Plugins - - en to cs_CZ translation catalogue (1372 entries)

en: The expected file %s is missing from your UpdraftPlus installation.
cs_CZ: Soubor %s chybí ve vaší instalaci Updraft Plus.

en: For more detailed instructions, follow this link.
cs_CZ: Pro detailní instrukce klikněte na tento odkaz.

en: The database backup has failed
cs_CZ: Záloha databáze selhala

en: Deselect All
cs_CZ: Odznačit vše

[ctx: Uploader: Drop your backup files - or - Select Files]
en: or
cs_CZ: nebo

en: Your PHP version: %s.
cs_CZ: Vaše verze PHP: %s.

en: Backup:
cs_CZ: Záloha:

en: Theme
cs_CZ: Vzhled

en: back
cs_CZ: zpět

en: Send a new backup
cs_CZ: Odeslat novou zálohu

en: Send existing backup
cs_CZ: Odeslat existující zálohu

en: Searching for backups...
cs_CZ: Vyhledávám zálohy...

en: Sign in with %s
cs_CZ: Přihlásit přes %s

en: file %d of %d
cs_CZ: soubor %d z %d

en: (after %ss)
cs_CZ: (po %ss)

en: search and replace
cs_CZ: najít a nahradit

en: rows: %d
cs_CZ: řádky: %d

en: by
cs_CZ: od

en: UpdraftPlus notice
cs_CZ: Upozornění UpdraftPlus

en: more info
cs_CZ: více informací

en: View log
cs_CZ: Zobrazit protokol

en: Premium / Pro Support
cs_CZ: Podpora Premium / Pro

en: already uploaded
cs_CZ: již nahráno

en: Exit full-screen
cs_CZ: Ukončit režim celé obrazovky

en: Full-screen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Anonymisation functions
cs_CZ: Anonymizační funkce

en: Anonymise personal data in your database backups.
cs_CZ: Anonymizujte soukromá data v zálohách.

en: (Read more)
cs_CZ: (Přečíst více)

en: Security check.
cs_CZ: Kontrola zabezpečení.

en: All files/directories containing the given characters in their names
cs_CZ: Všechny soubory a složky obsahující uvedené znaky ve jménu

en: Files/Directories containing the given characters in their names
cs_CZ: Soubory a složky obsahující uvedené znaky ve jménu

en: Select the folder in which the files or sub-directories you would like to exclude are located
cs_CZ: Vybrat složku, ve které se nachází soubory a podsložky, které chcete vynechat

en: All files/directories containing
cs_CZ: Všechny soubory a složky obsahující

en: (the asterisk character matches zero or more characters)
cs_CZ: (znak hvězdička označuje žádný znak či více znaků najednou)

en: Please enter part of the file name
cs_CZ: Prosím vložte část jména souboru

en: Please select a folder in which the files/directories you would like to exclude are located
cs_CZ: Prosím vyberte složku, ve které se nachází soubory a podsložky, které chcete vynechat

en: UpdraftClone image:
cs_CZ: UdraftClone otisk webu:

en: Add exclusion rule
cs_CZ: Přidat vylučující podmínku

en: at the end of their names
cs_CZ: na konci jmen

en: anywhere in their names
cs_CZ: kdekoli ve jménu

en: at the beginning of their names
cs_CZ: na začátku jmen

en: these characters
cs_CZ: následující znaky

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: Maybe later
cs_CZ: Možná později

en: Ok, you deserve it
cs_CZ: OK, zasloužíte si to

en: Team Updraft
cs_CZ: Updraft tým

en: Thank you so much!
cs_CZ: Děkujeme mnohokrát!

en: here
cs_CZ: zde

en: Loading...
cs_CZ: Načítám...

en: The following remote storage (%s) have only been partially configured, if you are having problems you can try to manually authorise at the UpdraftPlus settings page.
cs_CZ: Vzdálené úložiště (%s) bylo pouze částečně nakonfigurováno, pokud je s ním problém, zkuste ho autorizovat na stránce nastavení UpdraftPlusu.

en: The following remote storage (%s) have only been partially configured, manual authorization is not supported with this remote storage, please try again and if the problem persists contact support.
cs_CZ: Vzdálené úložiště (%s) bylo pouze částečně nakonfigurováno, ruční autorizace není u tohoto úložiště podporována, zkuste to znovu a pokud problém trvá, kontaktujte naši podporu.

en: Complete manual authentication
cs_CZ: Dokončete ruční ověření.

en: %s authentication code:
cs_CZ: %s ověřovací kód:

en: To complete manual authentication, at the orange UpdraftPlus authentication screen select the "Having problems authenticating?" link, then copy and paste the code given here.
cs_CZ: Abyste dokončili ruční ověření, na oranžové ověřovací obrazovce UpdraftPlusu, vyberte odkaz „Máte problém s ověřením?“ ("Having problems authenticating?") a zkopírujte kód, který tam najdete.

en: If you are having problems authenticating with %s you can manually authorize here.
cs_CZ: Pokud máte problém s ověřením %s, můžete se ručně ověřit zde.

en: %s authentication:
cs_CZ: %s ověření:

en: Missing instance id:
cs_CZ: Chybí id instance:

en: Missing authentication data:
cs_CZ: Chybí data ověření:

en: Manual authentication is not available for this remote storage method
cs_CZ: Ruční metoda ověření není dostupná pro toto vzdálené úložiště

en: This may prevent the restore procedure from being able to proceed.
cs_CZ: Tohle může způsobit problémy při obnovení.

en: Warning: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
cs_CZ: Varování: Pokud vidíte tento nápis i po tom, co se stránka načetla, znamená to, že máte na webu problém s JavaScriptem nebo jQuery.

en: Therefore, affected tables on the current site which already exist will not be replaced by default, to avoid corrupting them (you can review this in the list of tables below).
cs_CZ: Standardní chování je, že tabulky, které už existují na tomto webu, nebudou nahrazeny. Tím zabráníme jejich poškození (podívejte se na seznam konkrétních tabulek níže)

en: Therefore it is advised that you take a fresh backup on the source site, using a later version.
cs_CZ: Proto vám radíme, abyste udělali novou zálohu zdrojového webu s použitím novější verze pluginu.

en: This backup was created on a previous UpdraftPlus version (%s) which did not correctly backup tables with composite primary keys (such as the term_relationships table, which records tags and product attributes).
cs_CZ: Tato záloha je vytvořená předchozí verzí UpdraftPlusu (%s), která nezálohuje korektně tabulky s kompozitním primárním klíčem (např. term_relationships, která uchovává štítky a produktové parametry).

en: Or, if they are in remote storage, you can connect that remote storage (in the "Settings" tab), save your settings, and use the "Rescan remote storage" link.
cs_CZ: Nebo pokud jsou ve vzdáleném úložišti, můžete toto úložiště připojit (na záložce „Nastavení“), uložit změny a následně použít odkaz „Znovu prohledat vzdálené uložiště“.

en: If you have an existing backup that you wish to upload and restore from, then please use the "Upload backup files" link above.
cs_CZ: Pokud si přejete k obnovení nahrát a použít existující zálohu, použijte odkaz „Nahrát soubory zálohy“ umístěný výše.

en: is not
cs_CZ: není

en: is
cs_CZ: je

en: Day of the month
cs_CZ: konkrétní den měsíce

en: Day of the week
cs_CZ: konkrétní den v týdnu

en: if all of the following conditions are matched:
cs_CZ: pokud jsou splněny všechny následující podmínky:

en: if any of the following conditions are matched:
cs_CZ: pokud je splněna libovolná z následujících podmínek:

en: on every backup
cs_CZ: při každé záloze

en: This backup is of a site with an empty table prefix, which WordPress does not officially support; the results may be unreliable.
cs_CZ: Zálohujete web, který nepoužívá prefix pro jména tabulek, WordPress toto nastavení oficiálně nepodporuje, výsledek zálohy a obnovení nebude spolehlivý.

en: The download link is broken or the backup file is no longer available
cs_CZ: Odkaz pro stažení je poškozen nebo soubor se zálohou již není dostupný

en: The download link is broken, you may have clicked the link from untrusted source
cs_CZ: Odkaz pro stažení je poškozen, ověřte důvěryhodnost zdroje tohoto odkazu.

en: Due to the restriction, some settings can be automatically adjusted, disabled or not available.
cs_CZ: Některá nastavení mohou být automaticky upravena, zakázaná nebo nedostupná díky restrikcím.

en: Your website is hosted with %s (%s).
cs_CZ: Váš web je hostován na %s (%s).

en: Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
cs_CZ: Poskytovatel hostingu vám umožňuje vytvořit jenom jednu inkrementální zálohu denně.

en: Your hosting provider only allows you to take one backup per month.
cs_CZ: Poskytovatel hostingu vám umožňuje vytvořit jenom jednu zálohu měsíčně.

en: You have reached the monthly limit for the number of backups you can create at this time.
cs_CZ: Dosáhli jste měsíčního limitu počtu záloh, které můžete vytvořit.

en: Please contact your hosting company (%s) if you require further support.
cs_CZ: Obraťte se na vaši hostingovou společnost (%s) pokud potřebujete další podporu.

en:  Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
cs_CZ: Poskytovatel hostingu vám umožňuje vytvořit jenom jednu inkrementální zálohu denně.

en: You have reached the daily limit for the number of incremental backups you can create at this time.
cs_CZ:  Dosáhli jste denního limitu počtu inkrementálních záloh, které můžete vytvořit.

en: Current SQL mode:
cs_CZ: Současný mód SQL:

en: Failed to backup database table:
cs_CZ: Nepovedlo se vytvořit zálohu databázové tabulky:

en: Failed to open directory for reading:
cs_CZ: Nepodařilo se otevřít složku pro čtení:

en: Your email backup and a report will be sent to
cs_CZ: E-mail se zprávou o provedené záloze bude zaslán na

en: Warning: You have no clone tokens remaining and either no subscriptions or no subscription that will renew before the clone expiry date.
cs_CZ: Varování: Nemáte už žádné tokeny pro klonování a nemáte ani žádné předplatné nebo předplatné, které se obnoví před tím, než vyprší platnost klonu.

en: Restoring stored routine: %s
cs_CZ: Obnovují se uložené procedury: %s

en: Warning: if you continue, you will add all backups stored in the configured remote storage directory (whichever site they were created by).
cs_CZ: Varování: Pokud budete pokračovat, přidáte všechny zálohy aktuálně uložené na vzdáleném úložišti (nezávisle na tom, na jakém webu byly vytvořeny).

en: The UpdraftPlus Plugin Collection Sale
cs_CZ: Sleva na kolekci pluginů Updraft

en: Include all tables not listed below
cs_CZ: Zahrnout všechny tabulky neuvedené níže

en: UpdraftPlus on %s
cs_CZ: UpdraftPlus na %s

en: Add a site
cs_CZ: Přidat web

en: The list of existing sites has been removed
cs_CZ: Seznam existujících webů byl odstraněn

en: There was an error while trying to remove the list of existing sites.
cs_CZ: Při odstraňování seznamu existujících webů došlo k chybě.

en: Clear list of existing sites
cs_CZ: Vymazat seznam existujících webů

en: The following remote storage options are configured.
cs_CZ: Vzdálené úložiště má nastaveny tyto parametry.

en: No remote storage locations with valid options found.
cs_CZ: Nepodařilo se najít žádné vzdálené úložiště s platným nastavením.

en: You have chosen to send this backup to remote storage, but no remote storage locations have been selected
cs_CZ: Posíláte zálohu do vzdáleného úložiště, ale žádné úložiště nebylo nakonfigurováno.

en: Under Maintenance
cs_CZ: Na webu probíhá údržba

en: This is older than the server which you are now restoring onto (version %s).
cs_CZ: Je to starší než server, na který nyní obnovujete (verze %s).

en: You should only proceed if you have checked and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the new %s version.
cs_CZ: Měli byste pokračovat pouze v případě, že jste zkontrolovali a jste si jisti (nebo ochotni riskovat), že vaše pluginy/šablony/atd., jsou kompatibilní s novou verzí %s.

en: Default template
cs_CZ: Výchozí šablona

en: Expected parameter(s) missing.
cs_CZ: Očekávané parametry chybí.

en: Show more backups...
cs_CZ: Zobrazit další zálohy...

en: Show all backups...
cs_CZ: Zobrazit všechny zálohy...

en: Existing backups
cs_CZ: Stávající zálohy

en: Missing pages:
cs_CZ: Chybějící stránky:

en: Please check the error log for more details
cs_CZ: Další podrobnosti naleznete v protokolu chyb.

en: Skipping table %s: user has chosen not to restore this table
cs_CZ: Přeskočení tabulky %s: uživatel se rozhodl tuto tabulku neobnovovat.

en: An error occurred while attempting to check the support of stored routines creation (%s %s)
cs_CZ: Při pokusu o kontrolu podpory vytváření uložených rutin nastala chyba (%s %s).

en: An error occurred while attempting to retrieve routine status (%s %s)
cs_CZ: Při pokusu o načtení stavu rutiny nastala chyba (%s %s).

en: An error occurred while attempting to retrieve the routine SQL/DDL statement (%s %s)
cs_CZ: Při pokusu o načtení rutinního příkazu SQL/DDL nastala chyba (%s %s)

en: An error occurred while attempting to retrieve the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
cs_CZ: Při pokusu o načtení globální proměnné MySQL log_bin_trust_function_creators %s nastala chyba.

en: An error occurred while attempting to set a new value to the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
cs_CZ: Při pokusu o nastavení nové hodnoty MySQL globální proměnné log_bin_trust_function_creators mysql %s nastala chyba.

en: %d token | %d tokens
cs_CZ[0]: %d token
cs_CZ[1]: %d tokeny
cs_CZ[2]: %d tokenů

en: Clone package
cs_CZ: Balík klonu:

en: The Database connection has been closed and cannot be reopened.
cs_CZ: Připojení databáze bylo ukončeno a nelze jej znovu otevřít.

en: Unattached
cs_CZ: Nepřiřazeno

en: Failed to attach media.
cs_CZ: Připojení mediálního souboru se nezdařilo.

en: Failed to delete selected media.
cs_CZ: Odstranění vybraného mediálního souboru se nezdařilo.

en: Failed to detach media.
cs_CZ: Odpojení mediálního souboru se nezdařilo.

en: Media has been attached to post.
cs_CZ: Mediální soubor byl připojen k příspěvku.

en: Media has been detached from post.
cs_CZ: Mediální soubor byl z příspěvku odpojen.

en: Selected media has been deleted successfully.
cs_CZ: Vybraný mediální sobou byl úspěšně odstraněn.

en: Use ctrl / cmd + press to select several items, or ctrl / cmd + shift + press to select all in between
cs_CZ: Chcete-li vybrat více položek, stiskněte kombinaci kláves Ctrl/Cmd + označte více položek Ctrl/Cmd + Shift + označte rozmezí položek

en: %s from now
cs_CZ: za %s

en: Back to other %s options
cs_CZ: Zpět na další možnosti služby %s

en: Connect to your %s
cs_CZ: Připojte se ke službě %s

en: Connect to your %s account
cs_CZ: Připojte se k účtu %s

en: Follow this link for help
cs_CZ: Kliknutím na tento odkaz získáte nápovědu

en: Please enter your %s password
cs_CZ: Zadejte heslo pro %s

en: Read more about %s here.
cs_CZ: Další informace o %s naleznete zde.

en: Start %s Subscription
cs_CZ: Zahájit %s předplatné

en: Start %s Trial
cs_CZ: Zahájit %s zkušební verzi

en: Start a %s UpdraftVault Subscription
cs_CZ: Zahájit %s UpdraftVault předplatné

en: You have not selected a restore path for your chosen backups
cs_CZ: Nevybrali jste cestu obnovení pro vybrané zálohy

en: Please enter your %s email address
cs_CZ: Zadejte e-mailovou adresu pro %s

en: Add an exclusion rule for %s
cs_CZ: Přidejte pravidlo výjimky pro %s

en: Could not delete old path.
cs_CZ: Starou cestu se nepodařilo odstranit.

en: Delete selected backups
cs_CZ: Smazat vybrané zálohy

en: Deselect all backups
cs_CZ: Zrušit výběr všech záloh

en: Get %s here
cs_CZ: Získejte %s

en: Goes to the updraftplus.com checkout page
cs_CZ: Směřuje na stránku nákupu updraftplus.com

en: Retain this many scheduled database backups
cs_CZ: Uchovat tolik naplánovaných záloh

en: Retain this many scheduled file backups
cs_CZ: Zachovat tento počet naplánovaných souborů záloh

en: Select all backups
cs_CZ: Vybrat všechny zálohy

en: Skipping table %s: already restored on a prior run; next table to restore: %s
cs_CZ: Přeskakování: tabulka %s již byla obnovena při předchozím spuštění; následující tabulka pro obnovení: %s

en: Finished
cs_CZ: Dokončeno

en: Activity log
cs_CZ: Protokol činnosti

en: Attempts by the browser to contact the website failed.
cs_CZ: Prohlížeči se nepodařilo kontaktovat web.

en: Begun
cs_CZ: Zahájeno

en: Cleaning
cs_CZ: Čištění

en: Downloading backup files if needed
cs_CZ: V případě potřeby si stáhněte záložní soubory

en: Preparing backup files
cs_CZ: Příprava souborů zálohy

en: Restoration progress:
cs_CZ: Průběh obnovy:

en: Restore error:
cs_CZ: Chyba obnovení:

en: Restoring %s1 files out of %s2
cs_CZ: Obnovování %s1 souborů z %s2

en: Verifying
cs_CZ: Probíhá ověřování

en: last activity: %d seconds ago
cs_CZ: poslední aktivita: před %d sekundami

en: no recent activity; will offer resumption after: %d seconds
cs_CZ: žádná nedávná činnost; nabídne obnovení po: %d sekundách

en: Choose the components to restore:
cs_CZ: Vyberte komponenty k obnově:

en: Unable to connect to the filesystem
cs_CZ: Nelze se připojit k souborovému systému

en: UpdraftPlus Restoration
cs_CZ: UpdraftPlus obnova

en: Component selection
cs_CZ: Výběr komponent

en: credentials
cs_CZ: přihlašovací údaje

en: An empty WordPress install
cs_CZ: Čistá instalace WordPressu

en: Found and replaced existing table foreign key constraints as the table prefix has changed.
cs_CZ: Při změně předpony tabulky byly nalezeny a nahrazeny existující omezení cizího klíče tabulky.

en: This current site
cs_CZ: Aktuální web

en: (%d archive(s) in set, total %s).
cs_CZ: (%d archivů v sadě, celkem %s).

en: Clone:
cs_CZ: Klonovat:

en: If you have a valid Premium license, you get 1GB of storage included.
cs_CZ: Máte-li platnou licenci Premium, získáte 1 GB úložiště.

en: Otherwise, you can try UpdraftVault for 1 month for only $1!
cs_CZ: V opačném případě můžete vyzkoušet UpdraftVault na 1 měsíc za pouhý 1$!

en: Try UpdraftVault for 1 month for only $1!
cs_CZ: Vyzkoušejte UpdraftVault na 1 měsíc za pouhý 1$!

en: Try it - 1 month for $1!
cs_CZ: Zkuste to - 1 měsíc za 1$!

en: Dismiss notice
cs_CZ: Zavřít oznámení

en: dismiss notice
cs_CZ: zavřít oznámení

en: Clone of %s
cs_CZ: Klon webu %s

en: go here to learn more
cs_CZ: pro více informací klikněte zde

en: More great plugins by the Updraft Team
cs_CZ: Více skvělých pluginů týmu Updraft

en: You can test upgrading your site on an instant copy using UpdraftClone credits
cs_CZ: Můžete si otestovat upgrade webu na okamžité kopii pomocí UpdraftClone kreditů

en: You can test running your site on a different PHP (or WordPress) version using UpdraftClone credits.
cs_CZ: Můžete otestovat běh svého webu na jiné verzi PHP (nebo WordPressu) pomocí kreditů UpdraftClone.

en: Start Subscription
cs_CZ: Koupit předplatné

en: with the option of
cs_CZ: s možností

en: %s month %s trial
cs_CZ: %s měsíce %s na zkoušku

en: Start Trial
cs_CZ: Vyzkoušet

en: Make updates easy with UpdraftPlus
cs_CZ: Zjednodušte si aktualizace s UpdraftPlusem

en: The higher the value, the more server resources are required to create the archive.
cs_CZ: Čím vyšší hodnota, tím je k vytvoření archivu potřeba více prostředků serveru.

en: authentication failed
cs_CZ: autentizace selhala

en: Be safe
cs_CZ: Buďte klidní

en: backs up automatically when you update plugins, themes or core
cs_CZ: provádí při aktualizaci pluginů, šablon nebo jádra automatické zálohy

en: Save time
cs_CZ: Šetřete čas

en: handles updates automatically as you want them
cs_CZ: automaticky zpracuje aktualizace, dle vašich potřeb

en: Many sites?
cs_CZ: Máte hodně webů?

en: manages all your WordPress sites at once from one place
cs_CZ: spravuje všechny WordPress weby z jednoho místa

en: login failure
cs_CZ: chyba přihlášení

en: upload failed
cs_CZ: nahrávání selhalo

en: Error: Failed to open local file
cs_CZ: Chyba: Místní soubor se nepodařilo otevřít

en: error - failed to create and access the container
cs_CZ: chyba - vytvoření a přístup ke kontejneru se nezdařil

en: Error: Failed to upload
cs_CZ: Chyba: Nahrávání se nezdařilo

en: error - failed to re-assemble chunks
cs_CZ: chyba - bloky se nepodařilo složit dohromady

en: error - failed to upload file
cs_CZ: chyba - soubor se nepodařilo nahrát

en: Need to get space?
cs_CZ: Potřebujete více místa?

en: Already got space?
cs_CZ: Už máte místo?

en: Error: Failed to initialise
cs_CZ: Chyba: Inicializace se nezdařila

en: Login successful; reloading information.
cs_CZ: Přihlášení bylo úspěšné; opětovné načítání informací.

en: Verifying one-time password...
cs_CZ: Ověřování jednorázového hesla...

en: Add this website to UpdraftCentral (remote, centralised control) - free for up to 5 sites.
cs_CZ: Přidejte tento web do UpdraftCentral (dálková, centralizovaná správa) - zdarma až pro 5 webů.

en: Learn more about UpdraftCentral
cs_CZ: Více informací o UpdraftCentral

en: You have requested saving to remote storage (%s), but without entering any settings for that storage.
cs_CZ: Požádali jste o uložení do vzdáleného úložiště (%s), ale nezadali jste pro toto úložiště žádné nastavení.

en: The directory does not exist, and the attempt to create it failed
cs_CZ: Adresář neexistuje, a pokus o jeho vytvoření selhal

en: You successfully purchased UpdraftPremium.
cs_CZ: Úspěšně jste zakoupili UpdraftPremium.

en: Goes to updraftplus.com checkout page
cs_CZ: Směřuje na stránku nákupu updraftplus.com

en: Allows you to only backup changes to your files (such as a new image) that have been made to your site since the last backup.
cs_CZ: Umožňuje zálohovat jen soubory, které byly od poslední zálohy změněny (např. nově nahrané fotky).

en: The backup is being aborted for a repeated failure to progress.
cs_CZ: Aktuálně prováděná záloha se ruší z důvodu opakovaného selhání.

en: Follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
cs_CZ: Klikněte zde pro zobrazení návodu na instalaci (proveďte především 1. krok).

en: Incomplete
cs_CZ: Nekompletní

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old).
cs_CZ: Tato WordPress instalace má staré adresáře ze stavu před obnovou/migrací (technická informace: název je doplněn o -old).

en: Unzip progress: %d out of %d files
cs_CZ: Průběh rozbalování: %d z %d souborů

en: Add changed files (incremental backup) ...
cs_CZ: Přidat změněné soubory (přírůstkové zálohování)...

en: Could not access filesystem.
cs_CZ: Nepodařilo se připojit k souborovému systému.

en: Could not copy file.
cs_CZ: Soubor se nepodařilo zkopírovat.

en: Could not create directory.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit adresář.

en: Could not extract file from archive.
cs_CZ: Nepodařilo se rozbalit archiv.

en: Could not retrieve file from archive.
cs_CZ: Nepodařilo se získat soubor z archivu.

en: File backup options
cs_CZ: Možnosti zálohování souboru

en: Find out more about incremental backups here.
cs_CZ: Další informace o přírůstkových zálohách naleznete zde.

en: Incompatible Archive.
cs_CZ: Formát archivu není kompatibilní.

en: Incremental backups
cs_CZ: Přírůstkové zálohování

en: Incremental backups are a feature of %s (upgrade by following this link).
cs_CZ: Přírůstkové zálohování je funkcí %s (upgradujte kliknutím na tento odkaz).

en: No suitable backup set (that already contains a full backup of all the requested file component types) was found, to add increments to.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná vhodná sada záloh (která již obsahuje úplnou zálohu všech požadovaných typů součástí souboru) pro přidání přírůstků. Zálohování se ruší.

en: Perform a backup
cs_CZ: Provést zálohu

en: Restore files from
cs_CZ: Obnovit soubory z

en: Take a new backup
cs_CZ: Provést novou zálohu

en: Take an incremental backup
cs_CZ: Provést přírůstkové zálohování

en: This backup set contains incremental backups of your files; please select the time you wish to restore your files to
cs_CZ: Tato zálohovací sada obsahuje přírůstkové zálohování souborů. Vyberte prosím čas, ke kterému chcete soubory obnovit.

en: to take incremental backups
cs_CZ: chcete-li provést přírůstkové zálohování

en: Clone region:
cs_CZ: Oblast klonu:

en: Read more about Easy Updates Manager
cs_CZ: Zjistěte více o Easy Updates Manageru

en: Add an exclusion rule
cs_CZ: Přidat výjimku

en: All files beginning with given characters
cs_CZ: Všechny soubory začínající danými znaky

en: All files beginning with these characters
cs_CZ: Všechny soubory začínající těmito znaky

en: All files with this extension
cs_CZ: Všechny soubory s touto příponou

en: Ask WordPress to automatically update UpdraftPlus when it finds an available update.
cs_CZ: Požádat WordPress o automatickou aktualizaci UpdraftPlus pokaždé, když zjistí dostupnou aktualizaci.

en: Automatic updates
cs_CZ: Automatické aktualizace

en: Confirm change
cs_CZ: Potvrdit změnu

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Exclude files/directories
cs_CZ: Vyloučit soubory/adresáře

en: File/directory
cs_CZ: Soubor/adresář

en: Found SET NAMES %s, but changing to %s as suggested by WPDB::determine_charset().
cs_CZ: Bylo nalezeno SET NAMES %s, ale bylo změněno na %s podle doporučení WPDB::determine_charset().

en: Or, use an UpdraftClone key
cs_CZ: Nebo použijte klíč UpdraftClone

en: Select a file/folder which you would like to exclude
cs_CZ: Vyberte soubor/složku, kterou chcete vyloučit

en: Select a way to exclude files or directories from the backup
cs_CZ: Vyberte způsob vyloučení souborů nebo adresářů ze zálohy

en: Type a file prefix
cs_CZ: Zadejte předponu souboru

en: Type an extension like zip
cs_CZ: Zadejte příponu jako zip

en: You can find out more about clone keys here.
cs_CZ: Zde se dozvíte více o klíčích klonu.

en: Your database user does not have permission to drop tables
cs_CZ: Uživatel databáze nemá oprávnění k zahozeníení tabulek.

en: %s archives remain
cs_CZ: Zbývá archivů: %s

en: Are you sure you want to remove this exclusion rule?
cs_CZ: Opravdu chcete odebrat toto pravidlo vyloučení?

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
cs_CZ: Požádat WordPress o automatickou aktualizaci UpdraftPlus pokaždé, když zjistí dostupnou aktualizaci.

en: Clone ready
cs_CZ: Klon je připraven

en: Deploying site data
cs_CZ: Nasazování dat webu

en: Exclude these from
cs_CZ: Vyloučit následující z

en: Please enter a file extension, like zip
cs_CZ: Zadejte příponu souboru, jako je zip

en: Please enter a valid file extension
cs_CZ: Zadejte platnou příponu souboru

en: Please enter a valid file name prefix
cs_CZ: Zadejte platnou předponu souboru

en: Please enter characters that begin the filename which you would like to exclude
cs_CZ: Zadejte znaky, kterými začíná název souboru, který byste chtěli vyloučit

en: Please select a file/folder which you would like to exclude
cs_CZ: Vyberte soubor/složku, kterou chcete vyloučit

en: Receiving site data
cs_CZ: Příjem dat webu

en: Site data has been deployed
cs_CZ: Data webu byla nasazena

en: Site data received
cs_CZ: Data webu byla přijata

en: The exclusion rule which you are trying to add already exists
cs_CZ: Pravidlo vyloučení, které se pokoušíte přidat, již existuje

en: The preparation of the clone data has been aborted.
cs_CZ: Příprava dat klonu byla přerušena.

en: The site data has all been received, and its import has begun.
cs_CZ: Všechna data webu byla přijata a byl zahájen jejich import.

en: To read FAQs/documentation about UpdraftClone, go here.
cs_CZ: Chcete-li si přečíst FAQ/dokumentaci o UpdraftClone, klikněte zde.

en: UpdraftClone key is required.
cs_CZ: Je vyžadován UpdraftClone klíč.

en: WordPress installed
cs_CZ: WordPress byl nainstalován

en: WordPress installed; now awaiting the site data to be sent.
cs_CZ: WordPress byl nainstalován; nyní se čeká na data odeslání dat webu.

en: You can check the progress here or in %s
cs_CZ: Průběh můžete zkontrolovat zde, nebo ve svém %s

en: Your UpdraftClone is still setting up.
cs_CZ: UpdraftClone se stále nastavuje.

en: Your clone has started, network information is not yet available but will be displayed here and at your updraftplus.com account once it is ready.
cs_CZ: Klonování bylo spuštěno. Informace o síti zatím nejsou k dispozici, ihned po spuštění budou zobrazeny zde a na vašem účtu updraftplus.com.

en: your UpdraftPlus.com account
cs_CZ: účtu UpdraftPlus.com

en: log results to console
cs_CZ: výsledky protokolu do konzole

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Choose the schedule that you want your backups to run on.
cs_CZ: Zvolte plán, kdy se mají provádět zálohy.

en: Choose your backup schedule
cs_CZ: Zvolte plán zálohování

en: Closing 1st October 2018
cs_CZ: Končí 1. října 2018

en: Congratulations! Your first backup is running.
cs_CZ: Blahopřejeme! Vaše první zálohování bylo spuštěno.

en: Congratulations, your settings have successfully been saved.
cs_CZ: Gratulujeme, vaše nastavení bylo úspěšně uloženo.

en: Connect to updraftplus.com
cs_CZ: Připojte se k updraftplus.com

en: Control all your backups in one place
cs_CZ: Spravujte všechny zálohy na jednom místě

en: Create a temporary clone on our servers (UpdraftClone)
cs_CZ: Vytvořte dočasný klon na našich serverech (UpdraftClone)

en: Creating your first backup
cs_CZ: Vytvoření první zálohy

en: Current clones
cs_CZ: Aktuální klony

en: Dashboard:
cs_CZ: Nástěnka:

en: Do you have a few more WordPress sites you want to backup? If yes you can save hours by controlling all your backups in one place from UpdraftCentral.
cs_CZ: Máte více WordPress webů, které chcete zálohovat? Pokud ano, můžete ušetřit spoustu času správou všech záloh najednou z UpdraftCentral.

en: Easy
cs_CZ: Jednoduchý

en: End tour
cs_CZ: Ukončit prohlídku

en: Fast
cs_CZ: Rychlý

en: Find out more here.
cs_CZ: Více se dozvíte zde.

en: Finish
cs_CZ: Dokončit

en: Flexible
cs_CZ: Flexibilní

en: Forbid non-administrators to login to WordPress on your clone
cs_CZ: Povolit přihlašování ke klonu pouze administrátorům WordPressu

en: Front page:
cs_CZ: Úvodní stránka:

en: Go to settings
cs_CZ: Přejít do nastavení

en: I accept the UpdraftClone terms and conditions
cs_CZ: Souhlasím s podmínkami služby UpdraftClone

en: If you want, test upgrading to a different PHP or WP version.
cs_CZ: Pokud chcete, otestujte upgrade na jinou verzi PHP nebo WP.

en: Log in here to enable all the features you have access to.
cs_CZ: Zde se přihlaste pro aktivaci všech funkcí, ke kterým máte přístup.

en: Look through the other settings here, making any changes you’d like.
cs_CZ: Prohlédněte si další nastavení, a proveďte změny dle vlastního uvážení.

en: Manage your clones
cs_CZ: Spravujte své klony

en: Manual backup options
cs_CZ: Možnosti ručního zálohování

en: Migrate (create a copy of a site on hosting you control)
cs_CZ: Migrace (vytvořte kopii webu na vámi spravovaném hostingu)

en: More settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Not got an account? Get one by buying some tokens here.
cs_CZ: Ještě nemáte účet? Získejte jej zde nákupem tokenů.

en: One VPS (Virtual Private Server) per clone, shared with nobody.
cs_CZ: Jedno VPS (virtuální privátní server) na klon, žádné sdílení.

en: Press here to run a manual backup.
cs_CZ: Klikněte zde pro spuštění ruční zálohy.

en: Press here to save your settings.
cs_CZ: Klikněte zde pro uložení nastavení.

en: Press here to start!
cs_CZ: Klikněte zde pro spuštění!

en: Press this button to take a tour of the plugin.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko níže, pro spuštění prohlídky pluginu.

en: Read FAQs here.
cs_CZ: Zde si přečtěte si nejčastější.

en: Reliable
cs_CZ: Spolehlivý

en: Reset tour
cs_CZ: Obnovit prohlídku

en: Runs on capacity from a leading cloud computing provider.
cs_CZ: Běží na serverech od předních poskytovatelů cloud computingu.

en: Save
cs_CZ: Uložte nastavení

en: Secure
cs_CZ: Zabezpečený

en: Select what you want to backup
cs_CZ: Vyberte, co chcete zálohovat

en: Skip this step
cs_CZ: Přeskočit tento krok

en: Take Tour
cs_CZ: Spustit prohlídku

en: Takes just the time needed to create a backup and send it.
cs_CZ: Potřebuje jen čas na vytvoření a odeslání zálohy.

en: Thank you for taking the tour.
cs_CZ: Děkujeme za prohlídku.

en: The backup was aborted
cs_CZ: Zálohování bylo přerušeno

en: To create a temporary clone you need credit in your account.
cs_CZ: Chcete-li vytvořit dočasný klon, potřebujete mít na svém účtu kredit.

en: To create a temporary clone you need: 1) credit in your account and 2) to connect to your account, below.
cs_CZ: Chcete-li vytvořit dočasný klon, potřebujete: 1) kredit na vašem účtu a 2) připojit se ke svému účtu, níže.

[ctx: Translators: %s is a bold tag.]
en: But to avoid server-wide threats backup regularly to remote cloud storage in %s settings %s
cs_CZ: Abyste se však vyhnuli všem serverovým hrozbám, pravidelně zálohujete do cloudového úložiště v %s nastavení %s

[ctx: Translators: UpdraftVault is a product name and should not be translated.]
en: To get started with UpdraftVault, select one of the options below:
cs_CZ: Chcete-li začít s UpdraftVault, vyberte jednu z níže zobrazených možností:

en: Unable to get renew date
cs_CZ: Nelze získat datum obnovení

en: UpdraftPlus Premium and addons
cs_CZ: UpdraftPlus Premium a rozšíření

en: UpdraftPlus Premium has many more exciting features!
cs_CZ: UpdraftPlus Premium má mnohem více zajímavých funkcí!

en: UpdraftPlus settings
cs_CZ: Nastavení UpdraftPlus

en: UpdraftVault is our remote storage which works seamlessly with UpdraftPlus.
cs_CZ: UpdraftVault je naše vzdálené úložiště, které bezproblémově pracuje s UpdraftPlus.

en: Welcome to UpdraftPlus
cs_CZ: Vítejte v UpdraftPlus

en: You can buy UpdraftClone tokens from our shop, here.
cs_CZ: Zde si můžete koupit UpdraftClone tokeny z našeho obchodu.

en: You can buy more temporary clone tokens here.
cs_CZ: Zde si můžete koupit další tokeny pro dočasné klony.

en: Your clone has started and will be available at the following URLs once it is ready.
cs_CZ: Klonování bylo spuštěno. Klon bude k dispozici na následujících URL adresách, jakmile bude připraven.

en: Your clone will now deploy this data to re-create your site.
cs_CZ: Váš klon nyní nasadí tato data pro opakované vytvoření webu.

en: Your clone will renew on:
cs_CZ: Platnost vašeho klonu vyprší:

en: Your first backup
cs_CZ: Vaše první záloha

en: error: %s (see log file for more)
cs_CZ: Chyba: %s (více informací naleznete v souboru protokolu)

en: failed to upload file to %s (see log file for more)
cs_CZ: nepodařilo se nahrát soubor do %s (více informací viz soubor protokolu)

en: manage
cs_CZ: spravovat

en: the world’s most trusted backup plugin!
cs_CZ: nejlepší plugin pro zálohování na světě!

[ctx: updraftplus]
en: To make a simple backup to your server, press this button. Or to setup regular backups and remote storage, go to %s settings %s
cs_CZ: Chcete-li vytvořit jednoduchou zálohu na serveru, klikněte na toto tlačítko. Chcete-li nastavit pravidelné zálohování a vzdálené úložiště, přejděte do %snastavení%s

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Try UpdraftVault!
cs_CZ: Vyzkoušejte UpdraftVault!

en: WooCommerce plugins
cs_CZ: WooCommerce pluginy

en: Choose a default for each table
cs_CZ: Vyberte výchozí nastavení pro každou tabulku

en: Failed to download
cs_CZ: Stahování se nezdařilo

en: Failed to download %s
cs_CZ: Stahování %s se nezdařilo

en: Failed to upload %s
cs_CZ: Nahrání %s se nezdařilo

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
cs_CZ: Selhání: Do dané složky se nepodařilo umístit soubor - zkontrolujte prosím přihlašovací údaje.

en: Other great plugins
cs_CZ: Další skvělé pluginy

en: Premium / Find out more
cs_CZ: Premium / Další informace

en: Remote storage: %s
cs_CZ: Vzdálené úložiště: %s

en: This storage method does not allow downloading
cs_CZ: Tato zálohovací metoda nedovoluje stahování

en: You can find your temporary clone information in your updraftplus.com account here.
cs_CZ: Informace o dočasném klonu můžete najít zde na svém updraftplus.com účtu.

en: failed to list files
cs_CZ: nepodařilo se získat seznam souborů

en: Backup
cs_CZ: Záloha

en: Backup / Restore
cs_CZ: Záloha/Obnovení

en: Clone server being provisioned and booted (can take several minutes)
cs_CZ: Právě se zřizuje a spouští server klonu (může to trvat několik minut)

en: Sending files to remote site
cs_CZ: Odesílání souborů do vzdáleného serveru

en: More information here.
cs_CZ: Více informací naleznete zde.

en: Requested character set (%s) is not present - changing to %s.
cs_CZ: Požadovaná tabulka sady znaků (%s) není k dispozici - změní se na %s.

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
cs_CZ: Klíč s tímto názvem již existuje; musíte použít unikátní jméno.

en: Allow only administrators to log in
cs_CZ: Povolit přihlášení pouze administrátorům

en: Also send this backup to the active remote storage locations
cs_CZ: Poslat tuto zálohu také na aktivní vzdálená úložiště

en: Backup data will be sent to:
cs_CZ: Data zálohy budou poslána:

en: Existing keys
cs_CZ: Existující klíče

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
cs_CZ: Pro podrobný návod, včetně snímků obrazovky, klikněte na tento odkaz.

en: If sending directly from site to site does not work for you, then there are three other methods - please try one of these instead.
cs_CZ: Pokud nefunguje přímé posílání z webu na web, k dispozici jsou další tři způsoby - zkuste prosím místo toho některý z nich.

en: It is for sending backups to the following site:
cs_CZ: Je pro posílání záloh na následující web:

en: No keys to allow remote sites to send backup data here have yet been created.
cs_CZ: Zatím nebyl vytvořen žádný klíč pomocí kterého by sem mohly vzdálené weby odesílat zálohy.

en: No receiving sites have yet been added.
cs_CZ: Zatím nebyly přidány žádné přijímající weby.

en: Only allow this backup to be deleted manually (i.e. keep it even if retention limits are hit).
cs_CZ: Povolit pro tuto zálohu pouze ruční odstranění (tzn. záloha bude zachována i při dosažení limitů dle nastavených pravidel).

en: Refresh connection
cs_CZ: Aktualizovat připojení

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
cs_CZ: Vložený klíč nepatří ke vzdálenému webu (patří tomuto webu).

en: The entered key was corrupt - please try again.
cs_CZ: Vložený klíč je poškozený - zkuste to prosím znovu.

en: The entered key was the wrong length - please try again.
cs_CZ: Vložený klíč má špatnou délku - zkuste to prosím znovu.

en: The key was successfully added.
cs_CZ: Klíč byl úspěšně přidán.

en: UpdraftPlus temporary clone user login settings:
cs_CZ: UpdraftPlus dočasný klon nastavení přihlášení:

en: Welcome to your UpdraftClone (temporary clone)
cs_CZ: Vítá Vás UpdraftPlus dočasné klonování

en: You can forbid non-admins logins to this cloned site by checking the checkbox below
cs_CZ: Můžete zakázat přihlášení všech uživatelů kromě administrátorů k tomuto naklonovanému webu zaškrtnutím políčka níže

en: You must copy and paste this key on the sending site now - it cannot be shown again.
cs_CZ: Nyní musíte zkopírovat a vložit tento klíč na odesílající web - klíč už se znovu nezobrazí.

en: key
cs_CZ: klíč

en: site not found
cs_CZ: stránka nenalezena

en: The creation of your data for creating the clone should now begin.
cs_CZ: Nyní by mělo být zahájeno vytváření zálohovaných dat pro vytvoření klonu.

en: Migrate / Clone
cs_CZ: Migrace / klonování

en: Every hour
cs_CZ: Každou hodinu

en: I consent to %s
cs_CZ: Souhlasím s %s

en: Add this website to your UpdraftCentral Cloud dashboard at updraftplus.com.
cs_CZ: Přidejte tento web k nástěnce UpdraftCentral Cloudu na updraftplus.com.

en: Backup, update and manage all your WordPress sites from one dashboard
cs_CZ: Provádějte zálohy, aktualizace a správu všech vašich WordPress webů z jediné nástěnky

en: Connect this site to UpdraftCentral Cloud
cs_CZ: Připojit tento web k UpdraftCentral Cloud

en: Connect to UpdraftCentral Cloud
cs_CZ: Připojit k UpdraftCentral Cloud

en: Go here to connect it.
cs_CZ: Klikněte zde pro připojení.

en: If not, then choose your details and a new account will be registered.
cs_CZ: Pokud ještě účet nemáte, zadejte níže potřebné údaje a bude vám vytvořen nový účet.

en: If you already have an updraftplus.com account, then enter the details below.
cs_CZ: Pokud již máte účet updraftplus.com, zadejte níže své přihlašovací údaje.

en: Login or register for UpdraftCentral Cloud
cs_CZ: Přihlaste se nebo se zaregistrujte k UpdraftCentral Cloud

en: Or if you prefer to self-host, then you can get the self-hosted version here.
cs_CZ: Nebo pokud dáváte přednost vlastnímu hostování, pak zde můžete získat samoobslužnou verzi.

en: Processing
cs_CZ: Probíhá zpracování…

en: UpdraftPlus.Com account terms and policies
cs_CZ: UpdraftPlus.Com podmínky účtu a zásady

en: Login or register with this email address
cs_CZ: Přihlaste nebo se zaregistrujte touto e-mailovou adresou

en: Available temporary clone tokens:
cs_CZ: Dostupné dočasné tokeny klonů:

en: Create clone
cs_CZ: Vytvořit klon

en: Please read %s for use of our %s authorization app (none of your backup data is sent to us).
cs_CZ: Přečtěte si prosím %s pro využívání naší aplikace k autorizaci služby %s (žádná data záloh se k nám nebudou posílat).

en: Without it, encryption will be a lot slower.
cs_CZ: Bez něho bude šifrování mnohem pomalejší.

en: Your web-server does not have the %s module installed.
cs_CZ: Váš webový server nemá nainstalovaný modul %s.

en: this privacy policy
cs_CZ: tyto zásady ochrany osobních údajů

en: (current version)
cs_CZ: (aktuální verze)

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
cs_CZ: Připojte se ke svému účtu UpdraftPlus.com

en: For future control of all your UpdraftCentral connections, go to the "Advanced Tools" tab.
cs_CZ: Pro budoucí správu všech vašich UpdraftCentral připojení, přejděte na kartu „Pokročilé nástroje“.

en: Forgotten your details?
cs_CZ: Zapomněli jste své údaje?

en: Login successful.
cs_CZ: Přihlášení bylo úspěšné.

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
cs_CZ: Stále ještě nemáte účet? Získejte ho (je zdarma)!

en: One Time Password (check your OTP app to get this password)
cs_CZ: Jednorázové heslo (zkontrolujte OTP aplikaci pro získání hesla)

en: Perhaps you would want to login instead.
cs_CZ: Možná byste se chtěli spíše přihlásit.

en: Please follow this link to open %s in a new window.
cs_CZ: Klikněte na tento odkaz pro otevření %s v novém okně.

en: Please wait while the system generates and registers an encryption key for your website with UpdraftCentral Cloud.
cs_CZ: Počkejte, než systém vytvoří a zaregistruje šifrovací klíč, pro váš web, na UpdraftCentral Cloudu.

en: Please wait while you are redirected to UpdraftCentral Cloud.
cs_CZ: Počkejte prosím, než budete přesměrováni na UpdraftCentral Cloud.

en: Registration successful.
cs_CZ: Registrace proběhla úspěšně.

en: The file %s has a "byte order mark" (BOM) at its beginning. | The files %s have a "byte order mark" (BOM) at their beginning.
cs_CZ[0]: Soubor %s má na začátku „značku pořadí bajtů“ (BOM).
cs_CZ[1]: Soubory %s mají na začátku „značku pořadí bajtů“ (BOM).
cs_CZ[2]: Soubor %s mají na začátku „značku pořadí bajtů“ (BOM).

en: Trouble connecting? Try using an alternative method in the advanced security options.
cs_CZ: Problémy s připojením? Zkuste použít alternativní metodu v pokročilém nastavení

en: You can also close this wizard.
cs_CZ: Můžete také zavřít tohoto průvodce.

en: You need to read and accept the UpdraftCentral Cloud data and privacy policies before you can proceed.
cs_CZ: Předtím, než budete moci pokračovat, musíte si přečíst a přijmout zásady pro data a soukromí pro UpdraftCentral Cloud.

en: press here
cs_CZ: klikněte zde

en: Both email and password fields are required.
cs_CZ: Musíte zadat e-mail i heslo.

en: An email is required and needs to be in a valid format.
cs_CZ: Je vyžadována platná e-mailová adresa.

en: Upload backup
cs_CZ: Nahrání zálohy

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Please specify the Microsoft OneDrive folder name, not the URL.
cs_CZ: Určete název složky Microsoft OneDrive, nikoliv URL.

en: Local backup upload has started; please check the log file to see the upload progress
cs_CZ: Bylo zahájeno nahrávání místní zálohy; zkontrolujte záložku aktuálního stavu, abyste viděli průběh nahrávání

en: After pressing this button, you can select where to upload your backup from a list of your currently saved remote storage locations
cs_CZ: Po kliknutí na toto tlačítko, si budete moci vybrat, na které z aktuálně používaných vzdálených úložišť budete chtít zálohu nahrát

en: (already uploaded)
cs_CZ: (již bylo nahráno)

en: You must select at least one remote storage destination to upload this backup set to.
cs_CZ: Musíte vybrat alespoň jedno vzdálené úložiště, abyste mohli nahrát tuto sadu záloh.

en: Select the remote storage destinations you want to upload this backup set to
cs_CZ: Zvolte umístění, na které chcete nahrát tuto sadu záloh

en: Are you sure you want to dismiss all UpdraftPlus news forever?
cs_CZ: Opravdu chcete trvale skrýt všechny novinky o UpdraftPlus?

en: Dismiss all UpdraftPlus news
cs_CZ: Zavřít všechny UpdraftPlus novinky

en: UpdraftPlus News
cs_CZ: UpdraftPlus novinky

en: WP-CLI support
cs_CZ: Podpora WP-CLI

en: WP-CLI commands to take, list and delete backups.
cs_CZ: Příkazy WP-CLI pro provedení, vypsání a odstranění záloh.

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
cs_CZ: Chcete vědět o bezpečí vašeho hesla u UpdraftPlus.com? Klikněte zde.

en: Only email the database backup
cs_CZ: Odesílat e-mailem jen zálohy databáze

en: Failed to find a manifest file in the backup.
cs_CZ: Soubor manifestu se v záloze nepodařilo najít.

en: Failed to read from the working directory.
cs_CZ: Nepodařilo se číst z pracovního adresáře.

en: Failed to read the manifest file from backup.
cs_CZ: Soubor manifestu ze zálohy se nepodařilo přečíst.

en: Super-charge and secure your WordPress site with our other top plugins:
cs_CZ: Nabijte a zabezpečte si webu WordPressu pomocí našich dalších úžasných pluginů:

en: Thank you for installing UpdraftPlus!
cs_CZ: Děkujeme, že jste nainstalovali UpdraftPlus!

en: This functionality has been disabled by the site administrator.
cs_CZ: Tuto funkci zakázal správce webu.

en: is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
cs_CZ: je vysoce efektivní způsob správy, aktualizací a záloh více webů z jednoho místa.

en: (Nothing has been logged yet)
cs_CZ: (Zatím nebylo nic zaznamenáno)

en: Ensure you are logged into the correct account before continuing.
cs_CZ: Před pokračováním se ujistěte, že jste přihlášeni ke správnému účtu.

en: Remote storage method and instance id are required for authentication.
cs_CZ: Metoda vzdálené úložiště a ID instance jsou vyžadovány pro ověření.

en: authentication error
cs_CZ: chyba ověřování

en: Currently disabled
cs_CZ: Aktuálně zakázáno

en: Currently enabled
cs_CZ: Aktuálně povoleno

en: If you have purchased from UpdraftPlus.Com, then follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
cs_CZ: Pokud jste nakupovali z UpdraftPlus.com, postupujte podle pokynů k instalaci (především krok 1).

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus.
cs_CZ: Aktuálně používáte bezplatnou verzi UpdraftPlus.

en: Get it here
cs_CZ: Získejte jej zde

en: remote site
cs_CZ: vzdálený web

en: At your UpdraftCentral dashboard you should press the "Add Site" button then paste the key in the input box.
cs_CZ: Na nástěnce UpdraftCentral byste měli kliknout na tlačítko „Add Site“ a poté vložit klíč do vstupního pole.

en: Enter the URL where your self-hosted install of UpdraftCentral is located:
cs_CZ: Zadejte URL adresu, kde se nachází vaše vlastní instalace UpdraftCentral:

en: Requested table collation (%1$s) is not present - changing to %2$s. | Requested table collations (%1$s) are not present - changing to %2$s.
cs_CZ[0]: Požadované porovnávání tabulky (%1$s) není k dispozici - změní se na %2$s.
cs_CZ[1]: Požadované porovnávání tabulky (%1$s) nejsou k dispozici - změní se na %2$s.
cs_CZ[2]: Požadované porovnávání tabulky (%1$s) nejsou k dispozici - změní se na %2$s.

en: Self-hosted dashboard
cs_CZ: Nástěnka na vlastním hostingu

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the collation (%s) used in the database which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support multiple collations (%s) used in the database which you are trying to import.
cs_CZ[0]: Databázový server, na kterém běží tento WordPress, nepodporuje porovnávání (%s) použité v databázi, kterou se pokoušíte importovat.
cs_CZ[1]: Databázový server, na kterém běží tento WordPress, nepodporuje porovnávání (%s) použitá v databázi, kterou se pokoušíte importovat.
cs_CZ[2]: Databázový server, na kterém běží tento WordPress, nepodporuje porovnávání (%s) použitá v databázi, kterou se pokoušíte importovat.

en: URL for the site of your UpdraftCentral dashboard
cs_CZ: URL adresa nástěnky UpdraftCentral

en: You can choose another suitable collation instead and continue with the restoration (at your own risk).
cs_CZ: Můžete místo toho zvolit jiné vhodné porovnávání a pokračovat v obnově (na vaše vlastní nebezpečí).

en: Your chosen replacement collation
cs_CZ: Vaše vybrané náhradní porovnávání

en: A website where you have installed %s
cs_CZ: Web, na který jste nainstalovali %s

en: Requested table character set (%s) is not present - changing to %s.
cs_CZ: Požadovaná tabulka sady znaků (%s) není k dispozici - změní se na %s.

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character set (%s) which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character sets (%s) which you are trying to import.
cs_CZ[0]: Databázový server, na kterém běží tento WordPress, nepodporuje sadu znaků (%s), kterou se pokoušíte importovat.
cs_CZ[1]: Databázový server, na kterém běží tento WordPress, nepodporuje sady znaků (%s), kteroé se pokoušíte importovat.
cs_CZ[2]: Databázový server, na kterém běží tento WordPress, nepodporuje sady znaků (%s), kteroé se pokoušíte importovat.

en: You can choose another suitable character set instead and continue with the restoration at your own risk.
cs_CZ: Můžete si místo toho vybrat jinou vhodnou sadu znaků a pokračovat v obnově na vlastní nebezpečí.

en: Your chosen character set to use instead:
cs_CZ: Zvolená znaková sada, kterou chcete použít místo původní sady:

en: Connect this site to an UpdraftCentral dashboard found at...
cs_CZ: Připojte tento web k nástěnce UpdraftCentral, kterou naleznete na adrese...

en: Create another key
cs_CZ: Vytvořit další klíč

en: Detailed instructions for this can be found at %s
cs_CZ: Podrobné pokyny naleznete na %s

en: Manage existing keys (%d)...
cs_CZ: Správa aktuálních klíčů (%d)...

en: Next
cs_CZ: Pokračovat

en: There are no UpdraftCentral dashboards that can currently control this site.
cs_CZ: Momentálně nejsou k dispozici žádné nástěnky UpdraftCentral, které by aktuálně mohly spravovat tuto stránku.

en: This backup set is of this site, but at the time of the backup you were using %s, whereas the site now uses %s.
cs_CZ: Tato sada záloh sice je z této stránky, ale v době provádění zálohy jste používali %s, zatímco web nyní používá %s.

en: UpdraftCentral dashboard connection details
cs_CZ: Podrobnosti spojení s nástěnkou UpdraftCentral

en: You can now control this site via your UpdraftCentral dashboard at %s.
cs_CZ: Nyní můžete tuto stránku ovládat pomocí panelu UpdraftCentral na %s.

en: You now need to copy the key below and enter it at your %s.
cs_CZ: Nyní musíte zkopírovat níže uvedený klíč a zadat ho do %s.

en: an account
cs_CZ: účet

en: the migrator add-on
cs_CZ: rozšíření migrator

en: Please enter a valid URL e.g http://example.com
cs_CZ: Zadejte platnou URL adresu, např. http://priklad.cz

en: UpdraftCentral key created successfully
cs_CZ: Klíč k UpdraftCentral byl úspěšně vytvořen

en: Please enter the URL where your UpdraftCentral dashboard is hosted.
cs_CZ: Zadejte URL adresu, na které je umístěna vaše nástěnka UpdraftCentral.

en: i.e. if you have %s there
cs_CZ: např. pokud zde máte %s

en: A PHP exception (%s) has occurred: %s
cs_CZ: Došlo k výjimce PHP (%s): %s

en: A PHP fatal error (%s) has occurred: %s
cs_CZ: Došlo k závažné chybě PHP (%s): %s

en: To de-authorize UpdraftPlus (all sites) from accessing your Google Drive, follow this link to your Google account settings.
cs_CZ: Pro deautorizaci UpdraftPlus (všech webů) z přístupu ke Google Drive, klikněte na tento odkaz pro otevření nastavení vašeho účtu na Googlu.

en: Follow this link to remove these settings for %s.
cs_CZ: Kliknutím na tento odkaz odstraníte nastavení pro %s.

en: archive
cs_CZ: archiv

en: Extra database
cs_CZ: Další databáze

en: Error: invalid path
cs_CZ: Chyba: neplatná cesta

en: Press here to download or browse
cs_CZ: Klikněte zde pro zobrazení nebo pro stažení

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: With UpdraftPlus Premium, you can directly download individual files from here.
cs_CZ: S UpdraftPlus Premium můžete odsud přímo stahovat jednotlivé soubory.

en: Browse contents
cs_CZ: Procházet obsah

en: Select a file to view information about it
cs_CZ: Vyberte soubor, o kterém chcete zobrazit informace

en: Browsing zip file
cs_CZ: Procházení souboru zip

en: An error occurred when fetching storage module options:
cs_CZ: Během načítání nastavení rozšíření se vyskytla chyba:

en: Loading log file
cs_CZ: Probíhá načítání protokolu

en: WordPress Core
cs_CZ: Jádro WordPressu

en: HTTP code:
cs_CZ: HTTP kód:

en: Skipped tables:
cs_CZ: Přeskočené tabulky:

en: All WordPress tables will be backed up.
cs_CZ: Veškeré tabulky WordPressu budou zálohovány.

en: Any settings in your .htaccess or web.config file that affects the maximum upload or post size.
cs_CZ: Jakékoliv nastavení v souboru .htaccess nebo ve web.config, které ovlivňuje maximální velikost nahrávání nebo velikost post.

en: Further information may be found in the browser JavaScript console, and the server PHP error logs.
cs_CZ: Další informace naleznete v JavaScriptové konzoli vašeho prohlížeče a v PHP error logu.

en: The available memory on the server.
cs_CZ: Dostupnou paměť na serveru.

en: That you are attempting to upload a zip file previously created by UpdraftPlus.
cs_CZ: Jestli se pokoušíte nahrát soubor zip dříve vytvořený pluginem UpdraftPlus.

en: With UpdraftPlus Premium, you can choose to backup non-WordPress tables, backup only specified tables, and backup other databases too.
cs_CZ: Pomoci UpdraftPlus Premium můžete zálohovat ne-WordPressové tabulky, vybrat zálohování jen některých tabulek, a také zálohování dalších databází.

en: You have chosen to backup a database, but no tables have been selected
cs_CZ: Vybrali jste zálohování databáze, ale neoznačili jste žádné tabulky

en: Backup WordPress core and non-WP files and databases.
cs_CZ: Zálohování jádra WordPressu, souborů + databází nesouvisejících s WP.

en: Backup WordPress multisites (i.e, networks), securely.
cs_CZ: Bezpečné zálohy WordPress multisite (tj. síť webů).

en: Backup time and scheduling
cs_CZ: Čas zálohování a plánování

en: Encrypt your sensitive databases (e.g. customer information or passwords); Backup external databases too.
cs_CZ: Šifrování vašich citlivých databází (např. informace o zákaznících nebo hesla); Zálohuje také externí databáze.

en: Find out more
cs_CZ: Více informací

en: Lock access to UpdraftPlus via a password so you choose which admin users can access backups.
cs_CZ: Uzamkne přístup k UpdraftPlus pomocí hesla, můžete si tak vybrat kteří administrátoři budou mít přístup k zálohám.

en: Network / multisite
cs_CZ: Síť webů / multisite

en: No ads
cs_CZ: Žádné reklamy

en: Set exact times to create or delete backups.
cs_CZ: Nastavte si konkrétní čas k vytvoření nebo odstranění záloh.

en: Tidy things up for clients and remove all adverts for our other products.
cs_CZ: Zpřehlední věci pro klienty a odstraní všechny reklamy na naše další produkty.

en: UpdraftPlus has its own embedded storage option, providing a zero-hassle way to download, store and manage all your backups from one place.
cs_CZ: UpdraftPlus má svou vlastní zabudovanou možnost ukládání dat, které poskytují nulový bezproblémový způsob, jak stahovat, ukládat, a spravovat všechny vaše zálohy z jednoho místa.

en: More database options
cs_CZ: Další možnosti databáze

en: Network and multisite
cs_CZ: Síť webů

en: Some backup plugins can't restore a backup, so Premium allows you to restore backups from other plugins.
cs_CZ: Některé zálohovací pluginy neumí obnovit ze záloh, naše verze Premium umožňuje obnovit zálohy i z ostatních pluginů.

en: Sophisticated reporting and emailing capabilities.
cs_CZ: Sofistikované hlášení a e-mailové možností.

en: Additional and enhanced remote storage locations
cs_CZ: Doplňující a vylepšené vzdálené úložiště

en: Automatically backs up your website before any updates to plugins, themes and WordPress core.
cs_CZ: Automatické zálohy před aktualizacemi pluginů, šablon, a jádra WordPressu.

en: Backup to remote storage locations
cs_CZ: Zálohování do vzdálených úložišť

en: Cloning and migration
cs_CZ: Klonování a migrace

en: Fast, personal support
cs_CZ: Rychlá, osobní podpora

en: Installed
cs_CZ: Nainstalováno

en: Pre-update backups
cs_CZ: Zálohy před aktualizacemi

en: Provides expert help and support from the developers whenever you need it.
cs_CZ: Odborná pomoc a podpora ze strany vývojářů, kdykoli ji budete potřebovat.

en: Recommended: optimize your database with WP-Optimize.
cs_CZ: Doporučení: optimalizujte databázi pomocí pluginu WP-Optimize.

en: UpdraftPlus Migrator clones your WordPress site and moves it to a new domain directly and simply.
cs_CZ: UpdraftPlus Migrator naklonuje váš WordPress web a přesune jej na novou doménu přímo a jednoduše.

en: Upgrade now
cs_CZ: Upgradovat

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Read more
cs_CZ: Více informací

en: Remote storage
cs_CZ: Vzdálené úložiště

en: After you've backed up your database, we recommend you install our WP-Optimize plugin to streamline it for better website performance.
cs_CZ: Po záloze databáze vám doporučujeme nainstalovat náš plugin WP-Optimize, pro vylepšení vlastností tohoto webu.

en: Additional storage
cs_CZ: Další úložiště

en: Get enhanced versions of the free remote storage options (Dropbox, Google Drive & S3) and even more remote storage options like OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV, Backblaze and more with UpdraftPlus Premium.
cs_CZ: Získejte vylepšené verze možností vzdáleného úložiště (Dropbox, Google Drive a S3) a ještě více možností vzdálených úložišť, jako je OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV a další, díky UpdraftPlus Premium.

en: UpdraftPlus Tour
cs_CZ: Prohlídka pluginem

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Approve
cs_CZ: Schválit

en: Hold or Unapprove
cs_CZ: Podržet nebo zamítnout

en: Trash
cs_CZ: Odstranit

en: Pings
cs_CZ: Pingbacky

en: Get Premium
cs_CZ: Získat Premium

en: Sign up
cs_CZ: Zaregistrovat se

en: UpdraftCentral is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
cs_CZ: UpdraftCentral je vysoce efektivní způsob správy, aktualizací a záloh pro více webů z jednoho místa.

en: UpdraftPlus Blog - get up-to-date news and offers
cs_CZ: UpdraftPlus Blog - získejte aktuální zprávy a nabídky

en: UpdraftPlus Newsletter
cs_CZ: UpdraftPlus zasílání novinek

en: UpdraftVault storage
cs_CZ: Úložiště UpdraftVault

en: Control all your WordPress installations from one place using UpdraftCentral remote site management!
cs_CZ: Spravujte veškeré instalace WordPressu z jednoho místa pomocí vzdálené správy webů UpdraftCentral!

en: Do you use UpdraftPlus on multiple sites?
cs_CZ: Používáte UpdraftPlus na více webech?

en: Get UpdraftCentral
cs_CZ: Získat UpdraftCentral

en: Go there
cs_CZ: Přejít

en: Introducing UpdraftCentral
cs_CZ: Představujeme UpdraftCentral

en: Review UpdraftPlus
cs_CZ: Ohodnotit UpdraftPlus

en: notice image
cs_CZ: obrázek s oznámením

en: easily migrate or clone your site in minutes
cs_CZ: Jednoduše migrujte nebo klonujte weby během pár minut

en: Add SFTP to send your data securely, lock settings and encrypt your database backups for extra security.
cs_CZ: Přidejte SFTP pro bezpečné odesílání vašich dat, uzamčení nastavení, a pro šifrování databáze zálohy pro větší bezpečnost.

en: secure your backups
cs_CZ: zabezpečte své zálohy

en: Secure multisite installation, advanced reporting and much more.
cs_CZ: Bezpečná multisite instalace, pokročilé hlášení, a mnohem víc.

en: advanced options
cs_CZ: pokročilé možnosti

en: enhanced remote storage options
cs_CZ: Rozšířené možnosti vzdálených úložišť

en: The ultimately secure and convenient place to store your backups.
cs_CZ: Konečně bezpečné a pohodlné místo pro ukládání záloh.

en: Enjoy professional, fast, and friendly help whenever you need it with Premium.
cs_CZ: Užijte si profesionální, rychlou a přátelskou pomoc, kdykoliv ji budete potřebovat s UpdraftPus Premium.

en: Apache modules
cs_CZ: Apache moduly

en: Backup of: %s
cs_CZ: Záloha: %s

en: Follow this link to authorize access to your %s account (you will not be able to backup to %s without it).
cs_CZ: Klikněte na tento odkaz pro potvrzení přístupu k vašemu %s účtu (bez tohoto nebudete moci zálohovat na %s).

en: If not, you will need to either remove data from this table, or contact your hosting company to request more resources.
cs_CZ: Pokud ne, pak budete muset buď vymazat data z této tabulky nebo budete muset kontaktovat poskytovatele webhostingu a požádat o větší zdroje.

en: Remote files deleted:
cs_CZ: Vzdálené soubory byly smazány:

en: You have selected a remote storage option which has an authorization step to complete:
cs_CZ: Vybrali jste si možnost vzdáleného úložiště, která vyžaduje následující autorizační kroky:

en: remote files deleted
cs_CZ: vzdálené soubory byly smazány

en: template not found
cs_CZ: Šablona nebyla nalezena

en: Local files deleted:
cs_CZ: Místní vymazané soubory:

en: Remote storage authentication
cs_CZ: Autentizace vzdáleného úložiště

en: Site size
cs_CZ: Velikost webu

en: For the ability to migrate websites, upgrade to UpdraftPlus Premium.
cs_CZ: Pro schopnost migrovat webové stránky, upgradujte na UpdraftPlus Premium.

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
cs_CZ: Zabezpečený přístup ke stránce s UpdraftPlus nastavením

en: Lock settings
cs_CZ: Nastavení uzamčení

en: Search / replace database
cs_CZ: Najít/nahradit databázi

en: Site information
cs_CZ: Informace o webu

en: %s de-authentication
cs_CZ: %s de-autentizace

en: Processing table (%s)
cs_CZ: Zpracovává se tabulka (%s)

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your Dropbox console (under "API Settings") when asked
cs_CZ: Ve vaši konzoli Dropboxu (v záložce „API Settings“) musíte při požádání vložit následující jako autorizované URI přesměrování

en: Complete
cs_CZ: Dokončeno

en: Export / import settings
cs_CZ: Nastavení exportu / importu

en: Export settings
cs_CZ: Exportovat nastavení

en: Import settings
cs_CZ: Importovat nastavení

en: Do you want to carry out the import?
cs_CZ: Chcete provést import?

en: Importing...
cs_CZ: Probíhá import...

en: OptimizePress 2.0 encodes its contents, so search/replace does not work.
cs_CZ: OptimizePress 2.0 kóduje svůj obsah, proto hledat/nahradit nefunguje.

en: This will import data from:
cs_CZ: Toto provede import dat z:

en: To fix this problem go here.
cs_CZ: Pro odstranění tohoto problému přejděte zde.

en: Which was exported on:
cs_CZ: Který byl exportován:

en: You have not yet selected a file to import.
cs_CZ: Zatím jste nevybrali soubor pro import.

en: Your export file will be of your displayed settings, not your saved ones.
cs_CZ: Soubor exportu bude obsahovat zobrazené nastavení, nikoliv uložené.

en: including any passwords
cs_CZ: včetně všech hesel

en: or to restore manually
cs_CZ: nebo obnovte ručně

en: your PHP install lacks the openssl module; as a result, this can take minutes; if nothing has happened by then, then you should either try a smaller key size, or ask your web hosting company how to enable this PHP module on your setup.
cs_CZ: vaši PHP instalaci chybí modul openssl, akce se může protáhnout o několik minut; pokud se pak nic nestane, pak byste měli zkusit kratší klíč, nebo byste mohli požádat správce vašeho webhostingu o povolení tohoto modulu.

en: %s add-on not found
cs_CZ: %s rozšíření nebylo nalezeno

en: Backup using %s?
cs_CZ: Zálohujete pomoci %s?

en: The AWS access key looks to be wrong (valid %s access keys begin with "AK")
cs_CZ: Přístupový klíč k AWS je chybný (platný přístupový klíč %s začíná na „AK“)

en: No settings were found - please go to the Settings tab and check your settings
cs_CZ: Nebylo nalezeno žádné nastavení - přejděte prosím do záložky „Nastavení“ a zkontrolujte příslušnou konfiguraci

en: FAQs
cs_CZ: Časté dotazy

en: This is useful if the dashboard webserver cannot be contacted with incoming traffic by this website (for example, this is the case if this website is hosted on the public Internet, but the UpdraftCentral dashboard is on localhost, or on an Intranet, or if this website has an outgoing firewall), or if the dashboard website does not have a SSL certificate.
cs_CZ: Tato možnost je užitečná, pokud webový server nástěnky nelze kontaktovat příchozím provozem této webové stránky (například se jedná o případ, kdy tento web je hostován na veřejném internetu, ale nástěnka UpdraftCentral je na localhostu, nebo na intranetu, nebo má-li tento web odchozí firewall), nebo v případě, že webová stránka nástěnky nemá SSL certifikát.

en: More information...
cs_CZ: Více informací...

en: Use the alternative method for making a connection with the dashboard.
cs_CZ: Používat alternativní metodu pro vytváření spojení s nástěnkou.

en: Failed to open directory (check the file permissions and ownership): %s
cs_CZ: Nelze otevřít složku (zkontrolujte oprávnění souboru a vlastnictví): %s

en: recommended
cs_CZ: doporučeno

en: %s bits
cs_CZ: %s bitů

en: %s bytes
cs_CZ: %s bajtů

en: Encryption key size:
cs_CZ: Velikost šifrovacího klíče:

en: easy to break, fastest
cs_CZ: jednoduše prolomitelné, rychlejší

en: faster (possibility for slow PHP installs)
cs_CZ: rychlejší (možné pro pomalé PHP instalace)

en: slower, strongest
cs_CZ: pomaleji, nejsilnější

en: Key size: %d bits
cs_CZ: Velikost klíče: %d bitů

en: Public key was sent to:
cs_CZ: Veřejný klíč byl odeslán:

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive.
cs_CZ: Uvědomte si, že poštovní servery mají tendenci mít omezení velikosti; typicky kolem %s MB; zálohy překračující omezení pravděpodobně nedorazí.

en: UpdraftCentral (Remote Control)
cs_CZ: UpdraftCentral (vzdálená správa)

en: View recent UpdraftCentral log events
cs_CZ: Zobrazit nedávné události protokolu UpdraftCentral

en: This is sometimes caused by a firewall - try turning off SSL in the expert settings, and testing again.
cs_CZ: Někdy je tohle způsobeno firewallem - v pokročilém nastavení zkuste vypnout SSL, pak spusťte znovu test.

en: login
cs_CZ: přihlašovací jméno

en: Enter any description
cs_CZ: Zadejte libovolný popis

en: Created:
cs_CZ: Vytvořeno:

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Access this site as user:
cs_CZ: Přihlásit se k tomuto webu jako uživatel:

en: Delete...
cs_CZ: Smazat...

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Key description
cs_CZ: Popis klíče

en: A new UpdraftCentral connection has not been made.
cs_CZ: Nové připojení k UpdraftCentral nebylo vytvořeno.

en: An UpdraftCentral connection has been made successfully.
cs_CZ: Bylo vytvořeno úspěšné připojení k UpdraftCentral.

en: An invalid URL was entered
cs_CZ: Zadali jste neplatnou URL adresu

en: This connection appears to already have been made.
cs_CZ: Toto připojení už pravděpodobně bylo vytvořeno.

en: UpdraftCentral Connection
cs_CZ: UpdraftCentral spojení

en: You are not logged into this WordPress site in your web browser.
cs_CZ: K tomuto WordPress webu nejste ve svém prohlížeči přihlášeni.

en: You must visit this URL in the same browser and login session as you created the key in.
cs_CZ: Tuto URL adresu musíte navštívit ve stejném prohlížeči, ve kterém jste vytvořili klíč.

en: You must visit this link in the same browser and login session as you created the key in.
cs_CZ: Musíte navštívit tento odkaz ve stejném prohlížeči, ve kterém jste vytvořili klíč.

en: The key referred to was unknown.
cs_CZ: Uvedený klíč byl neznámý.

en: (tap on an icon to select or unselect)
cs_CZ: (klikněte na ikonu pro výběr nebo pro jeho zrušení)

en: Cloud Files
cs_CZ: Soubory cloudu

en: Please enter a valid URL
cs_CZ: Zadejte prosím platnou URL

en: The given file was not found, or could not be read.
cs_CZ: Soubor nebyl nalezen nebo jej nejde číst.

en: You should save your changes to ensure that they are used for making your backup.
cs_CZ: Měli byste uložit změny, aby bylo zajištěno, že budou použity pro vytvoření vaší zálohy.

en: Fetching...
cs_CZ: Načítání...

en: Total backup size:
cs_CZ: Celková velikost zálohy:

en: We requested to delete the file, but could not understand the server's response
cs_CZ: Požadovali jsme smazání souboru, ale nepochopili jsme odpověď serveru.

en: Your settings have been saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: these backup sets
cs_CZ: tyto sady zálohy

en: this backup set
cs_CZ: tuto sadu zálohy

en: Saving...
cs_CZ: Ukládání...

en: stop
cs_CZ: zastavit

en: or (annual discount)
cs_CZ: nebo (ročně zlevněné)

en: The backup has finished running
cs_CZ: Záloha byla dokončena

en: The backup was aborted by the user
cs_CZ: Záloha byla ukončena uživatelem

en: calculate
cs_CZ: vypočítat

en: reset
cs_CZ: obnovit

en: No Vault connection was found for this site (has it moved?); please disconnect and re-connect.
cs_CZ: Pro tento web nebylo nalezeno žádné spojení s Vaultem (nepřesunul se?); prosím odpojte jej a znovu připojte.

en: %s per year
cs_CZ: %s / rok

en: Call WordPress action:
cs_CZ: Volat akci WordPressu:

en: It will be imported as a new site.
cs_CZ: Bude importován jako nový web.

en: Please read this link for important information on this process.
cs_CZ: Přečtěte si prosím tento odkaz ohledně důležitých informací o tomto procesu.

en: Uploads URL:
cs_CZ: URL pro nahrané soubory:

en: To import an ordinary WordPress site into a multisite installation requires %s.
cs_CZ: Import běžného webu používající WordPress na multisite instalaci vyžaduje %s.

en: Dismiss
cs_CZ: Skrýt

en: Please fill in the required information.
cs_CZ: Vyplňte veškerá vyžadované informace.

en: %s checksum: %s
cs_CZ: %s kontrolní součet: %s

en: (when decrypted)
cs_CZ: (po dešifrování)

en: Check out UpdraftVault.
cs_CZ: Vyzkoušejte UpdraftPlus Vault.

en: Database backup schedule
cs_CZ: Plán zálohy databáze

en: External database (%s)
cs_CZ: Externí databáze (%s)

en: File Options
cs_CZ: Možnosti souboru

en: Files backup schedule
cs_CZ: Plán zálohy souborů

en: Not got any remote storage?
cs_CZ: Nemáte žádné vzdálené úložiště?

en: Size: %s MB
cs_CZ: Velikost: %s MB

en: Skipping: this archive was already restored.
cs_CZ: Přeskakuje se: tento archiv již byl obnoven.

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
cs_CZ: Toto tlačítko smaže veškeré UpdraftPlus nastavení a zprávy o průběhu právě běžících záloh (ale ne žádné existující zálohy na vašem cloudu).

en: Uploaded to:
cs_CZ: Nahráno do:

en: files: %s
cs_CZ: souborů: %s

en: Extensions
cs_CZ: Rozšíření

en: %s minutes, %s seconds
cs_CZ: %s minut, %s sekund

[ctx: (verb)]
en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Advanced Tools
cs_CZ: Pokročilé nástroje

en: Backup Contents And Schedule
cs_CZ: Obsah zálohy a plány

en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
cs_CZ: Záloha nebude poslána na žádné vzdálené úložiště - žádné nebylo uloženo v %s

en: Continue restoration
cs_CZ: Pokračovat v obnově

en: Include your files in the backup
cs_CZ: Zahrnout do zálohy některé soubory

en: Premium / Extensions
cs_CZ: Premium / Rozšíření

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
cs_CZ: O právě běžící obnově nebyly nalezeny dostatečné informace.

en: Unfinished restoration
cs_CZ: Nedokončená obnova

en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
cs_CZ: Máte nedokončenou obnovu, která začala před %s.

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
cs_CZ: Vybrali jste zálohování souborů, ale nevybrali jste žádné souborové entity

en: settings
cs_CZ: nastavení

en: Your saved settings also affect what is backed up - e.g. files excluded.
cs_CZ: Vaše nastavení také ovlivní co se bude zálohovat - např. vyřazené soubory.

en: Key created successfully.
cs_CZ: Klíč byl úspěšně vytvořen.

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
cs_CZ: Do složky pro zápis se nedá zapisovat (nebo je plná) - záloha databáze se zřejmě nepovede.

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
cs_CZ: Pro dokončení migrace/klonu, se teď přihlaste ke vzdálenému web a obnovte zálohu.

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
cs_CZ: Tento klíč si musíte nyní zkopírovat - nemůže být znovu zobrazen.

en: required for some remote storage providers
cs_CZ: vyžadováno některými poskytovateli vzdálených úložišť

en: Not installed
cs_CZ: Nenainstalováno

en: day
cs_CZ: den

en: Select all
cs_CZ: Vybrat vše

en: Actions upon selected backups
cs_CZ: Akce s vybranými zálohami

en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete z UpdraftPlus smazat %s?

en: Deselect
cs_CZ: Zrušit výběr

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
cs_CZ: Pro zobrazení metod vzdálených úložišť pro jakoukoliv existující zálohu (z jakéhokoliv webu, pokud jsou ve stejné složce) klikněte sem.

en: Processing...
cs_CZ: Zpracovává se...

en: in the month
cs_CZ: v měsíci

en: no options or sitemeta table was found
cs_CZ: žádné možnosti, ani sitemeta tabulka, nebyly nalezeny

en: or to configure more complex schedules
cs_CZ: nebo jestli chcete nastavit komplexnější plány

en: the options table was not found
cs_CZ: tabulka možností nebyla nalezena

en: Backup sets removed:
cs_CZ: Odstraněny sady záloh:

en: For backups older than
cs_CZ: Pro zálohy starší než

en: week(s)
cs_CZ: týdnů

en: hour(s)
cs_CZ: hodiny

en: day(s)
cs_CZ: dny

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
cs_CZ: K použití této zálohy musí váš databázový server podporovat %s znakovou sadu.

en: Backup created by:
cs_CZ: Zálohu vytvořil:

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
cs_CZ: Abyste se vyhnuli překročení limitu pro velikost paketu, rozdělte řádek

en: Content URL:
cs_CZ: URL obsahu:

en: Site home:
cs_CZ: Úvodní stránka:

en: will restore as:
cs_CZ: se obnoví jako:

en: the database query being run was:
cs_CZ: byl spuštěn databázový dotaz:

en: Failed to find database file
cs_CZ: Nepodařilo se najít soubor databáze

en: Failed to open database file
cs_CZ: Nepodařilo se otevřít soubor databáze

en: Old table prefix:
cs_CZ: Starý prefix tabulky:

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
cs_CZ: Byl nalezen řádek SQL, který nemůže být rozdělen a je větší, než maximální velikost paketu; tento řádek nebude zpracován, ale bude vypuštěn: %s

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
cs_CZ: Při prvním příkazu %s nastala chyba - ruší se běh

en: Please supply the requested information, and then continue.
cs_CZ: Vložte požadované informace a pokračujte.

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
cs_CZ: Požadovaný engine tabulky (%s) není přítomen - mění se na MyISAM.

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
cs_CZ: Prefix tabulek se změnil: Mění se patřičná pole %s tabulky:

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
cs_CZ: Tato databáze musí být použita s MySQL verze %s, nebo novější.

en: This problem is caused by trying to restore a database on a very old MySQL version that is incompatible with the source database.
cs_CZ: Tento problém je způsoben pokusem o obnovu databáze s velmi starou verzí MySQL, která je nekompatibilní se zdrojovou databází.

en: Too many database errors have occurred - aborting
cs_CZ: Vyskytlo se příliš mnoho chyb databáze - proces se přerušuje

en: You should enable %s to make any pretty permalinks (e.g. %s) work
cs_CZ: Měli byste povolit %s pro vytváření hezkých trvalých odkazů (např. %s)

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
cs_CZ: Došlo k chybě (%s):

en: Restoring table: %s
cs_CZ: Probíhá obnova tabulky: %s

note: Description of the plugin
en: Backup and restore: take backups locally, or backup to Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV & email, on automatic schedules.
cs_CZ: Zálohování a obnovení: řešte zálohy lokálně nebo zálohujte automaticky podle plánu na Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV, a na e-mail.

en: Payments can be made in US dollars, euros or GB pounds sterling, via card or PayPal.
cs_CZ: Platba může být provedena v amerických dolarech, eurech, nebo britských librách pomocí karty, nebo přes PayPal.

en: Show the options
cs_CZ: Zobrazit možnosti

en: Read more about it here.
cs_CZ: Více informací najdete zde.

en: Subscriptions can be cancelled at any time.
cs_CZ: Předplatné může být kdykoliv zrušeno.

en: Back...
cs_CZ: Zpět...

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
cs_CZ: Gratulujeme - nic dalšího není třeba nastavit.

en: Quota:
cs_CZ: Kvóta:

en: You can get more quota here
cs_CZ: Větší kvótu můžete získat zde

en: Get more quota
cs_CZ: Získat větší kvótu

en: Delete failed:
cs_CZ: Mazání selhalo:

en: FTP login
cs_CZ: FTP přihlašovací jméno

en: FTP password
cs_CZ: FTP heslo

en: Remote path
cs_CZ: Vzdálená cesta

en: Passive mode
cs_CZ: Pasivní mód

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
cs_CZ: Téměř všechny FTP servery vyžadují pasivní mód, ale pokud potřebujete aktivní mód, pak tuto možnost zrušte.

en: configure it here
cs_CZ: konfigurujte zde

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
cs_CZ: Vypadá to, že IP adresa vašeho webového serveru (%s) je zablokovaná.

en: %s Error: Failed to initialise
cs_CZ: Chyba %s: Chyba inicializace

en: failed to access parent folder
cs_CZ: nepodařilo se přistoupit k nadřazené složce

en: However, subsequent access attempts failed:
cs_CZ: Nicméně následné pokusy o připojení selhaly:

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
cs_CZ: Pro zvolení výchozího nechte prázdné.

en: Container
cs_CZ: Kontejner

en: authentication URI
cs_CZ: ověřovací URI

en: The %s object was not found
cs_CZ: Objekt %s nebyl nalezen

en: Region: %s
cs_CZ: Oblast: %s

en: Could not access %s container
cs_CZ: Nepodařilo se přistoupit ke kontejneru %s

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
cs_CZ: <strong>Toto NENÍ název složky</strong>.

en: It is an ID number internal to Google Drive
cs_CZ: Je to vnitřní ID Google Disku

en: Folder
cs_CZ: Složka

en: Name: %s.
cs_CZ: Jméno: %s.

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
cs_CZ: Toto vzdálené uložiště (%s) vyžaduje PHP %s, nebo novější.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
cs_CZ: Budete muset požádat svého poskytovatele o aktualizaci.

en: Your %s version: %s.
cs_CZ: Vaše %s verze: %s.

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
cs_CZ: Seznam souborů Google Disku: nelze přistoupit k rodičovské složce

en: Failed to unpack the archive
cs_CZ: Nepodařilo se rozbalit archiv

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
cs_CZ: Složka WordPressu s obsahem (wp-content) nebyla v tomto zip souboru nalezena.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
cs_CZ: Tato verze UpdraftPlus neví, jak zpracovat tento typ cizí zálohy

en: encrypted FTP (explicit encryption)
cs_CZ: šifrované FTP (explicitní šifrování)

en: regular non-encrypted FTP
cs_CZ: běžné nešifrované FTP

en: encrypted FTP (implicit encryption)
cs_CZ: šifrované FTP (implicitní šifrování)

en: The directory does not exist
cs_CZ: Složka neexistuje

en: UpdraftPlus warning:
cs_CZ: Varování UpdraftPlus:

en: Backup is of: %s.
cs_CZ: Záloha je z: %s.

en: folder
cs_CZ: složka

en: file
cs_CZ: soubor

en: Examples of S3-compatible storage providers:
cs_CZ: Příklady S3-kompatibilních poskytovatelů uložišť:

en: Moving unpacked backup into place...
cs_CZ: Přesouvání rozbalené zálohy na místo...

en: ... and many more!
cs_CZ: ... a mnoho dalšího!

en: %s end-point
cs_CZ: %s koncový bod

en: Files found:
cs_CZ: Nalezené soubory:

en: %s login failure
cs_CZ: %s přihlášení selhalo

en: Please check your access credentials.
cs_CZ: Zkontrolujte si prosím své přístupové údaje.

en: Testing %s Settings...
cs_CZ: Testování %s nastavení...

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: password
cs_CZ: heslo

en: No %s settings were found
cs_CZ: Nebylo nalezeno žádné %s nastavení

en: %s access key
cs_CZ: %s přístupový klíč

en: %s secret key
cs_CZ: %s tajný klíč

en: %s location
cs_CZ: %s umístění

en: API secret
cs_CZ: tajné API

en: Region
cs_CZ: Oblast

en: Failure
cs_CZ: Selhání

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
cs_CZ: Podařilo se nám přistoupit k bucketu, ale nepodařilo se nám v něm vytvořit soubor.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
cs_CZ: Podařilo se nám přistoupit k bucketu a vytvořit v něm soubory.

en: The communication with %s was encrypted.
cs_CZ: Komunikace s %s byla šifrována.

en: The communication with %s was not encrypted.
cs_CZ: Komunikace s %s nebyla šifrována.

en: WordPress Backup
cs_CZ: Záloha WordPressu

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Client ID
cs_CZ: Klientské ID

en: Failed to upload to %s
cs_CZ: Chyba při nahrávání do %s

en: Account is not authorized.
cs_CZ: Účet není ověřen.

en: Authorization failed
cs_CZ: Ověření selhalo

en: you have authenticated your %s account.
cs_CZ: Ověřili jste svůj %s účet.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
cs_CZ: Neobdrželi jsme přístupový token od Googlu - musíte autorizovat, nebo re-autorizovat vaše připojení ke Google Disku.

en: Backup file not available.
cs_CZ: Soubor se zálohou není dostupný.

en: Copying this entity failed.
cs_CZ: Kopírování této entity selhalo.

en: Unpacking backup...
cs_CZ: Rozbalování zálohy...

en: Decrypting database (can take a while)...
cs_CZ: Dešifrování databáze (může chvíli trvat)...

en: Database successfully decrypted.
cs_CZ: Databáze úspěšně dešifrována.

en: Failed to delete working directory after restoring.
cs_CZ: Nelze smazat pracovní složku po obnově.

en: Failed to create a temporary directory
cs_CZ: Nelze založit dočasnou složku

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
cs_CZ: Nepovedlo se zapsat dešifrovanou databázi do systému souborů

en: Google Drive
cs_CZ: Google Disk

en: UpdraftPlus Backups
cs_CZ: UpdraftPlus zálohy

en: %s re-assembly error (%s): (see log file for more)
cs_CZ: %s chyba zpětného sestavení (%s): (pro více informací se podívejte do protokolu)

en: %s support is available as an add-on
cs_CZ: Podpora %s je dostupná ve formě rozšíření

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
cs_CZ: %s nahrávání: selhalo získání uploadID pro nahrání více částí - více informací naleznete v protokolu

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and follow this link to complete authentication with %s.
cs_CZ: <strong>Jakmile uložíte nastavení</strong> (kliknutím níže na „Uložit změny“), vraťte se sem, a klikněte na odkaz k dokončení ověření Googlem.

en: Authenticate with Google
cs_CZ: Ověřit pomocí Google

en: Cleaning up rubbish...
cs_CZ: Čistění smetí...

en: Could not move old files out of the way.
cs_CZ: Nedaří se přesunout stará data z cesty.

en: Current use:
cs_CZ: Současné využití:

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete old folders" button to delete them before trying again): %s
cs_CZ: Existují nesmazané složky z předchozí obnovy (Než to zkusíte znovu, zmáčkněte prosím tlačítko „Smazat staré složky“): %s

en: Failure: No bucket details were given.
cs_CZ: Selhání: nejsou k dispozici žádné podrobnosti o bucketu.

en: Failure: No server details were given.
cs_CZ: Chyba: Nebyly vloženy podrobnosti o serveru.

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
cs_CZ: Chyba: s těmito přihlašovacími údaji se nepodařilo připojit.

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
cs_CZ: Chyba: Přihlášení a přesun do dané složky proběhl úspěšně, ale vytvoření souboru se nezdařilo.

en: Follow this link for more information
cs_CZ: Pro více informací klikněte na tento odkaz

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
cs_CZ: Klikněte na tento odkaz přejděte do své Google API konzole, kde musíte aktivovat Drive API. Poté si vytvořte Client ID v sekci API Access.

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
cs_CZ: Pokud vám Google později ukáže zprávu „invalid_client“, pak jste zde vložili špatné klientské ID.

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
cs_CZ: Musí být v2 (Keystone) autentifikační URI; v1 (Swauth) není podporována.

en: Moving old data out of the way...
cs_CZ: Přesouvání starých dat z cesty...

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
cs_CZ: Poznámka: Pokud nainstalujete UpdraftPlus na několika webech používající WordPress, nemůžete použít jeden projekt pro všechny. Pro každou stránku musíte v Google API konzoli vytvořit nový.

en: Needs to already exist
cs_CZ: Cesta musí existovat

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
cs_CZ: Bezplatný UpdraftPlus podporuje pouze nešifrované FTP.

en: Other %s FAQs.
cs_CZ: Ostatní často kladené dotazy ohledně %s.

en: Press a button to get started.
cs_CZ: Začněte kliknutím na jedno z tlačítek.

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
cs_CZ: Obnovování databáze (na větším webu to může trvat dlouho - pokud čas vyprší (což může nastat, pokud vám váš poskytovatel hostingu omezil zdroje) pak byste měli použít jinou metodu, jako například phpMyAdmin)...

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
cs_CZ: Úspěch: přihlášení spolu s ověřením vytvářet soubory v dané složce proběhlo úspěšně (typ připojení:

en: The error reported by %s was:
cs_CZ: Chyba byla ohlášena uživatelem %s:

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
cs_CZ: Požadovaný %s PHP modul není nainstalován - požádejte svého poskytovatele hostingu, aby ho povolil

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
cs_CZ: Toto je instalace WordPress multisite (neboli síť webu).

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
cs_CZ: S největší pravděpodobností to znamená, že sdílíte webový server s napadeným webem, který byl použit při předchozích útocích.

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftVault.
cs_CZ: Tento web je <strong>připojen</strong> k UpdraftPlus Vault.

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
cs_CZ: Pokud si chcete nastavit vlastní název složky, použijte UpdraftPlus Premium.

en: To create a new IAM sub-user and access key that has access only to this bucket, upgrade to Premium.
cs_CZ: Pro vytvoření nového IAM pod-uživatele a přístupového klíče, který bude mít přístup pouze k tomuto bucketu, použijte toto rozšíření.

en: To remove the block, please go here.
cs_CZ: K odstranění bloku jděte prosím zde.

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
cs_CZ: UpdraftPlus potřebuje vytvořit obsah ve složce %s, ale selhal - zkontrolujte prosím oprávnění souborů a povolte přístup (%s)

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
cs_CZ: UpdraftPlus.com vrátil odpověď, které nerozumíme (data: %s)

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
cs_CZ: UpdraftPlus.com vrátil odpověď, které nerozumíme

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
cs_CZ: UpdraftPlus.com vrátil odpověď „Přístup odepřen“.

en: Vault owner
cs_CZ: Majitel Vaultu

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to backup (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customized modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
cs_CZ: Bez upgradu dovoluje UpdraftPlus <strong>každému</strong> administrátorovi webu, který může upravovat nastavení pluginu, zálohovat (a nakládat s daty, včetně hesel) a obnovovat (zahrnuje vlastní úpravy, třeba změnu hesel) <strong>celou síť</strong>.

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftVault.
cs_CZ: <strong>Nejste</strong> připojeni k UpdraftPlus Vault.

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
cs_CZ: Používáte %s webový server, ale vypadá to, že nemáte načtený modul %s.

en: You do not currently have any UpdraftVault quota
cs_CZ: V současnosti nemáte žádnou kvótu pro UpdraftPlus Vault

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
cs_CZ: Nemáte nainstalované UpdraftPlus %s rozšíření - získejte jej z %s

en: follow this link to get it
cs_CZ: pro získání klikněte na tento odkaz

en: username
cs_CZ: uživatelské jméno

en: You should check the file ownerships and permissions in your WordPress installation
cs_CZ: Měli byste zkontrolovat vlastnictví a oprávnění souboru ve vaši instalaci WordPressu

en: Upload expected to fail: the %s limit for any single file is %s, whereas this file is %s GB (%d bytes)
cs_CZ: Nahrávání očekávalo neúspěch: limit %s velikosti jediného souboru je %s, ale tento soubor má %s GB (%d bajtů)

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
cs_CZ: Pokud jste zapomněli heslo, pak pro změnu hesla na updraftplus.com klikněte zde.

en: Go here for help
cs_CZ: Pro nápovědu klikněte zde

en: UpdraftVault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
cs_CZ: UpdraftPlus Vault pracuje na světově nejlepších datacentrech od Amazonu se zálohovanými úložišti tak, aby bylo dosaženo spolehlivosti 99.999999999%.

en: UpdraftVault brings you storage that is <strong>reliable, easy to use and a great price</strong>.
cs_CZ: UpdraftPlus Vault představuje úložiště, které je <strong>spolehlivé, snadno použitelné, a je za skvělou cenu</strong>.

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
cs_CZ: Chyba %s - byl získán přístup ke kontejneru, ale nepodařilo se v něm vytvořit soubor

en: %s error - failed to access the container
cs_CZ: Chyba %s - nepodařilo se přistoupit ke kontejneru

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
cs_CZ: Vyskytla se neznámá chyba při pokusu o připojení k UpdraftPlus.com

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
cs_CZ: (<strong>Zdá se, že jste již byli ověřeni</strong>, ale můžete být ověřeni znovu k obnově vašeho přístupu, pokud máte problém).

en: S3 (Compatible)
cs_CZ: S3 (kompatibilní)

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
cs_CZ: Pokud uvidíte chybu ohledně SSL certifikátů, pak klikněte zde pro pomoc.

en: Client Secret
cs_CZ: Client secret

en: Select 'Web Application' as the application type.
cs_CZ: Jako typ aplikace vyberte „Web Application“.

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
cs_CZ: Účet je plný: váš %s účet má pouze %d bajtů volného místa, ale soubor k nahrání má %d bajtů

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
cs_CZ: (Toto se vztahuje na všechny pluginy WordPressu, pokud nebyly speciálně naprogramovány pro podporu sítě webů.)

en: Refresh current status
cs_CZ: Obnovit aktuální stav

en: %s per quarter
cs_CZ: %s / čtvrtletí

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
cs_CZ: Pokud budete dotázáni, musíte přidat následující URL jako „authorized redirect URI“ (v nabídce „More Options“)

en: chunk %s: upload failed
cs_CZ: blok %s: selhalo nahrávání

en: error: file %s was shortened unexpectedly
cs_CZ: chyba: soubor %s byl neočekávaně zkrácen

en: upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
cs_CZ: nahrávání (%s): zpětné sestavení selhalo (pro více informací se podívejte do protokolu)

en: download: failed: file not found
cs_CZ: stahování: selhalo: soubor nenalezen

en: Read the %s FAQs here.
cs_CZ: Zde si můžete přečíst nejčastější dotazy ohledně %s.

en: Enter your UpdraftPlus.Com email / password here to connect:
cs_CZ: Pro připojení zde zadejte svůj UpdraftPlus.com e-mail / heslo:

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
cs_CZ: Bude použit e-mail administrátora vašeho webu (%s).

en: You need to supply both an email address and a password
cs_CZ: Musíte poskytnout e-mail i heslo

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
cs_CZ: Pokus o odeslání zálohy na e-mail se nezdařil ( záloha byla pravděpodobně pro tuto metodu příliš velká)

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa byla správná, ale heslo nebylo serverem UpdraftPlus.com rozpoznáno.

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
cs_CZ: UpdraftPlus.com nerozpoznal vaši e-mailovou adresu a heslo

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
cs_CZ: Vložili jste e-mailovou adresu, která nebyla serverem UpdraftPlus.com rozpoznána.

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
cs_CZ: Nevíte svůj e-mail, nebo jste zapomněli heslo?

en: Error: you have insufficient storage quota available (%s) to upload this archive (%s) (%s).
cs_CZ: Chyba: k nahrání tohoto archivu (%s) nemáte dostatečnou kvótu úložiště (%s) (%s).

en: A zip error occurred
cs_CZ: Objevila se chyba zip

en: Backup label:
cs_CZ: Štítek zálohy:

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
cs_CZ: Pokud chcete obnovit multisite zálohu, měli byste nejdřív nastavit svůj WordPress jako multisite.

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
cs_CZ: Což je velký rozdíl oproti verzi, na kterou chcete zálohu obnovit (verze %s).

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
cs_CZ: Jakákoliv žádost o podporu týkající se %s, by měla být řešena s vaším poskytovatelem hostingu.

en: restoration
cs_CZ: obnovení

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
cs_CZ: Připojení selhalo: zkontrolujte přístupové údaje, jestli server s databází běží a zda nebrání síťovému běhu firewall.

en: Success:
cs_CZ: Úspěch:

en: Account holder's name: %s.
cs_CZ: Jméno držitele účtu: %s.

en: Error - failed to download the file
cs_CZ: Chyba - nepodařilo se stáhnout soubor

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
cs_CZ: %s vrátil neočekávanou HTTP odpověď: %s

en: No settings were found
cs_CZ: Nebylo nalezeno žádné nastavení

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
cs_CZ: Instalace PHP na serveru má zakázány následující funkce: %s.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
cs_CZ: Pokus o dvojitou dekompresi selhal.

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
cs_CZ: Pokus o dvojitou dekompresi byl úspěšný.

en: Failed to open database file for reading:
cs_CZ: Otevření souboru pro čtení selhalo:

en: No database tables found
cs_CZ: V databázi nebyla nalezena žádná tabulka.

en: Northern Virginia (IAD)
cs_CZ: Severní Virginia (IAD)

en: London (LON)
cs_CZ: Londýn (LON)

en: Cloud Files API Key
cs_CZ: API klíč Cloud Files

en: Cloud Files Container
cs_CZ: Kontejner Cloud Files

en: Dallas (DFW) (default)
cs_CZ: Dallas (DFW) (výchozí)

en: %s authentication
cs_CZ: %s ověření

en: (version: %s)
cs_CZ: (verze: %s)

en: Latest status:
cs_CZ: Poslední stav:

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
cs_CZ: Záloha nebyla dokončena; pokračování je naplánováno

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
cs_CZ: V této záloze databáze chybí základní WordPress tabulky: %s

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
cs_CZ: Nelze otevřít soubor zip (%s) - %s

en: Failed to open database file.
cs_CZ: Nepodařilo se otevřít soubor databáze.

en: %s authentication failed
cs_CZ: %s ověření selhalo

en: %s: unreadable file - could not be backed up
cs_CZ: %s: nečitelný soubor - nemůže být zálohován

en: An error occurred whilst closing the final database file
cs_CZ: Při zavírání posledního souboru databáze se vyskytla chyba

en: Blog link
cs_CZ: Odkaz blogu

en: RSS link
cs_CZ: Odkaz RSS

en: you have authenticated your %s account
cs_CZ: účet %s je ověřený

en: Your %s account name: %s
cs_CZ: Vaše %s jméno účtu: %s

en: Need to use sub-folders?
cs_CZ: Potřebujete vytvořit podsložky?

en: Backups are saved in %s.
cs_CZ: Zálohy jsou uloženy v

en: Cloud Files username
cs_CZ: Cloud Files uživatelské jméno

en: API key
cs_CZ: API klíč

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
cs_CZ: Přistoupili jsme ke kontejneru a podařilo se nám v něm vytvořit soubory.

en: Cloud Files authentication failed
cs_CZ: Ověření Cloud Files selhalo

en: Test %s Settings
cs_CZ: Test %s nastavení

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
cs_CZ: Jelikož vaše současné přihlašovací údaje nefungují, potřebujete nové ověření s %s.

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
cs_CZ: Vaše %s kvóta používání: %s %% použito, %s dostupné

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Could not read the directory
cs_CZ: Nelze přečíst složku

en: Could not open the backup file for writing
cs_CZ: Soubor zálohy nelze otevřít pro zápis

en: The decryption key used:
cs_CZ: Použitý dešifrovací klíč:

en: File not found
cs_CZ: Soubor nenalezen

en: Uploads
cs_CZ: Nahrané soubory

en: Others
cs_CZ: Ostatní

en: Plugins
cs_CZ: Pluginy

en: %s Error: Failed to open local file
cs_CZ: Chyba %s: Nepodařilo se otevřít místní soubor

en: %s Error: Failed to upload
cs_CZ: Chyba %s: Nahrávání se nezdařilo

en: Also, you should read this important FAQ.
cs_CZ: Také byste si měli přečíst tyto často kladené dotazy.

en: Authenticate with %s
cs_CZ: Ověřit pomocí %s

en: Authorisation failed (check your credentials)
cs_CZ: Ověření selhalo (zkontrolujte si své údaje)

en: Cloud Files Storage Region
cs_CZ: Poloha cloudového úložiště

en: Cloud Files Username
cs_CZ: Cloud Files uživatelské jméno

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
cs_CZ: Chyba Cloud Files - přistoupili jsme ke kontejneru, ale nepodařilo se nám v něm vytvořit soubor

en: Error downloading remote file: Failed to download
cs_CZ: Chyba při stahování vzdáleného souboru: Nepodařilo se jej stáhnout

en: Error opening local file: Failed to download
cs_CZ: Chyba při otevírání lokálního souboru: Nepodařilo se jej stáhnout

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
cs_CZ: Při mazání se nepodařilo získat přístup k %s (více informací naleznete v souboru protokolu)

en: Failure: No container details were given.
cs_CZ: Selhání: Nebyly dány žádné podrobnosti kontejneru.

en: Hong Kong (HKG)
cs_CZ: Hongkong (HKG)

en: Infinite recursion: consult your log for more information
cs_CZ: Nekonečná rekurze: více informací naleznete v souboru protokolu

en: No log files were found.
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný soubor protokolu.

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
cs_CZ: Jedna nebo více záloh byla přidána z prohledání vzdáleného uložiště; Upozorňujeme, že tyto zálohy nebudou automaticky smazány skrze „ponechat“ nastavení; Pokud je budete chtít smazat, musíte to udělat ručně.

en: Site information:
cs_CZ: Informace o webu:

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
cs_CZ: Vypršel časový limit pro %s připojení; pokud jste server zadali správně, pak je tato chyba běžně způsobena blokováním firewallu - doporučujeme konzultaci s poskytovatelem hostingu.

en: The backup succeeded (with warnings) and is now complete
cs_CZ: Záloha zřejmě byla vytvořena (s varováními)

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
cs_CZ: Pokus o zálohu skončil, zřejmě neúspěchem

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
cs_CZ: Záloha databáze používá funkce MySQL, které nejsou dostupné ve staré verzi MySQL (%s), kterou používá tento web.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
cs_CZ: Databázový soubor se zdá být dvakrát komprimovaný - web ze které jste ho stáhli měl pravděpodobně špatně nastavený webový server.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
cs_CZ: Databáze je příliš malá na to, aby se mohlo jednat o správnou WordPress databázi (velikost: %s KB).

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
cs_CZ: Web z této zálohy běžel na webovém serveru s verzí %s z %s.

en: The zip engine returned the message: %s.
cs_CZ: Zip engine vrátilo zprávu: %s.

en: Themes
cs_CZ: Šablony

en: To create a new Rackspace API sub-user and API key that has access only to this Rackspace container, use Premium.
cs_CZ: K vytvoření nového Rackspace API pod-uživatele a API klíče, který má přístup pouze k tomuto Rackspace kontejneru, použijte toto rozšíření.

en: UpdraftPlus is on social media - check us out!
cs_CZ: UpdraftPlus je na sociálních sítích - Podívejte se na nás!

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
cs_CZ: UpdraftPlus nedokázal při skenování zálohy databáze najít prefix tabulek.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
cs_CZ: Používáte WordPress multisite, ale vaše záloha není zálohou webu multisite.

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
cs_CZ: K použití této zálohy databáze musíte aktualizovat svou verzi MySQL.

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the older %s version.
cs_CZ: Měli byste pokračovat pouze pokud neaktualizujete současný server a jste si jisti (nebo ochotni riskovat), že vaše pluginy / šablony / atd. jsou kompatibilní se starší verzí %s.

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
cs_CZ: Na disku je velmi málo volného místa - zbývá pouze %s MB

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
cs_CZ: na vašem hostingovém účtu máte velmi málo volného místa - zbývá pouze %s MB

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
cs_CZ: Dokud váš provozovatel hostingu nepovolí tyto funkce, %s nebude pracovat.

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
cs_CZ: Váš web je navštěvován nepravidelně a UpdraftPlus nezískal výsledek v jaký doufal; prosím přečtěte si tuto stránku:

en: check your log for more details.
cs_CZ: více informací naleznete v protokolu.

en: database connection attempt failed.
cs_CZ: selhal pokus o připojení k databázi.

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
cs_CZ: chyba: nepodařilo se nahrát soubor do %s (více informací naleznete v souboru protokolu)

en: please wait for the rescheduled attempt
cs_CZ: počkejte prosím na přeložený pokus

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions and ownership)
cs_CZ: %s: nečitelný soubor - nemohl být zálohován (zkontrolujte oprávnění k souborům a vlastnictví)

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
cs_CZ: Účty vytvořené na rackspacecloud.com jsou USA účty; účty vytvořené na rackspace.co.uk jsou VB účty

en: US or UK-based Rackspace Account
cs_CZ: USA nebo VB účet Rackspace

en: US (default)
cs_CZ: USA (výchozí)

en: US or UK Cloud
cs_CZ: USA nebo VB Cloud

en: Follow this link to sign up for the UpdraftPlus newsletter.
cs_CZ: Pro přihlášení k zasílání UpdraftPlus novinek klikněte na následující odkaz.

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here and follow this link to complete authentication with %s.
cs_CZ: <strong>Jakmile uložíte nastavení</strong> (kliknutím níže na „Uložit změny“), vraťte se sem a klikněte na tento odkaz pro dokončení ověření %s.

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
cs_CZ: Účty vytvořené na rackspacecloud.com jsou USA účty; účty vytvořené na rackspace.co.uk jsou VB účty.

en: %s error: %s
cs_CZ: Chyba %s: %s

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
cs_CZ: Množství paměti (RAM) povolené pro PHP je velmi malé (%s MB) - pokud se chcete vyhnout chybám způsobeným nedostatečnou pamětí, zvyšte ji (pro více pomoci kontaktujte vašeho správce hostingu)

en: %s settings test result:
cs_CZ: %s nastavení testovacího výsledku:

en: %s Error
cs_CZ: Chyba %s

en: %s error - failed to upload file
cs_CZ: Chyba %s - nepovedlo se nahrát soubor

en: %s error - failed to re-assemble chunks
cs_CZ: Chyba %s - nepodařilo se složit kousky dohromady

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
cs_CZ: Byl zaznamenán velmi velký soubor: %s (velikost: %s MB)

en: did not return the expected response - check your log file for more details
cs_CZ: nevrátil požadovanou odpověď - pro více informací zkontrolujte soubor protokolu

en: Error - no such file exists.
cs_CZ: Chyba - soubor neexistuje.

en: Get your API key <a href="https://mycloud.rackspace.com/" target="_blank">from your Rackspace Cloud console</a> (<a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key" target="_blank">read instructions here</a>), then pick a container name to use for storage.
cs_CZ: Získejte API klíč <a href="https://mycloud.rackspace.com/" target="_blank">z Rackspace Cloud konzole</a> (přečtěte si instrukce <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key" target="_blank">zde</a>), pak vyberte název kontejneru pro úložiště. Pokud takový kontejner ještě neexistuje, bude vytvořen.

en: (backup set imported from remote location)
cs_CZ: (záloha importována ze vzdáleného umístění)

en: No backup has been completed
cs_CZ: Žádná záloha nebyla dokončena

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
cs_CZ: nebo

en: incremental backup; base backup: %s
cs_CZ: kumulativní záloha; základní záloha: %s

en: and retain this many scheduled backups
cs_CZ: a uchovat tolik naplánovaných záloh

en: Backup date
cs_CZ: Datum zálohy

en: Backup data (click to download)
cs_CZ: Data zálohy (klikněte pro stažení)

en: Why am I seeing this?
cs_CZ: Proč tohle vidím?

en: Every %s hours
cs_CZ: Každých %s hodin

en: read more at %s
cs_CZ: čtete více na %s

en: You have not yet made any backups.
cs_CZ: Zatím jste nevytvořili žádnou zálohu.

en: Database Options
cs_CZ: Možnosti databáze

en: External database
cs_CZ: Externí databáze

en: Backup more databases
cs_CZ: Zálohovat více databází

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
cs_CZ: Nechcete být špehování? UpdraftPlus Premium dokáže zálohu databáze šifrovat.

en: It can also backup external databases.
cs_CZ: Dokáže také zálohovat externí databáze.

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
cs_CZ: Zde můžete ručně dešifrovat šifrovanou databázi.

en: First, enter the decryption key
cs_CZ: Nejprve vložte dešifrovací klíč

en: Backup created by: %s.
cs_CZ: Zálohu vytvořil: %s.

en: unknown source
cs_CZ: neznámý zdroj

en: Backup does not exist in the backup history
cs_CZ: Záloha neexistuje v historii záloh

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
cs_CZ: Neznámá/nečekaná chyba - prosím kontaktujte podporu

en: Backed up: %s
cs_CZ: Zálohováno: %s

en: Backup contains:
cs_CZ: Záloha obsahuje:

en: Files and database
cs_CZ: Soubory a databáze

en: Files (database backup has not completed)
cs_CZ: Soubory (záloha databáze nebyla dokončena)

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
cs_CZ: Pouze soubory (tento plán neobsahoval zálohu databáze)

en: Database (files backup has not completed)
cs_CZ: Databáze (záloha souboru nebyla dokončena)

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
cs_CZ: Pouze databáze (tento plán neobsahoval zálohu souborů)

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: last activity: %ss ago
cs_CZ: poslední aktivita: před %ss

en: Split archives every:
cs_CZ: Rozdělit archivy každých:

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
cs_CZ: Soubor není lokálně dostupný - musí být obnoven ze vzdáleného uložiště

en: Final checks
cs_CZ: Závěrečná kontrola

en: Your wp-content directory server path: %s
cs_CZ: Serverová cesta k vaší složce wp-content: %s

en: file is size:
cs_CZ: velikost souboru je:

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
cs_CZ: Složka pro zálohy existuje, ale <b>nelze</b> do ní zapisovat.

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
cs_CZ: Složka pro zálohy <b>neexistuje</b>.

en: Warning: %s
cs_CZ: Varování: %s

en: Warnings encountered:
cs_CZ: Vzniklá varování:

en: Backup of:
cs_CZ: Záloha:

en: Archive is expected to be size:
cs_CZ: Předpokládaná velikost archivu:

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
cs_CZ: Záznamy zálohy neobsahují informaci o správné velikosti tohoto souboru.

en: Error message
cs_CZ: Chybová zpráva

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
cs_CZ: Po stisku tohoto tlačítka dostane možnost vybrat si komponenty, které chcete obnovit

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted.
cs_CZ: tato záloha neexistuje v historii záloh - obnova zrušena. Časová značka:

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
cs_CZ: ZRUŠENO: Nenalezena informace o tom, které entity obnovit.

en: If making a request for support, please include this information:
cs_CZ: Pokud budete žádat o pomoc podporu, vložte prosím tuto informaci:

en: Do not verify SSL certificates
cs_CZ: Neověřovat SSL certifikáty

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
cs_CZ: Uvědomte si, že ne všechny metody zálohy do cloudu musí nutně vyžadovat SSL ověření.

en: Disable SSL entirely where possible
cs_CZ: Pokud je to možné, zakázat SSL úplně

en: Expert settings
cs_CZ: Pokročilé nastavení

en: Delete local backup
cs_CZ: Smazat místní zálohu

en: Backup directory
cs_CZ: Složka zálohy

en: or, to reset this option
cs_CZ: nebo pro reset možnosti

en: Use the server's SSL certificates
cs_CZ: Použít SSL certifikáty serveru

en: Database encryption phrase
cs_CZ: Fráze pro šifrování databáze

en: Manually decrypt a database backup file
cs_CZ: Ručně dešifrovat soubor databáze

en: None
cs_CZ: Žádné

en: Daily
cs_CZ: Denně

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: Fortnightly
cs_CZ: Dvoutýdně

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: Database backup interval
cs_CZ: Interval záloh databáze

en: To fix the time at which a backup should take place,
cs_CZ: K opravě času, kdy se má záloha provést,

en: Any other directories found inside wp-content
cs_CZ: Jakoukoliv další složku nalezenou ve wp-content

en: Remove old directories
cs_CZ: Smazat staré složky

en: Debug mode
cs_CZ: Režim ladění

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
cs_CZ: %s - tuto entitu nelze zálohovat; odpovídající složka neexistuje (%s)

en: (Not finished)
cs_CZ: (Nedokončeno)

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
cs_CZ: <b>Neumisťujte</b> ji do složky uploads, nebo plugins, protože by to způsobilo rekurzi (záloha zálohy zálohy...)

en: Advanced / Debugging Settings
cs_CZ: Pokročilé / Nastavení ladění

en: Backup directory specified is writable, which is good.
cs_CZ: Do složky pro zálohy lze zapisovat, což je dobře.

en: Backup sent to remote site - not available for download.
cs_CZ: Záloha poslaná na vzdálený web - není dostupná ke stažení.

en: Check this box to have a basic report sent to
cs_CZ: Pokud chcete zaslat základní hlášení, zaškrtněte toto políčko

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
cs_CZ: Pokud chcete po dokončení zálohy smazat všechny nadbytečné zálohy z webového serveru zaškrtněte toto tlačítko (tj. pokud jej odškrtnete, pak veškeré soubory, které budou odeslány na vzdálené uložiště zůstanou i lokálně, a lokální soubory nezahrnujeme do limitu počtu záloh).

en: Choose your remote storage
cs_CZ: Vyberte si své vzdálené úložiště

en: Database (created by %s)
cs_CZ: Databáze (vytvořil uživatel %s)

en: Delete this backup set
cs_CZ: Smazat tuto sadu záloh

en: Errors encountered:
cs_CZ: Objevily se chyby:

en: Failed
cs_CZ: Selhalo

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
cs_CZ: Záloha souborů a databáze WordPressu (vytvořil uživatel %s)

en: Files backup (created by %s)
cs_CZ: Záloha souborů (vytvořil uživatel %s)

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
cs_CZ: Pro stažení souboru protokolu tohoto obnovení pokračujte zde (je třeba pro jakýkoliv požadavek podpory).

en: Full backup
cs_CZ: Kompletní záloha

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
cs_CZ: Pokud se akce nezdařila, zkontrolujte oprávnění na serveru, nebo nastavení změňte na složku do které lze zapisovat.

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
cs_CZ: Pokud vidíte více záloh, než byste chtěli, je to pravděpodobně proto, že se staré zálohy nesmažou, dokud není hotová nová záloha.

en: Include in files backup
cs_CZ: V souborech záloh zahrnout

en: Looking for %s archive: file name: %s
cs_CZ: Hledá se archiv %s: jméno souboru: %s

en: Reporting
cs_CZ: Hlášení

en: See this FAQ also.
cs_CZ: Podívejte se i na tyto často kladené dotazy.

en: Sending Your Backup To Remote Storage
cs_CZ: Odeslání zálohy na vzdálené úložiště

en: Show expert settings
cs_CZ: Zobrazit pokročilé nastavení

en: Site
cs_CZ: Web

en: The above directories are everything, except for WordPress core itself which you can download afresh from WordPress.org.
cs_CZ: Výše uvedené složky jsou všechny, kromě jádra WordPressu, které můžete kdykoliv stáhnout z WordPress.org.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
cs_CZ: Složka existuje, ale váš webový server nemá oprávnění, aby do ní mohl zapisovat.

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
cs_CZ: Žádost souborovému systému o vytvoření složky selhala.

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
cs_CZ: Způsobí to, že se zde zobrazí i výstup ladění ostatních pluginů - nebuďte proto překvapeni, že tomu tak je.

en: View Log
cs_CZ: Zobrazit protokol

en: WordPress backup is complete
cs_CZ: Záloha WordPressu byla provedena

en: You are missing one or more archives from this multi-archive set.
cs_CZ: V této více archivní záloze pravděpodobně chybí jeden, nebo více archivů.

en: You can send a backup to more than one destination with Premium.
cs_CZ: S rozšířením můžete zálohu odeslat na více, než jen na jedno místo.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
cs_CZ: Pro konzultaci, jak povolit WordPress pluginu zapisovat do složky, budete potřebovat kontaktovat svého poskytovatele.

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
cs_CZ: např. pokud je váš server zatížen přes den a chcete aby záloha běžela přes noc

en: show log
cs_CZ: zobrazit protokol

en: use UpdraftPlus Premium
cs_CZ: použijte UpdraftPlus Premium

en: your site's admin address
cs_CZ: adresa administrátora vašeho webu

en: Follow this link to attempt to create the directory and set the permissions
cs_CZ: Klikněte na této odkaz pro pokus o vytvoření složky a nastavení oprávnění

en: Incremental
cs_CZ: Přírustková

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
cs_CZ: Zde přetáhněte šifrované databázové soubory (soubory db.gz.crypt) k jejich nahrání a dešifrování

en: open this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
cs_CZ: použijte pro zobrazení dalších možností; nezatěžujte se s nimi, pokud nemáte problém, nebo nejste zvědaví.

en: Job ID: %s
cs_CZ: ID úlohy: %s

en: Files backup interval
cs_CZ: Interval záloh souborů

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: The log file has been attached to this email.
cs_CZ: K tomuto e-mailu byl připojen soubor protokolu.

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest UpdraftPlus.com news
cs_CZ: E-mailové hlášení vytvořené pomocí UpdraftPlus (verze zdarma) vám přináší novinky z UpdraftPlus.com

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
cs_CZ: Pokud chcete dostávat více informací a e-mailů o procesu zálohování zaškrtněte toto políčko - užitečné pokud se něco pokazí.

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
cs_CZ: Manuální

en: Full feature list
cs_CZ: Seznam všech vlastností

[ctx: Uploader: Drop backup files here - or - Select Files]
en: or
cs_CZ: nebo

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
cs_CZ: Pro podívání se po nových zálohách, které jste nahráli do složky UpdraftPlus (na vašem hostingu) klikněte zde.

en: This file could not be uploaded
cs_CZ: Tento soubor nemůže být nahrán

en: Memory limit
cs_CZ: Limit paměti

en: Free disk space in account:
cs_CZ: Volné místo na disku pro účet:

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
cs_CZ: Toto tlačítko je zakázané, protože se do vaší složky pro zálohy nedá zapisovat (podívejte se do nastavení).

en: Rescan local folder for new backup sets
cs_CZ: Vyhledat nové zálohy v lokální složce

en: Rescan remote storage
cs_CZ: Znovu prohledat vzdálené uložiště

en: Upload backup files
cs_CZ: Nahrát soubory zálohy

en: This backup was created by %s, and can be imported.
cs_CZ: Tuto zálohu vytvořil %s a může být importována.

en: Messages:
cs_CZ: Zprávy:

en: table: %s
cs_CZ: tabulka: %s

en: Created database backup
cs_CZ: Záloha databáze vytvořena

en: Encrypting database
cs_CZ: Šifrování databáze

en: Created file backup zips
cs_CZ: Zálohové zip soubory vytvořeny

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Show raw backup and file list
cs_CZ: Zobrazit prostou zálohu a seznam souborů

en: Error: %s
cs_CZ: Chyba: %s

en: Warning:
cs_CZ: Varování:

en: show PHP information (phpinfo)
cs_CZ: Ukázat PHP informace (phpinfo)

en: zip executable found:
cs_CZ: nalezen spustitelný zip:

en: Also delete from remote storage
cs_CZ: Smazat i ze vzdáleného uložiště

en: Latest UpdraftPlus.com news:
cs_CZ: Poslední novinky z UpdraftPlus.com:

en: News
cs_CZ: Novinky

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
cs_CZ: Toto smaže vaše veškeré nastavení UpdraftPlus - jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: Peak memory usage
cs_CZ: Špičkové použití paměti

en: Current memory usage
cs_CZ: Současné použití paměti

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: No
cs_CZ: Ne

en: Restore backup
cs_CZ: Obnovit zálohu

en: Choose the components to restore
cs_CZ: Vybrat komponenty k obnově

en: You will need to restore it manually.
cs_CZ: Budete ji muset obnovit ručně.

en: %s restoration options:
cs_CZ: %s možnosti obnovy:

en: Time now
cs_CZ: Čas nyní

en: More tasks:
cs_CZ: Více úkolů:

en: Opera web browser
cs_CZ: Prohlížeč Opera

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
cs_CZ: Pokud ho používáte, vypněte režim Turbo/Na cestách.

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
cs_CZ: Totoje počet obsahů ve vaší UpdraftPlus složce

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Your backup has been restored.
cs_CZ: Vaše záloha byla obnovena.

en: Current limit is:
cs_CZ: Současný limit je:

en: JavaScript warning
cs_CZ: JavaScript varování

en: Nothing currently scheduled
cs_CZ: V současnosti není nic naplánováno

en: At the same time as the files backup
cs_CZ: Ve stejné době, jako záloha souborů

en: Next scheduled backups
cs_CZ: Další naplánované zálohy

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: Download failed
cs_CZ: Stahování selhalo

en: Download in progress
cs_CZ: Probíhá stahování

en: No local copy present.
cs_CZ: Není dostupná lokální kopie.

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
cs_CZ: Špatný formát názvu souboru - nezdá se, že jde o soubor vytvořený UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
cs_CZ: Špatný formát názvu souboru - nezdá se, že jde o šifrovaný databázový soubor vytvořený UpdraftPlus

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Your settings have been wiped.
cs_CZ: Vaše nastavení bylo vymazáno.

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
cs_CZ: Do složky zálohy (%s) nelze zapisovat, nebo neexistuje.

en: Wipe settings
cs_CZ: Vymazat nastavení

en: %s version:
cs_CZ: Verze %s:

en: (Nothing yet logged)
cs_CZ: (Zatím nebyl vygenerován žádný protokol)

en: Ask a pre-sales question
cs_CZ: Položit dotaz před nákupem

en: Backup begun
cs_CZ: Zálohování začalo

en: Backup directory successfully created.
cs_CZ: Složka pro zálohy byla úspěšně vytvořena.

en: Backup finished
cs_CZ: Záloha byla dokončena

en: Backup non-WordPress files and databases
cs_CZ: Zálohy souborů a databází nesouvisejících s WordPressem

en: Call
cs_CZ: Volat

en: Creating database backup
cs_CZ: Vytváří se záloha databáze

en: Creating file backup zips
cs_CZ: Vytváří se zálohové zip soubory

en: Delete backup set
cs_CZ: Smazat sadu záloh

en: Please allow time for the communications with the remote storage to complete.
cs_CZ: Mazání... prosím ponechte nějaký čas pro dokončení komunikace se vzdáleným uložištěm.

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
cs_CZ: Před obnovou si přečtěte tento článek plný užitečných informací.

en: Do you need WordPress Multisite support?
cs_CZ: Potřebujete podporu WordPress Multisite?

en: Do you want to migrate or clone/duplicate a site?
cs_CZ: Chcete migrovat nebo klonovat/duplikovat web?

en: Download most recently modified log file
cs_CZ: Stáhnout naposledy upravený soubor protokolu

en: Encrypted database
cs_CZ: Šifrovaná databáze

en: Error: unexpected file read fail
cs_CZ: Chyba: čtení neočekávaného souboru selhalo

en: Fetch
cs_CZ: Načíst

en: For even more features and personal support, check out
cs_CZ: Pro ještě více schopností a osobní podporu se podívejte na

en: For the ability to lock access to UpdraftPlus settings with a password, upgrade to UpdraftPlus Premium.
cs_CZ: Pro možnost uzamčení nastavení UpdraftPlus heslem přejděte na UpdraftPlus Premium.

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
cs_CZ: Pokud můžete přečíst tato slova i poté, když se stránka načte, na webu je problém s JavaScriptem nebo s JQuery.

en: Include your database in the backup
cs_CZ: Zahrnout do zálohy databázi

en: Last log message
cs_CZ: Poslední zpráva protokolu

en: Lead developer's homepage
cs_CZ: Web hlavního vývojáře

en: More plugins
cs_CZ: Více pluginů

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
cs_CZ: Pozn. Tento výpočet je založen na tom, co bylo, nebo nebylo vyjmuto, když jste naposledy ukládali nastavení.

en: Newsletter sign-up
cs_CZ: Přihlášení k odběru novinek

en: Pre-sales FAQs
cs_CZ: Časté dotazy před nákupem

en: Pruning old backup sets
cs_CZ: Odstraňují se staré zálohy

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
cs_CZ: Obnova nahradí na tomto webu šablony, pluginy, nahrané soubory, databázi a/nebo ostatní obsah složek (podle toho, co je obsaženo v záloze a co zvolíte).

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
cs_CZ: Získávají (pokud je potřeba) a připravují se soubory k zálohování...

en: Return to UpdraftPlus configuration
cs_CZ: Návrat do konfigurace UpdraftPlus

en: Send this backup to remote storage
cs_CZ: Odeslat tuto zálohu na vzdálené úložiště

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
cs_CZ: Tlačítko „Zálohovat nyní“ není aktivní, protože do složky se zálohami nelze zapisovat (jděte do záložky „Nastavení“ a najděte odpovídající možnost).

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
cs_CZ: Tato entita nemůže být automaticky obnovena: „%s“.

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
cs_CZ: Umístění složky je uloženo v pokročilém nastavení, v záložce „Nastavení“.

en: The log file could not be read.
cs_CZ: Nelze přečíst soubor protokolu.

en: This feature requires %s version %s or later
cs_CZ: Tato vlastnost vyžaduje %s verze %s, nebo novější

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
cs_CZ: Pokud nemáte žádný problém, můžete ignorovat vše co zde vidíte.

en: UpdraftPlus - Upload backup files
cs_CZ: UpdraftPlus - nahrávání souborů zálohy

en: Uploading files to remote storage
cs_CZ: Nahrávání souborů do vzdáleného úložiště

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
cs_CZ: Došlo k chybám, s dalším pokusem se čeká na naplánovaný čas

en: Web server:
cs_CZ: Webový server:

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
cs_CZ: UpdraftPlusem využité místo na webovém serveru

en: You will find more information about this in the Settings section.
cs_CZ: Více informací o tom najdete v sekci „Nastavení“.

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
cs_CZ: Váš webový server má aktivní takzvaný PHP safe_mode.

en: refresh
cs_CZ: aktualizovat

en: Select Files
cs_CZ: Vyberte soubory

en: Upload files into UpdraftPlus.
cs_CZ: Nahrajte soubory do UpdraftPlus.

en: %s (%s used)
cs_CZ: %s (použito %s)

en: Drop backup files here
cs_CZ: Zde přetáhněte soubory zálohy

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
cs_CZ: Nebo můžete vložit ručně do složky UpdraftPlus (obvykle wp-content/updraft), například pomocí FTP, a pak kliknout na odkaz „Vyhledat nové zálohy“.

en: count
cs_CZ: vypočítat

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
cs_CZ: Nedaří se najít danou úlohu - možná už je hotová?

en: Total (uncompressed) on-disk data:
cs_CZ: Celkem (nezkomprimovaných) dat na disku:

en: Backup directory could not be created
cs_CZ: Složka pro zálohu nemohla být vytvořena

en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
cs_CZ: Pro vzdálené úložiště byl vybrán %s, ale v současnosti nejste připojeni.

en: Go to the remote storage settings in order to connect.
cs_CZ: Pro připojení jděte do nastavení vzdáleného úložiště.

en: Update quota count
cs_CZ: Aktualizovat kvótu.

en: Disconnect
cs_CZ: Odpojit

en: key name
cs_CZ: jméno klíče

en: Deleting...
cs_CZ: Mazání...

en: Testing connection...
cs_CZ: Testování spojení...

en: Send to site:
cs_CZ: Poslat na stránku:

en: Send
cs_CZ: Poslat

en: Free Newsletter
cs_CZ: Novinky zdarma

en: Compare with the free version
cs_CZ: Porovnání s verzí zdarma

en: Go to the shop.
cs_CZ: Přejít do obchodu.

en: Premium WooCommerce plugins
cs_CZ: Prémiové WooCommerce pluginy

en: Automatic backup before update
cs_CZ: Automatická záloha před aktualizací

en: Start backup
cs_CZ: Zahájit zálohu

en: Welcome to UpdraftPlus!
cs_CZ: Vítejte v UpdraftPlus!

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
cs_CZ: Ke změně výchozího nastavení toho, co se zálohuje, k nastavení naplánovaných záloh, k odeslání záloh na vzdálené uložiště (doporučujeme) a mnoho dalšího, jděte na záložku nastavení.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
cs_CZ: Obnovena může být pouze WordPress databáze; s externí databází si budete muset poradit ručně.

en: Key
cs_CZ: Klíč

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
cs_CZ: Na této stránce je návod s možnými příčinami a opravami.

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
cs_CZ: Pokud je toto záloha vytvořená jiným pluginem pro zálohu, pak by vám mohl pomoci UpdraftPlus Premium.

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
cs_CZ: Záloha vytvořena neznámým zdrojem (%s) - nemůže být obnovena.

en: Constants
cs_CZ: Konstanty

en: Create
cs_CZ: Vytvořit

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
cs_CZ: Konzolové heslo (již nebude znovu zobrazeno) nového uživatele RackSpace:

en: Error data:
cs_CZ: Chybová data:

en: Connect
cs_CZ: Připojit

en: Options (raw)
cs_CZ: Možnosti (holé)

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
cs_CZ: Pokud ze zálohy vyjmete databázi i soubory, pak jste vyjmuli všechno!

en: Proceed with update
cs_CZ: Pokračovat s aktualizací

en: Update Plugin
cs_CZ: Aktualizace pluginu

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
cs_CZ: Chcete-li zkusit dešifrovat a stáhnout databázi do počítače, klikněte sem.

en: This decryption key will be attempted:
cs_CZ: Bude použit tento dešifrovací klíč:

en: Unknown server response:
cs_CZ: Neznámá odpověď serveru:

en: The file was uploaded.
cs_CZ: Soubor byl nahrán.

en: Upload error:
cs_CZ: Chyba nahrávání:

en: Upload error
cs_CZ: Chyba nahrávání

en: Download to your computer
cs_CZ: Stáhnout do počítače

en: Warnings:
cs_CZ: Varování:

en: No such backup set exists
cs_CZ: Žádná taková záloha neexistuje

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
cs_CZ: Soubor (%s) byl nalezen, ale má jinou velikost (%s), než byla předpokládána (%s) - zřejmě je poškozen.

en: Raw backup history
cs_CZ: Prostá historie zálohování

en: Known backups (raw)
cs_CZ: Známé zálohy (prosté)

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
cs_CZ: Některé soubory jsou stále stahovány, nebo zpracovávány - prosím čekejte.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Unexpected response:
cs_CZ: Neočekávaná odpověď:

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
cs_CZ: K odeslání na více než jednu adresu, oddělte adresy čárkou.

en: PHP information
cs_CZ: PHP informace

en: Backup set not found
cs_CZ: Soubory zálohy nebyly nalezeny

en: Notice
cs_CZ: Oznámení

en: Errors:
cs_CZ: Chyby:

en: Failure: No %s was given.
cs_CZ: Selhání: Nebylo dáno %s.

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Error:
cs_CZ: Chyba:

en: Backup Now
cs_CZ: Zálohovat nyní

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Delete Old Directories
cs_CZ: Smazat staré složky

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: File ready.
cs_CZ: Soubor je připraven.

en: Allowed Files
cs_CZ: Povolené soubory

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: UpdraftPlus notice:
cs_CZ: UpdraftPlus poznámka:

en: Add site
cs_CZ: Přidat web

en: Adding...
cs_CZ: Přidává se...

en: Begun looking for this entity
cs_CZ: Začala se hledat tato entita.

en: Connecting...
cs_CZ: Připojování...

en: Counting...
cs_CZ: Počítání...

en: Creating...
cs_CZ: Vytváření...

en: Delete from your web server
cs_CZ: Smazat z webového serveru

en: Disconnecting...
cs_CZ: Odpojování...

en: Dismiss (for %s months)
cs_CZ: Skrýt (na %s měsíců)

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
cs_CZ: Chyba stahování: server zaslal odpověď, která nebyla pochopena.

en: Download log file
cs_CZ: Stáhnout soubor protokolu

en: Error: the server sent an empty response.
cs_CZ: Chyba: server odeslal prázdnou odpověď.

en: File not found (you need to upload it): %s
cs_CZ: Soubor nenalezen (musíte jej nahrát): %s

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
cs_CZ: Soubor byl nalezen, ale má nulovou velikost (musíte jej znovu nahrát): %s

en: Free two-factor security plugin
cs_CZ: Dvoufázový bezplatný bezpečnostní plugin

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
cs_CZ: Nicméně archivy UpdraftPlus jsou běžné zip/SQL soubory - takže pokud si jste jisti, že má váš soubor správný formát, můžete jej přejmenovat, aby odpovídal danému vzoru.

en: Nothing yet logged
cs_CZ: Zatím nebylo nic zaznamenáno

en: You should soon see activity in the "Last log message" field below.
cs_CZ: Dobře. Brzy byste měli vidět aktivitu v poli „Poslední zpráva protokolu“ níže.

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
cs_CZ: Pokud máte problém se zálohováním, pročtěte si tyto často kladené dotazy.

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
cs_CZ: dejte tomuto klíči prosím jméno (např. indikující pro jaký je web):

en: Processing files - please wait...
cs_CZ: Zpracovávají se soubory - prosím čekejte...

en: Requesting start of backup...
cs_CZ: Požaduje se začátek zálohy...

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
cs_CZ: Prohledávají se vzdálená a lokální uložiště kvůli zálohám...

en: Send a report only when there are warnings/errors
cs_CZ: Poslat hlášení pouze pokud se vyskytnou varování/chyby

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
cs_CZ: Webový server vypsal chybový kód (zkuste to znovu, nebo zkontrolujte protokoly webového serveru)

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
cs_CZ: U této zálohy se UpdraftPlus domnívá, že nebyla vytvořena současnou WordPress instalací, ale že byla buď nalezena na vzdáleném úložišti, nebo byla poslána ze vzdáleného webu.

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
cs_CZ: Tento soubor nevypadá jako archiv se zálohou UpdraftPlus (takové soubory jsou .zip, nebo .gz soubory, které mají jméno ve tvaru: backup_(čas)_(název webu)_(kód)_(typ).(zip|gz)).

en: This file is not an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
cs_CZ: Tento soubor zřejmě není UpdrafPlusem šifrovaná databáze (takové soubory jsou .gz.crypt s jménem podle vzoru: backup_(čas)_(název webu)_(kód)_db.crypt.gz).

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
cs_CZ: V této záloze s více archivy pravděpodobně nejsou následující archivy: %s

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
cs_CZ: K vytvoření zálohy stiskněte tlačítko „Zálohovat nyní“.

en: Unknown server response status:
cs_CZ: Neznámý stav odpovědi serveru:

en: Update Theme
cs_CZ: Aktualizovat šablonu

en: You have made changes to your settings, and not saved.
cs_CZ: Provedli jste změny v nastavení, ale neuložili jste je.

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
cs_CZ: Měli byste zkontrolovat jestli, je vzdálený web online, není za firewallem, nemá bezpečnostní moduly, které by mohly bránit přístupu, má aktivní UpdraftPlus v. %s, nebo novější, a jestli byly správně vloženy klíče.

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
cs_CZ: Než provedete obnovu, měli byste se ujistit, jestli je tato záloha opravdu určena pro tento web a ne pro nějaký jiný.

en: Your website is hosted using the %s web server.
cs_CZ: Váš web je hostován pomocí webového serveru %s.

en: calculating...
cs_CZ: probíhá výpočet...

en: Error: the server sent us a response which we did not understand.
cs_CZ: Chyba: server nám zaslal odpověď, které nerozumíme.

en: Trying...
cs_CZ: Testování...

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
cs_CZ: Mějte na vědomí, že poštovní servery mívají limity pro velikost příloh; typicky okolo %s MB; zálohy větší, než jakýkoliv limit pravděpodobně nedorazí.

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
cs_CZ: (ujistěte se, že se pokoušíte nahrát zip soubor, který byl vytvořen pluginem UpdraftPlus)

en: Go here for more information.
cs_CZ: Pro více informací klikněte zde.

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
cs_CZ: Znovu se prohledává (vyhledávají se ručně nahrané zálohy do uložiště záloh)...

en: Job deleted
cs_CZ: Úloha byla smazána

en: More quality plugins
cs_CZ: Další úžasné pluginy

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
cs_CZ: Čas, po který mohou pluginy WordPressu běžet je velmi krátký (%s sekund) - měli byste zvýšit limit, abyste se vyhnuli chybám při zálohách způsobených nedostatkem času (pomoc konzultujte s vaším poskytovatelem hostingu - jde o nastavení PHP max_execution_time; doporučená hodnota je minimálně %s sekund)

en: For personal support, the ability to copy sites, more storage destinations, encrypted backups for security, multiple backup destinations, better reporting, no adverts and plenty more, take a look at the premium version of UpdraftPlus - the world's most popular backup plugin.
cs_CZ: Pro osobní technickou podporu, možnost kopírovat celé weby, používat více cílových úložišť, možnost šifrování záloh, lepší hlášení, žádné reklamy a ještě mnohem více, se podívejte na prémiovou verzi UpdraftPlus - světově nejoblíbenějšího zálohovacího pluginu.
