeśli produkt jest przeceniony.

en: Product status (post status).
pl: Status produktu (status publikacji).

en: Featured product.
pl: Produkt wyróżniony.

en: Product description.
pl: Opis produktu.

en: Shipping class name.
pl: Nazwa klasy wysyłkowej.

en: Customer's IP address.
pl: Adres IP kupującego.

en: Grand total.
pl: Łączna suma.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
pl: Data złożenia zamówienia z uwzględnieniem strefy czasowej strony witryny.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
pl: Data ostatniej modyfikacji zamówienia z uwzględnieniem strefy czasowej witryny.

en: Shows where the order was created.
pl: Gdzie zamówienie zostało stworzone.

en: Shipping tax total.
pl: Łączny podatek wysyłki.

en: Total shipping amount for the order.
pl: Łączna kwota wysyłki dla zamówienia.

en: Total shipping tax amount for the order.
pl: Łączna kwota podatku wysyłki dla zamówienia.

en: Total discount amount for the order.
pl: Łączna kwota rabatu dla zamówienia.

en: Total discount tax amount for the order.
pl: Łączna kwota podatku rabatu dla zamówienia.

en: Note left by customer during checkout.
pl: Notatka pozostawiona przez klienta podczas zamówienia.

en: Discount total.
pl: Łączny rabat.

en: Discount total tax.
pl: Łączny podatek rabatu.

en: Coupon code is required.
pl: Kod kuponu jest wymagany.

en: Line item ID is required.
pl: Wymagany jest identyfikator pozycji.

en: Product price.
pl: Cena produktu.

en: Fee name is required.
pl: Nazwa opłaty jest wymagana.

en: Quantity ordered.
pl: Zamówiona ilość.

en: Tax class of product.
pl: Klasa podatkowa produktu.

en: Tax total.
pl: Suma podatku.

en: HTML description of the resource.
pl: Opis zasobu w HTML.

en: Review rating (0 to 5).
pl: Ocena w skali 0 do 5.

en: Reviewer name.
pl: Imię oceniającego.

en: Shows if the product is on backordered.
pl: Pokazuje, czy produkt jest dostępny na zamówienie.

en: Shows if the product need to be shipped.
pl: Pokazuje, czy produkt musi zostać wysłany.

en: Shows if the product can be bought.
pl: Pokazuje, czy dany produkt można kupić.

en: Amount of sales.
pl: Kwota sprzedaży.

en: If the product is virtual.
pl: Czy produkt jest wirtualny.

en: Product external URL. Only for external products.
pl: Zewnętrzny URL produktu. Tylko dla produktów zewnętrznych.

en: List of variations.
pl: Lista wariantów.

en: Shipping method name.
pl: Nazwa metody wysyłki.

en: Category slug.
pl: Uproszczona nazwa kategorii.

en: Shipping class slug.
pl: Uproszczona nazwa klasy wysyłkowej.

en: Total number of purchases.
pl: Łączna liczba zamówień.

en: Product slug.
pl: Uproszczona nazwa produktu.

en: Tax total (not including shipping taxes).
pl: Suma podatków (bez podatku za wysyłkę).

en: Attribute name.
pl: Nazwa atrybutu.

en: Total of items purchased.
pl: Całkowita liczba zakupionych produktów.

en: Group type.
pl: Typ grupy.

en: Report period.
pl: Okres raportu.

en: Reviewer email.
pl: E-mail oceniającego.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
pl: Data dodania oceny została utworzona w strefie czasowej witryny.

en: If the product is downloadable.
pl: Jeśli produkt jest do pobrania.

en: List of downloadable files.
pl: Lista plików do pobrania.

en: Shows if backorders are allowed.
pl: Pokazuje, czy zamówienia oczekujące są dozwolone.

en: Allow one item to be bought in a single order.
pl: Pozwól na zakup tylko jednej sztuki produktu w zamówieniu.

en: Catalog visibility.
pl: Widoczność w sklepie.

en: Product short description.
pl: Krótki opis produktu.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
pl: Data dodania produktu została utworzona w strefie czasowej witryny.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
pl: Data ostatniej modyfikacji produktu została utworzona w strefie czasowej witryny.

en: Product external button text. Only for external products.
pl: Tekst przycisku produktu zewnętrznego. Tylko dla produktów zewnętrznych.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
pl: Data dodania wariantu została utworzona w strefie czasowej witryny.

en: Shows if the variation is on backordered.
pl: Pokazuje, czy wariant jest dostępny na zamówienie.

en: Term name.
pl: Nazwa taksonomii.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
pl: Data zrealizowania zamówienia w strefie czasowej witryny.

en: Total charged for taxes.
pl: Całkowita kwota podatków.

en: Total charged for shipping.
pl: Całkowite koszty wysyłki.

en: Total of refunded orders.
pl: Całkowita kwota zwrotów.

en: Total of coupons used.
pl: Całkowita kwota wykorzystanych kuponów.

en: Tax subtotal.
pl: Suma częściowa podatku.

en: Tax rate code.
pl: Kod stawki podatkowej.

en: Tax rate label.
pl: Etykieta stawki podatkowej.

en: Amount of reviews that the product have.
pl: Liczba opinii o produkcie.

en: Average net daily sales.
pl: Średnia dzienna sprzedaż netto.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
pl: Kod kraju w formacie ISO 3166-1 alfa-2.

en: Gross sales in the period.
pl: Sprzedaż brutto w tym okresie.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
pl: Kontroluje czy możliwe są zamówienia oczekujące, jeśli włączone jest zarządzanie stanem magazynowym.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z danym statusem.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów danego typu.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z danym SKU.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z danym atrybutem.

en: Net sales in the period.
pl: Sprzedaż netto w tym okresie.

en: Number of decimal points to use in each resource.
pl: Liczba miejsc dziesiętnych używanych w każdym zasobie.

en: Reviews average rating.
pl: Średnia ocena opinii.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
pl: Pokazuje, czy wysyłka produktów jest opodatkowana.

en: Stock management at product level.
pl: Zarządzanie stanem magazynowym na poziomie produktu.

en: Total of orders placed.
pl: Suma złożonych zamówień.

en: Shows if the variation can be bought.
pl: Pokazuje, czy wariant może zostać zakupiony.

en: Selected attribute term name.
pl: Wybrana nazwa atrybutu taksonomii.

en: Number of published products for the resource.
pl: Liczba opublikowanych produktów dla zasobu.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
pl: Data ostatniej modyfikacji wariantu, z uwzględnieniem strefy czasowej witryny.

en: Variation image data.
pl: Dane obrazka wariantu.

en: Defaults variation attributes.
pl: Domyślne atrybuty wariantu.

en: Category archive display type.
pl: Typ wyświetlania kategorii.

en: Line subtotal (before discounts).
pl: Suma pozycji (przed rabatami).

en: Line subtotal tax (before discounts).
pl: Suma podatków pozycji (przed rabatami).

en: Line total (after discounts).
pl: Suma pozycji (po rabatach)

en: Line total tax (after discounts).
pl: Suma podatków pozycji (po rabatach).

en: Currency the order was created with, in ISO format.
pl: Waluta zamówienia, w formacie ISO.

en: Sum of line item taxes only.
pl: Suma podatków dla pozycji.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
pl: Wybierz, czy zamówienie jest zapłacone. Status zamówienia zostanie zmieniony na w trakcie realizacji i stan magazynowy zostanie zmniejszony.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
pl: Hasz MD5 pozycji koszyka, aby upewnić się, że zamówienia nie były modyfikowane.

en: Tax lines data.
pl: Dane podatkowe pozycji.

en: Show if is a compound tax rate.
pl: Pokaż, jeśli jest stawka podatku jest składana.

en: Shipping lines data.
pl: Dane wysyłkowe pozycji.

en: Fee lines data.
pl: Dane opłat pozycji.

en: Tax class of fee.
pl: Klasa podatkowa opłaty.

en: Tax status of fee.
pl: Status podatku opłaty.

en: Coupons line data.
pl: Dane kuponów pozycji.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zamówień z danym statusem.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zamówień danego klienta.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zamówień z danym produktem.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
pl: Alfanumeryczny identyfikator zasobu unikalny dla tego typu.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
pl: Kolejność, która służy do sortowania zasobu.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
pl: Pokazuje, czy recenzent kupił produkt, czy nie.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
pl: Typ pobierania, który kontroluje schemat w sklepie.

en: Optional note to send the customer after purchase.
pl: Opcjonalna notatka wysyłana do klienta po zakupie.

en: Define if the attribute can be used as variation.
pl: Ustaw jeśli atrybut może być używany jako wariant.

en: List of available term names of the attribute.
pl: Lista dostepnych wartości atrybutu.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
pl: Określa, czy wariant jest wymieniony jako "w magazynie" czy "brak w magazynie".

en: Menu order, used to custom sort products.
pl: Kolejność, używana dla własnego sortowania produktów.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
pl: Zwraca sprzedaż dla konkretnej początkowej daty. Data musi być w formacie %s.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
pl: Zwraca sprzedaż dla konkretnej końcowej daty. Data musi być w formacie %s.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
pl: Data opłacenia zamówienia w strefie czasowej witryny.

en: True the prices included tax during checkout.
pl: Pokazuje, czy ceny w zamówieniu zawierają podatki.

en: End date of sale price.
pl: Data końca promocji.

en: Stock quantity.
pl: Stan magazynowy.

en: Start date of sale price.
pl: Data rozpoczęcia promocji.

en: Product sale price.
pl: Cena promocyjna produktu.

en: User agent of the customer.
pl: User agent klienta.

en: Variation ID, if applicable.
pl: Identyfikator wariantu, jeśli dotyczy.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów, którym przypisano konkretny identyfikator klasy wysyłkowej.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów, którym przypisano konkretny identyfikator znacznika.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów, którym przypisano konkretny identyfikator kategorii.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
pl: Zdefiniuj, czy atrybut jest widoczny na karcie „Dodatkowe informacje” na stronie produktu.

en: Invalid product.
pl: Nieprawidłowy produkt.

en: Parent order ID.
pl: Identyfikator zamówienia nadrzędnego.

en: Order item ID provided is not associated with order.
pl: Podany identyfikator pozycji zamówienia nie jest powiązany z zamówieniem.

en: Shipping method ID is required.
pl: Wymagane jest podanie identyfikatora metody wysyłki.

en: Product ID or SKU is required.
pl: Wymagany jest identyfikator produktu lub kod SKU.

en: Customer ID is invalid.
pl: Identyfikator klienta jest nieprawidłowy.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z określonym identyfikatorem atrybutu (wymagany jest przypisany atrybut).

en: The ID for the parent of the resource.
pl: Identyfikator zasobu nadrzędnego.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
pl: Identyfikator użytkownika, do którego należy zamówienie. 0 dla gości.

en: Shipping method ID.
pl: Identyfikator metody wysyłki.

en: List of related products IDs.
pl: Lista identyfikatorów powiązanych produktów.

en: Line item meta data.
pl: Metadane pozycji zamówienia.

en: Meta key.
pl: Klucz meta.

en: List of up-sell products IDs.
pl: Lista identyfikatorów produktów sprzedaży dodatkowej.

en: List of cross-sell products IDs.
pl: Lista identyfikatorów produktów sprzedaży krzyżowej.

en: List of grouped products ID.
pl: Lista identyfikatorów produktów grupowych.

en: Meta value.
pl: Wartość meta.

en: Meta label.
pl: Etykieta meta.

en: Product URL.
pl: Adres URL produktu.

en: Shipping class ID.
pl: Identyfikator klasy wysyłkowej.

en: Image ID.
pl: Identyfikator obrazka.

en: Image URL.
pl: Adres URL obrazka.

en: Tag slug.
pl: Uproszczona nazwa znacznika.

en: Tag ID.
pl: Identyfikator znacznika.

en: List of tags.
pl: Lista znaczników.

en: Category ID.
pl: Identyfikatory kategorii.

en: Product parent ID.
pl: Identyfikator produktu nadrzędnego.

en: Unique transaction ID.
pl: Unikatowy identyfikator transakcji.

en: Product type.
pl: Rodzaj produktu.

en: Variation URL.
pl: Adres URL wariantu.

en: Variation ID.
pl: Identyfikator wariantu.

en: Attribute ID.
pl: Identyfikator atrybutu.

en: Payment method ID.
pl: Identyfikator metody płatności.

en: Refund ID.
pl: Identyfikator zwrotu.

en: Unique identifier.
pl: Unikatowy identyfikator.

en: Tag name.
pl: Nazwa znacznika.

en: Limit result set to products with a specific slug.
pl: Ogranicz zestaw wyników do produktów z określoną uproszczoną nazwą.

en: File name.
pl: Nazwa pliku.

en: Customer first name.
pl: Imię klienta.

en: Customer last name.
pl: Nazwisko klienta.

en: Customer login name.
pl: Login klienta.

en: Customer password.
pl: Hasło klienta.

en: File details.
pl: Szczegóły pliku.

en: Setup shipping zones
pl: Skonfiguruj strefy wysyłki

en: Learn more about shipping zones
pl: Dowiedz się więcej o strefach wysyłki

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
pl: Klienci nie będą mogli zamawiać fizycznych produktów z twojego sklepu, jeśli metody wysyłki nie będą dostępne.

en: Order key.
pl: Klucz zamówienia.

en: First name.
pl: Imię.

en: Last name.
pl: Nazwisko.

en: Company name.
pl: Nazwa firmy.

en: Postal code.
pl: Kod pocztowy.

en: Order note.
pl: Notatka do zamówienia.

en: Email address.
pl: Adres e-mail.

en: Product name.
pl: Nazwa produktu.

en: Reason for refund.
pl: Powód zwrotu.

en: Refund amount.
pl: Kwota zwrotu.

en: Order is invalid
pl: Zamówienie jest nieprawidłowe

en: Avatar URL.
pl: Adres URL awatara.

en: City name.
pl: Miasto.

en: Refund amount must be greater than zero.
pl: Kwota zwrotu musi być większa od zera.

en: Cannot create order refund, please try again.
pl: Nie można utworzyć zwrotu zamówienia, prosimy spróbować ponownie.

en: Phone number.
pl: Numer telefonu.

en: ISO code of the country.
pl: Kod ISO kraju.

en: Coupon code.
pl: Kod kuponu.

en: Quantity of orders made by the customer.
pl: Liczba zamówień wykonanych przez klienta.

en: Total amount spent.
pl: Całkowita kwota wydatków.

en: List of billing address data.
pl: Lista danych rozliczeniowych.

en: ISO code or name of the state, province or district.
pl: Kod ISO lub nazwa regionu, prowincji lub regionu.

en: List of shipping address data.
pl: Lista danych do wysyłki.

en: Cannot create order note, please try again.
pl: Nie można utworzyć notatki do zamówienia, proszę spróbować ponownie.

en: Downloadable file name.
pl: Nazwa pliku do pobrania.

en: Cannot create existing resource.
pl: Nie można utworzyć istniejącego zasobu.

en: Email address is invalid.
pl: Nieprawidłowy adres e-mail.

en: Username isn't editable.
pl: Nazwy użytkownika nie można edytować.

en: Last order data.
pl: Dane ostatniego zamówienia.

en: The email address for the customer.
pl: Adres e-mail zamawiającego.

en: Customers do not support trashing.
pl: Klienci nie obsługują kosza.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
pl: Maksymalna liczba produktów w koszyku dla których można użyć kuponu.

en: Coupon description.
pl: Opis kuponu.

en: Number of times the coupon has been used already.
pl: Liczba ile razy kupon został użyty.

en: Webhooks do not support trashing.
pl: Webhooki nie obsługują kosza.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
pl: Data wygaśnięcia kuponów według czasu UTC.

en: The coupon code cannot be empty.
pl: Kod kuponu nie może być pusty.

en: The API key provided does not have write permissions.
pl: Wprowadzony klucz API nie ma uprawnień do zapisu.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
pl: Data utworzenia klienta w strefie czasowej witryny.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
pl: Data ostatniej aktualizacji klienta w strefie czasowej witryny.

en: How many times the coupon can be used per customer.
pl: Liczba, ile razy dany kupon może zostać użyty przez jednego klienta.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
pl: Minimalna kwota zamówienia, aby można było użyć kupon.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
pl: Maksymalna kwota zamówienia, aby można było użyć kupon.

en: List of email addresses that can use this coupon.
pl: Lista adresów e-mail pozwalających na użycie kuponu.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
pl: Data kiedy notatka do zamówienia została dodana w strefie czasowej witryny.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
pl: Data zwrotu zamówienia w strefie czasowej witryny.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
pl: Data utworzenia kuponu w strefie czasowej witryny.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
pl: Data ostatniej modyfikacji kuponu w strefie czasowej witryny.

en: Invalid timestamp.
pl: Nieprawidłowa sygnatura czasowa.

en: Limit result set to resources with a specific code.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zasobów z danym kodem.

en: Limit result set to resources with a specific email.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zasobów z danym e-mailem.

en: Limit result set to resources with a specific role.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zasobów z daną rolą.

en: Line items data.
pl: Dane pozycji zamówienia.

en: The API key provided does not have read permissions.
pl: Podany klucz aplikacji nie posiada praw odczytu.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
pl: Określa, czy pominąć kosz i wymusić usunięcie.

en: Determines the type of discount that will be applied.
pl: Determinuje typ rabatu, który zostanie zastosowany.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
pl: Pokazuje jeśli notatka jest tylko dla informacji lub tylko dla klienta (użytkownik zostanie powiadomiony).

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
pl: Wystąpił błąd podczas próby utworzenia zwrotu przy użyciu API bramki płatności.

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
pl: Przestarzałe metody wysyłki (Płaska stawka, Międzynarodowa wysyłka, Odbiór osobisty i Darmowa wysyłka) będą na razie działać. <b><em>Zostaną usunięte w następnych wersjach WooCommerce</em></b>. Zalecamy ich wyłączenie i skonfigurowanie nowych metod wysyłki tak szybko jak to możliwe.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
pl: Data wygaśnięcia linku do pobrania w strefie czasowej witryny.

en: Number of downloads remaining.
pl: Liczba pozostałych pobrań.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
pl: Nieprawidłowy podpis - podany podpis jest niezgodny.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
pl: Nieprawidłowy podpis - podpis metody jest nieprawidłowy.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
pl: Nieprawidłowy podpis - nie można sortować parametrów.

en: Add shipping methods &amp; zones
pl: Dodaj metody i strefy wysyłki

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
pl: Wysyłka jest włączona, ale nie dodałeś żadnych metod wysyłki do stref wysyłki.

en: WooCommerce database update
pl: Aktualizacja bazy danych WooCommerce

en: Consumer key is invalid.
pl: Nieprawidłowy klucz użytkownika.

en: Unique identifier for the resource.
pl: Unikatowy identyfikator zasobu.

en: Item ID.
pl: Identyfikator produktu.

en: Unique identifier for the object.
pl: Unikatowy identyfikator obiektu.

en: File URL.
pl: Adres URL pliku.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
pl: Lista identyfikatorów kategorii, których kupon nie obejmuje.

en: List of category IDs the coupon applies to.
pl: Lista identyfikatorów kategorii, których dotyczy kupon.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
pl: Lista identyfikatorów produktów, na które nie można wykorzystać kuponu.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
pl: Lista identyfikatorów produktów, na które można wykorzystać kupon.

en: Order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
pl: Nieprawidłowy kod jednorazowy - kod jednorazowy został już użyty.

en: Downloadable product ID.
pl: Identyfikator produktu do pobrania.

en: Download ID (MD5).
pl: Pobierz identyfikator (MD5).

en: Download file URL.
pl: Pobierz adres URL pliku.

en: Last order ID.
pl: Identyfikator ostatniego zamówienia.

en: Invalid resource id for reassignment.
pl: Nieprawidłowy identyfikator zasobu do ponownego przypisania.

en: Invalid resource id.
pl: Nieprawidłowy identyfikator zasobu.

en: Invalid order ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator zamówienia.

en: Invalid order refund ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator zwrotu zamówienia.

en: Invalid order item.
pl: Nieprawidłowy identyfikator zamówienia.

en: Address line 2.
pl: Adres wiersz 2.

en: Address line 1.
pl: Adres wiersz 1.

en: New:
pl: Nowość:

en: For example:
pl: Na przykład:

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
pl: Dodaj dowolną liczbę stref &ndash; klienci zobaczą tylko metody wysyłki dla swojego adresu.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
pl: Ogranicz do wybranych kodów pocztowych

en: List 1 postcode per line
pl: Wpisz 1 kod pocztowy w linii

en: Add shipping zone
pl: Dodaj strefę wysyłki

en: The version of cURL installed on your server.
pl: Wersja cURL zainstalowana na twoim serwerze.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
pl: Informuje, czy WP Cron Jobs są włączone.

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
pl: grupa obszarów, do których mogą być przypisane różne metody i stawki wysyłki.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
pl: Twój motyw zawiera plik woocommerce.php, nie możesz zmodyfikować szablonu woocommerce/archive-product.php, ponieważ woocommerce.php ma wyższy priorytet niż archive-product.php. Ma to na celu zapobieganie problemów z wyświetlaniem.

en: MaxMind GeoIP database.
pl: Baza danych MaxMind GeoIP.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
pl: Klucz prywatny jest używany do generowania hash dostarczonego webhooka i znajduje się w nagłówku żądania.

en: Archive template
pl: Szablon archiwum

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
pl: Wymagania WordPress

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
pl: Europa = Wszystkie kraje w Europie = Płaska stawka

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
pl: Stany Zjednoczone = Wszystkie stany = Płaska stawka

en: Rest of the world
pl: Reszta świata

en: Dismiss
pl: Odrzuć

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
pl: Serwer nie obsługuje funkcji %s - jest to wymagane do korzystania z bazy danych GeoIP z MaxMind.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
pl: Kod pocztowy dla tej reguły. Średnikiem (;) oddziel wiele wartości. Pozostaw puste, aby zastosować dla wszystkich obszarów. Wildcards (*) i zakresy numerycznych kodów pocztowych (np 12345…12350) mogą być również używane.

en: Page ID is set, but the page does not exist
pl: Identyfikator strony jest ustawiony, ale strona nie istnieje

en: cURL version.
pl: Wersja cURL.

en: Add shipping method
pl: Dodaj metodę wysyłki

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
pl: Możesz dodać wiele metod wysyłki do tej strefy. Tylko klienci z tej strefy będą je widzieć.

en: Close modal panel
pl: Zamknij okno modalne

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
pl: Strefa wysyłki to grupa regionów, do których mogą być przypisane różne metody i stawki wysyłki.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
pl: Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność stref. W tej kolejności strefy będą dopasowywane do adresu klienta.

en: Region(s)
pl: Regiony

en: This shipping method does not have any settings to configure.
pl: Ta metoda wysyłki nie ma żadnych ustawień do skonfigurowania.

en: Edit failed. Please try again.
pl: Edycja się nie powiodła. Spróbuj ponownie.

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
pl: Wyłącz wysyłkę i obliczenia wysyłki

en: No location by default
pl: Brak domyślnej lokalizacji

en: Show categories
pl: Pokaż kategorie

en: Calculations
pl: Obliczenia

en: Zone does not exist!
pl: Strefa nie istnieje!

en: Your changes were not saved. Please retry.
pl: Zmiany nie zostały zapisane. Spróbuj ponownie.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
pl: Nie można dodać metody wysyłki. Spróbuj ponownie.

en: Default to customer shipping address
pl: Domyślnie adres wysyłki

en: Default to customer billing address
pl: Domyślnie adres płatności

en: Force shipping to the customer billing address
pl: Wymuszaj wysyłkę na adres płatności

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
pl: Czy chcesz zapisać zmiany? Zmiany nie zostaną zapisane, jeśli anulujesz.

en: Show categories &amp; products
pl: Pokaż kategorie i produkty

en: Show subcategories &amp; products
pl: Pokaz podkategorie i produkty

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
pl: Ta opcja określa domyślną lokalizację klientów. Baza danych MaxMind GeoLite będzie okresowo pobierana do twojego katalogu wp-content jeśli używasz geolokalizacji.

en: Sell to all countries, except for&hellip;
pl: Sprzedawaj do wszystkich krajów za wyjatkiem&hellip;

en: Zone name
pl: Nazwa strefy

en: No shipping classes have been created.
pl: Brak klas wysyłkowych.

en: Add shipping class
pl: Dodaj nową klasę wysyłkową

en: Product count
pl: Liczba produktów

en: Default customer location
pl: Domyślna lokalizacja klienta

en: Ship to specific countries
pl: Wysyłaj tylko do wybranych krajów

en: Shipping location(s)
pl: Lokalizacje wysyłki

en: Sell to specific countries
pl: Sprzedawaj tylko do wybranych krajów

en: Set default payment method
pl: Ustaw domyślną metodę płatności

en: Delete payment method
pl: Usuń metodę płatności

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Addresses
pl: Adresy

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
pl: Punkt końcowy dla domyślnej metody płatności.

en: Endpoint for the delete payment method page.
pl: Punkt końcowy dla usuwania metody płatności.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
pl: Punkt końcowy dla Moje konto &rarr; Metody płatności.

en: Downloads
pl: Pobrania

en: This order is no longer editable.
pl: Tego zamówienia nie można już edytować.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
pl: Uwaga: powód zwrotu będzie widoczny dla klienta.

en: Customer download link
pl: Link do pobrania dla klienta

en: Edit item
pl: Edytuj element

en: Delete item
pl: Usuń element

en: Add item(s)
pl: Dodaj element(y)

en: Tax status
pl: Status podatku

en: Stock quantity
pl: Stan magazynowy

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę notatkę? Tej czynności nie można cofnąć.

en: Help &amp; Support
pl: Pomoc i wsparcie

en: Learn more about orders
pl: Dowiedz się więcej o zamówieniach

en: Learn more about coupons
pl: Dowiedz się więcej o kuponach

en: Ready to start selling something awesome?
pl: Gotowy do rozpoczęcia sprzedaży?

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
pl: Kupony to doskonały sposób, aby oferować rabaty i nagrody dla swoich klientów. Będą się tu pokazywały, kiedy je stworzysz.

en: List of updated resources.
pl: Lista aktualnych zasobów.

en: List of delete resources.
pl: Lista usuniętych zasobów.

en: List of created resources.
pl: Lista utworzonych zasobów.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
pl: Przyjmuj płatności za pośrednictwem systemu PayPal za pomocą konta bankowego  lub karty kredytowej.

en: Sorry, you cannot update resource.
pl: Przepraszamy, ale nie możesz zaktualizować zasobu.

en: Sorry, you cannot create new resource.
pl: Przepraszamy, ale nie możesz utworzyć nowego zasobu.

en: The resource cannot be deleted.
pl: Zasób nie może zostać usunięty.

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do usunięcia %s.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
pl: Nie można usunąć: %s.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
pl: Już usunięto: %s.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
pl: Nie ma obsługi kosza: %s.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
pl: Nie można utworzyć istniejących: %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
pl: Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do edycji tego zasobu.

en: Resource does not support trashing.
pl: Zasób nie obsługuje kosza.

en: Sort collection by resource attribute.
pl: Sortuj według atrybutu zasobu.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
pl: Prosta bramka płatności offline pozwalająca na płatność czekiem.

en: Sorry, you cannot list resources.
pl: Przepraszamy, ale nie możesz listować zasobów.

en: When you receive a new order, it will appear here.
pl: Nowe zamówienia pojawią się w tym miejscu.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
pl: Nie można ustawić zasobu rodzica, taksonomia nie jest hierarchiczna.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zasobów przypisanych do danego produktu.

en: Offset the result set by a specific number of items.
pl: Przesuń wyniki o określoną liczbę pozycji.

en: Order sort attribute ascending or descending.
pl: Sortowanie atrybutów rosnąco lub malejąco.

en: Sort collection by object attribute.
pl: Sortuj zbiór po atrybutach obiektu.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
pl: Użyj argumentów WP Query, aby zmodyfikować odpowiedź; prywatne kwerendy wymagają odpowiedniej autoryzacji.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
pl: Czy ukryć zasoby nieprzypisane do żadnego produktu.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
pl: Proste płatności za pomocą przelewu bankowego.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
pl: Proste płatności przy odbiorze.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
pl: Ograniczyć odpowiedzi do zasobów opublikowanych przed danym terminem zgodnym z ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
pl: Ograniczyć odpowiedzi do zasobów opublikowanych po danym terminie zgodnym z ISO8601.

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
pl: Nie można zaakceptować więcej niż %s przedmiotów dla tego zapytania.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
pl: Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do zmian tego zasobu.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
pl: Płatność czekiem

en: Community forum
pl: Forum społeczności

en: Bank transfer (BACS) payments
pl: Przelew bankowy

en: Taxonomy does not exist.
pl: Taksonomia nie istnieje.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
pl: Przepraszamy, ale nie możesz usunąć zasobu.

en: Save to account
pl: Zapisz na koncie

en: Resource does not exist.
pl: Zasób nie istnieje.

en: Sorry, you cannot view this resource.
pl: Brak uprawnień do wybranego zasobu.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
pl: Musi być włączone, ponieważ zasób nie obsługuje wyrzucania do kosza.

en: Items
pl: Elementy

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
pl: Ogranicz zestaw wyników do tych z określonych identyfikatorów nadrzędnych.

en: Invalid post ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator wpisu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
pl: Brak uprawnień do usunięcia wybranego zasobu.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wszystkich elementów z wyjątkiem tych o określonym identyfikatorze nadrzędnym.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
pl: Brak uprawnień do tworzenia zasobu.

en: Limit result set to specific ids.
pl: Ogranicz wyniki do określonych identyfikatorów.

en: ID is invalid.
pl: Identyfikator jest nieprawidłowy.

en: Invalid ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
pl: Ogranicz zestaw wyników do zasobów ze specyficzną uproszczoną nazwą.

en: Africa
pl: Afryka

en: Asia
pl: Azja

en: Europe
pl: Europa

en: North America
pl: Ameryka Północna

en: South America
pl: Ameryka Południowa

en: United States (US) Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
pl: Kopiowanie nie powiodło się. Proszę użyj Ctrl/Cmd+C, aby skopiować.

en: Saudi riyal
pl: Rial saudyjski

en: Please enter a stronger password.
pl: Proszę wpisać mocniejsze hasło.

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
pl: E-maile o anulowanych zamówieniach są wysyłane, gdy zamówienia zostaną oznaczone jako anulowane (jeśli miały status w trakcie realizacji lub wstrzymane).

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
pl: Płatność za zamówienie %s zwrócona

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
pl: Napisz pierwszą opinię o &bdquo;%s&rdquo;

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
pl: Niestety Twoje zamówienie nie może być zrealizowane, ponieważ bank/operator płatności odrzucił Twoją transakcję. Spróbuj ponownie dokonać zakupu.

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
pl: Płatność za zamówienie #%1$s z %2$s nie powiodła się. Zamówienie:

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Kenyan shilling
pl: Szyling kenijski

en: Hide empty categories
pl: Ukryj puste kategorie

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
pl: (zawiera %s)

en: Pakistani rupee
pl: Rupia pakistańska

en: Failed order
pl: Nieudane zamówienie

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
pl: [{site_title}]: Nowe zamówienie {order_number}

en: Invalid product ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator produktu.

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
pl: Błąd: Adres URL nie może być osiągnięty: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
pl: Błąd: Adres URL zwrócił kod odpowiedzi: %s

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
pl: Wybierz opcje produktu przed dodaniem go do koszyka.

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
pl: Aktualizacja danych WooCommerce została zakończona. Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!

en: Tax class already exists
pl: Klasa podatkowa już istnieje

en: Standard rate
pl: Standardowa stawka

en: State / Zone
pl: Województwo / strefa

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
pl: Twój serwer nie ma włączonej obsługi %s - niektóre bramki płatności, które używają SOAP mogą nie działać poprawnie.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
pl: Ciąg znaków wielobajtowych (mbstring) jest używany do konwersji kodowania znaków, np. do e-maili lub konwersji znaków na małe litery.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
pl: Twój serwer nie obsługuje funkcji %s - jest to wymagane dla lepszego kodowanie znaków. Zostaną użyte inne funkcje.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
pl: %1$s - Zalecamy minimalną wersję MySQL 5.6. Zobacz: %2$s

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
pl: Zwiększenie pamięci przydzielonej dla PHP

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
pl: %1$s - Zalecamy ustawienie pamięci na co najmniej 64 MB. Patrz: %2$s

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Next page
pl: Następna strona

en: Tax rate ID: %s
pl: Identyfikator stawki podatkowej: %s

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: No matching tax rates found.
pl: Nie znaleziono pasujących stawek podatkowych.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
pl: Wprowadzone zmiany zostaną utracone, jeśli opuścisz tę stronę bez ich zapisania.

en: Search&hellip;
pl: Szukaj&hellip;

en: Loading&hellip;
pl: Ładowanie&hellip;

en: "%s" tax rates
pl: Stawki podatkowe "%s"

en: Manually sent
pl: Wysłane ręcznie

en: Manual
pl: Podręcznik

en: Content type
pl: Typ treści

note: translators: %s: help description with link to WP Mail logging and support page.
en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
pl: Powiadomienia e-mail wysyłane z WooCommerce są wymienione poniżej. Kliknij na e-mail, aby go skonfigurować.<br>%s

en: "From" address
pl: Adres e-mail "od"

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
pl: %s średnia dzienna sprzedaż brutto

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
pl: %s średnia miesięczna sprzedaż brutto

en: Average gross sales amount
pl: Średnia sprzedaż brutto

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
pl: Kliknij przycisk poniżej, jeśli chcesz użyć kreatora konfiguracji jeszcze raz.

en: Setup wizard
pl: Kreator konfiguracji

en: Product permalinks
pl: Bezpośrednie odnośniki produktów

en: Buy now
pl: Kup teraz

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
pl: przez %s

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
pl: Zamówienie

en: Show more details
pl: Pokaż więcej szczegółów

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
pl: Usunięto: %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
pl: Wpisz odbiorców (po przecinku), którzy otrzymają to powiadomienie.

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
pl: Przeciągnij i upuść lub kliknij, aby ustawić kolejność wariantów

en: You have not set up this type of address yet.
pl: Nie ustawiłeś jeszcze tego adresu.

note: translators: %s product name
en: %s download remaining | %s downloads remaining
pl[0]: Pozostało pobrań: %s
pl[1]: Pozostało pobrań: %s
pl[2]: Pozostało pobrań: %s

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
pl: Aby śledzić swoje zamówienie wpisz jego numer w polu poniżej i naciśnij przycisk "Śledź". Numer zamówienia znajdziesz na paragonie oraz w mailu potwierdzającym zamówienie, który do ciebie wysłaliśmy.

en: Track
pl: Śledź

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: %s customer review | %s customer reviews
pl[0]: %s opinia klienta
pl[1]: %s opinie klienta
pl[2]: %s opinii klienta

en: verified owner
pl: zweryfikowany

note: translators: %s is product title
en: Add a review
pl: Dodaj opinię

en: Rate&hellip;
pl: Oceń&hellip;

en: Perfect
pl: Idealne

en: Good
pl: Dobre

[ctx: submit button]
en: Search
pl: Szukaj

en: Found in your order confirmation email.
pl: Wysłany w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

en: Email you used during checkout.
pl: E-mail użyty w zamówieniu.

en: Order number.
pl: Numer zamówienia.

en: There are no reviews yet.
pl: Na razie nie ma opinii o produkcie.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
pl: Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

en: Your review
pl: Twoja opinia

en: Very poor
pl: Bardzo słabe

en: Your rating
pl: Twoja ocena

en: Your review is awaiting approval
pl: Twój komentarz czeka na moderację

en: Order details
pl: Szczegóły zamówienia

en: Order again
pl: Zamów jeszcze raz

en: Order updates
pl: Aktualizacje zamówienia

en: Recent orders
pl: Ostatnie zamówienia

en: Available downloads
pl: Dostępne do pobrania

en: You may also like&hellip;
pl: Może spodoba się również&hellip;

en: Related products
pl: Podobne produkty

en: This product is currently out of stock and unavailable.
pl: Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

en: Note:
pl: Adnotacja:

en: Average
pl: Średnio

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
pl: Skomentuj %s

en: Email:
pl: Adres e-mail:

en: Order ID
pl: Identyfikator zamówienia

en: Submit
pl: Wyślij

en: Not that bad
pl: Całkiem nieźle

note: Description of the plugin
en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
pl: Zestaw narzędzi e-commerce, który pomoże ci sprzedać wszystko. Pięknie.

note: translators: %s: Product title.
en: One review for %s
pl: Jedna opinia dla %s

en: Category: | Categories:
pl[0]: Kategoria:
pl[1]: Kategorie:
pl[2]: Kategorii:

en: Tag: | Tags:
pl[0]: Znacznik:
pl[1]: Znaczniki:
pl[2]: Znaczników:

en: Billing email
pl: E-mail rozliczeniowy

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
pl: Przepraszamy, zamówienie jest nieprawidłowe i nie może zostać opłacone.

en: Date:
pl: Data:

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Password reset is not allowed for this user
pl: Reset hasła nie jest możliwy dla tego użytkownika

en: Please enter a valid order ID
pl: Proszę wpisać poprawny numer zamówienia

en: Select
pl: Wybierz

en: This product is protected and cannot be purchased.
pl: Ten produkt jest chroniony i nie może być zakupiony.

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
pl[0]: %s został dodany do koszyka.
pl[1]: %s zostało dodanych do koszyka.
pl[2]: %s zostało dodanych do koszyka.

en: and
pl: i

en: Coupon:
pl: Kupon:

note: translators: %s: coupon code.
en: [Remove]
pl: [Usuń]

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
pl: Zamówienie &ndash; %s

en: This function should not be called before woocommerce_init.
pl: Funkcja nie powinna być wywołana przed woocommerce_init.

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
pl: Zwrócono &ndash; %s

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
pl: &nbsp;&ndash; Strona %s

en: Default sorting
pl: Domyślne sortowanie

en: Sort by popularity
pl: Sortuj wg popularności

en: Sort by average rating
pl: Sortuj wg średniej oceny

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
pl: Opinie (%d)

en: Select a category
pl: Wybierz kategorię

en: Cart
pl: Koszyk

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
pl: Usuń filtr

en: Attribute
pl: Atrybut

en: List
pl: Lista

en: Query type
pl: Typ zapytania

en: AND
pl: I

en: OR
pl: LUB

en: Filter by price
pl: Filtruj wg ceny

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
pl: Filtruj

en: Price:
pl: Cena:

en: A list or dropdown of product categories.
pl: Rozwijana lista kategorii.

en: Show as dropdown
pl: Pokaż jako listę rozwijaną

en: Show hierarchy
pl: Pokaż hierarchię

en: Only show children of the current category
pl: Pokazuj tylko podkategorie bieżącej kategorii

en: No product categories exist.
pl: Brak kategorii.

en: Random
pl: Losowo

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: ASC
pl: Rosnąco

en: DESC
pl: Malejąco

en: Hide free products
pl: Ukryj darmowe produkty

en: Show hidden products
pl: Pokaż ukryte produkty

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
pl: Zalogowany jako %s

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Deny
pl: Odmów

en: Password
pl: Hasło

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
pl: Ilość

en: No products in the cart.
pl: Brak produktów w koszyku.

en: Checkout
pl: Zamówienie

en: Create an account?
pl: Stworzyć konto?

en: Your order
pl: Twoje zamówienie

en: Have a coupon?
pl: Masz kupon?

en: Payment
pl: Płatność

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
pl: Przykro nam, ale dla Twojej lokalizacji nie jest udostępniona żadna metoda płatności. Prosimy skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub chcesz omówić alternatywne sposoby płatności.

en: Ship to a different address?
pl: Wysłać na inny adres?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
pl: Wypełnij powyższe szczegóły aby zobaczyć dostępne metody płatności.

en: Thank you. Your order has been received.
pl: Dziękujemy. Otrzymaliśmy Twoje zamówienie.

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
pl: Nazwa użytkownika: %s

en: Billing address
pl: Adres rozliczeniowy

en: Shipping address
pl: Adres do wysyłki

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
pl: Zobacz zamówienie: %s

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Lost your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Sale!
pl: Promocja!

en: Enter a new password below.
pl: Wpisz nowe hasło poniżej.

en: New password
pl: Nowe hasło

en: Re-enter new password
pl: Powtórz nowe hasło

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
pl: Następujące adresy zostaną domyślnie użyte na stronie zamówienia.

[ctx: slug]
en: uncategorized
pl: bez-kategorii

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
pl: rozliczeniowy

[ctx: breadcrumb]
en: Home
pl: Strona główna

[ctx: Sorting order]
en: Order
pl: Kolejność

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
pl: Anulowane nieopłacone zamówienie - osiągnięto limit czasu.

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
pl: %s chce uzyskać dostęp do twojego sklepu

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Argentine peso
pl: Peso argentyńskie

en: Brazilian real
pl: Real brazylijski

en: Bulgarian lev
pl: Lew bułgarski

en: Canadian dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Chilean peso
pl: Peso chilijskie

en: Colombian peso
pl: Peso kolumbijskie

en: Czech koruna
pl: Korona czeska

en: Danish krone
pl: Korona duńska

en: Dominican peso
pl: Peso dominikańskie

en: Hong Kong dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Indian rupee
pl: Rupia indyjska

en: Lao kip
pl: Kip laotański

en: Mexican peso
pl: Peso meksykańskie

en: Norwegian krone
pl: Korona norweska

en: New Zealand dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Philippine peso
pl: Peso filipińskie

en: Pound sterling
pl: Funt szterling

en: Romanian leu
pl: Lej rumuński

en: Russian ruble
pl: Rubel rosyjski

en: Australian dollar
pl: Dolar australijski

en: Croatian kuna
pl: Kuna chorwacka

en: United Arab Emirates dirham
pl: Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich

en: Indonesian rupiah
pl: Rupia indonezyjska

en: Singapore dollar
pl: Dolar singapurski

en: Swedish krona
pl: Korona szwedzka

en: Swiss franc
pl: Frank szwajcarski

en: Turkish lira
pl: Lira turecka

en: Egyptian pound
pl: Funt egipski

en: South Korean won
pl: Won południowokoreański

en: You must be logged in to checkout.
pl: Musisz się zalogować, aby zrealizować zamówienie.

en: No products were found matching your selection.
pl: Nie znaleziono produktów, których szukasz.

en: Save address
pl: Zapisz adres

en: Confirm new password
pl: Potwierdź nowe hasło

en: New password (leave blank to leave unchanged)
pl: Nowe hasło (pozostaw puste, aby nie zmieniać)

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
pl: Aktualne hasło (pozostaw puste, aby nie zmieniać)

en: Password change
pl: Zmiana hasła

en: Return to cart
pl: Wróć do koszyka

en: Calculate shipping
pl: Oblicz koszty wysyłki

en: Update cart
pl: Zaktualizuj koszyk

en: Cart totals
pl: Podsumowanie koszyka

en: Application authentication request
pl: Żądanie uwierzytelniania aplikacji

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
pl: Aby połączyć się z %1$s musisz się zalogować. Zaloguj się do swojego sklepu poniżej, lub <a href="%2$s">anuluj i wróć do %1$s</a>

en: Top rated products
pl: Najwyżej oceniane produkty

en: On-sale products
pl: Produkty w promocji

en: All products
pl: Wszystkie produkty

en: Category order
pl: Kolejność kategorii

en: Active filters
pl: Aktywne filtry

en: Continue shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: Order fully refunded
pl: Zwrot zamówienia w całości

en: Order number:
pl: Numer zamówienia:

en: My account
pl: Moje konto

en: Recent reviews
pl: Najnowsze opinie

en: Recently Viewed Products
pl: Ostatnio oglądane produkty

en: Update totals
pl: Zaktualizuj sumę

en: Invalid username or email.
pl: Błędna nazwa użytkownika lub adres e-mail.

en: Choose an option
pl: Wybierz opcję

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Shipping Address 2
pl: Adres wysyłki 2

en: Free shipping coupon
pl: Kupon umożliwiający darmową wysyłkę

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
pl: Wystąpiły problemy w Twoim koszyku. Przejdź do koszyka i rozwiąż problemy przed złożeniem zamówienia.

en: You may be interested in&hellip;
pl: Zobacz inne równie interesujące&hellip;

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
pl: Ponieważ twoja przeglądarka nie wspiera JavaScriptu lub jest on wyłączony, upewnij się, że klikniesz przycisk %1$sZaktualizuj koszyk%2$s przed złożeniem zamówienia. Możesz zapłacić więcej, niż jest podane powyżej, jeśli tego nie zrobisz.

en: Number of reviews to show
pl: Liczba opinii do pokazania

en: Number of products to show
pl: Liczba produktów do pokazania

note: translators: 1: total results 2: sorted by
en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
pl[0]: Wyświetlanie wszystkich wyników: %d
pl[1]: Wyświetlanie wszystkich wyników: %d
pl[2]: Wyświetlanie wszystkich wyników: %d

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
pl: Jeśli już robiłeś/aś u nas zakupy, prosimy wpisz swoje dane poniżej. Jeśli jesteś nowym klientem przejdź do sekcji danych płatności.

en: Pay for order
pl: Opłać zamówienie

en: Click here to reset your password
pl: Kliknij tutaj, aby zresetować hasło

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
pl: Status tego zamówienia to &bdquo;%s&rdquo;&mdash;nie może być opłacone. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
pl: Wyniki wyszukiwania: &bdquo;%s&rdquo;

en: Proceed to checkout
pl: Przejdź do płatności

en: Use a new payment method
pl: Dodaj nowy sposób płatności

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
pl: Aby ustawić hasło, przejdź tutaj:

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Additional information
pl: Informacje dodatkowe

en: Hide if cart is empty
pl: Ukryj jeśli koszyk jest pusty

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Show product counts
pl: Pokaż liczbę produktów

en: Bangladeshi taka
pl: Taka

en: Paused
pl: Wstrzymane

en: Thai baht
pl: Bat

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Japanese yen
pl: Jen

en: Malaysian ringgit
pl: Ringgit

en: South African rand
pl: Rand

en: Active
pl: Włączono

en: Chinese yuan
pl: Renminbi

en: Hungarian forint
pl: Forint

en: Ukrainian hryvnia
pl: Hrywna

en: Username or email
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Nigerian naira
pl: Naira

en: Click here to enter your code
pl: Kliknij tutaj, aby dodać swój kod

note: translators: %s: taxonomy name translators: %s: the attribute name.
en: Any %s
pl: Dowolne %s

en: Click here to login
pl: Kliknij, aby się zalogować

en: Your cart is currently empty.
pl: Twój koszyk aktualnie jest pusty.

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
pl: wysyłka

en: Sort by price: low to high
pl: Sortuj po cenie od najniższej

en: Sort by price: high to low
pl: Sortuj po cenie od najwyższej

[ctx: Item name in quotes]
note: translators: %s: Item name. translators: %s: product name
en: &ldquo;%s&rdquo;
pl: &bdquo;%s&rdquo;

en: Enter a username or email address.
pl: Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail.

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
pl: Konto z taką nazwą użytkownika już istnieje. Proszę wybrać inną.

en: Apply coupon
pl: Wykorzystaj kupon

en: Subtotal
pl: Kwota

en: Place order
pl: Kupuję i płacę

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Featured products
pl: Wyróżnione produkty

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
pl: Zamówienie zostało zaktualizowane. Potwierdź zamówienie klikając w przycisk "Kupuję i płacę" na dole strony.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
pl: Przykro nam, ale nie jest udostępniona żadna metoda płatności. Prosimy skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub chcesz omówić alternatywne sposoby płatności.

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
pl: Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

en: Please provide a valid account username.
pl: Proszę wpisać poprawną nazwę użytkownika.

en: Showing the single result
pl: Wyświetlanie jednego wyniku

en: Returning customer?
pl: Powracający klient?

en: Max price
pl: Cena max

en: Min price
pl: Cena min

en: Billing Address 2
pl: Adres rozliczeniowy 2

en: Billing &amp; Shipping
pl: Rozliczenia i wysyłka

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Nieudane <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Nieudane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Nieudane <span class="count">(%s)</span>

en: Select options
pl: Wybierz opcje

en: Recipient(s)
pl: Odbiorcy

en: Completed order
pl: Zrealizowane zamówienie

en: New account
pl: Nowe konto

en: Welcome to {site_title}
pl: {site_title} - Witamy!

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
pl: Maile z notatkami do zamówienia są wysyłane do klienta, gdy dodasz notatkę do zamówienia.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
pl: {site_title} - Wiadomość do Twojego zamówienia z {order_date}

en: Processing order
pl: Zamówienie w trakcie realizacji

en: Refunded order
pl: Zamówienie zwrócone

en: New order
pl: Nowe zamówienie

en: Plain text
pl: Zwykły tekst

en: Could not write to template file.
pl: Nie można zapisać szablonu.

en: Template file copied to theme.
pl: Szablon skopiowany do katalogu motywu.

en: Template file deleted from theme.
pl: Szablon skasowany z katalogu motywu.

en: HTML template
pl: Szablon HTML

en: Plain text template
pl: Szablon zwykłego tekstu

en: Copy file to theme
pl: Skopiuj plik do katalogu motywu

en: File was not found.
pl: Nie znaleziono pliku.

en: View template
pl: Pokaż szablon

en: Hide template
pl: Schowaj szablon

en: Are you sure you want to delete this template file?
pl: Czy na pewno chcesz skasować ten szablon?

en: Title
pl: Tytuł

en: This controls the title which the user sees during checkout.
pl: Tytuł, który widzi użytkownik podczas składania zamówienia.

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
pl: Instrukcje, które będą dołączone do strony i e-maili z podziękowaniem.

en: BIC / Swift
pl: BIC (dawny Swift)

en: Remove selected account(s)
pl: Usuń zaznaczone konto(a)

en: Awaiting BACS payment.
pl: Oczekiwanie na płatność BACS.

en: IFSC
pl: Kod IFSC

en: Payment method description that the customer will see on your website.
pl: Opis metody płatności, który klienci zobaczą na stronie.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
pl: Instrukcje, które będą dołączone do strony z podziękowaniem.

en: Enable for shipping methods
pl: Włącz dla wysyłki

en: Select shipping methods
pl: Wybierz metody wysyłki

en: Accept for virtual orders
pl: Akceptacja dla wirtualnych zamówień

en: Payment to be made upon delivery.
pl: Płatność przy odbiorze.

en: Proceed to PayPal
pl: Kontynuuj do PayPal

en: What is PayPal?
pl: Co to jest PayPal?

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
pl: Błąd walidacji: Kwoty PayPal się nie zgadzają (ogółem %s)

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
pl: Błąd walidacji: Kwoty PayPal się nie zgadzają (ogółem %s)

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
pl: Błąd: odpowiedź PayPal IPN z innego adresu e-mail (%s).

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
pl: Wycofanie zostało anulowane dla zamówienia %s

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
pl: Błąd walidacji: Ilości PayPal się nie zgadzają (ogółem %s)

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
pl: Dostarczy %s

en: This controls the description which the user sees during checkout.
pl: Opis, który użytkownik widzi podczas składania zamówienia.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
pl: Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal.

en: Enable logging
pl: Włącz logowanie

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
pl: Jeśli Twój główny e-mail PayPal różni się od e-maila podanego powyżej, wpisz tutaj e-mail PayPal do odbioru płatności. Ten adres jest używany do walidacji żądań IPN.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
pl: Wpisz prefiks do numerów faktur. Jeśli używasz konta PayPal dla wielu sklepów upewnij się, że prefiks jest unikalny, ponieważ PayPal nie pozwala na zamównienia z takim samym numerem faktury.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
pl: Przesyłaj dane do wysyłki zamiast dane do płatności do PayPala.

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Get your API credentials from PayPal.
pl: Pobierz dane do API z PayPal.

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
pl: Wpisz koszt (bez podatku) na zamówienie, np. 5.00. Domyślnie jest 0.

en: All allowed countries
pl: Wszystkie dozwolone kraje

en: Select some countries
pl: Wybierz kraje

en: Method availability
pl: Dostępność

en: A valid free shipping coupon
pl: Kuponu umożliwiającego darmową wysyłkę

en: A minimum order amount OR a coupon
pl: Minimalnej wartości zamówienia LUB kuponu

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
pl: Klienci będą musieli wydać tą kwotę, aby dostać darmową wysyłkę (jeśli tak jest ustawione powyżej).

en: Selected countries
pl: Wybrane kraje

en: Excluding selected countries
pl: Z wyjątkiem zaznaczonych krajów

en: Enable
pl: Włącz

en: How to calculate delivery charges
pl: W jaki sposób obliczyć opłatę za dostawę

en: Fixed amount
pl: Stała kwota

en: Percentage of cart total
pl: Procent od sumy koszyka

en: Fixed amount per product
pl: Stała opłata na produkt

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
pl: Opłata za dostawę, pomijana, jeśli wybierzesz darmową dostawę. Pozostaw puste, aby wyłączyć.

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
pl: Kody oddziel przecinkami. Maski wieloznaczne są akceptowane, np. <code>P*</code> będzie pasować do kodu PE30. Akceptowane również są wzorce, np. <code>NG1___</code> będzie pasować do NG1 1AA ale nie do NG10 1AA

en: Shipping costs updated.
pl: Koszty wysyłki zaktualizowane.

en: Accept COD if the order is virtual
pl: Akceptuj "za pobraniem", jeśli zamówienie jest wirtualne

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
pl: E-maile o zrealizowanych zamówieniach są wysyłane, gdy zamówienia zostaną oznaczone jako zrealizowane i zwykle oznaczają wysyłkę zamówień.

en: Pay with cash upon delivery.
pl: Płatność za pobraniem.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
pl: Jeśli ta metoda płatności ma być dostępna tylko dla wybranych sposobów wysyłki, ustaw je tutaj. Pozostaw puste, aby włączyć dla wszystkich.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
pl: Opcjonalnie włącz "transfer danych płatności (Payment Data Transfer)" (Profil> Profil i Ustawienia> Moje narzędzia sprzedaży> Preferencje WWW), a następnie skopiuj tutaj swój token. Pozwoli to na weryfikację płatności bez potrzeby PayPal IPN.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
pl: Wspierane są symbole <code>[qty]</code> = liczba produktów, <code>[cost]</code> = koszt produktów, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = opłata procentowa.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
pl: Te stawki umożliwiają dodanie nowych sposobów wysyłki (oparte na płaskiej stawce).

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
pl: E-maile o nowym zamówieniu są wysyłane po otrzymaniu zamówienia.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
pl: Płatność do zamówienia %s została wycofana

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
pl: Które kody pocztowe są dostępne dla lokalnej dostawy?

en: A note has been added to your order
pl: Nowa notka została dodana do Twojego zamówienia

en: Availability
pl: Dostępność

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
pl: To jest powiadomienie wysyłane do klienta po płatności, zawiera szczegóły zamówienia.

en: Allowed ZIP/post codes
pl: Dozwolone kody pocztowe

en: Delivery fee
pl: Koszt dostawy

en: Fee type
pl: Typ opłaty

en: Minimum order amount
pl: Minimalna wartość zamówienia

en: Free shipping requires...
pl: Darmowa wysyłka wymaga…

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
pl: Nazwa | Dodatkowy koszt  [+- Percents%] | Typ (rząd, klasa, lub jednostka)

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
pl: Opcje wysyłki z dodatkowymi kosztami (jeden na linię): Nazwa | Dodatkowy koszt [+- Percents%]  | Typ (wpisz: zamówienie, kategoria, lub rzecz) Np. <code>Przesyłka priorytetowa | 6.95 [+ 0,2%] | zamówienie</code>.

en: Additional rates
pl: Dodatkowe stawki

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
pl: Na zamówienie: stosuj koszt dla najdroższej klasy wysyłkowej

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
pl: Na klasę: stosuj koszt dla każdej klasy wysyłkowej oddzielnie

en: Calculation type
pl: Rodzaj kalkulatora

en: No shipping class cost
pl: Brak klasy wysyłkowej

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
pl: Koszt dla klasy wysyłkowej "%s"

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
pl: Koszty te można opcjonalnie dodać w oparciu o <a href="%s">klasę wysyłkową produktu</a>.

en: Shipping class costs
pl: Klasa wysyłkowa

en: Method title
pl: Tytuł metody

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
pl: Wpisz dane PayPal API, aby procesować zwroty przez PayPal. Dowiedz się jak zdobyć dane <a href="%s">PayPal API tutaj</a>.

en: API credentials
pl: Dane API

en: Payment action
pl: Metoda płatności

en: Address override
pl: Nadpisywanie adresu

en: Invoice prefix
pl: Prefiks faktury

en: PayPal identity token
pl: Identyfikator kodów Pay Pal

en: Receiver email
pl: E-mail odbiorcy

en: PayPal sandbox
pl: Tryb testowy PayPal

en: Enable PayPal Standard
pl: Włącz PayPal standard

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
pl: Wycofanie zostało anulowane dla zamówienia #%1$s. Sprawdź status płatności i zaktualizuj odpowiednio status zamówienia: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
pl: Zamówienie #%1$s zostało oznaczone jako wstrzymane w związku z unieważnieniem płatności - kod przyczyny PayPal: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
pl: Zamówienie #%1$s zostało oznaczone jako zwrócone - kod przyczyny PayPal: %2$s

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
pl: Oczekujące na płatność: (%s).

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
pl: Zwrócone %1$s - ID zwrotu: %2$s

en: Gateway disabled
pl: Bramka wyłączona

en: PayPal acceptance mark
pl: Akceptowane metody płatności PayPal

en: Enable check payments
pl: Włącz płatności czekiem

en: Routing number
pl: Numer konta

en: Bank code
pl: Kod identyfikacyjny banku - SWIFT/BIC

en: Bank transit number
pl: Numer rozliczeniowy banku

en: Our bank details
pl: Nasze dane bankowe

en: Bank name
pl: Nazwa banku

en: Account number
pl: Numer konta

en: Account name
pl: Nazwa konta

en: Account details
pl: Szczegóły konta

en: Sort code
pl: Numer rozliczeniowy (Sort Code)

en: Direct bank transfer
pl: Przelew bankowy

en: Enable bank transfer
pl: Włącz przelewy bankowe

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
pl: Ten szablon jest nadpisywany przez twój motyw i można go znaleźć tu: %s.

en: Partial refund email heading
pl: Nagłówek e-maila częściowego zwrotu

en: Full refund email heading
pl: Nagłówek e-maila całkowitego zwrotu

en: Partial refund subject
pl: Tytuł częściowego zwrotu

en: Full refund subject
pl: Tytuł całkowitego zwrotu

en: Email heading (paid)
pl: Nagłówek e-maila (zapłacono)

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
pl: Wpisz odbiorców (po przecinku) dla tego maila. Domyślnie: %s.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
pl: Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
pl: E-maile o zwróconych zamówieniach są wysyłane, gdy zamówienie zostanie oznaczone jako zwrócone.

en: Enable PayPal sandbox
pl: Włącz tryb testowy PayPal

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
pl: [Zamówienie %s]

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
pl: [{site_title}] Twoje zamówienie {order_number} zostało częściowo zwrócone

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
pl: [{site_title}] Twoje zamówienie {order_number} zostało zwrócone

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
pl: Proszę przesłać czek na: nazwa sklepu, adres, miasto, województwo, kod pocztowy.

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
pl: E-maile o nieudanych zamówieniach są wysyłane, gdy zamówienia zostaną oznaczone jako nieudane (gdy wcześniej były oznaczone jako w trakcie realizacji lub wstrzymane).

en: PDT payment completed
pl: Płatność PDT zakończona

en: IPN payment completed
pl: Płatność BPP (IPN) zakończona

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
pl: Płatność przez BPP (IPN): %s.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
pl: PayPal Standard nie wspiera waluty ustawionej w sklepie.

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Subject
pl: Temat

en: Enable/Disable
pl: Włączyć/wyłączyć

en: Thank you for your order
pl: Dziękujemy za złożenie zamówienia

en: Capture
pl: Przechwyć

en: Flat rate
pl: Płaska stawka

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
pl: Zamówienie numer #%s

en: Reset password
pl: Zresetuj hasło

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
pl: Opis metody płatności, którą klienci zobaczą na stronie zamówienia.

en: Enable this email notification
pl: Włącz powiadomienie e-mail

en: PayPal email
pl: Adres e-mail konta PayPal

en: Choose which format of email to send.
pl: Wybierz format wiadomości e-mail.

en: Delete template file
pl: Usuń plik szablonu

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
pl: Które kody pocztowe są dostępne dla odbioru osobistego?

en: Debug log
pl: Dziennik zdarzeń

en: A minimum order amount AND a coupon
pl: Minimalnej wartości zamówienia ORAZ kuponu

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
pl: Proszę wpisać adres e-mail z PayPala. Jest to wymagane do przyjęcia płatności.

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
pl: E-maila ze szczegółami zamówienia mogą być wysyłane do klienta i zawierać informacje o zamówieniu oraz odnośniki do płatności.

en: + Add account
pl: + Dodaj konto

en: Cancelled order
pl: Anulowane zamówienie

en: Customer note
pl: Notatka klienta

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
pl: Wybierz czy chcesz przejąć pieniądze natychmiast czy tylko zatwierdzić płatność.

en: Multipart
pl: Wieloczęściowy

en: Email type
pl: Rodzaj e-mail

en: Email heading
pl: Nagłówek e-mail

en: Branch code
pl: Kod oddziału

en: Branch sort
pl: Sortowanie oddziału

en: Coupon has been removed.
pl: Kupon został usunięty.

en: Invalid refund amount
pl: Nieprawidłowa kwota zwrotu

en: Description is missing.
pl: Brak opisu.

en: User is missing.
pl: Brak użytkownika.

en: Permissions is missing.
pl: Brak uprawnień.

en: API Key updated successfully.
pl: Klucz API został pomyślnie zaktualizowany.

en: View coupons
pl: Zobacz kupony

en: View customers
pl: Zobacz klientów

en: View orders and sales reports
pl: Zobacz zamówienia i raporty sprzedaży

en: View products
pl: Zobacz produkty

en: Create webhooks
pl: Tworzenie webhooks

en: Create coupons
pl: Tworzenie kuponów

en: Create customers
pl: Tworzenie klientów

en: Create orders
pl: Tworzenie zamówień

en: Create products
pl: Tworzenie produktów

en: View and manage coupons
pl: Zobacz i zarządzaj kuponami

en: View and manage customers
pl: Zobacz i zarządzaj klientami

en: View and manage orders and sales reports
pl: Zobacz i zarządzaj zamówieniami oraz raportami sprzedaży

en: View and manage products
pl: Zobacz i zarządzaj produktami

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
pl: Nieprawidłowy zakres %s

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
pl: %s nie jest prawidłowym adresem URL

en: Error 404
pl: Błąd 404

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
pl: %s został usunięty z koszyka ponieważ nie można go już zamówić. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
pl: Funkcja "Get cart" nie powinna być wywołana przed akcją wp_loaded.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
pl: Przepraszamy, ten produkt nie może zostać kupiony.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
pl: Nie możesz dodać &quot;%s&quot; do koszyka, ponieważ produktu nie ma w magazynie.

en: Account username
pl: Konto użytkownika

note: translators: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
pl: Niestety <strong>nie wysyłamy do: %s</strong>. Prosimy o podanie innego adresu.

en: Please rate the product.
pl: Proszę oceń ten produkt.

en: (incl. VAT)
pl: (z VAT)

en: (incl. tax)
pl: (z podatkiem)

en: (ex. VAT)
pl: (bez VAT)

en: (ex. tax)
pl: (bez podatku)

en: Town / City
pl: Miasto

en: Suburb
pl: Dzielnica

en: District
pl: Dystrykt

en: Province
pl: Prowincja

en: Town / District
pl: Miasto / Dystrykt

en: Prefecture
pl: Prefektura

en: Municipality
pl: Gmina

en: Coupon code removed successfully.
pl: Kupon został pomyślnie usunięty.

en: Coupon is not valid.
pl: Kupon jest błędny.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
pl: Przepraszamy, kupon "%s" jest nieprawidłowy &ndash; został usunięty z twojego zamówienia.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
pl: Przepraszamy, kupon "%s" został już użyty nie może być powiązany z innymi kuponami.

en: Please enter a coupon code.
pl: Proszę wpisać kod kuponu.

en: Invalid order.
pl: Nieprawidłowe zamówienie.

en: Log in to Download Files
pl: Zaloguj się w celu pobrania plików

en: No file defined
pl: Nie wybrano pliku

en: Note
pl: Notatka

en: Customer details
pl: Dane klienta

en: Product out of stock
pl: Produktu brak na stanie

en: Address changed successfully.
pl: Adres został zmieniony.

en: Your current password is incorrect.
pl: Aktualne hasło jest nieprawidłowe.

en: Please fill out all password fields.
pl: Proszę wypełnić wszystkie pola haseł.

en: Please re-enter your password.
pl: Proszę ponownie wpisać swoje hasło.

en: New passwords do not match.
pl: Nowe hasła nie są takie same.

en: Account details changed successfully.
pl: Zmieniono szczegóły konta.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
pl: Możesz mieć tylko 1 produkt (%s) w koszyku.

en: Cart updated.
pl: Koszyk zaktualizowany.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
pl: Koszyk został wypełniony produktami z Twojego poprzedniego zamówienia.

en: Order cancelled by customer.
pl: Zamówienie zostało anulowane przez klienta.

en: Your order was cancelled.
pl: Twoje zamówienie zostało anulowane.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
pl: Twoje zamówienie zostało już przetworzone i nie może zostać anulowane. Proszę skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
pl: Wybierz liczbę produktów, które chcesz dodać do koszyka&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
pl: Wybierz produkt do dodania do koszyka&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
pl: Proszę wybierz opcje produktów &hellip;

en: Error
pl: Błąd

en: Username is required.
pl: Nazwa użytkownika jest wymagana.

en: Please select a rating
pl: Proszę wybrać ocenę

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
pl: Przepraszamy, żaden produkt nie spełnia twojego wyboru. Prosimy wybrać inną kombinację.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
pl: Przepraszamy, ten produkt jest niedostępny. Prosimy wybrać inną kombinację.

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
pl: Szukaj %s

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
pl: Wszystkie %s

note: translators: %s: attribute name translators: %s: Address title
en: Edit %s
pl: Edytuj %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
pl: Nowy %s

en: Set product image
pl: Ustaw obrazek produktu

en: Remove product image
pl: Usuń obrazek produktu

en: Use as product image
pl: Użyj jako obrazek produktu

en: This is where store orders are stored.
pl: Tutaj przechowywane są zamówienia.

en: Refunds
pl: Zwroty

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: W trakcie realizacji <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: W trakcie realizacji <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: W trakcie realizacji <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zrealizowane <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zrealizowane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zrealizowane <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zwrócone <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zwrócone <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zwrócone <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Page slug]
en: shop
pl: sklep

[ctx: Page slug]
en: cart
pl: koszyk

[ctx: Page slug]
en: my-account
pl: moje-konto

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: Admin menu name]
en: Products
pl: Produkty

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
pl: Kupony

[ctx: Order status]
en: Processing
pl: W trakcie realizacji

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
pl: Wystąpił błąd w żądaniu i w tym czasie nie udało się przesłać danych klienta

en: Postcode / ZIP
pl: Kod pocztowy

en: Canton
pl: Kanton

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Coupon code applied successfully.
pl: Kupon został pomyślnie użyty.

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
pl: Przepraszamy, Twoja sesja wygasła. <a href="%s" class="wc-backward">Wróć do strony głównej</a>

note: translators: 1: backordered quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
pl: %1$s szt. produktu: %2$s zostało kupionych w zamówieniu nr %3$s.

en: You must be logged in to download files.
pl: Musisz się zalogować, aby pobierać pliki.

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wstrzymane <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wstrzymane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wstrzymane <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: On hold
pl: Wstrzymane (oczekujące na płatność)

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Oczekujące na płatność <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Oczekujące na płatność <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Oczekujące na płatność <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Pending payment
pl: Oczekujące na płatność

en: Parent coupon
pl: Nadrzędny kupon

en: No coupons found in trash
pl: Nie znaleziono kuponów w koszu

en: Search coupons
pl: Szukaj kuponów

en: View coupon
pl: Zobacz kupon

en: New coupon
pl: Nowy kupon

en: Edit coupon
pl: Edytuj kupon

en: Add coupon
pl: Dodaj kupon

en: Parent orders
pl: Nadrzędne zamówienia

en: No orders found in trash
pl: Nie znaleziono zamówień w koszu

en: No orders found
pl: Nie znaleziono zamówień

en: Search orders
pl: Szukaj zamówień

en: Edit order
pl: Edytuj zamówienie

en: Add order
pl: Dodaj zamówienie

en: Product image
pl: Obrazek produktu

en: Parent product
pl: Nadrzędny produkt

en: No products found in trash
pl: Nie znaleziono produktów w koszu

en: Search products
pl: Szukaj produktów

en: View product
pl: Zobacz produkt

en: New product
pl: Nowy produkt

en: Edit product
pl: Edytuj produkt

en: New shipping class Name
pl: Nazwa nowej klasy wysyłkowej

en: Update shipping class
pl: Zaktualizuj klasę wysyłkową

en: Edit shipping class
pl: Edytuj klasę wysyłkową

en: Parent shipping class:
pl: Nadrzędna klasa wysyłkowa:

en: Parent shipping class
pl: Nadrzędna klasa wysyłkowa

en: All shipping classes
pl: Wszystkie klasy wysyłkowe

en: Search shipping classes
pl: Szukaj klas wysyłkowych

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
pl: Klasy wysyłkowe

en: API docs
pl: Dokumentacja API

en: View WooCommerce API docs
pl: Zobacz dokumentację WooCommerce API

en: View WooCommerce documentation
pl: Zobacz dokumentację WooCommerce

en: View WooCommerce settings
pl: Zobacz ustawienia WooCommerce

en: Product backorder
pl: Produkt na zamówienie

en: Company name
pl: Nazwa firmy

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
pl: %1$s nie jest poprawny. Proszę wybrać z poniższych: %2$s

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
pl: %s nie jest poprawnym adresem e-mail.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
pl: %s nie jest poprawnym numerem telefonu.

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
pl: %s jest wymaganym polem.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
pl: Uwagi do zamówienia, np. informacje o dostarczeniu przesyłki.

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
pl: Nie możesz dodać takiej ilości do koszyka &mdash; w magazynie posiadamy %1$s a w koszyku masz już %2$s.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
pl: Nie możesz dodać tej ilości &quot;%1$s&quot; do koszyka, ponieważ nie mamy tyle w magazynie (pozostało: %2$s).

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
pl: Przepraszamy, brak produktu w magazynie: "%s". Prosimy zaktualizować koszyk i spróbować ponownie. Przepraszamy za niedogodności.

note: translators: %s: error message
en: Access denied
pl: Brak dostępu

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
pl: Stan magazynowy #%1$s zwiększony z %2$s do %3$s.

en: Invalid payment method.
pl: Błędna metoda płatności.

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
pl: Strona %d

en: Refund failed.
pl: Zwrot nieudany.

en: No webhooks found.
pl: Nie znaleziono żadnych webhooków.

en: State / County
pl: Województwo / Region

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
pl[0]: %d produkt
pl[1]: %d produkty
pl[2]: %d produktów

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
pl: Wystąpił problem podczas usuwania tego kuponu.

en: Product low in stock
pl: Mała ilość w magazynie

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
pl: Wyniki wyszukiwania: &bdquo;%s&rdquo;

en: This email address is already registered.
pl: Podany adres email jest już zarejestrowany.

en: Passwords do not match.
pl: Wprowadzone hasła nie są identyczne.

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
pl: Aktualizuj %s

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
pl: Autor: %s

en: County
pl: Hrabstwo

en: No coupons found
pl: Brak kuponów

en: No products found
pl: Nie znaleziono żadnego produktu

en: Login
pl: Logowanie

en: required
pl: wymagane

en: Please provide a valid email address.
pl: Proszę podać poprawny adres e-mail.

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
pl[0]: %s jest polem wymaganym
pl[1]: %s są polami wymaganymi
pl[2]: %s są polami wymaganymi

en: This is not your download link.
pl: To nie jest twój odnośnik pobierania.

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Anulowano <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Anulowano <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Anulowano <span class="count">(%s)</span>

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
pl: Tutaj możesz dodać nowe kupony, których klienci mogą używać w twoim sklepie.

[ctx: Order status]
en: Completed
pl: Zrealizowane

[ctx: Order status]
en: Failed
pl: Nieudane

[ctx: Order status]
en: Refunded
pl: Zwrócone

[ctx: Order status]
en: Cancelled
pl: Anulowano

en: Premium support
pl: Pomoc techniczna premium

en: Coupon | Coupons
pl[0]: Kupon
pl[1]: Kupony
pl[2]: Kuponów

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
pl: Proszę wpisać poprawny kod pocztowy.

en: Dismiss this notice.
pl: Ukryj komunikat.

en: We were unable to process your order, please try again.
pl: Nie mogliśmy przetworzyć twojego zamówienia. Proszę spróbować później.

en: Please enter your current password.
pl: Wpisz aktualne hasło.

en: Please enter your password.
pl: Proszę wpisać swoje hasło.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
pl: Przepraszamy, kupon "%s" nie jest ważny w przypadku produktów wyprzedażowych.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon code "%s" already applied!
pl: Kod kuponu "%s" został już zastosowany!

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
pl: Przepraszamy, kupon "%s" nie ma zastosowania do zawartości twojego koszyka.

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
pl: %s brak w magazynie.

en: Sorry, this download has expired
pl: Przepraszamy, to pobieranie wygasło

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
pl: Przepraszamy, osiągnąłeś swój limit pobierania tego pliku

en: the
pl: ten

en: Invalid shipping method!
pl: Nieprawidłowa metoda wysyłki!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
pl: Niedostępna rzecz została usunięta z Twojego koszyka.

en: You do not have permission to access this page
pl: Nie masz wystarczających uprawnień na dostęp do tej strony

en: The callback_url needs to be over SSL
pl: Callback_url musi być przez SSL

en: Sorry, your session has expired.
pl: Przykro mi, ale Twoja sesja wygasła.

en: Invalid download link.
pl: Niepoprawny odnośnik pobierania.

en: Coupon does not exist.
pl: Kupon nie istnieje.

en: Add new product
pl: Utwórz produkt

en: Add new coupon
pl: Utwórz kupon

en: Add new order
pl: Utwórz zamówienie

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
pl: Utwórz %s

en: Add new shipping class
pl: Utwórz klasę wysyłkową

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
pl: Znaczniki

en: Product tags
pl: Znaczniki produktu

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
pl: Nadrzędny %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
pl: Nadrzędny %s:

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
pl: Wpisy oznaczone &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
pl: Produkty oznaczone &ldquo;%s&rdquo;

en: Invalid nonce verification
pl: Nieprawidłowa weryfikacja kodu jednorazowego

[ctx: Page slug]
en: checkout
pl: kasa

en: Language
pl: Język

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Database
pl: Baza danych

en: API Version
pl: Wersja API

en: Page not set
pl: Strona nie ustawiona

en: Version
pl: Wersja

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
pl: %s jest dostępne

en: Templates
pl: Szablony

en: Overrides
pl: Nadpisywanie

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: — No Change —
pl: — Bez zmian —

en: Change to:
pl: Zmień na:

en: Enter price (%s)
pl: Wpisz cenę (%s)

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
pl: Długość (%s)

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
pl: Szerokość (%s)

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
pl: Wysokość (%s)

en: Catalog &amp; search
pl: Katalog i wyszukiwarka

en: In stock?
pl: W magazynie?

en: Backorders?
pl: Na zamówienie?

en: Custom:
pl: Własne:

[ctx: Page setting]
en: Cart
pl: Koszyk

en: Invalid coupon code
pl: Nieprawidłowy kod kuponu

en: The coupon code already exists
pl: Kupon został już użyty

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
pl: Usunięto %s

en: The version of WooCommerce installed on your site.
pl: Wersja WordPressa zainstalowana w twojej witrynie.

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
pl: Niektóre rozszerzenia do WooCommerce mogą zapisywać logi, które ułatwią rozwiązywanie problemów. Ten katalog musi mieć uprawnienia do zapisu, żeby to było możliwe.

en: The version of WordPress installed on your site.
pl: Wersja WordPressa zainstalowana w twojej witrynie.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
pl: Czy masz włączoną instalację WordPress Multisite.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
pl: Wyświetla, czy WordPress jest w trybie debugowania.

en: The current language used by WordPress. Default = English
pl: Aktualny język używany przez WordPressa. Domyślnie: angielski

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
pl: Informacje o serwerze, na którym jest utrzymywana twoja witryna.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
pl: Największy rozmiar pliku, który może być zawarty w poleceniu post.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
pl: Wersja MySQL zainstalowana na serwerze.

en: The default timezone for your server.
pl: Domyślna strefa czasowa serwera.

en: Table does not exist
pl: Tabela nie istnieje

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
pl: Czy twoja witryna wymusza użycia certyfikatu SSL dla transakcji?

en: The thousand separator of displayed prices.
pl: Separator tysięcy w wyświetlanych cen.

en: The decimal separator of displayed prices.
pl: Separator dziesiętny w wyświetlanych cen.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
pl: Lista terminów taksonomii, która mogą być użyte do statusów zamówień/produktów.

en: Theme
pl: Motyw

en: The name of the current active theme.
pl: Nazwa aktualnie włączonego motywu.

en: The installed version of the current active theme.
pl: Zainstalowana wersja aktualnie włączonego motywu.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
pl: Wyświetla czy aktualnie włączony motyw jest motywem potomny.

en: The name of the parent theme.
pl: Nazwa motywu nadrzędnego.

en: The installed version of the parent theme.
pl: Zainstalowana wersja motywu nadrzędnego.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
pl: Wyświetla, czy aktualnie włączony motyw deklaruje wsparcie WooCommerce.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
pl: Bramki płatności mogą używać cURL do komunikacji z serwerami zdalnymi do autoryzacji płatności, inne wtyczki mogą również używać go podczas komunikowania się z usługami zdalnymi.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
pl: E-maile HTML/Multipart używają DOMDocument do generowania styli CSS w szablonach.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
pl: GZip (gzopen) jest używany do otwierania bazy danych GEOIP z MaxMind.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
pl: Suhosin jest zaawansowanym systemem ochrony dla instalacji PHP. Został zaprojektowany do ochrony serwerów z jednej strony przed liczbą dobrze znanych problemów w aplikacjach PHP i z drugiej strony przed potencjalnymi lukami w zabezpieczeniach tych aplikacji lub w samym PHP. Jeśli Suhosin jest włączony na serwerze, być może będzie musiał być skonfigurowany do zwiększenia limitów zgłoszeń.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
pl: PayPal używa tej metody komunikacji przy przesyłaniu informacji transakcyjnych.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
pl: Rozszerzenia WooCommerce mogą używać tej metody komunikacji podczas sprawdzania dostępności aktualizacji wtyczki.

en: Network enabled
pl: Włączona sieć

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
pl: Które waluty są używane w sklepie, i w których walutach są przyjmowane płatności przez bramki płatności.

en: Sale
pl: Promocja

en: Enter sale price (%s)
pl: Wpisz cenę promocyjną (%s)

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
pl: Twój serwer nie ma włączonej klasy %s - e-maile HTML/Multipart, a także niektóre rozszerzenia nie będą działać bez DOMDocument.

en: Parent theme author URL.
pl: Adres URL autora motywu nadrzędnego.

en: Parent theme version.
pl: Wersja motywu nadrzędnego.

en: Parent theme name.
pl: Nazwa motywu nadrzędnego.

en: Active plugins.
pl: Włączone wtyczki.

en: WC database version.
pl: Wersja bazy danych WC.

en: MySQL version.
pl: Wersja MySQL.

en: Max upload size.
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: PHP version.
pl: Wersja PHP.

en: Server info.
pl: Informacje o serwerze.

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
pl: WooCommerce API. Użyj klucza w polu nazwy użytkownika i klucza prywatnego w polu hasła.

en: Learn more about templates
pl: Dowiedz się więcej o szablonach

en: Skip setup
pl: Pomiń konfigurację

en: Sold individually?
pl: Sprzedawany pojedynczo?

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
pl: Zmniejsz regularną cenę o (wartość lub procent):

en: Not declared
pl: Nie zadeklarowane

en: WooCommerce support
pl: Wsparcie WooCommerce

en: Child theme
pl: Motyw potomny

[ctx: Page setting]
en: My account
pl: Moje konto

en: Default timezone is UTC
pl: Domyślną strefą czasową jest UTC

en: PHP max input vars
pl: PHP Max Input Vars

en: Server environment
pl: Środowisko serwerowe

en: Log directory writable
pl: Prawa zapisu do katalogu logów

en: WordPress environment
pl: Środowisko WordPressa

en: Understanding the status report
pl: Jak rozumieć raport systemu

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
pl: Jeśli modyfikujesz WooCommerce lub motyw nadrzędny, którego nie jesteś autorem, polecamy używanie motywu potomnego. Zobacz: <a href="%s" target="_blank">Jak tworzyć motywy potomne</a>

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
pl: Liczba punktów dziesiętnych w wyświetlanych cenach.

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
pl: Brakujący parametr %s

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
pl: Czas (w sekundach), który twoja witryna będzie wykonywać pojedynczą operację, zanim zostanie osiągnięty limit czasu (w celu uniknięcia zawieszenia się serwera)

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %s shortcode.
pl: Strona nie zawiera shortcode %s.

en: PHP time limit
pl: Limit czasu wykonania PHP

en: Author URL
pl: Adres URL autora

en: SUHOSIN installed
pl: Zainstalowano rozszerzenie SUHOSIN

en: The position of the currency symbol.
pl: Pozycja symbolu waluty.

en: Visibility
pl: Widoczność

en: PHP post max size
pl: Maksymalna wielkość zapytania post w PHP

en: Placeholder
pl: Symbol zastępczy

en: Logs
pl: Dziennik zdarzeń

en: Visit plugin homepage
pl: Odwiedź stronę domową wtyczki

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
pl: Maksymalny rozmiar pamięci (RAM), z którego może korzystać witryna w czasie zapytania.

en: The root URL of your site.
pl: Bazowy adres URL witryny.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
pl: Maksymalna liczba zmiennych, których serwer może użyć do pojedynczej funkcji, aby uniknąć przeciążenia.

en: Run the Setup Wizard
pl: Uruchom kreatora konfiguracji

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
pl: Domyślną strefą czasową jest %s - powinna być UTC

en: The version of PHP installed on your hosting server.
pl: Wersja PHP używana na serwerze.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
pl: Serwer nie ma włączonego fsockopen ani cURL - PayPal IPN i inne skrypty komunikujące się z zewnętrznymi serwerami nie będą działać. Proszę skontaktować się z hostingodawcą.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
pl: Największy rozmiar pliku, który może być przesłany do WordPressa.

en: The parent theme developers URL.
pl: Adres URL autorów motywu nadrzędnego.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
pl: Niektóre usługi sieciowe, takie jak metody wysyłki, używają SOAP do pobierania informacji ze zdalnych serwerów, na przykład zapytania w czasie rzeczywistym do FedEx wymagają zainstalowanego SOAP.

en: Force SSL
pl: Wymuś SSL

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
pl: <strong>Witamy w WooCommerce</strong> &#8211; Jesteś prawie gotowy do rozpoczęcia sprzedaży :)

en: Copy for support
pl: Kopiuj dla pomocy technicznej

en: L/W/H
pl: D/S/W

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
pl: Ta sekcja pokazuje wszystkie pliki, które nadpisują domyśle szablony WooCommerce.

en: The theme developers URL.
pl: Adres URL twórców motywu.

en: Remote get
pl: Zdalne GET

en: Remote post
pl: Zdalne POST

en: Consumer secret is invalid.
pl: Tajny konsumenta jest nieprawidłowy.

[ctx: Page setting]
en: Checkout
pl: Kasa

[ctx: Page setting]
en: Shop base
pl: Baza sklepowa

en: Enable the use of coupon codes
pl: Włącz używanie kuponów

en: Force secure checkout
pl: Wymuś bezpieczne zamówienia

en: Force HTTP when leaving the checkout
pl: Wymuś HTTP przy opuszczaniu płatności

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
pl: Jeśli ustawisz stronę "Regulamin" klient będzie proszony o zaakceptowanie regulaminu przy finalizacji zamówienia.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
pl: Punkty końcowe są dopisywane do adresu URL strony w celu przeprowadzenia specyficznych akcji na stronach kont. Powinny być unikatowe.

en: Emails
pl: E-maile

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
pl: Ta opcja pozwala na ograniczenie sprzedaży do wybranych państw.

en: Specific Countries
pl: Wybrane kraje

en: Shop base address
pl: Adres sklepu

en: Geolocate
pl: Lokalizacja geograficzna

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
pl: Poniższe ustawienia dotyczą wyświetlania cen w sklepie.

en: Currency
pl: Waluta

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
pl: W jakiej walucie są wyswietlane ceny i która waluta będzie akceptowana w bramkach płatności.

en: Integration
pl: Integracja

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
pl: Strona bazowa może być także użyta w <a href="%s">bezpośrednich odnośnikach</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
pl: Ustawia bazową stronę sklepu - tutaj będą wyświetlane wszystkie produkty.

en: Show products
pl: Pokaż produkty

en: Show subcategories
pl: Pokaż podkategorie

en: Default sorting (custom ordering + name)
pl: Domyślne sortowanie (niestandardowe sortowanie + nazwa)

en: Popularity (sales)
pl: Popularność (sprzedaż)

en: Sort by most recent
pl: Sortuj od najnowszych

en: Sort by price (asc)
pl: Cena (rosnąco)

en: Sort by price (desc)
pl: Cena (malejąco)

en: Redirect to the cart page after successful addition
pl: Przekieruj do koszyka po dodaniu produktu

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
pl: Włącz przyciski dodawania do koszyka w technologii AJAX na stronach archiwów

en: Enable stock management
pl: Włącz zarządzanie stanem magazynowym

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
pl: Wstrzymuj stan magazynowy (dla nieopłaconych zamówień) na X minut. Jeśli ten czas zostanie przekroczony zamówienie zostanie anulowane. Pozostaw puste, aby wyłączyć.

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Enable low stock notifications
pl: Włącz powiadomienia o niskim stanie magazynowym

en: Enable out of stock notifications
pl: Włącz powiadomienia o braku towaru w magazynie

en: Hide out of stock items from the catalog
pl: Ukrywaj produkty, których nie ma w magazynie

en: Redirect only
pl: Tylko przekierowuj

en: Downloads require login
pl: Pobieranie wymaga zalogowania

en: This setting does not apply to guest purchases.
pl: To ustawienie nie dotyczy pobrań dla gości.

en: Grant access to downloadable products after payment
pl: Przyznaj dostęp do pobieranych produktów po płatności

en: Measurements
pl: Jednostki miary

en: This controls what unit you will define weights in.
pl: Tutaj możesz ustawić jednostkę wagi.

en: This controls what unit you will define lengths in.
pl: Tutaj możesz ustawić jednostkę wymiarów.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
pl: Włącz kalkulator wysyłki na stronie koszyka

en: Hide shipping costs until an address is entered
pl: Schowaj koszty wysyłki przed wpisaniem adresu

en: Ship to all countries you sell to
pl: Wysyłaj do wszystkich krajów do których sprzedajesz

en: Ship to all countries
pl: Wysyłaj do wszystkich krajów

en: Ship to specific countries only
pl: Wysyłaj tylko do wybranych krajów

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy
pl: Kopia

en: QRCode
pl: Kod QR

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
pl: Dwuliterowy kod kraju, np. PL. Pozostaw puste, aby zastosować do wszystkich.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
pl: Dwuliterowy kod stanu, np. AL. Pozostaw puste, aby zastosować do wszystkich.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
pl: Miasta dla tej stawki. Oddziel wartości średnikiem (;). Pozostaw puste, aby użyć dla wszystkich miast.

en: Rate&nbsp;%
pl: Stawka&nbsp;%

en: Priority
pl: Priorytet

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
pl: Wybierz priorytet dla tej stawki podatkowej. Tylko 1 stawka dla priorytetu zostanie użyta. Aby zdefiniować wiele stawek podatkowych dla jednego obszaru musisz użyć innych priorytetów dla stawek.

en: Compound
pl: Stawka składana

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
pl: Wybierz czy to jest składana stawka. Składane stawki podatkowe są stosowane po wyliczeniu pozostałych stawek podatkowych.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
pl: Wybierz czy stawka podatkowa ma również być stosowana do kosztów wysyłki.

en: Insert row
pl: Dodaj wiersz

en: Remove selected row(s)
pl: Usuń zaznaczone wiersze

en: No row(s) selected
pl: Nie zaznaczono wierszy

en: Method
pl: Metoda

en: Content
pl: Treść

en: Action
pl: Akcja

en: Created at
pl: Utworzony

en: Updated at
pl: Zaktualizowany

en: No, I will enter prices exclusive of tax
pl: Nie, będę wpisywać ceny bez podatku

en: This option determines which address is used to calculate tax.
pl: To ustawienie definiuje który adres będzie używany do obliczenia podatku.

en: Customer shipping address
pl: Adres wysyłki klienta

en: Customer billing address
pl: Adres płatności klienta

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
pl: Opcjonalnie możesz kontrolować która klasa podatkowa zostanie użyta do wysyłki, nie zmieniaj, aby było to oparte na produktach w koszyku.

en: Shipping tax class based on cart items
pl: Klasa podatkowa oparta o produkty w koszyku

en: Rounding
pl: Zaokrąglanie

en: Including tax
pl: Z podatkiem

en: Excluding tax
pl: Bez podatku

en: As a single total
pl: Jako jedną sumę

en: Itemized
pl: Dla każdego przedmiotu

en: Free
pl: Bezpłatnie

en: There are currently no logs to view.
pl: Brak logów do wyświetlenia.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
pl: Włącz, aby umożliwić pobieranie kiedy zamówienia mają status "w trakcie realizacji", a nie "zrealizowane".

en: Calculate coupon discounts sequentially
pl: Oblicz rabaty kuponów kolejno

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
pl: Przy użyciu wielu kuponów, zastosuj pierwszy kupon do wyjściowej ceny a następny kupon do obniżonej ceny i tak dalej.

en: Friendly name for identifying this key.
pl: Nazwa do identyfikacji klucza.

en: Owner of these keys.
pl: Właściciel klucza.

en: Select the access type of these keys.
pl: Wybierz uprawnienia dla klucza.

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
pl: Nazwa do identyfikacji webhooka, domyślnie Webhook utworzony %s..

en: Select when the webhook will fire.
pl: Wybierz kiedy webhook ma być uruchamiany.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
pl: Dostępne opcje: &quot;Aktywny&quot; (dostarcza), &quot;Wstrzymany&quot; (nie dostarcza) lub &quot;Wyłączony&quot; (nie dostarcza z powodu awarii).

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
pl: Wpisz tekst wyświetlany po cenach produktów. Może to być np. wyjaśnienie "z VAT". Możesz również użyć następujących tagów: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Pay
pl: Zapłać

en: This controls which shipping address is used by default.
pl: Wybierz adres, który adres będzie domyślnie stosowany.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
pl: Wybierz kraje, do których chcesz wysyłać albo wysyłaj do wszystkich krajów.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
pl: Zaokrąglaj podatek na sumie częściowej, a nie per wiersz

en: Number of decimals.
pl: Liczba znaków po przecinku.

en: Shipping method(s)
pl: Metody wysyłki

en: Display tax totals
pl: Wyświetlanie sumy podatków

en: Price display suffix
pl: Sufiks wyświetlanej ceny

en: Display prices during cart and checkout
pl: Wyświetlanie cen w koszyku i zamówieniu

en: Display prices in the shop
pl: Wyświetlanie cen w sklepie

en: Additional tax classes
pl: Dodatkowe klasy podatkowe

en: Shipping tax class
pl: Klasa podatkowa wysyłki

en: Calculate tax based on
pl: Obliczaj podatek w oparciu o

en: Prices entered with tax
pl: Ceny wpisywane z podatkiem

en: Enable taxes
pl: Włącz podatki

en: Save webhook
pl: Zapisz webhooka

en: Webhook actions
pl: Akcje webhooka

en: Enter the action that will trigger this webhook.
pl: Wpisz akcję, która uruchomi webhook.

en: Action event
pl: Akcja

en: Product deleted
pl: Produkt usunięty

en: Product updated
pl: Produkt zaktualizowany

en: Product created
pl: Produkt utworzony

en: Order updated
pl: Zamówienie zaktualizowane

en: Order created
pl: Zamówienie utworzone

en: Customer deleted
pl: Klient usunięty

en: Customer updated
pl: Klient zaktualizowany

en: Customer created
pl: Klient utworzony

en: Coupon deleted
pl: Kupon usunięty

en: Coupon updated
pl: Kupon zaktualizowany

en: Coupon created
pl: Kupon utworzony

en: Webhook data
pl: Dane webhooka

en: Tax name
pl: Nazwa podatku

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Country&nbsp;code
pl: Kod&nbsp;kraju

en: Revoke key
pl: Unieważnij klucz

en: Generate API key
pl: Wygeneruj klucz API

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
pl: Stawki: %s

en: Standard rates
pl: Standardowe stawki

en: Tax options
pl: Opcje podatku

en: Shipping destination
pl: Adres wysyłki

en: Product ratings
pl: Oceny produktów

en: Weight unit
pl: Jednostka wagi

en: Access restriction
pl: Ograniczenia dostępu

en: Force downloads
pl: Wymuszaj pobieranie

en: File download method
pl: Sposób pobierania plików

en: Stock display format
pl: Wyświetlanie stanu magazynowego

en: Out of stock visibility
pl: Widoczność braku w magazynie

en: Out of stock threshold
pl: Próg braku w magazynie

en: Notification recipient(s)
pl: Odbiorca(y) powiadomień

en: Hold stock (minutes)
pl: Wstrzymuj stan magazynowy (w minutach)

en: Manage stock
pl: Zarządzanie stanem magazynowym

en: Average rating
pl: Średnia ocena

en: Default product sorting
pl: Domyślne sortowanie produktów

en: Shop page display
pl: Wygląd strony sklepu

en: Shop page
pl: Strona sklepu

en: Currency options
pl: Opcje waluty

en: Store notice
pl: Napis w sklepie

en: Sell to all countries
pl: Sprzedawaj do wszystkich krajów

en: Selling location(s)
pl: Lokalizacja sprzedaży

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
pl: Punkt końcowy dla strony Zamówienie &rarr; Dodaj metodę płatności.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
pl: Krok końcowy dla strony Zamówienie &rarr; Potwierdzenia zamówienia.

en: Order received
pl: Zamówienie otrzymane

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
pl: Punkt końcowy dla Zamówienie &rarr; Płatność.

en: Checkout endpoints
pl: Zamówienie - punkty końcowe

en: Checkout page
pl: Strona zamówienia

en: Cart page
pl: Strona koszyka

en: Add to cart behaviour
pl: Dodawanie do koszyka

en: Show "verified owner" label on customer reviews
pl: Pokaż etykietkę "zweryfikowany właściciel" przy opiniach klientów

en: Add payment method
pl: Dodaj metodę płatności

en: IP address
pl: Adres IP

en: State code
pl: Kod województwa

en: Key details
pl: Szczegóły klucza

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
pl: Te strony powinny zostać ustawione aby WooCommerce odpowiednio skierował użytkowników do strony płatności.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
pl: Ustawia separator dziesiętny w wyświetlanych cenach.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
pl: Ustawia liczbę miejsc dziesiętnych wyświetlanych w cenach.

en: This controls the position of the currency symbol.
pl: Kontroluje położenie symbolu waluty.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
pl: Pozwala ustawić separator tysięcy w cenach.

en: Custom
pl: Własne

en: "From" name
pl: Nazwa nadawcy

en: Low stock threshold
pl: Niski próg zapasów

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
pl: Tak, będę wpisywać ceny zawierające podatek

en: Get system report
pl: Pobierz raport systemowy

en: Email template
pl: Szablon wiadomości e-mail

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
pl: Wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych &mdash; zamówienia nie będą realizowane.

en: Dimensions unit
pl: Jednostka miar

en: Order deleted
pl: Zamówienie zostało usunięte

en: Email sender options
pl: Opcje nadawcy wiadomości e-maili

en: Geolocate (with page caching support)
pl: Geolokalizacja (ze wsparciem pamięci podręcznej)

en: Allows customers to checkout without an account.
pl: Pozwala klientom na zakupy bez założenia konta.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
pl: Skopiuj i wklej poniższe informacje do swojego zgłoszenia, kontaktując się z pomocą techniczną:

en: Enter a name for this tax rate.
pl: Wpisz nazwę dla tej stawki podatkowej.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
pl: Wpisz stawkę podatkową (w procentach) do 4 miejsc po przecinku.

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
pl: Kupony mogą być stosowane w koszyku i na stronach zamówienia.

en: Terms and conditions
pl: Taksonomia i warunki

en: Consumer secret
pl: Tajny konsumenta

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Secret
pl: Tajny

en: URL where the webhook payload is delivered.
pl: Adres URL do którego podpina się webhook.

en: ID
pl: Identyfikator

en: Tax rate ID.
pl: Identyfikator stawki podatku.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
pl: Jeśli zarządzanie stanem magazynowym jest nieaktywne, zamówienia poza stan magazynowy będą możliwe. Jeśli ta opcja jest włączona stan magazynowy może wynosić poniżej 0.

en: Stock status
pl: Stan magazynowy

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
pl: Kontroluje czy produkt jest wyświetlany jako "w magazynie", czy "brak w magazynie".

en: Weight
pl: Waga

en: Weight in decimal form
pl: Waga w systemie dziesiętnym

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Length
pl: Długość

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: No shipping class
pl: Brak klasy wysyłkowej

en: Shipping class
pl: Klasa wysyłkowa

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
pl: Klasy wysyłkowe są używane przez niektóre sposoby wysyłki, aby grupować podobne produkty.

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Close
pl: Zamknij

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
pl: Wpisz opcjonalną notatkę wysyłaną do klienta po złożeniu zamówienia.

en: Menu order
pl: Kolejność w menu

en: Custom ordering position.
pl: Niestandardowa kolejność.

en: Enable reviews
pl: Włącz opinie

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
pl: Przełącz &quot;Do pobrania&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
pl: Przełącz &quot;Wirtualny&quot;

en: Downloadable products
pl: Produkty do pobrania

en: Download limit
pl: Limit pobrań

en: Download expiry
pl: Ważność wygaśnięcia pobierania

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Go to the first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to the previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Select Page
pl: Wybierz stronę

en: Go to the next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Go to the last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Add to gallery
pl: Dodaj do galerii

en: Add product gallery images
pl: Dodaj galerię obrazków produktu

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
pl[0]: Pobrano %s raz
pl[1]: Pobrano %s razy
pl[2]: Pobrano %s razy

note: translators: %s: Item name.
en: Item
pl: Produkt

en: Cost
pl: Koszt

en: Qty
pl: Ilość

en: Tax
pl: Podatek

en: Add product(s)
pl: Dodaj produkt(y)

en: Add fee
pl: Dodaj opłatę

note: translators: Save as in "Save $x".
en: Save
pl: Zapisz

en: Amount already refunded
pl: Kwoty zwrócone

en: Total available to refund
pl: Razem do zwrotu

en: Add products
pl: Dodaj produkty

en: Add tax
pl: Dodaj podatek

en: Rate name
pl: Nazwa stawki

en: Tax class
pl: Klasa podatkowa

en: Rate code
pl: Kod stawki

en: Rate %
pl: Stawka %

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Choose file
pl: Wybierz plik

en: Remove this image
pl: Usuń obrazek

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
pl: Zaznacz jeśli po zakupie produktu dawany jest dostęp do pobrania pliku

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
pl: Zaznacz jeśli produkt nie wymaga fizycznej wysyłki lub nie ma kosztów wysyłki

en: Variation price (required)
pl: Cena wariantu (wymagana)

en: Cancel schedule
pl: Anuluj harmonogram

en: Year
pl: Rok

en: Filter by coupon
pl: Filtruj wg kuponu

en: Choose coupons&hellip;
pl: Wybierz kupony&hellip;

en: All coupons
pl: Wszystkie kupony

en: Show
pl: Pokaż

en: No used coupons found
pl: Nie znaleziono użytych kuponów

en: No coupons found in range
pl: Nie znaleziono kuponów w podanym zakresie

en: Number of coupons used
pl: Liczba użytych kuponów

en: Discount amount
pl: Kwota rabatu

en: Customer
pl: Klient

en: No customers found.
pl: Nie znaleziono klientów.

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
pl[0]: połączono %s poprzednie zamówienie
pl[1]: połączono %s poprzednie zamówienia
pl[2]: połączono %s poprzednich zamówień

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
pl: Odświerz statystyki dla %s

en: Search customers
pl: Szukaj klientów

en: Refresh stats
pl: Odśwież statystyki

en: View orders
pl: Podgląd zamówień

en: Link previous orders
pl: Połącz poprzednie zamówienia

en: Name (Last, First)
pl: Imię, nazwisko

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Last order
pl: Ostatnie zamówienie

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
pl: %s rejestracje w tym okresie

en: customer orders
pl: zamówienia klienta

en: guest orders
pl: zamówienia gości

en: Signups
pl: Rejestracje

en: new users
pl: nowi użytkownicy

en: No out of stock products found.
pl: Nie znaleziono niedostępnych produktów.

en: Select categories&hellip;
pl: Wybierz kategorie&hellip;

en: None
pl: Brak

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
pl: sprzedaż netto w tym okresie %s

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
pl: %s złożone zamówienia

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
pl: %s zakupione produkty

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
pl: %s opłaty za wysyłkę

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
pl: %s wartość użytych kuponów

en: Shipping amount
pl: Wartość wysyłki

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
pl: %s sprzedaż dla wybranych produktów

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
pl: %s zakupy dla wybranych produktów

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
pl: Resetuj

en: No products found in range
pl: Nie znaleziono produktów z podanego zakresu

en: Sales amount
pl: Kwota sprzedaży

en: No products found.
pl: Nie znaleziono produktów.

en: Units in stock
pl: Sztuk w magazynie

en: Rate
pl: Stawka

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
pl: To jest całkowity koszt podatku dla stawki (podatek wysyłki + podatek produktu)

en: No taxes found in this period
pl: Nie znaleziono podatków w tym okresie

en: Period
pl: Okres

en: Net profit
pl: Zysk netto

en: Total sales minus shipping and tax.
pl: Suma sprzedaży minus koszty wysyłki i podatek.

en: Totals
pl: Łącznie

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
pl: Punkt końcowy powodujący wylogowanie. Możesz dodać do menu poprzez link: twojastrona.pl/?customer-logout=true

[ctx: number of pages]
en: of
pl: z

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
pl: Aby edytować to zamówienie zmień jego status na "Oczekujące na płatność"

en: Default Form Values
pl: Domyślny wariant

en: Set regular prices
pl: Ustaw normalne ceny

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
pl: Zwiększ normalną cenę o (wartość lub procent)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
pl: Zmniejsz normalną cenę o (wartość lub procent)

en: Set sale prices
pl: Ustaw ceny promocyjne

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
pl: Zwiększ cenę promocyjną o (wartość lub procent)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
pl: Zmniejsz cenę promocyjną o (wartość lub procent)

en: Set scheduled sale dates
pl: Ustaw daty promocji

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
pl: Musisz ręcznie dokonać zwrotu w systemie płatności po użyciu tej funkcji.

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
pl: %s suma rabatów

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
pl: To jest końcowa wartość zamówienia po uwzględnieniu zwrotów, bez uwzględnienia kosztów wysyłki i podatków.

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
pl: %s średnia dzienna sprzedaż netto

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
pl: %s średnia miesięczna sprzedaż netto

en: Average net sales amount
pl: Średnia sprzedaż netto

en: Save attributes
pl: Zapisz atrybuty

en: Purchase note
pl: Notatka do zakupu

en: Downloads remaining
pl: Pozostało pobrań

en: Access expires
pl: Dostęp wygasa

en: Product SKU.
pl: SKU produktu.

en: Regular price
pl: Cena

en: Tax class.
pl: Klasa podatkowa.

en: Sale price
pl: Cena promocyjna

en: Sale start date
pl: Data początku promocji

en: Sale end date
pl: Data końca promocji

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
pl: %s sprzedaż brutto w tym okresie

en: Shipping methods
pl: Metody wysyłki

en: Account creation
pl: Rejestracja konta

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
pl: Punkt końcowy dla strony Moje konto &rarr; Zapomniane hasło.

en: Lost password
pl: Zapomniane hasło

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
pl: Punkt końcowy dla strony Moje konto &rarr; Adresy.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
pl: Punkt końcowy dla strony Moje konto &rarr; Edytuj konto.

en: Edit account
pl: Edytuj konto

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
pl: Punkt końcowy dla strony Moje konto &rarr; Zobacz zamówienie.

en: View order
pl: Zobacz zamówienie

en: Account pages
pl: Strony konta

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
pl: To jest suma pola 'Wysyłka' twoich zamówień.

en: Total shipping
pl: Suma kosztów wysyłki

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
pl: To jest suma pola 'Suma zamówienia' twoich zamówień.

en: Total sales
pl: Suma sprzedaży

en: Total tax
pl: Suma podatku

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
pl: To jest suma kwoty podatku wysyłki w zamówieniach.

en: Shipping tax amount
pl: Kwota podatku wysyłki

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
pl: To jest suma kwoty podatku w zamówieniach.

en: Tax amount
pl: Kwota podatku

en: Top earners
pl: Najbardziej opłacalne

en: Top freebies
pl: Najlepsze darmowe

en: Top sellers
pl: Bestsellery

en: Product search
pl: Wyszukiwanie produktu

en: Net sales amount
pl: Wartość sprzedaży netto

en: Gross sales amount
pl: Wartość sprzedaży brutto

en: Guest orders
pl: Zamówienia gości

en: Customer orders
pl: Zamówienia klientów

en: Guest sales
pl: Sprzedaż dla gości

en: Customer role.
pl: Rola klienta.

en: Money spent
pl: Wydane pieniądze

en: Most discount
pl: Największy rabat

en: Most popular
pl: Najpopularniejsze

en: Last 7 days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Last month
pl: Ostatni miesiąc

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
pl: Sprzedano na kwotę %1$s w ciągu ostatnich %2$d dni

en: Variation description.
pl: Opis wariantu.

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Shipping name
pl: Nazwa wysyłki

en: Payment gateway
pl: Bramka płatności

en: Reason for refund (optional):
pl: Powód zwrotu (opcjonalnie):

en: Order Total
pl: Suma zamówienia

en: Fee name
pl: Nazwa opłaty

en: Revoke access
pl: Odbierz dostęp

en: Add images to product gallery
pl: Dodaj obrazki do galerii produktu

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
pl: Wariant #%1$s z %2$s

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
pl: Plik %1$s nie może być użyty do pobrania, bo ma niedozwolone rozszerzenie. Dozwolone rozszerzenia to: %2$s

en: Shipping classes
pl: Klasy wysyłkowe

en: Restock refunded items
pl: Przywróć stan magazynowy

en: Refund
pl: Zwrot

en: Sold individually
pl: Sprzedawany pojedynczo

en: Number of orders
pl: Liczba zamówień

en: Number of items sold
pl: Liczba sprzedanych produktów

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
pl[0]: Sprzedano %1$d pozycję w ciągu ostatnich %2$d dni
pl[1]: Sprzedano %1$d pozycje w ciągu ostatnich %2$d dni
pl[2]: Sprzedano %1$d pozycji w ciągu ostatnich %2$d dni

en: Enable this option to enable stock management at variation level
pl: Włącz tę opcję, aby umożliwić zarządzanie magazynem produktów na poziomie wariantów

en: Same as parent
pl: Taka sama jak nadrzędny

en: Number of orders.
pl: Liczba zamówień.

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Upload an image
pl: Prześlij obrazek

en: Enabled
pl: Włączono

en: Refunded
pl: Zwrócono

en: Export CSV
pl: Eksport pliku CSV

en: Delete image
pl: Usuń obrazek

en: This month
pl: Bieżący miesiąc

en: Pricing
pl: Cennik

en: General options
pl: Opcje ogólne

en: My account page
pl: Strona mojego konta

en: Variation ID:
pl: Identyfikator wariantu:

en: Insert file URL
pl: Wstaw adres URL pliku

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
pl: łącznie użyto kuponów: %s

en: Logout
pl: Wyloguj się

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
pl[0]: %s element
pl[1]: %s elementy
pl[2]: %s elementów

en: All
pl: Wszystko

en: Refund amount
pl: Kwota zwrotu

en: orders | orders
pl[0]: zamówienie
pl[1]: zamówienia
pl[2]: zamówień

en: Delete all variations
pl: Usuń wszystkie warianty

en: Showing reports for:
pl: Pokazuje raporty dla:

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
pl: To jest suma wszystkich zamówień po uwzględnieniu zwrotów, kosztów dostawy i podatków.

en: No low in stock products found.
pl: Nie znaleziono produktów z niskim stanem magazynowym.

en: After pre-tax discounts.
pl: Rabaty po opodatkowaniu.

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
pl: Przełącz &quot;Zarządzaj stanem magazynowym&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
pl: Przełącz &quot;Włączone&quot;

en: Add&nbsp;meta
pl: Dodaj&nbsp;meta

en: Go
pl: Przejdź

en: LxWxH in decimal form
pl: DxSxW w systemie dziesiętnym

en: Add new
pl: Utwórz

en: Parent
pl: Nadrzędny

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
pl: Wymiary (D&times;S&times;W) (%s)

en: Upsells
pl: Sprzedaż dodatkowa

en: Cross-sells
pl: Sprzedaż krzyżowa

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
pl: Sprzedaż dodatkowa to produkt, który polecasz zamiast aktualnie oglądanego produktu, na przykład produkt bardziej opłacalny, lepszej jakości lub droższy.

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
pl: Sprzedaż krzyżowa polega na promowaniu produktów w koszyku na podstawie bieżącego produktu.

en: Or, enter tax rate ID:
pl: Lub wprowadź identyfikator stawki podatku:

[ctx: hash before order number]
en: #
pl: nr

en: Product ID.
pl: Identyfikator produktu.

en: Accounts
pl: Konta

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Tax rates successfully deleted
pl: Stawki podatkowe poprawnie usunięte

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
pl: Wystąpił błąd przy próbie połączenia %s

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
pl: To narzędzie przeliczy wartości taksonomii produktów - przydatne podczas zmiany ustawień w sposób, który ukrywa produkty z katalogu.

en: Capabilities
pl: Uprawnienia

en: Reset capabilities
pl: Zresetuj uprawnienia

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
pl: To narzedzie zresetuje role: admin, customer i shop_manager do ustawień domyślnych. Użyj tego, jeśli użytkownicy nie mają dostępu do stron administracyjnych WooCommerce.

en: Display type
pl: Wyświetlanie

en: Products
pl: Produkty

en: Subcategories
pl: Podkategorie

en: Both
pl: Oba

en: Upload/Add image
pl: Wgraj/Dodaj obrazek

en: Remove image
pl: Usuń obrazek

en: Topic
pl: Temat

note: translators: %s: WooCommerce version
en: Version %s
pl: Wersja %s

en: Docs
pl: Dokumentacja

en: Thanks :)
pl: Dzięki :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
pl: Dziękujemy za sprzedaż z WooCommerce.

en: The CSV is invalid.
pl: Plik CSV jest błędny.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
pl: Hej! Wgraj plik CSV zawierający stawki podatkowe, aby dodać je do swojego sklepu. Wybierz plik .csv i kliknij "Wgraj plik i zaimportuj".

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
pl: Maksymalny rozmiar: %s

en: OR enter path to file:
pl: LUB wpisz ścieżkę do pliku:

en: Delimiter
pl: Separator

en: Value of the coupon.
pl: Wartość kuponu.

en: Allow free shipping
pl: Zezwól na darmową wysyłkę

en: Coupon expiry date
pl: Data wygaśnięcia kuponu

en: Minimum spend
pl: Minimalna kwota zakupu

en: No minimum
pl: Brak minimum

en: No maximum
pl: Brak maksimum

en: Individual use only
pl: Do pojedynczego użytku

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
pl: Zaznacz jeśli ten kupon nie może być użyty z innymi kuponami.

en: Search for a product&hellip;
pl: Szukaj produktu&hellip;

en: Exclude products
pl: Wyklucz produkty

en: Product categories
pl: Kategorie produktów

en: Exclude categories
pl: Wyklucz kategorie

en: No categories
pl: Brak kategorii

en: No restrictions
pl: Brak ograniczeń

en: Usage limit per coupon
pl: Limit wykorzystania na kupon

en: How many times this coupon can be used before it is void.
pl: Ile razy można użyć kupon zanim straci ważność.

en: Limit usage to X items
pl: Ogranicz używanie do X przedmiotów

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
pl: Maksymalna liczba poszczególnych elementów, do których ten kupon można stosować w czasie korzystania ze zniżek produktów. Pozostaw puste, aby zastosować do wszystkich pasujących przedmiotów w koszyku.

en: Usage limit per user
pl: Limit wykorzystania na użytkownika

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
pl: Taki kod kuponu już istnieje - klienci wykorzystają najnowszy kupon z tym kodem.

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
pl: Zastosuj

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
pl: Płatność przez: %s

en: Customer:
pl: Klient:

en: Load billing address
pl: Wczytaj adres płatności

en: No billing address set.
pl: Adres płatności nie ustawiony.

en: Other
pl: Inne

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
pl: Plik %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
pl: Szukaj produktu do pobrania&hellip;

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
pl: dodane %1$s o %2$s

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
pl: przez %s

en: Note to customer
pl: Notatka do klienta

en: Add
pl: Dodaj

en: Product Type
pl: Typ produktu

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
pl: Produkty do pobrania dają dostęp do pliku po zakupie.

en: Inventory
pl: Magazyn

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Linked Products
pl: Powiązane produkty

en: Variations
pl: Warianty

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Product URL
pl: Adres URL produktu

en: Enter the external URL to the product.
pl: Wpisz zewnętrzny adres URL do produktu.

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
pl: Ten tekst będzie pokazany na przycisku prowadzącym do zewnętrznego produktu.

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: This is the name of the download shown to the customer.
pl: Nazwa pobrania (pokazywana na stronie sklepu).

en: File URL
pl: Adres URL pliku

en: Add File
pl: Dodaj plik

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
pl: Pozostaw puste pole, aby umożliwić nieograniczoną liczbę pobrań.

en: Never
pl: Nigdy

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
pl: Wpisz liczbę dni po których pobieranie wygaśnie albo pozostaw puste.

en: Shipping only
pl: Tylko wysyłka

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
pl: Stan magazynowy. Jeśli to jest produkt z wariantami ta wartość zostanie użyta, aby kontrolować stan magazynowy wszystkich wariantów, chyba że ustawisz stan magazynowy na poziomie wariantu.

en: Allow, but notify customer
pl: Pozwalaj, ale poinformuj klienta

[ctx: placeholder]
en: Buy product
pl: Kup produkt

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
pl: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
pl: Do&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
pl: Brak

en: Manage stock?
pl: Zarządzać stanem magazynowym?

en: Offline Payments
pl: Tradycyjne płatności

en: Enable cash on delivery
pl: Włącz płatność za pobraniem

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
pl: Atrybuty mogą być dodawane do produktów i wariantów. <br/><br/><b>Uwaga</b>: Usunięcie atrybutu usunie go ze wszystkich produktów i wariantów, do których był dodany. Ponowne dodanie atrybutu nie przywróci do produktów.

en: Webhook updated successfully.
pl: Webhook został zaktualizowany.

en: Webhook created successfully.
pl: Webhook został utworzony.

en: Exclude sale items
pl: Wyklucz produkty z promocji

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
pl: To jest adres URL lub ścieżka bezwzględna do pliku, do którego klienci otrzymają dostęp. Adresy URL wpisane tutaj powinny już być zakodowane.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
pl: Ustaw czy sprzedaż produktu będzie opodatkowana, czy tylko koszty jego wysyłki.

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
pl: Wybierz klasę podatkową dla tego produktu. Klasy podatkowe umożliwiają przypisywanie różnych stawek podatkowych do różnych typów produktów.

en: Delete note
pl: Usuń notkę

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
pl: Dodaj notkę dla siebie lub dla klienta (klient zostanie powiadomiony).

en: Private note
pl: Prywatna notka

en: Sale price dates
pl: Daty promocji

en: Regenerate download permissions
pl: Wygeneruj uprawnienia pobierania

en: Downloadable files
pl: Pliki do pobrania

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
pl: Webhook utworzony: %s

en: Stock qty
pl: Ilość na stanie

en: Grant access
pl: Przyznaj dostęp

en: Customer provided note
pl: Uwagi od klienta

en: Shipping details
pl: Szczegóły wysyłki

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
pl: Ile razy ten kupon może być używany przez pojedynczego użytkownika. Wykorzystuje e-mail rozliczeniowy dla gości i identyfikator użytkownika dla zalogowanych użytkowników.

note: translators: %s: URL to free shipping document.
en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
pl: Zaznacz, jeśli kupon zapewnia darmową wysyłkę. <a href="%s" target="_blank">Darmowa wysyłka</a> musi być włączona i wymagać kuponu umożliwiającego darmową wysyłkę (zobacz ustawienie "Darmowa wysyłka wymaga").

en: Usage limits
pl: Limity wykorzystania

en: Usage restriction
pl: Ograniczenia użytkowania

en: Import tax rates
pl: Import stawek podatkowych

en: View tax rates
pl: Zobacz stawki podatkowe

en: Search webhooks
pl: Szukaj webhooków

en: Add webhook
pl: Dodaj webhook

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
pl[0]: %d webhook został usunięty na zawsze.
pl[1]: %d webhooki zostały usunięte na zawsze.
pl[2]: %d webhooków zostało usuniętych na zawsze.

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
pl: Tutaj możesz zarządzać kategoriami produktów. Aby zmienić kolejność kategorii w sklepie możesz je przeciągać. Aby zobaczyć więcej kategorii kliknij link "Opcje ekranu" na górze strony.

en: Cash on delivery
pl: Za pobraniem

en: Maximum spend
pl: Maksymalna kwota zakupu

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
pl: Zaznacz, jeśli ten kupon nie może być stosowany do produktów z promocji. Kupony na wybrany produkt będą działały tylko jeśli produkt nie jest w promocji. Kupony na koszyk będą działać tylko jeśli nie będzie w nich produktów w promocji.

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
pl: Wirtualne produkty są niematerialne i nie są wysyłane.

en: Customer notes about the order
pl: Uwagi klienta do zamówienia

en: You do not have permission to edit Webhooks
pl: Nie masz uprawnień do edycji webhooków

en: Delete WooCommerce tax rates
pl: Usuń stawki podatkowe WooCommerce

en: Next step
pl: Następny krok

en: You do not have permission to update Webhooks
pl: Nie masz uprawnień do aktualizowania webhooków

en: No shipping address set.
pl: Adres wysyłki nie został podany.

en: Order Date
pl: Data zamówienia

en: Order Status
pl: Status zamówienia

en: Load shipping address
pl: Wczytaj adres wysyłki

note: translators: %s: number of orders
en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Szkice <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Szkice <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Szkice <span class="count">(%s)</span>

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
pl: To pole umożliwia ustawienie minimalnej wartości zamówienia pozwalającej na użycie kuponu.

note: translators: %1$s: callback string, %2$s: error message
en: There was an error calling %1$s: %2$s
pl: Wystąpił błąd przy próbie połączenia %1$s: %2$s

en: N/A
pl: Brak danych

en: Transaction ID
pl: Identyfikator transakcji

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Upload file and import
pl: Wyślij plik na serwer i zaimportuj go

en: General
pl: Ogólne

en: Do not allow
pl: Nie zezwalaj

en: Allow
pl: Zezwól

en: All done!
pl: Gotowe!

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Sorry, there has been an error.
pl: Niestety wystąpił błąd.

en: Phone
pl: Numer telefonu

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
pl: Przed wysłaniem pliku importu konieczne jest naprawienie następującego błędu:

en: The file does not exist, please try again.
pl: Plik nie istnieje, spróbuj ponownie.

en: Your changes have been saved.
pl: Twoje zmiany zostały zapisane.

en: Any category
pl: Dowolna kategoria

en: Allow backorders?
pl: Zezwalać na zamówienia oczekujące?

en: Webhooks
pl: Webhooki

en: Add note
pl: Dodaj adnotację

en: Stock Keeping Unit
pl: Jednostka magazynowa

en: Taxable
pl: Opodatkowany

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Address | Addresses
pl[0]: Adres
pl[1]: Adresy
pl[2]: Adresów

en: Standard product
pl: Produkt standardowy

en: Product transients cleared
pl: Pamięć podręczna produktów wyczyszczona

en: Clear transients
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Expired transients
pl: Przedawniona pamięć podręczna

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną: %d wierszy

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
pl: To narzędzie wyczyści pamięć podręczną produktów/sklepu.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
pl: To narzędzie umożliwia usunięcie całej przedawnionej pamięci podręcznej z WordPressa.

en: There are no notes yet.
pl: Nie ma jeszcze żadnej notatki.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
pl: To pole umożliwia ustawienie maksymalnej wartości zamówienia, aby użyć kupon.

en: Choose a file from your computer:
pl: Wybierz plik ze swojego komputera:

en: Delivery URL
pl: Adres URL dostawy

en: Use image
pl: Użyj obrazka

en: Terms successfully recounted
pl: Taksonomie pomyślnie powtórzone

en: Roles successfully reset
pl: Role pomyślnie zresetowane

en: Term counts
pl: Liczba taksonomii

en: Recount terms
pl: Przelicz taksonomie

en: Discount type
pl: Rodzaj rabatu

en: Customer ID.
pl: Identyfikator klienta.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
pl: SKU oznacza jednostkę magazynową, unikatowy identyfikator każdego odrębnego produktu lub usługi, które można kupić.

en: Billing details
pl: Dane rozliczeniowe

en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

en: Product updated.
pl: Produkt zaktualizowany.

en: Product saved.
pl: Produkt zapisany.

en: Order saved.
pl: Zamówienie zapisane.

en: Order draft updated.
pl: Szkic zamówienia zaktualizowany.

en: Coupon updated.
pl: Kupon zaktualizowany.

en: Coupon saved.
pl: Kupon zapisany.

en: Coupon submitted.
pl: Kupon zgłoszony.

en: Coupon draft updated.
pl: Szkic kuponu zaktualizowany.

en: Image
pl: Obrazek

en: Price
pl: Cena

en: Categories
pl: Kategorie

en: Date
pl: Data

en: Code
pl: Kod

en: Coupon type
pl: Typ kuponu

en: Coupon amount
pl: Wartość kuponu

en: Product IDs
pl: ID produktów

en: Expiry date
pl: Data wygaśnięcia

en: Ship to
pl: Wyślij do

en: Virtual
pl: Wirtualny

en: Downloadable
pl: Do pobrania

en: Toggle featured
pl: Przełącz wyróżnienie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Restore
pl: Przywróć

en: Trash
pl: Kosz

en: View
pl: Zobacz

en: Guest
pl: Gość

en: Processing
pl: W trakcie realizacji

en: External/Affiliate product
pl: Produkt zewnętrzny/afiliacyjny

en: Variable product
pl: Produkt z wariantami

en: Simple product
pl: Prosty produkt

en: Show all types
pl: Pokaż wszystkie typy

en: Search for a customer&hellip;
pl: Szukaj klienta&hellip;

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Description (optional)
pl: Opis (opcjonalnie)

en: Catalog
pl: Katalog

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Cancel
pl: Anuluj

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Company
pl: Firma

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Email
pl: E-mail

en: Sales by date
pl: Sprzedaż wg daty

en: Sales by product
pl: Sprzedaż wg produktu

en: Sales by category
pl: Sprzedaż wg kategorii

en: Coupons by date
pl: Kupony wg daty

en: Customers
pl: Klienci

en: Low in stock
pl: Niski stan magazynu

en: Taxes
pl: Podatki

en: Taxes by code
pl: Podatki wg kodu

en: Taxes by date
pl: Podatki wg daty

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
pl: Niezapisane zmiany zostaną utracone, jeśli opuścisz tę stronę.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
pl: Ustawienia rozmiaru tej grafiki zostały wyłączone ponieważ wartości zostały nadpisane przez filter.

en: Select a page&hellip;
pl: Wybierz stronę&hellip;

en: Select none
pl: Odznacz wszystko

en: Payments
pl: Płatności

en: Ready!
pl: Gotowe!

en: lbs
pl: funty

en: oz
pl: uncje

en: in
pl: cale

en: yd
pl: jardy

[ctx: Page title]
en: Shop
pl: Sklep

[ctx: Page title]
en: Cart
pl: Koszyk

en: Not right now
pl: Nie teraz

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
pl[0]: %s produkt zaktualizowany.
pl[1]: %s produkty zaktualizowane.
pl[2]: %s produktów zaktualizowanych.

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
pl[0]: %s produkt nie został zaktualizowany, inna osoba go edytuje.
pl[1]: %s produkty nie zostały zaktualizowane, inna osoba je edytuje.
pl[2]: %s produktów nie zostało zaktualizowanych, inna osoba je edytuje.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
pl[0]: %s produkt został usunięty na zawsze.
pl[1]: %s produkty zostały usunięte na zawsze.
pl[2]: %s produktów zostało usuniętych na zawsze.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
pl[0]: %s produkt został przeniesiony do kosza.
pl[1]: %s produkty zostały przeniesione do kosza.
pl[2]: %s produktów zostało przeniesionych do kosza.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
pl[0]: %s produkt został przywrócony z kosza.
pl[1]: %s produkty zostały przywrócone z kosza.
pl[2]: %s produktów zostało przywróconych z kosza.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
pl[0]: %s zamówienie zaktualizowane.
pl[1]: %s zamówienia zaktualizowane.
pl[2]: %s zamówień zaktualizowanych.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
pl[0]: %s zamówienie nie zostało zaktualizowane, inna osoba je edytuje.
pl[1]: %s zamówień nie zostały zaktualizowane, inna osoba je edytuje.
pl[2]: %s zamówień nie zostało zaktualizowanych, inna osoba je edytuje.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
pl[0]: %s zamówienie zostało usunięte na zawsze.
pl[1]: %s zamówienia zostały usunięte na zawsze.
pl[2]: %s zamówień zostało usuniętych na zawsze.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
pl[0]: %s zamówienie zostało przeniesione do kosza.
pl[1]: %s zamówienia zostały przeniesione do kosza.
pl[2]: %s zamówień zostało przeniesionych do kosza.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
pl[0]: %s zamówienie zostało przywrócone z kosza.
pl[1]: %s zamówienia zostały przywrócone z kosza.
pl[2]: %s zamówień zostało przywróconych z kosza.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
pl[0]: %s kupon zaktualizowany.
pl[1]: %s kupony zaktualizowane.
pl[2]: %s kuponów zaktualizowanych.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
pl[0]: %s kupon nie został zaktualizowany, inna osoba go edytuje.
pl[1]: %s kupony nie zostały zaktualizowane, inna osoba je edytuje.
pl[2]: %s kuponów nie zostało zaktualizowanych, inna osoba je edytuje.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
pl[0]: %s kupon został usunięty na zawsze.
pl[1]: %s kupony zostały usunięte na zawsze.
pl[2]: %s kuponów zostało usuniętych na zawsze.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
pl[0]: %s kupon został przeniesiony do kosza.
pl[1]: %s kupony zostały przeniesione do kosza.
pl[2]: %s kuponów zostało przeniesionych do kosza.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
pl[0]: %s kupon został przywrócony z kosza.
pl[1]: %s kupony zostały przywrócone z kosza.
pl[2]: %s kuponów zostało przywróconych z kosza.

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
pl: Kreator ustawień WooCommerce

en: Where is your store based?
pl: W którym kraju jest twój sklep?

en: Choose a currency&hellip;
pl: Wybierz walutę&hellip;

en: Decimal separator.
pl: Separator dziesiętny.

en: Thousand separator.
pl: Separator tysięcy.

en: Currency position.
pl: Pozycja znaku waluty.

[ctx: Page title]
en: My account
pl: Moje konto

en: Page setup
pl: Ustawienia strony

en: Hard crop?
pl: Przyciąć?

en: Customer list
pl: Lista klientów

en: Customers vs. guests
pl: Klienci vs goście

en: Delete permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Order notes
pl: Uwagi do zamówienia

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
pl: Produkt dodany. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj produkt</a>

en: Product description
pl: Opis produktu

en: Purchase
pl: Kup

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
pl: Produkt zaplanowany na: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Podejrzyj produkt</a>

en: Most stocked
pl: Największy stan magazynowy

en: State / County or state code
pl: Kod województwa, regionu lub stanu

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: Total
pl: Łącznie

en: Actions
pl: Działania

en: State
pl: Stan

en: Search
pl: Szukaj

en: Complete
pl: Zakończ

en: Billing
pl: Dane do faktury

en: Left with space
pl: Po lewej z odstępem

en: Stock
pl: Stan magazynowy

en: Preview
pl: Podgląd

en: Right with space
pl: Po prawej z odstępem

en: Let's go!
pl: Zaczynajmy!

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: PayPal email address
pl: Adres e-mail konta PayPal

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
pl: Szkic produktu został zaktualizowany. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj produkt</a>

en: Catalog visibility:
pl: Widoczność w katalogu:

en: Usage / Limit
pl: Wykorzystane / limit

en: City
pl: Miejscowość

en: Order updated.
pl: Zamówienie zostało zaktualizowane.

en: Order submitted.
pl: Zamówienie zostało złożone.

en: Restore this review from the Trash
pl: Przywróć tę recenzję z kosza

en: Move this review to the Trash
pl: Przenieś tę recenzję do kosza

en: Delete this review permanently
pl: Usuń tę recenzję na zawsze

en: Order | Orders
pl[0]: Zamówienie
pl[1]: Zamówienia
pl[2]: Zamówień

en: Sample
pl: Przykład

en: Select all
pl: Zaznacz wszystkie

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Order status changed by bulk edit:
pl: Status zamówienia zmieniony poprzez edycję zbiorczą:

en: State/County
pl: Województwo/Region

note: translators: Review date format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y/m/d
pl: R/m/d

en: Grouped product
pl: Produkt grupowy

en: Tags
pl: Znaczniki

[ctx: Page title]
en: Checkout
pl: Kasa

en: Right
pl: Prawo

en: Left
pl: Lewo

en: M j, Y @ G:i
pl: Y-m-d H:i

en: Description
pl: Opis

en: User
pl: Użytkownik

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: View/Edit
pl: Zobacz/Edytuj

en: Revoke
pl: Unieważnij

en: Read
pl: Odczyt

en: Write
pl: Zapis

en: Read/Write
pl: Zapis/odczyt

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
pl: Na pewno usunąć wszystkie warianty produktu? Operacji nie można cofnąć.

en: Last warning, are you sure?
pl: Ostatnie ostrzeżenie, czy na pewno?

en: Save changes before changing page?
pl: Czy zapisać zmiany przed zmianą strony?

en: %qty% variations
pl: %qty% wariantów

en: Select an option&hellip;
pl: Wybierz opcję&hellip;

note: translators: Remove chip.
en: Remove
pl: Usuń

en: Click to toggle
pl: Kliknij, aby przełączyć

en: Name
pl: Nazwa

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
pl: Wpisz tekst lub atrybuty oddzielając symbolem pionowej linii (|).

en: Visible on the product page
pl: Widoczny na stronie produktu

en: Used for variations
pl: Dla wariantów

en: Enter a name for the new attribute term:
pl: Wpisz nazwę dla nowego atrybutu:

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
pl: Czy skopiować dane podane w płatnościach do informacji wysyłki? Ta opcja nadpisze aktualne informacje wysyłki.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
pl: Czy pobrać dane płatności klienta? Ta opcja usunie aktualnie wpisane dane płatności.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
pl: Czy pobrać dane wysyłki klienta? Ta opcja usunie aktualnie wpisane dane wysyłki.

en: No customer selected
pl: Nie wybrano klienta

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
pl: Nie można przyznać dostępu - użytkownik może już mieć dostęp do tego pliku lub nie został skonfigurowany e-mail z płatnościami. Upewnij się, że jest skonfigurowany i że zamówienie zostało zapisane.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
pl: Uproszczona nazwa "%s" jest zbyt długa (maksymalnie 28 znaków). Proszę to skrócić.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
pl: Uproszczona nazwa "%s" jest niedostępna ponieważ jest zarezerwowana. Proszę to zmienić.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
pl: Uproszczona nazwa "%s" jest aktualnie w użyciu. Proszę ją zmienić.

en: Attribute updated successfully
pl: Atrybut zaktualizowany pomyślnie

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
pl: Nazwa atrybutu (pokazywana na stronie sklepu).

en: Enable Archives?
pl: Aktywować Archiwa?

en: Default sort order
pl: Domyślne sortowanie

en: Custom ordering
pl: Własne sortowanie

en: Name (numeric)
pl: Nazwa (numerycznie)

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
pl: Określa porządek wartości na stronach produktu w sklepie. W przypadku korzystania z własnego sortowania, można będzie przeciągnąć i upuścić wartości zmieniając ich kolejność w tym atrybucie.

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Edit
pl: Edytuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Configure terms
pl: Konfiguruj taksonomie

en: Are you sure you want to delete this attribute?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten atrybut?

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
pl[0]: <strong>%s zamówienie</strong> wstrzymane
pl[1]: <strong>%s zamówienia</strong> wstrzymane
pl[2]: <strong>%s zamówień</strong> wstrzymanych

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
pl[0]: <strong>%s produkt</strong> brak w magazynie
pl[1]: <strong>%s produkty</strong> brak w magazynie
pl[2]: <strong>%s produktów</strong> brak w magazynie

en: Make a duplicate from this product
pl: Zduplikuj ten produkt

en: Copy to a new draft
pl: Skopiuj do nowego szkicu

en: No product to duplicate has been supplied!
pl: Żaden produkt nie został wybrany do zduplikowania!

en: Shipping settings
pl: Ustawienia wysyłki

en: Free Shipping
pl: Darmowa wysyłka

en: Reports
pl: Raporty

en: Coupons
pl: Kupony

en: Report a bug
pl: Zgłoś błąd

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: About WooCommerce
pl: O WooCommerce

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
pl: Import <strong>stawek podatkowych</strong> do sklepu z pliku csv.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Rating
pl: Ocena

en: Product category base
pl: Alias kategorii produktu

en: Default
pl: Domyślne

en: Shop base
pl: Strona sklepu

en: Shop base with category
pl: Strona produkty z kategorią

en: In stock
pl: Na stanie

en: Out of stock
pl: Brak w magazynie

en: Fee
pl: Opłata

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
pl: Wpisz 1 lub więcej znaków

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
pl: Usuń %qty% znaków

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
pl: Możesz wybrać tylko %qty% rzeczy

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
pl: Szukam&hellip;

[ctx: slug]
en: product-category
pl: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product
pl: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
pl: sklep

[ctx: default-slug]
en: product
pl: produkt

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Backordered
pl: Na zamówienie

en: Free!
pl: Za darmo!

en: Subtotal:
pl: Kwota:

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
pl: Pobierz %d

en: Expiry (MM/YY)
pl: Data ważności (MM/RR)

en: MM / YY
pl: MM / RR

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
pl: Pozostało tylko: %s

en: (can be backordered)
pl: (może być zamówiony)

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
pl: %s w magazynie

en: Available on backorder
pl: Produkt dostępny na zamówienie

[ctx: min_price]
en: From:
pl: Od:

en: Are you sure you want to remove this variation?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wariant?

en: Set variation image
pl: Ustaw obrazek wariantu

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
pl: Uwaga: Uprawnienia dla zamówienia zostaną automatycznie przyznane, jeśli status zamówienia zmieni się na w trakcie realizacji/zrealizowane.

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
pl: Kolejność wariantów (określa pozycję na liście wariantów)

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
pl: Początek promocji (format YYYY-MM-DD lub zostaw puste)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
pl: Koniec promocji (format YYYY-MM-DD lub zostaw puste)

en: Error: non-existing attribute ID.
pl: Błąd: nieistniejący identyfikator atrybutu.

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
pl: Zanim poprosisz o pomoc, polecamy sprawdzenie statusu systemu, aby zidentyfikować problemy z twoją konfiguracją.

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
pl: Status zamówienia zmieniony z %s na %s.

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
pl: Zamówienia

en: There are no product reviews yet.
pl: Na razie nie ma opinii o produktach.

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Visit Store
pl: Odwiedź sklep

en: Coupon data
pl: Dane kuponu

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
pl: Akcje: %s

en: Downloadable product permissions
pl: Uprawnienia produktu do pobrania

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
pl: Notatki: %s

en: %s items
pl: Elementy: %s

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
pl: Dane: %s

en: Product gallery
pl: Galeria produktu

en: Product data
pl: Dane produktu

en: Product short description
pl: Krótki opis produktu

en: Add to menu
pl: Dodaj do menu

en: WooCommerce endpoints
pl: Punkty końcowe WooCommerce

en: WooCommerce settings
pl: Ustawienia WooCommerce

en: Sales reports
pl: Raporty sprzedaży

en: WooCommerce tax rates (CSV)
pl: Stawki podatkowe WooCommerce (CSV)

en: Official extensions
pl: Oficjalne rozszerzenia

en: WordPress.org project
pl: Projekt WordPress.org

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy ze zrozumieniem, używaniem lub rozwijaniem WooCommerce, <a href="%s">prosimy przeczytaj naszą dokumentację</a>. Znajdziesz w niej mnóstwo zasobów w tym kawałki kodu, poradniki i wiele więcej.

en: Local pickup
pl: Odbiór osobisty

en: Local delivery
pl: Dostawa lokalna

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
pl: Dodanie produktu nie powiodło się, nie znaleziono oryginalnego produktu: %s

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
pl: %1$s najlepsza sprzedaż w tym miesiącu (sprzedano %2$d)

en: WooCommerce status
pl: Status WooCommerce

en: Add attribute
pl: Dodaj atrybut

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
pl: Unikalny odnośnik URL/odwołanie atrybutu; musi być krótszy niż 28 znaków.

en: Edit attribute
pl: Edytuj atrybut

en: Search key
pl: Szukaj klucza

en: Add key
pl: Dodaj klucz

en: Revoke API key
pl: Unieważnij klucz API

en: API key
pl: Klucz API

en: Last access
pl: Ostatnia wizyta

en: Card code
pl: Kod karty

en: Card number
pl: Numer karty

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
pl[0]: <strong>%s zamówienie</strong> w realizacji
pl[1]: <strong>%s zamówienia</strong> w realizacji
pl[2]: <strong>%s zamówień</strong> w realizacji

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
pl[0]: <strong>%s produkt</strong> mało w magazynie
pl[1]: <strong>%s produkty</strong> mało w magazynie
pl[2]: <strong>%s produktów</strong> mało w magazynie

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
pl: Zaznacz, jeżeli chcesz, aby archiwa tego atrybutu były widoczne w sklepie.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
pl: Wpisz własny format. Format musi być wpisany albo WordPress użyje domyślnych ustawień.

en: Free State
pl: Wolne Państwo

en: WooCommerce Recent Reviews
pl: WooCommerce - Najnowsze opinie

en: Shipping:
pl: Wysyłka:

en: Slug
pl: Uproszczona nazwa

en: Featured
pl: Wyróżnione

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Found a bug?
pl: Znalaziono błąd?

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
pl: Proszę usunąć jeden znak

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
pl: Można wybrać tylko jeden element

en: Choose an image
pl: Wybierz obrazek

en: Duplicate
pl: Powiel

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Order by
pl: Kolejność sortowania

en: Enter a value
pl: Wprowadź wartość

en: Please select some items.
pl: Proszę wybrać jakieś elementy.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
pl: Nie powiodło się wybrane działanie. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Total:
pl: Razem:

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
pl: Brak pasujących wyników

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
pl: Wczytywanie zakończone niepowodzeniem

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Please enter in country code with two capital letters.
pl: Wprowadź w kodzie kraju dwie wielkie litery.

en: Please enter in a value less than the regular price.
pl: Proszę podać wartość niższą niż normalna cena.

en: Discount:
pl: Rabat:

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %s: Rating. translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
pl: Oceniono %s na 5

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
pl: Trwa wczytywanie wyników&hellip;

en: Product attribute base
pl: Baza atrybutów produktów

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć dostęp do tego pobierania?

en: Remove this item meta?
pl: Usunąć dane meta?

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno usunąć tabele podatkową? Nie będzie można tego cofnąć.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno usunąć zwrot? Nie będzie można tego cofnąć.

en: Payment method:
pl: Metoda płatności:

en: You cannot add the same tax rate twice!
pl: Nie można dodać jednakowej wysokości podatku 2 razy!

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno zrealizować zwrot? Działania nie będzie można cofnąć.

en: WooCommerce Tax
pl: Podatek WooCommerce

en: Enter a value (fixed or %)
pl: Wprowadź wartość (liczbową lub procentową)

en: GitHub project
pl: Projekt na GitHubie

en: Reviews
pl: Opinie

en: Product | Products
pl[0]: Produkt
pl[1]: Produkty
pl[2]: Produktów

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
pl: Jeśli znajdziesz błąd w WooCommerce możesz utworzyć zgłoszenie poprzez <a href="%1$s">GitHub</a>. Przed zgłoszeniem przeczytaj <a href="%2$s">wskazówki dla współtwórców</a>. Aby pomóc nam w rozwiązaniu problemu, prosimy o obszerne opisanie problemu i załączenie <a href="%3$s">statusu systemu</a>.

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
pl[0]: Pobierz
pl[1]: Pobierz
pl[2]: Pobierz

note: translators: %d: Number of variations
en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
pl: Na pewno wygenerować wszystkie warianty produktu? To stworzy nowy wariant dla każdej możliwej kombinacji atrybutów (maksymalnie %d za jednym razem).

en: 1 variation added
pl: Dodano 1 wariant

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: Official themes
pl: Oficjalne motywy

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
pl: Wpisz %qty% lub więcej znaków

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
pl: Wpisz w formacie dziesiętnym waluty (%s) bez separatorów tysięcznych i symboli waluty.

en: No attributes currently exist.
pl: Obecnie nie istnieją żadne atrybuty.

en: Consumer key ending in
pl: Klucz konsumenta kończący się na

en: Terms
pl: Taksonomie

en: Type
pl: Rodzaj

en: Value(s)
pl: Wartość(i)

en: Add new attribute
pl: Utwórz atrybut

note: translators: %s: API key ID. translators: %s: webhook ID. translators: %d: product ID. translators: 1: ID who refunded
en: ID: %d
pl: Identyfikator: %d

[ctx: slug]
en: product-tag
pl: znacznik-produktu

en: Product tag base
pl: Podstawy znacznik produktu

en: Custom base
pl: Podstawa własna

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: District of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: Bologna
pl: Bolonia

en: Firenze
pl: Florencja

en: Genova
pl: Genua

en: Milano
pl: Milan

en: Monza e della Brianza
pl: Prowincja Monza i Brianza

en: Napoli
pl: Neapol

en: Padova
pl: Padwa

en: Pisa
pl: Piza

en: Reggio Emilia
pl: Reggio nell'Emilia

en: Roma
pl: Rzym

en: Siracusa
pl: Syrakuzy

en: Trieste
pl: Triest

en: Venezia
pl: Wenecja

en: Verona
pl: Werona

en: Tokyo
pl: Tokio

en: Hiroshima
pl: Hiroszima

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
pl: Prowincja Lima

en: Blagoevgrad
pl: Błagojewgrad

en: Dobrich
pl: Dobricz

en: Gabrovo
pl: Gabrowo

en: Haskovo
pl: Haskowo

en: Lovech
pl: Łowecz

en: Pazardzhik
pl: Pazardżik

en: Pleven
pl: Plewen

en: Plovdiv
pl: Płowdiw

en: Shumen
pl: Szumen

en: Sliven
pl: Sliwen

en: Smolyan
pl: Smolan

en: Targovishte
pl: Tyrgowiszte

en: Varna
pl: Warna

en: Veliko Tarnovo
pl: Wielkie Tyrnowo

en: Vidin
pl: Widyń

en: Vratsa
pl: Wraca

en: Yambol
pl: Jamboł

en: Distrito Federal
pl: Dystrykt Federalny

en: British Columbia
pl: Kolumbia Brytyjska

en: New Brunswick
pl: Nowy Brunszwik

en: Newfoundland and Labrador
pl: Nowa Fundlandia i Labrador

en: Northwest Territories
pl: Terytoria Północno-Zachodnie

en: Nova Scotia
pl: Nowa Szkocja

en: Prince Edward Island
pl: Wyspa Księcia Edwarda

en: Yukon Territory
pl: Jukon

en: Hong Kong Island
pl: Wyspa Hongkong

en: New Territories
pl: Nowe Terytoria

en: Budapest
pl: Budapeszt

en: Andhra Pradesh
pl: Andra Pradesh

en: Jammu and Kashmir
pl: Dżammu i Kaszmir

en: Andaman and Nicobar Islands
pl: Andamany i Nikobary

en: Daman and Diu
pl: Daman i Diu

en: Pondicherry (Puducherry)
pl: Puducherry

en: Dadra and Nagar Haveli
pl: Dadra i Nagarhaweli

en: Zaragoza
pl: Saragossa

en: Cantabria
pl: Kantabria

en: Acre
pl: Akr

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Algeria
pl: Algieria

en: Andorra
pl: Andora

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Chad
pl: Czad

en: China
pl: Chiny

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Comoros
pl: Komory

en: Congo (Kinshasa)
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Denmark
pl: Dania

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Finland
pl: Finlandia

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Germany
pl: Niemcy

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Iraq
pl: Irak

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: Italy
pl: Włochy

en: Ivory Coast
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lebanon
pl: Liban

en: Libya
pl: Libia

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Monaco
pl: Monako

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Netherlands
pl: Holandia

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Norway
pl: Norwegia

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russia
pl: Rosja

en: Saint Barth&eacute;lemy
pl: Saint-Barth&eacute;lemy

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Martin (French part)
pl: Saint-Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Singapore
pl: Singapur

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Georgia/Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: South Sudan
pl: Sudan Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United States (US)
pl: Stany Zjednoczone

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Vatican
pl: Watykan

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: Yemen
pl: Jemen

en: Australian Capital Territory
pl: Australijskie Terytorium Stołeczne

en: New South Wales
pl: Nowa Południowa Walia

en: Northern Territory
pl: Terytorium Północne

en: South Australia
pl: Australia Południowa

en: Victoria
pl: Wiktoria (stan Australii)

en: Western Australia
pl: Australia Zachodnia

en: Barishal
pl: Barisal

en: Bogura
pl: Bogra

en: Cumilla
pl: Comilla

en: Cox's Bazar
pl: Koks Badźar

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
pl: Holandia Karaibska

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Saint Martin (Dutch part)
pl: Sint Maarten

en: South Korea
pl: Korea Południowa

en: Palestinian Territory
pl: Terytoria palestyńskie

en: Congo (Brazzaville)
pl: Brazzaville

en: North Korea
pl: Korea Północna

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonald

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: Dominica
pl: Wspólnota Dominiki

en: Jujuy
pl: San Salvador de Jujuy

en: United Kingdom (UK)
pl: Zjednoczone Królestwo (UK)

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe
