Plugins - EWWW Image Optimizer - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (784 entries)

en: %1$d image credit remaining. | %1$d image credits remaining.
pl[0]: Został %1$d kredyt.
pl[1]: Zostały %1$d kredyty.
pl[2]: Zostało %1$d kredytów.

en: %1$d image in the Media Library has been selected. | %1$d images in the Media Library have been selected.
pl[0]: Wybrano %1$d obrazek w bibliotece mediów.
pl[1]: Wybrano %1$d obrazki w bibliotece mediów.
pl[2]: Wybrano %1$d obrazków w bibliotece mediów.

en: %1$d images have been selected, with %2$d resized versions.
pl: Wybrano %1$d obrazków z %2$d wersjami o zmienionym rozmiarze.

en: %1$d images in the Media Library have been selected.
pl: Wybrano %1$d obrazków w bibliotece mediów.

en: %1$d items displayed of %2$d records found
pl: %1$d wyświetlonych elementów z %2$d znalezionych rekordów

en: %1$d items displayed of %2$s records found
pl: Wyświetlono %1$d elementów z %2$s znalezionych rekordów

en: %1$d/%2$d compressed | %1$d/%2$d sizes compressed
pl[0]: %1$d/%2$d skompresowane
pl[1]: %1$d/%2$d skompresowane rozmiary
pl[2]: %1$d/%2$d skompresowanych rozmiarów

en: %1$s / %2$s images checked
pl: Sprawdzono %1$s / %2$s obrazków

en: %1$s to %2$s Conversion
pl: Konwersja %1$s do %2$s

en: %1$s uploaded item in the Media Library has been selected with up to %2$d image files per upload. | %1$s uploaded items in the Media Library have been selected with up to %2$d image files per upload.
pl[0]: Wybrano %1$s przesłany element w Bibliotece mediów z maksymalnie %2$d plikami obrazków na jedno przesłanie.
pl[1]: Wybrano %1$s przesłane elementy w Bibliotece mediów z maksymalnie %2$d plikami obrazków na jedno przesłanie.
pl[2]: Wybrano %1$s przesłanych elementów w Bibliotece mediów z maksymalnie %2$d plikami obrazków na jedno przesłanie.

en: %1$s uploaded item in the Media Library will be optimized with up to %2$d image files per upload. | %1$s uploaded items in the Media Library have been selected with up to %2$d image files per upload.
pl[0]: %1$s przesłany element do multimediów zostanie zoptymalizowany do %2$d plików graficznych na jedno przesłanie.
pl[1]: %1$s przesłane elementy do multimediów zostaną zoptymalizowane do %2$d plików graficznych na jedno przesłanie.
pl[2]: %1$s przesłanych elementów do multimediów zostanie zoptymalizowanych do %2$d plików graficznych na jedno przesłanie.

en: %d attachments
pl: %d załączników

en: %d images
pl: %d obrazów

en: %d items displayed
pl: Wyświetlono %d elementów

en: %d items found
pl: Znaleziono %d pozycji

en: %d size compressed | %d sizes compressed
pl[0]: %d rozmiar skompresowany
pl[1]: %d rozmiary skompresowane
pl[2]: %d rozmiarów skompresowanych

en: %d size to compress | %d sizes to compress
pl[0]: %d rozmiar do skompresowania
pl[1]: %d rozmiary do skompresowania
pl[2]: %d rozmiarów do skompresowania

en: %d total images
pl: %d obrazków ogółem

en: %s The plugin will attempt to update image locations for any posts that contain the images. You may still need to manually update locations/urls for converted images.
pl: %s Wtyczka spróbuje zaktualizować lokalizacje obrazków dla wszystkich wpisów, które zawierają obrazki. Nadal może być konieczne ręczne zaktualizowanie lokalizacji/adresów URL dla przekonwertowanych obrazków.

en: %s automatically resizes huge uploads with more granular settings than the Maximum Image Dimensions.
pl: %s automatycznie zmienia rozmiar dużych przesyłanych plików, stosując bardziej szczegółowe ustawienia niż maksymalne wymiary obrazka.

en: %s compression disabled
pl: wyłączona kompresja %s

en: %s failed while writing image to stream.
pl: %s nie powiodło się podczas zapisu obrazka do strumienia.

en: %s images left to optimize
pl: Pozostało %s obrazków do optymalizacji

en: %s is missing
pl: Brakuje %s

en: %s is not writable
pl: %s nie jest zapisywalny

en: %s is not writable.
pl: %s nie jest zapisywalny.

en: %s media uploads left to scan
pl: %s przesłanych multimediów pozostało do zeskanowania

en: %s total images
pl: %s obrazków ogółem

en: *As such things are quite rare, it is highly recommended to contact support first, as this may be due to a plugin conflict.
pl: *Ponieważ takie rzeczy zdarzają się dość rzadko, zdecydowanie zaleca się skontaktowanie się najpierw z pomocą techniczną, ponieważ może to być spowodowane konfliktem wtyczek.

en: *Imsanity settings override these dimensions.
pl: *Ustawienia szaleństwa mają pierwszeństwo przed tymi wymiarami.

en: *Include Media Library Folders has been disabled because it will cause the scanner to ignore the disabled resizes.
pl: *Opcja Uwzględnij foldery biblioteki multimediów została wyłączona, ponieważ powoduje ignorowanie przez skaner wyłączonych zmian rozmiaru.

en: *Legacy resize options are in effect: %1$d x %2$d. These will be used for bulk operations and for images uploaded outside the post/page editor.
pl: *Obowiązują starsze opcje zmiany rozmiaru: %1$d x %2$d. Będą one używane do operacji zbiorczych i obrazków przesyłanych poza edytorem wpisów/stron.

en: *Settings to disable creation and optimization of individual sizes must be configured for each individual site.
pl: *Ustawienia wyłączające tworzenie i optymalizację poszczególnych rozmiarów muszą być skonfigurowane dla każdej indywidualnej witryny.

en: A JavaScript-free rewriting method using picture tags.
pl: Metoda przepisywania bez JavaScriptu przy użyciu tagów obrazków.

en: A network or server error has occurred, retrying automatically in 15 seconds.
pl: Wystąpił błąd sieci lub serwera. Automatyczna próba zostanie ponowiona za 15 sekund.

en: APNG cannot be converted to WebP.
pl: APNG nie może zostać przekonwertowany na WebP.

en: AVIF Quality Level
pl: Poziom jakości AVIF

en: AVIF conversion is enabled via the Easy IO CDN.
pl: Konwersja AVIF jest możliwa za pośrednictwem Easy IO CDN.

en: Above the Fold
pl: Nad zagięcie

en: Access denied.
pl: Odmowa dostępu.

en: Access documentation and support from your WordPress dashboard. Uses resources from external servers.
pl: Dostęp do dokumentacji i pomocy technicznej z kokpitu WordPress. Wykorzystuje zasoby z zewnętrznych serwerów.

en: Access token has expired, please reload the page.
pl: Token dostępu wygasł, przeładuj stronę.

en: Activate
pl: Włącz

en: Activate 5x more optimization and priority support
pl: Aktywuj 5x większą optymalizację i priorytetowe wsparcie

en: Activate All Sites
pl: Aktywuj wszystkie witryny

en: Active, not yet verified.
pl: Aktywny, jeszcze nie zweryfikowany.

en: Add Missing Dimensions
pl: Dodaj brakujące wymiary

en: Add exclusion
pl: Dodaj wykluczenie

en: Add width/height attributes to reduce layout shifts and improve user experience.
pl: Dodaj atrybuty szerokości/wysokości, aby zmniejszyć przesunięcia układu i poprawić wrażenia użytkownika.

en: Add your Site URL to your account:
pl: Dodaj adres URL witryny do swojego konta:

en: Add your Site URLs to your account
pl: Dodaj adresy URL witryny do swojego konta

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: All front-end functions have been disabled. Please clear all caches, and check your site to ensure it is functioning normally.
pl: Wszystkie funkcje front-endu zostały wyłączone. Prosimy o wyczyszczenie pamięci podręcznej i sprawdzenie witryny, aby upewnić się, że działa normalnie.

en: All images in the Media Library will be scaled to %1$d x %2$d.
pl: Wszystkie obrazki w Bibliotece mediów zostaną przeskalowane do %1$d x %2$d.

en: All images will be scaled to %1$d x %2$d.
pl: Wszystkie obrazki zostaną przeskalowane do %1$d x %2$d.

en: All methods used by the EWWW Image Optimizer are intended to produce visually identical images.
pl: Wszystkie metody używane przez EWW Image Optimizer mają na celu uzyskanie wizualnie identycznych obrazków.

en: All records have been removed from the optimization history.
pl: Wszystkie rekordy zostały usunięte z historii optymalizacji.

en: Allow
pl: Zezwól

en: Allow EWWW Image Optimizer to anonymously track how this plugin is used and help us make the plugin better. Opt-in to tracking and receive a 10% discount on premium compression. No sensitive data is tracked.
pl: Zezwól EWWW Image Optimizer na anonimowe śledzenie sposobu korzystania z tej wtyczki i pomóż nam ją ulepszyć. Zgódź się na śledzenie i otrzymaj rabat 10% na kompresję premium. Żadne wrażliwe dane nie są śledzone.

en: Allow Single-site Override
pl: Pozwól na nadpisanie ustawień pojedynczej witrynie

en: Allow individual sites to configure their own settings and override all network options.
pl: Zezwól poszczególnym witrynom na konfigurowanie własnych ustawień i zastępowanie wszystkich opcji sieciowych.

en: Allow resizing of existing Media Library images.
pl: Pozwól na zmianę rozmiaru istniejących obrazków biblioteki mediów.

en: Allow resizing of existing images outside the Media Library. Use this to resize images specified under the Folders to Optimize setting when running Bulk or Scheduled Optimization.
pl: Zezwól na zmianę rozmiaru istniejących obrazków poza Biblioteką mediów. Służy do zmiany rozmiaru obrazków określonych w ustawieniu Foldery do optymalizacji podczas uruchamiania optymalizacji zbiorczej lub zaplanowanej.

en: Amazon S3 image
pl: Obraz z Amazon S3

en: Amazon-hosted image
pl: Obrazek hostowany przez Amazon

en: An image-optimizing CDN that does not modify your local images. Includes automatic compression, scaling, WebP %s.
pl: Optymalizująca obrazki sieć CDN, która nie modyfikuje lokalnych obrazków. Obejmuje automatyczną kompresję, skalowanie, WebP %s.

en: An image-optimizing CDN with automatic compression, scaling, WebP conversion %s.
pl: CDN optymalizujący obrazki z automatyczną kompresją, skalowaniem i konwersją WebP %s.

en: Anonymous Reporting
pl: Anonimowe raportowanie

en: Applies to optimization of local files, rather than front-end operations like Lazy Load or Easy IO. Thus exclusions must match filesystem paths instead of URLs.
pl: Dotyczy optymalizacji plików lokalnych, a nie operacji front-end, takich jak Lazy Load lub Easy IO. W związku z tym wykluczenia muszą odpowiadać ścieżkom systemu plików, a nie adresom URL.

en: Apply improved sharpening during WebP Conversion.
pl: Zastosuj ulepszone wyostrzenie podczas konwersji WebP.

en: Apply improved sharpening to JPG resizing operations and WebP Conversion.
pl: Zastosuj ulepszone wyostrzanie podczas operacji zmiany rozmiaru JPG i konwersji WebP.

en: Automatic Scaling
pl: Automatyczne skalowanie

en: Automatically detect the correct image size within responsive (srcset) markup.
pl: Automatycznie wykrywa prawidłowy rozmiar obrazka w znacznikach responsywnych (srcset).

en: Azure Storage image
pl: Obraz z Azure Storage

en: BMP to JPG
pl: BMP do JPG

en: BMP to JPG Conversion
pl: Konwersja BMP do JPG

en: Background Optimization is disabled, but you may use the legacy Bulk Optimizer.
pl: Optymalizacja w tle jest wyłączona, ale możesz używać starszej wersji Optymalizator zbiorczy.

en: Background color is used only if the PNG has transparency. Leave this value blank to skip PNGs with transparency.
pl: Kolor tła jest używany tylko wtedy, gdy plik PNG ma przezroczystość. Pozostaw tę wartość pustą, aby pominąć pliki PNG z przezroczystością.

en: Background images directly attached via inline style attributes will be lazy loaded by default.
pl: Obrazki tła dołączane bezpośrednio za pomocą atrybutów stylu wbudowanego będą domyślnie wczytywane z opóźnieniem.

en: Background optimization (faster uploads):
pl: Optymalizacja w tle (szybsze przesyłanie):

en: Backup Originals
pl: Twórz kopię zapasową oryginałów

en: Backup could not be retrieved for %s.
pl: Nie można pobrać kopii zapasowej dla %s.

en: Backup file for %s has the wrong mime type.
pl: Plik kopii zapasowej dla %s ma nieprawidłowy typ mime.

en: Backups are currently disabled in the Local settings.
pl: Kopie zapasowe są obecnie wyłączone w ustawieniach lokalnych.

en: Blog ID not provided.
pl: Nie podano identyfikatora blogu.

en: Bulk Optimization will alter your original images and cannot be undone. Please be sure you have a backup of your images before proceeding.
pl: Optymalizacja zbiorcza zmieni oryginalne obrazki i nie można jej cofnąć. Przed kontynuowaniem upewnij się, że masz kopię zapasową swoich obrazków.

en: Bulk Optimize
pl: Masowa optymalizacja

en: Bulk Optimizer
pl: Masowa optymalizacja

en: Bulk status has been reset, starting from the beginning.
pl: Masowa optymalizacja została przerwana i zaczyna od początku.

en: Bulk status has been reset, the next bulk operation will start from the beginning.
pl: Masowa optymalizacja została przerwana, następna masowa operacja zacznie się od początku.

en: By default, the EWWW Image Optimizer does not store any personal data nor share it with anyone.
pl: Domyślnie EWW Image Optimizer nie przechowuje żadnych danych osobowych ani nie udostępnia ich nikomu.

en: Can automatically scale images based on display size.
pl: Możliwość automatycznego skalowania obrazków na podstawie rozmiaru wyświetlacza.

en: Can match any text within the target element, like elementor-widget-container or et_pb_column.
pl: Może pasować do dowolnego tekstu w elemencie docelowym, takim jak elementor-widget-container lub et_pb_column.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot clone core object.
pl: Nie można sklonować wbudowanego obiektu.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
pl: Nie można zmienić rozmiaru obrazka. Szerokość i wysokość nie są ustawione.

en: Cannot unserialize (wakeup) the core object.
pl: Nie można przeprowadzić unserialize wbudowanego obiektu.

en: Change the Media Library to List mode for additional image optimization information and actions.
pl: Przełącz bibliotekę mediów na tryb listy, aby uzyskać dodatkowe informacje i działania związane z optymalizacją obrazka.

en: Clean Optimization Records
pl: Wyczyść rekordy optymalizacji

en: Clear Log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clear Queue
pl: Wyczyść kolejkę

en: Click to Copy
pl: Kliknij, aby skopiować

en: Click to enable forced GIF rewriting once WebP version have been generated.
pl: Kliknij, aby włączyć wymuszone przepisywanie plików GIF po wygenerowaniu wersji WebP.

en: Click to toggle
pl: Kliknij, aby przełączyć

en: Cloud
pl: Chmura

en: Cloudinary image
pl: Obrazek w usłudze Cloudinary

en: Color profiles are preserved when using the API or Easy IO.
pl: Profile kolorów są zachowywane podczas korzystania z interfejsu API lub Easy IO.

en: Compress API Key
pl: Klucz API kompresji

en: Compressed at a lower level than current setting.
pl: Skompresowane na niższym poziomie niż bieżące ustawienie.

en: Compression of local images cannot be done on your site without an API key. Since Easy IO is already automatically optimizing your site, you may dismiss this notice unless you need to save storage space.
pl: Bezpłatna kompresja lokalnych obrazków nie może być wykonywana w witrynie bez klucza API. Ponieważ Easy IO już automatycznie optymalizuje twoją witrynę, możesz odrzucić to powiadomienie, chyba że chcesz zaoszczędzić miejsce na dysku.

en: Configure Max Image Dimensions.
pl: Skonfiguruj maksymalne wymiary obrazka.

en: Configure network-wide settings in the %s.
pl: Skonfiguruj ustawienia dla całej sieci witryn w %s.

en: Contact Support
pl: Kontakt ze wsparciem

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Contribute
pl: Współtworz

en: Conversion is only available for images in the Media Library (except WebP). By default, all images have a link available in the Media Library for one-time conversion. Turning on individual conversion operations below will enable conversion filters any time an image is uploaded or modified.
pl: Konwersja jest dostępna jedynie dla obrazków w Bibliotece mediów (oprócz WebP). Domyślnie wszystkie obrazki mają odnośnik w Bibliotece mediów do jednorazowej konwersji. Włączenie indywidualnych konwersji pozwoli konwertować obrazki zawsze podczas przesyłania lub modyfikacji.

en: Convert
pl: Konwertuj

en: Convert BMP image to the JPG format to save space.
pl: Konwertuj obrazek BMP do formatu JPG, aby zaoszczędzić miejsce.

en: Convert BMP images to the JPG format.
pl: Konwertuj obrazki BMP do formatu JPG.

en: Convert your images to the next generation format for supported browsers, while retaining originals for other browsers.
pl: Konwertuj obrazki do formatu nowej generacji dla obsługiwanych przeglądarek, zachowując oryginały dla innych przeglądarek.

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Could not activate Easy IO on %1$s: %2$s
pl: Nie można aktywować Easy IO na %1$s: %2$s

en: Could not activate Easy IO, please try again in a few minutes. If this error continues, please see %1$s for troubleshooting steps: %2$s
pl: Nie można aktywować Easy IO, spróbuj ponownie za kilka minut. Jeśli ten błąd nadal występuje, zobacz %1$s, aby uzyskać informacje na temat rozwiązywania problemów: %2$s

en: Could not calculate resized image dimensions
pl: Nie można obliczyć wymiarów obrazka o zmienionym rozmiarze

en: Could not de-register site, HTTP error: %s
pl: Nie można wyrejestrować witryny, błąd HTTP: %s

en: Could not delete %s, please remove manually or fix permissions and try again.
pl: Nie można usunąć %s. Usuń ręcznie lub popraw uprawnienia i spróbuj ponownie.

en: Could not determine backup location for %s.
pl: Nie można określić lokalizacji kopii zapasowej dla %s.

en: Could not find %s
pl: Nie można znaleźć %s

en: Could not find file.
pl: Nie można znaleźć pliku.

en: Could not find image
pl: Nie można znaleźć obrazu

en: Could not register Easy IO for %s: error unknown.
pl: Nie można zarejestrować Easy IO dla %s: nieznany błąd.

en: Could not register site, HTTP error: %s
pl: Nie można zarejestrować witryny, błąd HTTP: %s

en: Could not remove image from table.
pl: Nie można usunąć obrazu z tabeli.

en: Could not remove site from Easy IO: error unknown.
pl: Nie można usunąć witryny z Easy IO: nieznany błąd.

en: Could not retrieve file path.
pl: Nie można pobrać ścieżki pliku.

en: Could not save Folder to Optimize: %s. Access denied.
pl: Nie można zapisać folderu do optymalizacji: %s. Odmowa dostępu.

en: Could not save Folder to Optimize: %s. Please ensure that it is a valid location on the server.
pl: Nie można zapisać folderu do optymalizacji: %s. Upewnij się, że jest to prawidłowa lokalizacja na serwerze.

en: Could not save WebP URL: %s.
pl: Nie można zapisać adresu URL WebP: %s.

en: Could not save resized image: %s
pl: Nie można zapisać zmienionego obrazka: %s

en: Could not save the AVIF quality, please enter an integer between 50 and 100.
pl: Nie można zapisać jakości AVIF, wprowadź liczbę całkowitą między 50 a 100.

en: Could not save the JPG background color, please enter a six-character, hexadecimal value.
pl: Nie można zapisać koloru tła JPG, wprowadź sześcioznakową wartość szesnastkową.

en: Could not save the JPG quality, please enter an integer between 1 and 100.
pl: Nie można zapisać jakości JPG, wprowadź liczbę całkowitą od 1 do 100.

en: Could not save the WebP quality, please enter an integer between 50 and 100.
pl: Nie można zapisać jakości WebP, wprowadź liczbę całkowitą między 50 a 100.

en: Could not validate API key, HTTP error: %s
pl: Nie można zweryfikować klucza API, błąd HTTP: %s

en: Could not validate API key, please copy and paste your key to ensure it is correct.
pl: Nie można zweryfikować klucza API, skopiuj i wklej klucz, aby upewnić się, że jest poprawny.

en: Could not validate EWWW Image Optimizer API key, please check your key to ensure it is correct.
pl: Nie można zweryfikować klucza API EWWW Image Optimizer, sprawdź swój klucz, aby upewnić się, że jest poprawny.

en: Could not verify API key
pl: Nie można zweryfikować klucza API

en: Current queue status: %s
pl: Bieżący status kolejki: %s

en: De-activate
pl: Wyłącz

en: De-activate All Sites
pl: Dezaktywacja wszystkich witryn

en: De-register Site
pl: Wyrejestrowanie witryny

en: Debug Log
pl: Log debugowania

en: Debug mode is enabled in the EWWW Image Optimizer settings. Please be sure to turn Debugging off when you are done troubleshooting.
pl: Tryb debugowania jest włączony w ustawieniach EWW Image Optimizer. Pamiętaj, aby wyłączyć debugowanie po zakończeniu rozwiązywania problemów.

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Debugging Information
pl: Informacje debugowania

en: Default
pl: Domyślne

en: Default is 60, recommended range is 45-80.
pl: Domyślna wartość to 45, zalecany zakres wartości to 30-60.

en: Default is 75, allowed range is 50-100.
pl: Domyślnie 75, dozwolony zakres to 50-100.

en: Delete Originals
pl: Usuń oryginały

en: Delete all old image sizes and regenerate thumbnails for your images with %s.
pl: Usuń wszystkie stare rozmiary obrazków i wygeneruj ponownie miniaturki swoich obrazków za pomocą %s.

en: Deleted %s
pl: Usunięto %s

en: Deleting converted images
pl: Usuwanie przekonwertowanych obrazków

en: Deleting originals
pl: Usuwanie oryginałów

en: Detect Scaled Images
pl: Wykryj skalowane obrazki

en: Disable Creation
pl: Wyłącz tworzenie

en: Disable Debugging
pl: Wyłącz debugowanie

en: Disable Optimization
pl: Wyłącz optymalizację

en: Disable Resizes
pl: Wyłącz zmianę rozmiaru

en: Disable Test Mode
pl: Wyłącz tryb testowy

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Disabled automatically, async requests blocked
pl: Wyłączone automatycznie, żądania asynchroniczne zablokowane

en: Disabled by Shield's Lock to Location feature
pl: Wyłączone przez funkcję to Location w Shield's Lock

en: Disabled by administrator
pl: Wyłączone przez administratora

en: Disabled, sleep function missing
pl: Wyłączone, brak funkcji uśpienia

en: Disabling creation of the full-size preview for PDF files will disable all PDF preview sizes
pl: Wyłączenie tworzenia pełnowymiarowego podglądu dla plików PDF spowoduje wyłączenie wszystkich rozmiarów podglądu plików PDF

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Dismiss this notice to continue with free cloud-based JPG compression or %s.
pl: Odrzuć to powiadomienie, aby kontynuować korzystanie z bezpłatnej kompresji JPG w chmurze lub %s.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Domain or IP address blocked, contact support for assistance.
pl: Domena lub adres IP zostały zablokowane. Skontaktuj się z pomocą techniczną, aby uzyskać pomoc.

en: Done
pl: Gotowe

en: Download Log
pl: Pobierz dziennik

en: EWWW Image Optimizer cannot use server-based optimization on %s sites. Activate our premium service for 5x more compression, PNG/GIF/PDF compression, and image backups.
pl: EWWW Image Optimizer nie może używać optymalizacji opartej na serwerze w witrynach %s. Aktywuj naszą usługę premium, aby uzyskać 5x większą kompresję, kompresję PNG/GIF/PDF i kopie zapasowe obrazków.

en: EWWW Image Optimizer could not create the tool folder
pl: EWWW Image Optimizer nie mógł utworzyć folderu narzędzi

en: EWWW Image Optimizer could not install tools in %s
pl: EWWW Image Optimizer nie mógł zainstalować narzędzi w %s

en: EWWW Image Optimizer has detected a WP/LR Sync process. To optimize new thumbnails, you may run the Bulk Optimizer from the Media menu. This notice may be dismissed after the Sync process is complete.
pl: EWWW Image Optimizer wykrył proces synchronizacji WP/LR. Aby zoptymalizować nowe miniaturki, można uruchomić Masową optymalizację z menu Media. To powiadomienie może zostać usunięte po zakończeniu procesu synchronizacji.

en: EWWW Image Optimizer has detected a WooCommerce thumbnail regeneration. To optimize new thumbnails, you may run the Bulk Optimizer from the Media menu. This notice may be dismissed after the regeneration is complete.
pl: EWWW Image Optimizer wykrył regenerację miniaturek WooCommerce. Aby zoptymalizować nowe miniaturki, możesz uruchomić Masową optymalizację z menu Media. To powiadomienie może zostać usunięte po zakończeniu regeneracji.

en: EWWW Image Optimizer is currently in Test Mode. Please be sure to disable Test Mode when you are done troubleshooting.
pl: Optymalizator obrazka EWWW jest obecnie w trybie testowym. Pamiętaj o wyłączeniu trybu testowego po zakończeniu rozwiązywania problemów.

en: EWWW Image Optimizer is missing pngout. Install %1$s or %2$s.
pl: W EWW Image Optimizer brakuje pngout. Zainstaluj %1$s lub %2$s.

en: EWWW Image Optimizer is missing svgleaner. Install %1$s or %2$s.
pl: EWWW Image Optimizer brakuje svgleaner. Zainstaluj %1$s lub %2$s.

en: EWWW Image Optimizer may not properly process images with non-English filenames.
pl: EWWW optymalizator obrazka może nieprawidłowo przetwarzać obrazki z nazwami plików w języku innym niż angielski.

en: EWWW Image Optimizer needs to upgrade the image log table.
pl: EWWW Image Optimizer musi zaktualizować tabelę dziennika obrazków.

en: EWWW Image Optimizer requires PHP 7.4 or greater. Newer versions of PHP are significantly faster and much more secure. If you are unsure how to upgrade to a supported version, ask your webhost for instructions.
pl: EWWW Image Optimizer wymaga PHP w wersji 7.4 lub nowszej. Nowsze wersje PHP są znacznie szybsze i bezpieczniejsze. Jeśli nie masz pewności, jak uaktualnić do obsługiwanej wersji, poproś swój hosting o instrukcje.

en: EWWW Image Optimizer uses open-source tools to enable free mode, but your server is missing these: %1$s. Please install via the %2$s to continue in free mode.
pl: EWWW Image Optimizer używa narzędzi open-source w trybie darmowym, ale na serwerze brakuje tych narzędzi: %1$s. Zainstaluj za pomocą %2$s, aby kontynuować w trybie darmowym.

en: EWWW Image Optimizer uses open-source tools to enable free mode, but your server is missing these: %1$s. Please install via the %2$s to get the most out of free mode.
pl: EWWW Image Optimizer używa narzędzi open-source w trybie darmowym, ale na serwerze brakuje tych narzędzi: %1$s. Zainstaluj za pomocą %2$s, aby w pełni wykorzystać możliwości trybu darmowego.

en: EWWW Image Optimizer uses open-source tools to enable free mode, but your server is missing these: %s.
pl: EWWW Image Optimizer używa narzędzi open-source w trybie darmowym, ale na serwerze brakuje tych narzędzi: %s.

en: Easy IO Savings
pl: Zysk dzięki Easy IO

en: Easy IO cannot be activated on localhost installs.
pl: Easy IO nie może być aktywowane na instalacjach localhost.

en: Easy IO cannot optimize your images while using a custom domain (CNAME) in WP Offload Media. Please disable the custom domain in the WP Offload Media settings.
pl: Easy IO nie może zoptymalizować obrazków podczas korzystania z domeny niestandardowej (CNAME) w WP Offload Media. Wyłącz domenę niestandardową w ustawieniach WP Offload Media.

en: Easy IO detected that the Site URL has changed since the initial activation (previously %1$s, currently %2$s).
pl: Easy IO wykryło, że adres URL witryny zmienił się od czasu początkowej aktywacji (poprzednio %1$s, obecnie %2$s).

en: Easy IO enabled
pl: Włączona funkcjonalność Easy IO

en: Easy IO is already active in the Perfect Images plugin.
pl: Easy IO jest już aktywne we wtyczce Perfect Images.

en: Easy IO is already optimizing your images! If you need to save storage space, you may enter your API key below to compress the local images on your site.
pl: Easy IO już optymalizuje Twoje obrazki! Jeśli potrzebujesz zaoszczędzić miejsce na dysku, możesz wprowadzić poniżej swój klucz API, aby skompresować lokalne obrazki na swojej witrynie.

en: Easy IO is already optimizing your images! Optimization of local images is not necessary unless you wish to save storage space.
pl: Easy IO już optymalizuje Twoje obrazki! Optymalizacja lokalnych obrazków nie jest konieczna, chyba że chcesz zaoszczędzić miejsce na dysku.

en: Easy IO is automatically optimizing your site! Bulk Optimization of local images is not necessary unless you wish to save storage space. Please be sure you have a backup of your images before proceeding.
pl: Easy IO automatycznie optymalizuje twoją witrynę! Masowa optymalizacja lokalnych obrazków nie jest konieczna, chyba że chcesz zaoszczędzić miejsce na dysku. Przed kontynuowaniem upewnij się, że masz kopię zapasową swoich obrazków.

en: Easy IO is not active on some sites. You may activate individual sites via the plugin settings in each site dashboard, or activate all remaining sites below.
pl: W niektórych witrynach wtyczka Easy IO nie jest aktywna. Możesz aktywować poszczególne witryny za pomocą ustawień wtyczki w kokpicie każdej witryny lub aktywować wszystkie pozostałe witryny poniżej.

en: Easy IO registration complete. Please wait 5-10 minutes and then activate your sites.
pl: Rejestracja Easy IO zakończona. Odczekaj 5-10 minut, a następnie aktywuj swoje witryny.

en: Easy IO registration is complete. Visit the plugin settings to activate your new site.
pl: Rejestracja Easy IO została zakończona. Przejdź do ustawień wtyczki, aby aktywować nową witrynę.

en: Easy IO setup and verification is complete.
pl: Konfiguracja Easy IO i weryfikacja są zakończone.

en: Easy Image Optimizer
pl: Łatwy optymalizator obrazka

en: Easy Mode
pl: Tryb prosty

en: Elapsed: %s second | Elapsed: %s seconds
pl[0]: Upłynęła %s sekunda
pl[1]: Upłynęły: %s sekundy
pl[2]: Upłynęło: %s sekund

en: Embedded Help
pl: Wbudowana pomoc

en: Enable Easy IO for automatic resizing.
pl: Włącz Easy IO w celu automatycznej zmiany rozmiaru.

en: Enable Embedded Help
pl: Włącz wbudowaną pomoc

en: Enable GIF compression.
pl: Włącz kompresję GIF.

en: Enable JPG compression.
pl: Włącz kompresję JPG.

en: Enable Lazy Load.
pl: Włącz leniwe wczytywanie

en: Enable Ludicrous Mode
pl: Włącz tryb ludicrous

en: Enable PNG compression.
pl: Włącz kompresję PNG.

en: Enable WebP conversion.
pl: Włącz konwersję WebP.

en: Enable higher resolution images for devices with High-DPI screens. This will increase image file sizes and load times.
pl: Włącz obrazki o wyższej rozdzielczości dla urządzeń z ekranami Wysokiego-DPI. Spowoduje to zwiększenie rozmiarów plików obrazków i czasu wczytywania.

en: Enable premium compression for JPG images.
pl: Włącz kompresję premium dla obrazków JPG.

en: Enable premium compression for PNG images.
pl: Włącz kompresję premium dla obrazków PNG.

en: Enable premium compression with an API key or Easy IO.
pl: Włącz kompresję premium za pomocą klucza API lub Easy IO.

en: Enable the support beacon, which gives you access to documentation and our support team right from your WordPress dashboard. To assist you more efficiently, we may collect the current url, IP address, browser/device information, and debugging information.
pl: Włącz sygnalizator pomocy technicznej, który zapewnia dostęp do dokumentacji i naszego zespołu pomocy technicznej bezpośrednio z kokpitu WordPressa. Aby pomóc Ci bardziej efektywnie, możemy zbierać informacje o bieżącym adresie URL, adresie IP, o przeglądarce/urządzeniu i informacje o debugowaniu.

en: Enabled
pl: Włączono

en: Enabling Lazy Load alongside JS WebP enables better compatibility with some themes/plugins. Alternatively, you may try Picture WebP Rewriting for a JavaScript-free delivery method.
pl: Włączenie Lazy Load wraz z JS WebP zapewnia lepszą kompatybilność z niektórymi motywami/wtyczkami. Alternatywnie możesz wypróbować Picture WebP Rewriting, aby uzyskać metodę dostarczania bez JavaScript.

en: Enabling WebP Conversion without Easy IO will increase your storage requirements. Do you want to continue?
pl: Włączenie konwersji WebP bez Easy IO zwiększy zapotrzebowanie na pamięć dyskową. Czy chcesz kontynuować?

en: Encountered a WP image editing error while attempting resize
pl: Napotkano błąd edycji obrazka WP podczas próby zmiany rozmiaru

en: Encountered an error while attempting resize
pl: Wystąpił błąd podczas próby zmiany rozmiaru

en: Enter additional URL patterns, like a CDN URL, that should be permitted for WebP Rewriting. One URL per line, must include the domain name (cdn.example.com).
pl: Wpisz dodatkowe wzorce adresów URL, takie jak adres URL CDN, które powinny być dozwolone dla WebP Rewriting. Jeden adres URL w wierszu, musi zawierać nazwę domeny (cdn.example.com).

en: Enter your API key above to enable automatic Easy IO site registration.
pl: Wprowadź klucz API, aby włączyć automatyczną rejestrację witryny Easy IO.

en: Erase Optimization History
pl: Usuń historię optymalizacji

en: Error retrieving list of images
pl: Błąd przy pobieraniu listy obrazków

en: Essential
pl: Niezbędny

en: Every %d Minutes
pl: Co %d minut

en: Exclude Images
pl: Wyklucz obrazki

en: Exclude entire pages with page:/xyz/ syntax.
pl: Wykluczanie całych stron za pomocą składni page:/xyz/.

en: Exclusions
pl: Wykluczenia

en: External Background Images
pl: Zewnętrzne obrazki tła

en: Failed to refresh queue status, please manually refresh the page for further updates.
pl: Nie udało się odświeżyć statusu kolejki. Aby uzyskać dalsze aktualizacje, odśwież stronę ręcznie.

en: File is not an image.
pl: Plik nie jest obrazkiem.

en: File is not writable.
pl: Plik nie jest zapisywalny.

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Finished
pl: Zakończono

en: Finished Optimization!
pl: Optymalizacja zakończona!

en: First, add your Site URL to your account:
pl: Najpierw dodaj adres URL witryny do swojego konta:

en: Folders to Optimize
pl: Foldery do optymalizacji

en: For example, with a CDN URL of %1$s and a local URL of %2$s you would enter %3$s.
pl: Na przykład, przy adresie URL CDN %1$s i lokalnym adresie URL %2$s należy wprowadzić %3$s.

en: For more details, see the %s.
pl: Aby uzyskać więcej informacji, zobacz %s.

en: Force Regenerate Thumbnails
pl: Wymuś odnowienie miniaturek

en: Force WebP
pl: Wymuś WebP

en: Force re-optimize
pl: Wymuś ponowną optymalizację

en: Forcing re-optimization of previously processed images.
pl: Wymuszanie ponownej optymalizacji poprzednio przetworzonych obrazów.

en: Free server-based compression with EWWW Image Optimizer is only supported on Linux, FreeBSD, Mac OSX, and Windows.
pl: Bezpłatna kompresja serwerowa za pomocą EWWW Image Optimizer jest obsługiwana tylko w systemach Linux, FreeBSD, Mac OSX i Windows.

en: Full size - %s
pl: Pełen rozmiar - %s

en: Full size – %s
pl: Pełen rozmiar – %s

en: GIF Optimization Level
pl: Stopień optymalizacji GIF

en: GIF animations are preserved by EWWW Image Optimizer automatically. Please remove the Animated GIF Resize plugin.
pl: Animacje GIF są automatycznie zachowywane przez EWWW Optymalizator obrazka. Proszę usunąć wtyczkę Animated GIF Resize.

en: GIF optimization is disabled
pl: Optymalizacja GIF jest wyłączona

en: GIF to PNG
pl: GIF do PNG

en: GIF to WebP conversion requires an API key.
pl: Konwersja GIF do WebP wymaga klucza API.

en: Get 5x more compression with a premium plan.
pl: Uzyskaj 5x większą kompresję dzięki planowi premium.

en: Get 5x more with a free trial
pl: Uzyskaj 5x więcej dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu

en: Get an API key to unlock these optimization levels and receive priority support. Achieve up to 80% compression to speed up your site, save storage space, and reduce server load.
pl: Uzyskaj klucz API, aby odblokować te poziomy optymalizacji i otrzymać priorytetowe wsparcie. Osiągnij nawet 80% kompresji, aby przyspieszyć swoją witrynę, zaoszczędzić miejsce na dysku i zmniejszyć obciążenie serwera.

en: Get on the fast track with %s and get updates quicker than everyone else.
pl: Dołącz do %s i otrzymuj aktualizacje szybciej niż ktokolwiek inny.

en: Get performance tips, exclusive discounts, and the latest news when you signup for our newsletter!
pl: Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wskazówki dotyczące wydajności, ekskluzywne rabaty i najnowsze wiadomości!

en: Go Back
pl: Wróć

en: Go back to the basics.
pl: Wróć do ustawień podstawowych.

en: Go beyond image optimization with the tools I use for improving site speed.
pl: Wyjdź poza optymalizację obrazu dzięki narzędziom, których używamy do poprawy szybkości witryny.

en: Grand Flagallery not installed.
pl: Grand Flagallery nie jest zainstalowana.

en: HEX format (#123def)
pl: Format HEX (#123def)

en: Having problems with a broken site or wrong-sized images?
pl: Masz problemy z niedziałającą stroną lub obrazkami w złym rozmiarze?

en: Help
pl: Pomoc

en: Here are some ways you can contribute to the development of this plugin:
pl: Oto kilka sposobów, w jakie możesz przyczynić się do rozwoju tej wtyczki:

en: Here are the recommended settings for your site. Please review and then save the settings.
pl: Oto zalecane ustawienia dla twojej witryny. Sprawdź, a następnie zapisz ustawienia.

en: Hi, you've been using the EWWW Image Optimizer for a while, and we hope it has been a big help for you.
pl: Korzystasz z EWW Image Optimizer od jakiegoś czasu i mamy nadzieję, że ta wtyczka jest naprawdę przydatna.

en: Hide Conversion Links
pl: Ukryj odnośniki do konwersji

en: High Compression
pl: Wysoka kompresja

en: High-DPI
pl: Wysokie-DPI

en: Highlight images that need to be resized because the browser is scaling them down. Only visible for Admin users and adds a button to the admin bar to detect scaled images that have been lazy loaded.
pl: Podświetla obrazki, które wymagają zmiany rozmiaru, ponieważ przeglądarka skaluje je w dół. Widoczne tylko dla administratorów i dodaje przycisk do paska administratora, aby wykryć skalowane obrazki, które zostały wczytane z użyciem lazy loading.

en: I know what I'm doing, leave me alone!
pl: Wiem, co robię, zostaw mnie w spokoju!

en: If compression settings have changed, re-optimize images that were compressed on the old settings. If possible, images compressed in Premium mode will be restored to originals beforehand.
pl: Jeśli ustawienia kompresji uległy zmianie, należy ponownie zoptymalizować obrazki, które zostały skompresowane przy użyciu starych ustawień. Jeśli to możliwe, obrazki skompresowane w trybie Premium zostaną przywrócone do stanu sprzed kompresji.

en: If you accept user-submitted images and use the API or Easy IO, those images may be transmitted to third-party servers in foreign countries. If Backup Originals is enabled, images are stored for 30 days. Otherwise, no images are stored on the API for longer than 30 minutes.
pl: Jeśli akceptujesz obrazki przesłane przez użytkowników i korzystasz z interfejsu API lub Easy IO, obrazki te mogą być przesyłane na serwery stron trzecich w innych krajach. Jeśli opcja Kopia zapasowa oryginałów jest włączona, obrazki są przechowywane przez 30 dni. W przeciwnym razie żadne obrazki nie będą przechowywane w interfejsie API dłużej niż 30 minut.

en: If you continue to have problems, let us know right away!
pl: Jeśli nadal będziesz mieć problemy, natychmiast daj nam znać!

en: If you could take a few moments to rate it on WordPress.org, we would really appreciate your help making the plugin better. Thanks!
pl: Jeśli mógłbyś poświęcić kilka chwil, aby ocenić ją na WordPress.org, bylibyśmy naprawdę wdzięczni za pomoc w ulepszeniu wtyczki. Dzięki!

en: If you have converted images (PNG to JPG and friends) without deleting the originals, you may remove them when ready.
pl: Jeśli przekonwertowałeś obrazki (PNG na JPG i podobne) bez usuwania oryginałów, możesz je usunąć, gdy będą gotowe.

en: If you have not found a solution that works for your site, let us know! We would love to help you find a solution.
pl: Jeśli nie znalazłeś rozwiązania odpowiedniego dla twojej witryny, daj nam znać! Chętnie pomożemy znaleźć rozwiązanie.

en: If you have not run the Bulk Optimizer on existing images, you will likely encounter broken image URLs. Are you ready to continue?
pl: Jeśli nie uruchomiłeś masowej optymalizacji na istniejących obrazkach, prawdopodobnie napotkasz uszkodzone adresy URL obrazków. Czy kontynuować?

en: If you offload your media to external storage like Amazon S3, and remove the local files, do not run this tool.
pl: W przypadku przenoszenia mediów do zewnętrznej pamięci, takiej jak Amazon S3, i usuwania plików lokalnych, nie należy uruchamiać tego narzędzia.

en: If you would like to start over again, press the Reset Status button to reset the bulk operation status.
pl: Jeśli chcesz zacząć od początku, naciśnij przycisk Resetuj status, by zresetować status działania masowego.

en: Image Backups
pl: Kopie zapasowe obrazków

en: Image Editor Save Failed
pl: Błąd zapisu edytora obrazków

en: Image Optimizer
pl: Optymalizator obrazków

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Image Size: %s
pl: Rozmiar obrazu: %s

en: Image Type
pl: Rodzaj obrazka

en: Image conversion requires one of the following PHP libraries: GD, Imagick, or GMagick.
pl: Konwersja obrazków wymaga jednej z następujących bibliotek PHP: GD, Imagick lub GMagick.

en: Image could not be converted to WebP.
pl: Nie można przekonwertować obrazka na WebP.

en: Image credits available:
pl: Dostępne kredyty:

en: Image dimensions too large for WebP conversion.
pl: Wymiary obrazka zbyt duże dla konwersji WebP.

en: Image resize failed.
pl: Zmiana rozmiaru obrazka nie powiodła się.

en: ImageMagick supported file formats
pl: ImageMagick obsługuje formaty plików

en: Images are already queued for optimization, please check the %s for more details.
pl: Obrazki są już w kolejce do optymalizacji. Aby uzyskać więcej szczegółów, sprawdź %s.

en: Images compressed by TinyJPG and TinyPNG have been skipped, refresh and use the Force Re-optimize option to override.
pl: Obrazki skompresowane przez TinyJPG i TinyPNG zostały pominięte, odśwież i użyj opcji Wymuś ponowną optymalizację, aby zastąpić.

en: Imagick Resource Limits
pl: Limity zasobów Imagick

en: Importing
pl: Importowanie

en: Improve JPG thumbnail generation by enabling the ImageMagick module for PHP.
pl: Popraw generowanie miniatur JPG poprzez włączenie modułu ImageMagick dla PHP.

en: Improves actual and perceived loading time as images will be loaded only as they enter (or are about to enter) the viewport.
pl: Poprawia rzeczywisty i odczuwalny czas wczytywania, ponieważ obrazki będą wczytywane tylko wtedy, gdy wejdą (lub mają wejść) w obszar widoczny.

en: Imsanity
pl: Szaleństwo

en: In Progress
pl: W trakcie

en: In order to recommend the best settings for your site, please select which goal(s) are most important:
pl: Aby uzyskać rekomendację najlepszych ustawień dla twojej witryny, wybierz, jakie efekty są dla ciebie najważniejsze:

en: In order to use server-based delivery, Cloudways sites must have WebP Redirection enabled in their Application Settings.
pl: Aby korzystać z dostarczania opartego na serwerze, witryny Cloudways muszą mieć włączone przekierowanie WebP w ustawieniach aplikacji.

en: Inactive, please disable the Site Accelerator option in the Jetpack settings.
pl: Nieaktywne, wyłącz opcję Site Accelerator w ustawieniach Jetpack.

en: Include All Resources
pl: Dołącz wszystkie źródła

en: Include Media Folders
pl: Uwzględnij foldery mediów

en: Include Originals
pl: Uwzględnij oryginały

en: Increasing PHP's memory_limit setting will allow for faster scanning with fewer database queries. Please allow up to 10 minutes for changes to memory limit to be detected.
pl: Zwiększenie ustawienia memory_limit PHP pozwoli na szybsze skanowanie przy mniejszej liczbie zapytań do bazy danych. Wykrycie zmian limitu pamięci może potrwać do 10 minut.

en: Insert Rewrite Rules
pl: Wstaw reguły przepisywania

en: Insertion aborted
pl: Wstawianie przerwane

en: Insertion failed
pl: Dodanie reguł nie powiodło się

en: Insertion successful
pl: Dodanie reguł udało się

en: Insertion successful, but self-test failed: %s
pl: Wstawienie zakończyło się pomyślnie, ale autotest nie powiódł się: %s

en: Install gifsicle.
pl: Zainstaluj gifsicle.

en: Install jpegtran.
pl: Zainstaluj jpegtran.

en: Install optipng.
pl: Zainstaluj optipng.

en: Install pngout
pl: Zainstaluj pngout

en: Install pngquant.
pl: Zainstaluj pngquant.

en: Install svgcleaner
pl: Zainstaluj svgcleaner

en: Installation Instructions
pl: Instrukcja instalacji

en: Intelligently convert BMP images to the JPG or PNG formats, depending on the content of the image.
pl: Inteligentna konwersja obrazków BMP do formatów JPG lub PNG, w zależności od zawartości obrazka.

en: Invalid request.
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: It looks like you already started optimizing your images, you will need to generate WebP images via the Bulk Optimizer.
pl: Wygląda na to, że zacząłeś już optymalizować swoje obrazki, będziesz musiał wygenerować obrazki WebP za pomocą masowej optymalizacji.

en: It seems your images are being offloaded to cloud-based storage without retaining the local copies. Force WebP mode has been configured automatically. %s to view/change these settings.
pl: Wygląda na to, że obrazki są przesyłane do pamięci w chmurze bez zachowywania lokalnych kopii. Tryb Wymuś WebP został skonfigurowany automatycznie. %s, aby wyświetlić/zmienić te ustawienia.

en: JPG Background Color:
pl: Kolor tła JPG:

en: JPG Optimization Level
pl: Stopień optymalizacji JPG

en: JPG Quality Level
pl: Jakość JPG

en: JPG is generally much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. PNGs with transparency are not converted by default.
pl: Zwykle JPG jest znacznie lepszy od PNG dla zdjęć, ponieważ kompresuje obrazek usuwając część nieistotnych danych. Pliki PNG z przezroczystością domyślnie nie są konwertowane.

en: JPG optimization is disabled
pl: Optymalizacja JPG jest wyłączona

en: JPG quality level should be between 50 and 90 for optimal resizing.
pl: Poziom jakości JPG powinien wynosić od 50 do 90 dla optymalnej zmiany rozmiaru.

en: JPG to PNG
pl: JPG do PNG

en: JS WebP Rewriting
pl: Przepisywanie JS WebP

en: JS WebP and Picture Web Exclusions
pl: Wykluczenia JS WebP i Picture Web

en: Last Batch Optimized
pl: Ostatnia zoptymalizowana partia

en: Last Image Optimized
pl: Ostatni zoptymalizowany obraz

en: Last Optimized
pl: Ostatni zoptymalizowano

en: Lazy Load (enabled in Easy IO)
pl: Lazy Load (włączone w Easy IO)

en: Lazy Load enabled in Easy Image Optimizer.
pl: Lazy Load włączone w Easy Image Optimizer.

en: Learn more.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Let's go!
pl: Zaczynajmy!

en: License Exceeded
pl: Licencja wygasła

en: License exceeded
pl: Licencja wygasła

en: Limit full-size images to these dimensions (in pixels).
pl: Ogranicz obrazki pełnowymiarowe do tych wymiarów (w pikselach).

en: Limit full-size images to these dimensions. Overrides default WordPress threshold of 2560px.
pl: Ogranicz pełnowymiarowe obrazki do tych wymiarów. Nadpisuje domyślny próg WordPressa 2560px.

en: Limits front-end optimizations to logged-in admins to allow troubleshooting without affecting visitors and other users.
pl: Ogranicza optymalizację front-endu do zalogowanych administratorów, aby umożliwić rozwiązywanie problemów bez wpływu na odwiedzających i innych użytkowników.

en: List View in the Media Library
pl: Widok listy w bibliotece mediów

en: List of attachment IDs not found.
pl: Nie znaleziono listy identyfikatorów załączników.

en: Local
pl: Lokalne

en: Local Compression Savings
pl: Lokalne oszczędności wynikające z kompresji

en: Local mode is faster, but uses 2x more CPU on your server.
pl: Tryb lokalny jest szybszy, ale wykorzystuje dwukrotnie więcej mocy obliczeniowej procesora serwera.

en: Local mode stores image backups on your server. With an active API key you may store image backups on our secure cloud storage for 30 days.
pl: Tryb lokalny przechowuje kopie zapasowe obrazków na serwerze. Z aktywnym kluczem API możesz przechowywać kopie zapasowe obrazków w naszej bezpiecznej chmurze przez 30 dni.

en: Lossless Compression
pl: Bezstratna kompresja

en: Lossy Compression
pl: Kompresja stratna

en: Ludicrous Mode
pl: Tryb absurdalnej jakości

en: Manage Sites
pl: Zarządzanie witrynami

en: Manage your API keys
pl: Zarządzaj kluczami API

en: Max Height
pl: Maks. wysokość

en: Max Image Dimensions
pl: Maksymalne wymiary obrazka

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Maximum Lossless Compression
pl: Maksymalna bezstratna kompresja

en: Maximum Lossy Compression
pl: Maksymalna kompresja stratna

en: May be combined with JS WebP and Lazy Load for CSS background image support.
pl: Może być połączony z JS WebP i Lazy Load dla obsługi obrazków tła CSS.

en: Media Cloud image
pl: Obrazek chmury multimediów

en: Migrate Optimization Records
pl: Migruj rekordy optymalizacji

en: Migrate WebP Images
pl: Migruj obrazy WebP

en: Minimal
pl: Minimalna

en: Missing attachment ID number.
pl: Brakujący identyfikator załącznika.

en: More images have been processed than expected. Unless you have added new images, you should refresh the page to stop the process and contact support.
pl: Przetworzono więcej obrazków niż oczekiwano. Jeśli nie dodano nowych obrazków, należy odświeżyć stronę, aby zatrzymać proces i skontaktować się z pomocą techniczną.

en: NOTE:
pl: ADNOTACJA:

en: Network Admin
pl: Administrator Sieci Witryn

en: Nevermind
pl: Nie ważne

en: New JPG uploads will be optimized automatically.
pl: Nowe pliki JPG będą optymalizowane automatycznie.

en: New thumbnails will be optimized by the EWWW Image Optimizer as they are generated. You may wish to disable the plugin and run a bulk optimize later to speed up the process.
pl: Nowe miniaturki będą optymalizowane przez EWW Image Optimizer w miarę ich generowania. Możesz wyłączyć wtyczkę i uruchomić zbiorczą optymalizację później, aby przyspieszyć ten proces.

en: New uploads will be optimized automatically.
pl: Nowe pliki będą optymalizowane automatycznie.

en: New uploads will be optimized automatically. Optimize existing images with the %s.
pl: Nowe przesłane obrazki zostaną zoptymalizowane automatycznie. Istniejące obrazki można zoptymalizować za pomocą %s.

en: Next
pl: Dalej

en: NextGEN/Nextcellent not installed.
pl: NextGEN/Nextcellent nie jest zainstalowane.

en: No API key for Easy IO registration
pl: Brak klucza API dla rejestracji Easy IO

en: No API key for Easy IO removal
pl: Brak klucza API do usuwania Easy IO

en: No Compression
pl: Brak kompresji

en: No PHP trace available, enable Debugging option to store trace logs.
pl: Brak dostępnego śledzenia PHP, włącz opcję Debugowanie, aby zapisać dzienniki śledzenia.

en: No Thanks
pl: Nie, dziękuję

en: No attachment ID was provided.
pl: Nie podano ID załącznika.

en: No backup available for %s.
pl: Brak dostępnej kopii zapasowej dla %s.

en: No credits remaining for API key.
pl: Nie pozostały żadne kredyty dla klucza API.

en: No image ID was provided.
pl: Nie podano identyfikatora obrazka.

en: No images in queue.
pl: Brak obrazków w kolejce

en: No images optimized!
pl: Brak zoptymalizowanych obrazków!

en: No images to optimize
pl: Brak obrazków do optymalizacji

en: No media uploads found.
pl: Nie znaleziono żadnych przesłanych mediów.

en: No savings
pl: Brak oszczędności

en: No warnings here, just do it.
pl: Żadnych ostrzeżeń, po prostu zrób to.

en: Not Verified
pl: Niepotwierdzony

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not optimized
pl: Nie zoptymalizowany

en: Nothing has been optimized yet!
pl: Nic nie zostało jeszcze zoptymalizowane!

en: Number of attempted optimizations: %d
pl: Liczba prób optymalizacji: %d

en: Offloaded Media
pl: Zewnętrzne media

en: Older sites may have duplicate records or references to deleted files. Use the cleanup tool to remove such records.
pl: Starsze witryny mogą zawierać zduplikowane rekordy lub odniesienia do usuniętych plików. Użyj narzędzia do czyszczenia, aby usunąć takie rekordy.

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed.
pl: Jedno wykluczenie na linię, bez symboli wieloznacznych (*).

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed. Any pattern or path provided will not be routed through Easy IO.
pl: Jedno wykluczenie w wierszu, bez symboli wieloznacznych (*). Podany wzorzec lub ścieżka nie będą przekierowywane przez Easy IO.

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed. Use any string that matches the desired element(s) or exclude entire element types like "div", "span", etc.
pl: Jedno wykluczenie w wierszu, bez konieczności stosowania symboli wieloznacznych (*). Użyj dowolnego ciągu, który pasuje do żądanego elementu (elementów) lub wyklucz całe typy elementów, takie jak "div", "span" itp.

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed. Use any string that matches the desired element(s) or exclude entire element types like "div", "span", etc. The class "skip-lazy" and attribute "data-skip-lazy" are excluded by default.
pl: Jedno wykluczenie w wierszu, bez konieczności stosowania symboli wieloznacznych (*). Użyj dowolnego ciągu, który pasuje do żądanego elementu (elementów) lub wyklucz całe typy elementów, takie jak "div", "span" itp. Klasa "skip-lazy" i atrybut "data-skip-lazy" są domyślnie wykluczone.

en: One path per line, must be within %s. Use full paths, not relative paths.
pl: Jedna ścieżka w wierszu, musi zawierać się w przedziale %s. Należy używać pełnych ścieżek, a nie ścieżek względnych.

en: Only one version of the EWWW Image Optimizer can be active at a time. Please deactivate other copies of the plugin.
pl: W danym momencie może być aktywna tylko jedna wersja EWW Image Optimizer. Należy dezaktywować inne kopie wtyczki.

en: Operation Interrupted
pl: Operacja przerwana

en: Operation stopped.
pl: Operacja została zatrzymana.

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time for PHP
pl: Operacja przekroczyła limit czasu, może być konieczne zwiększenie max_execution_time dla PHP

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time or memory_limit for PHP
pl: Operacja przekroczyła limit czasu, może być konieczne zwiększenie max_execution_time lub memory_limit dla PHP

en: Optimization Log
pl: Dziennik optymalizacji

en: Optimization skipped
pl: Pominięto optymalizację

en: Optimization stopped, reload page to resume.
pl: Optymalizacja wstrzymana, przeładuj stronę, żeby kontynuować.

en: Optimization will alter your original images and cannot be undone. Please be sure you have a backup of your images before proceeding.
pl: Optymalizacja zmieni Twoje oryginalne obrazki i nie można tego cofnąć. Upewnij się, że masz kopię zapasową swoich obrazków, zanim przejdziesz dalej.

en: Optimization will continue in the background. You may close this page without interrupting optimization.
pl: Optymalizacja będzie kontynuowana w tle. Możesz zamknąć tę stronę bez przerywania optymalizacji.

en: Optimize %s images
pl: Optymalizuj %s obrazków

en: Optimize Local Images
pl: Optymalizacja obrazków lokalnych

en: Optimize now!
pl: Optymalizuj teraz!

en: Optimize the original version of images that have been scaled down by WordPress.
pl: Zoptymalizuj oryginalną wersję obrazków, które zostały zmniejszone przez WordPress.

en: Optimize unlimited Amazon S3 buckets with our %s.
pl: Zoptymalizuj nieograniczoną liczbę kontenerów Amazon S3 za pomocą naszego %s.

en: Optimized
pl: Zoptymalizowany

en: Optimized image:
pl: Zoptymalizowany obraz:

en: Optimized size – %s
pl: Rozmiar zoptymalizowany - %s

en: Optimizing
pl: Optymalizowanie

en: Optionally include a folder with the URL if your CDN path is different from your local path.
pl: Opcjonalnie dołącz folder z adresem URL, jeśli ścieżka CDN różni się od ścieżki lokalnej.

en: Original Restored
pl: Przywrócono oryginał

en: Out of credits
pl: Brak kredytów

en: Overrides
pl: Nadpisania

en: PDF Optimization Level
pl: Poziom optymalizacji PDF

en: PNG Optimization Level
pl: Stopień optymalizacji PNG

en: PNG is generally better than GIF, but animated images cannot be converted.
pl: PNG jest zwykle lepszy niż GIF, ale animowane obrazki nie mogą być konwertowane.

en: PNG is generally better than GIF, but does not support animation. Animated images will not be converted.
pl: PNG jest zwykle lepszy niż GIF, ale nie obsługuje animacji. Animowane obrazki nie będą konwertowane.

en: PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors. Checking this option will slow down JPG processing significantly, and you may want to enable it only temporarily.
pl: Format PNG jest zwykle znacznie lepszy od JPG dla logo i innych obrazków z niewielką ilością kolorów. Zaznaczenie tej opcji znaczne spowolni przetwarzanie plików JPG, więc warto łączyć ją jedynie tymczasowo.

en: PNG optimization is disabled
pl: Optymalizacja PNG jest wyłączona

en: PNG response failed mime-type test
pl: Odpowiedź PNG nie przeszła testu typu mime

en: PNG response received status %d
pl: Status odebranej odpowiedzi PNG %d

en: PNG response status code missing
pl: Brak kodu statusu odpowiedzi PNG

en: PNG response was empty
pl: Odpowiedź PNG była pusta

en: PNG response was too small
pl: Odpowiedź PNG była zbyt mała

en: PNG to JPG
pl: PNG do JPG

en: PNG to WebP conversion requires an API key because your web server does not meet the requirements for free PNG compression.
pl: Konwersja PNG do WebP wymaga klucza API, ponieważ Twój serwer WWW nie spełnia wymagań dotyczących bezpłatnej kompresji PNG.

en: Panic
pl: Panikuj

en: Partially Active
pl: Częściowo aktywny

en: Path traversal in filename not allowed.
pl: Przechodzenie po ścieżce w nazwie pliku niedozwolone.

en: Pause Optimization
pl: Zapauzuj optymalizację

en: Pause between images
pl: Pauza między obrazkami

en: Picture WebP Rewriting
pl: Przepisywanie obrazka WebP

en: Plaid
pl: "Pled"

en: Please adjust permissions on the folder. If you have installed the tools elsewhere, use the override to skip the bundled tools.
pl: Należy dostosować uprawnienia do folderu. Jeśli zainstalowałeś narzędzia w innym miejscu, użyj nadpisania, aby pominąć dołączone narzędzia.

en: Please adjust permissions or create the folder
pl: Dostosuj uprawnienia albo utwórz folder

en: Please be sure to backup your site before proceeding. Do you wish to continue?
pl: Przed kontynuowaniem należy wykonać kopię zapasową witryny. Czy chcesz kontynuować?

en: Please disable Scheduled optimization before continuing.
pl: Przed kontynuowaniem należy wyłączyć zaplanowaną optymalizację.

en: Please enable the Random Static Number option in Hide My WP to ensure compatibility with Easy IO or disable the Hide Version option for best performance.
pl: Włącz opcję Random Static Number w Hide My WP, aby zapewnić zgodność z Easy IO lub wyłącz opcję Hide Version, aby uzyskać najlepszą wydajność.

en: Please enter a valid URL including the domain name.
pl: Wpisz prawidłowy adres URL z nazwą domeny.

en: Please enter your API key and try again.
pl: Proszę wprowadzić swój klucz API i spróbować ponownie.

en: Please perform a site backup before proceeding.
pl: Przed kontynuowaniem należy wykonać kopię zapasową witryny.

en: Please rate us on WordPress.org
pl: Prosimy oceń nas na WordPress.org

en: Please specify a valid library option, see "wp-cli help ewwwio optimize" for more information.
pl: Podaj prawidłową opcję biblioteki. Zobacz "wp-cli help ewwwio optimize", aby uzyskać więcej informacji.

en: Please visit the %s to refresh the Easy IO settings and verify activation status.
pl: Odwiedź stronę %s, aby odświeżyć ustawienia Easy IO i zweryfikować status aktywacji.

en: Please visit the EWWW Image Optimizer plugin settings to activate Easy IO on your new site.
pl: Odwiedź ustawienia wtyczki EWW Image Optimizer, aby aktywować Easy IO w nowej witrynie.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugins that remove query strings are unnecessary with Easy IO. You may remove them at your convenience.
pl: Wtyczki usuwające query strings są zbędne w Easy IO. Możesz je usunąć według własnego uznania.

en: Pngout was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
pl: Pngout nie został zainstalowany: %1$s. Upewnij się, że ten folder jest zapisywalny: %2$s

en: Pngout was successfully installed.
pl: Pngout został pomyślnie zainstalowany.

en: Post Review
pl: Dodaj opinię

en: Premium compression for your local images.
pl: Kompresja premium dla obrazków lokalnych.

en: Preserve Originals
pl: Zachowaj oryginały

en: Previous failure due to broken/missing metadata, skipped resizes for attachment:
pl: Poprzednie niepowodzenie z powodu uszkodzonych/brakujących metadanych. Pominięte zmiany rozmiaru załącznika:

en: Previously Optimized
pl: Poprzednio zoptymalizowane

en: Previously optimized images will be skipped by default, check this box before scanning to override.
pl: Poprzednio zoptymalizowane obrazki będą domyślnie pominięte. Zaznacz by wymusić ich optymalizację.

en: Previously optimized images will be skipped by default.
pl: Wcześniej zoptymalizowane obrazki zostaną domyślnie pominięte.

en: Processing image %1$d of %2$d
pl: Przetwarzanie obrazka %1$d z %2$d

en: Provide paths containing images to be optimized using the Bulk Optimizer and Scheduled Optimization.
pl: Podaj ścieżki zawierające obrazki, które mają zostać zoptymalizowane przy użyciu funkcji Masowa optymalizacja i Zaplanowana optymalizacja.

en: Purchase more
pl: Dokup więcej

en: Re-optimize
pl: Zoptymalizuj ponownie

en: Re-optimize prevented
pl: Ponowna optymalizacja uniemożliwiona

en: Re-test
pl: Testuj ponownie

en: Received an invalid response from your website, please check for errors in the Developer Tools console of your browser.
pl: Otrzymano nieprawidłową odpowiedź z witryny, sprawdź błędy w konsoli narzędzi deweloperskich przeglądarki.

en: Recommendations
pl: Rekomendacje

en: Reduced by %1$s (%2$s)
pl: Zmniejszona o %1$s (%2$s)

en: Register All Sites
pl: Zarejestruj wszystkie witryny

en: Remember that each image size will affect your API credits.
pl: Pamiętaj, że każdy rozmiar obrazka będzie miał wpływ na kredyty API.

en: Removal failed
pl: Usunięcie nie powiodło się

en: Removal successful
pl: Usunięcie powiodło się

en: Remove API key
pl: Usuń klucz API

en: Remove Converted Originals
pl: Usuń przekonwertowane oryginały

en: Remove Metadata
pl: Usuń metadane

en: Remove Rewrite Rules
pl: Usuń reguły przepisywania

en: Remove WebP Images
pl: Usuń obrazki WebP

en: Remove from history
pl: Usuń z historii

en: Remove from queue
pl: Usuń z kolejki

en: Remove metadata from JPG images.
pl: Usuń metadane z obrazków JPG.

en: Removed %s WebP images
pl: Usunięto %s obrazków WebP

en: Removes metadata and increases cpu usage dramatically.
pl: Usuwa metadane i znacznie zwiększa użycie procesora.

en: Requires Lazy Load.
pl: Wymaga Lazy Load.

en: Reset Counters
pl: Resetuj liczniki

en: Reset Status
pl: Resetuj status

en: Reset position
pl: Zresetuj położenie

en: Resize
pl: Zmień rozmiar

en: Resize Detection
pl: Wykrywanie zmiany rozmiaru

en: Resize Existing Images
pl: Zmień rozmiary istniejących obrazków

en: Resize Other Images
pl: Zmień rozmiar innych obrazków

en: Resize not required, image smaller than %1$s x %2$s
pl: Zmiana nie jest wymagana, obrazek mniejszy niż %1$s x %2$s

en: Resized successfully
pl: Pomyślnie przeskalowano

en: Resized to %1$s x %2$s
pl: Przeskalowano na %1$s x %2$s

en: Resized to %1$s(w) x %2$s(h)
pl: Przeskalowano do %1$s(szer.) x %2$s(wys.)

en: Resizing did not reduce the file size, result discarded
pl: Zmiana rozmiaru nie zmniejszyła rozmiaru pliku, wynik odrzucony

en: Resizing error: %s
pl: Błąd zmiany rozmiaru: %s

en: Resizing resulted in an invalid file type: %s
pl: Zmiana rozmiaru spowodowała nieprawidłowy typ pliku: %s

en: Restore & Re-optimize
pl: Przywracanie i ponowna optymalizacja

en: Restore Images
pl: Przywróć obrazki

en: Restore all your images from %s backups in case of image corruption or degraded quality.
pl: Przywracanie wszystkich obrazków z kopii zapasowych %s w przypadku uszkodzenia obrazka lub pogorszenia jego jakości.

en: Restore attempted for %s, but could not be confirmed.
pl: Podjęto próbę przywrócenia dla %s, ale nie udało się jej potwierdzić.

en: Restore failed with HTTP error: %s
pl: Przywracanie nie powiodło się z błędem HTTP: %s

en: Restore original
pl: Przywróć oryginał

en: Restoring
pl: Przywracanie

en: Results
pl: Wyniki

en: Resume Optimization
pl: Wznów optymalizację

en: Resume previous bulk operation
pl: Wznów działanie masowe

en: Resume previous optimization
pl: Wznów poprzednią optymalizację

en: Resume where you left off:
pl: Wznów od miejsca, w którym skończyłeś:

en: Resuming previous operation.
pl: Wznów poprzednią operację.

en: Return to Settings
pl: Powrót do ustawień

en: Run Wizard
pl: Uruchom kreatora

en: Running WebP conversion only.
pl: Tylko konwersja WebP.

en: SVG Optimization Level
pl: Poziom optymalizacji SVG

en: SVG optimization is disabled
pl: Optymalizacja SVG jest wyłączona

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save storage space
pl: Oszczędzaj miejsce

en: Savings
pl: Oszczędności

en: Scan Only
pl: Tylko skanuj

en: Scan all images from the latest two folders of the Media Library during the Bulk Optimizer and Scheduled Optimization.
pl: Skanuj wszystkie obrazki z dwóch ostatnich folderów biblioteki multimediów podczas masowej optymalizacji i zaplanowanej optymalizacji.

en: Scan did not complete, will try again
pl: Skanowanie nie zostało ukończone, spróbuj ponownie

en: Scan for unoptimized images
pl: Szukaj nie zoptymalizowanych obrazków

en: Scanning
pl: Skanowanie

en: Scanning, this could take a while
pl: Skanowanie, to może chwilę potrwać

en: Scheduled Optimization
pl: Zaplanowana optymalizacja

en: Scheduled Optimization will not work without background/async ability. See the EWWW Image Optimizer Settings for further instructions.
pl: Zaplanowana optymalizacja nie będzie działać bez możliwości synchronizacji w tle. Więcej instrukcji można znaleźć w ustawieniach optymalizatora obrazka EWWW.

en: Scheduled Optimization will not work without background/async mode.
pl: Zaplanowana optymalizacja nie będzie działać bez trybu tła/asynchronicznego.

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for images to optimize and add them to the queue, but do not optimize any images yet.
pl: Wyszukaj obrazki do optymalizacji i dodaj je do kolejki, lecz jeszcze ich nie optymalizuj.

en: Searching for images to optimize...
pl: Wyszukiwanie obrazków do optymalizacji...

en: Searching for originals to remove...
pl: Wyszukiwanie oryginałów do usunięcia...

en: Send anonymized usage data to help make the plugin better. Opt-in and get a 10% discount code.
pl: Wysyłaj anonimowe dane użytkowania, aby ulepszyć wtyczkę. Zapisz się i otrzymaj kod na zniżkę 10%.

en: Setting managed in Easy Image Optimizer.
pl: Ustawienia zarządzane w Łatwym optymalizatorze obrazka.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved
pl: Zapisano ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

en: Sharpen Images
pl: Wyostrz obrazki

en: ShortPixel image optimization has been disabled to prevent conflicts with Easy IO (EWWW Image Optimizer).
pl: Optymalizacja obrazka za pomocą ShortPixel została wyłączona, aby zapobiec konfliktom z Easy IO (EWW Image Optimizer).

en: Show Debug Output
pl: Pokaż dane debugowania

en: Show Metadata
pl: Pokaż metadane

en: Show Optimized Images
pl: Pokaż zoptymalizowane obrazy

en: Show Re-optimized Images
pl: Pokaż ponownie zoptymalizowane obrazki

en: Show every option possible, even plaid.
pl: Pokaż każdą możliwą opcję, nawet "pled".

en: Site ID unknown.
pl: Nieznany identyfikator strony.

en: Site or Network admins can use this to prevent other users from using the conversion links in the Media Library which bypass the settings below.
pl: Administratorzy mogą użyć tego, żeby zabronić innym użytkownikom konwersji w Bibliotece mediów, co nadpisuje poniższe ustawienia.

en: Sites using EWWW IO for more than %1$d years may have optimization data that still needs to be migrated between the %2$s and %3$s tables.
pl: Witryny korzystające z EWWW IO przez ponad %1$d lat mogą mieć dane optymalizacyjne, które nadal wymagają migracji między tabelami %2$s i %3$s.

en: Skip compression and only attempt WebP conversion.
pl: Pomiń kompresję i spróbuj tylko konwersji WebP.

en: Skip this many images from lazy loading so that above the fold images load more quickly.
pl: Omiń tak wiele obrazków, aby leniwe wczytywanie przebiegało szybciej, dzięki czemu obrazki u góry ekranu będą ładowały się szybciej.

en: Smaller Images, Faster Sites, Happier Visitors. Comprehensive image optimization that doesn't require a degree in rocket science.
pl: Mniejsze obrazki, szybsze witryny, szczęśliwsi odwiedzający. Kompleksowa optymalizacja obrazków, która nie wymaga dyplomu z fizyki jądrowej.

en: Smart Re-optimize
pl: Inteligentna ponowna optymalizacja

en: Soft Quota Reached
pl: Osiągnięty limit miękki

en: Some plugins have bugs that cause them to re-create thumbnails and trigger re-optimization when the images are modified. Turn on the Debugging option to record trace logs for further investigation.
pl: Niektóre wtyczki mają błędy, które powodują, że ponownie tworzą miniaturki i uruchamiają ponowną optymalizację, gdy obrazki są modyfikowane. Włącz opcję Debugowanie, aby rejestrować dzienniki śledzenia w celu dalszego zbadania.

en: Some themes may not display <picture> elements properly, so try JS WebP Rewriting for WebP delivery.
pl: Niektóre motywy mogą nie wyświetlać poprawnie elementów <picture>, więc wypróbuj JS WebP Rewriting dla dostarczania WebP.

en: Some themes may not display <picture> tags properly.
pl: Niektóre motywy mogą nie wyświetlać poprawnie tagów <picture>.

en: Specify class/id values of elements with CSS background images (comma-separated).
pl: Określ wartości atrybutów class/id elementów z obrazkami tła CSS (oddzielone przecinkami).

en: Speed up your site
pl: Przyspiesz swoją witrynę

en: Stage 1, %s items left to scan.
pl: Etap 1, %s elementy do skanowania.

en: Stage 1:
pl: Etap 1:

en: Stage 2 unable to complete due to memory restrictions. Please increase the memory_limit setting for PHP and try again.
pl: Etap 2 nie może zostać ukończony z powodu ograniczeń pamięci. Zwiększ ustawienie memory_limit dla PHP i spróbuj ponownie.

en: Stage 2, please wait.
pl: Etap 2, proszę czekać.

en: Stage 2:
pl: Etap 2:

en: Start Migration
pl: Rozpocznij migrację

en: Start Premium Trial
pl: Rozpocznij wersję próbną Premium

en: Start optimizing
pl: Zacznij optymalizację

en: Start your %1$s or activate your %2$s below
pl: Uruchom %1$s lub aktywuj %2$s poniżej

en: Stick with free mode for now
pl: Na razie pozostań przy trybie darmowym

en: Stop Optimizing
pl: Przerwij optymalizację

en: Submit Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Subscribe now!
pl: Subskrybuj teraz!

en: Successfully removed site from Easy IO.
pl: Pomyślnie usunięto witrynę z Easy IO.

en: Successfully validated API key, happy optimizing!
pl: Pomyślnie zweryfikowany klucz API, udanej optymalizacji!

en: Suggested API Text:
pl: Sugerowany tekst API:

en: Suggested Easy IO Text:
pl: Sugerowany tekst Easy IO:

en: Support
pl: Wsparcie

en: Supports CSS background images via the Lazy Load option.
pl: Obsługuje obrazki tła CSS za pomocą opcji Lazy Load.

en: Svgcleaner was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
pl: Svgcleaner nie został zainstalowany: %1$s. Upewnij się, że ten folder jest zapisywalny: %2$s

en: Svgcleaner was successfully installed.
pl: Svgcleaner został pomyślnie zainstalowany.

en: System Info
pl: Informacja o systemie

en: Tell me more about Easy IO
pl: Dowiedz się więcej o Easy IO

en: Temporarily disabled.
pl: Tymczasowo wyłączone.

en: Temporary failure, attempts remaining:
pl: Tymczasowa awaria, pozostałe próby:

en: Temporary failure, seconds left to retry:
pl: Tymczasowy błąd, do ponownej próby (sekundy):

en: Test Mode
pl: Tryb testowy

en: Thank you for using EWWW Image Optimizer!
pl: Dziękujemy za korzystanie z EWWW optymalizatora obrazka!

en: The Debug Log is empty.
pl: Dziennik debugowania jest pusty.

en: The EWWW Image Optimizer has detected excessive re-optimization of multiple images. Please use the %s page to Show Re-Optimized Images.
pl: EWWW Image Optimizer wykrył nadmierną ponowną optymalizację wielu obrazków. Użyj strony %s, aby wyświetlić ponownie zoptymalizowane obrazki.

en: The active theme, BuddyPress, WP Symposium, and folders that you have configured will also be scanned for unoptimized images.
pl: Aktywny motyw, BuddyPress, WP Symposium i foldery, które zostały skonfigurowane, będą również skanowane w poszukiwaniu nie zoptymalizowanych obrazków.

en: The database connection for your site does not appear to be using UTF-8.
pl: Połączenie z bazą danych dla Twojej witryny najprawdopodobniej nie używa kodowania UTF-8.

en: The following errors were encountered during the bulk operation. Please see %s for troubleshooting steps.
pl: Podczas operacji masowej napotkano następujące błędy. Kroki rozwiązywania problemów znajdują się w sekcji %s.

en: The image to the right will display a WebP image with WEBP in white text, if your site is serving WebP images and your browser supports WebP.
pl: Po prawej powinieneś zobaczyć obrazek WebP z białym napisem WEBP, o ile jeśli twoja witryna wysyła WebP, a przeglądarka wspiera wyświetlanie obrazków WebP.

en: The lazy loader has browser-native and auto-scaling components that may not be compatible with some themes/plugins. Instructions for disabling these can be found in the %s.
pl: Lazy load (Leniwe ładowanie) ma komponenty natywne dla przeglądarki i automatyczne skalowanie, które mogą nie być kompatybilne z niektórymi motywami/wtyczkami. Instrukcje dotyczące ich wyłączania można znaleźć w %s.

en: The legacy settings will be removed if the above width/height settings are modified.
pl: Starsze ustawienia zostaną usunięte, jeśli powyższe ustawienia szerokości/wysokości zostaną zmodyfikowane.

en: The next release of EWWW Image Optimizer will require PHP 8.1 or greater. Newer versions of PHP are significantly faster and much more secure. If you are unsure how to upgrade to a supported version, ask your webhost for instructions.
pl: Następne wydanie EWW Image Optimizer będzie wymagało PHP w wersji 7.2 lub nowszej. Nowsze wersje PHP są znacznie szybsze i bezpieczniejsze. Jeśli nie masz pewności, jak uaktualnić do obsługiwanej wersji, poproś swojego hosta o instrukcje.

en: The optimization history prevents the plugin from re-optimizing images, but you may erase the history to reduce database size or to force the plugin to re-optimize all images.
pl: Historia optymalizacji zapobiega ponownej optymalizacji obrazków przez wtyczkę, ale można ją usunąć, aby zmniejszyć rozmiar bazy danych lub zmusić wtyczkę do ponownej optymalizacji wszystkich obrazków.

en: The plugin keeps track of already optimized images to prevent re-optimization. There are %s images that have been optimized so far.
pl: Wtyczka śledzi już zoptymalizowane obrazki, aby zapobiec ponownej optymalizacji. Do tej pory zoptymalizowano %s obrazków.

en: The recommended delivery method is to use Apache/LiteSpeed rewrite rules. Nginx users may reference the %s for configuration instructions.
pl: Zalecaną metodą dostarczania jest użycie reguł przepisywania Apache/LiteSpeed. Użytkownicy Nginx mogą odwołać się do %s w celu uzyskania instrukcji konfiguracji.

en: The recommended delivery method is to use server-based rewrite rules. Nginx users may reference the %s for configuration instructions.
pl: Zalecaną metodą dostarczania jest użycie reguł przepisywania opartych na serwerze. Użytkownicy Nginx mogą odwołać się do %s w celu uzyskania instrukcji konfiguracji.

en: The total number of images found will be displayed before optimization begins.
pl: Całkowita liczba znalezionych obrazków zostanie wyświetlona przed rozpoczęciem optymalizacji.

en: There are %d images in the queue currently.
pl: Obecnie w kolejce znajduje się %d obrazków.

en: There are %d images that may be restored.
pl: Istnieje %d obrazków, które można przywrócić.

en: There are no images in the queue currently.
pl: Obecnie w kolejce nie ma żadnych obrazków.

en: There are no images to optimize.
pl: Brak obrazków do zoptymalizowania.

en: There is %d image ready to optimize. | There are %d images ready to optimize.
pl[0]: Jest %d obrazek gotowy do optymalizacji.
pl[1]: Są %d obrazki gotowe do optymalizacji.
pl[2]: Jest %d obrazków gotowych do optymalizacji.

en: There is %s image ready to optimize. | There are %s images ready to optimize.
pl[0]: Jest %s obrazek gotowy do optymalizacji.
pl[1]: Są %s obrazki gotowe do optymalizacji.
pl[2]: Jest %s obrazków gotowych do optymalizacji.

en: These domains have been auto-detected: %s
pl: Te domeny zostały wykryte automatycznie: %s

en: These levels use the compression API.
pl: Poziomy te wykorzystują API kompresji.

en: Third-party lazy loaders prevent Easy IO from auto-scaling some images, and may cause conflicts. We recommend disabling them and using the EWWW IO lazy loader.
pl: Lazy Loading innych firm uniemożliwia Easy IO automatyczne skalowanie niektórych obrazków i może powodować konflikty. Zalecamy ich wyłączenie i korzystanie z EWWW IO Łazy loader.

en: This is not a lossless conversion.
pl: Nie jest to konwersja bezstratna.

en: This may be a false positive. If so, the warning should go away once you implement the rewrite rules.
pl: Może to być fałszywy wynik. Jeśli tak, ostrzeżenie powinno zniknąć po wdrożeniu reguł przepisywania.

en: This process removes the originals that WordPress preserves for thumbnail generation. %d media uploads will checked for originals to remove.
pl: Ten proces usuwa oryginały, które WordPress zachowuje do generowania miniatur. %d przesłanych multimediów zostanie sprawdzonych pod kątem oryginałów do usunięcia.

en: This process will remove the originals after you have converted images (PNG to JPG and friends). %d images will checked for originals to remove.
pl: Ten proces usunie oryginały po przekonwertowaniu obrazków (PNG na JPG i innych). %d obrazków zostanie sprawdzone pod kątem oryginałów do usunięcia.

en: This will attempt to activate Easy IO on all sites within the multi-site network. Please be sure you have registered all your site URLs before continuing.
pl: Spowoduje to próbę aktywacji Easy IO we wszystkich witrynach w sieci witryn. Przed kontynuowaniem upewnij się, że zarejestrowałeś wszystkie adresy URL witryn.

en: This will enable scheduled optimization of unoptimized images for your theme, buddypress, and any additional folders you have configured below. Runs hourly: wp_cron only runs when your site is visited, so it may be even longer between optimizations.
pl: Pozwala zaplanować optymalizację nie zoptymalizowanych obrazków z twojego motywu, buddypressa albo innych folderów skonfigurowanych poniżej. Uruchamia się co godzinę, ale wp_cron działa tylko wtedy, kiedy masz odwiedzających na stronie, więc może minąć więcej czasu pomiędzy optymalizacjami.

en: This will exclude images from auto-scaling, which may decrease performance if those images are not properly sized.
pl: Spowoduje to wykluczenie obrazków z automatycznego skalowania, co może spowodować spadek wydajności, jeśli obrazki te nie będą miały prawidłowego rozmiaru.

en: This will register all your sites with the Easy IO CDN and will take some time to complete. Do you wish to proceed?
pl: Spowoduje to zarejestrowanie wszystkich witryn w Easy IO CDN i zajmie trochę czasu. Czy kontynuować?

en: This will remove ALL metadata: EXIF, comments, color profiles, and anything else that is not pixel data.
pl: Spowoduje to usunięcie WSZYSTKICH metadanych: EXIF, komentarzy, profili kolorów i wszystkiego, co nie jest danymi o pikselach obrazka.

en: This will remove the original image from the server after a successful conversion.
pl: Ta opcja usunie oryginalne obrazy z serwera po udanej konwersji.

en: Though you already have a lazy loader on your site, the EWWW IO lazy loader includes auto-scaling for improved responsive images.
pl: Chociaż masz już Lazy Loading na swojej stronie, to Lazy Loading EWWW IO obejmuje automatyczne skalowanie w celu ulepszenia responsywnych obrazków.

en: Though you have a lazy loader already, our lazy loader includes CSS background images and auto-scaling.
pl: Chociaż masz już Lazy Loading na swojej stronie, to nasz Lazy Loading EWWW IO obejmuje automatyczne skalowanie.

en: Thumbnail - %s
pl: Miniatura - %s

en: Thumbnail – %s
pl: Miniatura - %s

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Total Size: %s
pl: Całkowity rozmiar: %s

en: Translate EWWW I.O.
pl: Tłumacz EWWW I.O.

en: Try disabling each of these options to identify the problem, or use the Panic Button to disable them all at once:
pl: Spróbuj wyłączyć każdą z tych opcji, aby zidentyfikować problem, lub użyj przycisku paniki, aby wyłączyć je wszystkie naraz:

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
pl: Nie można utworzyć katalogu %s. Czy jego katalog nadrzędny jest zapisywalny przez serwer?

en: Unable to determine
pl: Nie da się określić

en: Unable to load resize function: %s
pl: Nie można załadować funkcji zmiany rozmiaru: %s

en: Unable to restore image.
pl: Nie można przywrócić obrazka.

en: Unknown file type
pl: Nieznany typ pliku

en: Unknown resize error
pl: Nieznany błąd zmiany rozmiaru

en: Unsupported file type
pl: Nieobsługiwany typ pliku

en: Update detected, re-testing
pl: Wykryto aktualizację, ponowne testowanie

en: Upgrade
pl: Aktualizuj

en: Upgrade to premium image optimization
pl: Aktualizacja do optymalizacji premium

en: Use Easy IO for all resources in wp-includes/ and wp-content/, including JavaScript, CSS, fonts, etc.
pl: Użyj Easy IO dla wszystkich zasobów w wp-includes/ i wp-content/, w tym JavaScript, CSS, czcionek itp.

en: Use dominant-color versions of your images as placeholders via Easy IO. Can improve user experience, but may be slower than blank placeholders.
pl: Użyj wersji obrazków o dominującym kolorze jako symboli zastępczych za pomocą Easy IO. Może poprawić doświadczenie użytkownika, ale może być wolniejsze niż puste symbole zastępcze.

en: Use low-quality versions of your images as placeholders via Easy IO. Can improve user experience, but may be slower than blank placeholders.
pl: Używaj niskiej jakości wersji obrazków jako obrazków zastępczych za pośrednictwem Easy IO. Może to poprawić wrażenia użytkownika, ale może być wolniejsze niż puste obrazki zastępcze.

en: Use the %1$s for existing uploads or get %2$s for automatic WebP conversion and delivery.
pl: Użyj %1$s dla istniejących plików lub %2$s dla automatycznej konwersji i dostarczania WebP.

en: Use the %s for existing uploads.
pl: Użyj %s dla istniejących plików.

en: Use the Bulk Optimizer to generate WebP images for existing uploads.
pl: Użyj masowej optymalizacji, aby wygenerować obrazki WebP dla istniejących plików.

en: Use this code at %1$s: %2$s
pl: Użyj tego kodu w %1$s: %2$s

en: Use this to override the default WordPress quality level of 82. Applies to image editing, resizing, and PNG to JPG conversion. Does not affect the original uploaded image unless maximum dimensions are set and resizing occurs.
pl: Użyj tej opcji, aby zastąpić domyślny poziom jakości WordPress wynoszący 82. Dotyczy edycji obrazka, zmiany rozmiaru i konwersji PNG na JPG. Nie ma wpływu na oryginalny przesłany obrazek, chyba że ustawiono maksymalne wymiary i nastąpi zmiana rozmiaru.

en: Use this to provide information for support purposes, or if you feel comfortable digging around in the code to fix a problem you are experiencing.
pl: Użyj tego, by zebrać informacje potrzebne do wsparcia technicznego, albo żeby samemu naprawić problem, jeśli dobrze orientujesz się w kodzie.

en: User-submitted images may be transmitted to image compression servers in the United States and stored there for up to 30 days.
pl: Przesłane przez użytkownika obrazki mogą być przesyłane na serwery kompresji obrazków w Stanach Zjednoczonych i tam przechowywane przez okres do 30 dni.

en: User-submitted images that are displayed on this site will be transmitted and stored on a global network of third-party servers (a CDN).
pl: Przesłane przez użytkowników obrazki, które są wyświetlane na tej stronie, będą przesyłane i przechowywane w globalnej sieci serwerów stron trzecich (CDN).

en: Uses JavaScript for CDN and cache friendly WebP delivery.
pl: Wykorzystuje JavaScript do CDN i przyjaznego dla pamięci podręcznej dostarczania WebP.

en: Uses additional CPU resources and may cause thumbnail generation for large images to fail.
pl: Wykorzystuje dodatkowe zasoby procesora i może spowodować niepowodzenie generowania miniaturek dużych obrazków.

en: Valid values are 1-100.
pl: Poprawne wartości to 1-100.

en: Verified
pl: Zweryfikowano

en: Verified,
pl: Potwierdzony,

en: Verify that this site is added to your account:
pl: Sprawdź, czy ta witryna została dodana do twojego konta:

en: View Log
pl: Zobacz log

en: View Optimized Images
pl: Zobacz zoptymalizowane obrazki

en: View Queued Images
pl: Zobacz obrazki w kolejce

en: View Usage
pl: Zobacz zużycie

en: View optimization history.
pl: Wyświetl historię optymalizacji.

en: WARNING:
pl: OSTRZEŻENIE:

en: WARNING: Removes metadata. Requires GD or ImageMagick. PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors.
pl: UWAGA: Usuwa metadane. Wymaga GD albo ImageMagick. Format PNG jest znacznie lepszy od JPG dla logo i innych obrazków z niewielką ilością kolorów.

en: WARNING: This is not a lossless conversion and requires GD or ImageMagick. JPG is much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. Transparent images will only be converted if a background color has been set.
pl: UWAGA: To nie jest bezstratna konwersja. Wymaga ona GD albo ImageMagick. Format JPG jest znacznie lepszy od PNG dla zdjęć, ponieważ kompresuje obrazek usuwając nieistotną część danych. Pliki PNG z przezroczystością zostaną skonwertowane tylko wtedy, gdy ustawiono kolor tła.

en: WP Stateless image
pl: Obrazek WP Stateless

en: Want more compression?
pl: Chcesz większej kompresji?

en: Warning: this cannot be undone and will cause a bulk optimize to re-optimize all images.
pl: Ostrzeżenie: nie można tego cofnąć i spowoduje to zbiorczą ponowną optymalizację wszystkich obrazków.

en: Warning: this cannot be undone. Re-optimizing images will use additional API credits.
pl: Ostrzeżenie: nie można tego cofnąć. Ponowna optymalizacja obrazków zużyje dodatkowe kredyty API.

en: We don't want you to settle for reduced functionality, so here are some troubleshooting tips:
pl: Nie chcemy, abyś zadowolił się ograniczoną funkcjonalnością, więc oto kilka wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów:

en: WebP Conversion
pl: Konwersja WebP

en: WebP Conversion (included with Easy IO)
pl: Konwersja WebP (dołączona do Easy IO)

en: WebP Conversion Mode
pl: Tryb konwersji WebP

en: WebP Conversion is not enabled.
pl: Konwersja WebP nie jest włączona.

en: WebP Delivery Method
pl: Metoda dostarczania WebP

en: WebP Only
pl: Tylko WebP

en: WebP Optimization Level
pl: Poziom optymalizacji WebP

en: WebP Quality Level
pl: Poziom jakości WebP

en: WebP Rules verified successfully
pl: Reguły WebP zweryfikowane pomyślnie

en: WebP URLs
pl: Adresy URL WebP

en: WebP conversion error.
pl: Błąd konwersji WebP.

en: WebP conversion requires an API key or Easy IO subscription.
pl: Konwersja WebP wymaga klucza API lub subskrypcji Easy IO.

en: WebP copies of %1$d media uploads will be removed first, then %2$d records in the optimization history will be checked to remove any remaining WebP images.
pl: Kopie WebP %1$d przesłanych mediów zostaną usunięte w pierwszej kolejności, a następnie %2$d rekordy w historii optymalizacji zostaną sprawdzone w celu usunięcia wszelkich pozostałych obrazów WebP.

en: WebP image already exists.
pl: Obrazek w formacie WebP już istnieje.

en: WebP image larger than original, saved anyway with Force WebP option.
pl: Obrazek WebP większy niż oryginał, zapisany z opcją Wymuś WebP.

en: WebP image was larger than original.
pl: Obrazek WebP był większy niż oryginał.

en: WebP images are delivered by Cache Enabler.
pl: Obrazki WebP są dostarczane przez Cache Enabler.

en: WebP images are delivered by SWIS Performance.
pl: Obrazki WebP są dostarczane przez SWIS Performance.

en: WebP images are served automatically by Easy IO.
pl: Obrazki WebP są obsługiwane automatycznie przez Easy IO.

en: WebP images will be generated and saved for all images regardless of their size. JS and Picture WebP rewriters will not check if a file exists, only that the domain matches the home url, or one of the provided WebP URLs.
pl: Obrazki WebP będą generowane i zapisywane dla wszystkich obrazków niezależnie od ich rozmiaru. JS i Picture WebP rewriters nie będą sprawdzać, czy plik istnieje, tylko czy domena jest zgodna z domowym adresem URL lub jednym z podanych adresów URL WebP.

en: WebP images will be generated automatically for new uploads.
pl: Obrazki WebP będą generowane automatycznie dla nowych przesyłanych plików.

en: WebP response failed mime-type test. Purge all caches and try again.
pl: Odpowiedź WebP nie przeszła testu typu mime. Wyczyść pamięć podręczną i spróbuj ponownie.

en: WebP response received status %d
pl: Status odebranej odpowiedzi WebP %d

en: WebP response status code missing
pl: Brak kodu statusu odpowiedzi WebP

en: WebP response was empty
pl: Odpowiedź WebP była pusta

en: WebP response was too small
pl: Odpowiedź WebP była zbyt mała

en: WebP rules verified, but self-test failed: %s
pl: Reguły WebP zweryfikowane, ale autotest nie powiódł się: %s

en: WebP validation failed for an unknown reason
pl: Walidacja WebP nie powiodła się z nieznanego powodu

en: What happens when you enable Ludicrous Mode.
pl: Co się stanie po włączeniu trybu Absurdalnego.

en: When WordPress scales down large images, it keeps the original on disk for thumbnail generation. You may delete them to save disk space.
pl: Gdy WordPress skaluje duże obrazki, zachowuje oryginał na dysku do generowania miniaturek. Możesz je usunąć, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

en: When scaling image to max dimensions, save original image for thumbnail and WebP generation.
pl: Podczas skalowania obrazka do maksymalnych wymiarów zapisz oryginalny obrazek na potrzeby miniaturki i wygenerowania pliku WebP.

en: When used with Easy IO, all images become responsive.
pl: W połączeniu z Easy IO wszystkie obrazki stają się responsywne.

en: Why are there so many images?
pl: Dlaczego jest tak wiele obrazków?

en: Will resume from previous position.
pl: Wznowi pracę w ostatnim miejscu.

en: Without Easy IO, several key optimizations are no longer working. First, re-enable Easy IO, and if your site is encounters problems again, try disabling the option to Include All Resources.
pl: Bez Easy IO kilka kluczowych optymalizacji przestaje działać. Najpierw włącz ponownie Easy IO, a jeśli witryna ponownie napotka problemy, spróbuj wyłączyć opcję Uwzględnij wszystkie zasoby.

en: WordPress already generates JPG thumbnails for BMP images, but converting the original can help you save disk space.
pl: WordPress generuje już miniaturki JPG dla obrazków BMP, ale przekonwertowanie oryginału może pomóc zaoszczędzić miejsce na dysku.

en: WordPress, your theme, and other plugins generate various image sizes for each image uploaded.
pl: WordPress, motyw i inne wtyczki generują różne rozmiary obrazków dla każdego przesłanego obrazka.

en: Would like to clear the queue and start over?
pl: Chcesz wyczyścić kolejkę i zacząć od nowa?

en: Would you like clear the queue and start over?
pl: Chcesz wyczyścić kolejkę i zacząć od nowa?

en: Would you like to clear the queue and rescan for images?
pl: Czy chcesz wyczyścić kolejkę i ponownie przeskanować obrazki?

en: Write a Review
pl: Napisz recenzję

en: Write a review
pl: Napisz opinię

en: You are about to remove this site from your account. Do you wish to proceed?
pl: Zamierzasz usunąć tę witrynę ze swojego konta. Czy chcesz kontynuować?

en: You do not appear to have enough image credits to complete this operation.
pl: Wygląda na to, że nie masz wystarczającej liczby kredytów, aby ukończyć tę operację.

en: You do not appear to have uploaded any images yet.
pl: Wygląda na to, że nie przesłałeś jeszcze żadnych obrazków.

en: You do not have permission to install image optimizer utilities.
pl: Nie masz praw do instalacji programów optymalizujących obrazy.

en: You do not have permission to optimize images.
pl: Nie masz uprawnień do optymalizacji obrazów.

en: You may also use %1$s to selectively optimize images or WP-CLI to optimize your images in bulk: %2$s
pl: Możesz także użyć %1$s, aby selektywnie zoptymalizować obrazki lub WP-CLI, aby zoptymalizować obrazki zbiorczo: %2$s

en: You may install missing tools via the %s. Otherwise, continue with free cloud-based JPG-only compression.
pl: Możesz zainstalować brakujące narzędzia za pomocą %s. W przeciwnym razie kontynuuj korzystanie z bezpłatnej kompresji JPG w chmurze.

en: You may remove all the WebP images from your site if you no longer need them. For example, sites that use Easy IO do not need local WebP images.
pl: Możesz usunąć wszystkie obrazki WebP ze swojej witryny, jeśli już ich nie potrzebujesz. Na przykład witryny korzystające z Easy IO nie potrzebują lokalnych obrazków WebP.

en: You should take a site backup before performing a bulk action on your images. Do you wish to continue?
pl: Przed wykonaniem zbiorczej akcji na obrazkach należy wykonać kopię zapasową witryny. Czy chcesz kontynuować?

en: Your site appears to be missing %s, please contact your webhost or system administrator to enable this Apache module.
pl: W twojej witrynie brakuje %s, skontaktuj się ze swoim administratorem hostingu lub systemu, aby włączyć ten moduł Apache.

en: Your site is running an older version of PHP (%s), which should be updated.
pl: Twoja witryna korzysta ze starszej wersji PHP (%s). Powinna zostać zaktualizowana.

en: Your site is using Cloudflare, please use JS WebP or Picture WebP rewriting to prevent broken images on older browsers.
pl: Twoja witryna korzysta z Cloudflare, użyj przepisywania JS WebP lub Picture WebP, aby zapobiec uszkodzeniu obrazków w starszych przeglądarkach.

en: Your site needs an API key or Easy IO subscription for WebP conversion.
pl: Twoja witryna potrzebuje klucza API lub subskrypcji Easy IO do konwersji WebP.

en: Your web server does not meet the requirements for free server-based compression with EWWW Image Optimizer.
pl: Twój serwer WWW nie spełnia wymagań bezpłatnej kompresji serwerowej za pomocą programu EWWW optymalizator obrazka.

en: Your web server does not meet the requirements for free server-based compression with EWWW Image Optimizer. You may %s for 5x more compression, PNG/GIF/PDF compression, and more. Otherwise, continue with free cloud-based JPG compression.
pl: Twój serwer nie spełnia wymagań dotyczących bezpłatnej kompresji opartej na serwerze za pomocą programu EWWW Image Optimizer. Możesz %s, aby uzyskać 5x większą kompresję, kompresję PNG/GIF/PDF i nie tylko. W przeciwnym razie kontynuuj korzystanie z bezpłatnej kompresji JPG w chmurze.

en: Your web server does not meet the requirements for free server-based compression. You may %s for 5x more compression, PNG/GIF/PDF compression, and more. Otherwise, continue with free cloud-based JPG compression.
pl: Twój serwer WWW nie spełnia wymagań dotyczących bezpłatnej kompresji opartej na serwerze. Możesz %s by uzyskać 5x większą kompresję, możliwość kompresji PNG/GIF/PDF itd. W przeciwnym razie kontynuuj korzystanie z bezpłatnej kompresji JPG w chmurze.

en: Your web server does not meet the requirements for local WebP conversion.
pl: Twój serwer WWW nie spełnia wymagań lokalnej konwersji WebP.

en: and more
pl: oraz więcej

en: automatically
pl: automatycznie

en: batch
pl: partia

en: cloud
pl: chmura

en: could not move pngout
pl: nie można przenieść pngout

en: could not move svgcleaner
pl: nie można przenieść svgcleaner

en: could not set permissions
pl: nie można ustawić uprawnień

en: cropped
pl: przycięty

en: documentation
pl: dokumentacja

en: extraction of files failed
pl: wyodrębnianie plików nie powiodło się

en: free trial
pl: bezpłatny okres próbny

en: idle
pl: bezczynny

en: in pixels
pl: w pikselach

en: in seconds
pl: w sekundach

en: in seconds, 0 = disabled
pl: w sekundach, 0 = wyłączone

en: insufficient memory available for installation
pl: niewystarczająca ilość pamięci by zainstalować

en: local
pl: lokalne

en: manually
pl: ręcznie

en: more...
pl: więcej...

en: no credits remaining, please purchase more.
pl: brak pozostałych kredytów, prosimy o zakup większej ilości.

en: optimized %1$d (of %2$s) images.
pl: zoptymalizowano %1$d (z %2$s) obrazków.

en: optimized %1$d images, renewal is in %2$d day. | optimized %1$d images, renewal is in %2$d days.
pl[0]: zoptymalizowano %1$d obrazek, odnowienie nastąpi za %2$d dzień.
pl[1]: zoptymalizowano %1$d obrazki, odnowienie nastąpi za %2$d dni.
pl[2]: zoptymalizowano %1$d obrazków, odnowienie nastąpi za %2$d dni.

en: page %1$d of %2$d
pl: strona %1$d z %2$d

en: page %1$d of %2$s
pl: strona %1$d z %2$s

en: remaining
pl: pozostało

en: running
pl: uruchomiony

en: service
pl: usługa

en: settings page
pl: strona ustawień

en: start your premium trial
pl: rozpocznij okres próbny premium

[ctx: string will be something like "media" or "nextgen"]
en: Optimizing %1$s with a %2$d second pause between images.
pl: Optymalizacja %1$s z %2$d sekundową przerwą między obrazkami.

en: svgcleaner is not available for FreeBSD
pl: svgcleaner nie jest dostępny dla FreeBSD

en: svgcleaner on Linux only supports the x86_64 architecture
pl: svgcleaner na Linuksie obsługuje tylko architekturę x86_64

en: unknown
pl: nieznane

en: unknown error
pl: nieznany błąd

en: used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d day. | used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d days.
pl[0]: użyto %1$d z %2$d, zużycie się wyzeruje za %3$d dzień.
pl[1]: użyto %1$d z %2$d, zużycie się wyzeruje za %3$d dni.
pl[2]: użyto %1$d z %2$d, zużycie się wyzeruje za %3$d dni.

en: wp_get_image_editor function is missing
pl: brakuje funkcji wp_get_image_editor

en: zlib or phar extension missing from PHP
pl: brak rozszerzenia zlib lub phar w PHP
