Plugins - - en to pl translation catalogue (1084 entries)

en: More great plugins by TeamUpdraft
pl: Więcej świetnych wtyczek od TeamUpdraft

en: You can test upgrading your site on an instant copy using UpdraftClone credits
pl: Możesz przetestować aktualizację swojej witryny w szybkiej kopii przy użyciu kredytów UpdraftClone

en: You can test running your site on a different PHP (or WordPress) version using UpdraftClone credits.
pl: Możesz przetestować uruchomienie swojej witryny na innym PHP (lub WordPress) przy użyciu kredytów UpdraftClone.

en: Start Subscription
pl: Rozpocznij subskrypcję

en: Start Trial
pl: Rozpocznij wersję próbną

en: with the option of
pl: z opcją od

en: The directory does not exist, and the attempt to create it failed
pl: Katalog nie istnieje, a próba jego utworzenia nie powiodła się

note: translators: %s: List of storage services
en: You have requested saving to remote storage (%s), but without entering any settings for that storage.
pl: Żądasz zapisania do oddalonego magazynu (%s), ale nie wprowadziłeś żadnych ustawień dla niego.

en: Learn more about UpdraftCentral
pl: Dowiedz się więcej o UpdraftCentral

en: Add this website to UpdraftCentral (remote, centralised control) - free for up to 5 sites.
pl: Dodaj tę stronę do UpdraftCentral (zdalna, scentralizowana kontrola) - bezpłatna dla 5 witryn.

en: Login successful; reloading information.
pl: Logowanie pomyślne; przeładuj informacje.

en: Already got space?
pl: Masz wolne miejsce?

en: Need to get space?
pl: Potrzebujesz wolnego miejsca?

en: error - failed to upload file
pl: błąd - nie powiodło się przesłanie pliku

en: error - failed to re-assemble chunks
pl: błąd - nie udało się pogrupować kawałków

en: Error: Failed to upload
pl: Błąd: nie powiodło się przekazanie

en: error - failed to create and access the container
pl: błąd - nie udało się utworzyć i uzyskać dostępu do kontenera

en: Error: Failed to open local file
pl: Błąd: nie można otworzyć pliku lokalnego

en: upload failed
pl: przesył nie powiódł się

en: login failure
pl: Niepomyślne logowanie

en: The higher the value, the more server resources are required to create the archive.
pl: Im wyższa wartość, tym więcej zasobów serwera jest potrzebnych do utworzenia archiwum.

en: authentication failed
pl: Identyfikacja nie powiodła się

en: Error: Failed to initialise
pl: Błąd: Nie można zainicjować

en: Verifying one-time password...
pl: Sprawdzanie hasła jednorazowego...

en: The backup is being aborted for a repeated failure to progress.
pl: W przypadku kilkukrotnego niepowodzenia kopia zapasowa zostanie zatrzymana.

en: Allows you to only backup changes to your files (such as a new image) that have been made to your site since the last backup.
pl: Pozwala utworzyć tylko kopie zapasowe zmian w plikach (np. nowy obraz), które wprowadzone zostały do witryny przy ostatniej kopii.

en: Follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
pl: Zastosuj się do instrukcji instalacji tego linku (zwłaszcza krok 1).

en: You successfully purchased UpdraftPremium.
pl: Pomyślnie zakupiłeś UpdraftPremium.

en: Incomplete
pl: Niekompletne

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old).
pl: Ta instalacja WordPressa ma stare katalogi ze stanu przed przywróceniem/migracją (informacja techniczna: są one poprzedzone przedrostkiem -old).

en: Incompatible Archive.
pl: Niezgodne archiwum.

en: Add changed files (incremental backup) ...
pl: Dodaj zmienione pliki (przyrostowa kopia) ...

en: Take a new backup
pl: Zrób nową kopię zapasową

en: Restore files from
pl: Przywróć pliki z

en: File backup options
pl: Opcje kopii plików

en: This backup set contains incremental backups of your files; please select the time you wish to restore your files to
pl: Ten zestaw kopii zawiera przyrostową kopię twoich plików; wybierz czas, w którym chcesz przywrócić pliki

en: Perform a backup
pl: Wykonaj kopię

en: Find out more about incremental backups here.
pl: Dowiedz się tutaj więcej o przyrostowych kopiach zapasowych.

note: translators: %s: "UpdraftPlus Premiums" as the product name that has incremental backups feature
en: Incremental backups are a feature of %s (upgrade by following this link).
pl: Przyrostowe kopie zapasowe są funkcją %s (zaktualizuj, wykonując ten link)

en: Take an incremental backup
pl: Wykonaj przyrostową kopię zapasową

en: Incremental backups
pl: Kopia przyrostowa

en: Could not copy file.
pl: Nie można było skopiować pliku.

en: Could not extract file from archive.
pl: Nie można było rozpakować pliku z archiwum.

en: Could not create directory.
pl: Nie można było utworzyć katalogu.

en: Could not access filesystem.
pl: Nie można było uzyskać dostępu do systemu plików.

en: Could not retrieve file from archive.
pl: Nie można było uzyskać pliku z archiwum.

en: Clone region:
pl: Region klonu:

en: %s logo
pl: Logo %s

en: Read more about Easy Updates Manager
pl: Przeczytaj więcej o Easy Updates Manager

en: Or, use an UpdraftClone key
pl: lub użyj klucza UpdraftClone

en: Add an exclusion rule
pl: Dodaj regułę wykluczania

en: Type a file prefix
pl: Wpisz prefiks pliku

en: All files beginning with these characters
pl: Wszystkie pliki zaczynające się od tych znaków

en: Select a file/folder which you would like to exclude
pl: Wybierz plik/folder, który chcesz wykluczyć

en: All files beginning with given characters
pl: Wszystkie pliki zaczynające się od podanych znaków

en: All files with this extension
pl: Wszystkie pliki z tym rozszerzeniem

en: Select a way to exclude files or directories from the backup
pl: Wybierz sposób wykluczania plików lub katalogów z kopii zapasowej

en: Exclude files/directories
pl: Wyklucz pliki/katalogi

en: Ask WordPress to automatically update UpdraftPlus when it finds an available update.
pl: Poproś WordPressa o automatyczną aktualizację UpdraftPlus po znalezieniu dostępnej aktualizacji.

en: Automatic updates
pl: Automatyczne aktualizacje

en: Confirm change
pl: Zatwierdź zmianę

en: Edit
pl: Edytuj

en: Type an extension like zip
pl: Wpisz rozszerzenie, takie jak zip

en: File/directory
pl: Pliki/katalogi

en: Found SET NAMES %s, but changing to %s as suggested by WPDB::determine_charset().
pl: Znalezione SET NAMES %s, ale zmieniono na %s zgodnie z sugestią WPDB :: determine_charset ().

en: Your database user does not have permission to drop tables
pl: Użytkownik tej bazy danych nie ma uprawnień do usuwania tabel

note: translators: %s: Link to TeamUpdraft account
en: You can check the progress here or in %s
pl: Możesz sprawdzić postęp tutaj lub w %s

en: Site data has been deployed
pl: Dane witryny zostały wdrożone

en: Deploying site data
pl: Wdrażanie danych witryny

en: WordPress installed
pl: Zainstalowano WordPress

en: Exclude these from
pl: Wyklucz je z

en: UpdraftClone key is required.
pl: Wymagany jest klucz UpdraftClone.

en: Are you sure you want to remove this exclusion rule?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę regułę wykluczania?

en: Please select a file/folder which you would like to exclude
pl: Wybierz plik/folder, który chcesz wykluczyć

en: To read FAQs/documentation about UpdraftClone, go here.
pl: Przeczytaj często zadawane pytania/dokumentację programu UpdraftClone, przejdź tutaj.

en: Your UpdraftClone is still setting up.
pl: Twój program UpdraftClone nadal się ustawia.

note: translators: %s: Number of remaining archives
en: %s archives remain
pl: %s pozostałe archiwa

en: The site data has all been received, and its import has begun.
pl: Wszystkie dane witryny zostały odebrane i rozpoczęto ich import.

en: WordPress installed; now awaiting the site data to be sent.
pl: Zainstalowany WordPress; oczekuje na przesłanie danych witryny.

en: Clone ready
pl: Gotowy klon

en: Receiving site data
pl: Odbiór danych witryny

en: Site data received
pl: Dane strony zostały odebrane

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
pl: Poproś WordPress o automatyczną aktualizację UpdraftPlus, gdy będzie dostępny

en: Please enter a valid file name prefix
pl: Wpisz prawidłowy prefiks nazwy pliku

en: Please enter characters that begin the filename which you would like to exclude
pl: Wprowadź znaki nazwy plików, które chcesz wykluczyć

en: Please enter a valid file extension
pl: Wpisz poprawne rozszerzenie pliku

en: Please enter a file extension, like zip
pl: Wpisz rozszerzenie pliku, np. zip

en: The preparation of the clone data has been aborted.
pl: Przerwane zostało przygotowanie danych klonowania.

en: The exclusion rule which you are trying to add already exists
pl: Zasada wykluczania, którą próbujesz dodać już istnieje

en: log results to console
pl: zaloguj wyniki do konsoli

en: I accept the UpdraftClone terms and conditions
pl: Akceptuję warunki i postanowienia programu UpdraftClone

en: To create a temporary clone you need credit in your account.
pl: Aby utworzyć tymczasowy klon, potrzebujesz kredytu na swoim koncie.

en: If you want, test upgrading to a different PHP or WP version.
pl: Jeśli chcesz, przetestuj aktualizację do innej wersji PHP lub WP.

en: Flexible
pl: Elastycznie

en: Takes just the time needed to create a backup and send it.
pl: Zajmuje tylko czas potrzebny na utworzenie kopii i wysłanie jej.

en: Fast
pl: Szybko

en: Reliable
pl: Niezawodny

en: Create a temporary clone on our servers (UpdraftClone)
pl: Utwórz tymczasowy klon na naszych serwerach (UpdraftClone)

en: Migrate (create a copy of a site on hosting you control)
pl: Migracja (utwórz kopię witryny pod kontrolą hostingu)

en: Reset tour
pl: Zresetuj turę

en: error: %s (see log file for more)
pl: błąd: %s (patrz plik dziennika więcej)

en: Log in here to enable all the features you have access to.
pl: Zaloguj się tutaj, aby włączyć wszystkie funkcje, do których masz dostęp.

en: Connect to updraftplus.com
pl: Połącz się z updraftplus.com

[ctx: Translators: UpdraftVault is a product name and should not be translated.]
en: To get started with UpdraftVault, select one of the options below:
pl: Aby rozpocząć korzystanie z Aktualizacji, wybierz jedną z poniższych opcji:

en: UpdraftPlus Premium has many more exciting features!
pl: UpdraftPlus Premium ma wiele innych ciekawych funkcji!

en: UpdraftPlus Premium and addons
pl: UpdraftPlus Premium i dodatki

en: Thank you for taking the tour.
pl: Dziękujemy za udział w zwiedzaniu.

en: Congratulations, your settings have successfully been saved.
pl: Gratulacje, ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: Press here to save your settings.
pl: Naciśnij tutaj, aby zapisać ustawienia.

en: Save
pl: Zapisz

en: More settings
pl: Więcej ustawień

en: Try UpdraftVault!
pl: Wypróbuj UpdraftVault!

en: Choose your backup schedule
pl: Wybierz harmonogram tworzenia kopii

en: Go to settings
pl: Przejdź do ustawień

en: Creating your first backup
pl: Tworzenie pierwszej kopii zapasowej

en: Press here to start!
pl: Naciśnij tutaj, aby rozpocząć!

en: Welcome to UpdraftPlus
pl: Witamy w UpdraftPlus

en: UpdraftPlus settings
pl: Ustawienia UpdraftPlus

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

en: Manage your clones
pl: Zarządzaj swoimi klonami

en: Your clone will renew on:
pl: Twój klon odnowi się:

en: Unable to get renew date
pl: Nie można uzyskać daty odnowienia

en: Dashboard:
pl: Deska rozdzielcza:

en: manage
pl: zarządzanie

en: The backup was aborted
pl: Przerwano kopię zapasową

en: Press this button to take a tour of the plugin.
pl: Naciśnij ten przycisk, aby obejrzeć wtyczkę.

en: One VPS (Virtual Private Server) per clone, shared with nobody.
pl: Jeden VPS (Virtual Private Server) na klon, dzielone z nikim.

en: Runs on capacity from a leading cloud computing provider.
pl: Działa na pojemność od wiodącego dostawcy usług w chmurze.

en: Secure
pl: Ochrona

en: You can buy UpdraftClone tokens from our shop, here.
pl: Możesz kupić tutaj tokeny UpdraftClone z naszego sklepu.

en: Read FAQs here.
pl: Przeczytaj tutaj często zadawane pytania.

en: failed to upload file to %s (see log file for more)
pl: nie udało się przesłać pliku do %s (więcej info w logu)

en: Closing 1st October 2018
pl: Zamknięcie 1 października 2018 r

en: Take Tour
pl: Zabrać turę

en: Do you have a few more WordPress sites you want to backup? If yes you can save hours by controlling all your backups in one place from UpdraftCentral.
pl: Masz jeszcze inne witryny WordPress, które chcesz zarchiwizować? Jeżeli tak możesz zaoszczędzić czas kontrolując wszystkie kopie w jednym miejscu z UpdraftCentral.

en: Control all your backups in one place
pl: Kontroluj swoje kopie w jednym miejscu

en: Look through the other settings here, making any changes you’d like.
pl: Przejrzyj pozostałe ustawienia tutaj, wprowadzając dowolne zmiany.

en: Find out more here.
pl: Dowiedz się więcej tutaj.

en: UpdraftVault is our remote storage which works seamlessly with UpdraftPlus.
pl: UpdraftVault to nasz osobny magazyn, który działa bezproblemowo z UpdraftPlus.

en: Choose the schedule that you want your backups to run on.
pl: Wybierz harmonogram, według którego chcesz wykonywać kopie.

en: Congratulations! Your first backup is running.
pl: Gratulacje! Twoja pierwsza kopia zrobiona.

en: Press here to run a manual backup.
pl: Naciśnij tutaj, aby uruchomić ręcznie kopię.

en: Select what you want to backup
pl: Wybierz jaką chcesz wykonać kopię

en: Manual backup options
pl: Ręczne opcje tworzenia kopii

en: the world’s most trusted backup plugin!
pl: zaufana wtyczka do tworzenia kopii zapasowych na świecie!

en: Your first backup
pl: Pierwsza kopia zapasowa

en: Forbid non-administrators to login to WordPress on your clone
pl: Zabroń innym adminom logowania się do WordPressa na twoim klonie

en: Front page:
pl: Pierwsza strona:

en: Your clone has started and will be available at the following URLs once it is ready.
pl: Klonowanie rozpoczęto i gdy będzie gotowy widoczny zostanie pod adresami URL.

en: Current clones
pl: Aktualne klony

en: You can buy more temporary clone tokens here.
pl: Możesz tutaj kupić więcej tymczasowych tokenów klonów.

en: Your clone will now deploy this data to re-create your site.
pl: Twój klon wdroży teraz te dane, aby ponownie utworzyć witrynę.

en: Select All
pl: Wybierz wszystko

en: Back
pl: Powrót

en: Easy
pl: Łatwo

en: Finish
pl: Zakończ

en: End tour
pl: Koniec wprowadzenia

en: WooCommerce plugins
pl: Wtyczki WooCommerce

en: This storage method does not allow downloading
pl: Ta metoda przechowywania nie pozwala na pobieranie

en: failed to list files
pl: nie można wyświetlić listy plików

en: Choose a default for each table
pl: Wybierz wartość domyślną dla każdej tabeli

note: translators: %s: Remote storage name
en: Remote storage: %s
pl: Zdalny magazyn: %s

en: Failed to upload %s
pl: Nie można przesłać %s

en: You can find your temporary clone information in your updraftplus.com account here.
pl: Możesz tutaj znaleźć informacje o tymczasowym klonie na swoim koncie updraftplus.com.

en: Other great plugins
pl: Inne znakomite wtyczki

en: Failed to download
pl: Błąd pobierania

en: Failed to download %s
pl: Błąd pobierania %s

en: Premium / Find out more
pl: Premium / Znajdź więcej

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
pl: Błąd: nie można umieścić pliku w tym katalogu - sprawdź swoje kwalifikacje.

en: Sending files to remote site
pl: Wysyłanie plików do zdalnego serwisu

en: Clone server being provisioned and booted (can take several minutes)
pl: Serwer klonu jest obsługiwany i uruchamiany (może zająć kilka minut)

en: Backup / Restore
pl: Kopia zapasowa / Przywracanie

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Requested character set (%s) is not present - changing to %s.
pl: Żądany zestaw znaków (%s) nie występuje - zmienia się na %s.

en: More information here.
pl: Więcej informacji.

en: Refresh connection
pl: Odśwież połączenie

en: Existing keys
pl: Istniejące klucze

en: No receiving sites have yet been added.
pl: Nie dodano jeszcze witryn odbierających.

en: It is for sending backups to the following site:
pl: Służy do wysyłania kopii zapasowych do następującej witryny:

en: The entered key was corrupt - please try again.
pl: Wprowadzony klucz jest uszkodzony - spróbuj ponownie.

en: The entered key was the wrong length - please try again.
pl: Wprowadzony klucz był nieprawidłowej długości - spróbuj ponownie.

note: translators: %s: Key.
en: key
pl: klucz

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
pl: Aby uzyskać dłuższą pomoc, w tym zrzuty ekranu, kliknij ten link.

en: You can forbid non-admins logins to this cloned site by checking the checkbox below
pl: Możesz zakazać logowań innym niż adminom do tej sklonowanej witryny, zaznaczając pole wyboru poniżej

en: Allow only administrators to log in
pl: Pozwól na logowanie tylko administratorom.

en: UpdraftPlus temporary clone user login settings:
pl: Ustawienia logowania tymczasowego UpdraftPlus:

en: Welcome to your UpdraftClone (temporary clone)
pl: Witamy w twoim UpdraftClone (klon tymczasowy)

en: No keys to allow remote sites to send backup data here have yet been created.
pl: Nie utworzono kluczy umożliwiających zdalnym witrynom wysyłanie kopii danych.

en: You must copy and paste this key on the sending site now - it cannot be shown again.
pl: Teraz skopiuj i wkleij ten klucz na stronie wysyłającej - nie można go ponownie wyświetlić.

en: Migrate / Clone
pl: Przenieś / Klonuj

en: The key was successfully added.
pl: Klucz został dodany pomyślnie.

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
pl: Wprowadzony klucz nie należy do zdalnej strony (należy do tej).

en: If sending directly from site to site does not work for you, then there are three other methods - please try one of these instead.
pl: Jeśli wysyłanie bezpośrednie strony do strony nie działa u Ciebie, to istnieją trzy inne metody - spróbuj jedną z nich.

en: site not found
pl: strony nie znalazł

en: Backup data will be sent to:
pl: Kopia danych zostanie wysłana do:

en: Only allow this backup to be deleted manually (i.e. keep it even if retention limits are hit).
pl: Pozwól na ręczne usunięcie tej kopii zapasowej (tzn. zachowaj ją, nawet jeżeli zostanie przekroczony limit).

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
pl: Klucz z taką nazwą już istnieje, musisz użyć innej nazwy.

en: Also send this backup to the active remote storage locations
pl: Wyślij również tę kopię zapasową do aktywnych pozycji magazynu

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Connect to UpdraftCentral Cloud
pl: Połącz się z UpdraftCentral Cloud

en: Connect this site to UpdraftCentral Cloud
pl: Połącz tę stronę z UpdraftCentral Cloud

en: Backup, update and manage all your WordPress sites from one dashboard
pl: Twórz kopie, aktualizuj i zarządzaj wszystkimi witrynami WordPress z jednego pulpitu

en: Login or register with this email address
pl: Zaloguj się lub zarejestruj za pomocą adresu e-mail

en: If not, then choose your details and a new account will be registered.
pl: W przeciwnym razie wybierz swoje detale i nowe konto zostanie zarejestrowane.

en: Or if you prefer to self-host, then you can get the self-hosted version here.
pl: lub jeżeli wolisz korzystać z hosta, możesz pobrać tutaj wersję hostową.

en: Login or register for UpdraftCentral Cloud
pl: Zaloguj się lub zarejestruj się w UpdraftCentral Cloud

en: Go here to connect it.
pl: Kliknij tu, aby się połączyć

en: Processing
pl: W trakcie realizacji

en: this privacy policy
pl: polityka prywatności

en: Create clone
pl: Utwórz klon

en: Please read %s for use of our %s authorization app (none of your backup data is sent to us).
pl: Proszę przeczytać %s, aby skorzystać z naszej aplikacji autoryzacji %s (żadne dane kopii zapasowej nie są nam wysyłane).

note: translators: %s: The name of the missing encryption module.
en: Without it, encryption will be a lot slower.
pl: Bez tego szyfrowanie będzie trwało o wiele dłużej.

note: translators: %s: The name of the missing encryption module.
en: Your web-server does not have the %s module installed.
pl: Twój serwer web nie ma zainstalowanego modułu %s.

en: Available temporary clone tokens:
pl: Dostępne tokeny tymczasowe klonów:

en: One Time Password (check your OTP app to get this password)
pl: Hasło jednorazowe (sprawdź swoją aplikację OTP, aby uzyskać to hasło)

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
pl: Nie masz jeszcze konta (to nic nie kosztuje)? Idź po nie!

en: You need to read and accept the UpdraftCentral Cloud data and privacy policies before you can proceed.
pl: Przed kontynuowaniem musisz przeczytać i zaakceptować zasady dotyczące danych i prywatności serwisu UpdraftCentral Cloud.

en: Please wait while you are redirected to UpdraftCentral Cloud.
pl: Poczekaj, aż nastąpi przekierowanie do UpdraftCentral Cloud.

en: An email is required and needs to be in a valid format.
pl: Wiadomość e-mail jest wymagana i musi mieć prawidłowy format.

en: Both email and password fields are required.
pl: Wymagane są pola e-mail i hasło.

note: translators: %s: Name of the service to be opened in a new window.
en: Please follow this link to open %s in a new window.
pl: Kliknij ten link, aby otworzyć %s w nowym oknie.

en: UpdraftCentral Cloud
pl: Chmura UpdraftCentral

en: (current version)
pl: (aktualna wersja)

en: For future control of all your UpdraftCentral connections, go to the "Advanced Tools" tab.
pl: Aby w przyszłości kontrolować wszystkie połączenia z UpdraftCentral, przejdź do zakładki "Zaawansowane Narzędzia".

en: press here
pl: naciśnij tu

en: Forgotten your details?
pl: Zapomniałeś szczegółów?

en: You can also close this wizard.
pl: Możesz także zamknąć ten kreator.

en: Please wait while the system generates and registers an encryption key for your website with UpdraftCentral Cloud.
pl: Poczekaj, aż system wygeneruje i zarejestruje klucz szyfrujący dla Twojej witryny za pomocą UpdraftCentral Cloud.

en: Perhaps you would want to login instead.
pl: Być może zechcesz się zalogować zamiast tego.

en: Trouble connecting? Try using an alternative method in the advanced security options.
pl: Problemy z połączeniem? Spróbuj użyć alternatywnej metody w zaawansowanych opcjach bezpieczeństwa.

en: Registration successful.
pl: Rejestracja pomyślna.

en: Login successful.
pl: Zalogowano pomyślnie.

en: The file %s has a "byte order mark" (BOM) at its beginning. | The files %s have a "byte order mark" (BOM) at their beginning.
pl[0]: Plik %s ma "znak kolejności bajtów" (BOM) na początku.
pl[1]: Pliki %s mają "znak kolejności bajtów" (BOM) na ich początku.
pl[2]: Plik i%s mają "znak kolejności bajtów" (BOM) na ich początku.

en: Upload backup
pl: Prześlij kopię

en: Please specify the Microsoft OneDrive folder name, not the URL.
pl: Proszę podać nazwę folderu Microsoft OneDrive, a nie URL.

en: (already uploaded)
pl: (już przesłano)

en: Dismiss all UpdraftPlus news
pl: Odrzuć wszystkie nowości UpdraftPlus

en: UpdraftPlus News
pl: Aktualności UpdraftPlus

en: You must select at least one remote storage destination to upload this backup set to.
pl: Wybierz przynajmniej jedno miejsce zdalnego przechowywania, aby przesłać tę kopię.

en: Are you sure you want to dismiss all UpdraftPlus news forever?
pl: Czy na pewno chcesz na zawsze odrzucić wszystkie aktualności UpdraftPlus?

en: Select the remote storage destinations you want to upload this backup set to
pl: Wybierz miejsca docelowe pamięci masowej, do których chcesz przesłać ten zestaw kopii zapasowych

en: After pressing this button, you can select where to upload your backup from a list of your currently saved remote storage locations
pl: Po naciśnięciu tego przycisku możesz wybrać miejsce, w którym chcesz przesłać kopię zapasową z listy aktualnie zapisanych lokalizacji pamięci

en: Local backup upload has started; please check the log file to see the upload progress
pl: Rozpoczęto lokalne wysyłanie kopii zapasowych; Sprawdź kartę bieżącego stanu, aby zobaczyć postęp

en: Upload
pl: Prześlij

en: WP-CLI commands to take, list and delete backups.
pl: Polecenia WP-CLI do robienia, wyświetlania i usuwania kopii.

en: WP-CLI support
pl: Obsługa WP-CLI

en: Only email the database backup
pl: Tylko e-mail do kopii bazy danych

en: Failed to read from the working directory.
pl: Nie można odczytać z katalogu roboczego.

en: Failed to find a manifest file in the backup.
pl: Nie można w kopii znaleźć pliku manifestu.

en: Thank you for installing UpdraftPlus!
pl: Dziękujemy za instalację UpdraftPlus!

en: This functionality has been disabled by the site administrator.
pl: Ta funkcjonalność została wyłączona przez administratora witryny.

en: Failed to read the manifest file from backup.
pl: Nie można odczytać pliku manifestu z kopiij.

en: Ensure you are logged into the correct account before continuing.
pl: Upewnij się, że jesteś zalogowany na odpowiednie konto, zanim przejdziesz dalej.

en: Remote storage method and instance id are required for authentication.
pl: Do uwierzytelniania wymagane są metoda zdalnego zapisu i identyfikator wystąpienia.

en: (Nothing has been logged yet)
pl: (Nic nie zostało jeszcze zarejestrowane)

en: authentication error
pl: błąd autoryzacji

en: Currently disabled
pl: Aktualnie wyłączono

en: Currently enabled
pl: Aktualnie włączono

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus.
pl: Aktualnie używasz darmowej wersji UpdraftPlus.

en: Get it here
pl: Zdobądź je tutaj

en: remote site
pl: zdalna witryna

en: URL for the site of your UpdraftCentral dashboard
pl: Adres URL witryny w panelu kontrolnym UpdraftCentral

en: A website where you have installed %s
pl: Witryna, na której zainstalowałeś %s

en: You can choose another suitable collation instead and continue with the restoration (at your own risk).
pl: Można wybrać inne odpowiednie sortowanie i kontynuować przywracanie (na własne ryzyko).

en: Your chosen replacement collation
pl: Wybrane zestawienie wymiany

en: Enter the URL where your self-hosted install of UpdraftCentral is located:
pl: Wpisz adres URL, gdzie znajduje się Twoja hostowana instalacja UpdraftCentral:

en: Self-hosted dashboard
pl: Jednolity pulpit nawigacyjny

en: At your UpdraftCentral dashboard you should press the "Add Site" button then paste the key in the input box.
pl: Na pulpicie programu UpdraftCentral należy nacisnąć przycisk "Dodaj witrynę" a następnie w polu wprowadzić klucz.

en: Requested table collation (%1$s) is not present - changing to %2$s. | Requested table collations (%1$s) are not present - changing to %2$s.
pl[0]: Żądana tabela sortowania (%1$s) nie występuje - zmiana na %2$s.
pl[1]: Żądane tabele sortowania (%1$s) nie występują - zmiana na %2$s.
pl[2]: Żądane tabele sortowania (%1$s) nie występują - zmiana na %2$s.

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the collation (%s) used in the database which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support multiple collations (%s) used in the database which you are trying to import.
pl[0]: Serwer bazy danych, na którym działa ta witryna WordPress, nie obsługuje sortowania (%s) używanego w bazie danych, którą próbujesz zaimportować.
pl[1]: Serwer bazy danych, na którym działa ta witryna WordPress, nie obsługuje wielu sortowań (%s) używanych w bazie danych, które próbujesz zaimportować.
pl[2]: Serwer bazy danych, na którym działa ta witryna WordPress, nie obsługuje wielu sortowań (%s) używanych w bazie danych, które próbujesz zaimportować.

en: Your chosen character set to use instead:
pl: Twój wybrany zestaw znaków do użycia zamiast:

en: You can choose another suitable character set instead and continue with the restoration at your own risk.
pl: Zamiast tego możesz wybrać inny odpowiedni zestaw znaków i kontynuować konserwację na własne ryzyko.

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character set (%s) which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character sets (%s) which you are trying to import.
pl[0]: Serwer bazy danych na którym działa ta witryna WordPress nie obsługuje zestawu znaków (%s), który próbujesz zaimportować.
pl[1]: Serwer bazy danych na którym działa ta witryna WordPress nie obsługuje zestawów znaków (%s), które próbujesz zaimportować.
pl[2]: Serwer bazy danych na którym działa ta witryna WordPress nie obsługuje zestawów znaków (%s), które próbujesz zaimportować.

en: Manage existing keys (%d)...
pl: Zarządzaj istniejącymi kluczami (%d)...

en: an account
pl: konto

en: i.e. if you have %s there
pl: to znaczy, jeśli masz tam %s

en: Detailed instructions for this can be found at %s
pl: Szczegółowe instrukcje można znaleźć na %s

en: This backup set is of this site, but at the time of the backup you were using %s, whereas the site now uses %s.
pl: Ten zestaw kopii zapasowych pochodzi z tej witryny, ale w momencie tworzenia kopii korzystałeś z %s, podczas gdy witryna używa teraz %s.

en: UpdraftCentral dashboard connection details
pl: Szczegóły połączenia UpdraftCentral dashboard

en: There are no UpdraftCentral dashboards that can currently control this site.
pl: Brak UpdraftCentral dashboards, który może na bieżąco kontrolować tę witrynę.

en: You can now control this site via your UpdraftCentral dashboard at %s.
pl: Możesz teraz kontrolować tę witrynę za pomocą panelu aktualizacji Symplicenter %s.

en: You now need to copy the key below and enter it at your %s.
pl: Musisz skopiować poniższy klucz i wprowadzić go do %s.

en: Please enter the URL where your UpdraftCentral dashboard is hosted.
pl: Wprowadź adres URL, pod którym hostuje pulpit nawigacyjny UpdraftCentral.

en: Create another key
pl: Utwórz inny klucz

en: Next
pl: Dalej

en: Connect this site to an UpdraftCentral dashboard found at...
pl: Połącz tę stronę z panelem centralnym UpdraftCentral znalezionym w...

en: UpdraftCentral key created successfully
pl: Utworzono pomyślnie klucz UpdraftCentral

en: Please enter a valid URL e.g http://example.com
pl: Wprowadź prawidłowy adres URL np. http://example.com

en: To de-authorize UpdraftPlus (all sites) from accessing your Google Drive, follow this link to your Google account settings.
pl: Aby cofnąć autoryzację UpdraftPlus (wszystkich witryn) przed dostępem do Dysku Google, kliknij ten link do ustawień swojego konta Google.

note: translators: %s: Description
en: Follow this link to remove these settings for %s.
pl: Kliknij ten link, aby usunąć ustawienia dla %s.

en: A PHP fatal error (%s) has occurred: %s
pl: Wystąpił błąd krytyczny PHP (%s): %s

en: A PHP exception (%s) has occurred: %s
pl: Wystąpił wyjątek PHP (%s): %s

en: archive
pl: archiwum

en: Extra database
pl: Dodatkowa baza danych

en: Press here to download or browse
pl: Naciśnij tutaj, aby pobrać lub przeglądać

en: Loading log file
pl: Ładowanie pliku dziennika

en: Search
pl: Szukaj

en: Browsing zip file
pl: Przeglądanie pliku zip

en: With UpdraftPlus Premium, you can directly download individual files from here.
pl: Dzięki UpdraftPlus Premium można bezpośrednio pobrać poszczególne pliki z tego miejsca.

en: Error: invalid path
pl: Błąd: nieprawidłowa ścieżka

en: An error occurred when fetching storage module options:
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania opcji modułu pamięci:

en: Select a file to view information about it
pl: Wybierz plik, aby wyświetlić o nim informacje

en: Browse contents
pl: Wyświetl zawartość

en: WordPress Core
pl: WordPress

en: Further information may be found in the browser JavaScript console, and the server PHP error logs.
pl: Więcej informacji można znaleźć w konsoli JavaScript przeglądarki i dziennikach błędów PHP serwera.

en: That you are attempting to upload a zip file previously created by UpdraftPlus.
pl: Próbujesz załadować plik zip wcześniej utworzony przez UpdraftPlus.

en: You have chosen to backup a database, but no tables have been selected
pl: Wybrano wykonanie kopii zapasowej bazy danych, ale nie wybrano żadnych tabel

en: With UpdraftPlus Premium, you can choose to backup non-WordPress tables, backup only specified tables, and backup other databases too.
pl: Dzięki UpdraftPlus Premium można wybrać tworzenie kopii tabel innych niż WordPress, tworzenie kopii tylko określonych tabel i innych baz danych.

en: Any settings in your .htaccess or web.config file that affects the maximum upload or post size.
pl: Wszelkie ustawienia w pliku .htaccess lub web.config, mają wpływ na maksymalny rozmiar wysyłania poczty.

en: Skipped tables:
pl: Pominięte tabele:

en: All WordPress tables will be backed up.
pl: Wszystkie kopie tabel WordPress zostaną zarchiwizowane.

en: The available memory on the server.
pl: Dostępna pamięć na serwerze.

en: HTTP code:
pl: Kod HTTP:

en: Sophisticated reporting and emailing capabilities.
pl: Zaawansowane funkcje raportowania i wysyłania wiadomości e-mail.

en: More database options
pl: Więcej opcji bazy danych

en: Network / multisite
pl: Sieć / wiele stron

en: Network and multisite
pl: Sieć i wiele stron

en: UpdraftVault
pl: Aktualizacja walut

en: Lock access to UpdraftPlus via a password so you choose which admin users can access backups.
pl: Zablokuj dostęp do UpdraftPlus za pomocą hasła, aby wybrać adminów, którzy mają dostęp do kopii.

en: Some backup plugins can't restore a backup, so Premium allows you to restore backups from other plugins.
pl: Niektóre wtyczki nie mogą przywrócić kopi, więc Premium pozwala przywrócić kopie z innych wtyczek.

en: Tidy things up for clients and remove all adverts for our other products.
pl: Uporządkuj produkty klientom i usuń wszystkie reklamy z naszych produktów.

en: Encrypt your sensitive databases (e.g. customer information or passwords); Backup external databases too.
pl: Szyfruj swoje poufne bazy danych (np. info o klientach lub hasła); też kopie zewnętrzne baz danych.

en: Set exact times to create or delete backups.
pl: Ustaw dokładne godziny aby utworzyć lub usunąć kopie.

en: UpdraftPlus has its own embedded storage option, providing a zero-hassle way to download, store and manage all your backups from one place.
pl: UpdraftPlus ma wbudowaną opcję pamięci masowej, zapewniającą bezproblemowe pobieranie, przechowywanie i zarządzanie wszystkimi kopiami zapasowymi z jednego miejsca.

en: No ads
pl: Brak reklam

en: Backup time and scheduling
pl: Czas i harmonogram tworzenia kopii

en: Backup WordPress multisites (i.e, networks), securely.
pl: Kopie bezpieczeństwa wielu serwisów WordPress (np. sieci).

en: Backup WordPress core and non-WP files and databases.
pl: Kopie plików i baz danych WordPress i nieobjętych WP.

en: Find out more
pl: Dowiedz się więcej

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: UpdraftPlus Migrator clones your WordPress site and moves it to a new domain directly and simply.
pl: UpdraftPlus Migrator klonuje twoją witrynę WordPress i przenosi ją bezpośrednio do nowej domeny.

en: Cloning and migration
pl: Klonowanie i migracja

en: Additional and enhanced remote storage locations
pl: Dodatkowe i ulepszone lokalizacje zdalnej pamięci

en: Recommended: optimize your database with WP-Optimize.
pl: Zalecane: zoptymalizuj bazę danych za pomocą WP-Optimize.

en: After you've backed up your database, we recommend you install our WP-Optimize plugin to streamline it for better website performance.
pl: Po utworzeniu kopii zapasowej bazy danych zalecamy zainstalowanie wtyczki WP-Optimize w celu usprawnienia jej w celu uzyskania lepszej wydajności witryny.

en: Automatically backs up your website before any updates to plugins, themes and WordPress core.
pl: Automat. tworzy kopię witryny przed aktualizacją wtyczek, motywów i rdzenia WordPress.

en: Pre-update backups
pl: Aktualizuj kopie

en: Provides expert help and support from the developers whenever you need it.
pl: Zapewnia fachową pomoc i wsparcie od programistów, gdy tego potrzebujesz.

en: Fast, personal support
pl: Szybkie wsparcie osobiste

en: Additional storage
pl: Dodatkowy magazyn

en: Remote storage
pl: Zdalny magazyn

en: Backup to remote storage locations
pl: Kopia do lokalizacji zdalnego magazynu

en: Upgrade now
pl: Aktualizuj teraz

en: UpdraftPlus Tour
pl: Zwiedzanie UpdraftPlus

en: Free
pl: Bezpłatnie

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Trash
pl: Kosz

en: Hold or Unapprove
pl: Wstrzymaj lub nie zatwierdzaj

en: Comments
pl: Komentarze

en: Pings
pl: Pingi

en: Control all your WordPress installations from one place using UpdraftCentral remote site management!
pl: Kontroluj wszystkie instalacje WordPress w jednym miejscu, korzystając z zdalnego zarządzania witryną UpdraftCentral!

en: Do you use UpdraftPlus on multiple sites?
pl: Czy korzystasz z UpdraftPlus na wielu stronach?

en: UpdraftVault storage
pl: Magazyn UpdraftVault

en: Get UpdraftCentral
pl: Pobierz UpdraftCentral

en: notice image
pl: notatka obrazowa

en: Go there
pl: Przejdź tam

en: UpdraftCentral is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
pl: UpdraftCentral to wydajne zarządzanie, aktualizowanie i tworzenia kopii wielu stron internetowych z jednego miejsca.

en: Introducing UpdraftCentral
pl: Zapoznaj się UpdraftCentral

en: Sign up
pl: Zarejestruj się

en: Get Premium
pl: Przejdź na wersję premium

en: Apache modules
pl: Moduły Apache

en: Backup of: %s
pl: Kopia zapasowa: %s

en: Remote storage authentication
pl: Uwierzytelnianie zdalnego magazynu

en: template not found
pl: szablonu nie znaleziono

en: If not, you will need to either remove data from this table, or contact your hosting company to request more resources.
pl: Jeżeli nie musisz usuwać danych z tej tabeli to skontaktuj się ze swoją firmą hostingową aby poprosić o więcej zasobów.

en: You have selected a remote storage option which has an authorization step to complete:
pl: Wybrałeś opcję zdalnego przechowywania, która wymaga autoryzacji:

en: Remote files deleted:
pl: Usunięte pliki zdalne:

en: Local files deleted:
pl: Usunięte pliki lokalne:

en: remote files deleted
pl: usunięto zdalne pliki

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
pl: Zablokuj dostęp do strony ustawień UpdraftPlus

en: Site size
pl: Rozmiar witryny

en: %s de-authentication
pl: %s nie-autoryzowano

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your Dropbox console (under "API Settings") when asked
pl: Musisz dodać nastp. dane, jako autoryzowany identyfikator URI przekierowania (w obszarze "Więcej opcji"), gdy zostaniesz o to poproszony

en: Processing table (%s)
pl: Przetwarzanie tabeli (%s)

en: Search / replace database
pl: Szukaj / zamień bazę danych

en: Lock settings
pl: Zablokuj ustawienia

en: Site information
pl: Informacje o witrynie

en: Complete
pl: Zakończ

en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

en: or to restore manually
pl: lub aby przywrócić ręcznie

en: Importing...
pl: Importowanie...

en: OptimizePress 2.0 encodes its contents, so search/replace does not work.
pl: OptimizePress 2.0 koduje jego zawartość, więc wyszukiwanie/zamiana nie działa.

note: translators: %s: The name of the missing add-on.
en: %s add-on not found
pl: Nie znaleziono dodatku %s

en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: including any passwords
pl: łącznie z hasłami

en: Export / import settings
pl: Eksport / import ustawień

en: To fix this problem go here.
pl: Aby naprawić ten problem idź tu.

en: Do you want to carry out the import?
pl: Czy chcesz pobrać pliki?

en: Which was exported on:
pl: Które zostały wysłane na:

en: This will import data from:
pl: Zaimportowanie danych z:

en: You have not yet selected a file to import.
pl: Nie wybrałeś jeszcze pliku do zaimportowania.

en: Your export file will be of your displayed settings, not your saved ones.
pl: Twój plik wysyłany będzie zawierał twoje ustawienia, a nie twoje zapisane.

en: your PHP install lacks the openssl module; as a result, this can take minutes; if nothing has happened by then, then you should either try a smaller key size, or ask your web hosting company how to enable this PHP module on your setup.
pl: instalacja PHP nie zawiera modułu openssl; w rezultacie może to potrwać kilka minut; jeżeli do tego czasu nic się nie wydarzy, powinieneś wypróbować mniejszy rozmiar klucza lub zapytaj swoją firmę hostingową, jak włączyć ten moduł PHP w twojej konfiguracji.

note: translators: %s: Service name
en: The AWS access key looks to be wrong (valid %s access keys begin with "AK")
pl: Klucz dostępu AWS wygląda na niepoprawny (prawidłowe klucze dostępu %s zaczynają się od "AK")

note: translators: %s: Remote storage
en: Backup using %s?
pl: Kopia za pomocą %s?

en: No settings were found - please go to the Settings tab and check your settings
pl: Nie znaleziono ustawień - przejdź do zakładki Ustawienia by sprawdzić swoje ustawienia

en: This is useful if the dashboard webserver cannot be contacted with incoming traffic by this website (for example, this is the case if this website is hosted on the public Internet, but the UpdraftCentral dashboard is on localhost, or on an Intranet, or if this website has an outgoing firewall), or if the dashboard website does not have a SSL certificate.
pl: Jest to przydatne, gdy nie można połączyć się z serwerem w panelu kontrolnym z ruchem przychodzącym przez tę witrynę (na przykład, gdy witryna jest hostowana w publicznym Internecie ale pulpit nawigacyjny UpdraftCentral znajduje się na serwerze lokalnym w intranecie lub gdy witryna internetowa ma firewall wychodzący) lub gdy witryna panelu kontrolnego nie ma certyfikatu SSL.

en: More information...
pl: Więcej informacji

en: Use the alternative method for making a connection with the dashboard.
pl: Użyj alternatywnej metody nawiązywania połączenia z zapleczem.

en: Failed to open directory (check the file permissions and ownership): %s
pl: Nie można otworzyć katalogu (sprawdź prawa zapisu do pliku oraz właściciela pliku): %s

en: Key size: %d bits
pl: Rozmiar klucza: %d bitów

en: slower, strongest
pl: wolniejsze, mocniejsze

en: %s bytes
pl: %s bajtów

en: faster (possibility for slow PHP installs)
pl: szybsze (prawdopodobieństwo do spowolnienia instancji PHP)

en: easy to break, fastest
pl: łatwe do złamania, szybsze

en: %s bits
pl: %s bitów

en: Encryption key size:
pl: Rozmiar klucza szyfrującego:

en: recommended
pl: zalecane

en: Public key was sent to:
pl: Klucz publiczny został wysłany do:

en: UpdraftCentral (Remote Control)
pl: UpdraftCentral (zdalna kontrola)

en: This is sometimes caused by a firewall - try turning off SSL in the expert settings, and testing again.
pl: Czasami jest to spowodowane przez zaporę sieciową - spróbuj wyłączyć SSL w ustawieniach dla ekspertów i spróbuj ponownie.

note: translators: %s: Approximate email size limit in MB
en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive.
pl: Należy pamiętać, że serwery pocztowe mają tendencję ograniczenia rozmiaru plików; zazwyczaj wokół %s MB; Kopie zapasowe większe niż jakiekolwiek limity nie zostaną dostarczone

en: View recent UpdraftCentral log events
pl: Wyświetl ostatnie zdarzenia dziennika UpdraftCentral

note: translators: %s: Missing credential type (e.g., login)
en: login
pl: logowanie

en: Enter any description
pl: Wprowadź dowolny opis

en: Created:
pl: Utworzony:

en: Description
pl: Opis

en: Delete...
pl: Usuwanie...

en: Access this site as user:
pl: Dostęp do tej witryny jako użytkownik:

en: Key description
pl: Opis klucza

en: UpdraftCentral Connection
pl: Połączenie UpdraftCentral

en: Details
pl: Szczegóły

en: An invalid URL was entered
pl: Wprowadzono nieprawidłowy adres URL

en: This connection appears to already have been made.
pl: Wygląda na to, że to połączenie zostało już utworzone.

en: You must visit this link in the same browser and login session as you created the key in.
pl: Musisz odwiedzić ten odnośnik w tej samej przeglądarce i zalogowanej sesji jak utworzony klucz.

en: You must visit this URL in the same browser and login session as you created the key in.
pl: Musisz odwiedzić ten adres URL w tej samej przeglądarce i zalogowanej sesji jak utworzony klucz.

en: You are not logged into this WordPress site in your web browser.
pl: Nie jesteś zalogowany na twojej stronie WordPress w twojej przeglądarce.

en: The key referred to was unknown.
pl: Nieznany klucz o którym mowa.

en: A new UpdraftCentral connection has not been made.
pl: Nowe połączenie z UpdraftCentral nie zostało wykonane.

en: An UpdraftCentral connection has been made successfully.
pl: Połączenie z UpdraftCentral zostało nawiązane z powodzeniem.

en: (tap on an icon to select or unselect)
pl: (dotknij ikony, aby wybrać lub odznaczyć)

en: Cloud Files
pl: Chmura plików

en: Please enter a valid URL
pl: Proszę podać poprawny adres URL

en: The given file was not found, or could not be read.
pl: Podany plik nie został znaleziony, nie można go odczytać.

en: You should save your changes to ensure that they are used for making your backup.
pl: Należy zapisać zmiany, aby upewnić się, że są one wykorzystane przy tworzeniu kopii zapasowej.

en: Fetching...
pl: Pobieranie

en: Total backup size:
pl: Całkowity rozmiar kopii:

en: We requested to delete the file, but could not understand the server's response
pl: Poprosiliśmy o usunięcie pliku ale nie mogliśmy zrozumieć odpowiedzi serwera

note: translators: %s: Item to be removed
en: these backup sets
pl: ustawienia tych kopii

note: translators: %s: Item to be removed
en: this backup set
pl: ustawienia tej kopii

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: reset
pl: Reset

en: No Vault connection was found for this site (has it moved?); please disconnect and re-connect.
pl: Nie zostało znalezione połączenie Walut dla tej strony (zostało przeniesione?); należy odłączyć i ponownie podłączyć.

en: or (annual discount)
pl: lub (zniżka roczna)

en: The backup was aborted by the user
pl: Kopia zapasowa została anulowana przez użytkownika

en: The backup has finished running
pl: Kopia zapasowa zakończyła działanie

en: calculate
pl: obliczanie

note: translators: %s: Price
en: %s per year
pl: %s rocznie

en: It will be imported as a new site.
pl: Zostanie zaimportowane, jako nowa witryna.

en: To import an ordinary WordPress site into a multisite installation requires %s.
pl: Aby zaimportować zwykłą stronę WordPress w wielu miejscach wymagana instalacji %s.

en: Please read this link for important information on this process.
pl: Proszę przeczytać ten odnośnik do ważnych informacji na temat tego procesu.

en: Call WordPress action:
pl: Zadzwoń do WordPress:

en: Uploads URL:
pl: URL folderu uploads:

en: Please fill in the required information.
pl: Proszę wypełnić wymagane informacje.

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: (when decrypted)
pl: (po odszyfrowaniu)

en: Size: %s MB
pl: Rozmiar: %s MB

en: External database (%s)
pl: Zewnętrzna baza danych (%s)

en: files: %s
pl: pliki: %s

en: File Options
pl: Opcje plików

en: Database backup schedule
pl: Harmonogram kopii bazy danych

en: %s checksum: %s
pl: %s podsumuj: %s

en: Skipping: this archive was already restored.
pl: Pomijanie: to archiwum zostało już przywrócone.

en: Files backup schedule
pl: Harmonogram kopii plików

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
pl: Ten przycisk usunie wszystkie ustawienia UpdraftPlus oraz wszelkie informacje o trwających kopiach (jednakże żadne kopie zapasowe znajdujące się na magazynach zdalnych).

en: Not got any remote storage?
pl: Nie posiadasz żadnego magazynu zdalnego?

en: Uploaded to:
pl: Wgrano do:

en: Extensions
pl: Dodatki

en: settings
pl: ustawienia

[ctx: (verb)]
en: Download
pl: Pobierz

en: Premium / Extensions
pl: Premium / Rozszerzenia

note: translators: %s: Time ago
en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
pl: Posiadasz niesdończoną operację przywracania, zaczętą %s temu.

note: translators: %s: "settings" which is the name of a tab on which remote storage settings are configured
en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
pl: Kopia zapasowa nie zostanie wysłana do żadnego magazynu zdalnego - żaden nie został zapisany w %s

en: Your saved settings also affect what is backed up - e.g. files excluded.
pl: Zapisane ustawienia wpływają na to, co jest kopiowane do kopii zapasowej - np.: wykluczenie plików.

en: Include your files in the backup
pl: Uwzględnij wszystkie pliki w kopii zapasowej

en: Continue restoration
pl: Wznów przywracanie

en: Unfinished restoration
pl: Niedokończone przywracanie

en: Backup Contents And Schedule
pl: Zawartość kopii i harmonogram

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
pl: Nie można było znaleźć wystarczających informacji o operacji przywracania w toku.

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
pl: Wybrałeś tworzenie kopii zapasowych plików, ale żadne podmioty nie zostały wybrane

en: Advanced Tools
pl: Narzędzia zaawansowane

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
pl: Musisz teraz skopiować i wkleić ten klucz - nie można go ponownie wyświetlić.

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
pl: Folder kopii nie pozwalana na zapis (pełny dysk?) - proces kopii zapasowej prawdopodobnie nieuda się.

en: required for some remote storage providers
pl: wymagane dla niektórych dostawców zdalnej pamięci

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
pl: Aby zakończyć migrację/klonowanie, powinieneś teraz zalogować się do witryny zdalnej i odtworzyć zestaw kopii zapasowych.

en: Key created successfully.
pl: Klucz utworzony pomyślnie.

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Deselect
pl: Odznacz

en: day
pl: dzień

en: no options or sitemeta table was found
pl: nie znaleziono opcji ani danych meta strony

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
pl: Naciśnij tutaj, aby przejrzeć metody zdalnego magazynu dla wszystkich istniejących zestawów kopii (z dowolnej witryny, gdy one są przechowywane w tym samym folderze).

en: Backup sets removed:
pl: Usunięto zestaw kopii:

en: the options table was not found
pl: nie znaleziono opcji tabeli

note: translators: %s: Item to be removed
en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
pl: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć %s z UpdraftPlus?

en: Actions upon selected backups
pl: Działania "przed" wybranymi kopiami

en: For backups older than
pl: Dla kopii zapasowych starszych niż

en: in the month
pl: za miesiąc

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Processing...
pl: Przetwarzanie…

en: day(s)
pl: dzień/dni

en: hour(s)
pl: godzina/godziny

en: week(s)
pl: tydzień(tygodnie)

en: Too many database errors have occurred - aborting
pl: Wystąpiło za dużo błędów bazy danych - anulowanie

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
pl: Wykryto linię SQL, której długość przekracza maksymalny rozmiar pakietu, i która nie może zostać podzielona; ta linia nie będzie przetworzona i zostanie odrzucona: %s

en: Site home:
pl: Strona domowa portalu:

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
pl: Żądany silnik tabeli (%s) nie jest obecny - zmiana do MyISAM.

en: Please supply the requested information, and then continue.
pl: Proszę podać wymagane informacje, a następnie kontynuować.

en: will restore as:
pl: przywróć jako:

en: the database query being run was:
pl: Wprowadzone zapytanie do bazy danych:

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
pl: Zmieniono prefiks tabeli: zmiana %s obszaru tabel:

en: Failed to find database file
pl: Nie udało się znaleźć pliku bazy danych

en: Failed to open database file
pl: Nie udało się otworzyć pliku bazy danych

en: Old table prefix:
pl: Prefiks starej tabeli:

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
pl: Wystąpił błąd (%s):

note: Description of the plugin
en: Backup and restore: take backups locally, or backup to Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV & email, on automatic schedules.
pl: Kopie i przywracanie: kopie lokalnie lub zapasowe do Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S) FTP, WebDAV i poczty e-mail w automatycznych harmonogramach.

note: Plugin Name of the plugin
en: UpdraftPlus - Backup/Restore
pl: UpdraftPlus - Kopia/przywracanie

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
pl: Aby korzystać z tej kopii zapasowej, serwer bazy danych musi obsługiwać %s zestaw znaków.

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
pl: Ta baza danych musi być wdrożona w wersji MySQL %s lub późniejszej.

en: This problem is caused by trying to restore a database on a very old MySQL version that is incompatible with the source database.
pl: Ten problem jest spowodowany przez próbę odtworzenia bazy danych w bardzo starej wersji MySQL, która jest niezgodna z bazą źródłową.

en: Backup created by:
pl: Kopia utworzona przez:

en: Content URL:
pl: Zawartość URL::

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
pl: Podziel linię, aby nie przekroczyć maks. rozmiaru pakietu

en: You should enable %s to make any pretty permalinks (e.g. %s) work
pl: Powinieneś włączyć %s aby działał ładny odnośnik (np. %s)

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
pl: Wystąpił błąd w pierwszym poleceniu %s - trwa anulowanie

note: translators: %s: Database table name
en: Restoring table: %s
pl: Przywracanie tabeli: %s

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
pl: Kliknij tutaj aby przejść do Twojej konsoli Google API, i aktywuj tam Drive API, a następnie utwórz Client ID w sekcji API Access.

en: failed to access parent folder
pl: błąd dostępu do folderu nadrzędnego

en: However, subsequent access attempts failed:
pl: Niestety, kolejne próby dostępu nie powiodły się:

en: Follow this link for more information
pl: Kliknij aby uzyskać więcej informacji

en: Tenant
pl: Najemca

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
pl: Jeżeli pozostawisz to pole puste, zostanie użyta wartość domyślna.

note: translators: %s: Authentication URI
en: authentication URI
pl: adres logowania

note: translators: %s: Remote storage method
en: The %s object was not found
pl: Nie znaleziono obiektu %s

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
pl: Błąd %s - udało się uzyskać dostęp do zasobnika, ale nie udało się utworzyć w nim pliku

note: translators: %s: Remote storage method
en: Could not access %s container
pl: Brak dostępu do zasobnika %s

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s error - failed to access the container
pl: Błąd %s - brak dostępu do zasobnika

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
pl: <strong>To NIE jest nazwa folderu</strong>.

en: It is an ID number internal to Google Drive
pl: To jest wewnętrzny identyfikator Google Drive

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
pl: Aby mieć możliwość ustalenia własnej nazwy folderu, potrzebujesz UpdraftPlus Premium.

en: Name: %s.
pl: Nazwa: %s.

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
pl: Ta metoda zdalnego składowania (%s) wymaha PHP w wersji co najmniej %s.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
pl: Powinieneś poprosić dostawcę hostingu o upgrade.

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
pl: Pobranie listy plików Google Drive: błąd dostępu do folderu nadrzędnego

en: Failed to unpack the archive
pl: Błąd przy rozpakowywaniu archiwum.

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
pl: Folder z zawartością WordPress (wp-content) nie został odnaleziony w tym pliku zip.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
pl: Ta wersja UpdraftPlus nie obsługuje zewnętrznych kopii zapasowych tego rodzaju

note: translators: %s: FAQ category
en: Other %s FAQs.
pl: Inne pytania %s.

en: encrypted FTP (explicit encryption)
pl: zaszyfrowane FTP (szyfrowanie jawne)

en: regular non-encrypted FTP
pl: zwykłe, nieszyfrowane FTP

en: encrypted FTP (implicit encryption)
pl: szyfrowane FTP (szyfrowanie ukryte)

en: The directory does not exist
pl: Katalog nie istnieje

en: Moving old data out of the way...
pl: Usuwanie starych danych...

note: translators: %s: Admin email address
en: Your site's admin email address (%s) will be used.
pl: Zostanie użyty adres email administratora Twojej strony (%s).

note: translators: %s: Response data from UpdraftPlus.com translators: %s: API response data
en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
pl: Witryna UpdraftPlus.com zwróciła odpowiedź, której nie zrozumiano (dane: %s)

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
pl: Twój adres e-mail oraz hasło nie zostały rozpoznane przez UpdraftPlus.Com

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
pl: Witryna UpdraftPlus.com zwróciła odpowiedź, która nie została zrozumiana.

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
pl: <strong>(Wygląda na to, że jesteś już zalogowany,</strong> ale możesz się zalogować ponownie i odświeżyć swój dostęp, jeżeli wystąpił problem).

note: translators: %s: Site URL and description type
en: Backup is of: %s.
pl: Kopia jest z: %s

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
pl: UpdraftPlus próbował stworzyć %s w Twoim katalogu z zawartością, ale nie udało się. Proszę sprawdź uprawnienia do plików / katalogów i zezwól na zapis (%s).

en: file
pl: plik

en: Examples of S3-compatible storage providers:
pl: Przykłady kompatybilnych z S3 dostawców przechowywania:

en: Moving unpacked backup into place...
pl: Przenoszenie rozpakowanej kopii zapasowej do tego miejsca...

en: ... and many more!
pl: ...i wiele więcej!

note: translators: %s: Cloud storage provider
en: %s end-point
pl: %s punkt końcowy

en: S3 (Compatible)
pl: S3 (kompatybilny)

en: Files found:
pl: Znalezione pliki:

note: translators: %s: Storage method name
en: %s login failure
pl: %s login nieprawidłowy

en: Please check your access credentials.
pl: Prosimy o sprawdzenie poświadczeń dostępu.

note: translators: %s: Service name
en: The error reported by %s was:
pl: Błąd zgłoszony przez %s:

note: translators: %s: Settings type
en: Testing %s Settings...
pl: Testowanie %s ustawień...

en: Password
pl: Hasło

note: translators: %s: Missing credential type (e.g., password) translators: %s: Password
en: password
pl: hasło

note: translators: %s: Storage method name
en: No %s settings were found
pl: Nie znaleziono %s ustawień

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
pl: Tylko nieszyfrowane FTP jest obsługiwane regularnie przez UpdraftPlus.

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
pl: Jeśli widzisz błędy dotyczące certyfikatów SSL, przejdź tutaj aby uzyskać pomoc.

note: translators: %s: Access key type translators: %s: Cloud storage provider
en: %s access key
pl: %s klucz dostępu

note: translators: %s: Secret key type translators: %s: Cloud storage provider
en: %s secret key
pl: %s tajny klucz

note: translators: %s: Location type translators: %s: Cloud storage provider
en: %s location
pl: %s lokalizacja

en: API secret
pl: API poufne

en: Failure: No bucket details were given.
pl: Awaria: brak podanych danych pojemnika.

en: Failure
pl: Niepowodzenie

note: translators: %s: Communication entity
en: The communication with %s was encrypted.
pl: Komunikacja z %s była szyfrowana.

note: translators: %s: Communication entity
en: The communication with %s was not encrypted.
pl: Komunikacja z %s nie była szyfrowana.

note: translators: %s: Service name
en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
pl: %s przesyłanie: przesyłanie identyfikatora dla wielu części zakończone niepowodzeniem - zobacz plik dziennika, by uzyskać więcej informacji.

en: Select 'Web Application' as the application type.
pl: Wybierz 'aplikację www' jako typ aplikacji.

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
pl: Jeśli Google później pokazał komunikat "invalid_client", to nie wprowadzono poprawnego identyfikatora klienta (client ID).

en: Authenticate with Google
pl: Uwierzytelnianie z Google

en: Failed to upload to %s
pl: Nie udało się przesłać do %s

en: Account is not authorized.
pl: Konto nie ma uprawnień.

en: you have authenticated your %s account.
pl: Uwierzytelnianie Twojego %s konta.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
pl: Jeszcze nie otrzymano tokena dostępu z Google - potrzebujesz autoryzacji lub ponownie zezwól na połączenie z Google Drive.

en: Copying this entity failed.
pl: Kopiowanie jednostki nie powiodło się.

en: Decrypting database (can take a while)...
pl: Odszyfrowywanie danych (może chwilę potrwać)...

en: Database successfully decrypted.
pl: Baza danych pomyślnie odszyfrowana.

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
pl: Przywracanie bazy danych (na dużej stronie może to zająć dużo czasu - jeśli czas dobiegnie końca(co może się zdarzyć, jeśli firma hostingowa nie skonfigurowała hostingu ograniczającego zasoby), należy użyć innej metody, np. phpMyAdmin)...

en: Cleaning up rubbish...
pl: Sprzątanie śmieci...

en: Failed to delete working directory after restoring.
pl: Nie udało się usunąć katalogu roboczego po przywróceniu.

en: Failed to create a temporary directory
pl: Nie udało się utworzyć katalogu tymczasowego

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
pl: Nie udało się zapisać odszyfrowanej bazy danych do systemu plików

en: Show the options
pl: Pokaż opcje

note: translators: %s: Price
en: %s per quarter
pl: %s na kwartał

en: FTP server
pl: Serwer FTP

en: FTP password
pl: Hasło FTP

en: Could not move old files out of the way.
pl: Nie można przenieść starych plików.

en: UpdraftPlus warning:
pl: Ostrzeżenie UpdraftPlus:

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
pl: Twój adres e-mail był prawidłowy, ale Twoje hasło nie zostało rozpoznane przez UpdraftPlus.Com.

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
pl: Wystąpił nieznany błąd podczas próby połączenia się z UpdraftPlus.Com

en: Get more quota
pl: Uzyskaj więcej limitu

en: Quota:
pl: Kwota:

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
pl: Dobra robota - nie musisz nic więcej konfigurować.

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
pl: Nie znasz swojego adresu e-mail lub zapomniałeś hasła?

en: Back...
pl: Z powrotem...

note: translators: %s: Service name
en: %s Error: Failed to initialise
pl: %s Błąd: nie można uruchomić

[ctx: "tenant" is a term used with OpenStack storage - Google for "OpenStack tenant" to get more help on its meaning]
note: translators: %s: Tenant (used in OpenStack storage)
en: tenant
pl: najemca

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
pl: Musi to być identyfikator URI uwierzytelniania v2 (Keystone); v1 (Swauth) nie jest obsługiwany.

en: Passive mode
pl: Tryb pasywny

en: Remote path
pl: Zdalna ścieżka

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
pl: Używasz serwera %s, jednak wygląda na to, że moduł %s nie jest załadowany.

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
pl: Jest to wielopoziomowa sieć WordPress (sieć a.k.a.).

en: Backup file not available.
pl: Plik kopi nie jest dostępny.

en: Unpacking backup...
pl: Rozpakowywanie kopii...

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
pl: (Dotyczy to wszystkich wtyczek do robienia kopii WordPress, chyba że zostały one jawnie zakodowane dla zgodności z wieloma serwerami).

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to backup (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customized modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
pl: Bez aktualizacji UpdraftPlus umożliwia <strong>każdemu</strong> administratorowi bloga, który może modyfikować ustawienia wtyczki do tworzenia kopii zapasowych (i tym samym uzyskania dostępu do danych,  haseł) i przywracania (w tym z dostosowanymi modyfikacjami, np. zmienionymi hasłami) <strong>cała sieć</strong>.

en: UpdraftPlus Backups
pl: Kopia UpdraftPlus

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
pl: Nie masz zainstalowanego dodatku %s UpdraftPlus - pobierz go z %s

note: translators: %s: Blocked IP address
en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
pl: Najprawdopodobniej oznacza to, że udostępniasz serwer ze zhakowanej witryny, która była używana w poprzednich atakach.

note: translators: %s: Server IP address translators: %s: Blocked IP address
en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
pl: Wygląda na to, że adres IP twojego serwera (%s) jest zablokowany.

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
pl: Wprowadziłeś adres email, który nie został rozpoznany przez UpdraftPlus.Com

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
pl: Jeśli zapomniałeś swojego hasła, idź tu, aby je zmienić na updraftplus.com.

note: translators: %s: Blocked IP address
en: To remove the block, please go here.
pl: Aby usunąć blok, proszę iść tu

en: Vault owner
pl: Właściciel Walut

note: translators: %s: Blocked IP address
en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
pl: UpdraftPlus.Com odpowiedziało 'Odmowa dostępu'.

en: You need to supply both an email address and a password
pl: Musisz podać zarówno adres e-mail, jak i hasło

en: Refresh current status
pl: Odśwież aktualny status

en: Current use:
pl: Obecne użycie:

en: You can get more quota here
pl: Możesz tutaj uzyskać więcej limitów

en: Go here for help
pl: Kliknij tu, aby uzyskać pomoc

en: Delete failed:
pl: Nie można usunąć:

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
pl: Mamy dostęp do pojemnika i byliśmy w stanie utworzyć w nim pliki.

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
pl: Z powodzeniem obejrzano pojemnik, ale próba utworzenia w nich pliku zakończyła się porażką.

note: translators: %s: Required PHP module name
en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
pl: Wymagany moduł %s PHP nie jest zainstalowany - poproś firmę hostingową, aby go włączyć

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
pl: Jeżeli instalujesz UpdraftPlus na kilku stronach WordPress nie możesz używać tego samego projektu; powinieneś utworzyć nowy projekt ze swojej konsoli Google API osobno dla każdej strony.

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
pl: Musisz dodać kolejne upoważnienie, kiedy zapyta o przekierowanie URL (pod "Więcej Opcji")

en: Upload expected to fail: the %s limit for any single file is %s, whereas this file is %s GB (%d bytes)
pl: Przesyłanie nie powiodło się: limit %s dla pojedynczego pliku to %s, podczas gdy jest to plik %s GB (%d bajtów)

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
pl: Konto pełne: na Twoim %s koncie zostało tylko %d bajtów, a plik do przesłania ma %d bajtów.

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
pl: Błąd: pomyślnie zalogowano się ale nie byliśmy w stanie utworzyć pliku w podanym katalogu.

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
pl: Sukces: pomyślnie zalogowano się i potwierdzono naszą zdolność do utworzenia pliku w podanym katalogu (typ logowania:

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
pl: Niepowodzenie: nie udało nam się zalogować przy użyciu tych poświadczeń.

en: Failure: No server details were given.
pl: Błąd: nie podano szczegółów serwera.

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
pl: Prawie wszystkie serwery FTP będą chciały trybu pasywnego; ale jeśli potrzebujesz trybu aktywnego, odznacz to.

en: Needs to already exist
pl: Już istnieje

en: FTP login
pl: Login FTP

en: WordPress Backup
pl: Kopia WordPressa

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
pl: Próba wysłania kopii za pośrednictwem poczty e-mail nie powiodła się (prawdopodobnie kopia była za duża dla tej metody)

note: translators: %s: Admin email address
en: configure it here
pl: skonfiguruj tutaj

en: You should check the file ownerships and permissions in your WordPress installation
pl: Powinieneś sprawdzić właściciela i uprawnienia do plików w twojej instalacji WordPress

en: download: failed: file not found
pl: doładowanie: nie udało się: pliku nie znaleziono

note: translators: %s: File path
en: error: file %s was shortened unexpectedly
pl: błąd: plik %s został nieoczekiwanie skrócony

note: translators: %s: Chunk number
en: chunk %s: upload failed
pl: fragment %s: przesyłanie nie powiodło się

note: translators: %s: Upload key
en: upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
pl: Załadowanie (%s): ponowny montaż nie powiódł się (więcej informacji w dzienniku)

en: folder
pl: katalog

note: translators: %s: Username
en: username
pl: użytkownik

en: Container
pl: Kontener

en: Client Secret
pl: Sekretny klucz

en: Client ID
pl: Identyfikator klienta

en: Google Drive
pl: Dysk Google

en: Read more about it here.
pl: Przeczytaj więcej na ten temat.

en: Folder
pl: Katalog

en: database connection attempt failed.
pl: próba połączenia z bazą danych nie powiodła się.

en: Success:
pl: Sukces:

en: Authenticate with %s
pl: Autoryzuj za pomocą %s

note: translators: %s: Remote storage method
en: Error downloading remote file: Failed to download
pl: Błąd pobierania zdalnego pliku: nie udało się pobrać

en: Account holder's name: %s.
pl: Nazwa właściciela konta: %s.

en: Error - failed to download the file
pl: Błąd: nie udało się pobrać pliku

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
pl: %s zwrócił nieoczekiwaną odpowiedź HTTP: %s

en: No settings were found
pl: Nie znaleziono ustawień

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
pl: Jedna lub więcej kopii zapasowych było dodanych w wyniku skanowania zdalnej lokalizacji; te kopie zapasowe nie będą automatycznie usuwane przez ustawienia "retain"; jeżeli chcesz je skasować, zrób to ręcznie.

note: translators: %s: List of disabled PHP functions. translators: %s: Disabled PHP functions
en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
pl: Instalacja PHP na Twoim serwerze www ma wyłączone następujące funkcje: %s.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
pl: Plik bazy danych wygląda na podwójnie skompresowany. Prawdopodobnie serwer www na stronie, z której został pobrany, był źle skonfigurowany.

en: Failed to open database file for reading:
pl: Nie udało się otworzyć pliku bazy danych do odczytu:

en: No database tables found
pl: Nie znaleziono tabel w bazie danych

note: translators: %s: Connection type (e.g., FTP)
en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
pl: Upłynął limit czasu połączenia %s. Jeżeli dane serwera wprowadzono poprawnie, na ogół jest to spowodowane działaniem zapory sieciowej blokującej połączenie - sprawdź to u dostawcy hostingu.

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
pl: Konta utworzone na rackspacecloud.com są amerykańskie, konta utworzone na rackspacecloud.co.uk są brytyjskie.

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
pl: Ilość wolnego miejsca na Twoim koncie hostingowym jest bardzo mała - pozostało tylko %s Mb

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
pl: Ilość pamięci RAM przydzielonej PHP jest bardzo niska (%s Mb) - powinieneś zwiększyć ten parametr w celu uniknięcia błędów związanych z niewystarczającą ilością pamięci (aby uzyskać więcej pomocy, skonsultuj się ze swoim dostawcą usług hostingowych)

note: translators: %s: Settings type
en: %s settings test result:
pl: Wynik testu ustawienia %s:

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
pl: Wykonywanie kopii zapasowej nie zakończyło się; zaplanowano wznowienie

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
pl: Twoja strona jest odwiedzana zbyt rzadko, w związku z czym UpdraftPlus nie otrzymuje zaplanowanej ilości zasobów; proszę, przeczytaj tę stronę:

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
pl: Baza danych raczej nie jest ważna, ponieważ zajmuje niewiele miejsca (rozmiar: %s Kb).

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
pl: Nie udało się otworzyć pliku zip (%s) - %s

en: Failed to open database file.
pl: Nie udało się otworzyć pliku bazy danych

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
pl: Brak dostępu do %s przy usuwaniu (zobacz plik dziennika, by uzyskać więcej informacji)

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s error - failed to upload file
pl: %s błąd - nie udało się przesłać pliku

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s Error
pl: %s Błąd

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s authentication failed
pl: %s uwierzytelnianie nie powiodło się

en: %s error - failed to re-assemble chunks
pl: %s błąd - nie udało się ponownie zamontować składników

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
pl: Napotkano bardzo duży plik: %s (rozmiar: %s Mb)

en: An error occurred whilst closing the final database file
pl: Wystąpił błąd podczas zamykania pliku końcowego bazy danych

en: Site information:
pl: Informacje strony:

en: you have authenticated your %s account
pl: uwierzytelnianie Twojego %s konta

en: Your %s account name: %s
pl: Twoja %s nazwa konta: %s

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
pl: Błąd: nie udało się załadować pliku do %s (zajrzyj do pliku dziennika, by zobaczyć więcej)

en: Need to use sub-folders?
pl: Potrzebujesz użyć podfolderów?

en: US or UK Cloud
pl: US lub UK chmura

en: US (default)
pl: US (domyślnie)

en: API key
pl: Klucz API

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Failure: No container details were given.
pl: Awaria: brak danych pojemnika.

en: %s Error: Failed to open local file
pl: %s Błąd: Nie udało się otworzyć pliku lokalnego

note: translators: %s: Remote storage method translators: %s: Service name
en: %s Error: Failed to upload
pl: %s Błąd: Nie udało się przesłać

en: Error opening local file: Failed to download
pl: Błąd otwarcia pliku lokalnego: Nie udało się pobrać

note: translators: %s: Settings type translators: %s: Remote storage method translators: %s: Backup method name translators: %s: Test settings type translators: %s: Backup method
en: Test %s Settings
pl: Test %s Ustawienia

en: Also, you should read this important FAQ.
pl: Ponadto, powinieneś przeczytać FAQ.

note: translators: %s: Authentication service name (e.g., Dropbox)
en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
pl: Potrzebujesz do ponownej autoryzacji z %s, jako że Twoje istniejące poświadczenia nie działają.

en: Success
pl: Sukces

en: Could not read the directory
pl: Nie można odczytać katalogu

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: Themes
pl: Motywy

en: Others
pl: Inne

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
pl: Próba przywracania zakończona niepomyślnie.

en: No log files were found.
pl: Nie znaleziono plików dziennika.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: %s error: %s
pl: %s błąd: %s

en: Cloud Files Container
pl: Kontener plików w chmurze

en: London (LON)
pl: Londyn (LON)

en: Northern Virginia (IAD)
pl: Północna Wirginia (IAD)

en: Cloud Files Storage Region
pl: Region przechowywania plików chmury

en: US or UK-based Rackspace Account
pl: Rachunek Rackspace w USA lub Wielkiej Brytanii

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
pl: Konta tworzone w rackspacecloud.com są kontami w USA; konta utworzone na rackspace.co.uk są kontami w Wielkiej Brytanii.

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
pl: Kopia zapasowa bazy danych wykorzystuje funkcje MySQL niedostępne w starej wersji MySQL (%s), na której działa ta strona.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
pl: Jeśli chcesz przywrócić kopię zapasową na wielu serwerach, powinieneś najpierw skonfigurować instalację WordPress jako multisite.

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
pl: Jest to znacznie nowsza wersja niż serwer, na którym teraz odtwarzasz (wersja %s).

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
pl: Twoje %s  wykorzystanie kontyngentu: %s %% użyte, %s dostępne

en: %s authentication
pl: autoryzacja %s

en: did not return the expected response - check your log file for more details
pl: nie odesłał odpowiedzi - sprawdź plik dziennika, aby uzyskać więcej informacji

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
pl: Uzyskaliśmy dostęp do kontenera i mogliśmy tworzyć w nim pliki.

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
pl: W chmurze błąd plików - mamy dostęp do pojemnika, ale nie udało się utworzyć w nim plików

en: Cloud Files authentication failed
pl: Uwierzytelnianie plików w wirtualnej chmurze nie powiodło się

en: Cloud Files username
pl: Nazwa użytkownika Chmury plików

en: Cloud Files API Key
pl: Klucz plików API w chmurze

en: Cloud Files Username
pl: Nazwa pliku w chmurze

en: Sydney (SYD)
pl: Sydnej (SYD)

en: Dallas (DFW) (default)
pl: Dallas (DFW) (domyślny)

en: Authorisation failed (check your credentials)
pl: Błąd autoryzacji (sprawdź swoje poświadczenia)

en: Backup label:
pl: Nazwa kopii:

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
pl: Korzystasz z multisite w WordPress - ale twoja kopia zapasowa nie jest witryną typu "multisite".

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
pl: Próba cofnięcia podwójnej kompresji powiodła się.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
pl: Próba cofnięcia podwójnej kompresji nie powiodła się.

en: restoration
pl: przywrócenie

note: translators: %s: The process that requires the functions. translators: %s: Storage method name requiring enabled functions
en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
pl: Twoja firma hostingowa musi włączyć te funkcje, zanim %s będzie działać.

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
pl: UpdraftPlus nie był w stanie znaleźć prefiksu tabeli podczas skanowania kopii bazy danych.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
pl: W tej kopii bazy danych brakuje podstawowych tabel WordPress: %s

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
pl: Musisz dokonać aktualizacji MySQL, aby móc użyć tej bazy danych.

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
pl: Wszelkie prośby o pomoc związane z %s należy zgłaszać w firmie hostingowej.

en: (version: %s)
pl: (wersja: %s)

en: The decryption key used:
pl: Używany klucz deszyfrowania:

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
pl: Ilość wolnego miejsca na dysku jest bardzo niska - zostało tylko %s Mb

en: check your log for more details.
pl: sprawdź logi, aby zobaczyć szczegóły.

en: Infinite recursion: consult your log for more information
pl: Niedokończony rekurs: przejrzyj dziennik aby uzyskać więcej informacji

en: %s: unreadable file - could not be backed up
pl: %s: nieczytelny plik - nie można wykonać kopii

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions and ownership)
pl: %s: nieczytelny plik - nie można wykonać jego kopii (sprawdź uprawnienia)

en: Could not open the backup file for writing
pl: Nie można otworzyć pliku kopii

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
pl: Połączenie nieudane: sprawdź ustawienia logowania; czy serwer działa; czy połączenie nie jest zablokowane przez firewall?

en: A zip error occurred
pl: Błąd pakowania zip

en: The zip engine returned the message: %s.
pl: Silnik pakowania zip zwrócił wiadomość: %s.

en: please wait for the rescheduled attempt
pl: proszę poczekać na następną próbę z harmonogramu

en: Latest status:
pl: Ostatni status:

en: Error - no such file exists.
pl: Błąd - taki plik nie istnieje.

en: Uploads
pl: Wysłane na serwer

en: Incremental
pl: Przyrostowa

note: translators: %s: Number of Hours.
en: Every %s hours
pl: Co %s godzin

note: translators: %s: The TeamUpdraft news URL
en: read more at %s
pl: czytaj więcej na %s

en: Database Options
pl: Opcje bazy danych

en: External database
pl: Zewnętrzna baza danych

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
pl: Może tutaj ręcznie odszyfrować zaszyfrowaną bazę danych.

en: First, enter the decryption key
pl: Po pierwsze, wprowadź klucz deszyfrujący

en: unknown source
pl: nieznane źródło

note: translators: %s: Database Source.
en: Database (created by %s)
pl: Baza danych (utworzona przez %s)

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
pl: Kliknij ten link aby pobrać plik z dziennikiem odtwarzania (może być potrzebny w przypadku kontaktów ze wsparciem technicznym)

en: See this FAQ also.
pl: Sprawdź też najczęściej zadawane pytania.

en: Files and database
pl: Pliki i baza danych

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
pl: Tylko pliki (baza danych nie została włączona do tego harmonogramu)

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
pl: Tylko baza danych (pliki nie zostały włączone to tego harmonogramu)

en: Reporting
pl: Raportowanie

note: translators: %s: Last activity
en: last activity: %ss ago
pl: ostatnia aktywność: %ss temu

note: translators: %s: Job ID
en: Job ID: %s
pl: ID zadania: %s

en: Final checks
pl: Sprawdzanie końcowe

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
pl: Upuść zaszyfrowane pliki baz danych (pliki db.gz.crypt), aby wysłać je do deszyfrowania.

note: translators: %s: Server path.
en: Your wp-content directory server path: %s
pl: Twoja ścieżka katalogów serwera wp-content: %s

note: translators: %s: Warning message translators: %s: Warning message.
en: Warning: %s
pl: Ostrzeżenie: %s

en: Warnings encountered:
pl: Napotkano ostrzeżenia:

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
pl: %s - nie może wycofać tego podmiotu; odpowiedni katalog nie istnieje (%s)

en: Errors encountered:
pl: Napotkane błędy:

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
pl: UWAGA: nie można znaleźć informacji, których podmioty są do przywrócenia.

en: If making a request for support, please include this information:
pl: W przypadku składania wniosku o wsparcie, należy podać następujące informacje:

en: Do not verify SSL certificates
pl: Brak weryfikacji certyfikatów SSL

en: Expert settings
pl: Ustawienia dla ekspertów

en: Show expert settings
pl: Pokaż ustawienia dla ekspertów

en: Backup directory specified is writable, which is good.
pl: Mam prawa do zapisu w podanym katalogu kopii zapasowej, czyli w porządku.

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
pl: Jeśli to nie pomoże sprawdź uprawnienia na serwerze lub zmień to do innego katalogu, który jest zapisywalny przez proces serwera WWW.

en: Use the server's SSL certificates
pl: Używaj certyfikatów SSL serwera

en: Choose your remote storage
pl: Wybierz miejsce zdalnego przechowywania

en: Advanced / Debugging Settings
pl: Zaawansowane / Ustawienia debugowania

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Fortnightly
pl: Co 2 tygodnie

en: Any other directories found inside wp-content
pl: Wszelkie inne katalogi wewnątrz wp-content

en: show log
pl: pokaż plik dziennika

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
pl: Żądanie do systemu plików aby utworzyć katalog nie powiodło się.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
pl: Folder istnieje, ale twój serwer www nie ma uprawnień do jego zapisu.

en: Remove old directories
pl: Usuń stare katalogi

en: Backed up: %s
pl: Kopia: %s

en: (backup set imported from remote location)
pl: (zestaw kopii zaimportowany ze zdalnej lokalizacji)

en: Backup sent to remote site - not available for download.
pl: Kopia wysłana do zdalnego serwisu - niedostępna do pobrania.

en: Check this box to have a basic report sent to
pl: Zaznacz to pole, aby wysłać podstawowy raport

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
pl: lub

en: and retain this many scheduled backups
pl: i zachowaj wiele zaplanowanych kopii

en: Backup contains:
pl: Kopia zawiera:

en: WordPress backup is complete
pl: Wykonanie kopii zakończone.

en: Backup of:
pl: Kopia z:

en: Database (files backup has not completed)
pl: Baza danych (kopia plików nie została ukończona)

en: The log file has been attached to this email.
pl: Plik dziennika został dołączony do tego e-maila.

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
pl: Nieznany/nieoczekiwany błąd - proszę zgłosić prośbę o wsparcie

en: Files (database backup has not completed)
pl: Pliki (kopia bazy danych nie została zakończona)

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
pl: Zapisy kopii nie zawierają informacji na temat właściwego rozmiaru tego pliku.

en: file is size:
pl: rozmiar pliku:

en: Archive is expected to be size:
pl: Spodziewany rozmiar Archiwum:

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
pl: Plik nie występuje lokalnie - potrzebuje pobrania ze zdalnego magazynu

en: Looking for %s archive: file name: %s
pl: Szukam %s archiwum: nazwa pliku: %s

en: Backup does not exist in the backup history
pl: Brak kopii do wyświetlenia w historii

en: Delete this backup set
pl: Usuń tą kopię

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
pl: Po naciśnięciu tego przycisku będziesz miał możliwość wyboru, które składniki chcesz przywrócić

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
pl: Jeżeli widzisz więcej kopii niż się spodziewałeś to prawdopodobnie spowodowane jest tym, że stare kopie nie są kasowane przed zakończeniem nowych.

en: (Not finished)
pl: (Nie zakończone)

en: Why am I seeing this?
pl: Czemu to widzę?

note: translators: %s: Backup Source.
en: Files backup (created by %s)
pl: Kopia plików (utworzona przez %s)

note: translators: %s: Backup Source.
en: Files and database WordPress backup (created by %s)
pl: Kopia plików i bazy danych WordPress-a (utworzona przez %s)

note: translators: %s: Backup Source. translators: %s: The description of the accepted foreign backup type.
en: Backup created by: %s.
pl: Kopia utworzona przez: %s.

en: Backup data (click to download)
pl: Dane kopii  (kliknij aby pobrać)

en: You have not yet made any backups.
pl: Nie wykonałeś jeszcze żadnych kopii

en: Disable SSL entirely where possible
pl: Wyłącz całkowiecie SSL , kiedy jest to możliwe

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
pl: Należy pamiętać, że nie wszystkie metody tworzenia kopii w chmurze zawsze używają uwierzytelniania protokołu SSL.

en: or, to reset this option
pl: lub,  zresetuj tą opcję

en: Backup directory
pl: Katalog kopii

en: Delete local backup
pl: Skasuj lokalne kopie

en: Split archives every:
pl: Dziel się archiwami co:

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
pl: Spowoduje to również wyświetlenie wyników debugowania wszystkich wtyczek wyświetlanych na tym ekranie - proszę się nie dziwić, że je widzisz.

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
pl: Zaznacz aby otrzymywać więcej informacji i maili o procesie kopiowania - przydatne zwłaszcza przy diagnozowaniu problemów.

en: Follow this link to attempt to create the directory and set the permissions
pl: Kliknij ten link, aby spróbować utworzyć katalog i ustawić uprawnienia

en: Sending Your Backup To Remote Storage
pl: Wysyłanie kopii do zdalnego magazynu

en: Backup more databases
pl: Zrób więcej kopii baz danych

en: your site's admin address
pl: adres administratora twojej witryny

en: Include in files backup
pl: Uwzględnij pliki w kopii

en: Database encryption phrase
pl: Fraza szyfrowania bazy danych

en: Manually decrypt a database backup file
pl: Ręcznie odszyfrowuj plik kopii bazy danych

en: No backup has been completed
pl: Kopia nie została zakończona

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
pl: Będziesz musiał skonsultować się ze swoim dostawcą hostingowym aby dowiedzieć się, jak ustawić uprawnienia do wtyczki WordPress aby zapisać do katalogu.

note: translators: %s: Time of backup.
en: incremental backup; base backup: %s
pl: Przyrostowa kopia; podstawowa kopia: %s

en: Email
pl: E-mail

en: None
pl: Brak

en: Site
pl: Witryna

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
pl: Podręcznik

en: Error message
pl: Komunikat błędu

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Unknown
pl: Nieznane

en: View Log
pl: Zobacz dziennik

en: Backup date
pl: Data utworzenia kopii zapasowej

en: Full backup
pl: Pełna kopia zapasowa

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: %s (%s used)
pl: %s (%s używanych)

en: Free disk space in account:
pl: Dostępna przestrzeń dyskowa na koncie:

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
pl: Ten przycisk jest nieaktywny ponieważ brakuje praw do zapisu w Twoim folderze z kopiami zapasowymi (sprawdź ustawienia).

en: Fetch
pl: Pobierz

en: Call
pl: Zadzwoń

en: Upload backup files
pl: Wyślij pliki kopii zapasowej

note: translators: %s: Table name
en: table: %s
pl: tabela: %s

en: Encrypting database
pl: Szyfrowanie bazy danych

en: Encrypted database
pl: Zaszyfrowana baza danych

en: Support
pl: Wsparcie

en: More plugins
pl: Więcej wtyczek

note: translators: %s: Error message
en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: show PHP information (phpinfo)
pl: pokaż informację PHP (phpinfo)

en: zip executable found:
pl: odnaleziono wykonywalny plik zip:

en: Latest UpdraftPlus.com news:
pl: Najnowsze aktualności UpdraftPlus.com:

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
pl: Można też umieścić je ręcznie do swojego katalogu UpdraftPlus (zwykle wp-content/updraft), np. przez FTP, a następnie użyć "skanuj" w linku powyżej.

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
pl: Spowoduje to usunięcie wszystkich ustawień UpdraftPlus - czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Do you need WordPress Multisite support?
pl: Czy potrzebujesz wsparcia Wordpress Multisite (wiele stron)?

en: Web server:
pl: Serwer www:

en: Current memory usage
pl: Aktualne zużycie pamięci

note: translators: %s: PHP version label translators: %s: WordPress version label
en: %s version:
pl: wersja %s:

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Total (uncompressed) on-disk data:
pl: Wszystkie (nieskompresowane) dane na dysku:

en: count
pl: ilość

en: Choose the components to restore
pl: Wybierz składniki do przywrócenia

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
pl: Twój serwer www ma włączony tak zwany tryb bezpieczny PHP (safe_mode).

note: translators: %s: Entity that cannot be restored
en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
pl: Poniższy element nie może zostać przywrócony automatycznie: "%s".

en: You will need to restore it manually.
pl: Będziesz musiał przywrócić to ręcznie.

note: translators: %s: Restoration type
en: %s restoration options:
pl: %s opcje przywracania:

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
pl: Przeczytaj artykuł o przydatnych rzeczach, jakie powinieneś wiedzieć przed przywracaniem.

en: Time now
pl: Bieżący czas

en: Last log message
pl: Ostatni plik dziennika

en: (Nothing yet logged)
pl: (Jeszcze nie zalogowano)

en: Download most recently modified log file
pl: Pobierz ostatnio zmodyfikowany plik dziennika

en: More tasks:
pl: Więcej zadań:

en: Opera web browser
pl: Przeglądarka Opera

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
pl: To jest zawartość katalogu Updraft

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
pl: Web-server miejsce na dysku używane przez UpdraftPlus

en: refresh
pl: odśwież

en: Version
pl: Wersja

en: Your backup has been restored.
pl: Twoja kopia zapasowa została przywrócona.

en: Current limit is:
pl: Obecny limit wynosi:

en: JavaScript warning
pl: Ostrzeżenie JavaScript

en: Nothing currently scheduled
pl: Nic nie zostało zaplanowane

en: Files
pl: Pliki

en: Download in progress
pl: Pobieranie w toku

en: No local copy present.
pl: Brak kopii obecnego pliku.

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

[ctx: Uploader: Drop backup files here - or - Select Files]
en: or
pl: lub

en: Upload files into UpdraftPlus.
pl: Prześlij pliki do UpdraftPlus.

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
pl: Naciśnij tutaj, aby zajrzeć do swojego katalogu UpdraftPlus (w swojej witrynie hostingowej) dla wszystkich nowych zestawów kopii, które zostały przesłane.

en: Backup non-WordPress files and databases
pl: Twórz kopie plików i baz danych innych niż WordPress

en: Ask a pre-sales question
pl: Zadaj pytanie przedsprzedażne

en: Newsletter sign-up
pl: Zapisz się do newslettera

en: Error: unexpected file read fail
pl: Błąd: nieoczekiwany błąd odczytu pliku

en: Creating database backup
pl: Tworzenie kopii bazy danych

en: Created database backup
pl: Utworzono kopię bazy danych

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
pl: Oczekiwanie na zaplanowany czas, aby spróbować ponownie z powodu błędów

en: Show raw backup and file list
pl: Pokaż nieprzetworzoną kopię  i listę plików

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
pl: N.B. Ta liczba jest oparta na tym co zostało lub nie zostało wykluczone przy ostatnim zapisaniu opcji.

en: Backup begun
pl: Rozpoczęto tworzenie kopii

en: Pruning old backup sets
pl: Cięcie starych zestawów kopii

en: Uploading files to remote storage
pl: Przesyłanie plików do zdalnego magazynu

en: Created file backup zips
pl: Utworzono archiwa zip kopii plików

en: Creating file backup zips
pl: Tworzenie archiwów zip kopii plików

en: Wipe settings
pl: Wyczyść ustawienia

en: Peak memory usage
pl: Wykorzystanie pamięci szczytowej

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
pl: Zignoruj wszystko, co tutaj znajdziesz - chyba, że masz problemy.

en: Also delete from remote storage
pl: Usuń także ze zdalnego magazynu

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
pl: Przywracanie zastąpi motywy, wtyczki, przesłane pliki, bazę danych i/lub inne zawartości katalogów (zgodnie z tym, co zawiera zestaw kopii i Twój wybór).

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
pl: Pobierz (jeśli to konieczne) i przygotuj pliki kopii...

en: Please allow time for the communications with the remote storage to complete.
pl: Zapewnij czas na zakończenie komunikacji ze zdalną pamięcią.

en: Drop backup files here
pl: Upuść tutaj pliki kopii

en: UpdraftPlus - Upload backup files
pl: UpdraftPlus - Prześlij pliki kopii

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
pl: Jeśli używasz tego, wyłącz tryb Turbo/Road.

en: Rescan remote storage
pl: Ponownie skanuj pamięć zdalną

en: Rescan local folder for new backup sets
pl: Przeskanuj ponownie lokalny folder w poszukiwaniu nowych zestawów kopii

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
pl: Lokalizacja tego katalogu jest ustawiona w ustawieniach eksperta na karcie Ustawienia.

en: Send this backup to remote storage
pl: Wyślij kopię do magazynu zdalnego

en: Include your database in the backup
pl: Uwzględnij swoją bazę danych w kopii

en: Full feature list
pl: Pełna lista funkcjonalności

en: Next scheduled backups
pl: Następna zaplanowana  kopia

en: At the same time as the files backup
pl: W tym samym czasie co kopia plików

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
pl: Przycisk "Utwórz kopię" jest wyłączony, ponieważ katalog kopii nie jest do zapisu (przejdź do karty "Ustawienia" i znajdź odpowiednią opcję).

en: Backup directory could not be created
pl: Kopia katalogów nie została utworzona

en: Backup directory successfully created.
pl: Kopię katalogów pomyślnie utworzono.

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
pl: Jeśli nadal możesz czytać te słowa po zakończeniu ładowania strony, oznacza to, że w witrynie występuje problem JavaScript lub jQuery.

en: Your settings have been wiped.
pl: Twoje ustawienia zostały wyczyszczone.

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
pl: Zły format pliku - nie wygląda, jak zaszyfrowany plik bazy danych stworzonej przez UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
pl: Zły format pliku - nie wygląda, jak plik utworzony przez UpdraftPlus

note: translators: %s: Backup tool name
en: This backup was created by %s, and can be imported.
pl: Kopia została utworzona przez %s i może zostać zaimportowana.

note: translators: %s: Backup directory path
en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
pl: Kopia katalogu (%s) jest nie zapisywalna lub nie istnieje.

en: The log file could not be read.
pl: Nie można odczytać plik dziennika.

en: This file could not be uploaded
pl: Tego pliku nie można załadować

en: You will find more information about this in the Settings section.
pl: Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji Ustawienia.

en: Messages:
pl: Wiadomości

en: Return to UpdraftPlus configuration
pl: Wróć do konfiguracji UpdraftPlus

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
pl: Nie można znaleźć zadania - być może jest już gotowe?

en: Delete backup set
pl: Usuń zestaw kopii zapasowych

en: Actions
pl: Działania

en: Download failed
pl: Nie powiodło się pobieranie

en: Multisite
pl: Sieć witryn

en: Restore backup
pl: Przywróć kopię zapasową

en: Lead developer's homepage
pl: Witryna głównego developera.

en: Backup finished
pl: Tworzenie kopii zapasowej zostało zakończone

en: Welcome to UpdraftPlus!
pl: Witaj w UpdraftPlus!

en: Key
pl: Klucz

en: Unknown server response:
pl: Nieznana odpowiedź serwera:

en: Unknown server response status:
pl: Nieznany status odpowiedzi serwera:

en: The file was uploaded.
pl: Plik został przesłany.

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
pl: (upewnij się, że próbowano załadować plik zip wcześniej utworzony przez UpdraftPlus)

en: Upload error:
pl: Błąd przesyłania:

en: Upload error
pl: Błąd przesyłania

en: Delete from your web server
pl: Usuń z serwera www

en: Download to your computer
pl: Pobierz na komputer

en: Error: the server sent an empty response.
pl: Błąd: serwer wysłał pustą odpowiedź.

en: Warnings:
pl: Ostrzeżenia:

en: Processing files - please wait...
pl: Przetwarzanie plików - proszę czekać...

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
pl: Niektóre pliki są nadal pobierane lub przetwarzane - proszę czekać.

en: Close
pl: Zamknij

en: Unexpected response:
pl: Nieoczekiwana odpowiedź:

en: PHP information
pl: Informacja PHP

en: Begun looking for this entity
pl: Rozpoczęto szukanie tego podmiotu

en: Errors:
pl: Błędy:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Delete
pl: Usuń

en: calculating...
pl: obliczanie...

en: Restore
pl: Przywróć

en: Delete Old Directories
pl: Usuń stare katalogi

en: Database
pl: Baza danych

en: Error
pl: Błąd

en: Settings
pl: Ustawienia

note: translators: %s: List of corrupted files
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Send
pl: Wyślij

en: Create
pl: Utwórz

en: Add site
pl: Dodaj stronę

en: Connect
pl: Połącz

en: key name
pl: nazwa klucza

en: Send to site:
pl: Wyślij do strony:

en: Update quota count
pl: Zaktualizuj liczbę przydziałów

en: Error data:
pl: Dane o błędach:

en: Premium WooCommerce plugins
pl: Wtyczki Premium WooCommerce

en: Start backup
pl: Rozpocznij kopię

en: Job deleted
pl: Zadanie usunięto.

en: Backup set not found
pl: Nie znaleziono zestawu kopii

note: translators: %s: List of missing archives with description
en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
pl: Ten zestaw archiwów kopii wydaje się posiadać brakujące archiwa: %s

note: translators: %s: File name
en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
pl: Plik znaleziono ale ma zerowy rozmiar (trzeba przesłać go ponownie): %s

note: translators: %s: File path
en: File not found (you need to upload it): %s
pl: Pliku nie znaleziono (należy go przesłać): %s

note: translators: %s: Unknown Source. translators: %s: Backup source information
en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
pl: Kopia utworzona przez nieznane źródło (%s) - nie może zostać przywrócona.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
pl: Tylko baza danych WordPress może zostać przywrócona; będziesz musiał zająć się zewnętrzną bazą danych ręcznie.

en: No such backup set exists
pl: Nie istnieje taki zestaw kopii

en: Nothing yet logged
pl: Jeszcze nie zalogowano

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
pl: Przeczytaj tę stronę aby uzyskać przewodnik po możliwych przyczynach i sposobie ich naprawienia..

note: translators: %s: Web server name
en: Your website is hosted using the %s web server.
pl: Twoja witryna jest hostowana za pomocą serwera sieciowego %s.

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
pl: Czas potrzebny na uruchomienie wtyczek WordPress jest bardzo niski (%s sekund) - powinieneś go zwiększyć aby uniknąć awarii kopii z powodu przekroczenia limitu czasu (skonsultuj się z firmą hostingową by uzyskać dodatkową pomoc - jest to ustawienie PHP max_execution_time; zalecana wartość to %s sekund lub więcej)

en: Adding...
pl: Dodaję...

en: Counting...
pl: Przeliczam...

en: Proceed with update
pl: Postęp aktualizacji

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Connecting...
pl: Łączę...

en: You have made changes to your settings, and not saved.
pl: Dokonałeś zmian w ustawieniach ale nie zapisałeś.

en: Automatic backup before update
pl: Automatyczne tworzenie kopii przed aktualizacją

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
pl: Kliknij ten link aby spróbować odszyfrować i pobrać plik bazy danych na komputer.

en: Raw backup history
pl: Historia surowych kopii

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
pl: Jednak archiwa UpdraftPlus są standardowymi plikami zip/SQL - jeżeli masz pewność, że twój plik ma odpowiedni format możesz zmienić jego nazwę aby pasowała do tego wzorca.

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
pl: Ten plik nie wygląda na archiwum kopii UpdraftPlus (są to przeważnie pliki .zip albo .gz z nazwą: backup_(czas)_(adres strony)_(kod)_(typ).(zip|gz)).

en: Error: the server sent us a response which we did not understand.
pl: Błąd: serwer wysłał nam odpowiedź, której nie zrozumieliśmy.

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
pl: Hasło konsoli użytkownika RackSpace nowego użytkownika (nie będzie ponownie wyświetlane):

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
pl: Ponowne skanowanie (szuka kopii, które zostały dodane ręcznie do wewnętrznego przechowywania kopii)...

note: translators: %s: Typical mail server size limit in megabytes
en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
pl: Pamiętaj, że serwery pocztowe mają zwykle ograniczone rozmiary; zwykle około %s MB; kopie większe niż limity mogą nie dotrzeć.

en: Trying...
pl: Próbuję...

en: Free two-factor security plugin
pl: Bezpłatna dwu członowa wtyczka bezpieczeństwa

en: More quality plugins
pl: Więcej wartościowych wtyczek

en: Backup Now
pl: Utwórz kopię

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
pl: Serwer www zwrócił kod błędu (spróbuj ponownie lub przejrzyj logi serwera)

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
pl: Ponowne skanowanie magazynu pamięci zdalnej i lokalnej dla zestawów kopii...

en: This decryption key will be attempted:
pl: Podjęto próbę odszyfrowania klucza:

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
pl: Błąd pobierania: serwer wysłał nam odpowiedź, której nie zrozumieliśmy.

en: Testing connection...
pl: Test połączenia...

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
pl: Podaj nazwę klucza (np. podaj stronę na której się znajduje):

en: Creating...
pl: Tworzenie...

en: Disconnecting...
pl: Rozłączanie...

en: Go here for more information.
pl: Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
pl: Aby utworzyć kopię zapasową, wystarczy nacisnąć przycisk Backup Now.

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
pl: Przed przywróceniem należy upewnić się, że jest to naprawdę zestaw kopii przeznaczony do użycia na tej stronie (a nie zestaw kopii z niepowiązanej witryny).

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
pl: Ten zestaw kopii nie był znany przez UpdraftPlus, jako utworzony przez bieżącą instalację WordPress, ale został znaleziony w magazynie zdalnym lub został wysłany z innej strony.

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
pl: Aby wysłać więcej niż jeden adres, każdy adres oddziel przecinkiem.

en: Requesting start of backup...
pl: Prosi o uruchomienie kopiowania...

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
pl: Jeżeli ta kopia jest wykonana za pomocą innej wtyczki być może UpdraftPlus Premium będzie w stanie Tobie pomóc.

note: translators: %s: Minimum required UpdraftPlus version
en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
pl: Sprawdzić, czy witryna jest w trybie online, nie jest zaporą ogniową, nie ma modułów zabezpieczających, które mogą blokować dostęp, czy włączona jest wersja programu UpdraftPlus %s lub nowsza wersja oraz czy poprawnie wprowadzono klucze.

note: translators: %s: Missing key name translators: %s: Key. translators: %s: Missing parameter name translators: %s: Missing credential type (e.g., login) translators: %s: Missing credential type (e.g., password) translators: %s: Username translators: %s: Password translators: %s: Tenant (used in OpenSt
en: Failure: No %s was given.
pl: Niepowodzenie: nie ustalono %s.

note: translators: %s: UpdraftVault
en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
pl: %s został wybrany do zdalnego przechowywania, ale nie jesteś aktualnie podłączony..

en: UpdraftPlus notice:
pl: UpdraftPlus ogłoszenie:

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
pl: Jeżeli masz problemy z archiwizacją, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami.

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
pl: Aby zmienić domyślne ustawienia kopii, skonfigurować zaplanowanie kopii, wysłać kopie do magazynu zdalnego (zalecane) i inne, przejdź do karty ustawień.

en: Constants
pl: Stała

en: Options (raw)
pl: Opcje (czyste)

en: Known backups (raw)
pl: Znane kopie (czyste).

en: Error:
pl: Błąd:

en: Deleting...
pl: Usuwanie…

en: Allowed Files
pl: Dozwolone rodzaje plików

en: Notice
pl: Powiadomienie

en: Update Plugin
pl: Aktualizuj wtyczkę

en: File ready.
pl: Plik jest gotowy.

en: Download log file
pl: Pobierz pliku dziennika

en: Update Theme
pl: Zaktualizuj motyw

en: Send a report only when there are warnings/errors
pl: Wyślij raport wyłącznie w przypadku wystąpienia błędów lub ostrzeżeń

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
pl: Jeżeli zostanie wykluczona zarówno baza danych i pliki, to nic nie zostanie!
